5 najlepších tvorcov webových stránok pre SEO

Najlepší tvorcovia webových stránok pre SEO


Hodnosť vysoko a riadiť prevádzku s týmito staviteľmi

Prečo je optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) dôležitá?

Predstavte si to – vy aj váš priateľ vytvárate podobné webové stránky, ale váš priateľ si vybral iného tvorcu webových stránok s lepšími nástrojmi SEO. Váš staviteľ je obmedzenejší, ale vy’si celkom istý, že vyhral’na tom nezáleží, pokiaľ uverejňujete dobrý obsah.

Čoskoro, priateľ’s stránka sa spustí najvyššie v Google’s výsledky vyhľadávania. Medzitým sa vaše stránky niekde okolo stránky piate zhodujú s tými istými výsledkami. Váš priateľ dostane ton dopravy na ich stránky. Pri kontrole vašich stránok’s analytikmi, všetko, čo vidíte, je digitálna kosačka.

Našťastie to tak nie je’nemusím byť tvojou budúcnosťou!

že’je dôvod, prečo si musíte zvoliť tvorcu webových stránok, ktorý nielen uľahčí vytvorenie webovej stránky – musí tiež podporovať vaše vyšplhanie na výsledky vyhľadávania. Berieme to veľmi vážne tu na webový odborník na tvorbu webových stránok, a preto sme uskutočnili výskum s cieľom nájsť najlepších tvorcov webových stránok pre SEO.

Teraz nechajme’s rez do prenasledovania.

Päť najlepších tvorcov webových stránok pre SEO sú:

 1. Wix – ideálne pre úplných začiatočníkov SEO.
 2. Weebly – má desiatky kvalitných a užitočných SEO aplikácií.
 3. Squarespace – skvelá voľba pre tých, ktorí sú si istí SEO.
 4. Choď oci – skvelé pre tých, ktorí chcú so SEO pomoc zvonka.
 5. WordPress.com – skvelé pre tých, ktorí chcú praktické SEO skúsenosti.

Nemáme’vytrhol tieto tri zo vzduchu. WBE skúma všetkých popredných tvorcov webových stránok, porovnáva vlastnosti a vykonáva testovanie používateľov s cieľom získať vtáka’pohľad na priemysel. Podľa nášho prieskumu sú títo traja v popredí v oblasti SEO.

Táto skladba preskúma každého staviteľa’s povereniami SEO, ako aj funkcie, na ktoré treba dávať pozor pri výbere staviteľa webových stránok. Na konci by ste mali mať jasnú predstavu o tom, ktorý staviteľ je pre vás najvhodnejší.

nechať’je k tomu.

Aký je najlepší nástroj na tvorbu webových stránok pre SEO?

Ak ty’pri čítaní tohto článku je pravdepodobné, že máte aspoň nejakú predstavu o tom, čo je SEO, ale je to tak’to stojí za zhrnutie v skratke. Takto presne vieme, čo od našich najlepšie hodnotených tvorcov webových stránok pre SEO očakávame.

SEO je spôsob, akým webový obsah zvyšuje svoje šance na objavenie sa vo výsledkoch vyhľadávania na stránkach ako Google, Bing, a DuckDuckGo. Vyhľadávacie nástroje chcú používateľov spojiť s relevantnými a vysokokvalitnými informáciami. SEO je proces začiarknutia týchto políčok a zaistenie toho, aby vyhľadávacie nástroje vedeli, ako vás nájsť.

Iba pár z vecí, ktoré ovplyvňujú SEO, sú:

 • Meta tituly & meta popisy – názov a zhrnutie vašich stránok, ktoré sa zobrazia vo výsledkoch vyhľadávania Google
 • Štruktúra adresy URL – ideálne krátka adresa URL stránky s relevantným znením
 • Obrázok alt text – vysvetľujúci text, ktorý sa zobrazí namiesto obrázka na vašom webe, ak sa obrázok nepodarí načítať
 • Spätné odkazy – externé odkazy na váš web, ktoré zvyšujú dôveryhodnosť vášho obsahu
 • Rýchlosť stránok & použiteľnosť v mobile – faktory, ktoré určujú, či bude používateľská skúsenosť na vašom webe pozitívna alebo negatívna
 • Štruktúrované údaje – štandardizovaný spôsob formátovania kódu, ktorý je ľahko zrozumiteľný pre prehľadávače vyhľadávacích nástrojov

Webová stránka musí byť schopná riešiť všetky tieto veci a ďalšie. Tvorca webových stránok bez silného SEO nestojí za váš čas ani peniaze.

Najlepší tvorcovia pre SEO držia krok s trendmi a uľahčujú implementáciu. V závislosti od úrovne zručností svojich cieľových zákazníkov tiež učia. Ak ty’stále sa učíte o výhodách a výkonoch SEO, nemusíte sa obávať – ​​sú tu stavitelia, ktorí vás môžu týmto procesom podporiť.

Pre komplexnejší pohľad na to, čo každý tvorca webových stránok ponúka v oblasti SEO, sa pozrite na nasledujúcu tabuľku.

Funkcie SEOWixWeeblySquarespaceGoDaddyWordPressPrispôsobiteľné meta titulyAtribúty obrázka AltIntegrácia sociálnych médiíŠpecifická aplikácia SEOSEO sa pri pridávaní produktov pýtaPodpora kľúčových slov
ÁnoÁnoÁnoÁnoÁno
ÁnoÁno (nie na konkrétnych obrázkoch produktu)ÁnoÁnoÁno
ÁnoÁnoÁnoÁno (ale iba sociálne tlačidlá)Áno
ÁnoÁnožiadnyžiadnyÁno
ÁnoÁnožiadnyžiadnyžiadny
ÁnoÁnoÁnoÁnožiadny

# 1: Wix

Ideálne pre úplných začiatočníkov v oblasti SEO

Od 13,00 $ mesačne

WIX PROS# 1# 2
Nevyžaduje sa žiadne kódovanie: ty nie’Na používanie Wix SEO nepotrebujete žiadne znalosti kódovania. Namiesto toho si Wix zachováva svoje SEO funkcie rovnako jednoduché a intuitívne ako editor webov drag-and-drop
Zabudovaný SEO: tam’nie je potrebné tráviť čas zisťovaním, ktoré mätúce aplikácie a widgety sa sťahujú. SEO funkcie sú zabudované do palubného panela Wix, takže sa môžete jednoducho vysekať
WIX CONS# 1# 2
Pokročilý SEO je zložitý: Wix má základy viac ako len pokryté, ale zložitejšie veci, ako sú štruktúrované údaje, nie sú’t zabudovaný do platformy (aj keď ju môžete pridať)
Obmedzená kontrola: Pretože Wix SEO sa dá ľahko používať, môže’neponúkajte praktické úpravy úprav, ktoré poskytujú platformy ako Squarespace

Sťažovateľmi niekedy postavenými proti tvorcom webových stránok je, že sú’skvelé pre vytváranie webových stránok, ale nie pre SEO. Tomu bývala pravda, ale už nie. Wix zlepšil svoju SEO hru za posledných niekoľko rokov, až do tej miery, v akej to bolo’v skutočnosti je lídrom na trhu.

SEO je dlhodobá hra a vy potrebujete platformy, ktoré vám pomôžu udržať si na špičke. Wix je jedným z najlepších tvorcov webových stránok SEO pre tých, ktorí sa stále učia laná. Jeho SEO Wiz prechádza používateľov krok za krokom, navrhuje zlepšenia a dokonca stanovuje ciele za vás.

Príklad nástroja wix seo wizWix SEO Wiz vám navrhne efektívny plán SEO založený na niekoľkých otázkach týkajúcich sa vašich stránok.

U Wix nie je potrebné kódovanie. Od meta titulov po 301 presmerovaní je SEO zabudované priamo do dashboardu Wix. Každá stránka má špeciálne nastavenia SEO a každý obrázok, ktorý odovzdáte, má vstup pre alternatívny text – to je spôsob, akým vyhľadávacie nástroje chápu obrázky.

Ďalším veľkým plusom je jeho sila Integrácia so spoločnosťou Google. Nástroje na webovú analýzu sú nevyhnutné na pochopenie vašich stránok’s prevádzkou a Google je zlatý štandard. Prepojenie služieb Google Analytics a Google Search Console s webmi Wix je jednoducho príkladom zadania ID sledovania.

SEO je v skutočnosti oveľa jednoduchšie, ako sa zdá niekedy. Wix robí vaše stránky’s SEO údržba jednoduchá, a to vás bude informovať, keď budete’opäť zaostáva.

Spoločnosť Wix v posledných rokoch implementovala množstvo funkcií SEO a Centrum pomoci je rovnako komplexné ako vy’pravdepodobne nájdete kdekoľvek. Aj keď nie’Ak chcete používať Wix, jeho sprievodca SEO stojí za prehliadanie.

Wix SEO sprievodcaWix’s Dokumentácia SEO je jasná, dôkladná a ľahko navigovateľná. to’je to cenný zdroj, aj keď nie’• ukončenie pomocou nástroja na tvorbu webových stránok Wix

Kompromis s Wixom’s ľahkosťou použitia a vlastnou funkčnosťou naráža na pokročilejšie metódy SEO. Štruktúrované údaje (ktoré poskytujú vyhľadávacím nástrojom ďalšie, vysoko relevantné informácie o vašom webe) sú pre SEO stále dôležitejšie. Ak chcete pridať niečo do Wix, musíte to urobiť ručne – pomocou kódu.

Je to malá hrozba, ale o ktorej treba stáť za to. Naučení študenti SEO medzi vami môžu Wix po chvíli nájsť. že’Je to hra s tvorcami webových stránok, aj keď: cena pohodlia je kontrola.

Z veľkej časti však Wix chápe svojich používateľov nie’t techies. Výborne vyváži použiteľnosť s kontrolou. Nielenže jeho tvorca zjednodušuje SEO, učí základy kedykoľvek a kdekoľvek’nie ste si istí, čo niečo znamená. Ak chcete komplexný a podporný SEO zážitok, Wix je vynikajúcou možnosťou.

# 2: Weebly

Má desiatky vysoko kvalitných a užitočných aplikácií SEO

Od 5,00 $ mesačne

WEEBLY PROS# 1# 2
SEO aplikácia: Weebly ponúka sledovanie SEO prostredníctvom integrovaných aplikácií
Vlastné adresy URL: Adresy URL každej stránky na svojom webe si môžete prispôsobiť tak, aby lepšie vyhovovali vyhľadávacím nástrojom
WEEBLY CONS# 1
Môcť’t upraviť alt značky produktu: k bežným obrázkom môžete pridať alt značky, ale fotografie produktov elektronického obchodu majú smolu

Weebly sa pýši jednoduchosťou použitia a SEO je jeho veľká časť. Všetko od meta popisov až po webovú analýzu je zapečatené na platforme. Rovnako ako Wix a Squarespace, aj Weebly uchováva všetky potrebné informácie interne.

weebly seo sprievodca nástroj

Meta tituly a popisy, vlastné adresy URL a alternatívny text sú súčasťou editora stránky. Integrácia služieb Google Analytics a Search Console je jednoduchá ako zadanie ID sledovania. Jeho mobilný editor zaisťuje, že vaše stránky vyzerajú dobre a fungujú dobre na všetkých zariadeniach – čo je pre SEO čoraz dôležitejšie.

Weebly’Knižnica doplnkov je veľmi silná. V App Center sú desiatky doplnkov zameraných na SEO. Páči sa vám to napríklad služba Site Booster (ktorá okrem iného pomáha zobrazovať vaše stránky v Mapách Google)’oplatí sa prehliadať. Celkovo vzaté, Weebly’s SEO je dôkladný a ľahko použiteľný.

Vo zvláštnom opomenutí Weebly nevie’• V súčasnosti vám umožňuje prispôsobiť alt text na obrázkoch produktu. Bežný obrázok? Orechy – ale ty’ak budeš mať šťastie’sa snaží predávať veci. my’d byť prekvapení, keby to tak bolo oveľa dlhšie, ale bolo by to tak’s upozornením, ak je predaj online ústredným bodom vašich plánov.

To znamená, že Weebly sa v súčasnosti otáča smerom k elektronickému obchodu. to’s už formuje silný hybridný tvorca webových stránok na všeobecné použitie a špecializovaná maloobchodná platforma. To isté platí pre SEO, ktoré má v oboch táboroch nohu. Od názvov stránok po adresy URL vlastných produktov Weebly získava obzvlášť dobrú rovnováhu SEO pre potreby malých firiem.

# 3: Štvorcový priestor

Skvelá voľba pre tých, ktorí sú si istí SEO

Od 12,00 $ mesačne

SQUARESPACE PROS# 1# 2
Veľa kontroly nad používateľom: máte na výber pridať svoj vlastný kód, ktorý otvára úplne nový svet pokročilých techník
Čisté, štruktúrované rozhranie: ak nie’Nechcem pracovať s kódom, Squarespace’Najzákladnejšie SEO funkcie sú jasne naformátované a ľahko upraviteľné
SQUARESPACE CONS# 1# 2
Nie pre začiatočníkov: pre tých, ktorí chcú viac poradenstva v oblasti SEO, existujú lepšie platformy
Žiadna konkrétna aplikácia SEO: Štvorcový priestor zaostáva za Wixom a Weeblym tým, že neponúka funkcie SEO vo vyhradenej aplikácii

Štvorcový priestor je vysoká, tmavá a pekná záhada sveta tvorcov webových stránok – alebo si to rovnako rád myslí. Jeho SEO funkcie sú sofistikované a dobre integrované, ale nie’Neočakávam, že budete mať ruku držanú ako by ste u Wixa a Weeblyho. Ak ty’ak ste oboznámení so základmi SEO a chcete trochu backendovskej kontroly, Squarespace môže byť pre vás staviteľom.

štvorcový priestor seo funkcie

Squarespace má vysoko usporiadaný backend podobný CMS. To vám uľahčí zostať na vrchole SEO za predpokladu, že ste’už ste oboznámení s najlepšími postupmi. Prístrojová doska stále ponúka zvláštnu výzvu alebo vysvetlenie, ale nie úplne rovnakým spôsobom ako pri svojich spolujazdcoch. Ak však potrebujete nejakú pomoc, spoločnosť Squarespace vytvorila kontrolný zoznam SEO a príručku, ako vylepšiť svoje stránky’viditeľnosť vyhľadávacieho nástroja. Celkovo vzaté, to’je to viac neformálny, kontrolovateľný zážitok.

Meta tituly a alt textové arény’• Jediné, čo je potrebné pre SEO zvážiť (aj keď sú dôležité). Vaše stránky tiež potrebujú odkazy! Squarespace’Integrácia sociálnych médií je na špičkovej úrovni a pulzujúca multikanálová prítomnosť online dokáže zázraky pre SEO. Napokon, vyhľadávacie nástroje dôverujú webom, ktorým dôverujú iné stránky.

Nevýhodou funkcie Squarespace je, že v závislosti od šablóny môže byť trochu mizerná’znovu používať. Hrsť z nich zobrazuje na webe alternatívny text, ktorý nie je taký’má pracovať. Môžete to sklamať v zárodku prehliadaním Sprievodcu šablónou Squarespace, ale je to tak’Je to zvláštna prekážka, ktorá musí skočiť.

A znova, uvedomte si, že si vyžadujú kvalitnejšie metódy SEO ‘injekcie kódu,’ čo znamená, že sami pridáte kód. Ak bol ukazovateľ posledných pár rokov, všetci hlavní stavitelia zavedú hladké interné riešenia pre štruktúrované údaje príliš dlho, ale viete, čo hovoria o predpoklade…

Celkovo je však Squarespace vynikajúcou voľbou pre SEO. Ak chcete staviteľa, ktorý vás naučí základy SEO, Wix a Weebly sa zmestia lepšie ako účet Squarespace. Ale Squarespace sa vždy obľúbil ako sofistikovanejšia trieda tvorcov webových stránok. Ak to znie ako vaša vibrácia, vyskúšajte ich bezplatnú skúšobnú verziu, aby ste zistili, či to tak je’s chcel byť.

# 4: GoDaddy

Skvelé pre tých, ktorí chcú pomoc s vonkajším prostredím

Od 10,00 $ mesačne

GODADDY PROS# 1# 2
Sprievodca SEO: thje vstavaný nástroj, ktorý vám kladie niekoľko jednoduchých otázok, a potom navrhuje najlepšie kľúčové slová pre vaše stránky, na ktoré je možné zacieliť
Tím služieb SEO: jaAk sa zaregistrujete pre túto platenú službu, tím expertov preskúma vaše cieľové trhy a optimalizuje vaše stránky bez toho, aby ste museli zdvíhať prst
GODADDY CONS# 1# 2
Obmedzené funkcie SEO na najlacnejšom pláne: s cieľom získať čo najviac z GoDaddy’s SEO nástroje, vy’Potrebujem upgrade zo základného plánu
Hodnota za peniaze: GoDaddy’s SEO služby sú užitočné, ale sú’nie sú najlacnejšie na trhu – a väčšina funkcií je obmedzená na drahšie plány

my’Budem úprimný: na svojom najlacnejšom pláne (Basic za 10,00 $ mesačne), GoDaddy’s SEO funkcie prakticky neexistujú. Ako už bolo povedané, ak inovujete na ďalšiu úroveň (štandardne za 15,00 $ mesačne), môžete’Uvidíte obrovský nárast možností SEO vrátane cielených návrhov kľúčových slov od spoločnosti GoDaddy’s tímom.

Potom môžete sledovať svoje hodnotenie podľa času a zistiť, ako GoDaddy’Vďaka návrhom kľúčových slov (alebo vášmu vlastnému SEO brilanci) sa zlepšilo vaše hodnotenie na SERP (stránky s výsledkami vyhľadávacích nástrojov). Môžete si prezrieť svoje stránky’postupuje kedykoľvek prostredníctvom hlavného panela vášho účtu.

Choď oci’s standout funkcia je jeho “Sprievodca SEO” nástroj, ktorý je dodávaný s prémiovým plánom (20,00 $ mesačne). Sprievodca SEO kladie niekoľko otázok o vašom webe a potom vám poskytuje cielené návrhy kľúčových slov, ktoré vám pomôžu optimalizovať vaše stránky.

Recenzia GoDaddy – Náš komplexný pohľad na GoDaddy’s platforma pre budovanie webových stránokstránka služieb bohyne seo

Ak sa chcete pokúsiť o optimalizáciu ďalej, GoDaddy’Tím služieb SEO poskytuje bezplatné konzultácie telefonicky, kde sa nachádzajú’Pýtam sa na vaše obchodné / blogové ciele a váš rozpočet. Choď oci’s Možnosti služieb SEO stoja 6,99 dolárov mesačne a vy’v zásade platí tím tímu SEO za vykonanie auditu na mieste a prieskum vášho cieľového trhu. Na základe týchto informácií tím bude “pravidelne aktualizujte SEO, aby ste zvýšili výkonnosť svojich webových stránok vo výsledkoch vyhľadávania.” Hlavným plusom je, že tam’s veľmi malou prácou, ktorá sa musí vykonať z vašej strany – tím GoDaddy prevezme všetky opraty.

my’Budem úprimný – 6,99 dolárov mesačne nie’• veľmi lacný pre druh práce, ktorú GoDaddy’s SEO tím vykonáva. Ale ak vy robiť Ak sa rozhodnete pre túto službu na jar, prinesie to veľa výhod SEO – po výbere odporúčaného plánu a umožnení optimalizácie na mieste si 80% klientov GoDaddy videlo výsledky prvej stránky pre svoje cieľové kľúčové slová do šiestich mesiacov..

# 5: WordPress.com

Skvelé pre tých, ktorí chcú praktický zážitok

Od $ 4,00 / mesiac

WORDPRESS.COM PROS# 1# 2
Optimalizované témy: všetky stránky WordPress.com’Témy webových stránok sú navrhnuté s ohľadom na hodnotenie SEO
Prispôsobenie: WordPress.com je plný príležitostí na úpravu vlastných meta popisov a titulov
WORDPRESS.COM CONS# 1# 2
Obmedzený prístup: zatiaľ čo základy sa starajú o každý plán WordPress, vy’Ak chcete získať prístup k väčšine nástrojov SEO, musíte prejsť na obchodný plán
Pokročilé rozhranie: WordPress.com nie je tak intuitívny ako ostatní tvorcovia webových stránok, pokiaľ ide o úpravy vašich stránok

nechať’Začnite skvelými správami: WordPress.com sa stará o 80 – 90% základnej SEO mechaniky pre vy. Témy WordPress sú navrhnuté tak, aby pôsobili na vyhľadávače – v skutočnosti je väčšina kódu HTML skutočne naformátovaná s ohľadom na prehľadávače vyhľadávacích nástrojov. Ale ak sa chcete viac zapojiť do svojich stránok’s SEO, potom máte niekoľko možností.

WordPress ponúka štyri rôzne cenové plány a množstvo funkcií SEO vás’Dostanem záleží na zvolenom pláne. Plány zadarmo a osobné, 0,00 dolárov a 4,00 dolárov mesačne, ponúkajú iba základné informácie o SEO. že’je dosť pre osobné webové stránky, ale ak áno’hľadáte v mierke, vy’Budem chcieť buď prémiový (8,00 $ / mesiac) alebo obchodný (25,00 $ / mesiac) plán.

cenové plány wordpress

vy’Získam integráciu služby Google Analytics s plánom Premium, ale pokročilé nástroje SEO nie’neprichádzajte do mixu, kým neaktualizujete obchodný plán. Ak sa rozhodnete pre inováciu, vy’Budem mať prístup na vaše stránky’s:

 • Popis meta titulnej strany: upravte všeobecné zhrnutie svojich stránok, ktoré sa divákom zobrazia vo výsledkoch Google
 • Vlastný popis meta príspevku: upravte meta popis jednotlivých stránok
 • Vlastné formáty nadpisov: prispôsobiť, ako vaše stránky’Názvy obsahu sa objavia na SERP
 • Ukážky vyhľadávania a sociálnych sietí: pred zverejnením si pozrite, ako bude váš web vyzerať vo vyhľadávačoch a sociálnych médiách

Recenzia WordPress.com – Náš úplný prehľad platformy WordPress.com

Ak poznáte svoj SEO a chcete sa do procesu veľmi zapájať, potom je WordPress.com skvelou voľbou. Ako už bolo povedané, budete obetovať niektoré ľahké použitie, aby ste sa dostali na praktickú ruku – WordPress nie je’t tak intuitívne ako stavitelia ako Wix alebo Weebly.

Najlepší tvorcovia webových stránok pre SEO: Záverečné myšlienky

Optimalizácia vyhľadávacieho nástroja je životne dôležitá pre úspech webových stránok. Pri výbere nástroja na tvorbu webových stránok je funkcia SEO jednou z najdôležitejších vecí, na ktorú by ste sa mali pozrieť. Pre najlepšie hodnotených tvorcov webových stránok je SEO komplexné a ľahko použiteľné.

Zhrnutie: Päť najlepších tvorcov webových stránok pre SEO sú:

 1. Wix – ideálne pre úplných začiatočníkov SEO.
 2. Weebly – desiatky vysoko kvalitných a užitočných aplikácií SEO.
 3. Squarespace – skvelá voľba pre tých, ktorí sú si istí SEO.
 4. Choď oci – skvelé pre tých, ktorí chcú so SEO pomoc zvonka.
 5. WordPress.com – skvelé pre tých, ktorí chcú praktické SEO skúsenosti.

oni’znovu funkčne bohaté a ľahko použiteľné. Wix a Weebly sú obzvlášť dobrí pri vysvetľovaní funkcií a stanovovaní cieľov a integrujú ich vedomostné bázy priamo do staviteľa. Ktorý z nich je pre vás lepšie, nakoniec príde na osobné preferencie. Ak ty’Nemám záujem dozvedieť sa viac o SEO a radšej by to spravil váš staviteľ za vás, potom GoDaddy’s “my’Postarám sa o všetko” prístup je ešte príťažlivejší.

Squarespace a WordPress.com sú úžasné možnosti pre tých, ktorí sú s osvedčenými postupmi SEO trochu pohodlnejší. Títo stavitelia zvíťazili’nedržte ruku počas procesu, ale potom nie každý chce, aby ich držali ruky.

Všetkých päť staviteľov začiarkava základné prvky SEO a ich vývojové tímy zabezpečia, aby držali krok s trendmi. V konečnom dôsledku ide o to, ktorý tvorca najlepšie dopĺňa vaše stránky.

Wix, Weebly a WordPress.com majú bezplatné plány, takže ich môžete používať tak dlho, ako chcete, kým sa rozhodnete, či áno’pre vás to pravé. Squarespace ponúka 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, zatiaľ čo GoDaddy’s bezplatné skúšobné obdobie je jeden mesiac. Obe možnosti by vám mali poskytnúť dostatok času na vytvorenie stanoviska k platformám.

Výberom jedného z týchto piatich staviteľov sa môžete ubezpečiť, že smutný obrázok, ktorý sme namaľovali na začiatku tohto článku, nevie’nestane sa ti. Namiesto toho vyhoďte digitálnu chumáč a stúpajte k úspechu SEO!

Najčastejšie otázky

Prečo je SEO dôležitý??

Optimalizácia vyhľadávacieho nástroja je jedným z najlepších spôsobov, ako nájsť online. to’s neodmysliteľne voľný marketing. Vysoké poradie správnych hľadaných výrazov môže priniesť tisíce návštevníkov denne. A najlepšie na tom sú’filtrované špeciálne pre vaše stránky. oni’hľadám ťa! Žiadny SEO, žiadny organický prenos. Smutný deň pre vás.

Ak chcete začať, prečítajte si naše články o tipoch na SEO

 • Ukotviť text
 • spätné
 • Architektúra webových stránok

Ktorý tvorca webových stránok SEO sa najjednoduchšie používa?

Pre jednoduché použitie, Weebly vyšiel na vrchole nášho výskumu. Weebly a Wix sú bezpečné stávky, pokiaľ ide o ľahké používanie. To znamená, že’nie je to čiernobiele vydanie. Niektorí používatelia to nájdu Squarespace ľahšie sa používa. Kliknete na to, s čím kliknete. Skúšobné verzie zadarmo sú skvelou príležitosťou na to, aby ste to zistili predtým, ako sa rozdelíte na hotovosť.

Čo je alt text?

Alt text je, ako vyhľadávacie nástroje chápu, o čom sú obrázky. Myslite na ne ako na malé súkromné ​​titulky. Vyhľadávacie nástroje sú inteligentné, ale sú’Keď sa na to pozriete, ešte nie je múdre vedieť, čo je to za obrázok. Hľadajú alternatívny text. Alt text sprostredkuje vizuálne prvky vašej webovej stránky a ponúka spôsob, ako sa nachádzať vo výsledkoch vyhľadávania obrázkov.

Čo sú to štruktúrované údaje?

Štruktúrované údaje predstavujú spôsob poskytovania špecializovaných informácií o vašich stránkach do vyhľadávacích nástrojov. to’ako sa vytvárajú úryvky vo výsledkoch vyhľadávania (hodnotenie hviezdičkami, recepty atď.). Google, Bing, Yandex a Yahoo! všetci na tom spolupracovali, takže si buďte istí’nie je to prechodný trend. Štruktúrované údaje sa stanú dôležitejšími.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map