Кращий веб-хостинг для студентів: 6 найкращих бюджетних постачальників

кращий студентський хостинг обраного зображенняТелефонуємо всім студентам! У цій статті зіставляться кращі провайдери студентів-хостингів на ринку, врятуючи вас від сплати повної ціни за ваш хостинг.


Студенти скрізь роблять інтуїтивні кроки, щоб їх помітити, заробити гроші або зустріти свої оцінки. Будь то’s створення інтернет-портфоліо, започаткування бізнесу або створення сайту як частина вашого курсу, створення веб-сайту має низку переваг.

Звичайно, якщо ти’будуєте свій сайт з нуля, то ви’Вам також потрібен хостинг. Це’s, де все може почати ускладнюватися – і дорого.

Коли ти’знову до останньої банки з квасолею в шафі, це’s важко виправдати обстріли на хостингу. Хороша новина в тому, що там багато постачальників хостингу, які виграли’не стягуватиме з вас місяць’Здам оренду просто для підтримки вашого веб-сайту та роботи.

Будь вони’Забруднюйте дешевими цінами, студентськими знижками або абсолютно безкоштовними планами ми’Ви знайшли постачальників навіть для самих грошових коштів серед вас.

Ми знаємо, що ти’не встигнете розійтися в Інтернеті, шукаючи пропозиції про проведення хостингу – є документи, які потрібно писати, іспити, для яких слід переглянути, та виступи, щоб репетирувати (не кажучи вже про тони зволікання, що потрібно зробити).

Це’s чому ми’Ви зробили всі дослідження за вас. Ми провели години ретельного аналізу, щоб знайти найкращих – і найдешевших – постачальників на ринку. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати свого ідеального постачальника зі списку та отримати хостинг!

Contents

Кращі веб-хостинг-провайдери для студентів

 1. Bluehost – кращий загальний хостинг-провайдер
 2. ХостГатор – найкраще для продовження часу роботи
 3. В русі – найкраще для спільного та VPS хостингу
 4. SiteGround – найкраще для надійності
 5. iPage – найкраще за дешеві плани, але за рахунок швидкості
 6. DreamHost – найкраще для зберігання

Ми’Ми дамо вам огляд кожного постачальника, з детальною інформацією про ціноутворення, уявлення про те, як воно було проведено в нашому дослідженні, а також поради щодо того, хто кваліфікується за найнижчими цінами. Там’s час не витрачати, так нехай’s дістатися до цього.

Ви шукаєте щось трохи простіше?

Якщо ви хочете поєднати побудову веб-сайту з хостингом, це’s вдалося для вас, перевірити Squarespace. Її плани починаються від 12 доларів на місяць, і ви можете заощадити 50% на перший рік вашого нового плану Squarespace.

Все, що вам потрібно, – це дійсна шкільна адреса електронної пошти!

Не дивно, що ви можете’не використовуйте цю пропозицію поряд з будь-якими іншими кодами пропозицій, але ви можете застосувати знижку до до трьох веб-сайтів під однією електронною адресою школи.

Перейдіть сьогодні до Squarespace і шукайте свою школу, щоб розпочати роботу!

Детальна інформація

 • Порівняйте кращих господарів поруч із нашими Таблиця порівняння веб-хостингу
 • Дізнайтеся всі деталіКращі постачальники веб-хостингуу нашому повному огляді
 • Шукаєте багато? Порівняйте понад 50 планів у нашому огляді Кращі дешеві провайдери веб-хостингу

Кращий веб-хостинг для студентів

Якщо ви хочете потужного хостингу – і маєте кілька доларів на місяць, щоб заощадити – тоді ви’знову в удачі!

Ми’Ви провели дослідження, щоб принести вам найкращих веб-господарів студентів. Ці постачальники поєднують в собі найкращі функції із доступними цінами та дешевими угодами – ось шість найкращих:

 1. Bluehost
 2. ХостГатор
 3. В русі
 4. SiteGround
 5. iPage
 6. DreamHost

Деякі з цих провайдерів пропонують спеціальні знижки для студентів, а інші просто мають нові убивчі для нових користувачів’ти студент чи ні. Ви можете порівняти їх основні особливості поряд із таблицею нижче.

Порівняння головою до голови

ПровайдерStoragecPanelEmail адресиSSD зберіганнябезкоштовних резервних копійBluehost

ХостГатор

В русі

SiteGround

iPage

DreamHost

50 Гб&# 10004;&# 65039;5&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
Необмежений&# 10004;&# 65039;Необмежений&# 10004;&# 65039;&# 10060;
Необмежений

&# 10004;&# 65039;

Необмежений

&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
10 Гб&# 10004;&# 65039;Необмежений&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
Необмежений&# 10004;&# 65039;Необмежений&# 10060;&# 10060;
50 Гб&# 10060;0&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;

Це’Зручно бачити ці функції, викладені поруч, але тепер ми’Зробимо детальніше про кожного з цих постачальників, щоб допомогти вам вибрати найкращий для ваших потреб.

№1. Bluehost

Кращий загальний хостинг-провайдер

Bluehost – найкращий загальний постачальник у нашому списку, і починає це з ударом. Це’s надійний і відомий постачальник з великим досвідом. У нашому дослідженні це було непогано, вийшло першим в цілому, і вразило нас своїми особливостями WordPress – і не дивно, як це’s також номер один, який рекомендує сам WordPress!

Плюси і мінуси Bluehost

Плюси мінуси
 • Номер один, рекомендований WordPress
 • Велике співвідношення ціни та якості
 • Трохи дорожче, ніж його конкуренти

Bluehost’s найдешевший план – це його Основний спільний план просто $ 2,95 на місяць.

За 2,95 долара на місяць ви отримуєте звичайний сертифікат SSL, плюс неперемірну пропускну здатність та 50 Гб пам’яті. Цей план підтримує один веб-сайт і включає безкоштовний домен та безкоштовні резервні копії. Ви розблоковуєте більше функцій під час оновлення та Bluehost’Спектр інструментів робить його масштабним вибором.

Ви отримуєте багато за свої гроші – ви вигравали’не знайдіть безкоштовні домени та безкоштовні резервні копії з усіма постачальниками – плюс надійний та надійний сервіс у всіх випадках. Ціни на поновлення aren’t погано, або з Поновлення базового спільного плану на рівні 7,99 дол. США на місяць після першого терміну.

Ми рекомендуємо Bluehost через те, як він поєднує вражаючі функції з доступними цінами та високою підтримкою. Там можуть бути дешевші хости, але Bluehsost вартий кожного долара – особливо якщо у вас є дитячий WordPress сайт і хочете дати йому найкращий початок у своєму віртуальному житті!

bluehost дешевий спільний хостингBluehost – найкращий загальний хостинг-провайдер і може’не бийте, якщо мова заходить про розміщення сайтів WordPress.

Детальна інформація

 • Прочитайте наше повне Огляд Bluehost щоб дізнатися більше
 • Економте гроші на хостингу за допомогою наших поглиблених оглядів:
  • Найдешевші веб-хостинг-провайдери
  • Кращі дешеві хостинг-провайдери VPS
  • Кращі дешеві спеціалізовані хостинг-провайдери
  • Кращий дешевий хостинг WordPress
  • Кращі безкоштовні провайдери хостингу SSL

№2. ХостГатор

Найкраще для Uptime

Якщо ви хочете найкращого часу роботи на ринку, HostGator має всі основи. Він також пропонує широкий спектр типів хостингу – від спільного до виділеного та його’s добре в тому, що робить. HostGator – той студент, який не є’t верхній частині кожного класу, але все ще вчитель’s улюблений. У нашому дослідженні це було особливо добре в спеціальному хостингу.

Плюси і мінуси HostGator

Плюси мінуси
 • Найкращий господар для продовження часу
 • Кращий провайдер для спеціалізованого хостингу
 • Без вільного домену немає
 • Немає безкоштовних резервних копій

Як і більшість провайдерів, HostGator’s найдешевші ціни поставляються зі своїми спільними планами хостингу, які старт від $ 2,75 на місяць. Приємно названий план хетчлінгу дає вам 60% знижки від початкової ціни, а також містить і деякі чудові функції. Це включає:

 • Безкоштовний SSL
 • Невимірена пропускна здатність
 • Неметрічне сховище
 • Встановлення одним кліком
 • Безлімітні безкоштовні адреси електронної пошти

Окрім того, що вам не надають безкоштовних резервних копій чи безкоштовного домену, HostGator позначає усі вікна у своїх спільних планах хостингу. Після закінчення вашого першого терміну план вилучення оновлюється о $ 6,95 на місяць.

hostgator спільного хостингуHostGator має найкращу гарантію безперервного часу на ринку, і має дешеві стартові ціни на спільні плани.

Детальна інформація

 • Прочитайте наше Огляд HostGator щоб дізнатися більше про цього популярного веб-хостингу
 • Ви студент із бічною суєтою? Дізнайтеся, чи підходить вам HostGator в нашому огляді найкращий веб-хостинг для малого бізнесу

№3. В русі

Найкраще для спільного та VPS хостингу

InMotion – це високоякісний хостинг-провайдер, який має відмінні функції. У нашому дослідженні він виявився як найкращий провайдер як для спільного, так і для VPS хостингу. Якщо вам потрібне будь-яке з них, то InMotion – це чудове місце, щоб почати шукати.

Плюси і мінуси InMotion

Плюси мінуси
 • Кращий провайдер для спільного та VPS хостингу
 • План студента включає безкоштовний домен
 • Дорога вартість поновлення
 • Регулярний розпродаж може вийти дешевше, ніж студентська знижка

InMotion надає студентам знижку на свій спільний план живлення хостингу, знижений з $ 9,99 до $ 4,16 на місяць. Це InMotion’s середній спільний план хостингу, рекомендований для малого бізнесу та має функції, необхідні для легкої побудови та управління сайтом.

План живлення має велику кількість функцій, включаючи безкоштовний домен на один рік, безкоштовну безпеку SSL, необмежену кількість дискового простору, необмежену пропускну здатність та необмежену кількість електронних листів. Ви також можете привітатися з маркетинговими інструментами та цілодобовою підтримкою, тому ви виграли’не будьте один, якщо ваш сайт виходить з ладу о 4 ранку!

Якщо ви хочете розробити свій сайт, InMotion’s План живлення комфортно поставить вас на шляху до великих і кращих речей.

Наскільки щедра знижка? Ну, це залежить від того, як довго ви підписуєтесь. Можна платити $ 4,99 на місяць для шестимісячного плану, або $ 4,16 на місяць на 12-місячний план. Це’s 58% знижка при реєстрації протягом 12 місяців!

Знижка поширюється на ваш перший термін – після цього план живлення буде відновлено за звичайною ставкою в розмірі $ 9,99 на місяць. Безкоштовний домен триває рік, потім поновлюється на рівні 15,99 дол. США на рік.

Це’s завжди варто перевірити, які продажі здійснює постачальник в момент реєстрації. Часто акція для нових користувачів може бути дешевшою, ніж студентська знижка, і зазвичай ви можете заблокувати цю ціну до трьох років. Тож переконайтесь, що ви’отримуєте найкращу пропозицію, яку можете.

Щоб зареєструватися в InMotion’s плани студентів, все, що вам потрібно зробити, – це ввести електронну пошту .edu і вимагати знижку. Якщо вам’не матимете електронну адресу .edu, що’s гаразд – зателефонуйте команді підтвердження разом із своїм ідентифікатором студента, і вони’Я вас налаштую.

амортизація зі знижкою студентського хостингуВ русі’s знижка для студентів застосовується до його спільного плану живлення хостингу, який має відмінні функції.

Детальна інформація

 • Дізнайтеся більше про цього провайдера в нашому Огляд хостингу InMotion
 • InMotion найкраще підходить для спільного використання та VPS-хостингу – дивіться, чому в наших поглиблених оглядах:
  • Кращі провайдери спільного хостингу
  • Найкращі хостинг-провайдери VPS

№4. SiteGround

Найкраще для надійності

SiteGround – хостинг-провайдер, на якого можна розраховувати за безпечну, надійну та надійну послугу. Це’s був рекомендований WordPress для його простого та швидкого хостингу WordPress та керує 2 мільйонами доменів.

Плюси і мінуси SiteGround

Плюси мінуси
 • Надійний хостинг
 • Безкоштовні щоденні резервні копії
 • Без вільного домену немає
 • Обмежений дисковий простір

SiteGround пропонує хостинг для студентів зі знижкою, а також безкоштовний хостинг для викладачів, щоб поділитися зі своїми студентами – тож якщо вам потрібен хостинг для вашого курсу, це’s варто запитати.

Хостинг для студентів коштує всього 1,99 долара на місяць, і постачається з особливостями SiteGround’s звичайний StartUp спільний план хостингу. До них належать:

 • 10 Гб пам’яті
 • Автоматичне щоденне резервне копіювання
 • Безкоштовні акаунти електронної пошти
 • Нерегульований трафік
 • cPanel з Softaculous
 • Цілодобова підтримка

Це’s не поганий перелік функцій всього за 1,99 долара на місяць, що є Знижка на 80% від звичайної ціни!

Основний недолік – це ти дон’t отримати безкоштовний домен на студентському плані, так ти’Вам потрібно буде використовувати наявний домен, придбати новий або використати безкоштовний піддомен, наданий SiteGround. Радимо замінити це на свій власний домен, оскільки це буде виглядати приблизно так – ‘веб-сайтbuilderexpert.sgedu.site’ – який існ’т дуже професійний.

Ви платите за спеціальну ціну студента 1,99 долара на місяць на перший рік, потім платити звичайну ціну $ 11,95 на місяць як тільки перший рік закінчиться Однак якщо ваш університет вже співпрацює з SiteGround, тоді ви не зробите це’не доведеться платити єдиний цент!

Ви повинні бути студентом у Північній Америці, щоб отримати право та використовувати електронну адресу університету при реєстрації.

майданчик зі знижкою для студентівSiteground пропонує студентський хостинг за $ 1,99 на місяць протягом одного року, з усіма можливостями його спільного плану хостингу StartUp.

Детальна інформація

 • Прочитайте наше SiteGround Огляд щоб дізнатися більше про його плани, особливості та інше

№5. iPage

Найкраще за дешевими цінами, але за рахунок швидкості

iPage має дуже просту і привабливу структуру цін для свого спільного хостингу – адже він має лише одну ціну. Його ‘один розмір підходить всім’ спільні витрати на хостинг $ 1,99 на місяць для всіх, поки не закінчиться рекламний період. Це’З 75% знижки від його звичайної ціни!

Плюси і мінуси iPage

Плюси мінуси
 • Безкоштовний домен
 • Чудові функції
 • Погана оцінка часу: 99,94%
 • Немає безкоштовних резервних копій

iPage isn’t найпотужніший або швидкий постачальник там, але це один з найдешевших. Її єдиний спільний план починається від $ 1,99 на місяць і оснащений функціями на користь як невеликих, так і зростаючих сайтів.

Найкраща частина студентів – це те, що є багато безкоштовних виплат які йдуть з цим планом. Безкоштовний домен, безкоштовний SSL, безкоштовний конструктор веб-сайтів із перетягуванням і перетягуванням, безкоштовна передача домену, безкоштовна підтримка 24/7, безкоштовна адреса електронної пошти… список продовжується і продовжується!

Насправді, iPage може вражаюче похвалитись тим, що він включає в себе понад 500 доларів, що мають додаткові кошти у всі свої плани.

Акційна ціна триває ваш перший термін, а потім автоматично оновлюється о $ 7,99 на місяць. Ваш безкоштовний домен триває один рік, після цього оновлення становить $ 14,99 на рік. Будь-який бажаючий може підписатись на цей план, тому не працюйте’не хвилюйтесь, якщо ви’ви втратили посвідчення студента!

ipage дешевий хостинг для студентівiPage пропонує дешеві ціни та безліч функцій, що дає 75% знижки від звичайної ціни’знову новий клієнт.

Детальна інформація

 • Прочитайте наше Огляд хостингу iPage для отримання детальної інформації про її ціноутворення, продуктивність та функції

№6. DreamHost

Найкраще для місця зберігання

DreamHost – ще один постачальник у цьому списку, який офіційно рекомендований WordPress, тому якщо вам потрібен хостинг для вашого сайту WordPress, це хороше місце для пошуку. У нашому дослідженні він також виділився на обсяг сховища, який він включає в свої плани.

Плюси і мінуси DreamHost

Плюси мінуси
 • Доступна велика кількість пам’яті
 • 97-денна гарантія повернення грошей
 • Не найкраща допомога та підтримка на ринку

DreamHost’s найдешевший план – це його План хостингу для спільних початківців за 2,59 долара на місяць. Для цього ви отримуєте хостинг для одного веб-сайту, безкоштовний домен, безкоштовну безпеку SSL, а WordPress поставляється заздалегідь. Всі ці речі створені для того, щоб зробити ваш сайт максимально простим.

DreamHost’s спільні плани хостингу також поставляються з a 97-денна гарантія повернення грошей, що дуже щедро і означає, що ви можете зареєструватися без ризику.

Ціна $ 2,59 на місяць застосовується до трирічний план, тож ціна триватиме протягом цього трирічного терміну, а потім відновиться до звичайної ставки $ 4,95 на місяць.

dreamhost дешевий хостинг для студентівУ DreamHost є дешеві стартові ціни та штамп схвалення від самого WordPress!

Чи є інші веб-хости для студентів?

Ми’На основі наших поглиблених досліджень, ми дослідили найкращих хостинг-провайдерів для студентів.

Однак, це не так’t єдині хости, з яких ви можете вибрати, так що ми’Ви також вишикували три найкращі (так само безкоштовні) веб-хости для вас, щоб подивитися. У нас немає’t включив їх до основної частини цього огляду, оскільки у нас він не був’т ще не перенесли їх через наш суворий процес дослідження!

Це ті найкраще безкоштовно провайдери веб-хостингу:

 1. AccuWeb
 2. InterServer.net
 3. ZNetLive

Перш ніж ви занадто збуджуєтесь, це’s Варто зазначити, що більшість постачальників послуг хостингу змусять вас платити за ваш хостинг через певний час.

Дозволяє’s погляньте на те, що ви отримуєте від цих постачальників, і на безкоштовний хостинг студентів, який вони пропонують.

Порівняння головою до голови

ОсобливостіХостинг AccuWebInterserver.netZNetLiveЗберігання

cPanel

Адреси електронної пошти

Зберігання SSD

Резервні копії

2 ГбНеобмежений500 Мб
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
25Необмежений5
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;&# 10060;
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;

Тепер, коли ви знаєте основи, пропоновані кожним постачальником, ми’Заглиблюся детальніше про кожен з них.

№1. AccuWeb

Найкраще для безкоштовного хостингу студентів

AccuWeb хостинг був заснований у 2002 році та пропонує широкий вибір хостингу, включаючи спільний, хмарний, VPS, WordPress та спеціалізований хостинг. Він також обслуговує інші послуги, такі як реєстрація домену та сертифікати SSL (Secure Sockets Layer).

AccuWeb хостинг пишається своїми позитивними відносинами з клієнтами, гарантуючи 99,99% тривалості безперервного часу, безвідмовного скасування та 100% задоволення клієнтів. Це’s досить обіцянка!

Плюси та мінуси хостингу AccuWeb

Плюси мінуси
 • Безкоштовно, поки не закінчиш навчання
 • Багато функцій
 • Потрібна певна робота
 • Жоден безкоштовний SSL не включений у студентський хостинг

AccuWeb’s хостинг для студентів дає вам основні функції зі свого спільного плану хостингу. До них належать:

 • 2 Гб SSD-накопичувача – місце для зберігання вашого сайту’s даних, із швидким SSD (твердотільним накопичувачем) для найкращої роботи
 • Пропускна здатність 30 Гб – обсяг даних, який може бути переданий між вашим сайтом та його користувачами, це визначає, скільки трафіку може обробляти ваш сайт
 • 25 безкоштовних електронних адрес – ідеально підходить для ведення бізнесу
 • Безкоштовні резервні копії – ваш сайт в безпеці від збоїв або втрати даних
 • Безкоштовний CloudFlare – прискорює ваш сайт і захищає його від онлайн-загроз

Ви можете розмістити єдиний веб-сайт з безкоштовним планом студента, і виграв’у вас не з’являться спливаючі вікна, банери чи реклами, що захаращують ваші сторінки. Хоча 2 Гб пам’яті не’t звучить як багато, цього має бути більш ніж достатньо для більшості веб-сайтів середнього розміру.

Якщо у вас вже є веб-сайт, ви можете перенести його на AccuWeb’s план студента безкоштовно. Оскільки AccuWeb використовує cPanel для своєї панелі управління, це’s просте встановлення будь-яких додаткових додатків – наприклад, WordPress – одним натисканням кнопки.

Мінус AccuWeb’s хостинг пакет є ти дон’t отримати безкоштовний сертифікат SSL включено. SSL шифрує інформацію, таку як дані для входу та кредитної картки, які проходять через ваш сайт, і є важливим для будь-якого веб-сайту.

Ви можете придбати SSL безпосередньо у AccuWeb від $ 49 на рік, або знайти дешевші пропозиції через реєстратора, наприклад, GoDaddy.

Хороша новина в тому, що ваш хостинг залишатиметься абсолютно безкоштовним до закінчення навчання!

Поки ти’ви студент у відомому університеті (або збирається стати ним) і може надати документацію для підтвердження вашого зарахування, тоді ви’Ви можете подати заявку.

Справжній процес подання заявки вимагає трохи більше зусиль, але не повинен’не займати занадто багато часу. По-перше, вам потрібно сподобатися та слідкувати за AccuWeb у Facebook, Twitter, LinkedIn та YouTube.

Раз ти’Ви позначили це, вам потрібно створити двохвилинне відео щодо того, що ви думаєте, наступна велика технологічна тенденція відбудеться в найближчі 10 років. Опублікуйте його на одному зі своїх соціальних каналів, наприклад YouTube, а потім надішліть AccuWeb електронний лист – надішліть його’найкраще надіслати це з вашого облікового запису електронної пошти студента.

AccuWeb каже, що пропонує два-три студенти безкоштовний хостинг-акаунти щодня. Нашою головною порадою буде пошук YouTube ‘AccuWeb хостинг Безкоштовний хостинг для студентів’ щоб побачити інших кандидатів’ відео. Якщо ви дасте відгуки AccuWeb про свій досвід, у вас, мабуть, є ще кращі шанси затвердити ваш рахунок.

accuweb безкоштовний хостинг для студентівAccuWeb хостинг надасть студентам безкоштовний хостинг до їх закінчення, якщо вони подають заявку, дотримуючись інструкцій.

№2. InterServer.net

Найкраще для необмежених функцій

InterServer.net – хостинг-провайдер, що пропонує широкий спектр послуг, від стандартного спільного хостингу до спеціалізованих серверів. Це’відомий тим, що є бюджетним провайдером з корисною цілодобовою службою підтримки.

Плюси і мінуси InterServer.net

Плюси мінуси
 • Чіткий план цін означає, що ти знаєш, що ти’повторно підписатися на
 • Необмежена кількість пам’яті, пропускна здатність, електронні листи та веб-сайти
 • Безкоштовно лише перший рік

InterServer.net включає в свій план безкоштовного хостингу студентів широкий спектр щедрих функцій. Це’s тому, що це’s – це стандартний пакет веб-хостингу, який зазвичай коштує 5 доларів на місяць. Ви отримуєте необмежену пам’ять, необмежену пропускну здатність, необмежену кількість веб-сайтів та необмежену кількість електронних листів. Це’s багато необмеженого!

Ви також отримуєте безкоштовні резервні копії та безкоштовний сертифікат SSL, так що ви не робите’Ви не повинні турбуватися про будь-які додаткові витрати, що повзають. InterServer.net використовує SSD-накопичувач для кращої продуктивності та має простий у використанні cPanel як його стандартну панель управління.

InterServer.net’План студента на перший курс безкоштовний. Після цього він поновлюється в $ 5 на місяць, який не’t погано, хоча ви, можливо, захочете обшукати, щоб переконатися, що ви не робите’не пропустіть ще кращі пропозиції.

Це’s легко записатись на рік’s безкоштовний хостинг для студентів – все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися за допомогою електронної адреси студента (закінчуючи .edu) або зв’язатися безпосередньо з InterServer.

interserver.net безкоштовний хостинг для студентівInterServer.net пропонує свій стандартний веб-хостинг-пакет безкоштовно на рік для студентів.

№3. ZNetLive

Найкраще для початківців

ZNetLive розпочався у 2002 році, і зараз надає послуги хостингу, домени, електронну пошту, безпеку тощо. Незалежно від того, чи потрібні вам SSL-сертифікати або ділова електронна пошта, ZNetLive пропонує щось для всіх. Він пропонує спільний, WordPress, хмарний та спеціалізований хостинг сервера.

Плюси і мінуси ZNetLive

Плюси мінуси
 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Дуже зручний для користувачів
 • Ніякої гарантії ваш план не залишиться безкоштовним до закінчення навчання

ZNetLive має на меті забезпечити студентів безкоштовними, простими та зручними планами хостингу – це заохочує ділитися своїми ідеями та виділятися з натовпу. Це чудова філософія, але які функції ви отримуєте, щоб цю ідею реалізувати?

Ну, ви отримуєте досить довгий список гідних функцій хостингу, зокрема:

 • 500 МБ пам’яті
 • Необмежена передача даних
 • П’ять облікових записів електронної пошти
 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Резервні копії
 • Безкоштовний SSL

Ви також отримуєте ще кілька технічних інструментів, таких як доступ до безпечної оболонки (SSH), що дозволяє віддалено підключатися до вашого сервера. ZNetLive також використовує cPanel разом із інсталятором скриптів Softaculous, що спрощує встановлення додаткових додатків.

Ваш студентський хостинг-пакет, безумовно, безкоштовний до першого оновлення, тому якщо ви підпишитеся на щорічний контракт, ваш перший рік буде безкоштовним. Потім ваш план переоцінюється при кожному поновленні, тож теоретично ваш план повинен залишатися безкоштовним до закінчення навчання.

Однак ZNetLive може’не гарантую, що він продовжить безкоштовний план у майбутньому, тому є невелика ймовірність, що ваш хостинг-пакет не залишиться вільним назавжди – що ні’t ідеал!

Все, що вам потрібно зробити – це подати посвідчення студента як доказ, коли ви підписуєтесь на план безкоштовного хостингу.

znetlive безкоштовний хостинг для студентівZNetLive має безкоштовний план для студентів, з простими інструментами, великою підтримкою та гідним набором функцій.

Кращий веб-хостинг для студентів: Підсумок

Ця стаття пройшла кращих постачальників послуг для студентів, починаючи з нульових планів доларів до герой-хостингових провайдерів, які платять трохи за набагато більшу якість. Ми’Ви порівняли їх і розбили їх, щоб дати вам найкраще уявлення про те, який з них підходить саме вам.

6 кращих постачальників веб-хостингів для студентів: резюме

 1. Bluehost – кращий загальний хостинг-провайдер від $ 2,95 / місяць
 2. ХостГатор – найкраще для продовження часу, від $ 2,75 / місяць
 3. В русі – найкраще для спільного та VPS хостингу, студентська знижка 4,16 $ / міс
 4. SiteGround – найкраще для надійності, студентська знижка 1,99 дол. / міс
 5. iPage – найкраще для дешевих планів, але за рахунок швидкості, від $ 1,99 / місяць
 6. DreamHost – найкраще для місця для зберігання, від 2,59 дол. / Міс

Кращий постачальник послуг хостингу для студентів – Bluehost. Це’s найкраще в цілому, так що якщо ви’переконайтесь, який хост найкращий для вас’s хороша ідея почати з Bluehost’s спільні плани. Це’s також найкращий хост WordPress, тому враховуйте це при виборі!

HostGator має вражаючий час роботи, а InMotion – це потужність функцій (особливо в планах спільного використання та VPS). SiteGround пропонує найдешевшу знижку для студентів, але пам’ятайте, що виграла ціна’t тривати вічно.

Якщо у вас є час і мотивація створити відео для AccuWeb хостингу, то це ваш найкращий вибір для отримання безкоштовного хостингу, як ви виграли’не доведеться платити взагалі, поки не закінчиш навчання. Однак вам доведеться заплатити за власний сертифікат SSL та там’s немає гарантії Ваша заявка буде успішною.

Насправді ви можете знайти найкращу пропозицію серед регулярних продажів для нових клієнтів, які пропонують більшість хостинг-провайдерів. Як пошук торгу в фірмовому магазині, а не благодійному магазині, це може дати вам гарантію довгострокової вартості та якості. Ви можете заблокувати свою продажну ціну на термін до трьох років, тоді як студентські знижки часто закінчуються лише через один рік.

Що б ви не вибрали, ви можете очікувати низьких цін і чудових речей від усіх цих постачальників – питання лише, для кого ви обрати?

Кращий веб-хостинг для студентів: поширені запитання

Який хостинг-провайдер – найдешевший в цілому?

Хостинг AccuWeb’s безкоштовний план студента – це найкраще для вас’Знайдемо, за умови успішної роботи програми. В іншому випадку, iPage та SiteGround мають найдешевші ціни на ринку з 1,99 доларів на місяць.

Детальніше про кращих постачальників дешевих хостингів порівняйте понад 50 планів!

Чи має значення, чи використовує мій провайдер cPanel чи ні?

Це залежить від вас! Ваша панель управління – це центральний центр, де ви керуєте своїм обліковим записом, серверами та сайтами. cPanel – це популярний вибір панелі управління, оскільки він’s простий у використанні та дуже надійний, тому ви можете довіряти цьому’Я дам вам чистий та простий інтерфейс для запуску вашого сайту. Однак це’s використовується не всіма постачальниками, і це’s штрафу – це’s дійсно до особистих уподобань!

Читайте про кращих постачальників хостингу cPanel у нашому поглибленому огляді.

Що’s найдешевший тип хостингу?

Спільний хостинг – найдешевший тип хостингу, оскільки ви ділитесь ресурсами з іншими сайтами на тому ж сервері. Поки це’s найбільш обмежений з усіх типів хостингу, це’s також найдешевший і пропонується більшістю постачальників! У нашому дослідженні InMotion вийшов найкращим постачальником хостингу, а DreamHost – найкращим співвідношенням ціни та якості.

Порівняйте кращих постачальників послуг хостингу, щоб дізнатися більше.

Спеціаліст із створення веб-сайтів прагне надати вам чесні дані. Це’тому ми проводимо власні дослідження та отримуємо безпосереднє особисте розуміння.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me