5 кращих постачальників хостинг-продажів у 2020 році

Рекомендовані зображення кращих торгових посередників хостингуВи можете придбати веб-хостинг майже для всього – від особистих блогів WordPress, вітрин малого та середнього бізнесу, аж до сайтів для підприємств. Ви навіть можете придбати достатню потужність сервера, щоб запустити власну службу хостингу.


Це відомо як посередницький хостинг. Це’s не те, що пропонують усі хостинг-провайдери – і навіть коли ви знайдете те, що робить, як ви це знаєте’s будь-яке благо?

Щоб відповісти на це запитання, ми’ми розмістили всіх основних постачальників, що пропонують хостинг-реселлер через наш обширний процес дослідження. Ми’Я вже багато років пишемо про вихід в Інтернет, і ми’я був збираючи уявлення наших користувачів про те, що’s важливий для них. Ця стаття є продуктом цих двох процесів: широких досліджень та відгуків користувачів.

Тож тепер ми можемо з повною впевненістю сказати, що це п’ять найкращих постачальників хостинг-реселлерів на ринку сьогодні. До кінця цієї статті ви’Ви, в свою чергу, будете повністю впевнені, який із них найкращий.

Contents

Але по-перше, що таке хостинг реселлерів?

Хостинг для торговельних посередників дозволяє продавати хостинг іншим, тому ви можете фактично запустити власну компанію веб-хостингу таким чином! Ви платите за план хостингу, а потім продаєте цей хостинг комусь іншому, хто потребує цього. Найкраще для тих, хто’Я буду керувати 10 або більше сайтами, хостинг для торговельних посередників часто використовується веб-дизайнерами або компаніями, яким потрібно забезпечити хостинг для клієнтів.

5 найкращих хостингових послуг посередників

Згідно з нашими масштабними дослідженнями, саме ці п’ять найкращих хост-реселерів:

 1. В русі – найкраще співвідношення ціни та якості
 2. ХостГатор – найкраще за функціями
 3. GoDaddy – найкраще за необмежений ресурс
 4. А2 хостинг – найкраще для підтримки
 5. ХостПапа – найкраще для початківців реселерів

Найкращими постачальниками хостинг-реселлерів є InMotion, HostGator, GoDaddy, A2 Hosting та HostPapa на основі таких факторів, як тривалість роботи, функції, допомога та підтримка, ціноутворення та інше:

Всі постачальники ми’Ви ознаковані:

 • Використовуйте інформаційну панель cPanel – це галузевий стандарт (полегшити контакт і перехід до іншого постачальника, якщо це необхідно)
 • Дозвольте створити фірмову панель клієнтів – щоб клієнти бачили ваш логотип та брендинг, а не ваш постачальник’с
 • Давати вам необмежену кількість доменів – тож ви можете налаштувати своїх клієнтів власним доменом без зайвих витрат

Але кожен приходить зі своїми сильними і слабкими сторонами, які ми’Детально розкриємо нижче.

Швидке слово щодо ціни

Якщо ми’Ви дізналися одне в наших (багато) роках аналізу хостинг-провайдерів, це’s, що їх ціни змінюються швидше, ніж ви можете сказати ‘Плани починаються з…’. Вони також можуть бути трохи підступними, пропонуючи низькі вступні ціни (з більш високими витратами на оновлення) та знижки на довше, ніж ви зареєструєтесь. Ми’Ви зробили все можливе, щоб ці ціни були і точними, і прямим порівнянням, але це’s завжди варто подвоїти перевірку безпосередньо у провайдера’s цінова сторінка (яку ми’Перейдіть за посиланням до цін).

1

В русі

Найкраще співвідношення ціни та якості

Ціноутворення Клієнтські рахунки Місце на диску Пропускна здатність Ефективність роботи Безкоштовні резервні копії Гарантія повернення грошей Наш рахунок
$ 29,99 – $ 94,99 на місяць
25 – Необмежений, залежно від плану
80GB – 260GB
800 ГБ – 6 ТБ
99,7%
Так
Пропонується протягом 90 днів
4.6 / 5

Що’s добре про InMotion’з хостинговим посередником?

Коли ми проводили власне опитування людей, які шукають хостинг-провайдера, 55% сказали, що ціна є найважливішим фактором їхнього рішення – тож шанси є, те саме буде і для клієнтів, які приходять до вас за своїми хостинг-планами.

Це’s велика причина, чому InMotion вийшов на вершину – це не так’Не пропонуйте найдешевший план, але він пропонує найкраще співвідношення ціни та якості, з найбільшим дисковим простором та дуже високим рівнем пропускної здатності. Ця цінність перетвориться на більш дешеві, привабливіші плани для ваших клієнтів.

InMotion також пропонує: безкоштовний обліковий запис торговельного посередника з усіма планами хостингу реселерів, так ти’у вас є додатковий варіант доходу там, якщо вам це потрібно. У нього найбільша кількість планів, що робить його найбільш масштабований варіант – ви можете легко почати з найдешевшого плану та легко оновити, як вам потрібно.

InMotion пропонує справді сильна підтримка клієнтів з цілодобовою розмовою в чаті та підтримкою телефону, а також системою електронної пошти та продажу квитків. Значення якісної допомоги та підтримки не повинно’не забувайте – як хостинг-реселлер, якщо у вас є проблема з вашим обліковим записом, швидше за все, всі ваші клієнти матимуть проблему зі своїм, а ви’Я хочу, щоб хтось потрапив у справу якнайшвидше. InMotion також пропонує найдовший термін гарантії повернення грошей на 90 днів, що дає вам легкість ‘з’ якщо ти’не будьте з чим завгодно.

Що можна було б покращити?

Хоча InMotion пропонує велику цінність (погляньте на дисковий простір та пропускну спроможність), він пропонує відносно мало рахунків клієнтів на його дешевших планах. Його план початкового рівня, RS000S, коштує 29,99 дол. США на місяць і дає вам до 25 клієнтських рахунків. Порівняйте це з HostGator, який пропонує необмежену кількість клієнтів на 5 доларів на місяць менше, і ви можете побачити, що це трохи компроміс.

В русі’с гарантія тривалості роботи також’t найвищий у цьому списку, поступаючись другим позаду HostGator. Щоправда, передбачуваний час простою становить лише декілька годин, але ще раз застосуйте це до всіх своїх клієнтів, і ви можете почати бачити значення додаткових 0,01% часу роботи.

2

ХостГатор

Найкраще для функцій

Ціноутворення Клієнтські рахунки Місце на диску Пропускна здатність Ефективність роботи Безкоштовні резервні копії Гарантія повернення грошей Наш рахунок
$ 24,95 – $ 99,99 на місяць
Необмежений
60GB – 250GB
600 ГБ – 2500 ГБ
99,98%
Ні, коштує додатково
Пропонуються протягом 45 днів
4.1 / 5

Що’Добре про HostGator’з хостинговим посередником?

HostGator має найкращу гарантію безперервного часу будь-якого постачальника хостингу в цьому списку. Знову ж таки, додаткові 0,01% можуть здатися не дуже, але навіть година простою для ваших клієнтів викличе у вас великий стрес, тому це величезна професія.

HostGator також пропонує необмежений рахунок клієнтів, хоча звичайно і ти’в кінцевому рахунку обмежується обмеженням місця на диску та пропускною здатністю. Це сказало, ти’Ви отримаєте величезне значення з облікового запису HostGator, якщо ви’будуєте багато невеликих, в основному статичних сайтів – або продаєте рахунки тим, хто є. З багатьма низько вимогливими веб-сайтами ці ресурси можуть пройти довгий шлях.

Як і InMotion, HostGator пропонує: безкоштовний обліковий запис продавця домену з кожним планом хостингу реселерів – приємне, природне доповнення до вашого доходу від хостингу. HostGator також є сильна підтримка клієнтів, за допомогою цілодобової допомоги по телефону або в чаті.

HostGator – один із зелені хостинг-провайдери, компенсація викидів вуглецю на 130%.

Що можна було б покращити?

HostGator вибиває його з парку, коли йдеться про функції та час роботи, але це’s все ще вниз на другому місці. Що дає?

Ну, головна причина – це менш проста програма резервного копіювання. Три з п’яти провайдерів у цьому списку пропонують безкоштовні резервні копії, але з HostGator це’s не такі прямолінійні; він творить ‘щотижневі резервні копії для облікових записів, які містять менше 20 Гб і 100 000 входів’, або можна зробити це за вашим бажанням, за 25 доларів США одночасно. Це’s не кінець світу, але потенційно може скластися досить швидко.

3

GoDaddy хостинг

Найкраще для необмеженого ресурсу

Ціноутворення Клієнтські рахунки Місце на диску Пропускна здатність Ефективність роботи Безкоштовні резервні копії Гарантія повернення грошей Наш рахунок
39,99 дол. – 89,99 дол. США на місяць
До 250
90GB – 240GB
Без вимірювання
99,97%
Так
Пропонується протягом 30 днів (якщо ви не платите щомісяця, у такому разі це’s 48 годин)
4/5

Що’s добре про GoDaddy’з хостинговим посередником?

Коли ми опитували читачів, використовуючи наш сайт, щоб знайти хостинг-провайдера, GoDaddy був брендом, про який вони, швидше за все, чули. Це’s відоме ім’я в світі, і приємна перепродажа хостингу GoDaddy Ви також можете продавати на основних продуктах, включаючи доменні імена, сертифікати SSL та GoDaddy’s будівельник веб-сайтів.

Але якщо мова йде про хостинг реселерів, GoDaddy має ключову точку продажу; неметована пропускна здатність. Це робить його чудовим пакетом, якщо ви’надайте хостинг для сайтів із змінними потребами в трафіку – подумайте, що магазини електронної комерції, які проводять цифрові маркетингові кампанії, проводять флеш-розпродажі, або мають попит на сезон. Невимірена пропускна здатність мінімізує ймовірність збоїв цих сайтів у зайняті періоди.

Його Гарантія без подовження часу пов’язується на другому місці з InMotion при розумних 99,97%.

Що можна було б покращити?

Але хоча GoDaddy може очолити лідери за визнанням бренда, наше дослідження поставило його на третє місце за розміщенням торговельних посередників, набравши його загалом 4/5 зірок. Було кілька місць, де вона опускала очки.

По-перше, GoDaddy не’не пропоную допомогу та підтримку за допомогою прямого чату 24 години на добу. У нього все ще є цілодобова підтримка по телефону, тому це може здатися прискіпливим з нашого боку – але це 3/5 провайдерів у цьому списку, які пропонують, тож вони виділяють його з невірних причин..

По-друге, його гарантія повернення грошей – трохи більше ‘прискіпливий’ ніж з іншими провайдерами. Якщо ви платите місяць у місяць, у вас є лише два дні, щоб повернути гроші – а не 30 днів, які рекламуються помітно.

4

А2 хостинг

Найкраще для підтримки

Ціноутворення Клієнтські рахунки Місце на диску Пропускна здатність Ефективність роботи Безкоштовні резервні копії Гарантія повернення грошей Наш рахунок
$ 19,99 – $ 61,99 на місяць
40-100
30 ГБ – 200 ГБ
400 ГБ – 2000 ГБ
99,95%
Так
Пропонується протягом 30 днів
3.3 / 5

Що’s добре про хостинг A2’з хостинговим посередником?

Шланги A2’с пакети реселерів доступні за ціною, Ціни починаються приблизно від 19,99 дол. США.

Там’с відмінна допомога та підтримка, пропоновані по телефону, чату та електронної пошти, з 24/7 варіантами. Ми’перевірений хостинг A2’з живим чатом і може підтвердити, що це швидко і корисно – саме те, що вам потрібно від вашого веб-хостингу.

Що можна було б покращити?

A2 хостинг також має спільна найгірша гарантія безперервного часу, так що – принаймні теоретично – ви отримаєте найбільше простоїв у будь-якого постачальника, який ми’Ви знайдете тут (хоча майте на увазі, що це лише a ‘гірший сценарій’).

Хостинг A2 – це також найменш масштабований постачальник у цьому списку найменша пропускна здатність і ємність дискового простору. Якщо у вас є прагнення дійсно розвивати свій бізнес, чи ви’Ви дизайнер або хостинг-торговець, ви’знайду там’s обмеження того, що ви можете досягти порівняно з іншими постачальниками.

5

ХостПапа

Найкраще для хостингу дрібних торгових посередників

Ціноутворення Клієнтські рахунки Місце на диску Пропускна здатність Ефективність роботи Безкоштовні резервні копії Гарантія повернення грошей Наш рахунок
29,99 дол. – 119,99 дол. США на місяць
20-60
50GB – 250GB
500 ГБ – 2,5 ТБ
99,95%
Для обмеженої кількості доменів
Пропонується протягом 30 днів
3.2 / 5

Що’s добре про HostPapa’з хостинговим посередником?

HostPapa представлений у цьому списку, оскільки наше дослідження виявило, що він є п’ятим кращим постачальником хостинг-реселлерів. Хоча це добре, якщо порівнювати з іншими чотирма постачальниками, там’s не дуже багато це робить краще – і справедливий біт це робить гірше.

Що можна було б покращити?

По-перше, у неї є суглоб найгірший показник безперервної роботи (пов’язано з хостингом A2). Ми’Ви вже досить розмовляли про те, чому вам слід насправді скоротити номери часу, коли шукаєте обліковий запис продавця, тому ми виграли’t знову не надто детально розглядаю.

ХостПапа не’не пропонуйте підтримку цілодобово або по телефону, або в чаті. Це величезний удар в наші очі; на наш досвід, проблеми з хостингом’t зручно вписуватися в робочий час – те’s чому ми думаємо там’Реальне значення цілодобової підтримки.

Чотири найкращі провайдери у цьому списку також пропонують програмне забезпечення для виставлення рахунків із їхніми планами, тому ви можете легко стягувати кошти з клієнтів через власний рахунок. Хоча HostPapa пропонує це з трьома найдорожчими планами (Золото, Платина та Титан), він не’не приїжджайте в комплекті з дешевшими двома – справжній удар для вашої логістики, якщо ви плануєте продавати хостинг, а не просто роздавати його клієнтам.

І, нарешті, HostPapa пропонує лише безкоштовне резервне копіювання на певну кількість доменних імен, який виділяє його з трьох із п’яти постачальників, які пропонують безкоштовні резервні копії через плату, як правило.

5 кращих постачальників хостинг-реселлерів: висновок

І це’з обгорткою! Знову ж таки, 5 найкращих хостинг-провайдерів, згідно з нашими дослідженнями, є:

 1. В русі – найкраще співвідношення ціни та якості
 2. ХостГатор – найкраще за функціями
 3. GoDaddy – найкраще за необмежений ресурс
 4. А2 хостинг – найкраще для підтримки
 5. ХостПапа – найкраще для початківців реселерів

Будь ти’повторно веб-дизайнер, який хоче створити кілька облікових записів клієнтів, або хостинг-реселлер, який хоче продати сотні’Ви знайшли постачальника, який буде працювати для вас. І пам’ятайте, що всі вони пропонують вам гарантію повернення грошей’я не маю нічого втрачати, даючи один схід.

Якщо ви хочете поїхати з нашою рекомендацією, ви не’не потрібно шукати далі, ніж HostGator. Загалом це’s наша найкраща рейтингова хостингова компанія, а також найкращий рейтинг хостингу для реселлерів.

FAQ

Чи всі облікові записи торгових посередників однакові?

Ні, як ми’Ви бачили в цьому погляді на наших 5 найкращих хостів-реселерів, у яких ви можете створити різні облікові записи. Звичайна модель – придбати об’єм дискового простору та пропускну здатність оптом, а потім розвернутися і продати те, як вважаєте за потрібне. Потім є такі моделі, як Siteground’s, де ви в основному продаєте компанію’s План запуску спільного хостингу StartUp.

Наскільки важливі обмеження домену або клієнта?

Дуже. Якщо ви плануєте використовувати веб-хостинг як доповнення для інших послуг, то наявність обмеженої кількості облікових записів клієнтів може не мати великого значення. Але якщо ваш план полягає в тому, щоб якомога більше зростати, то ці межі будуть перешкоджати вашому зростанню в певний момент.

Чи важлива послуга білої етикетки?

Це’s більш професійний, щоб мати змогу додати власний бренд, хоча це означає і ви’Вам потрібно буде створити власний привабливий логотип. Все-таки це’s чудовий спосіб допомогти прищепити довіру своїм клієнтам.

Чи важливо мати параметри Windows для хостингу реселерів?

Напевно, ні. Переважна більшість веб-серверів працює на Linux, тоді як Windows – це більше спеціальність. Якщо там’s явна потреба одного з ваших клієнтів у запуску серверів Windows, то, можливо, варто. Інакше дотримуйтесь Linux.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map