5 кращих хостинг-провайдерів для SEO: пошук закінчився

У цій статті буде висвітлено п’ять найкращих хостинг-провайдерів для SEO, пояснюється, у чому кожен провайдер найкращий.


Бачиш як тебе’ми натиснули цю статтю, ми’перегадуючи, ви маєте уявлення про те, що таке SEO. Але для тих із вас, хто дон’не знаю, це розшифровка оптимізації пошукових систем. Це’s процес покращення видимості вашого веб-сайту в Google, який можна зробити багатьма способами.

Чому SEO важливо? Подумайте, у вас може бути найдивовижніший веб-сайт чи електронна комерція у світі, але це виграло’t має значення один біт, якщо його ніхто не може знайти.

Ваш хостинг-провайдер може вплинути на ваш SEO. Існує ряд можливостей, які може запропонувати хостинг-провайдер для покращення вашого веб-сайту’s рейтинг у пошукових системах.

Ми’Ви зробили наше дослідження, щоб знайти вас кращих SEO хостинг-провайдерів. І вони є…

 1. ХостГатор – Найкраще для продовження часу роботи та швидкості.
 2. GoDaddy хостинг – Найкраще для розташування сервера та додаткових функцій.
 3. SiteGround – Найкраще для SSL.
 4. В русі – Найкраще для резервного копіювання.
 5. А2 хостинг – Найкраще для допомоги та підтримки.

Ця стаття буде розглядати кожну область SEO, пояснюючи, який хостинг-провайдер – найкращий варіант для кожної категорії. Готові дізнатися про кращих хостинг-провайдерів для SEO?

Досить поговорити, нехай’s s-e-GO!

Contents

Кращі хостинг-провайдери для SEO

Кращі хостинг-провайдери для SEO – це:

 1. ХостГатор – Найкраще для продовження часу роботи та швидкості.
 2. GoDaddy хостинг – Найкраще для розташування сервера та додаткових функцій.
 3. SiteGround – Найкраще для SSL.
 4. В русі – Найкраще для резервного копіювання.
 5. А2 хостинг – Найкраще для допомоги та підтримки.

Є кілька важливих напрямків SEO, які слід враховувати при виборі хостинг-провайдера. Ми’Коротко перегляньте кожне нижче…

Час роботи

Це кількість часу перебування та роботи хостинг-провайдера. Іншими словами, це’s, як довго це насправді працює. Якщо ваш сайт відчуває час простою і може’Не можна отримати доступ до Google, Google може це санкціонувати.

Швидкість

Користувачі Інтернету не хочуть’не хочете чекати навіть 400 мілісекунд, щоб веб-сайт завантажився. Високі швидкості хостингу покращують ваш рейтинг, оскільки вони також покращують роботу користувачів, і Google хоче, щоб всі добре провели час?

Місцезнаходження сервера

Це пов’язано зі швидкістю хостингу, оскільки те, наскільки ти близько до свого сервера, вплине на швидкість завантаження вашого веб-сайту. Чим більше серверів, тим швидше час завантаження веб-сайту та кращі рейтинги пошукових систем.

SSL

Це сертифікат безпеки вашого веб-сайту. Google не робить’не подобається ненадійність веб-сайтів, тому інвестування в надійний SSL покращить рейтинг вашої пошукової системи.

Резервні копії

Якщо ваш сайт раптово втрачає всі свої дані (від вірусу, хакера тощо), пошукові системи нічого не дають. Це’s тому дуже важливо врахувати хостинг-провайдера’s резервні пропозиції, щоб врятувати вас від катастрофи.

Довідка & Підтримка

Комплексна та ефективна підтримка клієнтів допомагає безперебійно працювати веб-сайту. Як і в режимі безперервного часу та резервного копіювання, вирішення проблем із веб-хостингом швидко зберігає рейтинг вашого сайту в пошукових системах.

Найкраще для Uptime: HostGator

Плюси і мінуси HostGator

Плюси HostGatorМінуси HostGator
 • Дуже простий у використанні
 • Дешеві ціни на реєстрацію
 • Не підходить для складних веб-сайтів
 • Обмежений довідковий центр

Чим довше ваш веб-сайт фактично працює, так і працює, це основа для успішного веб-сайту. Google не робить’не подобаються несправні веб-сайти, оскільки вони хочуть, щоб люди легше знаходили якісні веб-сайти.

Виходячи з наших досліджень, HostGator має кращий час роботи 99,99%. Він пропонує спільні, VPS, WordPress, хмарні та спеціальні плани хостингу, тому в ньому є щось для кожного типу сайту.

Усі нові користувачі можуть отримати 2,75 долара на місяць ‘План штрихування’ для спільного хостингу, але ця вартість зростає після першого року до $ 6,95 на місяць.

hostgator найкраще для продовження часуHostGator – найкращий загальний хостинг-провайдер, який пропонує всі функції SEO, необхідні для вашого веб-сайту, щоб досягти успіху в Інтернеті

Найкраще для швидкості: HostGator

Плюси і мінуси HostGator

Плюси HostGatorМінуси HostGator
 • Дуже простий у використанні
 • Дешеві ціни на реєстрацію
 • Не підходить для складних веб-сайтів
 • Обмежений довідковий центр

Підбираючи кращого хостинг-провайдера для SEO, безумовно, необхідна швидкість. Швидше час завантаження є життєво важливим для користувача’досвід роботи, зберігаючи відвідувачів на вашому веб-сайті, що з часом покращить ваш сайт’s рейтинги.

Для швидкості та безперервного часу HostGator їсть конкуренцію. Він має найвищу швидкість хостингу і тому користувачі перемагали’не залишайте свій сайт через млявий час завантаження.

HostGator має план для кожного типу сайтів. І це’З ціною теж важко перемогти, планування починається лише з 2,75 долара на місяць.

Найкраще для розташування сервера: GoDaddy

Мінуси та мінуси GoDaddy

Плюси GoDaddyМінуси GoDaddy
 • Необмежений обсяг диска
 • Безкоштовний Office 365 із спільним хостингом
 • Відносно дорогі цінові плани
 • Безлімітні пропозиції вимагають уважного прочитання
  дрібний шрифт

Що стосується розташування сервера, то чим більше локацій, тим краще. Розташування вашого сервера безпосередньо впливає на ваш веб-сайт’s продуктивність, оскільки чим далі сервер, тим повільніше буде завантажуватися ваш сайт. Це впливає на рейтинг вашої пошукової системи через поганий досвід роботи користувачів.

Використовуєте хмарний хостинг? Тоді дон’t хвилюватися. Сервери використовуються лише для спільного використання, VPS та спеціального хостингу (хмара використовує супутники в космосі).

GoDaddy – хост, який має найбільше (локацій), і тому перемагає цю категорію. У ньому сім, а це означає, що ваш веб-сайт ніколи не надто далеко від сервера GoDaddy.

Однак GoDaddy порівняно дорожче своїх конкурентів, при цьому загальний хостинг коштуватиме від 2,49 до 19,99 доларів США на місяць.

godaddy найкраще для розташування сервераGoDaddy Hosting має найбільше розташування серверів будь-якого постачальника, що забезпечує чудові часи завантаження веб-сайтів

Найкраще для SSL: SiteGround

Плюси і мінуси SiteGround

Плюси сайтуМінуси сайту
 • Автоматизовані щоденні безкоштовні резервні копії
 • Автоматичні оновлення WordPress
 • Не найдешевший хостинг-провайдер навколо
 • Обмежений дисковий простір

Ваш шар захищених сокетів – це захист, необхідний вашому веб-сайту для вищого рівня в пошукових системах. Він шифрує дані, що надсилаються між сервером та користувачем’s веб-браузер. Google не робить’не люблю ненадійних сайтів, оголосивши, що SSL вплине на рейтинг у 2014 році.

SiteGround був одним з перших провайдерів, які запропонували безкоштовний SSL на всіх своїх веб-сайтах, і завжди був одним з найбільш голосних прихильників інтернет-безпеки.

SiteGround спеціалізується на веб-сайтах WordPress, пропонуючи хостинг WordPress на кожному рівні плану. Однак це’s насправді є одним з найбільш адаптивних хостинг-провайдерів на ринку. Це не так’не надавати хостинг VPS, але його хостинг WordPress коштує від $ 3,95 до $ 11,95 на місяць.

майданчик найкраще для sslSiteground розглядає безпеку веб-сайту як пріоритетний, важливий аспект покращення рейтингу в Google

Найкраще для резервних копій: InMotion

Плюси і мінуси InMotion

Плюси InMotionМінуси проти InMotion
 • Висококваліфікований персонал з обслуговування клієнтів
 • Необмежений простір на диску і безкоштовний SSL з базовим планом
 • Немає плану ціноутворення на рівні 5 доларів
 • Немає серверів Windows

Втрата даних означає втрату рейтингу. Чому? Оскільки пошукові системи хочуть, щоб безпечні та безпечні веб-сайти були більш помітними в Інтернеті. Іншими словами, вони роблять’не хочу, щоб користувачі Інтернету знаходили веб-сайти, які можуть зламати або втратити конфіденційні дані.

InMotion – один з кращих хостинг-провайдерів на ринку, і виграє цю категорію, тому що пропонує безкоштовні резервні копії, як стандарт, і має справжню підтримку клієнтів, яка допоможе вам у разі втрати даних.

У нашому дослідженні ми виявили, що InMotion найкраще підходить для спільного та VPS хостингу, але він також надає WordPress, спеціалізований хостинг та реселлер, із цінами від 6,39 дол. На місяць.

inmotion найкраще для резервного копіюванняInmotion надає безкоштовні резервні копії, що є життєво важливим для збереження відвідувачів вашого веб-сайту’ безпечна інформація – це те, що Google шукає

Найкраще для довідки та підтримки: хостинг A2

A2 Хостинг плюси і мінуси

Плюси хостингу A2А2 Хостинг Мінуси
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час
 • Сервери Windows, доступні на спільних хостинг-планах
 • Дорожче, ніж Bluehost та HostGator
 • Автоматизовані знижки коду купона заплутані

Якщо ваш хостинг-провайдер пропонує чудову допомогу та підтримку, ви можете тримати сайт безперебійно. Саме цього хочуть пошукові системи, безпечний, гладкий та безпечний веб-сайт.

A2 хостинг став найкращим у нашому дослідженні про допомогу та підтримку. Влучно названий ‘Гуру Екіпаж’ надає допомогу один на один, пропонуючи персональний досвід підтримки. А2-хостинг також пропонує цілодобову підтримку телефону, чату та електронної пошти, 365 днів на рік.

Це’s не просто для чудового обслуговування клієнтів. Він охоплює всі типи хостингу та пропонує гарантію повернення грошей у будь-який час. Це величезний бонус, який дає вам гнучкість, якщо ви передумаєте вниз.

Хостинг A2 забезпечує некерований хостинг VPS від всього 5 доларів на місяць, а керований – від 33 доларів на місяць.

a2 хостинг найкращої підтримки клієнтівХостинг A2 пропонує чудову, персоналізовану підтримку клієнтів зі своєю командою, відомою як Гуру Екіпаж, що допомагає швидко вирішувати проблеми

Найкраще для додаткових SEO-послуг: GoDaddy

Плюси і мінуси GoDaddy

Плюси GoDaddyМінуси GoDaddy
 • Необмежений обсяг диска
 • Безкоштовний Office 365 із спільним хостингом
 • Відносно дорогі цінові плани
 • Безлімітні пропозиції вимагають уважного прочитання
  дрібний шрифт

SEO – це складна система, тому існує багато факторів та особливостей, які можуть покращити ваш веб-сайт’s рейтинг. Наприклад, GoDaddy пропонує щось, що називається ‘Видимість пошукової системи’. Він сканує ваш веб-сайт GoDaddy і пропонує деякі зміни, щоб допомогти вашому веб-сайту вищої позиції в Google.

Вартість всього 6,99 долара на місяць, це’s дійсно дешева рука допомоги. GoDaddy також пропонує безкоштовну електронну пошту Microsoft Office 365 та безкоштовні домени у більшості планів, тож ви можете зрозуміти, чому GoDaddy став найкращим у нашому дослідженні щодо додаткових функцій.

У GoDaddy доступні часті знижки: спільні плани хостингу починаються від 3,50 доларів на місяць, якщо ви підписуєтесь на три роки.

Чи є інші хостинг-провайдери для SEO?

На ринку є багато хостинг-провайдерів, які корисні для SEO. Просто тому, що так’t виграти категорію, не так’t означає, що вона надає погані можливості SEO. То що ще там?

Bluehost – другий за швидкістю хостинг-провайдер після HostGator. Це означає, що пошукові системи віддають перевагу вашому веб-сайту, ніж повільнішим варіантам. Крім того, Bluehost – наш найкращий загальний хостинг-провайдер на ринку, який забезпечує найвищий хостинг WordPress.

1&1 IONOS – це ще один хороший варіант хостингу, що забезпечує сертифікати SSL та безкоштовні резервні копії для всіх планів. Крім того, Dreamhost пропонує достатньо місця для зберігання і має 99,95% часу роботи, що є досить високим, а тому добре для SEO.

Як вибрати хостинг-провайдера для SEO?

Підбираючи хостинг-провайдера для SEO, слід враховувати деякі важливі речі. Ми’я зібрав кілька корисних порад, які допоможуть вам легше знайти найкращого постачальника, ось такі:

 • Чи є у постачальника вражаюче швидкість та безперервний час? Прочитайте відгуки клієнтів, щоб отримати більш реалістичну ідею.
 • Подумайте про її пропозиції щодо безпеки. Ви отримуєте безкоштовні резервні копії і SSL сертифікати на всі плани чи коштуватимуть вони дорожче?
 • Як багато розташування сервера чи є? Чим більше, тим краще, адже чим ближче ваш комп’ютер до сервера, тим краще він буде працювати.
 • Проведіть деякі дослідження провайдерів допомога та підтримка пропозиції. Чим швидше ви виправите проблеми з веб-хостингом, тим менше буде впливати на ваш рейтинг.

Кращі хостинг-провайдери для SEO: Підсумок

Ми’Тепер ви показали сім речей, на які слід звернути увагу при виборі хостинг-провайдера для SEO. Ви також знаєте, який постачальник найкращий, якщо мова йде про кожну категорію. До таких категорій відносяться важливі області, такі як час роботи, розташування сервера, резервне копіювання, SSL тощо.

5 кращих хостинг-провайдерів для SEO: резюме

 1. ХостГатор – Найкраще для продовження часу роботи та швидкості.
 2. GoDaddy хостинг – Найкраще для розташування сервера та додаткових функцій.
 3. Сайт – Найкраще для SSL.
 4. В русі – Найкраще для резервного копіювання.
 5. А2 хостинг – Найкраще для допомоги та підтримки.

І пам’ятайте, обираючи провайдера для подивіться на постачальника’s швидкість і час роботи. Це’s неможливо досягти 100% часу роботи, але вибирати його з 99,9% і вище.

Подумайте про безпеку та резервні копії щоб забезпечити безпеку вашого веб-сайту та пошукові системи задоволені.

І останнє, переконайтесь у цьому’у вас буде доступ до 24/7, всебічна підтримка клієнтів швидко вирішити свої проблеми та підтримувати рейтинг у пошукових системах.

Тепер ви знаєте, як вибір правильного хостинг-провайдера може дійсно покращити ваш веб-сайт’s рейтинг у пошукових системах.

Кращі хостинг-провайдери для SEO: FAQ

Який найкращий хостинг-провайдер для SEO?

HostGator пропонує найефективніші можливості SEO. Він має найшвидшу швидкість і час роботи будь-якого постачальника ми’пройшли тестування (99,99%), що має вирішальне значення для покращення вашого сайту’s рейтинг, і він пропонує SSL та резервні копії для всіх планів.

Як хостинг-провайдер впливає на SEO?

Хостинг-провайдер може впливати на SEO різними способами. Кращі бренди матимуть функції, які допоможуть покращити ваш сайт’s рейтинги, як високі швидкості завантаження, відмінні пробіли, безкоштовна безпека веб-сайту та безліч серверів. Це все, що пошукові системи люблять бачити на веб-сайті.

Який хостинг-провайдер найкраще допомагає та підтримує?

Хостинг A2 є найкращим для підтримки клієнтів, з їх ‘Гуру Екіпаж’ пропонуючи допомогу цілодобово 365 днів у році. Він також має чудову базу знань, тому ви можете швидко і легко знаходити рішення, що важливо для підтримки вашого рейтингу в Google.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me