6 najlepších tvorcov webových stránok cirkvi

Najlepšie obraz stavitelia webových stránok kostolaVytvorenie webovej stránky pre váš kostol by nemalo byť’trvať 40 dní a 40 nocí – nemusíte’Na oživenie vašich nápadov nepotrebujete veľa času, nekonečný rozpočet alebo božské technické zručnosti. Namiesto toho stačí jeden z týchto šiestich najvýznamnejších tvorcov webových stránok cirkvi.


Existuje veľa dôvodov na vytvorenie webovej stránky pre váš kostol. Prepojenie s komunitou a zhromaždením, príťažlivosť pre mladších členov, ľahšie sprístupnenie informácií – zoznam pokračuje.

Okrem zapojenia vašich súčasných členov môže byť pre rozširovanie vášho zboru obzvlášť prospešná webová stránka’s. Vedeli ste, že 80% nových návštevníkov pozri sa na kostol’web ešte predtým, ako vstúpite do budovy? Počítajú sa prvé dojmy a dnes pochádzajú prvé webové stránky.

Možno nebudete mať čas ani rozpočet na to, aby ste venovali všetky svoje hodiny na budovanie webovej stránky. A to’je v poriadku! Tvorcovia webových stránok ponúkajú rýchle a lacné riešenie – to sú online platformy, ktoré vám pomôžu vytvoriť si svoj vlastný web, bez potreby akýchkoľvek technických zručností.

Existuje veľa tvorcov webových stránok, ale ako si vyberiete to najlepšie z davu? Existujú stavitelia špecifickí pre cirkvi, generálni stavitelia so šablónami kostola a ďalší stavitelia, ktorí jednoducho nie sú’vôbec nie.

Chceli sme oddeliť dobro od zla a úplne vyhodiť škaredú škodu. že’to je dôvod, prečo sme starostlivo vykonaný hĺbkový výskum, testovanie, analýza a porovnávanie našich výsledkov, až kým nebudeme môcť s istotou povedať, že ide o najlepší tvorcovia webových stránok cirkví na trhu.

6 najlepších tvorcov webových stránok cirkvi

 1. Wix – najlepší celkový tvorca webových stránok cirkvi
 2. Squarespace – najlepšie pre krásne vzory
 3. Weebly – najlepšie na budovanie rozpočtu
 4. Sharefaith – najlepší tvorca webových stránok pre konkrétny kostol
 5. Ministerstvo dizajny – najlepšie pre skúsený zákaznícky servis
 6. jadro – najlepšie pre pohodlie typu všetko v jednom

Tento článok porovná staviteľov webových stránok cirkvi, presne uvedie, pre čo je každý z nich najlepší, preskúma ich vlastnosti a ceny a ďalšie. Stručne povedané, my’Pomôžem vám raz a navždy rozhodnúť, ktorý staviteľ je najlepšou voľbou pre váš kostol.

Najlepší tvorcovia webových stránok v cirkvi: Porovnanie medzi dvoma hlavami

Aby sme našli tých najlepších tvorcov webových stránok cirkvi, posúdili sme každého staviteľa’s funkcie, vypočítaná hodnota za peniaze a ich návrhy prešli svojimi krokmi. V nasledujúcej tabuľke sú uvedené kľúčové funkcie, takže si môžete vybrať staviteľa, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám.

Cena zadarmo PlanStarter * Zadarmo DomainFree SSLWixSquarespaceWeeblySharefaithMinisterstvo dizajnyjadro
&# 10004;&# 65039;$ 11&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;$ 12&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039;$ 5&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;$ 45&# 10060;&# 10060;
&# 10060;$ 20&# 10004;&# 65039;&# 10060;
&# 10060;$ 79&# 10060;&# 10004;&# 65039;

* Tieto ceny odrážajú najlacnejší plán, ktorý zahŕňa funkciu vytvárania webových stránok. Niektoré platformy ponúkajú aj ďalšie služby za nižšie ceny, ale tu uvedená cena je najlacnejšia’Zaplatím za to, že budujem webovú stránku.

V prípade, že ste’Nie sme si istí niektorými z týchto funkcií’Predtým, ako prejdeme na ďalšie podrobnosti o každom staviteľovi, sa rýchlo pozriem na to, čo znamenajú.

 • domény: vaše stránky’s názov domény je webová adresa, ktorá sa zobrazuje vo vyhľadávacom paneli – napríklad naša doména je “www.websitebuilderexpert.com.” Takto vás ľudia nájdu a správajú sa ako súčasť vašich stránok’s identitou.
 • SSL (Layer Secure Sockets Layer): Znie to technicky, ale je to tak’Je veľmi dôležité, aby vaše stránky mali zabezpečenie SSL. Toto šifruje informácie prenášané medzi používateľom a webom (napríklad heslá a podrobnosti o karte), čím chráni citlivé informácie pred únikom alebo hackermi. to’Je tiež veľmi dôležité pre budovanie dôvery a dobré umiestnenie vo výsledkoch vyhľadávania.

# 1. Wix

Najlepší celkový tvorca webových stránok cirkvi

Wix sa stal špičkou v našom výskume, ktorý kombinuje jednoduchosť použitia s profesionálnymi funkciami a ohromujúcimi návrhmi – a čo je najdôležitejšie, je to’s super ľahké použitie. Pozrite sa na svoje hodnotenia hviezdičkami nižšie!

Wix Klady a zápory

Výhody nevýhody
 • Veľmi ľahko sa používa
 • Ohromujúce vzory šablón
 • Môcť’• zmena šablón, akonáhle je web aktívny
 • Menší úložný priestor ako niektorí konkurenti

Wix je populárny tvorca webových stránok s amatérmi, firmami a dokonca aj celebritami – vy’pravdepodobne som videl reklamy v televízii. to’s a drag-and-drop tvorca webových stránok, čo znamená, že to nemohlo’Používajte jednoduchšie – jednoducho pretiahnite prvky, ako sú obrázky, textové polia a videá, kamkoľvek na svojej stránke. Tu’je to trochu viac informácií o Wix’s editorom drag-and-drop.

Wix nie’• špecializovaný tvorca webových stránok cirkvi, ale má špecifická cirkev a nezisková organizácia šablóny z čoho vyberať. Na svoje stránky môžete pridať stránky s darmi, kontaktmi a udalosťami, zdieľať príspevky v blogoch a dokonca uverejňovať kázne.

Wix má plán zadarmo, ale použiť svoj vlastný názov domény’Musím prejsť na jednu z Wix’s siedmimi platenými plánmi. Najlacnejšie je 11 dolárov mesačne Kombinovaný plán, ale pre lepšie zdroje odporúčame 14 dolárov mesačne Neobmedzený plán – je to stále ústretové voči rozpočtu, ale umožní vám väčšiu návštevnosť vašich stránok.

wix šablóny webových stránok kostolaWix má na výber rôzne šablóny webových stránok cirkvi. Medzi ne patria vstavané funkcie a stránky na darovanie, kázeňské nahrávky, udalosti a ďalšie.

# 2. Squarespace

Najlepšie pre krásne vzory

Štvorcový priestor môže’t byť porazený pre jeho ohromujúci dizajn. Ale to’nie je to len pekná tvár – pozrite sa nižšie, aby ste zistili, ako to dosiahlo v našich testoch.

Klady a zápory

Výhody nevýhody
 • Najkvalitnejšie vzory na trhu
 • Najkvalitnejšie funkcie všetkých staviteľov
 • Relatívne drahé cenové plány
 • Nie tak priateľský pre začiatočníkov ako Wix

Squarespace ohromí svojich používateľov s jeho vysoko kvalitné, sofistikované vzory šablón. Ak máte veľké obrázky alebo chcete skutočne profesionálne vyzerajúci web, Squarespace je tou najlepšou voľbou.

to’Nie je to také priateľské pre začiatočníkov ako Wix, ale stále to nerobíte’Na jeho použitie nepotrebujeme žiadne kódovacie ani technické zručnosti – len trochu voľného času. to’je tiež drahšie, pričom ceny začínajú na 12 dolárov mesačne. Odporúčame zvoliť 18 dolárov mesačne Obchodný plán, pretože to vám umožní prijímať dary prostredníctvom svojich webových stránok.

Pokiaľ ide o dizajn, Squarespace nevie’Nemám konkrétne šablóny kostola. Namiesto toho prehľadajte internet “Spoločenstvo a neziskový sektor” šablóny na nájdenie perfektnej zhody – odporúčame predovšetkým šablónu Clarkson!

Squarespace má úžasne vysoko kvalitné funkcie, z ktorých všetky sú už zabudované. Napríklad s témou Clarkson vás’automaticky nájdu stránky s darmi, misiami a dobrovoľníkmi.

Bez ohľadu na to, ktorú tému si vyberiete, môžete si byť istí’Skončím s a profesionálne, elegantné a výkonné stránky zapojiť svojich návštevníkov.

Príklad webovej stránky kostola v štvorciTáto webová stránka kostola bola vytvorená pomocou programu Squarespace a prispôsobila svoju vybratú šablónu tak, aby vytvorila jedinečnú a moderne vyzerajúcu webovú stránku.

# 3. Weebly

Najlepšie je stavať na rozpočte

Weebly je tvorca drag-and-drop so skvelými funkciami, veľkým obchodom s aplikáciami a rôznymi cenami. to’s horúcimi pätami Squarespace – pozrite sa na jeho hodnotenie nižšie a zistite, kde leží jeho silné stránky.

Weebly Klady a zápory

Výhody nevýhody
 • Počiatočné ceny za veľmi prijateľné ceny
 • Má najlepšie funkcie na prispôsobenie rozsahu svojej webovej stránky
 • Žiadne šablóny špecifické pre cirkev
 • Obmedzená tvorivá sloboda v porovnaní s Wixom

Weebly je perfektný, ak chcete jednoduché, štýlové vzory, a tvorivejšie vedenie ako vy’dajte sa s Wixom a Squarespace. Jeho šablóny sú dosť štruktúrované – môžete’Pomocou Wix jednoducho pretiahnite čokoľvek, ako je to možné. To by bolo frustrujúce pre kreatívnych snívateľov medzi vami, ale ak je dizajn vaša najhoršia nočná mora, je to’je to niečo úľavy!

Nájdenie perfektnej šablóny môže byť zložité’s žiadna funkcia vyhľadávania a žiadna komunita alebo nezisková kategória zúžiť svoje možnosti. Ale s pomerne malým rozsahom na výber by to nemalo byť’nenájdu svoj obľúbený dizajn dlho.

Pretože neexistujú žiadne šablóny šité na mieru, tiež vy’nezískajte prispôsobené funkcie – vy’Napríklad, musíte si starostlivo vybrať tému, aby ste dostali vstavané stránky s darmi. Našťastie môžete ukážka témy a získajte cit pre to, kým sa zaviažu, a zmeniť tému aj po zverejnení vašich stránok.

Weebly má program zadarmo a tri platené programy, v rozmedzí od 6 do 26 dolárov za mesiac. Nemáme’t odporúčame držať sa plánu zadarmo príliš dlho – má obmedzené funkcie, nie’t vám umožní pripojiť vlastnú doménu a na vašom webe zobrazí reklamy.

Pre profesionálnu webovú stránku kostola potrebujete platený plán.

Odporúčame 12 dolárov mesačne Profesionálny plán pretože to’s najlacnejším plánom na odstránenie reklám z vášho webu, čo je nevyhnutné na to, aby ste sa brali vážne online. Odomknete tiež funkcie, ako je bezplatná doména a neobmedzené úložisko, čo je ideálne na nahrávanie médií, ako sú kázeňské nahrávky alebo komunitné videá..

Dôvod, prečo nie’t odporúčam osobný plán 6 dolárov mesačne, pretože zobrazuje reklamy na vašom webe a má obmedzený úložný priestor, napríklad bezplatný plán. Profesionálny plán vám dáva oveľa väčšiu šancu na vytvorenie dôveryhodného a nezabudnuteľného webu pre váš kostol.

príklad webovej stránky kostola weeblyTáto webová stránka kostola bola vytvorená pomocou Weebly pomocou jednoduchého a prehľadného dizajnu. Na webe môžete vidieť reklamu Weebly – to’nie je rušivé, ale dá sa odstrániť inováciou.

# 4. Sharefaith

Najlepší tvorca webových stránok pre konkrétny kostol

Sharefaith je platforma venovaná šíreniu Božieho slova pomocou najmodernejších technológií. Okrem mnohých ďalších služieb sa Sharefaith môže pochváliť vlastným tvorcom webových stránok cirkví, čo pomohlo viac ako 8 000 ministerstiev vytvoriť si vlastné webové stránky – to’je to veľmi pôsobivé!

Máte tú výhodu, že poznáte všetkých Sharefaithov’Témy budú vhodné pre webovú stránku cirkvi – to’je to len prípad, keď vyberiete ten, ktorý vyhovuje vášmu zboru a kongregácii. Vzory sú dosť príjemné a štýlové, ale môcť’• výzva Štvorpriestor, pokiaľ ide o dizajn.

Ako Wix, získate veľa zabudovaných funkcií, ako sú sekcie na nahrávanie a zdieľanie kázní a editor drag-and-drop.

Nevýhodou Sharefaithu je jeho cena. Vytvorenie webovej stránky vás’Budem potrebovať “Web + Media” balík, ktorý stojí 45 dolárov mesačne (účtované ročne). Zahŕňa to bezplatný hosting, prepínanie šablón a platformu na darovanie a darovanie – to všetko môžete získať pomocou služby Squarespace alebo Weebly za zlomok ceny..

Sharefaith Klady a zápory

Výhody nevýhody
 • Rozsah šablón vopred pripravených s prispôsobenými funkciami
 • Ponúka celý rad ďalších služieb
 • Nie je tak jednoduché použitie ako iné stavitelia
 • Relatívne drahé poistné plány

zdieľajte funkcie webových stránok kostolaSharefaith je vybavený funkciami prispôsobenými tak, aby pomohli vašej webovej stránke kostola uspieť.

# 5. Ministerstvo dizajny

Najlepšie pre skúsený zákaznícky servis

Každý člen tímu ministerstva dizajnov má zázemie v službe cirkvi, čo znamená, že získate veľmi prispôsobenú službu zameranú na vaše konkrétne potreby. Ale čo technologická stránka jeho produktu?

Ministerstvo dizajny’ funkcie sú docela štandard. Zahŕňajú blogovacie nástroje, podcasty a video pozadia. Jeho šablóny sú príťažlivé, ak nie úplne špičkové z hľadiska dizajnu. All-in-all, tam’nie je o čom písať domov, ale veľa užitočné funkcie, ktoré vám pomôžu začať.

Pred registráciou sa uistite, že ste’radosť z investovania – Ministerstvo dizajnov je životaschopnou možnosťou, iba ak máte 1 020 dolárov pripravených na zaplatenie vopred. Platíte 1 000 dolárov ako jednorazový poplatok, potom 20 dolárov mesačne za hosťovanie. To znamená, že ste’nie sú uzavreté v zmluve, ale táto cena je v porovnaní s ostatnými staviteľmi dosť strmá.

Ministerstvo navrhuje výhody a nevýhody

Výhody nevýhody
 • Vysoko kvalitný a skúsený servis
 • Veľmi užívateľsky prívetivý
 • Drahé počiatočné a priebežné náklady
 • Jeho vlastnosti a prevedenie nie sú ničím zvláštnym

Ministerstvo navrhuje staviteľa webových stránok cirkviMinisterstvo dizajnov využíva svoj tím’skúsenosti s prepojením cirkví s viacerými ľuďmi prostredníctvom technológie.

# 6. jadro

Najlepšie pre pohodlie typu všetko v jednom

Viac ako 1 000 kostolov už používajú Nucleus, ale mali by ste sa k nim pripojiť?

Nucleus sľubuje, že bude univerzálne centrum pre váš kostol, inšpirujúca akcia od vašich stúpencov. Jej misia sa točí okolo “Ďalšie kroky” udržiavať nových a existujúcich členov v kontakte a aktívnej činnosti vo vašom zbore.

Aj keď budovanie centrálneho uzla môže znieť komplikovane, Nucleus uľahčuje všetkým jeho použitie návrhové nástroje drag-and-drop a integrácie aplikácií.

Najlepšia časť o Nucleus je jeho podporujúce a povzbudzujúce pomoc zákazníkom – pri nastavovaní svojich webových stránok očakávajte správy, videá, príručky a veľa interakcií.

Všetky tieto výhody sú však za cenu – za celý balík, Nucleus Complete, vy’Potrebujem náhradné 125 dolárov mesačne. Tvorca webových stránok na vlastné náklady 99 dolárov mesačne, takže určite odporúčame využiť Nucleus’ Najskôr 30-dňová bezplatná skúšobná verzia!

Jadro sa môže pochváliť úspešné prípadové štúdie, a má určité motivačné hodnoty vo svojom jadre – ale pokiaľ nemáte veľkorysý rozpočet, nástroje a vzory, ktoré má v ponuke, nie sú’Skutočne to nestojí za cenu.

Výhody a nevýhody jadra

Výhody nevýhody
 • Podpora pomoci a podpory
 • Veľmi priateľské pre začiatočníkov
 • Drahé ceny
 • Menej tvorivej slobody ako ostatní stavitelia

tvorca webových stránok kostola jadraNucleus sľubuje univerzálne centrum pre vašu cirkev a zhromaždenie, aby zlepšila komunikáciu a viac povzbudila “Ďalšie kroky.”

Najlepší tvorcovia webových stránok cirkvi: Zhrnutie

Môžete si vytvoriť webovú stránku pre svoj kostol bez vedier času, bezedného rozpočtu alebo neuveriteľných technických zručností. Všetko, čo potrebujete, je jeden z našich šiestich najvýznamnejších tvorcov webových stránok cirkvi!

Či ty’rovnako pohodlné s technológiou ako s nedeľnými kázaniami, alebo radšej rozbaľte zložitosti Biblie ako tajomstvá kódovania, my’Našiel som najlepších staviteľov pre túto prácu.

Pokiaľ ide o vytváranie a správu vašich webových stránok, stavitelia webových stránok sú lacní, rýchle a predovšetkým ľahké. Vďaka tomu sú perfektné, ak vy’čas a peniaze, a je potrebné, aby web design zapadol do už nabitého plánu.

my’Pozreli sme sa na funkcie, návrhy, ceny a ľahké použitie pre každého staviteľa, aby vám poskytli najlepšiu predstavu o tom, ktorý z nich je pre váš zbor vhodný. V prípade, že ste’trpíte preťažením informáciami tu’je rýchly opakovač týchto šiestich staviteľov a čo oni’najlepšie pre.

6 najlepších tvorcov webových stránok cirkvi: Zhrnutie

 1. Wix – najlepší celkový tvorca webových stránok cirkvi
 2. Štvorcový priestor – najlepšie pre krásne vzory
 3. Weebly – najlepšie pre stavbu na rozpočte
 4. Sharefaith – najlepší tvorca webových stránok zameraných na cirkvi
 5. Ministerstvo vzory – najlepšie pre skúsených zákaznícky servis
 6. Jadro – najlepšie pre pohodlie typu všetko v jednom

Do tejto chvíle by ste mali mať celkom dobrý nápad, ktorý z týchto šiestich staviteľov je pre vás skalou’Postavím vaše webové stránky cirkvi. Či už si vyberiete Wix alebo Nucleus, veríte v tvorcu vašich webových stránok a užite si výhody, ktoré môže priniesť vášmu zboru a kongregácii!

Najlepší tvorcovia webových stránok cirkvi: FAQ

Ktorý tvorca webových stránok sa najľahšie používa?

Wix, ruky dole! V našom testovaní sa vyznačovalo ľahkosťou používania a ukázalo sa, že je mimoriadne priateľský pre začiatočníkov a prispôsobiteľný. To je skvelé, pretože to znamená, že nie’Nemusím robiť kompromisy v kvalite len preto, že môžete’t kód!

Ktorý tvorca webových stránok je najlepší pre malé rozpočty?

Wix aj Weebly majú zadarmo plány, takže môžete začať stavať webovú stránku kostola bez toho, aby ste sa rozišli s jediným centom. Vždy odporúčame prejsť na platený plán pre profesionálnejšiu stránku – spoločnosť Wix má najlacnejšiu počiatočnú cenu bez reklám iba za 11 dolárov mesačne.

Čo je lepšie – všeobecný staviteľ alebo staviteľ špecifický pre kostol?

To naozaj záleží na vašich potrebách – ak si ceníte dizajn, napríklad Squarespace je lepší ako Sharefaith. Ak potrebujete veľmi konkrétnu pomoc a podporu, potom ministerské vzory alebo Nucleus budú lepšie ako Wix alebo Weebly.

Ako by som mal zvoliť najlepšiu doménu pre svoju webovú stránku cirkvi?

to’Najlepšie je udržať krátke, relevantné a ľahko zapamätateľné vaše doménové meno! Pokúste sa svoju doménu čo najbližšie k skutočnému názvu vášho kostola – napríklad, Spiers Church môže mať webovú stránku s názvom www.spireschurch.com..

Budem musieť nájsť hosting pre svoju webovú stránku kostola?

Nie! Hosting je zahrnutý vo všetkých tvorcoch webových stránok zahrnutých v našom zozname, takže to nerobíte’netreba sa starať o nájdenie vlastného hostingu alebo o zaplatenie príplatku zaň. Svoje stránky môžete jednoducho vytvoriť, sedieť a relaxovať, pretože to viete’všetko sa s vami manipuluje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map