8 najlepších hostiteľov programu WordPress 2020: Ktorí poskytovatelia predstavujú dokonalosť?

WordPress teraz ovláda viac ako 30% internetu. to’s najobľúbenejšou (a jednou z najlepších) platforiem na vytváranie webových stránok. Ale s vynikajúcou webovou stránkou prichádza veľká zodpovednosť. Presnejšie povedané, potrebujete skvelý hostingový balík, ktorý bude sprevádzať vaše webové stránky.


O krok vpred hosting WordPress – špeciálne navrhnutý pre potreby všetkých používateľov WordPress. Problémy sú tam’s toľkými poskytovateľmi, ktorí ponúkajú hosťovanie WordPress’je ťažké vedieť, kde začať!

Najlepšie poskytovateľa hostingu WordPress

Tvorca webových stránok trvá ‘dostať sa online’ veľmi vážne. to’to je dôvod, prečo sme realizovali náš vlastný rozsiahly výskumný projekt v oblasti webhostingu. Chceli sme vedieť, ktorí poskytovatelia ponúkajú najlepšie služby a ktorí vynikajú pri určitých typoch hostingu. Tu’s, ktorí vyšli hore:

Contents

Naši najlepší hostitelia webových stránok WordPress

5 najlepších zdieľaných hostiteľov WordPress

 1. Bluehost
 2. Hostgator
 3. iPage
 4. Dreamhost
 5. Hosting A2

5 najlepšie spravovaných hostiteľov WordPress

 1. Bluehost
 2. Hosting A2
 3. V pohybe
 4. WPEngine
 5. SiteGround

V tejto príručke my’Rozdelím kľúčové rozdiely medzi zdieľaným hostingom WordPress a riadeným hostingom WordPress, skontrolujeme každého z vyššie uvedených poskytovateľov a poskytneme vám zoznam vecí, ktoré potrebujete na hosťovanie vašej stránky WordPress..

Zdieľaný verzus riadený hosting WordPress: Prehľad

Hlavným rozdielom medzi zdieľaným a riadeným hostingom WordPress je úroveň pomoci, ktorú dostanete, a preto koľko to stojí. Zdieľaný hosting WordPress je lacnejší a zdroje zdieľate s inými webovými stránkami na serveri. S riadeným hostingom WordPress platíte o niečo viac, ale za svoje stránky’Zdroje a aktualizácie spravuje váš hostiteľ. Väčšina ľudí začína zdieľaným hosťovaním WordPress a neskôr môže zvážiť prechod na spravovaný hosting WordPress.

1

Najlepšie zdieľaní hostitelia WordPress

Čo je vlastne zdieľaný hosting WordPress?

Zdieľaný hosting WordPress je miesto, kde sú vaše stránky hosťované na serveri, ktorý zdieľa s ostatnými webmi. vy’Zdieľam všetko, od šírky pásma a úložného priestoru po podporu a zabezpečenie.

Pretože hosting je špecifický pre WordPress, získate prístup k užitočným funkciám, ako sú inštalácie WordPress jedným kliknutím a automatizované aktualizácie WordPress..

Toto je lacnejšia z dvoch možností hostenia WordPress a je najvhodnejšia pre osobné weby – napríklad blogy – alebo malé statické weby..

Tu nájdete informácie o type dostupných funkcií, limitoch zdrojov a súvisiacich nákladoch’je sprievodný pohľad na našich päť najlepších poskytovateľov zdieľaného hostingu.

Zdieľané hostitele WordPress súbežne usporiadaní

poskytovateľBandwidthAutomatické aktualizácie softvéru WordPressAutomatické aktualizácie doplnkov WordPressPodpora 24/7Zálohovanie zadarmocena

(Mesiac)

BluehostHostgatoriPageDreamhostHosting A2
unmeteredÁnoÁnoÁnoÁno*3,95 dolárov – 5,95 dolárov
unmeteredÁnoÁnoÁnoÁno14,95 USD – 27,95 USD
unmeteredÁnoÁnoÁnonie *7,49 – 10,49 dolárov
unmeteredÁnožiadnyžiadnyÁno4,95 – 10,95 dolárov
unmeteredžiadnyžiadnyÁnoÁno7,99 USD – 24,46 USD

* Bluehost ponúka zálohy zadarmo iba podľa plánu s najvyššou cenou, zatiaľ čo iPage ponúka zálohy za príplatok.

# 1 Bluehost (3,95 $ / mesiac)

Najlepšie všade okolo hostiteľa WordPress

 • Záruka dostupnosti: 99,98%
 • Podpora: 24/7 prostredníctvom live chatu a telefónu
 • Funkcie špecifické pre WordPress: Automatické aktualizácie softvéru, inštalácie jedným kliknutím, jedného z iba troch poskytovateľov, ktoré odporúča WordPress

Bluehost sa stal špičkou nášho výskumu v oblasti hostovania WordPressu’je ľahké pochopiť, prečo. Ponúka bezplatnú doménu, zálohy a zabezpečenie SSL, automatizované aktualizácie softvéru a inštalácie jedným kliknutím, nemeranú šírku pásma a úložisko a podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. To všetko za počiatočnú cenu len 3,95 dolárov mesačne znemožňuje Bluehostu poraziť. Plány začínajú od 3,95 dolárov mesačne.

Výhody a nevýhody Bluehost: Zdieľaný hosting WordPress

Bluehost ProsNevýhody Bluehost
 • Najlacnejší zdieľaný hosting WordPress k dispozícii
 • 99,98% dostupnosti
 • Záruka iba 30 dní na vrátenie peňazí
 • Žiadne automatické aktualizácie doplnkov

Hostiteľ číslo 2 (14,95 $ mesačne)

Najlepšie pre prevádzku

 • Záruka dostupnosti: 99,99%
 • Podpora: 24/7 prostredníctvom live chatu a telefónu
 • Funkcie špecifické pre WordPress: Automatické aktualizácie, bezplatné zálohy

Bluehost môže byť špičkovým psom WordPress, ale HostGator sa ukázal ako celkovo najlepší poskytovateľ hostingu z nášho výskumu. Ponúka silné plány vo všetkých smeroch a hosting WordPress sa nelíši. Bezplatná doména, zabezpečenie SSL a zálohy, nemeraná šírka pásma a úložisko, automatické aktualizácie a nepretržitá pomoc a podpora – všetko, čo chýba, je možnosť upgradovať na spravovaný hosting WordPress.. Plány začínajú od 14,95 $ mesačne.

Výhody a nevýhody hostgátora: Zdieľaný hosting WordPress

HostGator ProsNevýhody hostgátora
 • Automatické aktualizácie softvéru a doplnkov
 • 99,99% dostupnosti
 • Drahé cenové plány
 • Žiadne spravované hostingové plány WordPress

IPage č. 3 (7,49 dolárov / mesiac)

Najlepšia hodnota za peniaze

 • Záruka dostupnosti: 99,94%
 • Podpora: Prostredníctvom živého chatu 24/7, telefonicky cez deň
 • Funkcie špecifické pre WordPress: Automatické aktualizácie

Aplikácia iPage je vynikajúcou voľbou pre zdieľaný hosting WordPress. Ponúka väčšinu základných záležitostí’d očakávať: bezplatná doména, automatické aktualizácie, zabezpečenie SSL a nemeraná šírka pásma a úložisko. Aj keď sú všeobecne známe lacným hostingovým plánom, jeho zdieľané hostingové ceny WordPress sú v skutočnosti dosť priemerné. Môžete tiež zaznamenať mierne pomalšie rýchlosti stránok ako pri Bluehost alebo HostGator. Plány začínajú od 7,49 dolárov mesačne.

Výhody a nevýhody iPage: Zdieľaný hosting WordPress

iPage ProsNevýhody iPage
 • Nemeraná šírka pásma a úložisko
 • Automatické aktualizácie softvéru a doplnkov
 • Žiadne bezplatné zálohy
 • 99,94% dostupnosti

# 4 DreamHost (4,95 $ / mesiac)

Najlepšie pre úložný priestor

 • Záruka dostupnosti: 99,95%
 • Podpora: Telefonicky alebo lístkom, nie 24/7
 • Funkcie špecifické pre WordPress: Automatické aktualizácie odporúčané WordPress, bezplatné zálohy

DreamHost je so svojimi ponukami veľmi hore a dole, ale v závislosti od toho, čo potrebujete, môže byť pre vás ideálny. tam’s automatizované aktualizácie softvéru, ale nie pre doplnky; tam’s nemeranou šírkou pásma a úložným priestorom, ale žiadna podpora a podpora 24/7. my’d Dream Dream vidím ako poskytovateľa pre tých, ktorí chcú lacný plán a sú si istí vlastnými technickými schopnosťami. Plány začínajú od 4,95 dolárov mesačne.

Výhody a nevýhody DreamHost: Zdieľaný hosting WordPress

Prosby DreamHostNevýhody DreamHost
 • Lacné cenové plány
 • Nemeraná šírka pásma a úložisko
 • Žiadne automatické aktualizácie doplnkov
 • Podpora 24/7

Hostenie č. 5 A2 (7,99 USD mesačne)

Najlepšie pre služby zákazníkom

 • Záruka dostupnosti: 99,95%
 • Podpora: 24/7 prostredníctvom live chatu a telefónu
 • Funkcie špecifické pre WordPress: Predinštalované WordPress, rýchle rýchlosti načítania stránky

Pokiaľ ide o hosting A2 a WordPress, jeho spravované plány sú omnoho lepšie ako spoločné plány. Iste, získate nemeranú šírku pásma, úložisko a podporu 24/7 – ale ako my’uhádam ťa’Videli sme, že tieto vlastnosti sú zvyčajne bežné. Bez automatických aktualizácií je veľká chyba, aj keď tam existuje’s kedykoľvek záruku vrátenia peňazí, my’d Odporúčame zvoliť poskytovateľa vyššie v tomto zozname. Plány začínajú od 7,99 $ mesačne.

A2 Hosting Klady a zápory: Zdieľaný hosting WordPress

A2 Hosting ProsA2 Hosting Nevýhody
 • Nemeraná šírka pásma a úložisko
 • K dispozícii je veľká pomoc a podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • Žiadne automatické aktualizácie
 • 99,95% dostupnosti

2

Najlepšie spravovaní hostitelia WordPress

Takže to’je zahrnutý zdieľaný hosting WordPress! Teraz nechajme’Pozrite sa na najlepšie spravovaných hostiteľov WordPress.

Zatiaľ čo zdieľaný hosting WordPress je výlučne zdieľaný hosting, riadený hosting WordPress sa môže vyskytovať v mnohých formách, napríklad VPS alebo vyhradený hosting.

Hlavnou výhodou výberu pre spravovaný hosting WordPress je úroveň podpory a údržby, ktorú dostanete. Pri zdieľanom hostovaní WordPress musíte čakať na aktualizácie, ako ste vy’na zdieľanom serveri a nie priorita. S riadeným hostingom WordPress vy’Ihneď uvidíme.

Premýšľajte o tom ako o zábavnom parku. Máte normálny čakací front a zrýchlený postup. Obidve sa nakoniec stotožňujú s rovnakou vecou, ​​ale pri rýchlom slede’je to rýchlejšie, ty’prioritou a skúsenosti sú lepšie.

Nielenže je pre vás zážitok lepší, ale aj lepší’Je to tiež lepšie pre vaše stránky’s návštevníkmi. Spravovaný hosting WordPress prichádza s vyššími rýchlosťami načítania a vyššou úrovňou zabezpečenia.

Spravovaný hosting na serveri WordPress je zvyčajne používaný firmami akejkoľvek veľkosti, ktoré potrebujú veľa zdrojov a prísnu bezpečnosť okolo zákazníckych údajov.

Ako príklad uvádzame našich päť najlepších poskytovateľov’s podrobným rozpisom niektorých funkcií, ktoré vykonávajú (a nie’t) ponuka.

Spravovaní hostitelia WordPress vedľa seba

poskytovateľBandwidthAutomatické aktualizácie softvéru WordPressAutomatické aktualizácie doplnkov WordPressPočet webových stránokZálohovanie zadarmocena

(Mesiac)

BluehostHosting A2V pohybeWPEngineSiteGround
unmeteredÁnožiadnyneobmedzenýÁno29,99 – 59,99 dolárov
unmeteredÁnoÁno1 – NeobmedzeneÁno24,46 USD – 75,48 USD
unmeteredÁnoÁno1 – 20Áno8,99 – 142.99 dolárov
50 GB – 400 GBÁno*žiadny1 – 25Áno35 – 290 dolárov
unmeteredÁnoÁno1 – NeobmedzeneÁno11,95 dolárov – 34,95 dolárov

* WPEngine bude automatizovať iba základné aktualizácie WordPress.

# 1 Bluehost (29,99 $ / mesiac)

Najlepšie všade okolo hostiteľa WordPress

 • Záruka dostupnosti: 99,98%
 • Podpora: 24/7 prostredníctvom live chatu a telefónu
 • Funkcie špecifické pre WordPress: Automatické aktualizácie softvéru, inštalácie jedným kliknutím, jeden z iba troch poskytovateľov, ktorých odporúča WordPress, pracovné prostredie na testovanie zmien na vašom webe, rozšírené zabezpečenie

Až do svojej fakturácie ako najlepšieho poskytovateľa hostenia WordPress sa Bluehost opäť dostal na prvé miesto v kategórii spravovanej hostenia WordPress. Podobne ako zdieľané ponuky WordPress získate bezplatné zálohy, zabezpečenie SSL a domény, automatizované aktualizácie softvéru, nemeranú šírku pásma a úložisko a odbornú podporu 24/7. to’je čo najbližšie k dokonalosti, ako sa dá. Plány začínajú od 29,99 dolárov mesačne.

Výhody a nevýhody Bluehost: Spravované hosting WordPress

Bluehost ProsNevýhody Bluehost
 • Bezplatná doména, SSL a zálohy
 • 99,98% dostupnosti
 • Záruka iba 30 dní na vrátenie peňazí
 • Žiadne automatické aktualizácie doplnkov

Hosting 2 A2 (24,46 $ / mesiac)

Najlepšie pre služby zákazníkom

 • Záruka dostupnosti: 99,95%
 • Podpora: 24/7 prostredníctvom live chatu a telefónu
 • Funkcie špecifické pre WordPress: Predinštalované WordPress, rýchle rýchlosti načítania stránky, bezplatné zálohovanie, bezplatná licencia Jetpack

Hosting A2’Spravovaný hosting WordPress je omnoho lepší ako zdieľaná služba. Na vrchole nemeraných zdrojov a automatických aktualizácií vy’Dostanete podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, budú môcť hostiť neobmedzené množstvo webových stránok (podľa svojho najlepšieho plánu) a budú mať nárok na A2’s kedykoľvek záruka vrátenia peňazí. Vzhľadom k tomu, A2 je známy pre svoje služby zákazníkom, aj keď my’Pochybujem o tebe’Musím to použiť. Plány začínajú od 24,46 $ mesačne.

A2 Hosting Klady a zápory: Managed WordPress Hosting

A2 Hosting ProsA2 Hosting Nevýhody
 • Automatické aktualizácie softvéru a doplnkov
 • Nemeraná šírka pásma a úložisko
 • Žiadna bezplatná doména
 • 99,95% dostupnosti

# 3 reklama (8,99 $ mesačne)

Najlacnejšia počiatočná cena

 • Záruka dostupnosti: 99,97%
 • Podpora: 24/7 prostredníctvom live chatu a telefónu
 • Funkcie špecifické pre WordPress: Pracovné prostredie WordPress (na testovanie zmien stránok), bezplatná licencia Jetpack, bezplatné prémiové predplatné tém / doplnkov WordPress (súčasťou väčšiny plánov)

InMotion je známy svojimi zdieľanými a VPS hostingovými plánmi. to’je tiež najlacnejším poskytovateľom, ak ste’hľadáte výhodnú ponuku a potrebujete lacný riadený hostingový balík WordPress. Automatizované aktualizácie softvéru a doplnkov sú hlavným plusom, s nemeranou šírkou pásma a bezplatnými zálohami zaškrtávajúcimi ďalšie dve políčka. Aj prevádzka je celkom dobrá, na 99,97%. Plány začínajú od 35 dolárov mesačne.

Výhody a nevýhody InMotion: Spravované hosťovanie WordPress

Klady InMotionNevýhody InMotion
 • Najlacnejší riadený hosting WordPress k dispozícii
 • Automatické aktualizácie softvéru a doplnkov
 • Žiadne zdieľané plány hostenia WordPress
 • Limit počtu stránok, ktoré môžete hostiť

# 4 WPEnine (35 $ / mesiac)

Najlepšie pre pomoc a podporu

 • Záruka dostupnosti: 99,95%
 • Podpora: 24/7 prostredníctvom live chatu a telefónu
 • Funkcie špecifické pre WordPress: Základné aktualizácie WordPress, bezplatné zálohy

Ak meno nemá’Ak už to bolo rozdané, WPEngine je poskytovateľ, ktorý’je navrhnutý špeciálne pre hosting WordPress. to’je to v porovnaní s inými poskytovateľmi dosť drahé, ale napriek tomu robí solídnu prácu. Automatizované aktualizácie, zabezpečenie SSL a bezplatné zálohy sú len niektoré z funkcií, ktoré môžete očakávať, zatiaľ čo jeho podpora je jednou z najlepších v okolí. Plány začínajú od 8,99 $ mesačne.

Výhody a nevýhody WPEngine: Spravovaný hosting WordPress

WPEngine ProsNevýhody WPEngine
 • Veľká pomoc 24 hodín denne, 7 dní v týždni a podpora
 • Bezplatné zálohovanie a zabezpečenie SSL
 • Limity šírky pásma a úložného priestoru
 • 99,95% dostupnosti

# 5 SiteGround (11,95 $ mesačne)

Najlepšie pre spoľahlivosť

 • Záruka dostupnosti: 99,98%
 • Podpora: 24/7 prostredníctvom live chatu a telefónu
 • Funkcie špecifické pre WordPress: Spravované zabezpečenie a aktualizácie, bezplatný prenos stránok, denné zálohovanie, pracovné prostredie (‘testovacie miesto’)

SiteGround je pekný, lacný a spoľahlivý poskytovateľ hostingu. vy’Získam obvyklé: automatizované aktualizácie, bezplatné zálohy a zabezpečenie SSL a nemeranú šírku pásma. Úložný priestor je jediný znížený; SiteGround ponúka iba medzi 10 GB a 30 GB v závislosti od vášho plánu. Z tohto dôvodu by sme to neurobili’t Odporúčať funkciu SiteGround pre weby s veľkým počtom stránok alebo s obsahom veľkého obsahu médií. Plány začínajú od 11,95 dolárov mesačne.

Výhody a nevýhody SiteGround: Spravované hosťovanie WordPress

Profesionáli SiteGroundNevýhody SiteGround
 • Lacné cenové plány
 • 99,98% dostupnosti
 • Nízke limity úložného priestoru
 • Nie je k dispozícii žiadna bezplatná doména

3

Alternatívni poskytovatelia hostingu WordPress

Vzhľadom na to, ako WordPress dominuje takmer tretine internetu, nemalo by sa diviť, že existuje viac možností ako osem poskytovateľov’som sa zmienil.

my’Uviedli sme päť najlepších zdieľaných a spravovaných hostiteľov WordPress z nášho prieskumu, stále však môže existovať iný poskytovateľ’lepšie vyhovuje vašim špecifickým potrebám.

Uvádzame niekoľko ďalších možností:

HostPapa

HostPapa, vzdialený od svojho menovateľa pizzerií, ponúka zdieľané hostingové plány WordPress, ktoré prichádzajú so všetkými hlavnými vecami, ktoré potrebujete. Neexistujú žiadne bezplatné zálohy ani automatizované aktualizácie doplnkov, existuje však nemeraná šírka pásma a úložisko a podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ponúka celkom tri plány v rozmedzí od 8,99 do 21,99 dolárov mesačne.

1&1 IONOS

1&1 IONOS je známy predovšetkým pre tvorcu svojich webových stránok, ale je to tak’je tiež známy tým, že ponúka niektoré z najlacnejších hosting ponuky akéhokoľvek poskytovateľa. Pokiaľ ide o hosting WordPress, ponúka spravované plány, ktoré prichádzajú s automatickými aktualizáciami, nemeranou šírkou pásma a veľmi slušnou 99,98% prevádzkou.

Choď oci

GoDaddy má veľa strún na prove. Pre začiatočníkov to je’je svet’najväčší registrátor domén. Tiež sa môže pochváliť pôsobivým tvorcom webových stránok a ponúka spravovaný hosting WordPress. tam’bezplatné domény a zálohy, automatizované aktualizácie softvéru, nemeraná šírka pásma a podpora 24/7, všetko za rozumnú cenu 8,99 $ mesačne.

4

Čo potrebujete na hosťovanie WordPress?

Najlepšie poskytovateľa hostingu WordPress nie je nevyhnutne to isté ako najlepší poskytovateľ webhostingu. Rôzne služby sa snažia uspokojiť rôzne potreby – to’prečo toľko môže koexistovať v (relatívnej) harmónii.

WordPress má svoj vlastný súbor potrieb. Odporúča hostiteľa, ktorý podporuje:

 • PHP verzia 7.2 alebo vyššia
 • MySQL verzia 5.6 alebo vyššia, ALEBO mariadb verzia 10.0 alebo vyššia
 • HTTPS podpora

Mohlo by to znieť ako veľa nesmierne zmysluplných písmen, a to’Nie je nevyhnutné, aby ste o týchto veciach vedeli naruby, ale určite to tak nie je’bolí. S týmto vedomím tu’Čo to všetko znamená v skratke.

PHP je… open-source skriptovací jazyk pre vývoj webových aplikácií. Môže byť zmiešaný s HTML, čo z neho robí vynikajúce spojenie medzi webovou stránkou a jej servermi.

MySQL a mariadb sú… systémy na správu databáz. MariaDB je odnož (alebo ‘vidlička’, ak chcete použiť technický pojem) MySQL. Predstavte si ich ako digitálne informačné systémy.

HTTPS je… prostriedok zabezpečenia bezpečnej komunikácie prostredníctvom počítačovej siete. Môžete zistiť, či je web’Jeden dostal hľadaním malého symbolu visiaceho zámku vedľa adresy URL. Väčšina sveta’Najväčšie webové stránky sa teraz zasadzujú za implementáciu HTTPS, medzi nimi aj spoločnosť Google.

Všetci poskytovatelia my’Spomínali sme, že prichádzajú s PHP a HTTPS, takže sú’nie ste to vy’Pri vážení dvoch hostiteľov v tejto príručke je potrebné zohľadniť ich.

5

Najlepší hostitelia WordPress: Záver

Nie je rozhodnuté o tom, ktorý poskytovateľ chcete hosťovať’t vždy jednoduché. Pri hľadaní je treba zvážiť veľa vecí. Jednu vec však môžeme s istotou povedať Hosting WordPress je takmer vždy najlepšou voľbou pre webové stránky WordPress.

Celý proces hostenia sa stáva omnoho jednoduchším, pretože váš plán je navrhnutý tak, aby bol hosting stránky WordPress čo najjednoduchší. Inštalácie jedným kliknutím, automatické aktualizácie, odborná podpora – to’Je tam všetko a sú ľahko dostupné.

Hlavným rozhodnutím, ktoré treba urobiť, je teda rozhodnúť sa o zdieľanom alebo spravovanom hostovaní WordPress. Zdieľané bývajú určené pre osobné webové stránky alebo malé podniky, zatiaľ čo spravované je vhodnejšie pre stredné a veľké spoločnosti alebo pre tých, ktorí majú k dispozícii informácie citlivé na zákazníka..

Ak chcete obnoviť pamäť, tu’s najlepšími poskytovateľmi služieb na základe nášho podrobného a odborného prieskumu:

5 najlepších zdieľaných poskytovateľov hostingu WordPress: Zhrnutie

 1. Bluehost – Najlepší všestranný hostiteľ WordPress.
 2. Hostgator – Najlepšie pre prevádzku.
 3. iPage – Najlepšia hodnota za peniaze.
 4. Dreamhost – Najlepšie pre úložný priestor.
 5. Hosting A2 – Najlepšie pre služby zákazníkom.

5 najlepšie spravovaných poskytovateľov hostingu WordPress: Zhrnutie

 1. Bluehost – Najlepší všestranný hostiteľ WordPress.
 2. Hosting A2 – Najlepšie pre služby zákazníkom.
 3. V pohybe – Najlacnejšia počiatočná cena.
 4. WPEngine – Najlepšie pre pomoc a podporu.
 5. SiteGround – Najlepšie pre spoľahlivosť.

to’Je jasné, že Bluehost je najlepšou voľbou pre každého, kto hľadá poskytovateľa hostingu WordPress. Má všetko, čo potrebujete; od automatických aktualizácií a inštalácií jedným kliknutím, až po 24/7 podporu odborníkov a takmer neobmedzené zdroje.

to’je vynikajúci poskytovateľ v našich knihách a je ideálnym miestom na oživenie vášho webu WordPress.

6

Najlepšie hostitelia WordPress: FAQ

Koľko stojí hosting WordPress?

Cena hostenia WordPress sa bude líšiť v závislosti od toho, či ste’znovu zdieľať alebo spravovať plán. Zdieľaný hosting WordPress zvyčajne stojí 4 až 20 dolárov mesačne, zatiaľ čo spravovaný hosting WordPress môže byť medzi 10 až 200 dolárov mesačne. Väčšina malých podnikov zaplatí okolo 15 dolárov mesačne.

Čo robí dobrého hostiteľa WordPress?

Dobrý hostiteľ WordPress by mal ponúkať aspoň niektoré z funkcií, ktoré my’Ako je uvedené vyššie, ako sú automatické aktualizácie softvéru, ďalšie bezpečnostné opatrenia, zálohy a inštalácia WordPress jedným kliknutím alebo bezplatný prenos stránok. Rovnako ako pri hostovaní akéhokoľvek druhu, aj vy potrebujete veľkú pomoc a podporu a za dobrú hodnotu za peniaze.

Čo’s rozdielom medzi WordPress.com a WordPress.org?

WordPress.com je platforma pre blogovanie, ktorá je hostená pre vás. to’je veľmi podobný tvorcovi webových stránok tým, že do vášho mesačného účtu je zahrnuté všetko vrátane hostingu. WordPress.org je systém na správu obsahu s vlastným hosťovaním, kde možno budete potrebovať hosting WordPress.

Musíte používať hosting WordPress s webovou stránkou WordPress?

Nie – môžete použiť akýkoľvek typ hostingu. My však’d odporúčame vám používať hosting WordPress’je navrhnutý tak, aby vám uľahčil život. Funkcie ako inštalácie jedným kliknutím a automatické aktualizácie WordPress vám môžu ušetriť hodiny údržby.

Môžete hostiť webovú stránku, ktorá nie je WordPress, s hostingom WordPress?

Nie – Hosting WordPress je vyhradená výlučne pre webové stránky WordPress. Ak váš web nebol’Na platforme WordPress tu nájdete ďalšie typy hostingu a našich celkovo najlepších poskytovateľov. Prípadne si pozrite náš porovnávací graf pre webhostingy a pozrite sa vedľa seba na najlepších hostiteľov webu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map