5 кращих платформ електронної комерції підприємств: Продаж та масштабування в Інтернеті

Contents

Платформи електронної комерції підприємств: правильне рішення для вас?

Хороша робота! Ваш бізнес досяг рівня підприємства. Будь ти’переробляйте 5000 продажів за хвилину або працюючи з кількома марками, ви’Вам знадобиться платформа електронної комерції, яка може справлятися з таким високим попитом, забезпечуючи виграшні потужні масштабовані рішення’t застібка під величезну кількість запитів на транзакції.


Навіщо турбуватися з використанням платформи електронної комерції підприємства? Ну, використовуючи a ‘регулярні’ Платформа електронної комерції буде подібно до розміщення Super Bowl у задньому саду – ви виграли’не мати майже достатньо місця або приміщень для безперебійної роботи. З точки зору веб-сайту, ваш інтернет-магазин незабаром розвалиться – що було б згубно для вашого бренду.

Ми знаємо, як створити веб-сайт для електронної комерції, тому ви можете довіряти нам, щоб надати вам точну, справедливу та корисну інформацію. Використовуючи наші експертні знання, ми’Ви вибрали п’ять найкращих корпоративних платформ електронної комерції сьогодні. Перегляньте наш остаточний список нижче…

Найкращими платформами електронної комерції для підприємств є:

 1. Shopify Plus: Найкраща загальна платформа електронної комерції підприємств
 2. BigCommerce Enterprise: Найкраще для швидкості на борту
 3. Magento Commerce: Найкраще для веб-розробників Pro
 4. WooCommerce for Enterprise: Найкращий варіант з низькими витратами
 5. Торгова хмара Salesforce: Найкраще для міжнародного бізнесу

З нашого дослідження ми виявили, що Shopify Plus є найкращим всебічним рішенням для підприємств, коли BigCommerce Enterprise закінчує тестую програму зі своїм дивовижним набором вбудованих функцій. Детальніше про кожну платформу’s ціни, функції, плюси та мінуси, читайте далі.

1

Shopify Plus

Найкраща загальна платформа електронної комерції для підприємств

З одного погляду

 • Ціноутворення: Мінімум 2000 доларів на місяць
 • Вимоги підприємства: н / в
 • В даний час повноваження: GymShark, NY Times, The Economist
 • Швидкий факт: Використовується 7000+ брендів у 175 країнах

Плюси Shopify Plus

Shopify Plus займає наше перше місце з причини. Ознайомтесь із Shopify’с плюс збоку внизу, щоб дізнатися, чому:

 • Швидкий і простий початок роботи: Shopify – це повністю розміщена платформа електронної комерції’не потрібно турбуватися про кодування вашого сайту’s бекенд або керування вашою пропускною здатністю.
 • Широкий спектр плагінів: Виберіть з понад 1500 додатків, щоб інтегруватися з вашим інтернет-магазином, допомагаючи покращити ефективність роботи вашого веб-сайту у всіх сферах електронної комерції.
 • Економічно ефективним: Shopify Plus залишається набагато дешевшим варіантом, ніж наймати агентство веб-розробок, і ви маєте доступ до блискучої, цілодобової підтримки клієнтів.
 • Обробляти 10000 транзакцій в хвилину: Shopify Plus дозволить вашому магазину працювати без перешкод під час різких продажів.

Shopify Plus Мінуси

На жаль, жодна платформа електронної комерції не є ідеальною. Прочитайте негативи Shopify Plus тут:

 • Обмежена творчість: Хоча ви можете налаштувати свій код через програми, ви можете’не створюйте власні дизайни з нуля, як це можливо в Magento або WooCommerce. Однак це стосується всіх розміщених платформ, а не лише Shopify.
 • Витрати на плагін можуть скласти: Незважаючи на Shopify’s відносно низькі витрати на підписку, можливо, вам доведеться витратити більше на плагіни сторонніх розробників, ніж на BigCommerce, який пропонує набагато більше вбудованих інструментів.

Shopify Plus: основні характеристики

10 безкоштовних та 59 платних тем

Переконайтесь, що дизайн вашого вітрини точно відображає ваш потужний бізнес із 69 шаблонами професійно складених.

Shop Pay

Використовуйте Shopify’s, раніше Shopify Pay, щоб клієнти могли зберігати інформацію про доставку та виставлення рахунків, щоб прискорити процес оформлення каси та покращити ваші коефіцієнти конверсії на 18%.

Керуйте до 10 магазинів одночасно

Використовуйте Shopify’s блискучі інструменти для вирощування всіх інтернет-магазинів, що складають ваш корпоративний бізнес, з одного місця.

Shopify Plus Academy

Продовжуйте свою діяльність безперебійно, завдяки блискучій підтримці клієнтів, а також доступу до Академії Shopify Plus, що пропонує власну підготовку, присвячену зростанню вашого бізнесу.

shopify plus кращі платформи для електронної комерції підприємствShopify Plus – це надзвичайно сильна платформа для вашого корпоративного бізнесу, залишаючись надзвичайно простим у використанні

Додаткова інформація:

 • Shopify Review: Прочитайте наш глибокий огляд
 • Shopify vs WooCommerce vs BigCommerce: яка платформа виграє битву потрійної загрози?
 • Shopify vs Shopify Plus: Які основні відмінності?
 • Shopify vs WooCommerce: який з них підходить для вашого бізнесу?

2

BigCommerce Enterprise

Найкраще для швидкості на борту

З одного погляду

 • Ціноутворення: Котирування зазвичай коштують від 500 до 15 000 доларів на місяць
 • Вимоги підприємства: Щорічний дохід понад 1 млн. Дол
 • В даний час повноваження: Skullcandy, Ben & Джеррі’s, Motorola
 • Швидкий факт: Заснована у 2009 році та базується в Остіні, Техас

Підприємство BigCommerce: плюси

Як випливає з назви, BigCommerce – один з найбільших гравців у грі на підприємстві. Ось’s чому:

 • Швидкий борт на борту: 95% торговців BigCommerce Enterprise були створені протягом чотирьох місяців або менше, похвалившись на 50% швидшими налаштуваннями, ніж більшість конкурентів.
 • Цілодобова підтримка: ви’Я отримаю підтримку цілодобово електронною поштою, в прямому чаті та телефоном. ви’Ви також отримаєте доступ до пріоритетної підтримки через Старшого агента з технічної підтримки, який може відповісти на ваш дзвінок протягом 30 секунд
 • Вбудовані функції: На відміну від Shopify Plus та його залежності від додатків, BigCommerce Enterprise пропонує все необхідне для масштабування вбудованого підприємства, заощаджуючи приблизно $ 5 800 – $ 30 000+ на рік у вартості передплати додатків порівняно з Shopify Plus.
 • 99,98% тривалості роботи: BigCommerce виграв’не дозволяйте вашому веб-сайту вийти з ладу навіть у найзайнятіші часи. Платформа також буде обробляти всі оновлення та усунення несправностей для вас, не потрібно піднімати палець.

BigCommerce Enterprise: Мінуси

Як і у всіх платформ, у BigCommerce Enterprise є невеликі недоліки, які ви можете побачити нижче:

 • Плата за PayPal: При продажу товарів через PayPal зменшення комісійних платежів не знижується’s шлюз платежів на плані BigCommerce Enterprise, тобто для вас’Ви заплатите стільки ж комісійних платежів за транзакцію PayPal, як і в BigCommerce’с ‘Основні’ план.
 • Обмежено вбудованими функціями: Хоча вбудовані функції винятково сильні, ви’Ви не можете персоналізувати та налаштувати ваш магазин настільки, наскільки це можливо, завдяки Shopify та його широкому ринку додатків.

BigCommerce Enterprise: Основні характеристики

Великий шанувальник вбудованих функцій? Тоді ти’Я люблю BigCommerce’s пропозиції:

Функція пошуку продукту

Створіть фільтри пошуку продуктів та персоналізуйте користувальницьку роботу з пропозиціями (на основі користувача’мову, місцеположення та історію покупок), щоб поліпшити шанс здійснити продаж.

400 дзвінків API в секунду

BigCommerce Enterprise підтримує 400 дзвінків API в секунду (порівняно з Shopify Plus’ 10), тобто ви можете синхронізувати великі каталоги товарів протягом декількох хвилин, а не за години.

250+ місцевих способів оплати

З BigCommerce Enterprise ви можете продавати свою продукцію в будь-який куточок світу, через платформу’s здатність приймати понад 250 видів платежів у понад 100 країнах.

Багатошарова безпека

Захистіть свій інтернет-магазин захищеним багатошаровим захистом та розподіленим відмовою у сервісі (DDoS), запобігаючи хакерам не порушувати послуги хостингу, щоб зупинити користувачів, які користуються вашим веб-сайтом.

Місцева постановка

Перегляньте всі зміни веб-дизайну в режимі реального часу, перш ніж публікувати свої оновлення, незалежно від вас’оновлення робочого столу чи мобільного сайту.

Платформи електронної комерції для підприємств великої комерціїПідприємство BigCommerce обіцяє нижчі ціни, ніж Magento і Shopify Plus

Додаткова інформація:

 • BigCommerce проти Magento: Хто виграє велику битву?
 • BigCommerce vs WooCommerce: як вони порівнюють?
 • BigCommerce vs Shopify: Який титан виграє сутичку?

3

Magento Commerce

Найкраще для веб-розробників Pro

З одного погляду

 • Ціноутворення: Ліцензійні внески від 1 988 дол. На місяць, крім хостингу, доменного імені та витрат на розробку сайту, які можуть коштувати будь-де від 100 000 до 1 млн доларів залежно від проекту.
 • Вимоги підприємства: Вимовте котирування на основі щорічного обороту
 • В даний час повноваження: Пол Сміт, Барбор, HP
 • Швидкий факт: Придбано Adobe в 2018 році за $ 1,68 млрд

Magento Commerce: плюси

Magento Commerce – це влаштована платформа, яка означає, що ви маєте повну творчу свободу – за умови, що у вас є ноу-хау з кодування!

 • Інтеграції: Magento Commerce може похвалитися неперевершеним вибором інтеграцій, пропонуючи широкий творчий контроль.
 • Додаткові функції: Magento Commerce був створений для користувачів із досвідом веб-розробки, надаючи дуже гнучкі та складні функції електронної комерції.
 • Велика спільнота розробників: Як самостійна платформа, немає спеціальної команди підтримки Magento. Натомість у нього є найбільша спільнота розробників у галузі електронної комерції, яка пропонує підтримку ваших питань та відповіді на ваші запитання.

Magento Commerce: Мінуси

З іншого боку, платформи, що розміщуються самостійно, не забезпечують підтримки, і можуть здивувати прихованими витратами:

 • Приховані витрати: На відміну від Shopify або BigCommerce, ви’Вам потрібно придбати власний хостинг, доменне ім’я та сертифікати безпеки. Крім того, Magento стягуватиме з вашого бізнесу від 1000 до 5000 доларів, якщо під час перевірок безпеки будуть виявлені уразливості у вашому коді.
 • Дорога міграція: Ваш інтернет-магазин буде зазнавати дорогих і трудомістких міграцій раз на кілька років. Наприклад, Magento нещодавно перейшов до Magento 2 Commerce.
 • Уповільнює масштаб: Багато підприємств, що здійснюють безліч транзакцій та даних клієнтів, скаржилися на помилки та швидкість швидкого завантаження при збільшенні масштабу.

Основні можливості Magento Commerce

Миттєва покупка

Ваші клієнти можуть використовувати раніше збережену інформацію про оплату та доставку, щоб пропустити етапи оформлення замовлення, створюючи швидший і простіший процес – особливо для мобільних користувачів.

Пропозиції щодо товару

Встановіть автоматизовані правила, щоб визначити, який із ваших продуктів буде запропоновано певним клієнтам, чи хочете ви запропонувати супутні товари чи більш дорогі варіанти, щоб допомогти збільшити продажі.

Сторінка

Magento нещодавно представив функціональність дизайну перетягування (як ви)’Знайдіть на Shopify або BigCommerce) для свого сайту’s лицьовій стороні, тобто ви можете легко переробити візуальний вміст. Однак ти’Ще потрібно буде кодувати ваш бекенд.

Рішення електронної комерції підприємства magentoMagento Commerce пропонує неперевершену свободу дизайну, але лише якщо ви володієте навичками веб-розробки 4

WooCommerce for Enterprise

Найкращий варіант з низькою вартістю

З одного погляду

 • Ціноутворення: Як плагін з відкритим кодом, він’s безкоштовно встановити, але ви’Вам потрібно буде додати його до існуючого веб-сайту WordPress – який має власні витрати на налаштування.
 • Вимоги підприємства: н / в
 • В даний час повноваження: Weber NZ, CoolBlueWeb, OutPut
 • Швидкий факт: WordPress працює на 28% веб-сайтів по всьому світу

WooCommerce for Enterprise: плюси

З WooCommerce, ви’працюєте з надійною торговою маркою в WordPress. Ось декілька найбільших кліщів, завдяки яким WooCommerce галочкує:

 • Гнучкість: Як плагін WordPress (подібний до програми), WooCommerce можна встановити та використовувати для підтримки будь-якої частини вашого інтернет-магазину, будь то’s всю основу або просто ключовий компонент вашої структури вмісту.
 • Дешеві теми: У WooCommerce є 18 внутрішніх тем, які починаються від 39 доларів, які ви можете налаштувати до душі’s вміст (якщо ви знаєте, як кодувати).
 • Безпечний код: WooCommerce проходить аудит провідних спеціалістів з кодування, щоб гарантувати, що він дотримується кращих практик та підтримує високі стандарти кодування, зберігаючи ваш корпоративний магазин у надійних руках.

WooCommerce for Enterprise: Мінуси

Згадайте про мінуси WooCommerce for Enterprise. Для початку це може’t відповідати Magento Commerce за творчу свободу або Shopify Plus для зручності використання:

 • Відсутність підтримки: На відміну від Shopify або BigCommerce, немає спеціалізованої служби підтримки, яка б покладалася на допомогу у вирішенні ваших проблем. Натомість ти’Потрібно проконсультуватися з іншими веб-розробниками, що значно забирає багато часу та дорого.
 • Простота використання: Як і всі власні платформи, WooCommerce важко використовувати, якщо ви цього не зробите’не мають технічних можливостей. Якщо вам’у вас не буде жодного досвіду кодування, тоді ми’буду рекомендувати використовувати розміщене програмне забезпечення, наприклад Shopify або BigCommerce.
 • Приховані витрати: Хоча плагін WooCommerce безкоштовно встановлювати, ви’Вам потрібно буде заплатити за провайдера хостингу, доменне ім’я, безпеку SSL, теми, програми та інші ресурси, наприклад підтримку веб-розробників..

WooCommerce for Enterprise: основні характеристики

WooCommerce – плагін для електронної комерції, який може перетворити ваш веб-сайт у потужний інтернет-магазин. Однак це не так’не володіти стільки вбудованих функцій, скільки ви’буду знаходитись на повністю розміщеному хості, ‘готовий короб’ платформа на кшталт BigCommerce. Нижче наведено найкращі функції, знайдені в WooCommerce for Enterprise:

Відшкодування в один клік

Пропонування вашим клієнтам шансу негайно повернути гроші покращить загальну роботу користувачів та має сприяти повторному продажу.

Безмежне налаштування

Чому WooCommerce бракує можливостей, це компенсує своїми необмеженими можливостями кодування. Ви можете налаштувати все від своєї домашньої сторінки аж до сторінки оформлення замовлення, щоб ваш інтернет-магазин точно відображав ваш унікальний бренд.

рішення електронної комерції підприємства з питань торгівліWooCommerce є складнішим у порівнянні з Shopify Plus, але менш складним, ніж Magento Commerce Найкращий хостинг WooCommerce: який хост має найбільше для WooCommerce?

WooCommerce Альтернативи: Що ще там?

5

Торгова хмара Salesforce

Найкраще для міжнародного бізнесу

З одного погляду

 • Ціноутворення: Ви платите 1-2% від продажів
 • Вимоги підприємства: Власні понад 5 інтернет-магазинів
 • В даний час повноваження: Adidas, GoPro, L’Oreal
 • Швидкий факт: Раніше відомий як Demandware

Salesforce Commerce Cloud: плюси

Базуючись у хмарі (тобто повністю на базі Інтернету без будь-якого обладнання), Salesforce Commerce Cloud є нескінченно масштабованим. Якщо вам подобається звук цієї платформи’Найбільші плюси, то, можливо, Salesforce буде з вами:

 • Програмне забезпечення Salesforce: Ви можете легко інтегрувати свій магазин електронної комерції з Salesforce’s інше хмарне програмне забезпечення для управління CRM (управління стосунками з клієнтами) для створення послідовності у вашому бізнесі.
 • Чудово підходить для міжнародних брендів: Керуйте кількома вітринами магазину з одного резервного пристрою, приймаючи різні типи валюти та ефективно використовуючи різні мови в кожному магазині.
 • Клієнтська підтримка: На відміну від Magento або WooCommerce, ви можете скористатися повною цілодобовою підтримкою, тоді як команда підтримки Salesforce Commerce Cloud підтримуватиме всі основні оновлення системи для вас..

Salesforce Commerce Cloud: Мінуси

До Salesforce Commerce Cloud є кілька не срібних накладок, а саме у його високій вартості володіння та відсутності інтуїтивно зрозумілих інструментів дизайну:

 • Негнучкі: Це’s не найінтуїтивніша платформа для використання, тому ви будете боротися за створення ефективного, професійного вигляду магазину, якщо ви цього не зробите’не маю досвіду веб-розробки.
 • Дорогий: Тому що ви’виплачуючи відсоток від своїх продажів, щоб скористатися Salesforce Commerce Cloud, ви зменшите глибину прибутку, тим більше грошей, які ваш бізнес заробляє щороку. Отже, якщо ваш бізнес генерує $ 20 млн. 500 млн. Доларів щороку, ви можете в кінцевому рахунку витрачати 200000 доларів + на рік на Salesforce!

Торгова хмара Salesforce: основні характеристики

Продаж Omni-каналів

За допомогою Salesforce Commerce Cloud ви можете керувати (і продавати продукти з) свого інтернет-магазину, каналів соціальних мереж, мобільного сайту та цегельно-будівельного магазину – все в одному місці.

Звіти про дані клієнтів

Ця платформа збиратиме дані та розуміння поведінки покупців ваших покупців за допомогою власного механізму персоналізації, який називається Ейнштейн, і використовувати ці дані для персоналізації користувача’s досвід покупок – допомагаючи покращити конверсії та збільшити продажі.

salesforce commerce хмарні платформи електронної комерціїSalesforce Commerce Cloud пропонує просту інтеграцію з іншим чудовим програмним забезпеченням Salesforce CRM

Як вибрати платформу електронної комерції підприємства

ви’Ви зробили це так далеко, будуючи ваше підприємство, тому вам потрібно переконатися, що ви вибрали платформу електронної комерції, яка найкраще відповідає вашим потребам та амбіціям. Нижче наведено декілька найважливіших особливостей, фактів та тонких відбитків, на які слід звернути увагу, вибираючи корпоративну платформу електронної комерції.…

Час на борту

Як власник підприємства в галузі електронної комерції, ви хочете якнайшвидше запустити свій бізнес в Інтернет. Повністю розміщені платформи, такі як Shopify Plus та BigCommerce Enterprise ‘готовий іти’ пакети, що надають все необхідне для росту вашого підприємства, і все це в одному місці. З цими платформами ви не знаєте’не потрібно думати про кодування, хостинг, пропускну здатність чи будь-яку іншу тактику веб-розробки.

Ви продаєте підприємствам чи споживачам?

Деякі платформи мають інструменти, які краще підходять для продажу I.T. програмне забезпечення в широкому масштабі для бізнесу по всьому світу, а інші платформи електронної комерції матимуть функції, спеціально розроблені для продажу окремих товарів роздрібної торгівлі, таких як спортивний одяг або парфуми. Shopify Plus та BigCommerce Enterprise відмітьте обидві скриньки для клієнтів, пропонуючи всі необхідні вам інструменти’d потрібно продавати B2B та B2C (бізнес для бізнесу та бізнес для споживача).

Загальна вартість

Для того, щоб отримати найбільш точну інформацію про ціни, ви’Вам потрібно буде запитувати котирування з кожної платформи, що зробити насправді просто. Однак одного разу ти’Ви порівнювали замовлення пропозицій із вибраних вами корпоративних платформ електронної комерції’Вам потрібно буде шукати далі, ніж вартість передплати. Чи понесе ваша обрана платформа додаткові витрати на такі речі, як веб-хостинг, ІТ-підтримка, доменні імена та плагіни?

Порадьтеся з іншими командами вашого бізнесу

Вибране рішення для електронної комерції підприємства вплине на всі сфери вашого бізнесу, тому обов’язково зверніться до інших відділів, щоб вибрати рішення, яке приносить користь усім. Наприклад, ваша маркетингова команда матиме думки щодо платформи’s функції персоналізації, тоді як ваш ІТ-відділ може запитати, як програмне забезпечення буде інтегруватися у ваші власні комп’ютерні системи.

Найкращі платформи електронної комерції підприємств: Підсумок

Ми’Ви вибрали п’ять найкращих рішень для електронної комерції підприємства, щоб заощадити години пошуку, прокрутки, натискання та дзвінків. Управління підприємством досить трудомістке, правда?

Тепер, коли ти’Ви знайшли наш прекрасний підсумок, ви маєте уявити, яка платформа найкраща для вашого підприємницького бізнесу. Дозволяє’s швидко скласти наш список….

Найкращими платформами електронної комерції для підприємств є:

 1. Shopify Plus: Найкраща загальна платформа електронної комерції підприємств
 2. BigCommerce Enterprise: Найкраще для швидкості на борту
 3. Magento Commerce: Найкраще для веб-розробників Pro
 4. WooCommerce for Enterprise: Найкращий варіант з низькими витратами
 5. Торгова хмара Salesforce: Найкраще для міжнародного бізнесу

Поки вони’знову всі чудові платформи, ми’d рекомендую Shopify Plus для підприємств усіх розмірів. З Shopify, ти’повторне інвестування в інструменти, безпеку та гнучкість світового лідера в галузі електронної комерції. Це може’не підходить для зручності використання. Все, що врахувало, це’Не дивно, що в даний час Shopify Plus працює над 7000 великими компаніями в 175 країнах.

BigCommerce Enterprise, однак, наближається до другого, похвалившись більш вражаючим діапазоном вбудованих функцій, ніж навіть Shopify Plus. Ще одне найменування побутової електронної комерції, BigCommerce надає блискучу підтримку клієнтів із інструментами продажів у масштабах корпоративних підприємств.

Яку б платформу ви не вибрали’Буду працювати з надійним брендом з багаторічним досвідом у світі електронної комерції.

На жаль, це’s зараз час попрощатись і удачі – ми з нетерпінням чекаємо, що ваше підприємство незабаром буде його в Інтернеті!

Найкращі платформи електронної комерції для підприємств: FAQ

Що таке електронна комерція підприємств?

Система електронної комерції підприємства – це онлайн-платформа, яка’s або власником власного розміщення (наприклад, Magento Commerce), або на місці (наприклад, Shopify Plus), який може дозволити підприємствам електронної комерції розміру підприємства масштабувати та продавати в Інтернеті. Зазвичай бізнес з електронної комерції обробляє тисячі замовлень на хвилину через кілька Інтернет-магазинів.

Яка найкраща платформа електронної комерції для підприємств?

Поєднуючи простоту використання з найкращими інструментами продажу на ринку та можливість обробляти понад 10 000 замовлень за хвилину, Shopify Plus – найкраща корпоративна платформа електронної комерції на ринку, яка на даний момент підтримує понад 7000 великих брендів у 175 країнах.

Як вибрати платформу електронної комерції підприємства?

Вам не тільки потрібно враховувати ціноутворення, але також потрібно розуміти, що платформи, розміщені на власному ринку, такі як Magento Commerce, вимагають високого рівня знань щодо кодування. Тим часом дозволяють повністю розміщені платформи, такі як Shopify Plus будь-хто швидко і легко побудувати магазин підприємства.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map