Sprievodca po najlacnejších tvorcov webových stránok: Porovnanie najlepších staviteľov pre menšie rozpočty

najlacnejších tvorcov webových stránok


to’je lacnejšie a ľahšie ako kedykoľvek predtým pripojiť sa k webovým stránkam pomocou nástroja na tvorbu webových stránok. Ale ktorý z nich vám ušetrí najviac peňazí? Nižšie sme’Prejdem najlacnejšie poistné plány, ktoré ponúka 13 rôznych tvorcov webových stránok – všetky z nich nedosahujú 15 $ mesačne (účtované ročne).

my’Tiež ti poviem čo’s každým plánom a či ho odporúčame.

Contents

13 najlacnejších platforiem na tvorbu webových stránok:

 1. WordPress.com – najlacnejší celkový tvorca webových stránok (3 $ / mesiac).
 2. Weebly – najlepšie pre malé podniky (6 dolárov mesačne).
 3. Choď oci – najlepšie pre rýchlu výstavbu ($ 6 / mesiac).
 4. nápadne – najlepšia hodnota za peniaze (8 $ / mesiac).
 5. Tvorca IM – najlepšie pre elektronický obchod zameraný na dizajn (8 dolárov mesačne).
 6. Jimdo Stvoriteľ – najlepšie pre nič za nič, ale v poriadku pre všetko (9 dolárov mesačne).
 7. Gator – najlepší úvod do webhostingu (9,22 dolárov mesačne).
 8. Ucraft – najlepšia lacná alternatíva služby Squarespace (10 $ / mesiac).
 9. SITE123 – najlepšie pre podporu živého chatu (10,80 $ mesačne).
 10. SimpleSite – najlepšie na holé minimum (11,25 USD mesačne).
 11. Squarespace – najlepšie pre kreatívy (12 USD mesačne).
 12. Wix – najlepší celkový tvorca webových stránok (13 USD mesačne).
 13. Duda – najlepšie pre tých, ktorí potrebujú kreatívnu pomocnú ruku (14 dolárov mesačne).

tam’Je to skutočné šírenie kvality a hĺbky naprieč týmito lacnými plánmi pre tvorcov webových stránok. WordPress.com’s najlacnejším plánom ($ 3 / mesiac), napríklad, môžete pridať iba vlastnú doménu. Na druhom konci spektra, vy’Dostanem plnú, elegantnú webovú stránku s programom Squarespace’s najlacnejším plánom (12 $ / mesiac).

Ďalšie informácie

10 najlepších tvorcov webových stránok – zistiť, ktorá platforma je najlepšia na trhu

Tabuľka porovnania nástroja na tvorbu webových stránok – pozrite sa vedľa seba na najlepšie hodnotené platformy

Najlepšie bezplatné platformy elektronického obchodovania – dúfať, že budete predávať online zadarmo? Prezrite si najlepšie platformy na vytvorenie internetového obchodu zadarmo.

10 najlepších platforiem Blogger – najlepší tvorcovia blogerov

Ako vytvoriť webovú stránku – podrobný návod na jednoduché nastavenie

6 najlepších navrhnutých webových stránok z roku 2019 – predtým, ako si vytvoríte svoj vlastný, vyhľadajte inšpiráciu na našich obľúbených webových stránkach

1

WordPress.com (3 $ / mesiac)

Najlacnejší celkový tvorca webových stránok so skvelými funkciami pre blogovanie.

Kľúčové vlastnosti

 • Ideálne šablóny pre blogovanie
 • Vstavaná analytika výkonu
 • Ľahká integrácia do sociálnych médií

WordPress je najobľúbenejšou platformou, na ktorej je možné stavať webové stránky’V skutočnosti je tak populárne, že dnes ovláda tretinu webových stránok online! Väčšina týchto stránok je však postavená na systéme WordPress.org, ktorý je otvoreným systémom na správu obsahu.

WordPress.com je webový tvorca, ktorý’je oveľa ľahšie použiteľný a je dodávaný so stanovenými cenovými plánmi. Ak ty’ak vás zaujíma viac o rozdieloch, prečítajte si nášho sprievodcu WordPress.com verzus WordPress.org.

Okrem bezplatného plánu môže byť služba WordPress.com používaná len za malú cenu $ 3 / month na jeho ‘Blogger’ plán. Ako môžete uhádnuť z názvu, tento plán je špeciálne navrhnutý tak, aby pomáhal ľuďom vytvárať webové stránky s blogmi.

Nižšie vidíte, ako sa pri testovaní stránky WordPress.com darilo. Môže vám chýbať prispôsobenie, ktoré získate s ostatnými webovými tvorcami, ale môžete’t za svoju hodnotu za peniaze:

vy’Musím sa vyrovnať s “.blog” subdoména, ale pozerajte sa ďalej a dostanete e-mailovú podporu, 6 GB úložného priestoru, desiatky bezplatných tém a základné prispôsobenie dizajnu. Reklamy WordPress môžete tiež odstrániť zo svojich stránok.

Odporúčame WordPress.com’s Najlacnejší plán?

Plán Blogger je v zásade vhodný iba pre základné webové stránky blogov. Získate dostatok úložného priestoru a dostatok edičného výkonu, aby ste si ho vytvorili sami, ale budete sa snažiť vytvoriť čokoľvek zvláštne.

Zistite viac s naším Recenzia WordPress.com

Discover Ako vytvoriť webovú stránku WordPress v ôsmich krokoch

2

Weebly (6 dolárov / mesiac)

Hodí sa pre malú firmu, ktorá potrebuje inzerovať svoje služby.

Kľúčové vlastnosti

 • Jednoduché šablóny drag-and-drop
 • Užitočné príručky SEO dostupné na mieste
 • App Center ponúka sofistikované nástroje s rýchlou inštaláciou

Weebly je klasický tvorca webových stránok. Ponúka päť rôznych cenových plánov, čo vám umožní vytvoriť čokoľvek od jednoduchého blogu po plne rozvinutý internetový obchod.

Weebly sa špecializuje na webové stránky malých firiem – konkrétne na tie, ktoré nie sú elektronickým obchodom – hoci sa jeho plány internetového obchodu neustále zlepšujú. Nižšie vidíte, ako sa to darilo pri uskutočňovaní nášho výskumného testovania:

Podobne ako WordPress.com má Weebly aj svoj vlastný bezplatný plán. však, ‘osobné’ plán na 6 dolárov mesačne vám umožní prístup k niekoľkým úhľadným funkciám.

Najviditeľnejšou výhodou je, že získate svoju vlastnú doménu, vďaka ktorej okamžite vyzerá vaša stránka 10x profesionálnejšia. tam’Poskytuje tiež bezplatné zabezpečenie SSL, ktoré pomáha chrániť vaše stránky, 500 MB úložného priestoru a samozrejme používanie zariadenia Weebly’s šablóny a editor drag-and-drop.

Editor nie je’t tak jednoduché alebo tvorivo zadarmo ako Wix’s, ale je celkom ľahké sa s tým vysporiadať. Každý, kto má pracovné znalosti programu PowerPoint, by nemal’Nemám príliš veľa problémov s učením sa, ako ho používať.

Odporúčame Weebly’s Najlacnejší plán?

Ako už bolo spomenuté, Weebly najlepšie funguje pre webové stránky malých firiem založené na službách. Ak ty’osobný tréner, chodec so psom, živnostník alebo ktokoľvek medzi tým, potom vy’Na Weebly si budem môcť vytvoriť profesionálne vyzerajúce stránky’s Plán pripojenia.

Získajte viac informácií od našich Weebly Recenzie

Ste pripravení sa zaviazať? Pozrite sa na naše Ako používať Weebly sprievodca

3

GoDaddy (6 $ / mesiac)

Ideálne pre tých, ktorí si uvedomujú čas.

Kľúčové vlastnosti

 • SEO sprievodca nástroj navrhuje kľúčové slová, ktoré pomôžu optimalizovať vaše stránky
 • Zjednodušený proces navrhovania stránok
 • Funkcia automatického ukladania udržuje vaše stránky zálohované

Pravdepodobne poznáte GoDaddy z jeho banálnych televíznych reklám, ale za týmto vonkajším povrchom stojí solídny tvorca webových stránok, ktorý ponúka najrýchlejší spôsob vytvorenia webovej stránky, ktorú’narazil som.

že’Je to preto, že namiesto použitia editora drag-and-drop používa GoDaddy pomoc pri navrhovaní, aby vám pomohla vytvoriť webovú stránku. “Čo’s pomoc pri navrhovaní?” počujeme, že sa pýtate – dovoľte nám to vysvetliť!

Pomoc pri navrhovaní je miesto, kde vám tvorca webových stránok položí pár otázok – napríklad, aký je účel vášho webu – skôr, ako v skutočnosti dôjde generovanie webových stránok pre vás. Pekne upravené, huh?

Ak chcete ďalšie informácie o tvorcoch webových stránok podporovaných návrhom, pozrite si naše porovnanie štyroch najjednoduchších tvorcov webových stránok, ktoré môžete použiť.

my’GoDaddy sme intenzívne testovali a tu môžete jasne zistiť, kde sú jeho silné a slabé stránky:

GoDaddy ponúka jeden mesiac bezplatnej skúšobnej verzie s cenami začínajúcimi na 6 USD mesačne pre svoj osobný plán. A zatiaľ čo tento plán nie’Ak všetko nepokryjete, získate spravodlivý podiel funkcií.

Pred vykonaním ďalších úprav môžete pomocou nástroja na návrh vytvoriť svoju pôvodnú webovú stránku. tam’tiež bezplatné zabezpečenie SSL a nepretržitá podpora, ak by ste uviazli s čímkoľvek.

Väčšina funkcií, ktoré ponúka GoDaddy, je k dispozícii ako súčasť osobného plánu, ale ak chcete vytvoriť webovú stránku elektronického obchodu, budete musieť inovovať.

Odporúčame GoDaddy’s Najlacnejší plán?

GoDaddy môže byť trochu základný, ale je to tak’Je ideálny pre jednoduché weby, či už osobné alebo pre podnikanie. to’je obzvlášť skvelé, ak ste’v zhone a potrebujete webové stránky hore ASAP. Vďaka ponúkanej pomoci pri navrhovaní môže ktokoľvek vytvoriť web a uviesť ho naživo do blesku.

Získajte viac informácií od našich Recenzia GoDaddy

Nie ste staviteľ pre vás? Pozrite sa na 6 najlepších alternatív GoDaddy namiesto

4

Úžasne (8 $ / mesiac)

Skvelé pre získanie skutočnej hodnoty.

Kľúčové vlastnosti

 • Možnosti elektronického obchodu pre všetky platené programy
 • SEO kontrolný zoznam pre usmernenie
 • Ľahko preformátovať šablóny

Pozoruhodne sa dá považovať za ‘to najlepšie zo zvyšku’ druh tvorcu webových stránok. to’je to dobré pre väčšinu vecí, ale nie pre nič dobré.

Naše výskumné testovanie podporilo naše počiatočné myšlienky a v prípade väčšiny kľúčových oblastí bolo nápadné skóre medzi tromi a štyrmi hviezdičkami. Jeho plány však majú vynikajúcu hodnotu za peniaze, takže tí, ktorí sa zaujímajú o zľavu, by si ju mali vypočuť:

Podobne ako mnoho iných platforiem v tomto zozname, Strightly ponúka bezplatný plán. Ďalším krokom nahor je však jeho obmedzený plán, ktorý stojí 8 dolárov mesačne – a na rozdiel od jeho názvu napovedá, skutočne dostanete slušnú sumu za svoje peniaze.

Pre začiatočníkov môžete vytvoriť a publikovať dva webové stránky za cenu jedného – skvelé správy, ak potrebujete druhú stránku. Po druhé, môžete skutočne predávať produkty online! (Dobre, takže môžete predávať iba päť rôznych typov produktov – ale stále za 8 dolárov? To nie je zlé.)

tam’je tiež vrhnutá bezplatná doména plus podpora 24/7, aj keď je tu jedna nevýhoda – môžete vytvoriť iba jednostránkové webové stránky. Toto nie je’Je to obrovský problém – existuje veľa skvelých jednostránkových webov – ale nie je to tak’požičiavajte sa na weboch s mnohými informáciami na zdieľanie.

Odporúčame dôrazne’s Najlacnejší plán?

tam’Nepochybujem o tom, že nápadne ponúka veľkú hodnotu za peniaze, čím sa dosiahne dokonalá rovnováha medzi cenou a kvalitou. my’d odporučiť pre jednoduché osobné alebo obchodné stránky, a dokonca aj pre tých, ktorí chcú možnosť predávať online za lacné.

Prečítajte si celý náš text Pozoruhodné hodnotenie Pre viac informácií

Pozrite sa na 10 najlepších bezplatných tvorcov webových stránok ušetriť ešte viac

5

Tvorca okamžitých správ (8 $ / mesiac)

Zostavte pre webové stránky elektronického obchodu zamerané na dizajn.

Kľúčové vlastnosti

 • Návrh šablóny zameranej na obrázok
 • Lacné možnosti elektronického obchodu

IM Creator je ďalší tvorca webových stránok, ktorý kladie rýchlosť na jadro jeho používateľskej skúsenosti. Ak potrebujete stránku bohatú na obrázky, ale nie’Nechcem sa zapadnúť do dizajnu, IM Creator je určite ten, ktorý treba zvážiť.

Existuje však bezplatný plán, ale ceny začínajú na 8 USD mesačne za prémiový účet.

Premium vám umožňuje predávať online, odstraňovať reklamy z vašich webových stránok a pristupovať ku všetkým tvorcom IM’s témami. tam’nie je to však žiadna bezplatná doména a čo je dôležitejšie, žiadne zabezpečenie SSL – veľká červená vlajka. vy’Musím si kúpiť obidve samostatne, takže to, čo ste si pôvodne mysleli, bolo 8 dolárov mesačne, sa môže rýchlo stať oveľa viac.

Editor je ďalšou hrozbou v tom, že’je menej intuitívny ako Wix a Weebly. tam’bez pretiahnutia, takže vy’Musím stráviť trochu času poznaním, ako to funguje.

Odporúčame tvorcu IM’s Najlacnejší plán?

Rovnako ako v prípade pozoruhodne, IM Creator je skvelý, ak chcete predávať online a zároveň platiť čo najmenej. Vzhľadom na to, že s tým súvisia ďalšie náklady (domény, SSL atď.), Je to tak’Nie je to také lacné, ako ste si pôvodne mysleli. Pekná, rýchla platforma, ale o čom písať domov.

Prečítajte si naše Recenzia tvorcu IM pre viac informácií 6

Jimdo Creator (9 dolárov mesačne)

Veľmi platforma na ceste.

Kľúčové vlastnosti:

 • Lacné plány bez reklám
 • Jednoduché editovacie rozhranie
 • 5 GB úložného priestoru podľa najlacnejšieho plánu

Jimdo možno považovať za krásnu, ale frustrujúcu hádanku. Všetky kusy – alebo funkcie – sú tu na vytvorenie skvelej webovej stránky, ale ich zostavenie a vytvorenie tak, ako vyzeráte vy’by rád bol rozzúrený.

Z výskumu a testovania Jimdo, my’Dozvedel som sa, že má jasné silné a slabé stránky. Tu si môžete sami zistiť, ako to fungovalo:

Jimdo v súčasnosti ponúka päť rôznych cenových plánov prvý prémiový plán, ‘štart’, maloobchodný predaj za 9 dolárov mesačne.

Štart vám, rovnako ako väčšina plánov pre tvorcov webových stránok, poskytuje prístup k niektorým bežným výhodám: bezplatná doména, zabezpečenie SSL, odstránenie reklám a prístup ku všetkým Jimdo’s pomoc a podporu.

Niekoľko ďalších zaujímavých miest je 5 GB úložného priestoru, 10 GB šírky pásma, pokročilé funkcie SEO a analýza webových stránok.

to’Je dôležité vedieť, že môžete’• nevytvorte internetový obchod – a váš web nesmie mať viac ako 10 stránok. ‘Žiadne možnosti elektronického obchodu’ je celkom štandardom pre lacné plány, ale obmedzenie počtu stránok, ktoré môžu mať vaše stránky, môže byť obchodníkom s cennými papiermi.

Odporúčame Jimdo’s Najlacnejší plán?

Stručne povedané, nie. Jimdo je zaseknutý v tom trápnom strednom teréne, kde sú lacnejšie plány, ktoré ponúkajú iba mierne nižšiu (ak nie rovnakú) kvalitu, a môžete upgradovať na omnoho lepšiu platformu len za dolár alebo dva navyše mesačne..

Zistite viac s naším komplexným Recenzia Jimdo 7

Gator (9,22 $ / mesiac)

Malý súrodenec obrovskej webhostingovej spoločnosti.

Kľúčové vlastnosti

 • Nemerané úložisko a šírka pásma
 • Vrátane bezpečnostného certifikátu SSL
 • Ľahko použiteľný editor

HostGator je síce jedným zo sveta’Popredný poskytovateľ webhostingu, Gator je jeho tvorca doplnkových webových stránok. A hoci Gator nemusí byť hlavným lákadlom, je’je to stále dosť šikovná platforma.

Má ľahko použiteľný editor drag-and-drop, rad základných šablón a niektoré vynikajúce funkcie. Nemusí to byť pre každého, ale Gator je určite vhodný pre tých, ktorí nemajú žiadne technické skúsenosti.

Neexistuje žiadny bezplatný Gator plán, ale ‘štartér’ balíček je iba 9,22 dolárov mesačne. Toto sa môže ešte viac znížiť, ak sa zaregistrujete na 2-ročné obdobie s dlhodobými obchodmi už od 3,84 USD / mesiac!

Gator’Je to tak’Je navrhnutý v súlade s webhostingom, čo znamená, že pri všetkých plánoch získate nemerané úložisko a šírku pásma. tam’je tiež bezplatná doména, zabezpečenie SSL a podpora živého chatu / e-mailu / telefónu.

Odporúčame Gator’s Najlacnejší plán?

Gator je oveľa jednoduchší ako povedzme, Wix alebo Squarespace, ale ak nie’Nepotrebujem všetky zvončeky a píšťalky, môžete urobiť oveľa horšie. Nesmerované limity zdrojov sú obrovské plus’rád ťa poznávam’s platformou, ktorá si cení kvalitný webhosting.

Získajte viac informácií z našej plnej Gator Review

Ako Gator? Dozviete sa viac o svojich protějškoch webhostingu Recenzia hostgátora

8

Ucraft (10 dolárov / mesiac)

Lacnejšia alternatíva pre Squarespace.

Kľúčové vlastnosti

 • Kreatívne šablóny
 • Lacné možnosti elektronického obchodu
 • Zadarmo analytické funkcie

Ucraft je elegantný, štýlový a jednoduchý tvorca webových stránok, ktorý kladie veľký dôraz na snímky. to’je určený pre kreatívy – grafikov, fotografov atď. – ktorí chcú, aby ich práca preskočila zo stránky.

Jeho editor prichádza s trochou učebnej krivky, ale je to tak’je to dosť jednoduché, akonáhle budete’Mám to na kĺb. to’Taktiež nie je požehnaný množstvom funkcií, ale tie, ktoré má, sú zamerané na vašu estetiku.

Pokiaľ ide o stanovovanie cien, vy’pri pohľade na štyri plány, od bezplatných až po 39 dolárov mesačne. to’s Ucraft’s ‘Webová stránka Pro’ plán, ktorý my’Zameriavam sa na, príde na 10 dolárov mesačne.

Veľkou správou je, že môžete predať až 50 produktov, vďaka čomu je Ucraft jedným z najlacnejších tvorcov webových stránok pre elektronický obchod! Môžete tiež odstrániť značku Ucraft, získať prístup ku všetkým jej funkciám, vložiť kód, získať podporu 24/7 a ďalšie.

Odporúčame Ucraft’s Najlacnejší plán?

Kým Ucraft nie je’Keďže je navrhnutý pre zložité stránky, určite má svoj vlastný v poskytovaní fantastickej lacnej alternatívy k službe Squarespace. Obe platformy sú navrhnuté s ohľadom na kreatívy. Ak chcete predávať aj lacné výrobky, potom je pre vás spoločnosť Ucraft.

Získajte viac informácií z našej kompletnej ponuky Ucraft Review

Pozrite sa na 5 najlepších tvorcov portfólia webových stránok porovnávacia tabuľka

9

SITE123 (10,80 $ mesačne)

Vynikajúca podpora zákazníkov a fantastická hodnota.

Kľúčové vlastnosti

 • Užitočná pomoc pri navrhovaní
 • 10 GB úložného priestoru
 • Vrátane základných nástrojov SEO

SITE123 sa hrdí svojou rýchlosťou a jednoduchosťou. Jeho editor, podobne ako GoDaddy, používa pomoc pri navrhovaní, aby vám pomohol vytvoriť miesto pre vás. Vďaka kombinácii s neuveriteľne pohotovým a užitočným live chatom je preto ideálny pre nováčikov v oblasti technológií.

Toto pohodlie bohužiaľ prichádza na úkor skutočnej kontroly. Na svoje stránky môžete robiť základné úpravy a vylepšenia, ale potom’Snažím sa urobiť niečo skutočne jedinečným alebo osobným. Funkcie sú tiež trochu obmedzujúce, ale stále majú všetko, čo potrebujete.

Nižšie vidíte, ako sa server SITE123 pri testovaní naskladal:

SITE123 má iba dva cenové plány: zadarmo a 10,80 dolárov mesačne. Ak ty’ste ochotní rozlúčiť sa s menej ako jedlom za mesiac, pokiaľ ide o výdavky, potom vy’Budem mať prístup ku všetkému, čo SITE123 ponúka.

Štandardne je k dispozícii bezplatná doména, 10 GB úložného priestoru, šírka pásma 5 GB a žiadne reklamy / branding. Aj elektronický obchod. Môžete sledovať objednávky, vytvárať kupóny, spravovať svoj inventár, prijímať viac platobných brán a mien a nastaviť si vlastné dane a sadzby za dodanie.

Odporúčame SITE123’s Najlacnejší plán?

Robíme! Pomáha to SITE123’s iba prémiový plán je v predvolenom nastavení najlacnejším, ale znamená to, že získate všetko, čo ponúka. to’je vynikajúci pre jednoduché webové stránky a internetové obchody a môžu ho dať do niekoľkých minút ľudia všetkých úrovní zručností.

Prečítajte si naše SITE123 Recenzia pre kompletnejšie informácie 10

SimpleSite (11,25 $ mesačne)

Jednoduchosť do extrému.

Kľúčové vlastnosti

 • Jednoduché použitie
 • Dobré pre mobilnú optimalizáciu
 • Začiatočník priateľský

SimpleSite je presne na to – jednoduché webové stránky. to’s neuveriteľne jednoduché použitie, ale to stojí za cenu zložitého dizajnu a pokročilých funkcií. Simple? Absolútne. Dobrý? Nie naozaj.

Hlavnou chybou je, že akýkoľvek SEO (Search Engine Optimization), ktorý chcete vykonať, je takmer úplne na vás. Len z tohto dôvodu by sa SimpleSite mal vnímať ako platforma na vytváranie malých osobných webových stránok, a nie ako obchodné weby alebo čokoľvek, čo vyžaduje marketing..

SimpleSite má tri plány, pričom najlacnejšia prémiová možnosť stojí 11,25 dolárov mesačne. Neexistujú žiadne reklamy a neobmedzené stránky, obrázky a videá. Môžete tiež predať až päť produktov a pripojiť k svojej stránke päť e-mailových adries.

Odporúčame SimpleSite’s Najlacnejší plán?

Nie naozaj. SimpleSite je v poriadku, ak ste’Hľadám bezplatného, ​​základného tvorcu webových stránok, ale rozdeľovať sa o 11,25 dolárov mesačne – vzhľadom na alternatívne možnosti – by bolo trochu hlúpe. my’d) SimpleSite vníma skôr ako platformu, s ktorou si vyskúšate a zvyknete si s ňou stavať stránky, a nie ako váš posledný výber.

Získajte viac informácií od našich Recenzia SimpleSite 11

Štvorcový priestor (12 USD mesačne)

Kreatívne’sen.

Kľúčové vlastnosti

 • Najlepšie navrhnuté šablóny na trhu
 • Neobmedzená šírka pásma a úložisko
 • Silné možnosti SEO

Program Squarespace robí skvelú prácu so zmiešaním súčasného dizajnu s intuitívnym editorom. Je známy svojimi ohromujúcimi šablónami, a pokiaľ ide o estetiku, veľmi stanovuje štandard pre iné platformy..

Stručne povedané, Squarespace je kreatívny’sen. Vezmite obrazový dizajn Ucraft spojený s kvalitnými funkciami Weebly a začnete maľovať mentálny obraz presne toho, čo ponúka Squarespace..

Ak chcete zistiť, ako sa Squarespace v našom konštrukčnom testovaní okrem iného dozvedel, pozri nižšie:

Na rozdiel od mnohých iných platforiem nemá program Squarespace bezplatný plán – iba dvojtýždňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Ceny začínajú na 12 dolárov mesačne pre internet ‘osobné’ plán, kde získate prístup k väčšine funkcií mimo elektronického obchodu.

tam’Je to bezplatná vlastná doména, neobmedzená šírka pásma a úložisko, pokročilé funkcie SEO, žiadne reklamy a veľa ďalších ponúk. Čo ty’za to však skutočne stojí možnosť vytvoriť elegantný a štýlový web, ktorý vyzerá, akoby ho vytvoril profesionálny webový vývojár..

Odporúčame Squarespace’s Najlacnejší plán?

Ak ty’znovu kreatívny nezávislý pracovník, Squarespace’s Osobný plán je ideálny. Väčšie podniky môžu chcieť prejsť na obchodný plán (18 dolárov / mesiac), zatiaľ čo podniky, ktoré chcú predávať online, budú potrebovať buď plán základného alebo rozšíreného obchodu (26 dolárov mesačne alebo 40 dolárov mesačne).

Pozrite sa na naše Preskúmanie štvorca Pre viac informácií

učiť sa Ako používať Squarespace v 9 jednoduchých krokoch

12

Wix (13 $ / mesiac)

Najlepší tvorca webových stránok na trhu.

Kľúčové vlastnosti

 • 2 GB šírky pásma a 3 GB úložného priestoru podľa najlacnejšieho plánu
 • Stovky elegantných šablón z čoho vyberať
 • Najvyššie verejné odporúčanie akéhokoľvek tvorcu webových stránok

Wix vyšiel z nášho prieskumu ako najlepší celkový tvorca webových stránok na trhu. Existujú lacnejšie možnosti – ako my’Diskutovali sme – ale žiadny, ktorý konkurenčného Wix, pokiaľ ide o celkovú kvalitu.

V prípade Wix máte na výber, či použijete editor drag-and-drop, alebo sa rozhodnete pre pomoc s návrhom. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako sa tieto odlišujú, pozrite si naše porovnanie Wix ADI vs Wix Editor.

Tu vidíte, ako silne Wix dosiahol skóre v našich kľúčových oblastiach výskumu:

Wix má spolu sedem cenových plánov, vrátane bezplatného prémiové náklady začínajúce na 13 dolárov mesačne pre internet ‘combo’ plán.

Na Combo môžete využívať všetky Wix’s 510 profesionálne navrhnutých šablón, dostanete takmer neobmedzené prispôsobenie a užívajte si bezplatnú doménu.

Získate tiež 2 GB šírky pásma, 3 GB úložného priestoru, 30 minút videa a odstránenie reklamy Wix. Čo však robí Wix tak zvláštnym, je kvalita jeho funkcií. Wix vyhovuje všetkým možným webovým stránkam a poskytuje celý rad funkcií a aplikácií špecifických pre každý priemysel.

Odporúčame Wix’s Najlacnejší plán?

Wix je najlepší tvorca webových stránok, ktorý je dnes k dispozícii. Povedali by sme, že jeho Neobmedzený plán (17 USD / mesiac) má lepšiu hodnotu za peniaze ako plán Combo, ale naozaj môžete’teat Wix pre kreatívnu kontrolu, jednoduché použitie alebo kvalitu funkcií.

Prečítajte si naše komplexné informácie Wix Review

Ste pripravení sa zaviazať? Pozrite sa na naše Ako používať Wix sprievodca

13

Duda (14 $ / mesiac)

Pomáha vám s kreatívnym dizajnom… za cenu.

Kľúčové vlastnosti

 • Kreatívny dizajn stránok
 • Vrátane bezpečnostného certifikátu SSL
 • Prístup do knižnice s obmedzeným obsahom

Duda je známy tým, že vám podáva pomocnú ruku. Ak chcete fantáziu vyzerajúcu stránku, ale chýba jej kreativita, Duda vám pomôže dať dohromady kúsky.

Jeho prísny editor by nemal’byť považovaný za zlú vec, ako to’s cieľom ubezpečiť sa, že sú vaše webové stránky úhľadné a či ponúkajú dobrý UX (užívateľský zážitok). Čo môže’Nezabudnite však na cenu.

Na 14 dolárov mesačne, Duda’s najlacnejším plánom – ‘základné’ – je sotva výhoda storočia. To znamená, že existuje 30-dňová bezplatná skúšobná verzia, takže môžete ‘vyskúšajte pred nákupom’.

Základný plán prichádza s e-mailovou podporou, schopnosťou vytvoriť jednu webovú stránku a predať až 10 produktov. Žijúc až do svojho mena’nie je za tým veľa – as ostatnými plánmi to stojí 22 dolárov mesačne a 74 dolárov mesačne’je spravodlivé to povedať’Nie je to najlacnejšia platforma.

Odporúčame Duda’s Najlacnejší plán?

Hodnota za peniaze nie je Duda’s silný oblek. to’je pomerne podobný Jimdo, pokiaľ ide o jednoduchosť použitia, ale pomôže vám kreatívnejšie. my’Musím však povedať, že za 14 dolárov mesačne ste’lepšie hľadať niekde inde.

Prečítajte si naše Recenzia Duda

Bezplatné plány vs Lacné plány: Čo získate za svoje peniaze?

Získanie hodnoty za peniaze by malo byť jedným z vašich najdôležitejších problémov pri nakupovaní lacného tvorcu webových stránok.

vy’Chcem natiahnuť svoje ťažko zarobené peniaze tak ďaleko, ako je to len možné, takže’Určite stojí za to vedieť, čo môžete očakávať za svoje peniaze.

Platba za prémiový plán staviteľa webových stránok – dokonca lacnejší, dostupnejší – vám prinesie tieto kľúčové výhody:

Ľahko použiteľný editor s viacerými funkciami

Užívateľsky prívetivý editor vám pomôže rýchlo vytvoriť web, takže ho môžete publikovať online skôr ako neskôr.

Určite môžete použiť väčšinu tvorcov webových stránok zadarmo a máte prístup k slušnej škále nástrojov – ale mnoho platforiem skutočne obmedzuje počet prístupov na bezplatný plán..

Možno nájdete obmedzenia týkajúce sa pridávania obrázkových galérií a kontaktných formulárov alebo dokonca obmedzenie počtu stránok, ktoré môže váš web obsahovať!

Zaplatením malého mesačného poplatku odstránite tieto obmedzenia a uvoľní vás tak pri vytváraní webovej stránky’sníval som o tom.

wix šablóny lacné webové stránky tvorca Ste nováčikom pre tvorcov webových stránok? Prečo čítať:

Ako vytvoriť webovú stránku – Náš odborný sprievodca vám ukáže, aké ľahké je zostavenie vlastnej webovej stránky. vy’Budem odborníkom na tvorbu webových stránok hneď!

Môžete použiť svoju vlastnú doménu

Názov vašej domény je váš web’s osobnú adresu. Použitím vlastného názvu domény sa vaše stránky zvýraznia a používateľom sa stanú dôveryhodnejšími.

nechať’hovorí o topánkach. Ak ste chceli kúpiť nejaké nové topánky, môžete’d pravdepodobne choďte na Google, napíšte ‘kúpiť topánky’, a potom kliknite na tlačidlo Hľadať.

Vo výsledkoch vyhľadávania sa zobrazujú tri webové stránky:

 • www.shoesbytom.com
 • www.shoesbytom.wixsite.com
 • www.shoesbytom.weebly.com

vy’s najväčšou pravdepodobnosťou kliknete na prvý, nie? Ale prečo?

to’Je to preto, že vlastníctvo vlastného názvu domény pomáha ľuďom, aby vaše webové stránky vyzerali dôveryhodne a dôveryhodne pre ľudí online. Stačí sa pozrieť na názov našej domény…

výhoda plánu vytvárania webových stránok ssl osobných domén

Pravdepodobne by ste’Ak by sme boli www.websitebuilderexpert.wixsite.com, neverili by sme našim recenziám – mohli by ste?

Ak sa rozhodnete pre bezplatný plán, vaša doména v ňom bude mať vždy meno svojho staviteľa, rovnako ako zlý starý dom www.shoesbytom.weebly.com.!

Investovanie do lacného plánu na tvorbu webových stránok, aby ste mohli používať svoju vlastnú osobnú doménu, je z tohto dôvodu inteligentnou voľbou.

Odstráňte z webu značkovú reklamu

Lacné plány na tvorbu webových stránok odstránia z vašich webových stránok značkové reklamy. Koniec koncov, vy’znova platíte za privilégium mať svoj vlastný web.

Takmer vo všetkých prípadoch, Tvorcovia webových stránok umiestnia značkové reklamy na vaše webové stránky, ak použijete bezplatný plán.

Môže to byť frustrujúce, ale môžete’Naozaj si sťažujem, pretože ty’službu môžete využívať bezplatne!

A bohužiaľ, nič nie je zadarmo.

Bez plateného plánu bude váš web súčasťou vášho a mobilného inzerátu.

wix inzeruje bezplatný plánPodľa bezplatného plánu umiestni spoločnosť Wix tieto reklamy do hornej a dolnej časti každej stránky, ktorú zverejníte. Za viac ako 10 dolárov mesačne môžete svoju webovú stránku udržiavať bezplatnú!

Toto nie je’nevyzerajú skvele – najmä ak chcete svoj web rozvinúť na niečo legitímnejšie.

Okrem vlastnej domény, odstránenie reklám je jednou z najväčších výhod aj malej investície do plateného plánu.

Väčší úložný priestor

Vďaka väčšiemu úložnému priestoru môžete na svoj web odovzdať viac obrázkov, videí, gifov a ďalších súborov. Rovnako ako väčšia knižnica dokáže pojať viac kníh!

Mať médiá na vašom webe je nevyhnutné, ak chcete upútať pozornosť návštevníkov a udržať ich záujem – sakra, nikto nechce prečítať webovú stránku, ktorá vyzerá ako esej!

to’Určite si treba uvedomiť, že ľudia absorbujú informácie rôznymi spôsobmi. Spravodajské weby to robia zvlášť efektívne.

Napríklad by ste mohli chcieť pozerať krátky videoobsah, ktorý rýchlo zhŕňa titulkové príbehy, zatiaľ čo váš priateľ by radšej prečítal celý dlhý text. Medzitým bude niekto iný absorbovať obsah najlepšie tým, že bude listovať obrázkami a prečítať titulky pod nimi.

úložný priestor nástroja na tvorbu webových stránokNa domovskej stránke New York Times nájdete videoobsah, zvukový obsah, krátke články a dlhšie príbehy. To ponúka skvelý užívateľský zážitok, ale všetky tieto súbory vyžadujú viac úložného priestoru.

Premýšľajte o ďalších webových stránkach, ktoré pravidelne navštevujete, ao tom, ako ich prezeráte – sprostredkúvajú informácie jediným statickým spôsobom?

Nie, samozrejme, že nie!

Viac úložného priestoru znamená viac médií pre vaše webové stránky. Investovanie do cenovo dostupného plánu vytvárania webových stránok je skvelý spôsob, ako dať svojim návštevníkom oveľa zaujímavejší zážitok – udržať ich na svojich stránkach dlhšie.

Väčšia šírka pásma

Zvýšenie šírky pásma je ako inštalácia väčšej palivovej nádrže na auto. to’Budem vaše webové stránky tikať dlhšie bez toho, aby vám došla šťava.

Šírka pásma je palivo, ktoré udržuje vaše webové stránky v prevádzke, a to’používa sa, keď ľudia majú prístup na ktorúkoľvek z vašich webových stránok. Čím viac obrázkov, videí a častí médií máte na svojich stránkach, tým rýchlejšie sa využije vaša šírka pásma.

Rovnako ako väčší motor pohltí viac paliva za kratšiu dobu, aj webové stránky s ťažkými médiami.

Bezplatné plány webových stránok vám každý mesiac poskytujú veľmi obmedzené množstvo šírky pásma. Raz ty’spotreboval som ho, nikto nemá prístup na vaše webové stránky, kým sa v budúcom mesiaci nedoplní váš príspevok na šírku pásma.

to’s rovnakým princípom ako dátový balík vo vašom telefóne.

bol prekročený limit šírky pásma wbeUrčite nie’Nechcem, aby sa táto správa zobrazovala ľuďom pri pokuse o prístup na váš web! Lacné plány na tvorbu webových stránok vám poskytujú väčšiu šírku pásma, aby váš web vyhral’t pád.

Ak sa rozhodnete pre dokonca lacný plán na tvorbu webových stránok, zvýši sa váš mesačný príspevok na šírku pásma, čo znamená, že môžete relaxovať s vedomím, že vaše stránky sa budú naďalej načítavať pre každého, kto navštevuje..

Všetky vyššie uvedené informácie sú nevyhnutné, ak chcete vytvoriť skvelo vyzerajúci web, ktorý priláka a priláka návštevníkov. Vaše stránky bez reklám a prispôsobená doména zaisťujú, že váš web bude vyzerať profesionálne, zatiaľ čo neobmedzený úložný priestor a šírka pásma vám umožňujú tvoriť obsah bez rizika zlyhania. A navyše, ľahko použiteľný editor vám pomôže získať online ASAP.

Najlacnejší tvorcovia webových stránok: Zhrnutie

V tomto okamihu by ste mali mať celkom jasnú predstavu o najlacnejších tvorcoch webových stránok na trhu. Viete, čo môžete očakávať od svojich peňazí a koľko vás’Za prémiový program zaplatím v priebehu 12 mesiacov.

Zhrnutie tu’s náš zoznam znova:

13 najlacnejších tvorcov webových stránok

 1. WordPress.com (3 $ / mesiac).
 2. Weebly (6 dolárov / mesiac).
 3. GoDaddy (6 $ / mesiac).
 4. Jimdo Creator (7,50 USD / mesiac).
 5. Úžasne (8 $ / mesiac).
 6. Tvorca okamžitých správ (8 $ / mesiac).
 7. Gator (9,22 $ / mesiac).
 8. Ucraft (10 dolárov / mesiac).
 9. SITE123 (10,80 $ mesačne).
 10. SimpleSite (11,25 $ mesačne).
 11. Štvorcový priestor (12 USD mesačne).
 12. Wix (13 $ / mesiac).
 13. Duda (14 $ / mesiac).

Wix, Squarespace a Weebly sú naše tri najlepšie odporúčania, a oni’z nejakého dôvodu znovu najväčšie mená na trhu. Aj keď nie’• najlacnejšie tri ponúkajú najlepšiu hodnotu za peniaze, čo je rovnako dôležité. Lacné napokon nie je to isté ako dobrá hodnota.

Všetky tri ponúkajú pôsobivý výber šablón, nástrojov a funkcií spolu s minimálnymi krivkami učenia. Tieto platformy sa dajú ľahko vyzdvihnúť a ovládať, takže môžete mať web online v žiadnom momente.

Tvorcovia webových stránok za veľmi rozumnú mesačnú cenu:

 • Nechajte použiť svoj vlastný názov domény
 • Odstráňte všetky značkové reklamy
 • Poskytnite väčšiu šírku pásma
 • Získajte viac úložného priestoru pre súbory
 • Poskytujte rýchlejšie riešenie problémov s prémiovou podporou

Na záver je to tak’Vždy stojí za zváženie vašej vlastnej situácie. Chcete najlacnejší mesačný plán, alebo si môžete dovoliť urobiť najlacnejšiu dlhodobú investíciu? Heck, chceš sa dokonca držať plánu zadarmo? Mohlo by to byť obmedzenejšie, ale zvíťazilo’nestojím ťa cent.

my’d navrhnúť registráciu do bezplatného plánu alebo skúšky a zistiť, ako postupujete. to’je to jediný spôsob, ako zistiť, či je niečo pre vás tou pravou platformou. Potom sa môžete prihlásiť do lacného prémiového plánu pred odoslaním svojich webových stránok do online sveta!

Najlacnejší tvorcovia webových stránok: Časté otázky

Môžem zadarmo používať nástroj na tvorbu webových stránok?

Hrsť staviteľov ponúka bezplatné plány, ale oni’v podstate oslavované ukážky. Wix má napríklad bezplatný program, ale na vašich stránkach budete mať reklamy a vy ste vyhrali’k nemu byť schopný pripojiť doménu – nie je to profesionálne. Bezplatné plány sú skvelé na testovanie vôd, ale to’o tom.

Čo je najlacnejší tvorca webových stránok pre malé podniky?

Weebly je najlepší tvorca webových stránok pre malé podniky, pretože má tie najlepšie funkcie, ktoré vám pomôžu prispôsobiť váš web – a tiež najväčší počet aplikácií. Tiež to’s najlepším tvorcom SEO (optimalizácia vyhľadávacích nástrojov), čo je rozhodujúce pre to, aby ľudia ľahšie našli vašu firmu online.

Je Wix lacnejší ako Weebly?

Obe platformy ponúkajú bezplatné programy, ale Weebly vyjde lacnejšie ako Wix, pretože ponúka nižší plán vstupných cien. Wix je však v skutočnosti lepšia hodnota za peniaze ako celkovo Weebly – má lepšie vlastnosti a podporu zákazníkov a to’s jednoduchšie použitie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map