6 кращих провайдерів веб-хостингу Green

Якщо ви’Ви потрапили на цю сторінку, швидше за все, ви’Ви вже знаєте, як погано впливає галузь веб-хостингу на навколишнє середовище та на вас’Ви хочете розмістити ваш веб-сайт з компанією, яка піклується про те, щоб зробити це право. Кудос!


Якщо це нова інформація для вас, давайте підведемо підсумки. Ми’часто описують веб-хостинг як ‘оренда віртуальної ділянки Інтернет-землі’, і дон’не помиляйтесь, це – але кожен веб-сайт’s дані також зберігаються у фізичному місці (тобто центрі обробки даних).

Там’s багато що відбувається в цих центрах обробки даних, як ви можете собі уявити, і апаратне забезпечення стає дуже гарячим – на зразок старого ноутбука з занадто багато відкритих вкладок. Якщо ви’Ви коли-небудь залишали ваш iPhone під сонцем, ви’Не дивуватиметься тому, що тепло та технології – це погана суміш.

І що’s рішення? Aircon, і багато цього. Це неймовірно енергоємно, і це причина, через яку ведеться веб-хостинг 2% у світі’s викиди вуглецю – стільки ж, скільки і авіакомпанія. Вважається, що розміщення веб-сайту може призвести до того ж вуглецевого сліду на 10 000 відвідувачів, як і проїзд 5000 км у новому автомобілі. Yikes!

На щастя, багато великих компаній, що займаються хостингом, сидять, звертаючи увагу, і – найголовніше – кладуть свої гроші туди, де йдеться про зниження впливу на навколишнє середовище. Багато інвестують у схеми компенсації викидів вуглецю, де вони інвестують у відновлювані джерела енергії, щоб ефективно протидіяти енергії, яку вони отримують’ве використовували себе; деякі працюють лише на відновлювальній енергії, тоді як багато вживають заходів для підвищення ефективності в цілому.

Але це’s без використання екологічно свідомих, але зрештою марних постачальників послуг хостингу – вам потрібно досягти балансу. Ми’Я провів широкі дослідження, щоб гарантувати, що ми пропонуємо’Тут ми рекомендуємо пропонувати товари, які самі по собі чудові, а також зелений. Читайте далі, щоб дізнатися, хто вийшов на вершину.

Contents

Кращі зелені хостинг-провайдери

 1. GreenGeeks
 2. ХостГатор
 3. В русі
 4. А2 хостинг
 5. iPage
 6. DreamHost

Хто найкращий зелений веб-хостинг-провайдер?

Ось’Ми підглядаємо, як порівнюють наші провідні хостинг-провайдери:

Провайдер хостингуРекомендовано для Початкова ціна *Класні функціїGreenGeeksХостГаторВ русіА2 хостингiPageDreamHost
Більшість екологічно свідомих хостинг-провайдерів2,95 долЗсув вуглецевого сліду на 300%
Безкоштовні щоденні резервні копії
Кращий зелений хостинг для великих веб-сайтів2,75 долКращий виділений хостинг
Чудовий 99,9% тривалості роботи
Кращий зелений хостинг для невеликих веб-сайтів6,39 долНайкращий спільний і VPS хостинг
Безкоштовні резервні копії
Найкраще для обслуговування клієнтів3,92 долГарантія повернення грошей у будь-який час
Відмінна допомога та підтримка
Кращий дешевий зелений хостинг1,99 долДешеві ціни за всіма позиціями
Зсув вуглецевого сліду на 200%
Найкраще для зберігання2,59 долНаявні місця зберігання

* Деякі з цих цін є акційними цінами, які діють лише перший термін.

Тепер нехай’s придивіться уважніше до кожного.

1. GreenGeeks

Більшість екологічно свідомих хостинг-провайдерів

З GreenGeeks, ти’реально компенсує ваш слід викидів вуглецю в три рази.

ПлюсиМінуси
 • Зсув вуглецевого сліду на 300%
 • Клієнти оцінюють чуйну команду допомоги та підтримки
 • План спільного хостингу пропонує велику цінність (якщо ви зобов’язуєтесь протягом трьох років)
 • Безкоштовні щоденні резервні копії
 • Гарантоване безперервне використання 99,9% (найвищий можливий рівень)
 • Обмежена кількість пропозицій
 • Потрібно зареєструватися на три роки, щоб насолоджуватися рекламованими цінами

Наскільки зеленим є GreenGeeks?

Що стосується веб-хостингу, то це не так’не став зеленішим, ніж GreenGeeks. Окрім оптимізації своїх процесів для досягнення максимальної ефективності (фраза, яку, мабуть, обіймають декілька постачальників), компанія також йде на крок далі – власними словами, “для кожного струму, який він витягує з сітки, він вкладає три рази більше, ніж у вигляді відновлюваної енергії через екологічний фонд Bonneville.” Це означає, що з GreenGeeks, ви’реально компенсує ваш слід викидів вуглецю в три рази. Приємна робота, GreenGeeks!

Наскільки хороші хостинг-плани GreenGeeks?

Плани хостингу, проте, не найскладніші. Є лише три плани на вибір; Екозитний закваска, Екозит Про і Екозит Преміум, пропонуючи спільний, VPS та виділений хостинг відповідно.

Усі плани є ‘WordPress-оптимізований’, але ми думаємо, що стартовий план набиває найбільший удар. З початковою ціною справедливого $ 2,95 / місяць (якщо ви зобов’язуєтесь три роки), ви отримуєте багато за свої гроші – необмежену кількість доменів, необмежену кількість облікових записів електронної пошти та необмежену пропускну здатність та сховище, щоб назвати кілька ключових особливостей.

GreenGeeks також пропонує чудову підтримку цілодобово через телефон, електронну пошту та чат наживо. Це’s рідкість, коли постачальник пропонує стільки варіантів допомоги та підтримки при такому низькому плані, і це є доказом GreenGeeks’ зобов’язання бути не просто ‘зелений’. Компанія також пропонує безкоштовні щоденні резервні копії з усіма планами – величезний бонус – і гарантує тривалість роботи 99,9% (можливий найвищий рівень).

GreenGeeks також пропонує: 30-денна гарантія повернення грошей, плюс безкоштовна міграція веб-сайтів, якщо ви’Ви вже розміщені десь в іншому місці, тому ви можете легко взяти їхні послуги на тест-драйв без ризику.

2. ХостГатор

Кращий зелений хостинг-провайдер для великих веб-сайтів

Якщо у вас є сайт з високим трафіком, HostGator пропонує чудовий спеціалізований хостинг. Подивіться, наскільки це було добре в наших незалежних дослідженнях:

ПлюсиМінуси
 • Зсув вуглецевого сліду на 130%
 • Кращий загальний спеціалізований хостинг-провайдер
 • Найдешевший спільний хостинг (виключаючи акційну ціну за перший термін)
 • Відмінна допомога та підтримка
 • Гарантоване безперервне використання 99,9% (найвищий можливий рівень)
 • Немає безкоштовних резервних копій

Яким зеленим є HostGator?

Наше поглиблене дослідження показало, що Hostgator є найкращим загальним постачальником хостингу, але компанія також зобов’язана мінімізувати вплив на навколишнє середовище. Для початку HostGator використовує сервери, які на 36% ефективніші від середнього показника. Потім він компенсує вплив енергії, яка використовується, купуючи кредити на відновлювані джерела енергії, живлення своїх серверів вітровою енергією, виробленою в Техасі, де базується компанія. Насправді HostGator купує на 130% більше кредитів, ніж використана енергія. Це означає, що – як GreenGeeks, але меншою мірою – HostGator’s вплив на навколишнє середовище – це зменшення вуглецю, а не просто нейтралізація вуглецю.

Наскільки хороші плани хостингу HostGator?

Як і GreenGeeks, HostGator гарантує тривалість роботи 99,9%, тобто ваш веб-сайт буде розроблений ‘жити’ за максимально можливий час. Це найкраща гарантія безперервної роботи будь-якого постачальника – чудовий старт.

Цільові варіанти хостингу теж чудові. Насправді вони’знову неперевершений – HostGator вийшов в топ для завзятого хостингу в нашому дослідженні. У планах пропонується чудовий співвідношення потужності та ціни, причому ціни варіюються від $ 189 / місяць до $ 289 / місяць.

Коли ви знімете акційні ціни, пропоновані всіма господарями протягом першого терміну, Hostgator’s спільні плани хостингу є одними з найдешевших, починаючи лише з $ 6,95 на місяць. Не тільки плани дешеві, але й вони’Ви також маєте гарне значення з необмеженим дисковим простором, необмеженими обліковими записами електронної пошти та необмеженими піддоменами. Завдяки спільним планам Baby and Business ви можете навіть розміщувати необмежену кількість веб-сайтів, що робить їх чудовим варіантом для веб-дизайнерів. Це’s не найкращий хостинг-провайдер – це InMotion, трохи нижче – але це’З близької секунди, і безкоштовне використання його веб-розробників веб-сайтів – чудова вигода’Ви ще не створили свій сайт.

Мінус HostGator? Без резервних копій! Але допомога та підтримка відмінна (чат в прямому ефірі, телефон та електронна пошта доступні з усіма видами хостингу), і там’завжди гарантуйте повернення грошей, якщо ви передумаєте. Однак майте на увазі, що ця гарантія триває всього 48 годин для присвяченого хостингу, хіба що ти’довірився року і більше.

Якщо ви’Після завзятого хостингу HostGator пропонує неперевершене поєднання етики та якості. Однак, якщо ти’шукаєте спільний доступ або VPS, це’s варто перевірити InMotion.

3. InMotion

Кращий зелений хостинг-провайдер для невеликих веб-сайтів

Якщо у вас є менший сайт, InMotion – це виграшний варіант. Він має найкращі спільні та VPS-хостингові плани будь-якого постачальника’перевірений:

ПлюсиМінуси
 • Найкращий постачальник хостингових послуг VPS з будь-якого тестування
 • Безкоштовні резервні копії
 • Зелені зусилля хіба що’t настільки кількісно вимірюваними або суттєвими, як інші постачальники

Наскільки зелений InMotion?

У той час як GreenGeeks та HostGator зосереджують свою увагу на компенсуванні, InMotion бачить більше значення у зниженні свого початкового енергоспоживання. Зелений центр обробки даних в Лос-Анджелесі використовує техніку повітряного охолодження, яка циркулює поза повітрям, а не покладається виключно на кондиціонер. Це допомогло InMotion скоротити випуск вуглецю понад 2000 тонн на рік. Вражаючі речі, так – але це не так ‘поклавши свої гроші туди, де є рот’ майже в тій же мірі, що і GreenGeeks та HostGator.

Наскільки хороші плани хостингу InMotion?

InMotion пропонує цілий ряд різних типів хостингу, але ми’Буду зосереджуватися виключно на своїх VPS та спільних планах тут, оскільки вони є його найсильнішими продуктами – дійсно, InMotion вийшов першим для обох у наших незалежних дослідженнях!

Дозволяє’Почніть з загальних планів хостингу. InMotion пропонує три з них, починаючи від $ 7,99 / місяць до $ 15,99 / місяць (не враховуючи рекламних пропозицій). План запуску найдешевший, але ми’Буду рекомендувати витратити трохи більше, щоб отримати план живлення за $ 9,99 / місяць. Таким чином, ти’Ви отримаєте все ті ж чудові функції – необмежену пропускну спроможність, необмежену кількість дискового простору, безкоштовний сертифікат SSL, безкоштовні резервні копії, безкоштовне доменне ім’я – плюс подвоєну потужність (тобто більше ядер процесора), тому ваші відвідувачі ніколи не будуть чекати.

InMotion також чудовий для хостингу VPS. Він набрав 95% за можливості нашого тестування, завдяки необмеженим ядрам процесора, безкоштовним резервним копіям, доступу до коренів та одній з найвищих ємностей зберігання та пропускній здатності будь-якого плану VPS. Простіше кажучи, ми вважаємо, що це найкраще керований план VPS на ринку. Плани варіюються від $ 39,99 / місяць до $ 144,99 / місяць, але InMotion завжди пропонує декілька дуже щедрих пропозицій для нових клієнтів, де ви можете заощадити понад 55% на цій ціні.

Як і провайдери вище, InMotion’Допомога та підтримка чудова. Єдиною областю, в яку він потрапляє, є тривалість роботи, що гарантує лише 99,97%. Це’Варто пам’ятати, що це лише мінімальна гарантія, і працює лише кілька годин на рік. У будь-якому випадку, найкраще спробувати спробувати InMotion, а потім скористатися щедрою гарантією повернення грошей (30 днів для VPS-хостингу, 90 днів для спільного хостингу), якщо ви зіткнетеся з будь-якими проблемами з продуктивністю, що працює в бездротовий час.

4. Хостинг A2

Найкраще для обслуговування клієнтів

A2 Хостинг не’у вас найкращі функції, але він пропонує чудову допомогу та підтримку:

ПлюсиМінуси
 • Вуглецево-нейтральна компанія
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час
 • Відмінна допомога та підтримка
 • Порівняно низька гарантія тривалості 99,95%

Наскільки зелений хостинг A2?

Компанія A2 хостинг використовувала схему компенсації енергії, щоб ефективно залишатися нейтральною до вуглецю з 2007 року. Він також заохочує співробітників на телекомунікаціях скорочувати викиди в трафік та використовує старе обладнання. Це’s не настільки вражаючі, як схеми з подібних GreenGeeks, HostGator та iPage (див. нижче), але це’s більше кроку в правильному напрямку.

Наскільки хороші плани хостингу A2?

Хостинг A2 – це чудовий всеобучу. Це не було’не вийде на перше місце в нашому дослідженні для будь-якого конкретного виду хостингу, але він набрав чудових результатів.

З точки зору ціни, хостинг A2’s Ціни на спільний хостинг варіюються від $ 7,99 / місяць до $ 18,99 / місяць – розумний, але не найдешевший. Його VPS хостинг коливається від $ 49,99 / місяць до 99,99 дол – знову ж таки, доволі посеред дороги – в той час як його цілеспрямований хостинг планує від $169,99 / місяць до $ 349,99 / місяць, ставлячи їх на цінніший кінець спектру. 99,95% гарантія тривалості роботи – одна з найнижчих.

То чому б ходити з хостингом A2? Це’s компанія, яка пропонує надзвичайну допомогу та підтримку, поряд із надійними та відносно потужними планами. Ви отримуєте безкоштовну міграцію сайту, коли Ви приєднуєтесь, доступ до доброзичливої ​​допомоги та підтримки 24/7, а найкраще – гарантія повернення грошей у будь-який час. Це’s право – Хостинг A2 настільки ви впевнені’Я люблю його продукти, що вона поверне вам в будь-який момент, якщо ви’знову нещасний. ви’Ви повинні впевнено милуватися компанією!

5. iPage

Кращий дешевий хостинг-провайдер

iPage компенсує свій вуглецевий слід на 200%. Плани доступні, але функції не є важливим моментом:

ПлюсиМінуси
 • Зсув вуглецевого сліду на 200%
 • Дуже дешеві плани хостингу (особливо акційні ціни)
 • У планах бракує потужності та швидкості інших провайдерів
 • Найнижча гарантія тривалості 99,94%

Наскільки зелений iPage?

Для хостинг-провайдера, що’s часто маркуються трохи ‘дешево і весело’, нас дуже вразили кроки, які iPage вживав для мінімізації, а потім протидії її впливу на навколишнє середовище. Для початку iPage повністю працює від енергії вітру – якщо ви розміщуєте свій веб-сайт з ними, ви навіть можете отримати значок для власного веб-сайту, який говорить про це’с ‘Приймається 100% енергія вітру’.

Але iPage бере ще більше, купуючи достатню кількість сертифікатів на відновлювану енергію (REC), щоб не лише довести, що вона використовує виключно вітрову енергію як джерело живлення, але й фактично компенсувати її використання на 200%.

Наскільки хороші плани хостингу iPage?

Плани iPage дуже доступні. Компанія також пропонує великі акційні знижки, тобто ви можете отримати їх спільний план всього за $ 1,99 / місяць або план VPS за $ 19,99 / місяць. Там’s також присвячений хостинг, але це не так’т так за конкурентними цінами.

Але як ми’я натякнув вище, iPage’s доступність за ціною, а ціна – швидкість. На всіх видах хостингу iPage також стабільно оцінював погано за функції, порівняно з планами конкурентів. Крім того, він має найнижчу тривалість роботи будь-якого постачальника у нас’перевірено, гарантуючи лише 99,94%.

iPage просто не вистачає потужності та надійності для повноцінної підтримки значного веб-сайту. Однак це’s хороший варіант, якщо ви’у вас з’явився невеликий персональний сайт, який потрібно розмістити дешево і екологічно.

6. DreamHost

Найкраще для місця зберігання

Як бачите, ми були’не здув DreamHost. Однак, його зберігання дуже щедре:

ПлюсиМінуси
 • Найдешевший спільний план хостингу, починаючи від $ 2,59 / місяць (якщо ви зобов’язуєтесь три роки)
 • Велика ємність зберігання
 • Порівняно низька гарантія тривалості 99,95%
 • Не вживаючи стільки кроків, щоб бути екологічно чистими, як інші постачальники у цьому списку. Усі претензії досить розпливчасті

Наскільки зелений DreamHost?

Компанія DreamHost робить ряд кроків, щоб бути екологічно чистими, наприклад, партнерство з енергетичною компанією, яка використовує багато поновлюваних методів, та використання регенерованої води в системах охолодження. Так, чудово – але з точки зору кількісно оцінюваного позитивного впливу на навколишнє середовище, DreamHost не відповідає’t цілком відповідає іншим хостам у цьому списку.

Наскільки хороші хостингові плани DreamHost?

DreamHost’s плани хостингу, як A2 хостинг’s, є доволі посеред дороги. На відміну від хостингу A2, DreamHost не робить’не мають однакового рівня відданої підтримки.

Його плани мають хороше співвідношення ціни та якості, а його (за ціною) найдешевший спільний план насправді працює як один із найдешевших у 2,59 дол. США на місяць (якщо ви зобов’язані три роки). VPS та спеціальні плани аналогічно доступні.

Але чому вибирати DreamHost над іншим провайдером вище цього списку? Відповідь полягає у кількості місця для зберігання, яке пропонує DreamHost, зокрема, на спеціальні плани. На допитливо і спритно названий ‘Літній Місяць SSD 64’ плануєте, ви отримаєте доступ до масивної оперативної пам’яті на 64 Гб, 24 процесорних ниток та 12 ядер процесора – в основному, багато енергії та накопичувача.

Оскільки DreamHost має стільки завзятих планів на вибір, це’s дуже просто почати з найнижчого плану ($ 169 / місяць), потім поступово модернізуйте, так що ви’ніколи не платять більше, ніж потрібно. З цієї причини ми’буду рекомендувати DreamHost екологічно свідомим, медіа важким сайтам, які просто хочуть зробити свій перший крок у спеціальному хостингу.

Кращі зелені веб-хостинги: фінальні думки

Отож, у вас це є: наш список найкращих зелених провайдерів веб-хостингу, ранжирований та переглянутий. Ми не могли’t не давати перше місце GreenGeeks; зелений веб-хостинг дуже чітко його ‘річ’, і це’s отримали гідний продукт, щоб відповідати.

Найкращі зелені хости: Recap

Дозволяє’Згадаймо, які інші провайдери роблять чудові, зелені речі у світі веб-хостингу:

 1. GreenGeeks – Більшість екологічно свідомих хостингових послуг.
 2. ХостГатор – Кращий зелений хостинг для великих веб-сайтів.
 3. В русі – Кращий зелений хостинг для невеликих веб-сайтів.
 4. А2 хостинг – Найкраще для обслуговування клієнтів.
 5. iPage – Кращий дешевий зелений хостинг.
 6. DreamHost – Найкраще для зберігання.

Зрештою, з усіма постачальниками послуг, які пропонують певну форму гарантії повернення грошей, найкращим варіантом є відмовитись, а потім просто переключитися, якщо ви цього не зробите’не поводься з цим.

А якщо ти’ще не впевнені, який тип хостингу вам потрібен, ознайомтеся з нашим керівництвом щодо різниці між спільним та VPS-хостингом або в нашому посібнику з найкращими спеціалізованими хостинг-провайдерами.

Дізнатися більше

Тепер, коли ви знаєте найкращих зелених веб-хостів, ознайомтеся з нашим посібником із 3 способи зробити ваш веб-сайт більш екологічним і навчитися будувати (і використовувати) веб-сайт більш екологічно!

FAQ

Що’s кращий зелений хостинг для некомерційних організацій?

DreamHost! DreamHost не тільки вживає важливих заходів для протидії впливу на навколишнє середовище, але також пропонує безкоштовний веб-хостинг для некомерційних організацій. Це’s право, DreamHost прийматиме вашу благодійність’веб-сайт повністю безкоштовно. Приємно, DreamHost!

Перегляньте наш довідник щодо кращих веб-хостів для некомерційних організацій, щоб дізнатись, які інші хости пропонують велику кількість неприбутковим організаціям.

Що це означає, коли компанія ‘компенсує його вуглецевий слід’?

Простіше кажучи, це означає, що компанія використовує енергію як звичайну, але потім інвестує в схеми відновлюваної енергії для оплати еквівалентної (або більше) енергії, яка постачається відновлюваними засобами. Перегляньте цей посібник із сертифікатів на відновлювану енергію (також звані ‘Кредити’) для отримання додаткової інформації.

Довідка! Який хостинг мені навіть потрібен для мого веб-сайту?

Гей, ми чуємо вас! Індустрія хостингу настільки ж заплутана, як і забруднююча. Але дон’t хвилюйтесь – ми’Ви висвітлювали всі різні типи в нашому посібнику з веб-хостингу, тож продовжуйте та перевіряйте це, перш ніж приймати рішення про план.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map