MIGRĀCIJA – labāko 8 vietņu veidošanas rīku lejupielāde

8 labākie (bezmaksas vai netīri lēti) vietņu veidošanas rīki

Dārgais draugs,

Paldies, ka pierakstījāties mūsu īpašajā resursu rokasgrāmatā.


Kā mēs izšķērdējām savu laiku…

Kad mana sieva (Connie) un es pirms dažiem gadiem pirmo reizi sāka mācīties, kā veidot vietnes, mēs izšķērdējām tik daudz vērtīgā laika, ka nekad neatgriezīsimies.

Es’es nerunāju par laika ieguldīšanu vietņu veidošanas apguvē,’Es runāju par visām citām darbībām, kas saistītas ar vietņu veidošanu.

Tādas lietas kā attēlu atrašana, attēlu rediģēšana, ekrānuzņēmumi, izdomāšana izveidot profesionālu e-pastu, labu dizaineru avoti, svarīgu failu dublēšana utt.. Visi šie “mazas lietas” prasa laiku, un, pievienojot tos visus, kļūst diezgan traki!

Galvenais iemesls, kāpēc es uzrakstīju šo rokasgrāmatu, ir tas, ka mēs personīgi izgājām tās pašas cīņas, kuras jūs, iespējams, piedzīvojat tieši tagad (vai drīz piedzīvosit!), Kad mēs pirmo reizi sākām. Mēs sev jautājām – “Kādi ir daži rīki, kas ne tikai palīdzēs man izveidot vietnes, bet arī ietaupīs laiku.”

Laiks, iespējams, ir viens no visvērtīgākajiem un ierobežotākajiem aktīviem. Reiz tā’aizgājis – tas’aizgājis.

Ceļvedis jūsu laika ietaupīšanai…

Šis ceļvedis gandrīz noteikti ietaupīs dažas stundas, kas jums varētu būt nepieciešams’Jūs pats esat pavadījis, meklējot šos rīkus.

Vēl svarīgāk, ka tas potenciāli var ietaupīt arī simtiem stundu nākotnē, jo šie rīki neļaus jums nepatikties par attēlu rediģēšanu, jaukšanos ar ekrānuzņēmumiem un manuālu failu dublēšanu katru nedēļu utt..

Es gribēju, lai kāds būtu uzrakstījis šo rokasgrāmatu pirms dažiem gadiem, kad pirmo reizi sāku darbu – es būtu to lejupielādējis sirdsdarbā!

Šajā rokasgrāmatā es apskatīšu 8 rīkus, ar kuriem jūs varēsit sākt. Vienam no instrumentiem es’esam iekļāvuši īsu video ievadu, lai es varētu jums caurskatīt savas domas un dalīties pieredzē par to izmantošanu (saite atrodas ceļvedī).

Mēs izmantojam šos rīkus dienu un dienu. Es negribētu’Mēs tos neieteiktu, ja mēs to nedarījām’Mēs tos faktiski izmantojam paši.

Ir vēl daži citi uzlaboti rīki, kas noderīgi citām jūsu pašreizējo un nākamo vietņu jomām, taču tie ir’re mazliet sarežģītāk. Es’Iepazīstināšu tos ar jums vēlāk.

Pa to laiku šeit’s ir 8 labākie rīki, lai jūs sāktu!

Noklikšķiniet uz šīs saites un saglabājiet ceļvedi datorā.
Ja fails uzvarēja’Atveriet to, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un saglabājiet to tieši datorā:

Es ceru, ka mūsu ceļvedis ietaupīs tonnu laika!

Džeremijs & Konija | WBE dibinātāji

īkšķus augšāKamēr jūs’gaida, jūs varat palīdzēt citiem (un palīdzēt Connie & es!), daloties ar zināšanām šajā vietnē, vienkārši noklikšķinot uz zemāk esošajām koplietošanas pogām.

Mēs’sasniedzot 4900 Facebook akcijas, 700 Google+’s un tikpat daudz Tweets pēc iespējas! Palīdziet mums tur nokļūt!

Lielākais kompliments, ko varam no jums saņemt, ir dalīšanās!

Jūs nekad nezināt, kurš vēl var gūt labumu no mūsu pārskatiem un diskusijām! Turklāt jums jāsavāc daži satriecoši karmas punkti ?

Nākamie labumi…

[fivecol_one] # 1 [/ fivecol_one] [fivecol_four_last] Tikai tāpēc, lai reģistrētos, mēs’Dažiem vietņu veidotājiem nosūtīsim jums dažus ekskluzīvus, oficiālus atlaižu kodus. Tas palīdzēs jums ietaupīt naudu, ja jūs kādreiz nolemjat uzlabot viņu prēmiju plānus! Vai sekojat līdzi tiem? [/ Fivecol_four_last]

[fivecol_one] # 2 [/ fivecol_one] [fivecol_four_last]

Es nosūtīšu jums noderīgākus padomus, kas palīdzēs jums vēlāk izveidot vietnes. Būtībā tikai dalīties ar dažiem mūsu izmantotajiem rīkiem, kas mums visu laiku palīdzēja, kā arī dalīties ar dažiem mūsu panākumiem un neveiksmēm.

Es’Es ceru, ka pārbaudīsit dažus no rīkiem, jo ​​tie var palīdzēt paātrināt vietņu veidošanas progresu un samazināt nelietderīgi patērēto laiku.

Es ļoti vēlējos, lai tur būtu kāds, kurš pirms dažiem gadiem, kad pirmo reizi uzsācām Connie un kopā, izveidoja tādu biļetenu kā šis. Ja jūs pat varat paņemt 1 vai 2 noderīgus padomus, tas patiešām radīs milzīgas atšķirības.

[/ fivecol_four_last]

[fivecol_one] # 3 [/ fivecol_one] [fivecol_four_last]

Es’Padomus nosūtīsim tieši uz jūsu e-pasta iesūtni, tāpēc ne’t aizmirst pārbaudiet filtru vai nevēlamo lodziņu tikai gadījumā, ja jūsu e-pasta pakalpojumu sniedzējs tos filtrēs.

Noderīgs padoms ir “baltais saraksts” vai “safelists” mūsu e-pasta adrese – info [at] vietnebuilderexpert.com – vai arī jūsu e-pasta sistēma varētu filtrēt vai pat izdzēst mūsu e-pastus kā surogātpastu, pirms tos redzat. Viens veids, kā to izdarīt, ir vienkārši pievienot mūsu e-pasta adresi (info [at] websitebuilderexpert.com) e-pasta adrešu grāmatai..

[/ fivecol_four_last]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map