7 najlepších platforiem elektronického obchodu Zostavte si svoj obchod ešte dnes

Chcete zarobiť peniaze online? Ak áno, vy’prišiel som na správne miesto. Budovanie úspešného online obchodu sa začína výberom najlepšej platformy elektronického obchodu pre vás, Preto tento článok odhalí sedem najlepších platforiem elektronického obchodu v okolí.


Platformy elektronického obchodu vám umožňujú zostaviť si svoj vlastný internetový obchod bez akýchkoľvek zručností s kódovaním, bezedného rozpočtu alebo stupňa webdizajnu. Sú dodávané s návrhmi a funkciami špecifickými pre elektronický obchod, aby bolo podnikanie čo najjednoduchšie – a najúspešnejšie -.

K dispozícii je toľko platforiem elektronického obchodu, z ktorých si jeden vyberie, môže byť celkom rýchlo mätúci – najmä ak všetci tvrdia, že sú najlepší. Don’nestrácajte čas ani peniaze na špičkovej platforme elektronického obchodu. my’Urobili sme výskum a teraz môžeme odhaliť najlepších sedem platforiem elektronického obchodu!

Najlepšie platformy elektronického obchodu: Odhalených 7 najlepších

 1. Shopify – najlepšia všestranná platforma elektronického obchodu.
 2. Wix – vynikajúca hodnota za peniaze.
 3. BigCommerce – najlepšie pre veľké a rýchlo rastúce podniky.
 4. Štvorcový priestor – najlepšie pre vysoko kvalitné šablóny a estetické výklady.
 5. Weebly – ten, ktorý treba sledovať.
 6. Volusion – vynikajúce analytické funkcie.
 7. GoDaddy – najlepšie pre začiatočníkov.

Shopify je najlepšou voľbou – to’je výkonný, ale ľahko použiteľný. Wix je ešte priaznivejší pre začiatočníkov, má však menej nástrojov na predaj. BigCommerce je ideálny pre rýchlo rastúce obchody, zatiaľ čo Squarespace má najlepšie vyzerajúce návrhy. Weebly, Volusion a GoDaddy sú menej dobre zaoblené, ale majú veľké výhody pre správne podnikanie.

Vykonali sme stovky hodín výskumu a testovania aby sme vám tento zoznam priniesli, aby ste si mohli sadnúť a užiť si rozpis siedmich najlepších platforiem elektronického obchodu. my’Tiež odhalím, ktoré platformy sú pre dané odvetvie najlepšie, aby som vám dal podrobný prehľad a pomohol vám začať s tou správnou..

Ak ty’keď sa pozrieme ďalej, môžete vidieť, ako najlepšie platformy elektronického obchodu hodnotia kľúčové funkcie v našej porovnávacej tabuľke nižšie. Každá platforma v tomto zozname má buď bezplatnú skúšobnú verziu alebo bezplatný plán, takže môžete vyskúšať ešte pred nákupom – my’Zahrnuli sme odkazy, aby ste ich mohli vyskúšať:

Porovnajte najlepšie platformy webových stránok pre elektronický obchod

Ak chcete vybrať platformy elektronického obchodu, ktoré vás najviac zaujímajú, môžete do tabuľky nižšie pridať a odstrániť stĺpce pomocou ‘Zavrieť’ ikony v prvom riadku. Ak určitá kategória funkcie nie je’Ak vás zaujíma, môžete ho odstrániť z grafu a prispôsobiť svoje porovnanie. Týmto spôsobom vy’Nájdem pre vás najlepšiu platformu elektronického obchodu v žiadnom momente!

Shopify Wix BigCommerce Squarespace Weebly Volusion Choď oci

 • Shopify 4,7 / 5
 • Wix 4,3 / 5
 • BigCommerce 4.2 / 5
 • Štvorcový priestor 4,2 / 5
 • Weebly 4,1 / 5
 • Volúcie 3.9 / 5
 • GoDaddy 3.7 / 5

Aktualizujte staviteľov shopify logo malý tvorca webových stránok Shopify logo wix Wix logo veľkého obchodu BigCommerce logo štvorca Squarespace weebly_logotype Weebly logo volúcie Volusion godaddy logo Choď oci Celkové hodnotenie (BECP) 4,7 / 5 4,3 / 5 4,2 / 5 4,2 / 5 4,1 / 5 3,9 / 5 3,7 / 5 Najlepšia cena Najlepšia platforma elektronického obchodu s vysokou hodnotou za peniaze Najlepšie vstavané funkcie Najlepšie navrhnuté šablóny Ten, ktorý sa pozerá na skvelé funkcie Analytics Najjednoduchšie na použitie Ľahké použitie 4 3.6 3.3 3.4 4 2.8 4.1 Funkcie predaja Funkcie predaja 4,7 2,6 4,5 3,5 2,6 4,4 Integrácia viacerých kanálov inventár 5 2 5 5 3 4 5 Možnosti platby Amazon Apple Pay Námestie prúžok PayPal Funkcie webových stránok Funkcie webových stránok 4.1 4 4.1 3.6 4 3.5 2.1 Prihlásenie zákazníka Oblasť členov Ochrana heslom SEO 4 5 5 3 4 4 4 Funkcie dizajnu 3,7 4 3,2 4,2 3,4 3,4 2,6 Flexibilita konštrukcie Podpora a podpora 4,1 4,7 3,2 3,5 3 3,8 3,3 Cena za peniaze 3.5 4.5 3.7 4.4 4.5 3.7 3.4 Skúšobná verzia zdarma 14-dňová skúšobná verzia Áno 15-dňová skúšobná verzia 14-dňová skúšobná verzia Áno 14-dňová skúšobná verzia 30-dňová skúšobná verzia zdarma Vstupný plán (mesačne)

 • $ 29
 • $ 16.5
 • $ 29,95
 • $ 18
 • $ 8
 • $ 29
 • $ 25

Skóre zákazníka Skóre zákazníka 4,7 4,5 3,2 4 4 2,5 4,1 Celkové hodnotenie (BECP)

4,7 z 5

4.3z 5

4.2z 5

4.2z 5

4,1 z 5

3,9 z 5

3.7 z 5

návšteva
Navštívte službu Shopify
Navštívte Wix
Návšteva BigCommerce
Návšteva štvorca
Weebly Visit
Volusion Visit
GoDaddy Chcete sa dozvedieť viac? Navštívte našu recenziu na webe Pozrite si našu recenziu na Wixe Pozrite si našu recenziu na BigCommerce Pozrite si našu recenziu na Squarespace Pozrite sa na našu Weebly recenziu Pozrite sa na našu recenziu Volusion Pozrite sa na našu GoDaddy recenziu Pridať celkové hodnotenie staviteľa (BECP) Čo to je?

Toto celkové hodnotenie predstavuje priemerné skóre všetkých faktorov, ktoré používame na hodnotenie platforiem elektronického obchodu.

Prečo na tom záleží?

Ak ty’v zhone, toto zobrazenie snímky je tu, aby vám poskytla rýchlu odpoveď na otázku: ‘čo je najlepšia platforma elektronického obchodu?’

Porovnanie shopify 4,7 / 5 wix 4,3 / 5 bigcommerce 4,2 / 5 štvorcový priestor 4,2 / 5 weebly 4,1 / 5 objem 3,9 / 5 godaddy 3,7 / 5 Zatvoriť Najlepšia cena Čo to je?

Zistite, ktoré funkcie každej platformy elektronického obchodu sú najlepšie.

Prečo na tom záleží?

Toto ocenenie ukazuje, v ktorej oblasti každá platforma prevyšuje svojich konkurentov. Ak ty’nie ste si istí, čo vy’Ak ich hľadáte, môžu vám pomôcť nájsť správnu cestu k nájdeniu dokonalého nástroja na tvorbu webových stránok pre elektronický obchod.

Porovnanie shopify Najlepšie všestranné platformy elektronického obchodu wix Veľká hodnota za peniaze bigcommerce Najlepšie vstavané funkcie štvorcový tvar Najlepšie navrhnuté šablóny weebly Ten, ktorý sa dá pozerať na skvelé skvelé funkcie Analytics godaddy Najjednoduchší na použitie Blízko Jednoduchosť použitia Čo to je?

Aký intuitívny je tento staviteľ na použitie?

Prečo na tom záleží?

Ak ty’nie ste príliš technologicky dôvtipní, stále si môžete vytvoriť internetový obchod! Vieme, že veľa ľudí nie je’príliš dôveru v počítač, a to je dôvod, prečo sme’Hodnotili sme každú platformu elektronického obchodu, ako ľahko sa používa. To znamená, že si môžete zvoliť platformu vhodnú pre vašu úroveň zručností.

Porovnanie shopify 4/5 wix 3,6 / 5 bigcommerce 3,3 / 5 štvorcový priestor 3,4 / 5 weebly 4/5 volusion 2.8 / 5 godaddy 4.1 / 5 Close Sales Features Čo to je?

Transakčné poplatky bez ohľadu na to, či môžete vytvoriť propagačné kódy a obnoviť nákup z košíka. Toto sú len niektoré z predajných funkcií, ktoré sme vzali do úvahy, aby sme vám poskytli kombinované skóre toho, ako dobrá je každá platforma’s predajné funkcie sú.

Porovnanie shopify 4,7 / 5 wix 2,6 / 5 bigcommerce 4,5 / 5 štvorcový priestor 3,5 / 5 weebly 2,6 / 5 volusion 4,4 / 5 godaddy 2.9 / 5 Zatvoriť viackanálovú integráciu Čo to je?

Môžete predávať na sociálnych sieťach a na iných trhoch?

Porovnanie shopify Wix BigCommerce Squarespace Weebly volusion Choď oci Zatvorte zoznam Čo to je?

Ako hodnotíme každú platformu elektronického obchodu’kvalita inventára závisí od množstva produktov, ktoré môžete predať, schopnosti vytvárať viac variantov, ak môžete importovať produkty hromadne, dostupnú správu zásob, či získate prehľady o príjmoch a či vidíte počet návštevníkov.

Porovnanie shopify 5/5 wix 2/5 bigcommerce 5/5 štvorcový priestor 5/5 weebly 3/5 volusion 4/5 godaddy 5/5 Close Amazon Čo to je?

Prijímajú Amazon ako platobnú možnosť?

Porovnanie shopify Wix BigCommerce Squarespace Weebly volusion Choď oci Zatvorte Apple Pay Čo to je?

Prijímajú ako spôsob platby Apple Pay?

Porovnanie shopify Wix BigCommerce Squarespace Weebly volusion Choď oci Zatvorte Námestie Čo to je?

Prijímajú Square ako platobnú možnosť?

Porovnanie shopify Wix BigCommerce Squarespace Weebly volusion Choď oci Zatvorte Stripe Čo to je?

Prijímajú ako spôsob platby Stripe?

Porovnanie shopify Wix BigCommerce Squarespace Weebly volusion Choď oci Zatvorte PayPal Čo to je?

Prijímajú ako spôsob platby službu PayPal?

Porovnanie shopify Wix BigCommerce Squarespace Weebly volusion Choď oci Zatvorte funkcie webových stránok Čo to je?

V tejto kategórii vyšetrovania sú zahrnuté oblasti, ako sú vstavané funkcie, úložný priestor, kvalita obchodu s aplikáciami a či má platforma schopnosť podporovať blog..

Porovnanie shopify 4,1 / 5 wix 4/5 bigcommerce 4,1 / 5 štvorcový 3,6 / 5 weebly 4/5 volusion 3,5 / 5 godaddy 2.1 / 5 Zavrieť Prihlásenie zákazníka Čo to je?

Majú prihlásenie zákazníka ako bezpečnostnú možnosť?

Porovnanie shopify Wix BigCommerce Squarespace Weebly volusion Choď oci Zatvorte oblasť členov Čo to je?

Majú členskú oblasť ako možnosť zabezpečenia?

Porovnanie shopify Wix BigCommerce Squarespace Weebly volusion Choď oci Zatvorte ochranu heslom Čo to je?

Majú ochranu heslom ako možnosť zabezpečenia?

Porovnanie shopify Wix BigCommerce Squarespace Weebly volusion Choď oci Zatvorte SEO Čo to je?

Optimalizácia vyhľadávacieho nástroja je schopnosť prispôsobiť váš internetový obchod tak, aby ho vyhľadávacie nástroje lepšie pochopili, a preto zlepšuje vašu viditeľnosť online.

Prečo na tom záleží?

Mať významnejšiu online prítomnosť je nevyhnutná na to, aby ste do internetového obchodu prilákali viac zákazníkov a aby ste zvýšili svoje spodné hranice!

Porovnanie shopify 4/5 wix 5/5 bigcommerce 5/5 štvorcový priestor 3/5 weebly 4/5 volusion 4/5 godaddy 4/5 Zatvoriť Funkcie dizajnu Čo to je?

Toto bola jedna z celkových oblastí, ktoré sme skúmali, pričom sme sa zaoberali brandingom a dizajnom šablón, ktoré sme okrem iného uviedli. Všetky tieto kategórie sa potom spojili, aby sme získali celkovú známku dizajnu.

Porovnanie shopify 3,7 / 5 wix 4/5 bigcommerce 3,2 / 5 štvorcový priestor 4,2 / 5 weebly 3,2 / 5 volusion 3,4 / 5 godaddy 2.6 / 5 Zavrieť Flexibilita dizajnu Čo to je?

Ste schopní zmeniť svoj motív / šablónu po tom, čo sa váš web zverejnil?

Porovnanie shopify Wix BigCommerce Squarespace Weebly volusion Choď oci Zatvorte pomoc a podporu Čo to je?

Skóre počtu spôsobov, ako môžete získať podporu od poskytovateľa. Poskytuje poskytovateľ centrum pomoci, systém vstupeniek, telefónnu službu a live chat? A je k dispozícii podpora telefonického / živého chatu 24/7.

Prečo na tom záleží?

Nikto nemá rád uviaznutie, takže’je upokojujúce vedieť to’s pomocou po ruke, ak ju potrebujete. Služba 24/7 je obzvlášť dôležitá, pretože tam dodáva osobný kontakt a prostriedky’Vždy je tu niekto, kto vám pomôže.

Porovnanie shopify 4,1 / 5 wix 4,7 / 5 bigcommerce 3,2 / 5 štvorcový priestor 3,5 / 5 weebly 3/5 volusion 3,8 / 5 godaddy 3.3 / 5 Close Value For Money Čo to je?

Naozaj sa vám darí to najlepšie? Chceli sme sa ubezpečiť, že vám poskytujeme čestné a reprezentatívne informácie o tom, či funkcie poskytované jednotlivými staviteľmi skutočne stoja za cenu, ktorú platíte..

Porovnanie shopify 3.5 / 5 wix 4.5 / 5 bigcommerce 3.7 / 5 squarespace 4.4 / 5 weebly 4.5 / 5 volusion 3.7 / 5 godaddy 3.4 / 5 Close Free Trial Čo to je?

Ponúkajú bezplatnú skúšobnú verziu?

Porovnať shopify 14-dňová skúšobná wix Áno bigcommerce 15-dňová skúšobná štvorcová skúška 14-dňová skúšobná verzia weebly Áno volúcia 14-dňová skúšobná verzia Godaddy 30-dňová skúšobná verzia Zavrieť Plán zadarmo Čo to je?

Ponúkajú bezplatný plán?

Porovnanie shopify Wix BigCommerce Squarespace Weebly volusion Choď oci Zavrieť vstupný plán (mesačne) Čo to je?

Najlacnejší plán, ktorý máte k dispozícii na tejto platforme elektronického obchodu.

Prečo na tom záleží?

Ak chcete vytvoriť internetový obchod, ale nie’Nemajú obrovský rozpočet, plán vstupnej úrovne platformy elektronického obchodu sa pravdepodobne oplatí preskúmať.

Porovnanie shopify

 • $ 29

Wix

 • $ 16.5

BigCommerce

 • $ 29,95

Squarespace

 • $ 18

Weebly

 • $ 8

volusion

 • $ 29

Choď oci

 • $ 25

Zatvorte skóre zákazníka Čo to je?

Preskúmali sme, ako pravdepodobne by zákazníci v reálnom živote mohli odporučiť každú platformu elektronického obchodu a ako dobre je známa každá platforma, aby vám poskytla celkové hodnotenie zákazníckeho skóre.

Porovnanie shopify 4,7 / 5 wix 4,5 / 5 bigcommerce 3,2 / 5 štvorcový priestor 4/5 weebly 4/5 volusion 2.5 / 5 godaddy 4.1 / 5 Close

Vyberte staviteľov na porovnanie

Nižšie nájdete vybraných staviteľov

Zrušiť Porovnať

Prejdite prstom na porovnanie

Stále si nie ste istí, ktorá platforma elektronického obchodu je pre vás najlepšia? Žiadny problém, zoberte náš kvíz so 4 otázkami a nájdite perfektného staviteľa!

Stále si nie ste istí, ktoré použiť? Prispôsobené odporúčanie

Aké sú najlepšie stavitelia internetového obchodu?

A čo pokročilejšie nástroje elektronického obchodu?

V tomto článku sme’Pozrime sa na ľahko použiteľné tvorcov webových stránok, ktoré vám umožnia vytvoriť a spustiť internetový obchod. Pokročilí používatelia môžu mať záujem o riešenia elektronického obchodu, ako je WordPress, ktoré môžete použiť na kódovanie elektronického obchodu od začiatku. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si náš článok o pokročilom softvéri pre elektronický obchod.

Ďalšie informácie

 • Pozrite si najlepších staviteľov webových stránok elektronického obchodu zoradených vedľa seba. Prečítajte si recenzie, získajte hodnotenia hviezdičkami a porovnajte jednotlivé platformy, aby ste našli tú najlepšiu voľbu pre vás!

Najlepšie recenzie platformy elektronického obchodu

# 1: Shopify

Najlepšie všestranná platforma elektronického obchodu.

Začnite predávať od 29,99 dolárov mesačne.

# 2 – Wix

Veľká hodnota za peniaze.

Začnite predávať od 23 dolárov mesačne.

# 3 – BigCommerce

Najlepšie pre veľké a rýchlo rastúce podniky.

Začnite predávať od 29,95 dolárov mesačne.

Hlavy hore! Získajte až tri mesiace zadarmo s BigCommerce

Chceli sme vás len informovať, že spoločnosť BigCommerce v súčasnosti ponúka až tri mesiace zadarmo keď sa prihlásite na nový plán. Choďte to skontrolovať!

# 4 – Štvorcový priestor

Najlepšie pre vysoko kvalitné šablóny a estetický výklad.

Začnite predávať od 18 dolárov mesačne.

# 5 – Weebly

Ten, ktorý treba sledovať.

Začnite predávať od 8 dolárov mesačne.

# 6 – Volúcia

Vynikajúce analytické funkcie.

Začnite predávať od 29 dolárov mesačne.

# 7 – GoDaddy

Najlepšie pre začiatočníkov, super ľahké vytvorenie internetového obchodu.

Začnite predávať od 19,99 dolárov mesačne.

Najlepšia platforma elektronického obchodu podľa produktov, služieb a priemyslu

Pomocou rozbaľovacích sekcií nižšie môžete vybrať svoj produkt, službu alebo odvetvie a zistiť, ktorá platforma elektronického obchodu je na prvom mieste.

Najlepšia platforma elektronického obchodu podľa funkcií

my’sme veľmi hrdí na náš výskum. to’Čo nás odlišuje od konkurencie pri hodnotení a posudzovaní tvorcov webových stránok a platforiem elektronického obchodu.

Aby sme stále čítali o oblastiach, ktoré my’Preskúmali sme, aby ste zistili, prečo na nich záleží a ktoré platformy víťazili v každej kategórii, kliknite na rozbaľovacie odkazy nižšie:

Najlepšia platforma elektronického obchodu podľa skóre zákazníka

Prečo na tom záleží

Teraz sme na začiatku povedali, že na profesionálnych recenziách záleží viac ako na osobných názoroch – ale to’to nehovorím, že Bob z cesty’s názor nie’vôbec na tom nezáleží! Ďaleko od toho. Ľudia, ktorí tieto platformy používajú alebo majú skúsenosti, majú sklon poskytovať druhé dobré názory.

Ako to testujeme

Po našom ľahkom testovaní používania sme si sadli s ľuďmi a robili s nimi rozhovory. Chceli sme poznať ich všeobecné myšlienky na platforme. Možno to považovalo za zložité začať, ale to nevie’To znamená, že si mysleli, že platforma je k ničomu.

Spýtali sme sa, aká je pravdepodobnosť’d) odporučiť platformu, ktorú testovali, priateľovi v stupnici od jedného do piatich. Podobne ako pri ľahkom používaní sa tieto skóre zvýšili a každému tvorcovi webovej stránky elektronického obchodu dali buď pečať schválenia alebo varovný signál..

Okrem toho sme sa zaoberali tým, aká veľká bola spoločnosť (menšie platformy môžu byť náchylnejšie k úpadku!). Zohľadnili sme tiež našu hodnotu za peniaze a skóre spokojnosti používateľov, čím sme získali konečné hodnotenie skóre zákazníkov.

Víťaz kategórie: Shopify

Verejnosť hovorila: Shopify vyšiel s najvyšším odporúčaním. to’je tiež masívna, úspešná spoločnosť, ktorá’Pomohlo viac ako pol milióna obchodníkov predávať online. Jo, a to skončilo sekundu pre ľahké použitie!

Prečítajte si našu podrobnú recenziu služby Shopify tu.

Alebo zistite, ktorý cenový plán je pre vás najvhodnejší, pomocou našej kontroly cien v službe Shopify.

Viac porovnaní platformy elektronického obchodu

Snažíte sa rozhodnúť medzi dvoma rôznymi tvorcami webových stránok pre elektronický obchod? Neboj sa, my’dostal som ťa pokryť. Popri všetkých našich podrobných recenziách máme k dispozícii aj množstvo porovnávacích článkov. Tieto jamy spájajú dve alebo viac platforiem proti sebe a hovoria o hlavných rozdieloch.

Typy platforiem

Vlastné hostenie (Open Source)

Webové stránky s vlastným hosťovaním, napríklad WordPress.org, platíte za to, aby ste svoje webové stránky uviedli online. Prichádza to za príplatok, ale nakoniec vlastníte svoj vlastný web a vy si môžete prispôsobiť podľa vlastného uváženia. Ak by sa však niečo pokazilo, je to tak’Budem na vás, aby ste to opravili.

Samostatne usporiadané nevýhody
 • Neobmedzené prispôsobenie
 • Viac funkcií a škálovateľnosti
 • Pridaná cena
 • vy’zodpovedá za akékoľvek problémy

Hosťovaný (Saas) (vrátane kladov a záporov)

Hosťované webové stránky sú balíky typu všetko v jednom. oni’boli navrhnuté pomocou webových tvorcov ako Shopify, BigCommerce a Wix. Náklady na hosťovanie sú zahrnuté v mesačnom poplatku a platforma vyrieši všetky problémy, ktoré môžu vzniknúť. Ty nie’Avšak nevlastníte svoj hostingový priestor a môžete použiť iba nástroje poskytované samotnou platformou.

Hosťovaný ProsHosted Cons
 • Žiadne ďalšie náklady
 • Akékoľvek problémy sa riešia za vás
 • Obmedzené na vašu platformu’s schopnosťami
 • Spoliehajte sa na svoju platformu, aby ste boli neustále informovaní

Zmiešané (CaaS) (zahŕňajú klady a zápory)

Zmiešaný hosting je miesto, kde si vyberiete platformu s vlastným hosťovaním a integrujete prvky hostovaných platforiem. Napríklad pomocou služby Shopify’s plugin pre WordPress. Na svojom webe máte stále úplnú flexibilitu, ale získate prístup k niektorým z Shopify’s vstavanými nástrojmi. to’Je to veľký dom na polceste medzi hosťovaným a hosťovaným.

Zmiešané ProsMixed Cons
 • Prispôsobenie pomocou vstavaných funkcií
 • Pri aktualizácii svojich funkcií sa môže spoľahnúť na hostovanú platformu
 • Drahé ako vy’platíte za svoj vlastný hosting a doplnok
 • vy’stále zodpovedáte za akékoľvek problémy, ktoré môžu vzniknúť

Koľko stoja platformy elektronického obchodu?

Náklady na platformy elektronického obchodu sa výrazne líšia. tam’s cenovým plánom pre každú potrebu. S platformami nesúvisiacimi s elektronickým obchodom, ako sú Wix, Weebly a Squarespace, môžete predávať už za 8 dolárov mesačne. Samozrejme, ak áno’znovu podnik na úrovni podniku, ktorý chce rásť, vy’Budem chcieť jeden z top plánov Shopify alebo Bigcommerce, cena za 299 $ / mesiac, respektíve 249,95 $ / mesiac.

Poskytuje niekto z nich bezplatné plány alebo skúšky?

Mnoho z najlepších platforiem elektronického obchodu ponúka bezplatné skúšobné verzie, ktoré zvyčajne trvajú približne 2 týždne. Shopify, BigCommerce, Squarespace a Volusion majú bezplatné skúšobné verzie. Veľký kartel je jediná platforma, ktorá vám umožňuje bezplatne predávať online. Wix a Weebly majú zadarmo plány, ale nemajú’nezahŕňajú elektronický obchod.

Viac informácií o cenách

Čo môžu platformy elektronického obchodu urobiť pre vás?

Čo pre vás teda môžu urobiť tie najlepšie platformy elektronického obchodu? No, oni’je to skvelý spôsob, ako predávať online a zarobiť si pár dolárov navyše. Ty nie’Nemusíte byť odborníkom na dizajn a nemusíte’Nepotrebujem poznať kód!

Povedzme, že chcete zarobiť nejaké peniaze online. Chcete postaviť obchod pre svoju malú firmu alebo začať predávať na jednoduchom webe s elektronickým obchodom.

Znie to ako vy?

vy’znovu predáte hŕstku produktov a začnite pridaním niekoľkých krásnych obrázkov a popisov produktov. Pripojíte sa k nákupnému košíku (webový nástroj, ktorý umožňuje vášmu obchodu prijímať platby) a vy’znovu vypnúť!

Ďalej propagujete svoj obchod pomocou rôznych marketingových techník a ľudia začínajú navštevovať. vy’Zistili sme, že vaši návštevníci majú radi to, čo ponúkate, a oni’utrácajú svoje peniaze! vy’teraz v podnikaní!

Znie to vzrušujúco?

Ale tu’s problém: ak vy’nie si opatrný, ty’Využijem všetok svoj čas a udržím svoj obchod v prevádzke. Budeš musieť:

 • Spravujte svoje predajné kanály (vrátane účtov sociálnych médií)
 • Vytvorte nový marketingový materiál
 • Reagujte na (niekedy nahnevané) e-maily technickej podpory
 • Spravujte svoj inventár
 • Analyzujte svoje prehľady o predaji
 • Zaobchádzajte s daňami a robte obávané doklady

Hodte to všetko spolu a vy ste vyhrali’Nemám ešte čas sústrediť sa na rozširovanie vášho internetového obchodu (my’bol som tam a urobil som to).

Don’nech to byť ty.

Tak čo robíš?

Tu vám môže pomôcť najlepšia platforma elektronického obchodu.

Každá z najlepších platforiem elektronického obchodu, ktoré uvádzame v tejto príručke, vám pomôže vytvoriť a rozšíriť váš internetový obchod.

Môžete si vybrať medzi špecializovanými platformami elektronického obchodu, ako napríklad Shopify, a tvorcami webových stránok s funkciami elektronického obchodu, ako sú Wix a Weebly. Nie všetci tvorcovia webových stránok sú pre elektronický obchod vynikajúci, a preto sme urobili prieskum, aby sme vám ponúkli to najlepšie na trhu.

oni’všetky platformy elektronického obchodu. Ale ktorý z nich si vyberiete, záleží na vašich potrebách, veľkosti firmy a type obchodu’znovu beží.

Niektorí tvorcovia webových stránok pre elektronický obchod, ako je Wix, sú celkovo lepšie ako špecializované platformy pre elektronický obchod, ako napríklad Volusion. Tak to’Najlepšie je premýšľať o tom, koľko produktov máte’opätovného predaja, aká dôležitá je pre vás kreatívna kontrola a ako rýchlo rastie vaše podnikanie.

“Dobrá platforma elektronického obchodu je ako súprava Lego. Získate základňu, na ktorej môžete stavať, a potom môžete pridať nové funkcie, ktoré zmenia vzhľad, dojem a funkčnosť vášho produktu. Ak sa tiež rozhodnete, že už nie ste blok, môžete ho odstrániť. Simple! Získate veľkú flexibilitu pri budovaní a pestovaní požadovanej predajne.”

Najlepšie platformy elektronického obchodu vám umožňujú naďalej pridávať nástroje do internetového obchodu. Nielenže to pomôže vášmu podnikaniu rásť, ale tiež to uvoľní váš čas, aby ste sa mohli zamerať na iné dôležitejšie veci (osobné aj profesionálne)..

A čo návraty?

Don’nebojte sa, my’dostal som ťa pokryť. Vytvorili sme novú infographic, ktorá predstavuje jedinečné pohľady na krajinu návratu, odhaľujú najhorúcejších spotrebiteľov a výrobky, ktoré oni’s najväčšou pravdepodobnosťou sa vráti.

Miera návratnosti elektronického obchodu nikdy nebola vyššia, keď za posledných päť rokov vzrástla o 95%, zatiaľ čo podľa odhadov budú dodávky do roku 2020 stáť podniky 550 miliárd dolárov. Chceli sme tento trend ďalej preskúmať a spárovať náš vlastný výskum s údajmi spoločnosti Optoro ( platforma na optimalizáciu návratnosti), UPS, Reverse Logistics Association, PostNord a známe obchodné weby ako nasdaq.com a shopify.com.

Pozrite sa na nižšie uvedenú infographic a zistite viac o návratnosti elektronického obchodu a štatistikách, ktoré potrebujete vedieť, aby ste v budúcnosti dokázali svoju firmu.

Štatistika návratnosti elektronického obchodu Naše najlepšie zdroje informácií pre online predajcov, ako ste vy:

Ako zostaviť internetový obchod – nášho podrobného sprievodcu – získajte online predaj ešte dnes pomocou nášho ľahko sledovateľného sprievodcu

Porovnávacia tabuľka staviteľov obchodov online – porovnajte vedúce platformy elektronického obchodu v našom grafe

Porovnajte najlepší softvér elektronického obchodu – vyberte si ten pravý pre vás dnes!

Ako si vyberiete ten najlepší?

Tabuľka porovnania najlepšieho nástroja na tvorbu obchodov online

Ako si teda vyberiete z našich siedmich najlepších platforiem elektronického obchodu? Ak chcete nájsť tú správnu platformu, musíte premýšľať o veciach, ako sú jednoduchosť použitia, aplikácie a rozšírenia a ako ďaleko chcete rozšíriť svoj obchod..

V tejto časti sme’Pri výbere platformy elektronického obchodu si zapamätáte, čo by ste mali mať na pamäti.

V prvom rade sme sa pri výbere opierali o vlastný výskum a skúsenosti. Po použití niekoľkých platforiem elektronického obchodu sme zistili, že kľúčové spôsoby, ktoré vám pomôžu prevádzkovať váš internetový obchod, sú:

 • Mobilná optimalizácia
 • Jednoduchosť použitia
 • škálovateľnosť
 • Možnosti platby
 • Aplikácie a doplnky

nechať’Je to trochu podrobnejšie.

Optimalizácia pre mobilné zariadenia

Na koľkých rôznych zariadeniach môžete prehľadávať internet vo vašej domácnosti?

Ak ty’Čo sa týka typickej rodiny, predstavujem si dosť. Platí to aj pre vašich potenciálnych zákazníkov.

Nakupovanie na mobilných telefónoch je obľúbenejšie ako kedykoľvek predtým. V skutočnosti by do roku 2021 mohol mobil predstavovať 72,9% z predaja elektronického obchodu – z iba 11,6% v roku 2014.

Optimalizácia pre mobilné zariadenia predstavuje skvelý spôsob, ako opísať, ako sa váš obchod prispôsobuje, keď sa naň ľudia pozerajú na rôznych zariadeniach (napríklad smartfón, tablet, laptop) s rôznymi veľkosťami obrazovky..

Najlepšie platformy elektronického obchodu zabezpečujú, aby váš obchod vyzeral skvele bez ohľadu na to, aké zariadenie používa váš zákazník.

Najlepšie editory platformy elektronického obchodu navyše uľahčujú sledovanie toho, ako váš obchod vyzerá na rôznych zariadeniach. Medzi ukážkami na telefóne a na pracovnej ploche môžete prepínať kliknutím na tlačidlo.

Špičková platforma elektronického obchodu vám dokonca urobí veľa práce. Témy (nazývané aj šablóny), ktoré používate na navrhovanie svojho internetového obchodu, sú navrhnuté tak, aby vyzerali dobre na akomkoľvek zariadení.

Napríklad témy Shopify sú vo všeobecnosti optimalizované na použitie v mobilných zariadeniach aj v počítačoch. Podobne Wix automaticky preformátuje váš obchod tak, aby vyzeral dobre na mobilných zariadeniach. Spoločnosti Squarespace, Weebly a BigCommerce tiež ponúkajú obchody vhodné pre mobilné zariadenia.

Najlepšie je, že pridanie týchto tém a zobrazenie ukážky vašich stránok v mobile je jednoduché. To nás vedie k…

Jednoduchosť použitia

Či ty’Začíname predávať online alebo prvýkrát uviesť svoje podnikanie v odbore tehál online, ľahkosť použitia je všetko.

Všetky naše top platformy elektronického obchodu sa líšia, ale majú jednu zásadnú spoločnú vec: môžete získať online a začať predávať bez toho, aby ste vedeli, ako kódovať.

Čo’má zmysel mať všade silný potenciál prispôsobenia, ak nemáte’Neviem, ako ho používať?

Najlepšie dashboardy platformy elektronického obchodu sa používajú jednoducho a intuitívne. Prichádzajú tiež s vynikajúcou zákazníckou podporou a sprievodcami nastavením, ktorí vás prevedú budovaním vášho internetového obchodu.

Kvalitná podpora je ako najímanie obchodného mentora na plný úväzok. oni’Celý deň ste vo svojom rohu a môžete vás nasmerovať správnym smerom, keď sa niečo pokazí.

my’Najlepšie hodnotené platformy elektronického obchodu sme v našej tabuľke porovnania elektronického obchodu ohodnotili najmenej štyri hviezdičky z piatich. Ty nie’Na vybudovanie štýlového internetového obchodu nepotrebujete žiadne znalosti kódovania. Toto neplatí o zložitejšom elektronickom softvéri s vlastným hosťovaním, ako sú WordPress a Magento (ak sa chcete dozvedieť viac o týchto pokročilých nástrojoch, navštívte nášho sprievodcu najlepším softvérom pre elektronický obchod)..

Ak je pre vás ťažké vytvoriť a spustiť internetový obchod, je to tak’bude vás to stáť čas a peniaze. Dôvodom je, že budete musieť stráviť veľa času prípravou vecí, alebo veľa peňazí najať návrhára, aby prácu vykonal za vás..

Našťastie boli platformy elektronického obchodu navrhnuté s ohľadom na vás. Uľahčujú pridávanie funkcií, farieb, písiem a funkcií, ktoré chcete do svojho obchodu.

oni’intuitívne použitie – to znamená, že navrhovanie vášho obchodu by malo byť prirodzené; jednoducho ukážte a kliknite na funkciu, ktorú chcete pridať, odstrániť alebo zmeniť.

A najlepšie na tom?

Každá z našich najlepších platforiem elektronického obchodu ponúka bezplatnú skúšobnú verziu. Ty nie’nemusím brať naše slovo za to, že oni’jednoduché použitie. Pred prihlásením na bezplatnú skúšobnú verziu sa uistite, že používanie platformy je jednoduché, skôr ako zaviažete ťažko zarobené doláre.

škálovateľnosť

Platforma elektronického obchodu nie’Práve vám dáme to, čo práve potrebujete – dá vám to, čo potrebujete na úspešné dlhodobé podnikanie. Koniec koncov, keď rastiete, chcete predať viac produktov viac zákazníkom, však? Musíte vedieť, či:

 • Váš obchod zvládne ďalší počet nakupujúcich bez spomalenia alebo zrútenia
 • Pri zmene obchodných cieľov máte flexibilitu
 • Ak môžete pri rozširovaní svojho sortimentu pridať viac produktov
 • Môžete si byť istí, že váš obchod má správne bezpečnostné certifikáty na predaj online.

Najlepšie platformy elektronického obchodu vám všetko poskytujú. Napríklad všetky plány Shopify majú neobmedzenú šírku pásma (množstvo údajov, ktoré môže váš obchod spracovať pred tým, ako sa zlomí), neobmedzené ukladanie súborov (takže môžete nahrať toľko kvalitných produktov, ako chcete) a neobmedzené produkty..

Ako váš obchod rastie, veci vy’Chcem mať luxusné doplnky, ako je lepšia analýza vašich zákazníkov. Platformy elektronického obchodu to ponúkajú tým, že ponúkajú celý rad plánov, ktoré uspokojujú podniky rôznych veľkostí. Čím väčší bude váš obchod, tým viac budete chcieť premýšľať o prechode na pokročilejší plán, ktorý je dodávaný s viacerými funkciami.

Rozšírenia a aplikácie

Najlepšie platformy elektronického obchodu sú ako nože Švajčiarskej armády. Umožňujú vám vykonávať všetky dôležité funkcie prevádzkovania internetového obchodu z rovnakého miesta.

Robia to tak, že vám poskytujú prístup k aplikáciám a rozšíreniam, ktoré môžete pridať do svojho obchodu.

Vysvetlite to trochu podrobnejšie.

Najlepšie platformy elektronického obchodu, ako sú Shopify a BigCommerce, majú trhy, na ktorých si môžete vybrať a zvoliť ďalšie funkcie “priskrutkovať” do vášho online obchodu.

Do svojho internetového obchodu môžete pridať niekoľko kategórií funkcií:

 • odbyt & marketing
 • Doprava / plnenie
 • Riadenie zásob / objednávok
 • Zákaznícky servis
 • účtovníctva
 • Reporting / Analytics

Ak chcete získať viac podrobností o čomkoľvek z vyššie uvedeného, ​​prejdite na naše podrobné preskúmania platforiem

Mysli na aplikácie ako na riešenie problémov. Väčšina najlepších platforiem elektronického obchodu v tejto príručke má obchod, ktorý vás spojí s komplexným zoznamom aplikácií. Existuje iba jeden z vás, takže výber pevnej platformy elektronického obchodu, ktorá vám poskytuje nástroje potrebné na rast v podnikaní, je taký dôležitý.

Možnosti platby

Najlepšie platformy elektronického obchodu poskytujú celý rad platobných možností vrátane:

 • PayPal
 • Vízum alebo debetná karta
 • Kreditná karta
 • Amazon Pay
 • Apple Pay
 • Kryptomena (napríklad bitcoín)

to’všetko o výbere.

Čím viac možností môžete dať svojim zákazníkom, tým väčšiu šancu máte na predaj.

Teraz viete, aké kľúčové spôsoby vám platforma elektronického obchodu môže pomôcť vybudovať a rozšíriť internetový obchod. A vy’Prečítal som si zoznam najlepších siedmich platforiem elektronického obchodu. Takže teraz’Je na vás, aby ste sa rozhodli, ktorý z nich je pre vaše podnikanie najvhodnejší.

tam’na to žiadna magická odpoveď’je to pravé pre každého. to’Budete závisieť od veľkosti a rastu vášho podnikania, od vašej vlastnej úrovne technickej istoty, od toho, koľko kreatívnej kontroly chcete alebo od akých typov produktov’budem predávať. Správna platforma elektronického obchodu pre vás sa môže postupom času meniť, ako sa vaša firma rozrastá alebo mení.

Ďalšie informácie

 • Pozrite si našu porovnávaciu tabuľku elektronického obchodu a prehliadajte popredné platformy elektronického obchodu

záver

V tejto príručke my’Predstavili sme vám sedem najlepších platforiem elektronického obchodu. Vyhral si’Nestrácajte čas na nižších platformách – namiesto toho vy’Teraz ste pripravení vybrať prvotriednu platformu na vybudovanie svojho internetového obchodu a začať predávať online.

nechať’s rekapitulácia rýchlo.

7 najlepších platforiem elektronického obchodu: Zhrnutie

 1. Shopify: Jednoduché použitie s pôsobivou ponukou profesionálnych predajných nástrojov.
 2. Wix: Mimoriadne prispôsobiteľný webový tvorca, ktorý je ideálny pre malé obchody.
 3. BigCommerce: Neuveriteľne rozšíriteľná platforma preplnená výkonnými funkciami.
 4. Squarespace: Vďaka krásnym dizajnom je toto dokonalé na vytvorenie štýlového výkladu.
 5. Weebly: Tvorca webových stránok so silným zameraním na podnikateľov.
 6. Volusion: Aj keď je populárny, Volusion’najväčšou prednosťou sú analytické nástroje.
 7. Choď oci: Najjednoduchšia a najrýchlejšia platforma na použitie, ale chýba jej skutočná sila.

Možno sme zaradili tieto platformy elektronického obchodu, ale pravda je pre vás tá pravá, bude závisieť od mnohých rôznych faktorov.

Dúfame, že’vysvetlil som, ako platformy elektronického obchodu pomáhajú rozširovať váš internetový obchod automatizáciou bežných úloh a uvoľňovaním času zameraním sa na iné aspekty vášho podnikania. to’prečo zvoliť najlepšiu platformu elektronického obchodu – tú, ktorá’Je flexibilný a má správne nástroje – je naozaj dôležitý.

Napríklad Shopify a BigCommerce majú komplexné trhy, kde si môžete vybrať a vybrať si bezplatné a platené aplikácie, aby ste do svojej firmy pridali ďalšie funkcie. Sú to také výkonné platformy elektronického obchodu, pretože majú s vašou firmou hĺbku.

Wix a Weebly vám medzitým ušetria veľa času (a peňazí), pretože sú’ľahko sa používa. vy’Budem ich môcť vyzdvihnúť rovnako ľahko ako na bicykli.

V určitom okamihu to je’je to všetko o získaní správneho pákového efektu na rozšírenie vášho podnikania bez toho, aby ste zaberali viac času. Tu vám môžu platformy elektronického obchodu poskytnúť tie správne nástroje na dosiahnutie úspechu.

pamätať, Každá platforma v tomto zozname obsahuje bezplatnú skúšobnú verziu alebo bezplatný plán, takže môžete vyskúšať ktorúkoľvek z nich bez rizika skôr, ako sa rozhodnete. Don’Nechajte si ujsť – vaša dokonalá platforma elektronického obchodu čaká, takže dnes môžete začať bezplatnou skúšobnou verziou!

Najčastejšie otázky

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map