10 najlepších tvorcov webových stránok pre elektronický obchod pre malé podniky

najlepší tvorcovia webových stránok pre elektronický obchod pre malé podniky

Contents

Don’t Miss Out: Objavte najlepší nástroj na tvorbu elektronického obchodu pre svoju malú firmu

V tomto článku nájdete prehľad 10 najlepších tvorcov webových stránok pre elektronický obchod pre malé podniky a pomôžeme vám rozhodnúť sa, ktorý z nich je pre vás najvhodnejší.


Ak ty’majiteľ malej firmy, ktorý chce ľahko použiteľnú platformu, ktorá vám umožní vytvoriť ohromujúci internetový obchod bez vyčerpania bankového účtu, potom’ste na správnom mieste.

Uskutočnili sme hĺbkový prieskum s cieľom zistiť, ktorí tvorcovia webových stránok elektronického obchodu sú najlepší pre malé podniky. Oslovili sme našich návštevníkov na mieste, ktorí chceli vytvoriť internetový obchod, a pýtali sme sa presne, čo pre nich bolo dôležité. Stanovenie ceny? Kreatívna kontrola? Predajné funkcie?

Tieto údaje sme skombinovali s vlastným dôkladným testovaním tu na webovej stránke Expert na tvorbu webových stránok, aby sme vám dostali tento konečný zoznam. Sme vyhrali’t drag out out – 10 najlepších tvorcov webových stránok elektronického obchodu pre malé podniky sú:

 1. Wix
 2. Squarespace
 3. Shopify
 4. Weebly
 5. BigCommerce
 6. Námestie
 7. Volusion
 8. Choď oci
 9. 3dcart
 10. Veľký kartel

Najvýznamnejšími tvorcami webových stránok elektronického obchodu pre malé podniky sú Wix, Squarespace a Shopify. Ako každý z našich prieskumov videl, sa môžete pozrieť na ich hodnotenie hviezdičkami nižšie:

Pre majiteľov malých firiem môžu byť peniaze problémom. Dokáže váš mesačný rozpočet zvládnuť zásah veľkosti platformy elektronického obchodu? Našťastie každá platforma, o ktorej diskutujeme, má bezplatný plán alebo bezplatnú skúšobnú verziu’Zatiaľ nie sú potrebné žiadne záväzky týkajúce sa kreditných kariet.

A s mesačnými cenami za platformu elektronického obchodu, ktorá sa začína už od 9,99 dolárov mesačne, nie je’t musí byť vždy obrovským zásahom do vášho rozpočtu.

Po prečítaní tohto článku’Budete mať jasnú predstavu o tom, ktorá platforma môže podporiť vaše podnikanie, a vybudovať si internetový obchod, ktorý zodpovedá vašim ambíciám za pár hodín..

Ďalšie informácie

 • Porovnať každého Buildera online obchodu.
 • Podrobnejší prehľad o platformách elektronického obchodu nájdete na stránke Najlepší tvorcovia webových stránok elektronického obchodu roku 2020.
 • Alebo si pozrite našu recenziu Najlepšie platformy elektronického obchodu.

Najlepší tvorcovia webových stránok pre elektronický obchod pre malé firmy

Najlepší tvorcovia webových stránok pre elektronický obchod pre malé podniky sú:

 1. Wix – najlepší celkový tvorca webových stránok pre elektronický obchod pre malé podniky
 2. Squarespace – najlepšie pre kreatívnu kontrolu
 3. Shopify – najlepšie pre funkcie špecifické pre predaj
 4. Weebly – ten, ktorý treba sledovať
 5. BigCommerce – najlepšie pre viackanálový predaj
 6. Námestie – najlepšie na kombinovanie online a offline predaja
 7. Volusion – viac, ako potrebujete, ale skvelé pre rast
 8. Choď oci – najjednoduchšie použitie
 9. 3dcart – zložitejšie ako to’stojí za to
 10. BigCartel – voľný predaj, ale veľmi obmedzujúci

Ty nie’Nepotrebujete žiadne znalosti kódovania, aby ste mohli používať platformy elektronického obchodu, a vy nemáte’nemusím organizovať webhosting alebo zabezpečenie – niekto sa môžu pripojiť k strane elektronického obchodu!

Znie to skvele, že’to? V skutočnosti je najzložitejšou časťou rozhodovania, ktorú platformu použiť. Výber platformy bude závisieť od vašich potrieb; je treba zvážiť veľa vecí, ale medzi najdôležitejšie patria:

 • Počet produktov, ktoré máte
 • Typ výrobkov (t. J. Digitálny, fyzický, služba)
 • Koľko kreatívnej kontroly chcete
 • Váš rozpočet
 • Časové obmedzenia
 • Škálovateľnosť vášho podnikania

Teraz nechajme’s ponoriť do každého tvorcu webových stránok odhaliť ďalšie informácie…

Ďalšie informácie

 • Ak chcete porovnať týchto staviteľov elektronického obchodu vedľa seba, pozrite si našu stránku Tabuľka porovnania staviteľov online obchodu.
 • Zistite, ako vylepšiť svoje stránky elektronického obchodu s naším sprievodcom po internete Najlepšie online obchodné nástroje.

# 1 Wix

Najlepšie celkové zostavenie webovej stránky elektronického obchodu pre malé podniky

Cenové rozpätie: 23 až 49 dolárov mesačne (účtované ročne)

Heads up: získajte 10% zľavu z vášho plánu Wix

Wix má veľkú hodnotu za peniaze na začiatku, ale tam’Nikdy nebol lepší čas na vyskúšanie. Zadajte propagačný kód TAKE10 pri pokladni do ušetriť 10% na ktoromkoľvek ročnom prémiovom pláne, s výnimkou domén Combo a Connect Domain. Začnite ukladať teraz!

Wix Klady Wix Nevýhody
Naozaj jednoduché použitie – nie sú potrebné žiadne technické zručnosti! to’s rýchly a ľahký stavať obchod. Menej výkonný inventár ako iné platformy – napríklad môžete’t hromadné nahrávanie produktov pomocou Wix. To by však nemalo byť’t nebude problémom pre malých predajcov.
Veľa kreatívnej kontroly – môžete navrhnúť svoj obchod, pridať produktové videá a ďalšie. nemá’t podpora viackanálového predaja, čo znamená, že môžete’Nepredávame na Facebooku, Instagrame alebo Pintereste

V našom výskume získala spoločnosť Wix mimoriadne dobré výsledky v troch hlavných oblastiach: hodnota za peniaze, dizajn a jednoduchosť použitia. Wix’Plány sú bohaté na funkcie, ale ich ceny sú omnoho lacnejšie ako konkurenti elektronického obchodu ako Shopify. V skratke, Wix vám dáva úplnú kreatívnu kontrolu, uľahčuje budovanie internetového obchodu pre začiatočníkov a zabalí tony do svojich plánov elektronického obchodu bez zvyšovania cien.

Hlavná oblasť, kde Wix nemal’• V našom výskume sa darilo veľmi dobre aj jeho predajným funkciám. Pretože to’s tvorcom webových stránok’Nemám rovnakú škálu výkonných nástrojov, aké poskytuje platforma elektronického obchodu, ako je služba Shopify. Môžeš’• predávať na viacerých kanáloch, napríklad na Facebooku alebo na Instagrame.

Spoločnosť Wix má však viac ako dosť, aby mohla ponúknuť malú firmu, ktorá chce začať online.

Wix je sen pre začiatočníkov techniky – to’je ľahko ovládateľný a umožňuje komukoľvek vytvoriť úžasný internetový obchod. Môžete tiež pridať videá produktov, čo je vynikajúca funkcia.

Wix’s dizajn šablóny a úroveň kreatívnej kontroly je pôsobivá. Stačí jednoducho presunúť obrázky, textové polia a ďalšie položky na svoju stránku a potom ich umiestniť na svoje miesto, kdekoľvek chcete. Tento štýl úpravy pomocou drag-and-drop je veľmi jednoduchý a vám dáva úplnú kreatívnu slobodu pri navrhovaní vášho obchodu.

wix najlepšie elektronického obchodu staviteľ malé firmyBudovanie online obchodu s Wix nemohlo’t byť jednoduchší vďaka jeho drag-and-drop dizajnu

Wix vám umožňuje vytvoriť obchod bez akýchkoľvek nákladov, takže si môžete vybudovať svoje impérium elektronického obchodu’nadácie bez výdavkov na desetník. Avšak, skutočne predávať výrobky, vy’Musím upgradovať aspoň na obchodný základný plán, čo stojí 23 dolárov mesačne.

Ako vidíte, tam’s množstvom dôvodov, prečo je Wix náš # 1 odporúčaný tvorca webových stránok elektronického obchodu pre malé podniky. Ale nie’jednoducho si zoberieme slovo. Hovorili sme s Claudiou, zakladateľkou The Vegan Bakes, aby sme sa dozvedeli o jej skúsenostiach s používaním Wix na zostavenie svojej webovej stránky pre malé pekárne..

PREHĽAD UŽÍVATEĽA: VEGAN Pečie

recenzia užívateľa wix ecommerce claudia headshot

claudia’s Webové stránky Wix jej umožňujú predávať jej Veganské pečivo zákazníkom po celej krajine.

Claudia vedie Veganské pečivo z kuchyne doma. Začala svoju podnikateľskú činnosť po tom, ako sa otočila vegánsky a usilovne sa zmocnila akýchkoľvek chutné vegánske dobroty. Keďže si Claudia myslela, že by nikto nemal nechať ujsť trochu zhovievavosti, rozhodla sa vytvoriť internetový obchod Wix, ktorý bude predávať jej sušienky, sušienky a koláče..

Q&A s Claudiou

Prečo ste chceli vytvoriť webovú stránku?

“Chcel som vytvoriť webovú stránku, aby som mohol predávať svoje pečivo online a uverejňovať príspevky v celej Veľkej Británii. Mať web znamená, že mám platformu na predaj veľkému publiku.”

Prečo ste sa rozhodli stavať svoje webové stránky na serveri Wix?

“Wix bol po platforme WordPress prvou platformou, ktorú som vyskúšal, a mám rada, aké ľahké bolo používanie. Pozrel som sa tiež na Squarespace, pretože viem, že ho veľa ľudí používa, ale snažil som sa s tým uchopiť, tak aby to uviazol s Wixom.”

Ako ľahké bolo zostaviť webovú stránku pomocou Wix?”

“Používanie Wix je veľmi jednoduché, takmer mi pripomína používanie programu Microsoft Word, pretože používa jednoduchý systém drag-and-drop.”

“Určite by som odporučil Wix každému, kto chce vytvoriť svoj vlastný web za nízku cenu. to’Používajte ho tak priamo vpred a môžete si prispôsobiť každú časť svojho webu.”

Čo sa vám na Wixovi najviac páči a prečo?

“Páči sa mi, aké jednoduché je prechádzať a vytvárať krásne stránky. Chcel som minimálny, moderný a profesionálne vyzerajúci web, ktorý sa tak ľahko vytvoril na Wix. Vybral som úplne prázdnu šablónu, ktorá umožňuje 100% prispôsobenie. Týmto spôsobom by som mohol vytvoriť svoju webovú stránku presne tak, ako som chcel.”

Čo bolo najnáročnejšie pri vytváraní vašich webových stránok pomocou Wix?

“Chcel (-a) som na svoju webovú stránku pridať možnosť prihlásenia na odber, aby používatelia mohli každý mesiac dostávať do svojich domov krabice s koláčikmi a sušienkami! Spočiatku, keď som hľadal túto možnosť nebolo’t k dispozícii, ale dostal som kreatívny a podarilo sa mi pomocou aplikácie vytvoriť funkciu predplatného.”

Myslíte si, že Wix je dobrá hodnota za peniaze?

“Snažil som sa udržať nízke náklady, keď som spustil moju vegánsku pekáreň, ako som to robil ja’Nemám peniaze minúť na budovanie značky a dizajn webových stránok. Myslím, že Wix je celkom cenovo dostupný za to, čo to je. Uskutočnil som jednorazovú platbu za tento rok a vyjde to mesačne s nízkymi nákladmi.”

Ďalšie informácie

 • Ako zvuk Wixa? Prečítajte si naše podrobný prehľad elektronického obchodu spoločnosti Wix.
 • Alebo ako vidieť Wix sa porovnáva so službou Shopify tu.

# 2 Štvorcový priestor

Najlepšie pre kreatívne ovládanie

Cenový rozsah: 18 USD – 40 USD mesačne (účtované ročne)

Squarespace Pros Squarespace Nevýhody
Vynikajúca integrácia do sociálnych médií – jednoducho propagujte svoj obchod prostredníctvom rôznych sociálnych kanálov. Chýbajú možnosti platby – môžete použiť iba služby Stripe, PayPal alebo Apple Pay.
Najlepší dizajn – Squarespace má najlepšie navrhnuté šablóny na trhu a ponúka veľa flexibility. Žiadny trh aplikácií – všetko zo štvorca’s vstavané funkcie. Aj keď to zaručuje kvalitu, znamená to, že môžete’t pridať doplnky do svojho obchodu.

Ak ty’ak sa chystáte vybudovať atraktívne portfólio alebo online obchod, potom vytvorte priestor pre túto platformu. Prečo? Pretože obchody Squarespace vynikajú.

V našom výskume, Štvorcový priestor prekonal všetkých ostatných tvorcov webových stránok elektronického obchodu, pokiaľ ide o dizajn. Jeho šablóny internetového obchodu sú moderné, elegantné a navrhnuté tak, aby predvádzali vaše produkty. Šablónu môžete dokonca kedykoľvek prepnúť – ideálne pre akékoľvek rebrandy, ktoré by ste mohli mať za sebou.

Rovnako ako Wix, aj Squarespace nebol’t tak silné pri testovaní jeho predajných funkcií. Napríklad podporuje viackanálový predaj, ale iba prostredníctvom Instagramu – v porovnaní so staviteľmi, ako je BigCommerce, ponúka celkom obmedzenú ponuku..

To znamená, že s Squarespace’s vstavanými nástrojmi, vy’Stále získate všetko, čo potrebujete na to, aby ste malú predajňu uspeli. Môžete len’• pridať ďalšie predajné funkcie kvôli nedostatku trhu s aplikáciami.

Celkovo možno povedať, Squarespace je skvelá voľba, ak vy’znovu po vynikajúcom obchode.

Dokonca aj cenové plány služby Squarespace vyzerajú dobre – ak sa zaregistrujete na rok, vy’Zaplatím len 18 dolárov mesačne na najlacnejšom pláne elektronického obchodu (alebo 26 dolárov mesačne na mesačnú zmluvu).

Plán $ 18 / mesiac však môžete získať iba za poplatok $ 16.20 / month keď použijete náš exkluzívny kód ponuky Squarespace pri prvom nákupe. Jednoducho zadajte kód WBE pri pokladni do Ušetrite 10% na akomkoľvek pláne služby Squarespace.

elektronický obchodŠtvorcový priestor pomáha vášmu online obchodu vyniknúť z davu svojimi nádhernými šablónami

Ďalšie informácie

 • Prečítajte si viac o Squarespace s naším kontrola elektronického obchodu.
 • Alebo si pozrite našu Článok Shopify vs Squarespace.

# 3 Shopify

Najlepšie pre funkcie špecifické pre predaj

Cenové rozpätie: 29 dolárov – 299 dolárov mesačne

Výhody Shopify Nevýhody Shopify
Najlepšie predajné funkcie na trhu – Shopify má množstvo výkonných nástrojov a obrovský trh aplikácií. Iba jeden z dôvodov 93% našich používateľov uviedlo, že by odporúčali službu Shopify! Nízka hodnota za peniaze pre malé podniky – Shopify je fantastická platforma, ale pre malých predajcov sú jeho ceny dosť strmé..
Brilantný inventár – Shopify’Systém zásob vám pomáha spravovať váš obchod, napríklad upozorňovaním, keď je produkt na sklade. Transakčné poplatky – služba Shopify je jedinou platformou na ukladanie transakčných poplatkov, pokiaľ nepoužívate svoju vlastnú platobnú bránu s názvom Shopify Payments.

Ak ty’Vážne o predaji a chcete dať svojej malej firme povzbudenie, Shopify má všetky nástroje, ktoré máte’Budem potrebovať. A ak môžete’nenájdu, čo vy’tam to hľadám’je to obrovský obchod s aplikáciami, ktorý môžete prehliadať!

Shopify je špecializovaná platforma elektronického obchodu, čo to znamená’je navrhnutý čisto, aby vám pomohol vybudovať internetový obchod. že’to je dôvod, prečo má oveľa pokročilejšie nástroje predaja ako tvorcovia webových stránok ako Wix a Squarespace.

V našom výskume Shopify neurobil’t len ​​príde na vrchol rebríčka svojich predajných funkcií – získala tiež najvyššie skóre zákazníkov. Toto skóre vypočítame tak, že ľudí vyzveme, aby vyskúšali staviteľa a potom ich ohodnotíme na základe ich skúseností. Shopify boli ľudia’je obľúbený pri budovaní internetového obchodu.

Obzvlášť vynikajúcou vlastnosťou systému Shopify je to, že prichádza so zabudovanými nástrojmi na prepravu zásielok. Ak teda’Ako malý podnik, ktorý sa snaží nájsť úložisko pre svoje produkty, môže byť Shopify perfektným riešením.

Ak ty’V predaji už spoločnosť Shopify ponúka aplikácie, ktoré vám umožnia synchronizovať vaše zásoby, čo uľahčuje správu všetkých vašich predajov z jedného miesta. Služba Shopify má tiež skvelé možnosti predaja v niekoľkých kanáloch, vrátane integrácie s Instagramom, Facebookom a dokonca aj s Amazon a eBay.

Shopify nie’Ale páni v každom oddelení – najdôležitejšou oblasťou, kde spadol bol Hodnota za peniaze. Veľa Shopify’Predajné nástroje sú v skutočnosti príliš pokročilé pre malé podniky, čo znamená, že ste’platíte za funkcie, ktoré nemusíte dlho potrebovať. Keď ty’pri obmedzenom rozpočte sa počíta každý cent!

Shopify’s cenové plány začínajú od 29 dolárov mesačne, hoci vy môcť Ušetrite peniaze tým, že sa prihlásite k ročnému plánu a nebudete platiť mesačne’Ak sa zaregistrujete na jeden rok, ušetríte 10%, ale vy’Budem šetriť 20% ak sa zaregistrujete na dva roky, čo znamená, že by ste mohli ušetriť takmer 190 dolárov ročne v pláne služby Shopify, ktorý môžete vložiť na cestovné, kancelárske vybavenie alebo nejaké nové vizitky!

Dobre vedieť… Pokiaľ nevyberiete možnosť Shopify’s internou platobnou bránou Shopify Payments, budú vám účtované transakčné poplatky za váš predaj. Podľa najlacnejšieho plánu by išlo o 2% transakčný poplatok.

Shopify’Vyhral výkonný nástroj’t mať prospech, ak chcete len predať jeden alebo dva výrobky. Avšak, ak ste’ambiciózny a chcete dať svojmu obchodu solídny základ, potom má Shopify kompletný balík na podporu vašej malej firmy.

nakupujte najlepší elektronický obchod pre malé podnikySlužba Shopify je navrhnutá tak, aby predajcom online pomohla vytvoriť si vlastný internetový obchod, a má všetky nástroje, ktoré vám pomôžu uspieť.

Ďalšie informácie

 • Prečítajte si celý náš text Kontrola obchodu aby ste zistili, či by to mohol byť perfektný tvorca elektronického obchodu pre vašu malú firmu.

# 4 Weebly

Ten, ktorý treba sledovať

Cenový rozsah: 6 USD – 26 USD mesačne (účtované ročne)

Weebly Klady Weebly Nevýhody
Veľmi jednoduché použitie – Weebly je priateľský pre začiatočníkov, takže to nerobíte’nepotrebujem veľa voľného času (alebo akýchkoľvek technických zručností). Nedá sa predávať na viacerých kanáloch – je to obzvlášť frustrujúce, ak už máte napríklad obchod Facebook alebo Etsy.
Nízke ceny – Weebly je šetrný k rozpočtu, najmä s lacnými štartovacími cenami. Stránku pokladnice nie je možné prispôsobiť – vzhľad stránky pokladnice je dôležitý, ale Weebly obmedzuje vašu kreativitu.

Väčšina majiteľov malých podnikov by si mala dávať pozor na skryté náklady. Našťastie je Weebly veľmi ústretový k rozpočtu, pričom v okolí sú niektoré z najnižších počiatočných cien elektronického obchodu. Na Weebly môžete dokonca predávať výrobky’s elektronickým obchodným plánom zadarmo, čo je obrovská funkcia, ktorú môžete bezplatne ponúknuť. Navyše, Weebly sa veľmi ľahko používa.

Aj keď môžete predávať podľa plánu zadarmo, ak ste’o predaji uvažujeme vážne, potom odporúčame profesionálny plán pre malé obchody alebo plán výkonnosti, ktorý je najlepším plánom pre elektronický obchod..

Profesionálny plán 12 dolárov mesačne je najlacnejším plánom na odstránenie weeblyských reklám z vašich stránok. K dispozícii je tiež kalkulačka prepravy, bezplatná doména a neobmedzené úložisko. To hovorí, plán výkonnosti 26 dolárov mesačne je najlepší pre internetové obchody – dostanete všetko od opustených e-mailových správ o vozíku po zľavy na prepravu a pokročilé informácie o elektronickom obchode.

Weebly má tiež nejaké brilantné ďalšie funkcie, najmä pri blogovaní a stránkach chránených heslom. Nevýhodou? Môžeš’Nepredávajte na Facebooku, Instagrame alebo Pintereste. Celkovo je však Weebly bezpečný pár rúk pre vašu malú firmu.

Pri testovaní nás Weebly podporil svojimi rozsiahlymi ponukami elektronického obchodu, preto ich odporúčame malé podniky predávajú iba niekoľko výrobkov – jednoducho povedané, jednoducho to tak nie je’Nemám čo ponúknuť ako Wix alebo Squarespace.

Keďže však spoločnosť Square prevzala spoločnosť Weebly, jej predajné funkcie sa výrazne zlepšili – týmto prevzatím sa ďakuje spoločnosti Weebly’s novým plánom elektronického obchodu zadarmo a tiež obrovským pokrokom v jeho predajných funkciách. Plán výkonnosti je žiarivým príkladom toho, ako sa Weebly v poslednom období priblížil k značke elektronického obchodu, vďaka čomu sa dá sledovať!

Dobre vedieť… my’Weebly som označil ako “ten, ktorý treba sledovať” pretože to’s príznakmi prispôsobenia svojej platformy majiteľom malých podnikov’ potrebuje. Má napríklad automatickú daňovú kalkulačku a mobilnú aplikáciu, takže môžete svoju firmu spravovať aj na cestách. Stále však musí prejsť dlhú cestu, kým dobehneme našich troch najlepších staviteľov elektronického obchodu.

V našom výskume Weebly zaznamenala vysokú hodnotu za peniaze a vy môžete vidieť prečo. Môžete predávať zadarmo a jeho najlacnejší plán elektronického obchodu začína už od 6 dolárov mesačne (účtované ročne).

weebly internetový obchodWeebly je platforma elektronického obchodu s najlepšou hodnotou za peniaze a je ideálna pre malé podniky

Ďalšie informácie

 • Prečítajte si celý náš text Recenzia elektronického obchodu Weebly.
 • Ako sa Weebly porovnáva s Shopify? Kliknite sem a zistite to.

# 5 Veľký obchod

Najlepšie pre multikanálový predaj

Cenové rozpätie: 29,95 dolárov – 249,95 dolárov mesačne

Psssst! Získajte až tri mesiace zadarmo s BigCommerce

Chceli sme vás len informovať, že spoločnosť BigCommerce v súčasnosti ponúka až tri mesiace zadarmo keď sa prihlásite na nový plán. Choďte to skontrolovať!

Klady BigCommerce Klady BigCommerce
Tony multikanálových integrácií – môžete predávať na mnohých rôznych platformách. Obtiažne na použitie – BigCommerce nie je pre začiatočníkov veľmi prívetivý, čo znamená, že budete potrebovať viac času na oživenie obchodu.
Ideálne pre škálovanie vášho podnikania – BigCommerce je vysoko škálovateľná platforma, ktorá pomáha vášmu podnikaniu rásť. Pokročilý znamená pokročilý – funkcie BigCommerce sú pôsobivé, ale na ich nastavenie je potrebná krivka učenia.

BigCommerce má najviac vstavaných funkcií akéhokoľvek staviteľa elektronického obchodu, čo znamená’je menej závislá na aplikáciách ako platformy ako Shopify. Môže to pomôcť udržať vaše náklady na nízkej úrovni, ale tiež to znamená, že spoločnosť BigCommerce je najrozšíriteľnejšia staviteľka elektronického obchodu na trhu. Ak teda’Mám veľké sny pre vašu malú firmu, toto je pre vás najlepšia voľba!

BigCommerce tiež umožňuje predávať na rôznych kanáloch, vrátane eBay, Amazon, Square, Instagram, Facebook a Pinterest. To vám umožní rozšíriť váš obchod’s dosahom pri zachovaní nízkych nákladov.

Hlavným problémom spoločnosti BigCommerce je, že veľa jej nástrojov je zameraných na pomoc podnikom s rýchlym rastom a podporu veľkých obchodov. Ak ty’nehľadám sa v mierke, potom vy’Nájdem ťa’znova platíte za funkcie, ktoré nemáte’Nepotrebujete pre svoju malú firmu.

Z tohto dôvodu spoločnosť BigCommerce v našom výskume zaznamenala výnimočne dobrú hodnotu za peniaze. Z dôvodu zložitej terminológie, ktorú používa, sa tiež znížilo naše testovanie jednoduchosti použitia. Vďaka tomu menej ako ideálne pre malé podniky, ktoré sa chcú rýchlo pripojiť k internetu, as minimálnymi problémami.

Spoločnosť BigCommerce však prekvapivo získala vysoké skóre za svoje predajné funkcie a má vynikajúce nástroje SEO, ktoré vašej firme pomôžu nájsť ju prostredníctvom spoločnosti Google..

Ak chcete stavať s BigCommerce, môžete’Mám na výber tri plány elektronického obchodu – najlacnejšie ceny začínajú na 29,95 dolárov mesačne.

celkovo, BigCommerce je ideálny, ak chcete nejaké pokročilé nástroje pod pásom, keď rastiete v malej firme. to’s nepochybne silný tvorca elektronického obchodu, ale pre väčšinu malých obchodov je umiestnený v strede balenia.

elektronický obchodBigCommerce je väčšinou zameraný na veľké a rýchlo rastúce podniky, ale má užitočné nástroje aj pre menšie obchody.

Ďalšie informácie

 • Znie BigCommerce atraktívne? Pozrite sa na naše plné Recenzia BigCommerce aby ste zistili, či začiarkne všetky vaše políčka.

Námestie č. 6

Najlepšie na kombinovanie online a offline predaja

Cenové rozpätie: 0 – 72 dolárov mesačne

Square Pros Square Cons
Plán zadarmo znamená, že môžete vytvárať a predávať bez prihlásenia na odber Skutočný staviteľ obchodu je poháňaný serverom Weebly a jeho prispôsobenie je rovnaké ako pri Weebly
Vďaka inteligencii umelého dizajnu je Square veľmi rýchly a ľahko použiteľný Väčší obchodníci vyrastú na námestí’s funkciami

Námestie je gigant na spracovanie platieb, ktorý v roku 2018 kúpil obľúbeného tvorcu webových stránok Weebly. Výsledkom je nový staviteľ obchodu Square, ktorý kombinuje Square’s funkciami s Weebly’s stavebná platforma.

Prvá vec, ktorú o tomto novom dieťati v bloku povedať, je to, že celkovo’je veľmi podobný Weeblymu. Zaregistrujete sa cez námestie a získate ďalšie funkcie, ale vy’stále používate Weebly’je stavebný softvér, ktorý skutočne vytvorí váš obchod.

Toto je obzvlášť dobrá správa pre začiatočníkov, Keďže Weebly je veľmi jednoduchý na používanie a v našom výskume sme získali pôsobivé skóre spokojnosti zákazníkov. Avšak, to tiež prichádza s Weebly’s obmedzeniami, ako napríklad absencia viackanálovej integrácie a obmedzené možnosti prispôsobenia.

Námestie používa technológiu umelého dizajnu (ADI), aby vám vytvorilo obchod’je šitý na mieru vašim potrebám. Je to rovnaká metóda, akú používajú stavitelia ako GoDaddy, keď kladie otázky týkajúce sa vášho obchodu a vytvára prispôsobené rozloženie pre váš web..

Tak prečo používať námestie namiesto Weebly? dobre, Námestie prichádza s ďalšími funkciami a integráciami, ktoré Weebly nerobí’T, napríklad sledovanie správania zákazníkov a vytváranie vlastných faktúr.

Využíva tiež svoju technológiu AI, aby vám pomohla dodržiavať osvedčené postupy pri pridávaní produktov, čo bola vlastnosť, ktorá sa pri testovaní štvorca skutočne vyznačovala’s obchod staviteľ. Môže napríklad identifikovať produkty a navrhnúť názov kategórie, čo šetrí čas.

Z dôvodu týchto funkcií, odporúčame Square predajcom, ktorí už majú kamenný obchod a chcú rozšíriť svoje podnikanie online. To platí najmä, ak ste’už používate Square ako váš POS systém, pretože táto kombinácia uľahčuje synchronizáciu vašich fyzických a digitálnych obchodov.

Jednou z najzreteľnejších vecí, ktorú musíte kričať na námestí, je skutočnosť má pre vás bezplatný plán predaja – veľmi zriedkavá ponuka, ktorá nie je’K dispozícii u väčšiny staviteľov elektronického obchodu. Námestie má štyri plány, od 0 do 72 dolárov mesačne (účtované ročne).

štvorcový nástroj na tvorbu elektronického obchoduNámestie je v prvom rade spracovateľom platieb, ale jeho tvorca obchodov má niektoré veľmi dobré predajné funkcie, ktoré firmám pomáhajú online.

# 7 Volusion

Viac, ako potrebujete, ale skvelé pre rast

Cenové rozpätie: 29 dolárov – 299 dolárov mesačne

Volusion Pros Volusion Cons
Podporuje početné platobné brány – vyberte si z rôznych možností, ktoré vyhovujú vašej firme. Veľmi ťažké používať – ​​vy’Budem musieť stráviť nejaký čas budovaním vášho obchodu s Volusionom.
Podrobné informácie o prehľadoch – zistite, čo si myslíte’robíte dobre tým, že ľahko sledujete svoje stránky’s výkon. Žiadna skutočná nika ponuka – Volusion je veľmi uprostred cestnej platformy, bez jedinečného miesta predaja.

Volusion neposkytuje žiadne ilúzie, pokiaľ ide o správy údajov. Všetko, čo potrebujete na sledovanie svojich stránok’výkon a pokrok sú na jednom mieste – to’s milovníkom údajov’sen.

Vďaka tomu je ideálny pre rast vášho podnikania tempom, ktoré vám vyhovuje. Volusion’s dátovými nástrojmi môžete merať úspešnosť vašich stránok, takže môžete ľahko upraviť svoje stránky tak, aby ste zlepšili svoj predaj.

V našom výskume, Volusion zle hodnotil funkcie svojich webových stránok – hlavným problémom je, že Volusion nie’neponúkajte žiadne nástroje na blogovanie. Blogovanie môže hrať dôležitú úlohu v raste malých podnikov, takže je to veľká nevýhoda.

V prípade, že spoločnosť Volusion dosahovala dobré obchodné výsledky – skutočne zodpovedala BigCommerce’s. To znamená, že pre väčšinu malých podnikov bude veľa z týchto funkcií nadmerne.

Ak však chcete rozvíjať svoje podnikanie, Volusion je slušné miesto na začatie.

Volusion’s najlacnejšou cenou 29 dolárov mesačne. že’má pravdu – stojí to rovnako ako Shopify! Avšak z týchto dvoch, vy’S Shopify získate lepšiu hodnotu za svoje peniaze.

úvodná stránkaVolusion poskytuje vynikajúcu analytiku, ktorá vám pomáha spravovať vaše stránky’ľahšie napreduje

Ďalšie informácie

 • Prečítajte si celý náš text Volusion Review here.

# 8 GoDaddy

Najjednoduchšie na použitie

Cenový rozsah: 19,99 $ mesačne (účtované ročne)

Výhody GoDaddy Nevýhody GoDaddy
Najrýchlejšie a najjednoduchšie zostavenie – GoDaddy používa ADI na čo najjednoduchšie zostavenie vášho obchodu. Niektoré funkcie nemajú kvalitu – systém GoDaddy nemá’Nemám najlepšie funkcie v okolí.
Podporuje viac priemyselných odvetví ako jeho konkurenti – či už ste vy’fotograf, spisovateľ alebo chodec pre psov, GoDaddy’je to na teba prikryté. Obmedzená kreatívna kontrola – to, čo získate rýchlosťou, stratíte v kreatívnej slobode.

GoDaddy používa ADC GoCentral (Inteligencia umelého dizajnu) a vytvorte si svoj internetový obchod za pár minút. Ak chcete, aby sa vaša firma rýchlo rozbehla a fungovala online, je to tak’nie je premýšľať.

Iste, niektoré funkcie by mohli byť silnejšie – najmä pokiaľ ide o blogovanie -, ale pre jednoduchý web bez problémov je GoDaddy perfektný.

Dôkaz je tu čiernobiely – naši používatelia ocenili GoDaddy najvyššie ‘jednoduchosť použitia’ skóre v našom výskume. Takže aj keď’ste celkom technophobe, vy’Nájdem GoDaddyho vánok, s ktorým sa dá stavať.

To znamená, že jednoduchosť používania bola jedinou oblasťou, ktorú GoDaddy skutočne žiaril – inde to bolo celkom priemerné. Napríklad, zatiaľ čo GoDaddy’s ADI vám pomáha navrhovať vaše stránky, skutočná úroveň kreatívnej kontroly nie je’skvelé.

Napriek tomu, čo stratíte v tvorivej slobode, ste viac ako len časom vynahradený – môžeš’t poraziť GoDaddy pre rýchlosť.

GoDaddy vám môže poskytnúť webovú stránku o pár minút, a za menej ako 20 dolárov mesačne. Má iba jeden plán elektronického obchodu – vhodne pomenovaný cenový plán internetového obchodu, ktorý stojí 19,99 dolárov mesačne, (účtované ročne). Zahŕňa to aj veľkorysú mesačnú skúšobnú verziu zadarmo.

staviteľ internetového obchodu godaddyGoDaddy je ideálny pre majiteľov malých firiem, ktorí sa chcú rýchlo pripojiť k internetu

Ďalšie informácie

 • Pozrite sa na naše plné Recenzia elektronického obchodu GoDaddy Pre viac informácií.

# 9 3dcart

Zložitejšie ako to’stojí za to

Cenové rozpätie: 19 dolárov – 229 dolárov mesačne

3dcart Klady 3dcart Nevýhody
Vynikajúci systém zásob – môžete ľahko sledovať svoje výrobky a predaj. Najmenej pravdepodobne odporúčajú používatelia – v našich testoch získal 3dcart najnižšie skóre zákazníkov.
Flexibilný dizajn – svoje motívy môžete kedykoľvek zmeniť. Žiadna mobilná aplikácia – môžete’nespúšťajte svoj obchod na cestách.

3dcart je opakom štvorcového priestoru. Spolieha sa na to výkonné nástroje a funkcie inventára, menej sa zameriavame na kreativitu a dizajn. Bez mobilnej aplikácie môžete’• Upravte svoje stránky na cestách, ale 3dcart prichádza s prekvapivo dobrým rozsahom vstavaných nástrojov predaja. Ušetrí sa tým aj nákup ton aplikácií, ktoré rýchlo uvidia náklady.

Spoločnosť 3dcart prišla za spoločnosť Volusion za svoje predajné funkcie v našich výskumných rebríčkoch. To znamená, že prichádza s skvelý systém zásob, a veľa kontroly riadenia v pozadí. Taktiež preformátuje vaše stránky za vás, keď zmeníte motívy a získa body v kategórii dizajnu.

Avšak, keď sme testovali, 3dcart padol. Naši používatelia, ktorí to vyskúšali, dostali najnižšie skóre zákazníkov, najmenšie pravdepodobnosť, že to odporučia, boli ľudia z oblasti elektronického obchodu zameraných na malé podniky.

3dcart’Najlacnejší plán je 19 dolárov mesačne, čo je menej ako Shopify’s najnižšou cenou plánu. Takže, ak chcete nejaké skvelé nástroje s nižšími nákladmi, 3dcart by mohol byť pre vás.

Domovská stránka 3dcart3Dcart vám umožňuje zostaviť silný inventár s niektorými z najlepších vstavaných nástrojov na trhu

Ďalšie informácie

 • Pozrite sa na naše Preskúmanie elektronického obchodu 3Dcart pre viac detailov.

Veľký kartel č. 10

Zadarmo na predaj, ale veľmi reštriktívne

Cenové rozpätie: 0 – 29,99 dolárov za mesiac

Big Cartel Klady Big Cartel Nevýhody
Má bezplatný plán – Veľký kartel je jedným z mála tvorcov elektronického obchodu na našom zozname, ktorý vám umožňuje zadarmo predávať. Veľmi obtiažne sa používa – budete potrebovať určité zručnosti v oblasti kódovania, aby ste z Veľkého kartelu mohli vyťažiť maximum.
Ideálny na predaj v malom meradle – Veľký kartel je určený predovšetkým pre jednorazové výrobky a umelecké diela. Slabé vzory – Veľký kartel’s témy sú veľmi základné a ponúkajú veľmi obmedzené prispôsobenie.

Veľký kartel’s hlavným bodom predaja je, že môžete vytvárať, publikovať a dokonca predávať bez toho aby museli platiť cent. že’je dosť zriedkavé. U väčšiny ostatných tvorcov webových stránok pre elektronický obchod musíte byť na platenom pláne predávať prostredníctvom svojich stránok, ale spoločnosť Big Cartel túto formu rozbije.

Avšak veta “za čo si zaplatíš, to aj dostaneš” Pramení na myseľ, pretože Big Cartel je mimoriadne základný tvorca elektronického obchodu. Trvalo to naposledy v piatich zo siedmich z našich výskumných kategórií, čo z nej urobilo najhoršieho staviteľa:

 • Funkcie webových stránok – napríklad Big Cartel nemá’Nemám žiadne vstavané nástroje na blogovanie.
 • Funkcie predaja – to’chýba dôležité vlastnosti; napríklad to’nie je kompatibilný s PCI a tam’s žiadne opustenie vymáhania košíka.
 • dizajn – tam’Je to iba malý výber tém, z ktorých žiadna neposkytuje zväčšenie produktu, videá o produktoch alebo prihlasovacie údaje zákazníkov. Veľmi obmedzené prispôsobenie!
 • Pomoc a podpora – pomoc získate iba prostredníctvom e-mailovej podpory od pondelka do piatka alebo prostredníctvom centra pomoci.
 • Jednoduchosť použitia – Zdá sa, že začiatok veľkého kartelu je jednoduchý, ale rýchlo sa stáva frustrujúcim, pokiaľ neviete, ako kódovať.

Takže Big Cartel je pevne na poslednom mieste. Žiadny staviteľ však nie je zlý a spoločnosť Big Cartel má svoje vlastné výhody, ktoré z neho robia miesto v našom zozname najlepších tvorcov elektronického obchodu pre malé podniky..

Ak ty’znovu začínajú malé a don’Nevadí, že zostane týmto spôsobom, Big Cartel je postavený pre vás.

to’Je navrhnutý tak, aby pomohol umelcom, tvorcom a kreatívam predávať svoje produkty online, čo znamená’Je ideálny na predaj malého počtu jedinečných položiek. Môžeš’t hromadné nahrávanie produktov, takže buďte pripravení pridať každý zvlášť!

Môžete si byť istí, že Big Cartel nie je’Nechcem ťa premôcť tony funkcií, ktoré nemáš’Nepotrebujete, aby ste si udržali svoju malú firmu ľahko zvládnuteľnú.

Jednou z najlepších vecí na Big Cartel je jeho prijateľné cenové plány. Sú veľmi šetrné k rozpočtu a ponúkajú lepšiu hodnotu za peniaze ako väčšina ostatných staviteľov – vrátane spoločnosti Shopify!

Veľký kartel’s zadarmo plán umožňuje predávať až päť výrobkov, a prichádza s veľmi základnými funkciami. Najlacnejšie zaplatené náklady na program 9,99 dolárov mesačne, odomkne všetky Big Carel’s a umožňuje vám predať až 25 produktov. Inovovať alebo downgradovať môžete kedykoľvek.

veľký kartel elektronický obchod pre malé podnikyVeľký kartel je ideálny na to, aby vaše podnikanie a vaše režijné náklady zostali malé, ale má určité hlavné nedostatky, na ktoré by ste mali byť vedomí pred registráciou.

Ďalšie informácie

 • Prečítajte si celý náš text Recenzia elektronického obchodu s veľkým kartelom pre viac detailov.

Najlepší tvorcovia webových stránok pre elektronický obchod pre malé firmy: Zhrnutie

Existuje veľa možností pre tvorcov webových stránok pre vašu malú firmu. Títo stavitelia vám umožňujú vytvoriť úžasný internetový obchod za relatívne nízke náklady, čo vám pomôže dostať sa zo sveta a do sveta elektronického obchodu..

Zhrnutie: 10 najlepších tvorcov webových stránok pre elektronický obchod pre malé podniky sú:

 1. Wix – najlepší celkový tvorca webových stránok pre elektronický obchod pre malé podniky
 2. Squarespace – najlepšie pre kreatívnu kontrolu
 3. Shopify – najlepšie pre funkcie špecifické pre predaj
 4. Weebly – ten, ktorý treba sledovať
 5. BigCommerce – najlepšie pre viackanálový predaj
 6. Námestie – najlepšie na kombinovanie online a offline predaja
 7. Volusion – viac, ako potrebujete, ale skvelé pre rast
 8. Choď oci – najjednoduchšie použitie
 9. 3dcart – zložitejšie ako to’stojí za to
 10. BigCartel – voľný predaj, ale veľmi obmedzujúci

Tento zoznam 10 predstavuje skvelú opravu pre malé podniky, ktoré chcú začať online. S rastom vášho obchodu sa však bude zvyšovať aj váš web’s potreby.

Ak váš obchod rastie rýchlo – a dúfajme, že to bude – možno budete chcieť zvážiť prechod na platformu vhodnú pre veľké podniky, ako je BigCommerce, ktorá je ideálna pre rýchlo rastúce obchody s elektronickým obchodom..

Pre väčšinu malých podnikov odporúčame jednu z našich troch najlepších. Mali by ste použiť:

 • Wix ak chcete zo svojho rozpočtu vyťažiť maximum – alebo ak’znovu začiatočník, ktorý chce na vašich stránkach úplnú tvorivú slobodu’s dizajnom.
 • Squarespace ak chcete, aby váš obchod bol základom elegantnej modernej šablóny’s dizajnom, množstvom kreatívnej kontroly a vstavanými vlastnosťami.
 • Shopify Ak ty’vážite si o predaji a hľadajte výkonné nástroje a nekonečný výber aplikácií, ktoré vám pomôžu viesť vaše podnikanie.

Pokiaľ nemáte veľmi konkrétne potreby, tak to nerobíme’t Odporúčam Big Cartel alebo 3dcart – oni’právo niektorých malých podnikov, ale väčšina ich bude považovať za obmedzujúcu a časovo náročnú.

Pre túto chvíľu vám odporúčame vyskúšať niektorého z vyššie uvedených staviteľov pre svoju malú firmu. Don’Nezabudnite, že každá platforma ponúka bezplatný plán alebo bezplatnú skúšobnú verziu, takže môžete začať budovať základy pre svoju budúcu ríšu elektronického obchodu bez akýchkoľvek osobných nákladov.

Najčastejšie otázky

Ktorá je najlepšia platforma elektronického obchodu?

Shopify je najlepšia celková platforma elektronického obchodu na trhu’Ľahko sa používa, ponúka najlepšie nástroje predaja a poskytuje najkomplexnejšiu zákaznícku podporu. Pre menšie podniky je Wix vynikajúcou možnosťou. To vám umožní vybudovať obchod a ľahko predať niekoľko produktov.

Mal by som použiť BigCommerce alebo Shopify?

BigCommerce je určený pre rýchlo rastúce podniky, ktoré sa chcú masívne zaoberať. Má najlepšie vstavané funkcie akejkoľvek platformy, ale má to’je dosť zložité pracovať, pretože používa zložitý jazyk. Služba Shopify je lepšia pre menšie podniky. to’je oveľa jednoduchšie ako BigCommerce, čo vám pomôže rýchlo vybudovať obchod.

Čo je najlacnejší tvorca webových stránok pre elektronický obchod?

Weebly je tvorca webových stránok elektronického obchodu s najlepšou hodnotou, pričom cenové plány špecifické pre elektronický obchod začínajú už od 6 dolárov mesačne. To je ideálne pre malé podniky, ktoré sa starajú o svoj rozpočet. Weebly vám tiež umožňuje predávať zadarmo, aj keď’s zlyhanie obmedzené. BigCartel vám tiež umožňuje predávať online zadarmo, ale nemôže sa zhodovať s nástrojmi a funkciami elektronického obchodu spoločnosti Weebly.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me