Кращий дешевий сервер з хостингами: порівняйте 6 найдешевших планів

Отже, вам потрібен присвячений хостинг, але ви не хочете’не хочете витратити цілий статок на цей процес? Ми це отримуємо. Ця стаття вивчить плюси та мінуси шести найдешевших планів хостингу на ринку, щоб ви могли вибрати найкращий план цінності для свого веб-сайту.


Але спочатку, чому саме присвячений хостинг, і навіщо це потрібно?

Завдяки спеціальному хостингу у вас є цілий сервер, присвячений вашому веб-сайту. Це означає, що ваш веб-сайт isn’t конкуруючи з іншими сайтами за пропускну здатність, і не слід’t знижуйтеся, якщо ви зростаєте у трафіку. Час завантаження також повинен залишатися досить високим, тому ви не є’t нехай ваші клієнти чекають.

Ви обов’язково отримаєте спеціальний хостинг, якщо ваш веб-сайт:

 • Збирає тисячі відвідувань на тиждень
 • Це веб-сайт електронної комерції, на якому розміщено 30+ продуктів

Якщо ваш веб-сайт знаходиться на етапі, коли вам потрібен спеціалізований план хостингу, це’s доказ того, що справи йдуть добре. Але незалежно від того, наскільки добре працює ваш веб-сайт, вигравши 500 доларів + за дорогий спеціалізований хостинг сервера ніколи не відчуває себе чудово. І ти насправді не робиш’не потрібно витрачати стільки, особливо якщо ти’ви тільки що зробите рух з VPS, хмара або спільний хостинг.

Ми’Я провів широкі дослідження спеціалізованого хостингу серверів. Завдяки перехресним посиланням на функції, ціни та допомогу у пропозиції від кращих господарів на ринку, ми’я не тільки знайшов найдешевший спеціалізований хостинг-провайдер, але кращі постачальники, теж.

Contents

Найпопулярніші 6 найдешевших серверів:

 1. Bluehost – $ 79,99 / місяць
 2. GoDaddy – $ 95,98 / місяць
 3. В русі – 105,69 дол. / Міс
 4. ХостГатор – 118,99 дол. / Міс
 5. iPage – 119,99 дол. / Міс
 6. А2 хостинг – 141,09 дол. / Міс

Ми’Детальніше ознайомтеся з цими провайдерами та що ви’реально отримуєш за свої гроші. Ви можете бачити, як ми’Ви набрали трьох найдешевших спеціалізованих постачальників серверів нижче:

Це’s варто зазначити, що найдешевший постачальник не робить’t обов’язково маю на увазі це’s найкраще співвідношення ціни та якості. Наприклад, GoDaddy Hosting пропонує другий найдешевший виділений серверний план, але він набирає набагато нижче, ніж InMotion щодо допомоги та підтримки. З InMotion ви отримуєте більше грошей на свій долар лише на 10 доларів більше на місяць.

Дешеві виділені плани хостингу для нових клієнтів

Якщо ви’знову після прийнятного цільового хостингового плану, ми’Зазначимо вас трохи секретно: більшість хостинг-провайдерів пропонують новим клієнтам великі акційні ціни, і ці ціни часто триватимуть перший рік або більше. І ми’ти не просто говорив ‘кілька доларів тут і там’ вид великий – ми’повторно говорити ‘більше, ніж наполовину’ вид великий.

Насправді всі найдешевші спеціалізовані хости сервера, представлені в цьому списку, заслужили своє місце завдяки щедрій знижці для нових клієнтів. Дозволяє’s див. як порівняти найдешевші спеціалізовані хости сервера:

Порівняння найдешевших виділених планів хостингу

Провайдер хостингуНайдешевший планЩомісячна ціна для нових клієнтівBluehost

GoDaddy

В русі

ХостГатор

iPage

А2 хостинг

Стандартний79,99 дол
Економіка95,98 дол
Основні105,69 дол
Значення118,99 дол
Стартап119,99 дол
Спринт141,09 дол

Ви, звичайно, не’не потрібно роздрібнювати великі гроші, щоб розпочати роботу з виділеним планом хостингу. За ціною $ 79,99 найдешевший план Bluehost – це крадіжка і пропонує велику співвідношення ціни та якості. Прочитайте наші індивідуальні огляди, щоб дізнатися чому!

№1. Bluehost: $ 79,99 / місяць

Bluehost – Стандартний : Плюси і мінуси

ПлюсиМінуси
 • Відмінна допомога та підтримка
 • Великий час роботи 99,98%
 • Акційна ціна діє протягом одного року
 • Безкоштовні резервні копії включені (колись увімкнено)
 • Лише одне місцезнаходження сервера (штат Юта)
 • Відносно низький припуск на пропускну здатність 5TB

У нашому розкладі кращих спеціалізованих хостинг-провайдерів ми присвоїли Bluehost звання ‘Найкраще співвідношення ціни та якості’ – але як його стандартний план співпадає з іншими доступними дешевими планами?

Bluehost оцінює досить добре за характеристиками. Він має чудовий час роботи в 99,98% – поступається лише цінішому HostGator – і пристойне сховище теж.

Допомога та підтримка – це те, де Bluehost вступає в свої власні сили. Ви можете зв’язатися з членом команди Bluehost в будь-який час одним із декількох способів. Це’s легко помітити допомогу та підтримку, але ви’Незабаром пошкодую про це, коли ваш сайт знизиться, і ви зможете’не зачепити когось, хто допоможе!

Мінус Bluehost’s Стандартний план? Для початку там’s лише одне розташування сервера, це означає’Ви завантажуватимете свій веб-сайт за межами США. Припуск на пропускну здатність також відносно низький при 5 ТБ, тому ви можете боротися, якщо у вас несподіваний сплеск трафіку.

№2. GoDaddy: $ 95,98 / місяць

GoDaddy – Економіка : Плюси і мінуси

ПлюсиМінуси
 • Гарне зберігання, 1 ТБ дискового простору
 • Доступно для Windows та Linux
 • Єдиний провайдер, який не пропонує 30-денну гарантію повернення грошей
 • Гаряча гарантія тривалості 99,97%

GoDaddy’s План економіки може бути другим нашим найдешевшим спеціальним хостинговим планом, але це’s не один ми’буду рекомендувати. Для початківців рівень відновлення досить дорогий – 226,98 доларів США на місяць, без відповідних функцій та послуг.

GoDaddy є єдиним провайдером у цьому списку, який не надає 30-денну гарантію повернення грошей за допомогою спеціальних планів хостингу, тобто’по-справжньому зобов’язавшись, зареєструвавшись. План економіки’Зберігання даних є гарним, на 1 ТБ місця на диску, але вам доведеться доплатити за резервне копіювання, а гарантія тривалості розчаровує 99,97%. Загалом, ти’буду очікувати набагато більше на ціну.

№3. Внесення: 105,69 дол. США на місяць

InMotion – істотне : Плюси і мінуси

ПлюсиМінуси
 • Чимало можливостей для оновлення плану в міру зростання вашого веб-сайту
 • 5 IP-адреси
 • Прекрасна допомога та підтримка
 • Лише два локації сервера, обидва в США
 • Відносно низька гарантія тривалості 99,97%
 • Немає безкоштовних резервних копій

З 105,69 дол. США на місяць для основного плану, InMotion є третім найдоступнішим постачальником сервісного сервісу. Але коли йдеться про цінність, чи не оскаржує вона подібний синій Bluehost?

Ну не дуже. Основний план знаходиться в середині дороги, оскільки доступні цільові плани хостингу.

Той великий позитив? InMotion пропонує шість спеціальних планів хостингу, що більше, ніж будь-який інший хостинг, представлений у цьому списку. Це дозволяє дуже легко оновити план, коли ваш веб-сайт росте, і означає вас’Ніколи не знайду себе платити набагато більше, ніж тобі потрібно.

№4. ХостГатор: 118,99 дол. США / місяць

HostGator – цінність : Плюси і мінуси

ПлюсиМінуси
 • Гарантія найкращого бездротового обслуговування будь-якого постачальника (99,99%)
 • Блокуйте акційну ціну до трьох років
 • Невимірена пропускна здатність
 • Велика ємність зберігання, ємністю 1 ТБ на диску
 • Не найдоступніші плани
 • Немає безкоштовних резервних копій

HostGator, можливо, не підняв нагороду за найдоступніший спеціалізований план хостингу, але це наш найкращий рекомендований хост, і з поважної причини. ХостГатор ‘Значення’ план – це найдешевший варіант хостингу для сервера, але чи відповідає його імені?

Ми так думаємо. Перше, що слід зазначити про HostGator, це те, що він пропонує найвищу гарантію безперервного часу будь-якого постачальника – 99,99% – а оскільки 100% досягти майже неможливо, це дійсно так добре, як ви можете сподіватися отримати.

Зберігання з планом вартості також чудово, маючи масивний диск на 1 ТБ. Це в поєднанні з немережною пропускною здатністю та ідеальним балом допомоги та підтримки робить HostGator справді надійним і хорошим варіантом хостингу.

Що’З іншого боку, ви можете заблокувати акційну ціну в розмірі 118,99 дол. на місяць до трьох років, і ви’Ви все ще отримали можливість гарантії повернення грошей до 30 днів – win win!

№5. iPage: $ 119,99 / місяць

iPage – запуск : Плюси і мінуси

ПлюсиМінуси
 • Гарна допомога та підтримка
 • Безкоштовні резервні копії включені
 • Найгірша гарантія бездротового обслуговування будь-якого представленого хоста (99,94%)
 • Поєднання декількох ядер процесора, низька кількість оперативної пам’яті та одне розташування сервера є рецептом для повільного веб-сайту

Ми’раніше брендований iPage ‘дешево і весело’ хостинг-провайдера, але, на жаль, якщо мова йде про спеціалізований хостинг сервера, він справді може’t конкурувати за характеристиками або за ціною.

Дозволяє’Почніть з гарантії безперервного часу. iPage гарантує тривалість роботи всього 99,94% – найнижчий показник будь-якого з представлених тут постачальників. Різниця між 99,99% і 99,94% може не виглядати дуже багато, але коли ви думаєте, що кожен 0,01% прирівнюється до приблизно чотирьох годин на рік, він раптом відчуває себе набагато більш значущим.

Поєднайте це лише з двома ядрами процесора, 4 Гб оперативної пам’яті та одним сервером (США) на найдешевшому спеціальному плані хостингу для iPage (‘Стартап’), і ти’Ви отримали рецепт для потенційно повільного та ненадійного веб-сайту.

№6. Хостинг A2: $ 141,09 на місяць

Хостинг A2 – спринт : Плюси і мінуси

ПлюсиМінуси
 • Гарна допомога та підтримка
 • Чотири розташування серверів у США, Європі та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні
 • Погана гарантія тривалості роботи (99,95%)
 • Резервні копії не включені

І останнє, але не менш важливе, хостинг A2’с ‘Спринт’ План може бути лише шостим найдешевшим, але як його порівняти за вартістю?

Відповідь досить – але не видатно. Пристойний обсяг дискового простору (2 х 500 ГБ), 8 ГБ оперативної пам’яті та чотири серверні місця в США, Європі та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні – все це якості, завдяки яким План спринту є гідним варіантом, але той, який не робить’не пропонувати нічого незвичайного. І хоча вона досягає ідеального бала за допомогу та підтримку (ви можете зв’язатися з A2 хостинг 24/7 декількома різними способами), гарантія тривалості лише 99,95%’не вселяють впевненості.

Роздумуючи про довгострокові плани: дешеві виділені плани для відновлення хостингу

Ця стаття зосередилась на пошуку найдешевших планів хостингу на основі найнижчої ціни, пропонованої кожним хостом. Частіше за все, це лише вступна пропозиція, і контракт поновлюється з більш високою швидкістю.

Залежно від господаря, ти’Ви зможете зафіксувати цю акційну ціну на будь-який термін від трьох місяців до трьох років. Але, звичайно, тут, у Веб-програмі експерта, ми’все про копати трохи глибше.

Шість найдешевших довгострокових виділених серверів (на основі ціни на оновлення):

 1. Bluehost – 119,99 дол. / Міс
 2. iPage – 149,99 дол. / Міс
 3. DreamHost – $ 169 / місяць
 4. GoDaddy – $ 169,99 / місяць
 5. А2 хостинг – $ 169,99 / місяць
 6. ХостГатор – $ 189 / місяць

Голова до голови: Найдешевші виділені плани відновлення хостингу

Провайдер хостингуПланЩомісячна ціна оновленняBluehost

DreamHost

iPage

GoDaddy

А2 хостинг

ХостГатор

Стандартний119,99 дол
Стандарт 4149 доларів
Стартап149,99 дол
Економіка169,99 дол
Спринт169,99 дол
Значення$ 189

Як бачимо, Bluehost пропонує найдешевші спеціалізовані варіанти хостингу як в довгостроковій перспективі, так і в рекламний період. Цього разу DreamHost займає друге місце зі своїм $ 149 / місячним планом, хоча це не так’не пропонуйте будь-яких вступних знижок новим клієнтам – це’s однакова ціна для всіх.

Кращий дешевий хостинг для сервера: Підсумок

У цій статті ми’Визначили сім найдешевших планів розміщення сервера та які вони’найкраще для.

Що’Зразу зрозуміло, що з виділеним хостингом сервера ви дійсно можете ‘мати свій торт і з’їсти його’. The Bluehost Standard план – верхній клас за ціною – має функції, зберігання та підтримку, щоб зробити його одним із найкращих значення варіанти теж.

Кращий дешевий хостинг для сервера: поширені запитання

Які дешевші альтернативи спеціальному хостингу?

Виділений хостинг – це, в середньому, найдорожча форма веб-хостингу. VPS – наступний найдешевший варіант. Якщо ваш веб-сайт достатньо великий, потрібен спеціалізований хостинг, однак ми це робимо’t рекомендую вам піти з чим-небудь менше – це’завдасть вам набагато більше клопотів у довгостроковій перспективі!

Який спеціальний хостинг-провайдер має найкращу гарантію безперервного часу?

HostGator має найкращу гарантію безперервного часу, обіцяючи, що ваш сайт буде жити 99,99% часу – чудові речі!

Який найкращий хостинг-провайдер для WordPress сайтів?

Якщо ваш сайт створений за допомогою WordPress, ви’Я можу використовувати будь-який з хостів, представлених у цій статті. З огляду на це, ознайомтеся з нашою інформацією про кращих постачальників послуг хостингу WordPress для найкращих виконавців.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me