Найкращі будівельники весільних веб-сайтів

Contents

Що підходить для вашого особливого дня?

кращі будівельники весільних веб-сайтівТйого стаття розгляне шість найкращих розробників веб-сайтів для створення красивих весільних веб-сайтів, що не потребують стресів.


Дозволяє’s face – організація весілля є стресовим!

ви’Ви вже отримали достатню кількість на своєму тарілці, керуючи гостями, збираючи подарунки з реєстру та організовуючи музику для вечірки…чорт, навіть вибір правильного способу створення вашого мрійного весільного веб-сайту також може бути стресом!

Наявність весільного веб-сайту – це фантастичний спосіб демонструвати свій великий день, передавати інформацію та забезпечувати, щоб вся подія проходила безперебійно – але з такою кількістю розробників веб-сайтів на вибір, ми розуміємо, що може бути важко знати, з чого почати.

Розробник веб-сайтів – це онлайн-платформа, яка дозволяє легко створити веб-сайт самостійно. Ви дон’не потрібні навички дизайну або будь-які знання з кодування – просто потрібен доступ до Інтернету та можливість вказувати та клацати!

Там є сотні розробників веб-сайтів, тож як зробити правильний вибір і вибрати найкращого будівельника весілля для вашого великого дня?

Щоб полегшити вам життя, ми’Я переглянув, що ми вважаємо найкращими розробниками весільних веб-сайтів на ринку.

Кращі шість розробників веб-сайтів для весілля:

 1. Вікс
 2. Квадратний простір
 3. Weebly
 4. Вузол
 5. Пара Appy
 6. Радість

Wix – найкращий розробник весільних веб-сайтів, адже це’s супер простий у використанні, не жертвуючи стилем чи силою. Squarespace має найкрасивіші дизайни на ринку і ідеально підходить для демонстрації фотографій та відео. Weebly’величезний магазин додатків допомагає вам мислити нестандартно під час налаштування вашого веб-сайту.

Ці платформи не тільки допоможуть вам створити прекрасний та професійний сайт, але й можуть заощадити ваш час, гроші та зусилля.

Ознайомтеся з наведеною нижче підсумковою таблицею, щоб відчути наших найвищих рейтингових будівельників’Я допоможу вам створити приголомшливий весільний веб-сайт’повторно мрієте!

У цьому розіграші ми’перегляньмо, як вибрати найкращого розробника весільних веб-сайтів, а потім перерахуємо п’ять найкращих платформ, які слід розглянути для неймовірного вигляду веб-сайту.

Найкращі будівельники весільних веб-сайтів

Ви можете врахувати два типи розробників веб-сайтів для весілля: всебічні розробники веб-сайтів та спеціалісти для весільних веб-сайтів. Наш список містить обидва типи, тож ви можете вибрати найкращий варіант для вас.

Весільні розробники веб-сайтів – це платформи, які допомагають створювати лише один тип веб-сайтів – весільні веб-сайти.

Це може бути зручно для пар, яким потрібна керівна рука, оскільки ці платформи надають основні інгредієнти, які вам можуть знадобитися, такі як шаблони для весілля, інтеграція реєстру та додатки, які допоможуть вам керувати гостями, логістикою та ін..

Однак ти’Часто виявляю, що власне процес створення веб-сайтів на цих платформах значно обмежений, ніж перетягування ‘н’ киньте свободу вам’Зверніться до всебічного розробника веб-сайтів.

Всебічні розробники веб-сайтів – чудовий вибір, якщо ви’знову після більш потужного та універсального досвіду редагування.

ви’Виявите, що у них є менший вибір шаблонів та додатків для весілля, але натомість пропонують величезну різноманітність шаблонів, тем та додатків, що повністю редагуються, що забезпечують різноманітніший ринок та дозволяють створити приголомшливий весільний веб-сайт.

Це означає, що дев’ять разів з десяти ви можете знайти функцію – або еквівалент – доступну (наприклад, на момент написання на ринку додатків Wix доступно 7 додатків RSVP, які дозволять вам уникнути клопоту з управління гостями!).

Отже, для якого типу веб-розробників весільних веб-сайтів слід вибрати?

Щоб заощадити собі багато часу та зусиль на дослідженні та зважуванні різних платформ, скористайтеся нашим списком нижче кращих розробників веб-сайтів, щоб вказати вас у правильному напрямку.

№1. Вікс

Найкраще для початківців, які створюють професійний весільний веб-сайт

Плюси мінуси
 • Надзвичайно простий у використанні
 • 26 налаштованих весільних шаблонів на вибір
 • Тон додатків для додавання додаткових функцій на ваш весільний веб-сайт
 • Вільний план виграв’t дозволить вам підключити особисту адресу веб-сайту
 • Рівень творчої свободи може бути вражаючим
 • Ти можеш’t шаблони перемикання

Wix – це простий у користуванні та універсальний розробник веб-сайтів. Ми рекомендуємо це як наш розробник весільних веб-сайтів номер один, оскільки його найпростіше підібрати та використовувати. Ви дон’не потрібно витрачати час на боротьбу з Wix, оскільки це’s інтуїтивне перетягування & drop editor означає, що при розробці вашого сайту те, що ви бачите, те, що ви отримаєте!

Додайте до цього мобільний редактор, щоб ретельно не виглядало ваших гостей’ смартфони та Wix може бути реальним заощадженням для зайнятих пар, які мають більше турбуватися перед великим днем.

кращий весільний веб-сайт для весілляWix може допомогти вам створити прекрасний веб-сайт, який чудово виглядає як вдома, так і на телефоні – ідеально підходить для деталей з гостями, які подорожують здалеку!

Wix дозволяє легко створити прекрасний весільний веб-сайт, який порадує ваших гостей в найкоротші терміни.

Однією з найкращих речей про Wix є величезна різноманітність доступних професійно розроблених шаблонів. Є на вибір понад 500 шаблонів, які ви можете використовувати як базову точку, а потім підправити та змінити до душі’s вмісту.

І якщо ви намагаєтеся вибрати правильний шаблон, Wix має понад 20 шаблонів для весілля, які є ідеальною точкою для вашого власного веб-сайту для весілля.

Додавання додаткових функцій на ваш сайт не може’не бути простішим, оскільки на ринку додатків Wix доступні сотні додатків і плагінів. Якщо ви хочете додати фотоальбоми, щоб поділитися спогадами про щасливий день, додати зворотний відлік до подружжя або навіть тримати гостей в курсі прогнозу погоди на цей день – у Wix є все.

Ви навіть можете надсилати електронні запрошення та отримувати RSVP безпосередньо зі свого весільного веб-сайту за допомогою Wix – уявіть скільки часу, грошей та зусиль, які могли б врятувати вас! Це навіть може зробити організацію набагато простішою, оскільки все буде зберігатися у зворотній частині вашого акаунта Wix.

Плани Wix починаються з безкоштовного, але ми радимо розглянути план оплати премій для вашого весільного веб-сайту. Це не тільки дозволить вам використовувати власну власну адресу веб-сайту (наприклад, www.johnandemilywedding.com), але і надасть вам доступ до набагато ширшого набору шаблонів, додатків і плагінів, щоб дійсно зробити ваш веб-сайт видатним.

№2. Квадратний простір

Найкраще для приголомшливих дизайнів та демонстрації фотографій

Плюси мінуси
 • Шаблони найкращої якості на ринку
 • Акцент на фотографії та відео в шаблонах
 • Легко інтегруйте додаток реєстру до вашого весільного веб-сайту
 • Немає вільного плану
 • Не настільки сприятливий для початківців, як інші будівельники
 • Менший спектр шаблонів, ніж Wix

Squarespace – це конструктор веб-сайтів, орієнтований на дизайн, відомий тим, що створює приголомшливі веб-сайти. Ми є великими шанувальниками Squarespace тут, в WBE, тому що жоден інший розробник веб-сайтів не може допомогти вам створити весільний веб-сайт, який виглядає як відшліфований і професійний – не потрібно знати, як кодувати!

Хоча вибір і різноманітність шаблонів не такий широкий, як Wix’s, Squarespace зосереджується на тому, щоб допомогти вам створити найкрасивіший сайт, який ви можете. Кожен шаблон є чистим і чітким, привабливим, але при цьому легким для навігації, а також мобільним телефоном – ідеально підходить для весільного веб-сайту, який гостям може знадобитися перевірити під час подорожі.

ss кращий веб-сайт для весілляЧисті + прості конструкції не тільки виглядають розумними та професійними, вони’Ви також дуже економлять час на дизайн!

Squarespace пропонує вибір 8 красивих шаблонів для весілля, які варіюються між рідкісними, мінімальними конструкціями та зайнятими шаблонами, багатими зображеннями. Кожен із цих шаблонів можна змінити в редакторі, щоб ви могли створити весільний веб-сайт своєї мрії.

Реальний акцент робиться на демонстрації фото та відео, що робить його чудовим вибором будівельника візуально розповісти історію того, як ви та ваш партнер познайомилися та продемонструйте фотографії з самого особливого дня.

Однією з найбільш напружених частин будь-якого весілля є сортування вашого реєстру. Це може бути справжнім кошмаром, правда?

На щастя, Squarespace охопив вас, полегшивши інтеграцію реєстру безпосередньо на ваш сайт завдяки додатку весільного реєстру ‘Золя’ (що корисно висвітлює ідеї подарунків на вашому веб-сайті).

Це дозволяє вашим гостям легко переглядати список бажань, навіть не виходячи з вашого сайту. А якщо ти’Ви вибрали систему пожертвування медового місяця? Це’s також легко приймати пожертви!

ви’Вам потрібен преміальний план для доступу до цих функцій, орієнтованих на весілля, але я думаю, що ви’Погодьтеся, що Squarespace’s Весільні інтеграції можуть (і будуть) зняти величезну вагу з плечей, звільнивши вас, щоб зосередитись на більш важливих питаннях, зробивши життя якомога простішим для ваших гостей.

№3. Weebly

Найкраще для додавання додатків, щоб надати додаткові функції вашому весільному веб-сайту

Плюси мінуси
 • Велика кількість додатків для надання додаткової інформації для гостей
 • Дуже простий у використанні
 • Безкоштовний доступний план та дешеві варіанти ціноутворення
 • Дизайн не настільки привабливий, як Wix або Squarespace
 • Вільний план може бути обмежуючим
 • Структуровані шаблони можуть обмежувати творчу свободу

Weebly є дуже зручним та мінімалістичним, що робить його надзвичайно економію часу платформи, на якій можна створити ваш приголомшливий весільний веб-сайт.

Функція перетягування редактора Weebly дає вам можливість взяти один із Weebly’s багато шаблонів і дійсно зробити його своїм. Чесно кажучи, це не могло’не можна буде простіше додавати та впорядковувати текст та зображення чи навіть додати форму RSVP, щоб гості заповнили та повідомили, що вони приходять.

Weebly’простота використання та простий користувальницький інтерфейс означає, що це може бути економія в реальному часі та гроші для зайнятих пар, які хочуть професійно виглядати на веб-сайті без професійно виглядаючих цін!

Вечір найкращий весільний веб-сайтWeebly – це надійний розробник весільних веб-сайтів, чий простий у користуванні редактор допоможе вам створити веб-сайт в найкоротші терміни!

Хоча Weebly може не демонструвати своїх весільних шаблонів так само добре, як це роблять Wix та Squarespace’s не сказати, що вони не’у вас не буде гідного вибору – включаючи мобільні чуйні дизайни, які завжди зручні.

Групується під ‘Подія’s, а не для весільного розділу, Weebly’s Шаблони, орієнтовані на шлюб, – це чисті дизайни на одній сторінці, які корисно розбивають сторінку на кілька розділів.

Це може бути корисно для включення різної, але важливої ​​- інформації для гостей, наприклад, а ‘розміщення поблизу’ або а ‘як дістатися до місця проведення заходу’ розділ, який легко додати за допомогою програм Weebly.

Зрештою, ваш весільний веб-сайт стільки для ваших гостей, скільки для вас! Тим більше, що ти можеш охопити за день’логістика та плани в одному місці, тим легше буде вашим гостям насолоджуватися своїм днем ​​з вами.

Центр додатків Weebly – це прекрасне місце, щоб попросити та знайти кілька цікавих та корисних плагінів для вашого весільного веб-сайту. Якщо ви хочете включити карту для показу маршрутів, додайте книгу гостей, яку ваші гості можуть коментувати, або навіть інтегрувати сайт із вашими обліковими записами у соціальних мережах та змусити всіх відчувати себе залученими..

Вибір досить великий, так що’s, безумовно, варто розібратися, щоб дізнатися, скільки функцій економії часу ви можете додати на свій сайт.

Weebly пропонує безкоштовний план, але це не дозволить вам використовувати власну адресу веб-сайту, а також обмежить доступ до певних додатків, тому’s варто розглянути варіанти преміум-ціноутворення.

Як додатковий бонус, за ціну щотижневої чашки кави на винос ваш веб-сайт розміщуватиметься мінімум рік, щоб ви, ваш партнер, друзі, родина та гості могли відвідати та насолодитися спогадами про ваш особливий день та знову!

№4. Вузол

Найкраще для керованого планування весілля та створення веб-сайтів

Плюси мінуси
 • Дуже зручний у користуванні та чудовий борт
 • Безкоштовний у використанні
 • Виступає як онлайн-планувальник весілля
 • Обмежуючий редактор означає, що ви можете’т ‘думати за межами коробки’
 • Відсутність творчої свободи
 • Немає додатків або додаткових даних, щоб приправити ваш сайт

Вузол – Сполучені Штати’ номер один порт заклику для весільних новин та натхнення, так що’Не дивно, що сайт пропонує також власний безкоштовний, спеціалізований весільний веб-сайт.

Так, це’s право – безкоштовно! І не маючи про якісь преміальні плани говорити, це означає, що ви отримуєте повний доступ до всього, що може запропонувати вузол із руху, що може бути дуже зручно для тих, хто з бюджету.

Це може платити, щоб насторожено ставитися до безкоштовних платформ іноді і The Knot’Платформа побудови веб-сайтів може відключити кілька сигналів тривоги’s набагато більше ‘малювати за номерами’ ніж Wix, Weebly тощо. Тоді як всебічні редактори дають величезну ступінь творчої свободи, The Knot’s редактор більше схожий на інформаційну панель, об’єднану з редактором.

вузол найкращого весільного веб-сайтуВузол – корисна платформа, якщо вам потрібні додаткові вказівки під час створення вашого весільного веб-сайту

Хоча цей редактор у стилі інформаційної панелі чистий і дуже простий у використанні, вражаючий ефект полягає в тому, що вам потрібно продовжувати попередній перегляд свого веб-сайту, щоб побачити, як він виглядає! Тож поки ви’Я зможу орієнтуватися і розпочати створення весільного веб-сайту досить легко, це’s не так прямо, як ‘отримуєш те, що бачиш’ процес редагування всебічних будівельників.

Незважаючи на це, я все ще вважаю The Knot одним з найкращих розробників весільних веб-сайтів.

Частково це пов’язано з тим, як сайт тримає вашу руку, фокусує вас, а потім корисно веде вас через весь процес створення веб-сайтів..

Насправді, це одна із областей, де The Knot виявляє для вас свою справжню цінність – досвід роботи на борту. Ресурси багаті: величезний вибір тем для весілля на вибір, інтеграція реєстрів з 25+ найбільшими роздрібними торговцями, легке створення фотоальбомів, щоденні розділи логістики. Це’s все це.

Це може бути дуже корисно, оскільки це означає, що вузол майже діє як контрольний список вашого веб-сайту на весілля!

За іронією долі, цей лазерний фокус може залишати The Knot часом трохи обмежуючим, оскільки він просто не робить’t пропонують вам можливість подумати нестандартно – магазину додатків немає; немає кардинально різних конструкцій шаблонів, і немає перетягування ‘н’ функція краплі в редакторі. Але незважаючи на це, воно’Я все одно допоможу вам зробити дуже хороший весільний веб-сайт.

Чудова річ у The Knot полягає в тому, що він виступає як веб-сайт, який планує весілля. Тож якщо вам подобається вміст сайту, але не редактор, є’s немає причини, чому ви можете’t просто використовувати його поряд із натхненням для одного з найпотужніших розробників веб-сайтів.

№5. Пара Appy

Найкраще для організації всього в одному місці

Плюси мінуси
 • Усі необхідні весільні речі охоплені
 • Можна організувати ціле весілля з одного місця
 • Поставляється з персоналізованим весільним додатком
 • Авансовий платіж без безкоштовного плану та пробної версії
 • Не стільки творчої свободи, скільки Wix
 • Довший час налаштування, ніж у інших будівельників, завдяки ряду функцій

Пара Appy – це провідний розробник весільних веб-сайтів, який зосереджується на тому, щоб зробити ваш сайт максимально чудовим. Одна з платформ’Більш інноваційними функціями є те, що він також пропонує вам персоналізовану весільну програму, яку друзі та родина можуть завантажувати та використовувати для вказівки, інформації та документування самого дня – відмінний спосіб заощадити на фотографа!

Ця платформа не робить’t пропонувати безкоштовні плани та один з недоліків для пари Appy – це той факт, що вам потрібно негайно зареєструватися на платний рахунок, навіть перед тобою’Я розробив ваш сайт, побачив редактор чи справді зрозумів, що’s доступні вам.

Це може довести трохи відключення, оскільки ви можете відчувати себе як ви’Re не зовсім впевнений, що ти’ви платите, тоді як всебічні будівельники, такі як Wix та Squarespace, принаймні пропонують вам безкоштовний пробний період для тестування речей.

Все-таки, якщо ти’Ви готові поринути – і це’s Варто зазначити, що це лише разовий платіж, тут немає щомісячних витрат – ви’Ви отримаєте доступ до понад 500 дизайнів весільної тематики для вашого веб-сайту, програми та цифрових стаціонарних (наприклад, запрошення), пулу інструментів, які допоможуть вам керувати гостями, фотографіями та самим днем, та функціонального редактора.

найкраща весілля веб-сайт для весілляРедактор програми Appy Couple гарантує, що ви не пропустите жодної необхідності на своєму весільному веб-сайті!

Редактор програми Appy Couple досить простий, і, як і The Knot, він напівнаповнений вмістом із весільною тематикою, який ви можете вмикати або вимикати залежно від ваших потреб. Хоча це не так’t не дасть вам повної свободи робити як завгодно, структура може бути як корисною, так і економією часу, оскільки вона зосереджує вас на вирішенні завдання.

Всі основні елементи охоплені парами Appy – а потім і деякими. Ви можете заощадити серйозний час, організувавши все своє весілля через платформу, включаючи управління гостьовими RSVP, допомагаючи організувати подорожі та проживання через цільові партнерські стосунки, а також підключити гостей до вашого реєстру для легкого вибору подарунків!

Завдяки багатству функцій, ви’Ви збираєтесь витратити трохи довше на налаштування свого веб-сайту Appy Couple, ніж це можливо на інших платформах. Це хіба що’t ідеально, але факт, яким ви можете керувати логістикою для великої частки вашого весілля з одного місця, робить Appy Couple потенційно важливим інструментом у вашому весільному арсеналі.

Тож, хоча це не найдешевша і не дуже привітна платформа, Appy Couple все ще є потужним вибором розробника весільних веб-сайтів завдяки своїм поглибленим знанням планування весілля (можна навіть заощадити тости на додатку!), Висококласному дизайні і якісний кінцевий продукт.

№6. Радість

Найкраще для створення простого, ефективного весільного веб-сайту

Плюси мінуси
 • Безкоштовний у використанні
 • Просте та зручне для початківців використання
 • Зручні інструменти охоплюють усі предмети весілля
 • Дуже обмежені варіанти компонування – лише один шаблон
 • Відсутність творчої свободи
 • Важко використовувати власну особисту адресу веб-сайту

Joy – це безкоштовний розробник веб-сайтів для весілля, який спочатку був розроблений для засновника’s сестра!

Незважаючи на те, що вона безкоштовна, Джой добре обладнаний, щоб допомогти вам створити чудовий весільний веб-сайт. Він навіть надає вам додаток для телефону, який гості можуть використовувати для обміну фотографіями, отримання вказівок до місця проведення дзвінка або зателефонувати до Uber після прийому!

Радість – це дуже простий у користуванні весільний веб-сайт.

У ньому є всі елементи дизайну, необхідні для створення привабливого та практичного весільного веб-сайту. Процес редагування дуже простий, тож ви’Знайду Радості в реальному часі!

Радість не настільки універсальна, як Wix – але це вірний вибір, якщо ви хочете, щоб процес створення вашого весільного веб-сайту був максимально простим..

краща весілля весілля веб-сайт радістьРадість робить речі простими та ефективними, тому ви можете вкласти свої сили у сам великий день!

Як безкоштовна платформа, Радість, безумовно, доступніша за інших розробників весільних веб-сайтів у цьому списку – але що’s улов?

Ну, головний недолік – обмежені варіанти компонування – є’s наразі лише два. Тож, якщо ви робите’t, як дизайн розділеного екрана – наполовину фіксований образ / наполовину прокручування вмісту – тоді ви’знову від удачі.

Ви можете налаштувати стиль теми, кольори, шрифти та відобразити фотографії, хоча це не лише структура сайту.

І все-таки Радість охоплює необхідне, щоб ви виграли’не бути спійманим. Весільний веб-сайт буде зручним для мобільних пристроїв, оснащений зворотним відліком + RSVP, кімната для вашої історії, а ‘романтичний’ Q&Інформація про вас та вашого партнера, розклад та нагадування про те, що у вас є додаток!

Це’s також можна додати реєстр на ваш веб-сайт, додавши посилання на кращі магазини.

Радість, безумовно, зручна платформа, але у неї є недоліки.

Ви отримуєте лише один шаблон і зміни стилів не є’t що відрізняється від того, що ми’я бачив в іншому місці (думайте, квіткові, мислите, візерунки тощо). Також вам не вистачає творчої свободи, яку отримуєте на таких платформах, як Squarespace та Wix.

Це’s також надмірно складне використання особистого домену (або особистої веб-адреси). Якщо ви хочете використовувати його, ви’Потрібно буде перенаправити ваш сайт назад на Joy. У вас є варіанти, чи слід замаскувати URL-адресу (і втратити дружелюбність до мобільних пристроїв) чи не замаскувати URL-адресу та зробити з ‘withjoy.com’ вичав у вашу URL-адресу. Не ідеально і в будь-якому випадку.

На наш погляд, Радість – це хороша резервна спроба спробувати, якщо ви цього не зробите’t не має бюджету взяти на себе зобов’язання з більш потужним і всеосяжним розробником весільних веб-сайтів.

Як вибрати найкращого весільного веб-сайту

Для багатьох пар створення всесвітнього веб-сайту стає все більш популярним – але як вас знати’Ви отримуєте найбільший удар за ваш долар?

Окрім того, що вам та вашому партнерові вдало сподобатися, найкращими розробниками весільних веб-сайтів є платформи, які:

 • Економте ваш час
 • Економте гроші
 • Виріжте зайвий стрес + зусилля
 • Допоможіть вам керувати усім із одного веб-сайту
 • Полегшіть планування весілля та логістику

Ми розглядаємо кожну з цих переваг і чому вони’важливо нижче. Але якщо ви хочете перейти прямо до певної точки, просто натисніть відповідне посилання у списку куль.

кращий весільний веб-сайт для весілляВесільні розробники веб-сайтів – це чудовий спосіб створити красивий + професійний веб-сайт із бюджету

1.Ви заощадите час

Якщо ви найняли професійного дизайнера веб-сайтів, це буде не тільки дорого, але це також забирає багато часу, оскільки процес включає багато планування та налаштування, щоб вирівняти його з кінцевою метою.

Однак, розробники веб-сайтів дозволяють вам взяти під контроль і створити власний весільний веб-сайт мрії – навіть якщо ви цього не робите’не знаю, як кодувати.

Все, що потрібно, займає кілька годин вашого часу, скажімо, один вечір після роботи, і перед тим, як лягти спати’Ви створили свій власний веб-сайт для весілля – ні чекання, ні пошуку дизайнера, ні дорогої купюри’s закінчено.

Подумайте лише про те, що ви могли б зробити за весь той час і гроші, які вам заробляють’я просто збережений!

2.Ви заощадите гроші

Ми’Ви обговорювали в інших місцях, як дорого може бути найняти професійного дизайнера (до десятків тисяч доларів у деяких випадках!).

Як весілля’s – це вже дорогі справи, використання конструктора веб-сайтів – це фантастичний спосіб для нетехнічних осіб (як ви і я) створити власні весільні веб-сайти, уникаючи необхідності вкладати серйозну вм’ять у наш бюджет.

У наші дні більшість розробників веб-сайтів пропонують безкоштовний план, яким ви можете скористатися, що є хорошою новиною, якщо ваш бюджет відчуває себе трохи жорстким.

Однак це’s також варто враховувати пропозиції преміум-планів, які варіюються від $ 5 – $ 25 + на місяць.

Платні плани є вагомою інвестицією, якщо:

 • Ви хочете видалити рекламу + банери зі свого веб-сайту
 • ви’я хотів би використовувати власну власну адресу веб-сайту (наприклад, www.johnandemilywedding.com)
 • Ви дон’не хочете турбуватися про клопоти з налаштування хостингу та доменів
 • Ви хочете отримати доступ до більшого кола спеціалізованих шаблонів, додатків та плагінів, за допомогою яких можна додати більше функціональності до вашого весільного веб-сайту (наприклад, гостьова книга, карти, завантаження фотографій, надсилання цифрових запрошень тощо)

Щомісячна плата може здатися крутою інвестицією, але порівняно з вартістю найму дизайнера для створення веб-сайту з нуля, оплати хостингу та домену, то потенційно наймайте розробника для створення спеціальних функцій – нехай’s просто скажіть, що ваш бюджет буде дякувати вам за використання веб-сайту.

Чорт забирає, що гроші, які ви економите, не наймаючи професіонала, так само легко можете оплатити ще кілька пляшок з пузирем на прийомі!

3.Ви заощадите на зусиллях

Там’s немає сенсу будувати веб-сайт своєї весілля мрії, якщо вам потрібно навчитися купу нових навичок, щоб розпочати роботу?

На щастя, розробникам веб-сайтів стає все легше та простіше у використанні. Це не тільки економить ваш час у довгостроковій перспективі, але й означає, що ви не робите’не потрібно витрачати стільки часу і зусиль, щоб з’ясувати, що всі кнопки роблять, або вивчити нові навички, наприклад кодування.

Найкращі будівельники весільних веб-сайтів роблять життя максимально легким для вас, маючи “перетягнути & крапля” редактор, що дозволяє буквально перетягувати елементи сторінки, такі як текст і зображення, куди завгодно на своєму веб-сайті.

кращий весільний веб-сайт для весілляПеретягування редакторів просте у використанні і може допомогти вам заощадити багато часу, краще витрачений на більш важливі завдання!

Дозволяє’s не забувайте, що наймання дизайнера для створення вашого веб-сайту може зайняти багато часу і терпіння, щоб правильно – так, я думаю, ти’Погодьтеся, що мати щось настільки просто та зручно у використанні для створення веб-сайту – це справжня заставка для життя для будь-якої пари, яка хоче весільного веб-сайту.

4.Ви’Я люблю зручність (і виграв’не потрібно шукати деінде!)

Використовувати розробник веб-сайтів – це як поїхати до єдиного магазину чи до торгового центру, де все, що вам потрібно, є саме там, не потрібно більше нікуди їхати.. Це’s найзручніший спосіб заощадити час, сили та гроші під час створення власного приголомшливого весільного веб-сайту.

Це також означає, що ти дон’не потрібно турбуватися про такі речі, як хостинг та домени (фактично цифровий простір, де живе ваш веб-сайт, та адреса, як його знайти), оскільки платформа подбає про це за вас. Це’s всю частину послуги.

Коли час і гроші – це надбавка, зовсім не має сенсу бавити себе за зайві витрати та зобов’язання, пов’язані з тим, як найняти когось, щоб створити веб-сайт для вас – так чому б не створити його самостійно?

Якщо ви’Ви ще не впевнені у використанні конструктора веб-сайтів для свого весілля’варто запитати себе:

“Навіщо їхати куди завгодно, коли я можу створювати, публікувати, розміщувати та керувати своїм веб-сайтом все з одного місця?”

5. Ти’швидко їх знайду’у мене є додаток для цього

Хочете надсилати електронні запрошення? Можливо, ви хочете показати свій список побажань реєстру? А може, ти’буду любити зручність керування гостьовими RSVP в одній платформі?

На щастя, у сучасних розробників веб-сайтів зазвичай є магазини додатків або торгові майданчики – як і ваш смартфон – де ви можете знайти корисні плагіни для свого веб-сайту.

Ви можете додати ці програми лише кількома простими клацаннями, тому якщо вашим гостям потрібні вказівки, тоді додайте додаток для карти! Якщо ви хочете приймати вибір меню через свій веб-сайт, просто додайте додаток форми для запису відповідей.

Розумне використання додатків може дійсно заощадити вам величезну кількість часу та зусиль’d інакше витрачайте на управління весільною логістикою.

Кращі весільні будівельники веб-сайтів: Підсумок

Весілля досить стресові, щоб організувати, не потрібно турбуватися про створення цілого веб-сайту подій з нуля – не кажучи вже про надсилання запрошень, керування RSVP, надання інформації для гостей, сортування реєстру тощо, тощо..

Це’s не заздрісне завдання! Тим більше, коли все, що ти справді хочеш зробити, – це забезпечити, щоб день пройшов без завад.

Це’s чому створення веб-сайту для весілля повинно бути максимально стресовим. Щоб зробити цю мрію реальністю ми’Ви дали вам знизити найкращих будівельників весільних веб-сайтів навколо:

6 кращих будівельників весільних веб-сайтів

 1. Вікс – Найкраще для початківців та створення професійного веб-сайту для весілля.
 2. Квадратний простір – Найкраще для приголомшливих дизайнів та демонстрації фотографій.
 3. Weebly – Найкраще для додавання програм для надання додаткових функцій на ваш веб-сайт.
 4. Вузол – Найкраще для керованого планування весілля та створення веб-сайтів.
 5. Пара Appy – Найкраще для організації всього в одному місці.
 6. Радість – Найкраще для створення простого, ефективного веб-сайту для весілля.

Платформи ми’Ви розглянули вище – це прості у використанні будівельники весільних веб-сайтів, які допоможуть вам зробити приголомшливий веб-сайт за частину зусиль та витрат, які, можливо, ви очікуєте інвестувати, найнявши професіонала.

Пам’ятайте, ваш весільний веб-сайт’t просто вітрина вашого особливого дня, це може бути зручним і практичним інструментом для управління гостями, організації самого дня та спілкування таких речей, як варіанти подорожі та проживання для тих, хто подорожує здалеку.

Найкращі будівельники весільних веб-сайтів не тільки допомагають вам створити незабутні веб-сайти, але й роблять життя простим і для вас.

Якщо ви хочете створити весільний веб-сайт, який виглядає чудово, але це не так’t зламати банк, красивий, але практичний, і він буде відомим на довгі роки, тоді вам обов’язково варто врахувати одного із розробників веб-сайтів вище.

Все зводиться до того, що ви вважаєте, що вам найбільше потрібно:

Потужна універсальність та професійний дизайн дизайну всебічних веб-сайтів?

або

Лагідні вказівки щодо проведення весільних розробників веб-сайтів?

У обох є свої плюси і мінуси, але для нас це’s важливіше мати творчу свободу і так ми’знову шанувальники більш всебічного розробника веб-сайтів, якому ми віддаємо перевагу над обмеженим творчим досвідом роботи на платформі, пристосованій до однієї кінцевої мети.

Якщо ви’Ви не впевнені, наша основна рекомендація – Wix. Це’s найкращий всебічний, поєднуючи легкість із творчою свободою та деякими досить акуратними особливостями. Квадратний простір – ваш найкращий вибір для демонстрації фотографій вашого особливого дня, тоді як Weebly надає безліч додаткових послуг, щоб додати більш практичну сторону на весільний веб-сайт.

FAQ

Який розробник весільних веб-сайтів найкращий для показу фотографій?

Квадратний простір, без сумніву! У ньому є найкращі дизайни будь-якого розробника веб-сайтів на ринку – якщо у вас є великі, якісні весільні фотографії, щоб показати їх, це ваш найкращий вибір. Його шаблони дуже візуальні та привабливі, ви можете додавати галереї зображень і навіть відео!

Чому я повинен підписатися на преміальний план, якщо доступні безкоштовні плани?

Ми рекомендуємо підписатися на платний план створення вашого весільного веб-сайту, оскільки він дозволяє створити веб-сайт, який набагато професійніше виглядає. Наприклад, ви можете використовувати свою особисту адресу веб-сайту, видаляти рекламні оголошення та розблокувати кращі програми!

Який розробник весільних веб-сайтів найкращий для початківців?

Вікс є найпростішим у використанні розробником весільних веб-сайтів – ми рекомендуємо це найбільше, тому що це’s простий у використанні без шкоди для творчого контролю. Усі розробники весільних веб-сайтів у цьому списку підходять для початківців – ви, безумовно, не працюєте’не потрібно турбуватися про кодування – але Wix пропонує найкращі результати за найменшу роботу.

Ця стаття корисна?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map