Kategorija: bez kategorijas

Sociālie mediji, kuriem ir 3,8 miljardi aktīvo lietotāju, ir izdevīgā iespēja. Mēs varam’t jūs fiziski nemeklēsit, taču mēs varam jums parādīt septiņas labākās vietas, kur dot savu izvēli un lāpstu. Tas’Pa labi – ar mūsu pielāgotajiem padomiem jūs varat sākt pelnīt no savas vietas’atkal sēžu šobrīd.


Mācīšanās nopelnīt naudu sociālajos plašsaziņas līdzekļos to nenozīmē’t nav jābūt sarežģītam, jo ​​mūsu padomi ir domāti visiem. Vai jums’Vai esat jauns sociālo mediju iesācējs vai tehniķis, jūs’Jūs atradīsit naudas stilu, kas piemērots jūsu stilam, kā arī mūsu pašu grūtību metriku, lai palīdzētu jums izlemt, kuru ceļu izvēlēties.

Labākie veidi, kā nopelnīt naudu sociālajos medijos, ir:

 1. Izveidojiet Instagram veikalu
 2. Sāciet filiāļu mārketingu
 3. Pievienojieties ietekmētāju kopienai
 4. Kļūsti par sociālo mediju vadītāju
 5. Sāciet YouTube kanālu
 6. Reklamējiet savu mākslu vietnē Pinterest
 7. Pelniet ar savu mūziku vietnē SoundCloud

Bez turpmākas piepūles ļaujiet’Uzziniet, kā jūs varat nopelnīt naudu no sociālajiem medijiem….

1

Izveidojiet Instagram veikalu

Grūtības: viegli

Prasības: Instagram biznesa konts un e-komercijas katalogs

Uzkrāt drēbes jūsu drēbju skapī? Iestrēdzis atlikums no jūsu slēgtā ķieģeļu un javas veikala? Katrā ziņā jūs’ve ieguva dolārus, kas gulēja ap māju.

2019. gadā Instagram sāka savu funkciju Checkout. Līdzās iepirkšanās rīkam (ko izmanto, lai pircējus virzītu uz jūsu pašu tiešsaistes veikalu), Checkout ir padarījis vēl ātrāku un vieglāku naudas pelnīšanu sociālajos medijos. Izmantojot šo funkciju, lietotāji var iegādāties jūsu produktus tieši caur platformu. Checkout ir izrādījies populārs, un katru mēnesi 130 miljoni Instagram lietotāju piesakās veikalu ziņās.

Instagram veikala atvēršana ir vienkārša, it īpaši, ja jums jau pieder e-komercijas veikals. Viss, kas jums jādara, ir iestatīt Instagram biznesa kontu, pēc tam savienot katalogu ar Instagram. Dons’vienkārši ņemiet vērā – iepazīstieties ar oficiālo Instagram veikala iestatīšanas rokasgrāmatu, lai uzzinātu, cik tas ir vienkārši.

Dons’Vai jums jau ir tiešsaistes veikals? Nekādu problēmu. To var ātri un ērti izveidot, izmantojot Shopify, Instagram’oficiālais e-komercijas partneris. Turklāt, redzot kā Checkout funkciju, lietotājs paliek Instagram, jūs to nedarāt’Nav pat jāveido visa e-komercijas veikala vietne – jums ir nepieciešams tikai pārdoto produktu katalogs.

kā nopelnīt naudu sociālo mediju instagram veikalāTagad jūs varat pārdot produktus tieši no Instagram, padarot ātrāku un vieglāku naudas pelnīšanu 2

Reklamējiet filiāļu produktus

Grūtības: viegli

Prasības: emuārs un / vai spēcīgas rakstīšanas prasmes

Nav produktu, ko pārdot? Nekādu problēmu. Varat izmantot saistītās saites, lai sociālo mediju lietotājus novirzītu uz citu vietni, komisijas naudas nopelnīšana par katru klikšķi vai pārdošanu pabeigts caur jūsu saiti. Tā’s ir viens no populārākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu sociālajos medijos, un viena no mūsu iecienītākajām tiešsaistes biznesa idejām.

Vienkāršākais veids, kā sākt savu filiāles karjeru, ir caur Amazon. Jūs varat pārskatīt Amazon produktus, pēc tam novirzīt savus sociālo mediju sekotājus uz šo produktu lapu, izmantojot filiāles saiti – nopelnīt līdz 10% par katru pārdošanu.

Lai kļūtu par veiksmīgu filiāļu tirgotāju, tas’Vislabāk, ja sākat emuāru, lai pārskatītu un apspriestu saistītos produktus. Pēc tam jūs varat dalīties savā emuāra ziņojumā sociālo mediju kanālos, lai iegūtu maksimālu ekspozīciju.

Rakstot pārskatu, tas’Vislabāk ir saglabāt caurspīdīgumu ar saviem lasītājiem un nebaidīties pieminēt aspektus, kurus neizmantojat’tas patīk produktam vai pakalpojumam. Uzticēšanās veidošana ir būtiska, lai nopelnītu naudu sociālajos plašsaziņas līdzekļos, tāpēc nevajag’t to salauzt!

nopelnīt naudu amazon sociālajos medijosAmazon ir miljoniem produktu, kurus jūs varētu reklamēt savā vietnē, izmantojot saistītās saites 3

Pievienojieties ietekmētāju kopienai

Grūtības pakāpe: Vidēja

Prasības: 1000+ Instagram sekotāju

Ļaujiet’s tev saka’Jau kādu laiku kopīgoju saturu sociālajos medijos, kas saistīti ar jūsu izvēlēto vaļasprieku – piemēram, golfu. Pateicoties jūsu pastāvīgajai vērtīgā golfa satura plūsmai, jūs’esat izveidojis lojālu bāzi 1000 – 20 000 sekotāju, kurus interesē tas, kas jūs’atkārtoti dalīties.

Ja pievienosities ietekmētāju kopienas vietnei, golfa zīmoli varētu sākt darboties maksājot jums par viņu produktu reklamēšanu saviem sociālo mediju sekotājiem. To sauc par ietekmētāju mārketingu. Vai precīzāk, ‘mikro influenceru mārketings’, jo jums ir mazāk nekā aptuveni 20 000 sekotāju.

Ir vairākas ietekmētāju kopienu tīmekļa vietnes, piemēram, Stack Influencer, kas ļauj ērti pelnīt naudu tiešsaistē kā mikro influencerim. Tomēr, šī metode nav’t dzīvotspējīgs ikvienam – jums ir nepieciešama salīdzinoši liela un lojāla sekotāju bāze (t.i., lietotāji, kuri iesaistās tajā, kas jūs’atkārtoti sakot), lai kļūtu par ietekmētāju.

kā nopelnīt naudu sociālo mediju ietekmētāju kopienāPievienošanās influenceru kopienu vietnēm atvieglos zīmolu atrašanu tiešsaistē 4

Kļūsti par sociālo mediju vadītāju

Grūtības: grūti

Prasības: Teicamas rakstīšanas prasmes

91% mazumtirdzniecības zīmolu izmanto divus vai vairākus sociālo mediju kanālus, savukārt 81% mazo un vidējo uzņēmumu izmanto vismaz vienu sociālo platformu. Tā kā sociālo mediju reklāma kļūst arvien populārāka nekā jebkad agrāk, lielākajai daļai uzņēmumu būs nepieciešama palīdzība savu sociālo kontu pārvaldīšanā.

Tas’s, kur jūs (varētu) ienākt!

Neatkarīgi no tā, vai iesācējiem ir nepieciešams profesionālis, lai palīdzētu viņiem augt, vai arī mārketinga nodaļai ir nepieciešams vairāk darba, lai izveidotu reklāmas kampaņu vietnē Twitter, jūs’Tiešsaistē atradīsit neskaitāmas darba lomas, kas saistītas ar sociālo mediju pārvaldību.

Ja jūs saprotat sociālās tendences un jūs’Ja no ausīm jums parādījās uzkrītoši paraksti, tas varētu būt jums ideāls darbs. Redzot, ka mūsdienās vairums no mums strādā no mājām, jūs’Pirms sākat pieteikties uz jauno darbu, jums vispirms jāpārliecinās, ka tiešsaistes atsākšana ir pilnībā pabeigta!

kā nopelnīt naudu sociālajos medijos ar twitter vadībuRakstīšanas prasmes jūs varētu pārvērst naudā, kas apmaksā rēķinus, izmantojot sociālo mediju pārvaldības lomu 5

Sāciet YouTube kanālu

Grūtības pakāpe: Vidēja

Prasība: 1000 YouTube kanālu abonenti

Visā pasaulē cilvēki katru dienu skatās 1 miljardu stundu YouTube videoklipu. Ar tādiem skatītāju numuriem kā tur’Nav labāka vieta, kur nopelnīt naudu sociālajos medijos, izmantojot vlogging, nekā vietnē YouTube. Vienkārši jautājiet YouTube’Lielākais nopelnītājs Raiens, kurš 2018. gadā ienesa rekordlielus USD 22 miljonus.

Mēs’re nesaku tev’Jūs kļūsit par tādu miljonāru kā Raiens, bet, ja YouTube maksā vidēji USD 3–5 USD par 1000 video skatījumiem, jūs varētu sākt gūt ievērojamus ienākumus. Parasti YouTube sāks jums maksāt, tiklīdz jūsu kanāls būs sasniedzis 1000 sekotāju, tāpēc aiciniet visus savus draugus un ģimenes locekļus dalīties, dalīties, dalīties!

Lai kļūtu par algotu vloggeru vai video veidotāju, viss, kas jums nepieciešams, ir saprātīga kamera (lielākajā daļā jaunāko viedtālruņu ir slepkavas kameras), mikrofons un interesanta tēma, ko diskutēt ekrānā, kuru jūsu sekotāji patiks skatīties, iepriecināt un koplietot tiešsaistē.

Varat arī pievienoties YouTube partneru programmai, lai piekļūtu plašākam monetizācijas funkciju klāstam, kā arī video veidotāju atbalsta komandai. Šeit’ātrs momentuzņēmums par to, kas jūs esat’Jums būs jādara, lai varētu pretendēt uz partneru programmu:

 • Ievērojiet visas YouTube monetizācijas politikas
 • Dzīvo valstī vai reģionā, kur ir pieejama partneru programma
 • Pēdējo 12 mēnešu laikā jums ir vairāk nekā 4000 derīgu sabiedriskās sardzes stundu
 • Ir vairāk nekā 1000 abonentu
 • Ir saistīts AdSense konts

nopelnīt naudu sociālo mediju youtube kanālāYouTube ievieto jūsu videoklipos reklāmas, lai tiešsaistē varētu gūt peļņu no aizraušanās 6

Reklamējiet savu mākslu vietnē Pinterest

Grūtības: viegli

Prasības: Interneta veikals

Ko darīt, ja mēs jums teiktu, ka jūs varat pārvērst savu hobiju par nepilna laika darbu vai pat par pilna laika darbu? Galu galā ambīcijas nekad nevienu neapvainoja.

Jebkurā gadījumā, tagad mēs’Ja esat ieinteresēts, jūs varētu sākt pelnīt naudu, izmantojot Pinterest, reklamējot savu mākslu un amatniecību.

Varat arī izmantot citus vizuālo sociālo mediju kanālus, piemēram, Instagram (atcerieties Checkout funkciju?), Facebook, vai Twitter, bet Pinterest ir paredzēts, lai parādītu jūsu māksliniecisko gaumi un talantus. Tā rezultātā jūs’Šajā platformā atradīsit vispiemērotākos klientus.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pārdot rotaslietas tiešsaistē, izmantojot Pinterest, vai pārdot modernas mēbeles, izmantojot Facebook, jūs’Jums būs jāveido tiešsaistes veikals jūsu produktiem, lai pieņemtu maksājumus, ja jūs to nevēlaties’t tam jau ir. Mēs’d iesaku izmantot Shopify, lai pārdotu vietnē Pinterest, jo tas piedāvā ‘nopērkamas tapas’ kuru jūs varat vienkārši pievienot saviem fotoattēliem, novirzot lietotājus tieši uz jūsu amatniecības katalogu. Forši, vai ne?

reklamējiet savu mākslu vietnē pinterest, lai nopelnītu naudu sociālajos medijosLietotājus no jūsu Pinterest ierakstiem varat ērti aiznest tieši uz savu tiešsaistes veikalu 7

Pelniet ar savu mūziku vietnē SoundCloud

Grūtības: viegli

Prasības: tiešsaistes veikals, kurā pārdod lejupielādējamus produktus

Pieturi zirgus. Mēs’re nesaku tev’Tas kļūs par nākamo J Biebz, taču jūs joprojām varat nopelnīt naudu, izmantojot SoundCloud, ja jūs reģistrējaties Premier abonementam, platformai maksājot māksliniekiem apmēram 35 USD par 1000 straumēm.

Vēl viena iespēja ir saistīt savu SoundCloud mūziku ar jūsu tiešsaistes veikalu, kur pēc tam varat pārdot savas dziesmas kā lejupielādējamus produktus. Lielākā daļa e-komercijas vietņu veidotāju, piemēram, Wix Ecommerce vai Shopify, ļaus jums pārdot šāda veida produktus.

Dons’Vai ir laiks izveidot tiešsaistes veikalu? Jūs varat nopelnīt naudu tieši caur SoundCloud, bet tas tā’Šādi gūt panākumus ir daudz grūtāk. Lai SoundCloud varētu sākt gūt peļņu no jūsu dziesmām, jūs’Pēdējā mēneša laikā no noteikta valstu saraksta būs jāiegūst 5000 lugas.

pelniet naudu sociālajos plašsaziņas līdzekļos, izmantojot soundcloudSoundCloud’s Premier abonements ir paredzēts, lai palīdzētu jums ātri un viegli nopelnīt naudu no savas mūzikas

Kura metode man ir piemērota?

Jūsu izvēlētā naudas pieņemšanas metode būs atkarīga no dažām lietām. Vispirms tomēr ļaujiet’s atgādināt mūsu sarakstu.

Labākie veidi, kā nopelnīt naudu sociālajos medijos, ir:

 1. Izveidojiet Instagram veikalu
 2. Reklamējiet filiāļu produktus
 3. Pievienojieties ietekmētāju kopienai
 4. Kļūsti par sociālo mediju vadītāju
 5. Pievienojieties YouTube partneru programmai
 6. Reklamējiet savu mākslu vietnē Pinterest
 7. Pelniet ar savu mūziku vietnē SoundCloud

Kuru jums vajadzētu izvēlēties? Lai izveidotu Instagram veikalu, reklamētu savu mākslu vietnē Pinterest un monetizētu mūziku vietnē SoundCloud, būs nepieciešams e-komercijas veikals, lai pārdotu produktus. Jums, iespējams, jau pieder viens un jums’jūs meklējat, lai reklamētu savus krājumus sociālajos medijos, vai jūs’Vajadzēs no jauna izveidot jaunu e-komercijas veikalu – kas, kā mēs’parādīts, to var viegli izdarīt, izmantojot Shopify vai Wix.

Affiliate mārketings un sociālo mediju pārvaldība ir vispiemērotākie tiem, kam ir zināma rakstīšanas pieredze, savukārt vlogošana YouTube un mūzikas pārdošana vietnē SoundCloud prasīs smagu darbu līdzās radošuma kaudzēm..

Tomēr ikviens var nopelnīt naudu sociālajos plašsaziņas līdzekļos, izmantojot jebkuru no šīm metodēm – jums vienkārši jāpievērš tam prāts un smagi jāstrādā (klišejiski, bet patiesi!), Un jūs drīz varat savus tvītus pārvērst par akmens aukstu skaidru naudu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me