9 najlepších bezplatných platforiem elektronického obchodu v roku 2020: Ušetrite pri predaji online

my’Tu vám ukážeme najlepšie bezplatné platformy elektronického obchodu a pomôžeme vám rozhodnúť sa, ktorá z nich je pre vás najlepšia.


Pre podniky je dôležitejšia ako kedykoľvek predtým predaj online. Prečo? Na jednej strane, nárast digitálneho predaja znamenal, že menej ľudí nakupuje v skutočných obchodoch.

V roku 2017 približne 1,66 miliardy ľudia nakupovali veci online. Ohromujúce čísla, však? Elektronická obchodná platforma vám umožní preniknúť do tohto internetového trendu. V podstate vám umožňujú vybudovať internetový obchod a ľahko predávať výrobky, bez toho, aby vedeli, ako kódovať.

Vieme však, že podnikanie je drahé. Možno nemáte dostatočný rozpočet – alebo vôbec žiadny rozpočet – na vybudovanie internetového obchodu. Alebo, rovnako ako väčšina ľudí, jednoducho nie’Nemám čas hľadať najlepšie značky.

dobre, my’Urobil som pre teba výskum a našiel Najlepšie bezplatné platformy elektronického obchodu, šetrí váš čas – a čo je najdôležitejšie pre vaše podnikanie, peniaze.

Predtým, ako začneme, nechajme to’Prejdite základy. Pokiaľ ide o výber platformy elektronického obchodu, existujú dve kategórie – tie, ktoré ponúkajú bezplatné programy, a tie, ktoré vás obmedzujú na bezplatnú skúšobnú verziu.

Bezplatné plány vám umožnia zostaviť webovú stránku a predať svoj tovar za nič za nič. Avšak, vy’Majú tendenciu nájsť svoje predajné nástroje sú naozaj obmedzené.

Na druhej strane väčšina platforiem ponúka bezplatnú skúšobnú verziu, v ktorej si môžete vyskúšať pred nákupom. Bezplatné skúšky znamenajú, že môžete bezplatne otestovať všetky prémiové výhody (žiadne prekvapenia), ale iba na obmedzený čas. Berte na vedomie – ak budete žiariť na platformu, hneď ako vyprší čas, vy’Budem musieť platiť, aby som ho stále používal.

Pomocou nášho výskumu sme’Nižšie sú uvedené najlepšie bezplatné platformy elektronického obchodu.

Contents

Najlepší bezplatní tvorcovia webových stránok pre elektronický obchod:

 1. Weebly (Plán zadarmo).
 2. Veľký kartel (Plán zadarmo).
 3. Neustály kontakt (Plán zadarmo)
 4. Square Store Builder (Plán zadarmo).
 5. Wix (Zadarmo na zostavenie, nie na predaj).
 6. Shopify (Skúška zadarmo).
 7. BigCommerce (Skúška zadarmo).
 8. Squarespace (Skúška zadarmo).
 9. Volusion (Skúška zadarmo).

Po prečítaní tohto článku, vy’Budem vedieť, ktorá platforma elektronického obchodu je pre vás najlepšia, a ktorý z nich ponúka bezplatný plán alebo bezplatnú skúšobnú verziu.

Stručný prehľad porovnávania platforiem v našom zozname nájdete v tabuľke nižšie.

Dobre vedieť…

to’Je ťažké nájsť tvorcu webových stránok pre elektronický obchod, ktorý v skutočnosti ponúka bezplatný plán. my’Weebly, BigCartel, Constant Contact a Square sme umiestnili na začiatok nášho zoznamu, pretože to robia len preto: umožňujú vám predávať online za nič za nič.

Z našich skúseností však tieto platformy jednoducho neexistujú’nie sú také dobré ako tie, ktoré vyžadujú zaplatenie za predaj prostredníctvom svojich webových stránok, napríklad Shopify alebo Wix. To sa odráža v skóre, ktoré sme my’Každá platforma elektronického obchodu je uvedená nižšie.

Najlepšie bezplatné platformy elektronického obchodu: Prehľad

S toľkými možnosťami tam to vieme’je vždy zložité urobiť rozhodnutie. že’to je dôvod, prečo sme’Urobili sme náš výskum a požiadali každodenných ľudí, aby otestovali každého tvorcu webových stránok a ohodnotili ich. Viac informácií o našich testovacích metódach nájdete tu.

Aby sme vám veci uľahčili, my’Vybral som 7 z najlepších bezplatných platforiem elektronického obchodu, ktoré sú nasledujúce:

 1. Weebly – najštedrejší plán elektronického obchodu.
 2. Veľký kartel – najlepšie pre malé podniky, ktoré chcú zostať malé.
 3. Neustály kontakt – najlepšie na predaj.
 4. Square Store Builder – ten, ktorý treba sledovať.
 5. Wix – najlepšie pre kreatívnu kontrolu.
 6. Shopify – najlepšie všade okolo platformy elektronického obchodu.
 7. BigCommerce – najlepšie pre ambiciózne podniky, ktoré sa chcú zväčšiť.
 8. Squarespace – najlepšie pre dizajn.
 9. Volusion – najlepšie pre milovníkov údajov.

Stručný prehľad porovnávania jednotlivých platforiem nájdete v nižšie uvedenej tabuľke…

Elektronická obchodná platformaVýrobok LimitVýrobokPlatobné brányTransakčný poplatokWeeblyVeľký kartelNeustály kontaktSquare Store BuilderWixShopifyBigCommerceSquarespaceVolusion
neobmedzenýfyzický & digitálnePayPal, Stripe, Square2,9%
5fyzickýPayPal, Stripe, Square0%
3fyzický & digitálnePayPal, Stripe3%
neobmedzenýfyzický & digitálnePaypal, námestie2,9%
neobmedzenýfyzický & digitálnePayPal, Stripe, Square0%
neobmedzenýfyzický & digitálnePayPal, Stripe, Amazon, Apple Pay0% (Iba pri použití služby Shopify Payments)
neobmedzenýfyzický & digitálnePayPal, prúžok, štvorec, Amazon, Apple Pay0%
neobmedzenýfyzický & digitálnePayPal, Stripe, Apple Pay0%
neobmedzenýfyzickýPayPal, Stripe, Amazon, Apple Pay0%

# 1 Weebly

Najštedrejší plán elektronického obchodu

Pros:

 • Elektronický obchod je k dispozícii iba nedávno na bezplatnom pláne *
 • Pridajte neobmedzené produkty
 • Super ľahké použitie – to’s jednou z platforiem, ktoré naši používatelia s najväčšou pravdepodobnosťou odporučili

Zápory:

 • Robustný 2,9% transakčný poplatok a 30¢ Štvorcový poplatok za spracovanie sa vzťahuje na každú transakciu
 • Nevhodné pre veľké podniky
 • nemá’t podpora viackanálového predaja

* N.B. Výrobky môžete predávať prostredníctvom spoločnosti Weebly’v USA, ale v súčasnosti to nie je v iných krajinách.

Weebly je jedným z našich najlepšie hodnotených tvorcov webových stránok a teraz ponúka možnosť predávať na základe svojho bezplatného plánu. Toto je obrovská správa pre každého, kto chce vytvoriť lacný obchod.

Weebly je jednou z najjednoduchších platforiem elektronického obchodu, a je tiež jednou z platforiem elektronického obchodu, ktoré naši používatelia po testovaní s najväčšou pravdepodobnosťou odporúčali. Editor drag-and-drop je spoľahlivý recept na zostavenie prednej časti vášho obchodu, zatiaľ čo je’Je rovnako jednoduché pridávať produkty do inventára produktov v pozadí.

Najlepšie bezplatné platformy elektronického obchodu weeblyUžívatelia majú radi, aké ľahké je nastavenie Weebly. Je ľahké začať rýchlo predávať s obchodom, ktorý vyzerá dobre

Nevýhodou Weebly? Existuje ich niekoľko. Po prvé, postrádajú niektoré z funkcií, ktoré by väčší obchod potreboval, ako je multikanálová integrácia (schopnosť predávať prostredníctvom sociálnych médií) a sofistikované riadenie zásob (takže môžete sledovať úroveň zásob, keď sa veci stanú hektickými)..

Ale ak vy’plánujete spustiť malý vedľajší ruch s produktmi mladšími ako 15 rokov, vy’je nepravdepodobné, že vám tieto ďalšie funkcie budú chýbať, a vy’Bude sa mi páčiť Weebly’s ľahký prístup.

Nevýhodou Weebly’s zadarmo plán – ako u väčšiny zadarmo plány – je to, že môžete’t nepridajte názov vlastnej domény a na vašom webe sa zobrazia weebly reklamy. Aj tie najmenšie firmy by sa mali zameriavať tak, aby vyzerali zavedené, a tam’s určite prvkom ‘predstieraj to dokým to nespravíš’ tu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nerobiť’t zostať na bezplatnom pláne príliš dlho. Nájdite svoje nohy a potom upgradujte na jeden z Weebly’s tri platené plány:

Najvýhodnejšie ceny za mesiac (účtované ročne) osobné profesionálny výkon
Prebieha pripojenie vašej vlastnej domény $ 6
Vytvorenie profesionálnej značkovej webovej stránky pre vaše podnikanie $ 12
Spravujte a rozvíjajte svoje podnikanie pomocou integrovaných nástrojov elektronického obchodu $ 26

Zamierte na Weebly’s cenovou stránkou, aby ste sa dozvedeli niečo viac o tom, čo získate s každým plánom, alebo si prečítajte úplné hodnotenie elektronického obchodu Weebly.

Veľký kartel č. 2

Najlepšie pre malé podniky, ktoré chcú zostať malé

Pros:

 • Iba platforma, ktorá vám umožňuje predávať zadarmo
 • Užitočné výzvy pri stavbe webu
 • Ideálne pre umelecké výrobky

Zápory:

 • Funkcie nemajú hĺbku a kvalitu
 • Slabé témy
 • Najťažšia platforma na vytvorenie webovej stránky

Veľký kartel je jednou z iba dvoch testovaných platforiem elektronického obchodu, ktorá ponúka funkčný bezplatný plán. Áno, majú nejaké platené plány, ale môžete nastaviť obchod bez utratenia jedného dolára. To znamená, že ak’Ako majiteľ firmy zameranej na náklady, by mohol byť pre vás Big Cartel perfektný.

veľký kartelVeľký kartel jasne stanovuje kroky na vybudovanie vášho obchodu

Avšak – a to by malo byť samozrejmé – bez nákladov prichádza menej funkcií.

Po prvé, podľa plánu zadarmo’na svojom webe dokážete uviesť a predať až päť rôznych produktov. Na predaj digitálnych položiek budete tiež potrebovať aplikácie tretích strán a vy’Budem mať subdoménu ‘.bigcartel’ za vašou URL – čo nie’nevyzerajú príliš profesionálne.

Chcete viac z Veľkého kartelu, ale máte obavy z nákladov? Nemal by si’t be be – Big Cartel spriemerovaný ako najdostupnejšia platforma elektronického obchodu v našom testovaní.

Plány platené veľkým kartelom sú tieto:

 • osobné (9,99 $ p / m)
 • diamant (19,99 $ p / m)
 • titán (29,99 $ p / m)

Najväčší rozdiel medzi týmito plánmi je množstvo produktov, ktoré môžete predať – 25, 100 a 300, v tomto poradí. vy’V každom pláne získate tiež svoju vlastnú doménu, kódy zliav a sledovanie zásob.

Ak teda’hľadáte na predaj viac ako len pár produktov, vy’Pravdepodobne bude potrebné aktualizovať.

Veľký kartel je najlepší… malé podniky, ktoré radi zostanú malé.

# 3 Stály kontakt

Najlepšie na predaj na strane

Pros:

 • Vynikajúca hodnota za peniaze
 • Super jednoduché nastavenie s pomocou dizajnu
 • Podporuje ton priemyselných odvetví

Zápory:

 • K dispozícii iba v angličtine – žiadne viacjazyčné stránky
 • 3% transakčný poplatok sa vzťahuje na všetky predaje
 • Dostal najhoršie ‘pravdepodobne odporúčam’ skóre z nášho testovania

Neustály kontakt je pomerne obmedzená platforma, ale existuje’nie je argument, že to, čo dostanete zadarmo, je zvláštne. Pre začiatočníkov, podobne ako BigCartel’s úplne zadarmo plán, ktorý vám umožní predávať online!

to’s tvorca webových stránok podporovaných dizajnom, čo znamená, že namiesto vyberania šablóny a úpravy vlastného webu, služba Constant Contact vytvorí pre vás web. Jediné, čo musíte urobiť, je odpovedať na niekoľko základných otázok o type stránky, ktorú chcete.

to’s super ľahké nastavenie, ale môže byť frustrujúce upravovať, tak to’najlepšie sa hodí pre tých, ktorí radi nechávajú dizajn na platforme – niečo to je’je veľmi dobrý.

Nástroje SEO (Search Engine Optimization) boli pre Constant Contact skutočným nízkym bodom’v tejto oblasti sa veľa zlepšilo – v skutočnosti sú jeho SEO vlastnosti skutočným prínosom.

Nepretržitý kontakt vám poskytuje špeciálny informačný panel SEO, ktorý dáva vášmu skóre skóre na základe rôznych faktorov. to’všetko sa zobrazuje na skutočne ľahko zrozumiteľnom displeji, vďaka ktorému je sledovanie vášho pokroku hračkou a vy’dostali tipy, ako sa zlepšiť v každej oblasti.

Zjednodušene povedané – s neustálym kontaktom sa môžete spoľahnúť, že vám pomôže nájsť vo výsledkoch vyhľadávania, a to aj bez toho, aby ste vedeli veľa (alebo čokoľvek) o SEO. Nové ‘Moja firma na Googli’ integrácia je ďalším obrovským profilom pre zviditeľnenie online.

No a čo’je úlovok? So službou Constant Contact môžete predávať až tri fyzické alebo digitálne produkty, všetko s 3% transakčným poplatkom. Neustály kontakt má tiež niektoré celkom silné a slabé stránky, pokiaľ ide o jeho vlastnosti.

E-mailový marketing? Úžasný. Spoločnosť Constant Contact je predovšetkým spoločnosť zaoberajúca sa e-mailovým marketingom a jej tvorca webových stránok môžete ľahko synchronizovať so systémom e-mailového marketingu, ktorý je oveľa vyspelejší ako väčšina platforiem.’ Vlastnosti.

stály kontaktKonštantný kontakt je známy svojím hviezdnym e-mailovým marketingom

SEO? Hrozné. Všetko, čo môžete urobiť, je pridať popisy stránok a cieľové kľúčové slová. V porovnaní s tým, čo môžete robiť na páči Wix a Shopify’je veľmi chudobný.

A teraz’je mimo cestu, nechaj’s pozrite sa na ceny:

 • Zadarmo – 0 dolárov mesačne
 • Štartér – 10 dolárov mesačne
 • Business Plus – 20 dolárov mesačne

Starterov plán pre nás nie je’Skutočne to nestojí za investíciu. Urobte však krok smerom k Business Plus a Constant Contact zníži transakčný poplatok a umožní vám predať neobmedzený počet produktov.

Všetko vo všetkom, Neustály kontakt je platforma vhodná pre začiatočníkov, ktorá’je ideálny pre každého, kto nie je’Veľmi kreatívny a potrebuje pekne vyzerajúce stránky, ktoré žijú rýchlo.

Pretože elektronický obchod nie je’Naozaj jeho forte, my’d odporúčame iba v prípade, že potrebujete základnú webovú stránku brožúry a chcete predať nepárny produkt na strane.

Stály kontakt je najlepší pre… podniky, ktoré chcú predávať malý počet výrobkov na strane.

# 4 Square Builder

Ten, ktorý treba sledovať

Pros:

 • Štvorec je platobný procesor, takže nastavenie platieb je plynulé
 • Veľmi rýchle nastavenie a jednoduché použitie
 • Citlivá pomoc a podpora

Zápory:

 • Obmedzený rozsah prispôsobenia stránok
 • Málo možností spracovania platieb
 • Pre veľkých obchodníkov to nie je príliš škálovateľná alternatíva

V roku 2018 Square kúpil Weeblyho, tvorcu webových stránok, ktorý sa nachádzal na začiatku tohto zoznamu. Square Store Builder kombinuje gigantu na spracovanie platieb’s odbornosťou s Weebly’softvér.

to’Mimoriadne rýchle je zriadenie obchodu so spoločnosťou Square, pretože na vytvorenie vašej lokality používa ADI (Artificial Design Intelligence) na základe vašich odpovedí na niekoľko jednoduchých otázok. Weebly má toto ako druhotnú možnosť, ale so štvorcom’s hlavnou cestou. Znamená to, že máte menšiu kontrolu nad vzhľadu a dojmom svojho webu (hoci do určitej miery môžete vylepšiť automaticky generovaný dizajn), ale znamená to, že skončíte s webom, ktorý sa drží najlepších postupov pre váš priemysel. Navyše, nemusíte’Nebudete ohromení výberom – bežný problém so staviteľmi, ktorí majú na výber stovky šablón.

Ak už máte obchod s tehlami a chcete vyskúšať vody elektronického obchodu, Námestie’Nástroj na vytváranie obchodov by mohol byť skvelou možnosťou – najmä ak ste vy’platby už spracovávate prostredníctvom služby Square. Môžete synchronizovať svoj obchod a online inventár naozaj ľahko, takže tam’to sa nemusíte báť prílišných zásob na sklade. Rovnako ako u Weebly platíte a 2,9% transakčný poplatok za každý predaj a 30¢ poplatok za spracovanie (keďže Square je spracovateľom platieb). V porovnaní s Weebly vás to trochu ušetrí – najmä ak ste’predaj položiek s nízkou hodnotou alebo položiek s obmedzenou maržou.

Ak sa rozhodnete prejsť od bezplatného plánu, tu’s rýchly prehľad platených programov:

Cena za mesiac (účtovaná ročne)
profesionálny $ 12
výkon $ 26
poistné $ 72

Hlavný štvorec’webovú stránku, kde sa dozviete niečo viac o tom, čo získate s každým plánom, alebo si prečítajte ďalšie informácie v našej Square Review.

Možno si myslíte: to všetko znie celkom skvele – prečo nie’t Štvorcová hodnosť vyššie?

Toto je celkom nové nastavenie, takže existuje niekoľko zalomení, ktoré je potrebné vyžehliť. Napríklad na rôznych miestach stavebného procesu’Uvidíme slušný kúsok značky Weebly, ktorá spôsobí, že sa cesta bude zdať nespojitá. to’Je to tiež príliš reštriktívne, čo sa týka dizajnu pre náš vkus, aj keď prístup hands-off určite osloví niektorých ľudí. Ale Square je určite na vzostupe, takže sledujte tento priestor!

# 5 Wix

Najlepšie pre kreatívnu slobodu

Pros:

 • Mobilný editor
 • Pridajte videá s produktmi
 • Predávame doplnkové výrobky

Zápory:

 • Nie je možné predávať na viacerých kanáloch
 • Žiadne opustenie vozíka
 • Zlý systém zásob

Wix je ‘všade okolo’ v prvom rade tvorca webových stránok. To znamená, že prichádza s funkciami elektronického obchodu nad rámec svojich obľúbených nástrojov webdizajnu.

S Wixom, môžete si podľa svojho bezplatného plánu vybudovať ohromujúci internetový obchod, bez časového obmedzenia. Na tomto pláne si môžete vychutnať jeho jednoduchú funkciu drag and drop, vybrať si z viac ako 500 šablón a mať prístup k vynikajúcemu centru pomoci Wix.

Wix obchodyWix je najjednoduchšia platforma na zostavenie vášho internetového obchodu

Takže ty’Váš obchod som postavil a teraz je pripravený na predaj. Kým zadarmo plán vám umožní navrhnúť do svojho srdca’s obsahom’Musím minúť peniaze, aby som zarobil peniaze. Don’Avšak panika – Wix’Placené plány začínajú už od 16 dolárov mesačne.

Ešte lepšie je, ak sa zaregistrujete na dva roky a platíte v plnej výške, základný plán sa zníži na spravodlivý 15 dolárov mesačne. Len o tom premýšľajte – svoje výrobky môžete predávať na profesionálne vyzerajúcej webovej stránke za rovnakú cenu ako mesačná pizza so sebou.

Na tomto pláne získate veľa vynikajúcich funkcií. Medzi ne patrí neobmedzená šírka pásma, bezplatné vlastné doménové meno (odstránenie ‘.Wix’ subdoména) a aplikácie ako Ecwid, ktoré vám poskytujú silu elektronického obchodu konkurenčnej spoločnosti Shopify a BigCommerce.

Wix je pre… používatelia hľadajúci kreatívnu kontrolu

# 6 Shopify

Najlepšia všestranná platforma elektronického obchodu

Po prvé, rýchly pohľad na to, čo robí Shopify v reakcii na pandémiu Covid-19:

to’Je to neistý čas začať alebo rozvíjať akékoľvek podnikanie, ale nie’t starosti – Shopify to úplne získa. V skutočnosti zaviedla v nadchádzajúcich mesiacoch veľa nových úžasných opatrení na podporu malých podnikov. Tie obsahujú:

 1. Sprístupnenie fyzických a digitálnych darčekových kariet vo všetkých plánoch. Týmto spôsobom vás môžu vaši zákazníci podporiť bez toho, aby si zakúpili akékoľvek fyzické produkty.
 2. 200 miliónov dolárov je k dispozícii na financovanie malých firiem (iba v USA). Ako súčasť vládneho partnerstva ponúka spoločnosť Shopify Capital financovanie s cieľom pomôcť malým podnikom rozvíjať sa v čase, keď môžu mať nízku hotovosť.
 3. Predĺženie bezplatnej skúšobnej verzie na 90 dní. Služba Shopify rozšírila svoju bezplatnú skúšobnú verziu zo 14 dní na 90, čo obchodníkom umožnilo ešte viac vyskúšať službu bez rizika.
 4. Podpora Spoločenstva a živé webové semináre. virtuálne ‘meetups’ s komunitou Shopify zdieľať múdrosť a podporu.

Veľké kudosy nakupujú pre svoju rýchlu reakciu a za svoj záväzok podporovať malé a stredné podniky v súčasnosti a vždy.

Pros:

 • Najlepšie všestranný tvorca elektronického obchodu
 • Brilantný systém zásob
 • Predávajte na všetkých sociálnych sieťach

Zápory:

 • Súčet mesačných nákladov s aplikáciami
 • Transakčné poplatky za ostatné platobné brány
 • Pri prepínaní tém je potrebné preformátovať web

Shopify je naša najlepšie hodnotená platforma elektronického obchodu. Má najkomplexnejšiu škálu predajných funkcií, veľký obchod s aplikáciami a môžete predávať cez množstvo rôznych kanálov. to’Ľahko najlepšia všestranná platforma elektronického obchodu.

Najlepšie zo všetkého je ponúka 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Počas tejto doby máte prístup do služby Shopify’s prvotriednymi predajnými nástrojmi, a to vôbec.

Potom, ak máte radi Shopify – a určite sme to urobili – vás’Potrebujem upgrade. Koniec koncov, tu môžete skutočne vidieť dlhodobé účinky svojich vynikajúcich obchodných nástrojov. Ešte lepšie, naše ‘funkcie a ceny’ Test odhalil Shopify ponúka vynikajúcu hodnotu za peniaze.

ShopifyShopify je náš najlepšie hodnotený tvorca elektronického obchodu, ktorý ponúka najkomplexnejšie nástroje predaja

Základný plán pokrýva všetko, čo potrebujete pre úspešný internetový obchod, a to za cenu iba 29 dolárov mesačne. Umožňuje vám predávať neobmedzený počet produktov, vrhať množstvo užitočných aplikácií a predávať na 10 rôznych kanáloch, všetko iba za šesť dolárov týždenne.

Čo’s viac, môžete ušetriť ešte viac prihlásením sa na celý rok. To znižuje mesačné náklady na spravodlivé $ 26,10 – celkom výhodná pri zvažovaní’s najlepšou platformou elektronického obchodu v okolí.

Shopify je najlepší pre… každá firma, ktorá sa snaží rýchlo a ľahko škálovať.

# 7 Veľký obchod

Najlepšie pre škálovanie firiem

Pros:

 • Predávame na Facebooku a Instagrame
 • Fantastické nástroje SEO
 • Väčšina vstavaných funkcií

Zápory:

 • Editovacie rozhranie je mätúce
 • Žiadna mobilná aplikácia
 • Používa zložitú terminológiu

BigCommerce vám skutočne umožní snívať, dobre, veľké. to’s najrozšíriteľnejšia platforma elektronického obchodu, poskytuje najlepšie vstavané funkcie v okolí. Má všetko, čo potrebujete na vybudovanie elektronického obchodu.

Ponúka tiež jedno z najdlhších bezplatných skúšobných období, po 15 dňoch, počas ktorého môžete vyskúšať všetky jeho vynikajúce vlastnosti. Po tomto, vy’Potrebujem upgrade. Môžete dokonca požiadať o ukážku, aby ste videli, ako môže BigCommerce pomôcť vášmu online obchodu.

Hlavy hore! Získajte až tri mesiace zadarmo s BigCommerce

Chceli sme vás len informovať, že spoločnosť BigCommerce v súčasnosti ponúka až tri mesiace zadarmo keď sa prihlásite na nový plán. Choďte to skontrolovať!

kódy kupónov pre veľké podnikyBigCommerce ponúka najviac zabudované funkcie elektronického obchodu na trhu

Po skúšobnej verzii môžete pokračovať v predaji s BigCommerce od 29,95 dolárov mesačne (účtované ročne). Môžete dokonca ušetriť 10%, keď platíte za rok vopred.

Prečo by ste sa mali obťažovať? Jednoducho to príde na to, čo dostanete. Vo všetkých svojich platených programoch môžete predávať neobmedzené množstvo produktov na rôznych kanáloch, ako sú Facebook, eBay a Amazon, vytvárať kupóny, získať podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a ďalšie. Tieto funkcie skutočne pomôžu vašej firme prosperovať.

BigCommerce je najlepší pre… majitelia firiem, ktorí sa chcú masívne prispôsobiť

# 8 Štvorcový priestor

Najlepšie pre dizajn

Pros:

 • Hĺbkové funkcie
 • Špičkové šablóny pre internetové obchody
 • Skvelý systém zásob

Zápory:

 • Chýbajú spôsoby platby
 • Žiadny obchod s aplikáciami
 • Najťažší staviteľ, ktorý nie je špecifický pre elektronický obchod

Spoločnosť Squarespace je lídrom v oblasti dizajnu, ponúka najlepšie šablóny na trhu. Skutočne to umožňuje vašim produktom žiariť a to’Je ideálny pre používateľov, ktorí chcú predať niekoľko položiek, zatiaľ čo vyzerajú skvele.

témy elektronického obchoduProgram Squarespace má najlepšie navrhnuté šablóny, vďaka ktorým vynikajú vaše produkty

Rovnako ako Wix, aj Squarespace je webový tvorca webových stránok, ktorý nie je špecifický pre elektronický obchod. Takže ako vy’d očakávať, že ceny elektronického obchodu sú cenovo dostupnejšie. Áno, existuje 14-dňová bezplatná skúšobná verzia, ale môžete ju predať prostredníctvom služby Squarespace za až za 18 dolárov mesačne. Ak použijete náš exkluzívny zľavový kód Squarespace, zníži sa to iba na 16,20 $ mesačne.

Štvorcový priestor je v priemere lacnejší ako Shopify a BigCommerce, ale stále poskytuje skutočne silné nástroje elektronického obchodu. Môžete predávať neobmedzený počet položiek, hromadne nahrávať produkty, prezerať prehľady výnosov a prijímať priame e-maily, keď je nízka zásoba.

Spárujte sa so šablónami internetového obchodu návrhárov, ktoré môžete použiť, a program Squarespace naozaj vyzerá ako cenovo dostupná – a atraktívna – možnosť pre váš internetový obchod..

Štvorcový priestor je najlepší pre… používatelia s dôrazom na dizajn

# 9 Volusion

Najlepšie pre milovníkov údajov

Pros:

 • Veľa spôsobov platby
 • Skvelé analytické nástroje
 • Mobilná aplikácia

Zápory:

 • Nie je možné predávať digitálne produkty
 • Žiadna funkcia blogovania
 • Certifikáty SSL stoja navyše

Volusion má skutočne rozsiahly backend, ktorý vám umožňuje predávať neobmedzený počet produktov s jasnými pokynmi, výzvami a množstvom integrácií aplikácií. Poskytuje tiež niekoľko vynikajúcich analytických funkcií. Ako zvuk toho? Dobrá správa: môžete vyskúšať Volusion zadarmo pomocou 14-dňovej skúšobnej verzie.

volusion

Ako sme povedali, spoločnosť Volusion je hrdá na analýzu spotrebiteľa. Môžete napríklad zobraziť, čo zákazníci hľadajú na stránkach Google. Počas skúšobného obdobia získate aj nulové transakčné poplatky, ‘navrhovať výrobky’ pre kupujúcich, aby si mohli pridať do svojich košov a hodiť množstvo aplikácií tretích strán.

Rovnako ako všetky ostatné bezplatné skúšobné verzie aj po 14 dňoch’Musím si vybrať platený plán. Volusion’Najlacnejšia možnosť stojí iba 15 dolárov mesačne. Vďaka tomuto plánu máte prístup ku všetkým skvelým zabudovaným funkciám, ktoré sme spomenuli, ale môžete predať iba 100 produktov.

Avšak so všetkými plánmi Volusion, vy’Musím si zakúpiť certifikáty SSL (ochrana proti podvodom) osobitne. Tieto náklady stoja 89 – 99 dolárov, a prichádzajú ako štandard s ostatnými platformami.

Takže ak máte väčšie ambície, mali by ste pravdepodobne premýšľať o väčšom pláne. Odporúčame profesionálny plán, v ktorom môžete predávať až 5 000 produktov za rozumnú 75 dolárov mesačne.

Volúcia je pre… vlastníci firiem riadení údajmi

Je vhodné upgradovať na platený plán?

Odomknutie ďalších funkcií je kľúčom k úspešnému online obchodu. A s tvorcami webových stránok okolo dnes’je lacnejšie ako kedykoľvek predtým. Pamätajte – Volúzia’Plány začínajú už od 15 dolárov mesačne, zatiaľ čo veľký kartel’s začať od pouhých 9,99 dolárov za mesiac. Ak teda’znovu premýšľam, či’stojí za to upgradovať na platený plán, odpoveď je takmer určite: áno!

Stručne povedané, inovácia na platený program inovuje vaše podnikanie. Ako to je? Rovnako ako každé predplatné, ak platíte viac, získate viac. A my’Nižšie uvádzam päť najlepších funkcií, ktoré môžete získať pri platenom pláne…

1. Žiadne reklamy

Možno ste skutočne malý alebo úplne nový podnik, ale nikto to vlastne nebude vedieť – pokiaľ to samozrejme nebudete’pri vytváraní elektronického obchodu bezplatne využívate program a výsledkom je omietnutie vašich stránok reklamami. tam’s prvkom ‘predstieraj to dokým to nespravíš’ ako nové podniky a neprofesionálna webová stránka nie je’nebudem vysielať správne signály.

Môže to byť skľučujúce platiť za platformu elektronického obchodu pred vami’Mám akúkoľvek záruku zákazníkov a príjmov, ale považujte to za malú, ale nevyhnutnú investíciu. Pamätajte, že všetky tieto platformy vám umožnia platiť mesačne, takže tam’nie je nátlak na zaviazanie sa k niečomu dlhodobému, ak vy’nie som si istý’to bude fungovať.

2. Lepšie nástroje predaja

Vyhral sa platený plán’Ak si len urobíte webovú stránku, ktorá vyzerá profesionálnejšie, urobí z vás webovú stránku, ktorá sa správa profesionálnejšie. Platformy elektronického obchodu odopierajú prémiovým funkciám, ako je napríklad schopnosť odosielať e-maily na obnovenie opusteného košíka, pre platiacich členov – a to z dobrého dôvodu. V skutočnosti je 69% online vozíkov opustených (t. J. Zákazník opustí web bez toho, aby zaplatil za položky, ktoré zhromaždil vo svojom košíku). E-maily zasielané týmto zákazníkom môžu mať pôsobivú mieru otvorenia 45% a pri opätovnom zapojení týchto zákazníkov sú veľmi efektívne. Týmto spôsobom akékoľvek ‘poistné’ funkcie sa pravdepodobne zaplatia za seba – a potom niektoré.

3. Predajte viac produktov

Väčšina bezplatných plánov elektronického obchodu obmedzuje počet položiek, ktoré môžete predať. Tým, že ste sa rozhodli pre platený program, vy’dávate si väčšiu slobodu a svojim zákazníkom viac možností výberu.

4. Získajte lepšiu podporu

Platiaci zákazníci majú tendenciu buď získať prístup k podpore viacerými spôsobmi, napríklad telefonicky. Aj keď získate rovnaké možnosti pomoci a podpory ako prémioví zákazníci, radšej by ste tomu uverili’keď budete potrebovať pomoc, nebudete na prvom mieste vo fronte priorít. Don’t počkajte, kým vaše stránky prestanú fungovať, alebo kým nebudete môcť’t dostať odpoveď na niečo, čo’Je to jazda orechy, pred aktualizáciou – to teraz, a vaše budúce ja (a miesto) vám poďakuje!

5. Zvýšte spôsoby platby

Platené programy zvyčajne umožňujú pripojiť viac spôsobov platby. To zasa uľahčí nákupným zážitkom pre vašich zákazníkov a zvýši pravdepodobnosť, že budú’Vrátim sa.

Ako ušetriť na platených plánoch

Vy ste jednoznačne dôvtipný banda, takže aj vy’Bude mi potešením, že aj keď odporúčame platiť za plán elektronického obchodu, stále existuje veľa spôsobov, ako ušetriť peniaze. Vezmite si napríklad Shopify. Shopify je naša platforma elektronického obchodu s najvyššou hodnotou a vy môžete ušetriť 10% registráciou na jeden rok a 20% registráciou na dva roky. To nemusí znieť ako veľa, ale môže’je v skutočnosti ekvivalentom a úspora medzi 34,80 a 1 435,20 dolárov!

Najlepšie platformy elektronického obchodu: Verdikt

Pokiaľ ide o budovanie internetového obchodu, máte dve možnosti. Môžete si vybrať bezplatný plán, napríklad na Veľký kartel alebo Nepretržitý kontakt – kde sa nachádzate’Neplatíte za predaj online – alebo si vyberiete platený program, napríklad na portáli Shopify alebo BigCommerce.

Rozhodovanie o platforme naozaj závisí od dvoch jednoduchých vecí: vášho rozpočtu a vašich potrieb. Koľko ste ochotní minúť za inováciu svojho obchodu a za aké funkcie musíte rásť?

Najlepšie tvorcovia webových stránok pre elektronický obchod sú:

 1. Weebly (Plán zadarmo).
 2. Veľký kartel (Plán zadarmo).
 3. Neustály kontakt (Plán zadarmo)
 4. Square Store Builder (Plán zadarmo).
 5. Wix (Zadarmo na zostavenie, nie na predaj).
 6. Shopify (Skúška zadarmo).
 7. BigCommerce (Skúška zadarmo).
 8. Squarespace (Skúška zadarmo).
 9. Volusion (Skúška zadarmo).

Zatiaľ čo bezplatné plány dávajú majiteľom firiem, ktorí si uvedomujú peniaze, dokonalý zmysel, majú svoje obmedzenia.

Po prvé, s Wixom môžete svoj obchod zostaviť iba zadarmo. Inými slovami, aby ste skutočne zarobili peniaze, vy’Budem musieť minúť nejaké.

Po druhé, na veľkom karteli’s zadarmo plán, môžete predať iba päť výrobkov. Toto nie je’nie je reálne uskutočniteľné pre podniky, ktoré sa chcú zväčšiť; Ak je to váš cieľ, vy’lepšie vyskúšajte službu BigCommerce alebo Shopify pomocou bezplatných skúšobných verzií.

Prečo by ste teda mali uvažovať o inovácii? Pretože za pár dolárov navyše mesačne’Budete mať prístup k širokej škále funkcií. Medzi najdôležitejšie patrí viac nástrojov predaja, lepšia podpora zákazníkov a schopnosť skutočne predávať viac produktov.

Celkovo vám odporúčame zaregistrovať sa do bezplatného plánu elektronického obchodu dnes – alebo vyskúšať bezplatnú skúšobnú verziu – aby ste z predaja produktov online vyťažili maximum..

Najlepšie platformy elektronického obchodu: Najčastejšie otázky

Môžem zadarmo vytvoriť internetový obchod?

Áno – takmer všetky platformy elektronického obchodu ponúkajú bezplatnú skúšobnú verziu, takže môžete začať budovať internetový obchod zadarmo. Veľký kartel a neustály kontakt vám umožňujú stavať a predávať zadarmo, zatiaľ čo spoločnosť Wix vám umožňuje stavať obchod bez akýchkoľvek nákladov, ale za účelom predaja produktov, ktoré vám’Budem musieť upgradovať.

Čo’s najlepšou platformou pre budovanie internetového obchodu?

Podľa nášho prieskumu je Shopify najlepšia platforma elektronického obchodovania pre všetky oblasti. Má najkomplexnejšiu škálu nástrojov predaja, obrovský trh aplikácií a vynikajúcu zákaznícku podporu. to’Taktiež stojí za vyskúšanie Wix, ktorý ponúka najkreatívnejšiu kontrolu, a BigCommerce, ktorý podporuje najviac vstavané funkcie na trhu.

Ako dlho trvá vybudovanie internetového obchodu?

Závisí to od platformy. Vytvorenie obchodu Shopify trvá pár hodín, vďaka vizuálnym narážkam a jednoduchému jazyku, BigCommerce zvyčajne trvá deň alebo dva, kvôli počiatočnej krivke učenia, zatiaľ čo GoDaddy používa ADI (Artificial Design Intelligence) na vytvorenie obchodu za pár minút..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map