4 najlepší tvorcovia webových stránok s nehnuteľnosťami Ktoré pomôžu rozšíriť vašu značku?

najlepší tvorcovia webových stránok s nehnuteľnosťamiTento článok odhalí a porovná štyri najlepšie staviteľov webových stránok s nehnuteľnosťami, čo vám pomôže vybrať správnu platformu.


Na predaj nehnuteľností potrebujete klientov….

Ale na získanie klientov potrebujete viditeľnú a dôveryhodnú značku….

Ale na vybudovanie značky musíte predať nehnuteľnosť…

to’Je to zložité, nie’t to?

Aký je najlepší spôsob vytvorenia prítomnosti online, ku ktorej si potenciálni klienti kupujú a ktorým dôverujú?

Jednou z hlavných výziev pre každého brokera, ktorý sa sám osebe ukáže, alebo pre niekoho, kto sa snaží rozvinúť zavedenú agentúru, je vyniknúť.

Vytvorenie webovej stránky pre vaše sprostredkovanie obchodu s nehnuteľnosťami je vynikajúci spôsob, ako rozšíriť svoju značku, predstaviť nehnuteľnosti a generovať nových potenciálnych zákazníkov..

Tvorcovia webových stránok celý tento proces oveľa uľahčujú. Tieto platformy vám ušetria nielen čas strávený navrhovaním webových stránok od nuly pomocou kódu, ale tiež šetria peniaze web dizajnérovi. Tvorcovia webových stránok vám celkovo môžu pomôcť spustiť prevádzku vašej značky online v čo najkratšom čase.

Ako však viete, ktorý nástroj na tvorbu webových stránok je pre vás najlepší? Aby sme vám ušetrili problémy, my’Urobili sme náš výskum a presne vedeli, na ktorej platforme je najlepšie, takže vy’Po prečítaní tohto článku budete môcť urobiť informované rozhodnutie.

4 najlepší tvorcovia webových stránok s nehnuteľnosťami sú:

 1. Squarespace
 2. Wix
 3. Weebly
 4. Placester

Ale s toľkými staviteľmi webových stránok s nehnuteľnosťami, ktoré sa dajú usporiadať, môže byť skutočnou výzvou zistiť, kde začať.

Ako to zabezpečíte’výber správnej platformy, na ktorej si môžete vytvoriť svoju vlastnú digitálnu nehnuteľnosť?

Táto diskusia sa bude zaoberať základnými vecami, ktoré treba dávať pozor pri nákupe okien pre staviteľa webových stránok s nehnuteľnosťami, a potom užším výberom našich najlepších odporúčaní, aby ste zvážili, či chcete skutočne ohromujúci web..

Aby sme vám pomohli, my’preskúmali sme, čo považujeme za jedného z najlepších tvorcov webových stránok v oblasti nehnuteľností v okolí, pozrite si ich v tejto súhrnnej tabuľke nižšie:

NAJLEPŠIE STAVBY WEBOVÝCH STRÁNOK NA NEHNUTEĽNOSTI

Používanie nástroja na tvorbu webových stránok je šikovný spôsob, ako sprostredkovať sprostredkovanie online a rozšíriť svoje podnikanie – nechajte svoje webové stránky usilovne pracovať, aby ste sa mohli sústrediť na veci, na ktorých vám najviac záleží – napríklad na uzatváranie obchodov.!

Rozhodnutie, či mať webovú stránku pre svoje realitné podnikanie, je celkom ľahké urobiť rozhodnutie – ja’Určite sa na tom všetci môžeme dohodnúť.

Na trhu sú desiatky skvelých tvorcov webových stránok, takže môže byť dosť podráždené snažiť sa zistiť, kde začať..

Jedným z hlavných dôvodov, ktoré ste’Musím urobiť to, či ste sa rozhodli pre silnú všestrannosť všestranného tvorcu webových stránok alebo pre vysoko špecializovanú, ale obmedzenejšiu platformu, ktorá vyrába iba webové stránky s nehnuteľnosťami.?

Tvorcovia webových stránok majú všetky nástroje potrebné na vytvorenie realitnej webovej stránky na jednom mieste. Wix a Weebly sa používajú veľmi ľahko a poskytujú intuitívne návrhy drag-and-drop, ktoré vám umožňujú prispôsobiť každú stránku bez toho, aby ste sa dotkli riadku kódu. Hrať s námestím je tiež jednoduché, ale ponúka zložitejšie kreatívne možnosti ako Wix alebo Weebly, čo umožňuje vášmu realitnému webu skutočne vyniknúť..

Najlepší tvorcovia webových stránok s nehnuteľnosťami sú:

 1. Squarespace – najlepšie pre dizajn
 2. Wix – najlepší všestranný tvorca webových stránok
 3. Weebly – najlepšie pre malé podniky
 4. Placester – lacný pre základné webové stránky

Ak ty’starosti o náklady, mali by ste’t byť. Wix, Weebly a Placester ponúkajú bezplatné plány, zatiaľ čo program Squarespace ponúka 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, takže si môžete vyskúšať svoje vynikajúce návrhárske nástroje bez akýchkoľvek nákladov pred inováciou..

PREHĽAD PREHĽAD

Kliknutím na nasledujúce odkazy si môžete prečítať konkrétne oddiely:

 1. Ako si vybrať najlepší web pre tvorbu nehnuteľností
 2. 4 najlepší stavitelia webových stránok s nehnuteľnosťami
  • Squarespace
  • Wix
  • Weebly
  • Placester
 3. Naše úvahy pre vás

AKO ZVOLIŤ NAJLEPŠIE STAVITEĽSTVO WEBOVEJ STRÁNKY NA NEHNUTEĽNOSTI

1.Pomôžte vybudovať svoju značku

Vlastné webové stránky s nehnuteľnosťami sú skvelým spôsobom, ako rozšíriť svoje sprostredkovanie a vybudovať rešpektovanú značku.

Jedinou nevýhodou je, že každý maklér a agent z New Yorku po L.A. mal rovnakú predstavu – ako teda vynikáte?

Najlepší tvorcovia webových stránok s nehnuteľnosťami vám ponúknu výber profesionálne navrhnutých šablón, ktoré môžete použiť ako odrazový mostík na vytvorenie vlastného webu na vrchole stránky, alebo ako inšpiráciu, ktorá vám pomôže zabezpečiť plynulú tvorbu vašich kreatívnych štiav..

V každom prípade bude tvorca webových stránok veľkou pomocou pri vytváraní jasnej značky na vašom webe. Mohlo to’• byť jednoduchšie meniť farbu pozadia, orámovania, ponúk alebo písma, veľkosti a farby textu.

Použite nášho užitočného sprievodcu na identifikáciu najlepších farieb pre váš web a potom sledujte, ako rýchlo dokážete rozšíriť svoju firmu’ branding na vašich stránkach.

2.Pomôžte, aby vás online našli správni zákazníci

Mať webovú stránku pre svoje realitné podnikanie nie je’Ak to bude možné, veľa sa nevyužije’t byť nájdený…

Najlepší tvorcovia webových stránok s nehnuteľnosťami vám môžu pomôcť vyjadriť sa v online statike!

Existuje veľa mylných predstáv o tom, čo je SEO (Search Engine Optimization) a ako to funguje. Našťastie to’Nie je to také zložité pochopiť, ako by si mnohí ľudia mysleli.

Ako všeobecné pravidlo by ste sa mali zamerať na vytváranie obsahu, ktorý si vaše publikum chce prečítať. Kľúčové slová sú stále dôležité, ale pre SEO sú skôr vodiacou rukou ako be-all-a-end-all, ako bývali..

V týchto dňoch je obsah kráľom – preto je nevyhnutné, aby váš web s nehnuteľnosťami obsahoval blog, na ktorý môžete pravidelne uverejňovať príspevky. Nielenže sa môžete pochváliť najnovšími vlastnosťami, ale môžete sa podeliť aj o svoje priemyselné myšlienky a odborné znalosti.

Pomôže to spoločnosti Google ukázať, že vaše webové stránky sú pravidelne aktualizované o čerstvý obsah (dôležitá súčasť SEO!), Že ide o relevantný obsah pre váš výklenok, a tiež má ďalší bonus na budovanie vašej značky a na etablovanie sa ako odborníka.

Najlepšie tvorcovia webových stránok uľahčujú pridávanie blogov na vaše webové stránky. Väčšina z nich ponúkne aj funkcie optimalizácie SEO, ktoré vám pomôžu prispôsobiť váš web vášmu cieľovému trhu.

3.Povoliteľný prístup k zoznamom IDX + MLS

Ak ty’V realitnej hre už viete, aké dôležité je mať prístup k IDX a tiež možnosť uzavrieť obchody prostredníctvom MLS..

Ak na vašom webe nemáte zoznamy IDX, bolo by to ako ísť do pekárne, aby ste zistili, že nie’t skladom chlieb!

Z tohto dôvodu je skutočne dôležité, aby vaše webové stránky mali prístup k IDX, aby pomohli vašej firme rásť.

Našťastie čoraz viac staviteľov webových stránok s nehnuteľnosťami vybavuje svoje platformy možnosťou sťahovania výpisov z IDX – aj keď v rôznej miere..

A ak nie je’• natívne riešenie je k dispozícii okamžite, potom – ešte raz – to’oplatí sa pozrieť na dostupné aplikácie a doplnky od vývojárov tretích strán, ktoré to umožnia na vašom webe. Buďte si vedomí’Za tieto aplikácie IDX / MLS budete musieť platiť viac, ako je pravdepodobné, ale akonáhle začnete uzatvárať obchody, budú ich platiť’Budem platiť za seba.

4.Predvádzajte nehnuteľnosti kupujúcim

Kupujúci nie sú’Nezaujímajú ma veci’Nevidíte, takže zaistenie toho, aby vaše nehnuteľnosti vyzerali čo najlepšie, keď sa zverejnia online, je nevyhnutnosťou, na ktorú treba dať pozor, keď nakupujete okolo staviteľov webových stránok s nehnuteľnosťami..

Tvorca webových stránok s nehnuteľnosťamiWix má veľký výber šablón nehnuteľností – ako je ten vyššie -, ktorý poskytuje rýchly a ľahký spôsob, ako navrhnúť profesionálne vyzerajúcu webovú stránku.!

To najlepšie vám ponúkne širokú škálu metód na propagáciu vašich zoznamov, od prezentácií obrázkov až po automatické karusely (napr. Sady obrázkov, ktoré sa cyklicky prechádzajú automaticky), od automaticky otváraných okien k videám – chcete čo najviac možností.

Nesmiete použiť všetko, čo je v ponuke, ale môžete’Je to určite lepšie mať, ako ísť bez.

Vezmite si smartphone do vrecka – pravdepodobne nie’Nepoužívajte každú aplikáciu každý deň, však? Ale oni’stále užitočné mať, keď ich potrebujete!

to’s vašou firmou na linke, aby sa každé rozhodnutie počítalo a venovalo čas vyskúšaniu skúšobných období bezplatných na staviteľoch webových stránok s nehnuteľnosťami. Objavte, aké dizajnové funkcie ponúkajú, vyskúšajte ich a potom sa rozhodnite, či sú pre vás vhodné.

5.Generate nové vedie

Váš web je dôležitým nástrojom pre vaše podnikanie, takže mať možnosť zreteľne zobraziť svoje kontaktné informácie alebo dokonca vložiť formulár, ktorý môžu zúčastnené strany vyplniť a odoslať, môže byť neoceniteľný..

Najlepší tvorcovia webových stránok vám umožnia buď priamo pridať na svoje webové stránky formuláre a textové polia (aby ste do nich mohli vložiť svoje kontaktné údaje!) – jednoducho ich potiahnite, kým nevyzerá dobre, a potom ich jednoducho pustite..

Starostlivosť o potenciálnych zákazníkov prostredníctvom vašich webových stránok je skvelý spôsob, ako zahriať vyhliadky a oživiť vaše portfólio nehnuteľností!

Na zahriatie potenciálnych zákazníkov môžete použiť zabudované marketingové nástroje, ako napríklad Wix Shout, čo vám umožňuje vytvárať a odosielať e-mailové kampane na zoznam odberateľov – ideálne na propagáciu aukcií.

Ak chcete dobrodružnejších používateľov, choďte do obchodu s aplikáciami, ktorý ste vybrali pre vývojárov webových stránok, a nechajte sa hrabať.

Najlepšie platformy vám ponúknu množstvo užitočných aplikácií a doplnkov funkcií, ktoré môžete pridať na svoje webové stránky a pomôcť tak generovať nových potenciálnych zákazníkov a obchodné vyhliadky..

6. Pomôžte efektívnejšie podnikať

Najväčší a najlepší tvorcovia webových stránok majú obchod s aplikáciami alebo trhovisko, podobné trhu vo vašom smartfóne, kde nájdete najrôznejšie funkcie a funkcie tretích strán, ktoré vám pomôžu efektívnejšie riadiť podnikanie..

Oveľa jednoduchší by bol tvoj život, keby si mohol usporiadajte prehliadky priamo prostredníctvom svojich webových stránok a potom sa automaticky aktualizuje pri rezervácii priestoru?

Čo takhle zahrnúť a dynamická mapa aby vyhliadky mohli vykresliť trasy k nehnuteľnostiam?

Čo takto pridaním blogu na zdieľanie svojich odborných znalostí, budovanie dôvery a potenciálne zvýšenie vášho rebríčka google, čo vedie k väčšej návštevnosti webových stránok a následne k novým kontaktom?

Nemám’neviem o vás, ale znie to pre mňa neuveriteľne efektívne – a všetko, čo by bolo potrebné dosiahnuť, je rýchly prehľad v obchode s aplikáciami na tvorbu webových stránok, ktorý nájde správne aplikácie pre danú prácu!

Squarespace

Najlepšie pre dizajn

Squarespace ProsSquarespace Cons
 • Najlepšie navrhnuté šablóny
 • Najlepšia kvalita funkcií bez ohľadu na staviteľa
 • Rast webových stránok môže obmedziť obmedzený počet cenových plánov
 • Je ťažké sa s ňou vyrovnať

Squarespace je webový tvorca známy pre vytváranie ohromujúcich webových stránok reagujúcich na mobil. Vďaka svojim krásnym šablónam a špičkovým pocitom je Squarespace vynikajúcou platformou pre rast vašej značky a je tiež schopný integrovať vyhľadávanie MLS, takže nemusíte’t prísť o akýkoľvek predaj.

Urobiť silný prvý dojem je nevyhnutné v obchodnom svete a ešte viac v oblasti nehnuteľností, kde potrebujete kupujúcich a predávajúcich, aby vám dôverovali..

Squarespace’s výber šablón nie je v žiadnom prípade najväčší, ale ponúka množstvo krásnych, profesionálne vyzerajúcich šablón nehnuteľností vrátane ‘Päť’ a ‘Bryant’ – ktoré sú ideálne na to, aby ste sa odlíšili od svojich konkurentov a vytvorili si svoju značku ako dôveryhodnú.

Použitie šablóny je skvelý spôsob, ako ušetriť čas a úsilie, pretože sa v podstate robí pre vás! Všetko, čo musíte urobiť, je aktualizovať obrázky a text a vy’je dobré ísť.

vy’Tiež zistím, že program Squarespace kladie veľký dôraz na snímky vo svojich šablónach, čo z neho robí ideálnu platformu na prezentáciu vlastností a upútanie pozornosti potenciálnych kupujúcich..

Tvorca webových stránok s najlepšími nehnuteľnosťamiŠablóny ako ‘Bryant’ (vyššie) sú skvelé na predstavenie nehnuteľností + môžu pomôcť udržať návštevníkov na vašich stránkach!

to’to však nie sú iba prvé dojmy’o udržiavaní starých potenciálnych zákazníkov nažive!

Našťastie vám Squarespace môže pomôcť zahriať elektródy bez potreby jediného studeného hovoru – pretože všetci vieme, koľko ľudí nenávidí studené hovory.!

Služba Squarespace ponúka množstvo marketingových integrácií, ktoré fungujú ako aplikácie vo vašom smartfóne a na váš web pridávajú ďalšie funkcie.

Integrácie s platformami, ako je MailChimp, vám môžu pomôcť zostaviť zoznamy účastníkov a vytvoriť špeciálne marketingové kampane, ktoré môžu zahriať chladné elektródy a dokonca generovať čerstvé..

Existujú dokonca integrácie, ktoré vám pomôžu propagovať vašu značku na sociálnych sieťach – ideálne pre rastúci miléniový trh.

Jedným z hlavných problémov každej webovej stránky s nehnuteľnosťami je vlastne nájdenie online. Program Squarespace poskytuje hĺbkové články pomoci, ktoré vás prevedú osvedčenými postupmi SEO (Search Engine Optimization), takže si môžete dať najvyššiu možnú šancu na hodnotenie.

Ak ty’Ste ochotní sa trochu posunúť, môžete využiť neoficiálnu integráciu do štvorcového priestoru na rozvoj svojho podnikania pridaním SEO manažéra alebo dokonca blogu, ktorý, ako sme už spomenuli, môže byť neoceniteľný pri pomoci vášmu úsiliu v oblasti SEO a budovaniu značky..

Môžete dokonca pridať funkcie tretích strán pridaním malých kúskov kódu HTML na svoje webové stránky, čo je ideálne na pridanie vyhľadávania vlastností MLS (služba viacerých zoznamov) na vaše stránky..

Teraz viem, že HTML zvuky sú desivé – ale sľubujem to’s nie.

Štvorcový priestor pripravil vynikajúceho a podrobného sprievodcu, ktorý podrobne popisuje každý krok. to’Je to celkom jednoduché a zahŕňa pridanie ‘blok kódu’, čo je typ textového poľa, ktoré vám umožňuje pridať vlastné stránky HTML. Kód vás’Túto službu budete potrebovať podľa vášho výberu služby IDX.

A ak uviaznete, program Squarespace poskytuje pôsobivé hĺbkové príručky pomoci pre takmer všetky problémy, ktoré si viete predstaviť, ako aj fóra používateľov a vyskakovacie okná v editoroch, ktoré vás môžu zjednodušiť a sprevádzať procesom navrhovania..

Môžete tiež kontaktovať spoločnosť Squarespace’tím podpory prostredníctvom e-mailu (24/7) alebo prostredníctvom živého chatu (4:00 – 8:00 EST).

WIX

Najlepšie všestranný tvorca webových stránok

Wix ProsWix Nevýhody
 • Najlepšie všestranný tvorca webových stránok
 • Veľmi jednoduché použitie
 • Po zverejnení nie je možné prepínať témy
 • Sloboda sa môže cítiť ohromujúca

Wix je ľahko použiteľný a všestranný tvorca webových stránok. Ponúka obrovský výber profesionálne navrhnutých šablón, z ktorých si môžete vybrať, na ktorých môžete pracovať, rozsiahly trh aplikácií na pridávanie ďalších funkcií a funkcií na váš web a jeden z najjednoduchších editorov na trhu – skutočne šetriaci čas pre netechnických ľudí podľa mojej skúsenosti!

Wix ponúka viac ako 500 profesionálne navrhnutých šablón, z ktorých približne 10 je venovaných výhradne webovým stránkam nehnuteľností. Tieto šablóny obsahujú niekoľko vynikajúcich funkcií, ako sú kontaktné formuláre, dynamické mapy a dokonca aj online formuláre, ktoré klienti môžu použiť na usporiadanie prehliadok – pohodlné a úsporné pre obe strany.!

Prečo utrácať tisíce dolárov na zákazkovej webovej stránke o nehnuteľnostiach, keď si môžete jednu vybudovať za cenu bagelu na Wix?

Mať pútavé webové stránky, ktoré tiež pomáhajú vytvárať potenciálnych klientov’ jednoduchší život je skvelý spôsob, ako sa vymaniť z preplneného trhu. V skutočnosti tam’naozaj nie je potrebné upravovať šablóny vôbec – oni’opäť pripravený na použitie! Najlepšie je, že nemáte’Nevyhnutne potrebujeme poznať akékoľvek HTML – skvelé správy!

Všetko, čo musíte urobiť, je aktualizovať snímky podľa svojich značiek a vlastností, vyladiť text a vy’je dobré ísť – nemohlo to’t byť rýchlejší alebo ľahší na to, aby bol váš web pripravený na publikovanie online.

wix najlepší tvorca webových stránok s nehnuteľnosťamiPoužitie Wix’Vďaka intuitívnemu editoru je veľmi ľahké navrhnúť webovú stránku s nehnuteľnosťami a publikovať ju na webe v žiadnom momente!

to’nie je to len Wix’s šablón, ktoré sú vynikajúce na to, aby vaša značka vynikla. Trh Wix App Market je domovom stoviek užitočných aplikácií, ktoré môžete použiť na skutočné rozšírenie svojho dosahu a získanie nových zákazníkov.

Či už je to’s pridaním dynamických formulárov na prijímanie rezervácií na cestách, integrovaného blogu (na publikovanie hodnotného obsahu podporujúceho SEO) alebo dokonca nástroja ako ‘Tvorca posudkov’ ktorý klientom umožňuje poskytnúť posudky, ktoré môžete zobraziť na svojich stránkach – skvelý spôsob, ako si vybudovať dôveru – to’Rozhodne stojí za to sa pokúšať zistiť, čo sa objaví!

Wix tiež ponúka pôsobivo veľký výber článkov, ktoré vám pomôžu optimalizovať vaše webové stránky pre SEO a získať ich hodnotenie vo vyhľadávačoch.

Tieto možnosti siahajú od rady o osvedčených postupoch (napr. Prispôsobenie názvov stránok) až po zhrnutie ich najlepších aplikácií podporujúcich SEO, ktoré zahŕňajú aplikácie, ako sú ‘Posilňovač stránok’ ktoré vám môžu pomôcť posunúť sa v rebríčku – ideálny nástroj, ktorý vám pomôže upozorniť vašu značku a rast podnikania.

K dispozícii je tiež široký výber marketingových a sociálnych aplikácií, ktoré vám môžu pomôcť vytvoriť zoznamy kontaktov, vytvoriť vlastné e-mailové marketingové kampane a dokonca vám pomôžu vybudovať prítomnosť na sociálnych médiách..

Používanie aplikácií Wix je inteligentný (a časovo úsporný) spôsob, ako kontaktovať potenciálnych zákazníkov v každej medzere na trhu, aby ste nemuseli’t prísť o akýkoľvek predaj.

Wix tiež ponúka širokú škálu podpory, aby ste sa uistili’nezasekne sa. Ak popisy v editore nie’• Objasnite veci a potom prejdite do obrovského centra pomoci Wix, kde sú stovky užitočných článkov, ktoré riešia najbežnejšie problémy.

Dokonca si môžete dohodnúť telefonický hovor z Wix v čase, ktorý vám vyhovuje – veľmi užitočné, ak už máte rušné ráno prehliadok.

Jedinou nevýhodou je, že môže byť trochu ťažké pridať zoznamy IDX / ML priamo na vaše stránky, pretože v súčasnosti neexistuje žiadny oficiálny doplnok. Keď sa však pozrieme na niekoľko webových stránok brokerov IDX, zdá sa, že je možné vytvoriť miniaplikáciu (napríklad aplikáciu pre vlastné funkcie) a pridať ju na vašu stránku Wix, čo by bolo veľmi užitočné riešenie..

Weebly

Najlepšie pre malé podniky

Weebly ProsWeebly Cons
 • Najlepšie pre malé podniky
 • Veľmi jednoduché použitie
 • Webové stránky sa nedajú obnoviť sami
 • Pomerne mätúce rozhranie

Weebly je jedným z najjednoduchších tvorcov webových stránok, ktorý je k dispozícii, a je skvelý, ak hľadáte jednoduchý spôsob vytvárania webových stránok.. Poskytuje jednoduchý a efektívny editor, veľký výber šablón, ktoré je možné ľahko upravovať a je schopný integrovať výpisy IDX priamo do vašej webovej stránky..

Kým tam nie sú’t toľko šablón ako Wix, Weebly má silný výber profesionálne vyzerajúcich tematických návrhov, na ktorých môžete pracovať okamžite po vybalení z krabice. Weebly nevie’Neposkytujte konkrétne témy týkajúce sa nehnuteľností, ale ponúka vám niekoľko skvelých možností, s ktorými môžete pracovať.

Témy ako ‘trieda’ a ‘Bayside Inn’ sú skvelým východiskovým bodom pre váš web, pretože ich čisté a jednoduché návrhy uľahčujú ich lepšiu orientáciu s vašou značkou. Obidva ponúkajú vynikajúce spôsoby zobrazenia vašej fotografie majetku v rôznych prezentáciách, galériách a rámoch, čo vám môže pomôcť predviesť vlastnosti a upútať pozornosť potenciálnych kupujúcich..

weebly najlepší tvorca webových stránok s nehnuteľnosťamiPoužitie šablóny vám môže ušetriť veľa času – stačí pridať značku a aktualizovať text + obrázky! jednoduchý!

Editácia jedného z Weebly’Šablóny sú skvelým spôsobom, ako začať s procesom navrhovania, a môžu sa ukázať ako skutočný šetrič času, pretože nemusíte meniť príliš veľa textu ako obrázky a obrázky.. to’je to skutočne pohodlný spôsob práce a oslobodzuje vás od zamerania sa na vytváranie potenciálnych zákazníkov a predaj nehnuteľností – skutočné mäso a kosti vášho podnikania.

Našťastie Weebly’s editor je veľmi ľahko použiteľný, jednoducho pretiahnite prvok (text / obrázok / slideshow / atď) a pustite ho tam, kam chcete. Vďaka tomu je vynikajúcou voľbou pre netechnických agentov a maklérov, ktorí chcú webovú stránku navrhnúť rýchlo a ľahko, zverejniť ju na webe a začať hodnotiť čo najskôr..

Weebly je veľmi solídna platforma na budovanie vašej značky a na rozvíjaní vašej reputácie, pretože je podporovaná nejakou veľkou podporou SEO. Blogy zamestnancov vás prevedú zásadami osvedčených postupov SEO pre editora Weebly, vrátane aktualizácie nadpisov, titulov, popisov stránok a oveľa viac..

to’Môžete tiež ľahko pridať blog, aby ste mohli naďalej pridávať nový obsah na svoju webovú stránku a zlepšovať svoj potenciál hodnotenia.

A ak potrebujete ďalšiu podporu, môžete sa prihlásiť do prémiového plánu a využívať množstvo aplikácií zameraných na SEO, ktoré sú navrhnuté tak, aby ďalej zlepšovali hodnotenie vo vyhľadávačoch – ako vždy, prečítajte si recenzie a nájdite aplikáciu, ktorá najlepšie vyhovuje riešeniu vaše potreby.

Weebly má tri prémiové plány od 6 až 36 dolárov za mesiac (účtované ročne). to’Je potrebné poznamenať, že môžete predávať prostredníctvom spoločnosti Weebly’bezplatný plán, ale kvôli jeho obmedzeným vlastnostiam je nevhodný na dlhodobé používanie.

Namiesto toho odporúčame profesionálny plán 12 dolárov mesačne na webové stránky s nehnuteľnosťami. že’je to preto’s najlacnejším plánom na odstránenie weeblyských reklám z vášho webu a odomknutím pokročilých funkcií, ako je neobmedzené úložisko, bezplatná doména a ochrana heslom. Zahŕňa tiež prispôsobené formuláre na zachytávanie potenciálov, ktoré môžete použiť na svojich stránkach.

Stručne povedané, profesionálny plán je ideálny pre malé podniky a živnostníkov, ktorí chcú vytvoriť značkovú webovú stránku na propagáciu svojich služieb online.

Ak ty’prevádzka niečoho trochu väčšieho a na rozšírenie svojho podnikania potrebujete pokročilý balík elektronického obchodu alebo prioritnú podporu, potom si pozrite plán výkonnosti, ktorý stojí 26 dolárov mesačne.

Podpora, ktorú Weebly poskytuje na podporu vašej prítomnosti, je veľmi pôsobivá a veľmi užitočná, ak máte’neznáme SEO a čo to znamená – určite nám to pomohlo, keď sme začínali na Weebly!

Dobré umiestnenie vo vyhľadávačoch, ako je Google, je nevyhnutné, ak chcete, aby sa našiel váš web o nehnuteľnostiach, ale tam’s nemá zmysel nájsť, ak môžete’t propagovať vlastnosti, ktoré vás’sa snažím predať. Prečo by na vašom webe nemali ukážky nehnuteľností, prečo by si návštevníci – aj keď našli váš web na stránke 1 spoločnosti Google – zaregistrovali prehliadku alebo aby napísali dopyt?

Odpoveď: Oni by’T!

Našťastie Centrum aplikácií Weebly obsahuje aplikácie, ktoré môžu integrovať informačné kanály IDX priamo do vašej webovej stránky o nehnuteľnostiach – veľká konkurenčná výhoda!

Môžete tiež použiť jeden z Weebly’s mnohými marketingovými nástrojmi, ktoré povzbudia návštevníkov, aby sa prihlásili na zoznamy predplatiteľov, alebo dokonca vytvorili e-mailové marketingové kampane šité na mieru za účelom generovania potenciálnych zákazníkov, zahrievania starých potenciálnych zákazníkov a dokonca predvádzania obchodov s nehnuteľnosťami. Je to veľmi praktický spôsob, ako zostať v kontakte s klientmi bez toho, aby ste museli tráviť hodiny telefonicky chladnými ľuďmi.

PLACESTER

Lacné pre základné webové stránky

Proscester ProsPlacester Cons
 • Vizuálne potešujúce šablóny
 • Jednoduché použitie
 • Zlý zákaznícky servis
 • Nie je možné pridať doplnky tretích strán

Placester je jediný špecializovaný tvorca webových stránok v oblasti nehnuteľností na našom zozname. Táto špecializácia pomohla etablovať Placester ako jednu z vedúcich platforiem v oblasti nehnuteľností vďaka mnohým skvelým funkciám, vďaka ktorým môže byť váš web vynikajúci na veľmi preplnenom trhu..

Placester chápe, prečo realitné kancelárie a makléri potrebujú svoju vlastnú prítomnosť na webe..

Webové stránky Placester sú navrhnuté tak, aby vám pomohli predať viac domov, a preto ich výber šablón je čistý, výstižný a citlivý na mobil – dôležité pre agentov, ktorí potrebujú veľa cestovať. Dosahujú to prostredníctvom inovácií, ako sú videozáznamy, pre skutočne vynikajúci vzhľad – Len si predstavte, aký vplyv môže mať videozáznam vášho budúceho domu pre jedného z vašich potenciálnych klientov!

staviteľ obyčajných nehnuteľnostíPlacester sa špecializuje na pomoc pri vytváraní obchodných webov s nehnuteľnosťami

K dispozícii je niekoľko mimoriadne užitočných aplikácií, ako napríklad dynamické vyhľadávanie máp na zvýraznenie trás k vlastnostiam, možnosti blogov a nástroje na oceňovanie domov, tieto sú však dostupné iba prostredníctvom určitých platených prémiových plánov – takže ty’Budem sa musieť vykašľať, ak naozaj chceš z Placesteru vyťažiť maximum’s platformou.

Bohužiaľ to prichádza za prémiu, pretože Placester je oveľa drahšia platforma ako ktorákoľvek z Wix, Squarespace alebo Weebly. Placester začína na $ 99 za mesiac, pokiaľ nie ste členom NAR, v takom prípade je použitie zdarma. vy’Tiež budem zodpovedný za nastavovací poplatok, ktorý sa pohybuje od 99 do 199 dolárov, čo je trochu strmé.

Placester nevie’Neponúkajte otvorenú bezplatnú skúšobnú verziu, takže sa môže cítiť ako veľký krok do neznáma, ak sa zaviažu k platenému poistnému.

Je pravda, že na Placesteri získate veľkú podporu, za ktorú by ste dúfali cenou’platí. Inštalačný poplatok zaisťuje podporu pri nastavovaní integrácie IDX a zvyšku vašej webovej stránky, takže je to užitočné, ale s dodatočnými mesačnými nákladmi na veci, ako sú napríklad ďalšie šablóny, môžete ľahko vidieť špirálu nákladov s programom Placester – podkopať jeden z kľúčov dôvody na výber tvorcu webových stránok’výhody znižovania nákladov!

Pridajte k tomu skutočnosť, že musíte použiť a čakať na schválenie používania Placesteru, a dobre pre používateľov, ktorí hľadajú rýchly a ľahký spôsob, ako si vybudovať svoju online prítomnosť, potom Placester pravdepodobne nie je’t platforma pre vás. Avšak, ak ste’Mám viac času a peňazí na investovanie, potom Placester rozhodne stojí za zváženie!

AKO ZÍSKAŤ NAJLEPŠIE STAVITEĽSTVO WEBOVEJ STRÁNKY NA NEHNUTEĽNOSTI

Keď ty’byť súčasťou rastúcej agentúry alebo sa snažiť o to, aby ste si ju sami vytvorili ako sprostredkovateľa. Mať pútavý web s nehnuteľnosťami nie je ničím netušiacim – správne?

Koniec koncov, krásna webová stránka vás nielen núti vystupovať z davu, ale môže vám tiež pomôcť pri riadení a rozvoji vášho podnikania..

Chcete webovú stránku, ktorá upúta pozornosť potenciálnych kupujúcich a predávajúcich, pomôže vybudovať vašu značku a čo je najdôležitejšie, pomôže vám nájsť sa medzi všetkými konkurenčnými online.…

Tak prečo to nestavať sami?

Použitie nástroja na tvorbu webových stránok je najlepším spôsobom, ako vytvoriť profesionálne vyzerajúcu webovú stránku s nehnuteľnosťami, ktorá môže pomôcť vašej firme dosiahnuť jej potenciál bez porušenia banky..

Keď ty’výskum výskumných platforiem webových stránok’Nezabudnite, že tí najlepší stavitelia nehnuteľností:

 • Pomôžte vybudovať svoju značku
 • Pomôžte nám nájsť zákazníkov online
 • Povoliť prístup k zoznamom IDX
 • Predveďte vlastnosti kupujúcim
 • Generujte nových potenciálnych zákazníkov
 • Pomôžte vám efektívnejšie podnikať

Tvorca webových stránok s nehnuteľnosťamiMať web o nehnuteľnostiach môže byť pre vaše podnikanie mocným a výnosným aktívom.

Najlepšie stavitelia webových stránok s nehnuteľnosťami: Zhrnutie

Najlepší tvorcovia webových stránok s nehnuteľnosťami: FAQ

Koľko stojí vybudovanie webovej stránky s nehnuteľnosťami?

Závisí to od toho, ako zostavíte svoje webové stránky. Tvorcovia webových stránok vám ušetria minúť stovky dolárov za webdizajnéra, pretože s platformami ako Wix alebo Weebly môžete ľahko a bezplatne vytvárať profesionálne vyzerajúci web s nehnuteľnosťami. Väčšina ďalších platforiem prichádza aj s bezplatnou skúšobnou lehotou.

Ktorý tvorca webových stránok sa najjednoduchšie používa?

Wix sa dostal na prvé miesto v testovaní jednoduchosti použitia vďaka jeho drag-and-drop dizajnu, spolu s najkomplexnejšou zákazníckou podporou akejkoľvek platformy. Weebly sa tiež ľahko používa, ale má zložitejšie rozhranie ako Wix, zatiaľ čo Squarespace vyžaduje najkreatívnejšiu zručnosť.

Ktorý je najlepší tvorca webových stránok s nehnuteľnosťami?

Squarespace je najlepšou platformou na to, aby sa vaše obrázky nehnuteľností skutočne vynikali na trhu. Má najmodernejšie, elegantné šablóny, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť (bez použitia akéhokoľvek kódu). Má 14-dňové bezplatné skúšobné obdobie, takže si môžete vyskúšať jeho vynikajúce nástroje skôr, ako utratíte dolár.

Tento článok je užitočný?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map