Jak si vyrobit logo: Čtyři nejlepší tvůrci loga online

nejlepší výrobce log online - jak vytvořit logoOd Nike’s kultovní tick na Twitter’s veselý modrý pták, celosvětové značky přicházejí s prvotřídními logy.


Ale pokud provozujete malou firmu nebo značku online, jak získáte také skvělé logo?

Možná nemáte odborné znalosti. Nebo volný čas najít dobrého designéra nebo se učit. A my’hádám, že ne’Nemám kapsy tak hluboké jako Nike.

Tady’s dobrou zprávou: tvůrci loga jsou nástroje, které vám umožní vytvořit profesionálně vypadající loga během několika minut – i když’Nemám žádné grafické dovednosti. Nejlepší online tvůrci logů znamenají, že můžete získat stylové logo bez porušení banky. Pokud chcete vědět, jak vytvořit logo, můžete’znovu na správném místě.

Jak stále více lidí staví značky online, nejlepší tvůrci webových stránek a platformy elektronického obchodování zavedli produkty na vytváření log, které pomáhají prodejcům růst.

Tady’s snímek o tom, jak se nejlepší tvůrci loga online řadí:

Co děláme nejlépe tady na webu Builder Expert je najít chytré hacky, které pomáhají nezkušeným technikům vytvářet úžasné weby – to vše, aniž byste museli najmout návrháře nebo vývojáře!

Proč? Protože jsme byli jednou v tvých botách a snažili jsme se začít. Tak jsme si mysleli – “Hm…musí existovat rychlejší, levnější a snadnější způsob, jak vytvořit úžasné logo, aniž by si najal grafického designéra!”

Že’to je proč v této příručce jsme’Ukážu vám čtyři nejlepší generátory loga. My’použil jsem je sami. Vytvoření těchto návrhů trvalo do pěti minut:

nejlepší příklady tvůrců log - jak vytvořit logo

Mimochodem, ta dvě loga, která jsme zmínili na začátku? Stojí Nike a Twitter $ 15, respektive 35 $. Důkaz’Nemusím utrácet velké peníze, abych získal ikonické logo.

Jak si vyrobit logo: Tipy & Nejlepší praxe

Než začneme ponořit hlavu do toho, jak vytvořit logo, nechte to’zbavit se některých základů. Logo je jako váš velvyslanec vaší značky – představuje a zachycuje, o čem je vaše firma, jednoduchým poutavým obrázkem.

My’Řeknu to znovu: ty ne’Pro získání skvělého loga nemusí být branding hot shot. Je však užitečné myslet na svůj design dříve, než začnete používat nejlepší tvůrce log.

Požádali jsme náš tým profesionálních designérů, aby při učení, jak vytvořit logo, měl na paměti některá pravidla. Tady’to, co nám řekli:

 • Jednoduchost může být velmi efektivní – od zlatých oblouků McDonalds po Apple’s… jablko, udržování jednoduchého loga může být velmi silné. Loga mohou být pouze text nebo obrázek, nebo kombinace obou. Pokud vyberete symbol, ujistěte se, že odráží vaši značku’s hodnotami. Omezená barevná schémata usnadňují vývoj barevného podpisu.
 • Používejte jednoduchou grafiku, kterou snadno poznáte – ne’• Nepoužívejte příliš propracovaný design loga. Pokud si vaše logo může nakreslit osmiletý člověk, uspěli jste.
 • Ujistěte se, že vaše logo je univerzální – pokud provozujete malou firmu nebo značku online, vy’Musím vaše logo používat různými způsoby. Například na sociálních médiích. Jednou z velkých věcí na nejlepších tvůrcích loga online je, že vám ukážou, jak se váš design objevuje na výrobcích a vizitkách. Při navrhování loga si tedy položte tyto otázky:
  • Bude logo fungovat v horizontálním a vertikálním formátu?
  • Bude to vypadat dobře, pokud je pouze v jedné barvě? Nebo v černé a bílé?
  • Bude to stále rozpoznatelné, pokud ano’je zmenšena jako na vizitce?
 • Vyberte vhodnou ikonu – to zní velmi jasně, ale vyberte obrázek, který odráží vaši značku. Pokud provozujete firmu na výrobu zmrzliny, ne’t vybrat plátek pizzy. Méně zjevně, ne’• Vyberte obrázek s abstraktním nebo komplikovaným spojením s vaší značkou.

Vzory, které mají příliš mnoho barev nebo zastaralé ikony, které nemají’nefunguje napříč různými formáty’t efektivní.

Než vás seznámíme s nejlepšími generátory loga, udělejte krok zpět a zeptejte se: kdo jsou vaši zákazníci? Jakou značku chcete sdělit? Napište přídavná jména, která popisují vaši značku. Zkuste načrtnout druh loga, které chcete na papíře.

Nakonec proveďte průzkum konkurence. Podívejte se, jaké značky obdivujete s jejich logy.

To vše vám pomůže se rozhodnout, když máte na výběr několik návrhů log. Získání loga, aniž by to bylo provedeno, by bylo jako pokusit se malovat portrét, aniž by se nejprve podíval na předmět.

Čtyři nejlepší tvůrci loga online

Teď to’s čas představit vám čtyři nejlepší online tvůrce loga:

 1. Wix Logo Maker
 2. Krejčovské značky
 3. Čtvercový prostor
 4. Nakupujte Hatchful

Nejprve ale jak vlastně online tvůrci logů fungují?

Mysli na online generátory loga jako robotického asistenta osobního designu. Vyberete styly, ikony a barvy, které se vám líbí. Navíc zadáte svou značku’jméno a váš slogan. Automatizovaný nástroj pak vytvoří řadu možností loga na základě vašich možností a odpovědí. Vyberete si ten, který se vám líbí, a pak jej přizpůsobíte. Vše za stanovenou cenu.

To’je to tak jednoduché!

Samozřejmě, že’Není to stejná úroveň kreativity jako skutečný designér. Tvůrci logo jsou však dokonalým řešením, pokud potřebujete profesionální logo, ale:

 • Don’Nemám peníze na pronájem zkušeného návrháře (víme, že rozpočty mohou být napjaté, pokud ano’provozuji malou firmu)
 • Umět’• Navrhněte si logo sami (vy’nemám technické dovednosti, abych se naučil nástroj jako Adobe)
 • Don’Nemám čas najmout návrháře a řídit tento proces

Většina tvůrců log je zdarma. Umožní vám navrhnout logo a stáhnout verzi s nízkým rozlišením bez placení. Pokud však chcete verzi s vysokým rozlišením a obchodní práva, budete muset zaplatit. Obvykle jsou však náklady pouhých 10 USD.

My’Vyzkoušeli jsme a vyzkoušeli tyto loga sami. Obrázky obsažené v každé sekci jsou příklady log’Vytvořil jsem pomocí každého nástroje.

Wix Logo Maker

Drag-and-drop supremo Wix aplikoval stejné principy snadnosti použití na svého loga.

Tento nástroj je velmi jednoduchý na používání a může pomoci technickým začátečníkům získat profesionální logo. Jednoduchost je to, co dělá Wixe’s nástrojem nejlepších tvůrců loga na trhu.

Jeden rozdíl mezi Wix a Shopify a Squarespace spočívá v tom, že Wix vyžaduje, abyste měli účet, abyste mohli používat jeho logo. Stejně jako Squarespace zahrnuje Wix v procesu vytváření log otazník do svého Centra nápovědy. Dostupná podpora je velmi komplexní.

Tento proces funguje stejným způsobem jako ostatní nejlepší tvůrci loga. S Wix můžete změnit své jméno a označení ve fázi výběru loga (k dispozici pouze ve fázi přizpůsobení s Shopify). A tam’velké možnosti přizpůsobení, včetně: mezer mezi písmeny; zarovnání; velikost písma; otáčení; křivka; tvar a ikona styl.

Jednou’Navrhli jste své logo Wix, můžete si zdarma stáhnout vzorek nebo si vybrat mezi třemi placenými možnostmi:

 • Profesionální Logo & Web – 11 $ / měsíc, 16 $ / měsíc nebo 24 $ / měsíc (vše placené ročně)
 • Profesionální logo – jednorázová platba 50 $
 • Základní logo – jednorázová platba 20 $

jestli ty’Pokud jde o jednotlivce nebo malé firmy, které rozvíjejí vaši značku, bude základní plán v pořádku. Všechny plány přicházejí s plnými právy na komerční využití a stahováním loga ve vysokém rozlišení.

Upgradování na dražší plán odemkne vektorové soubory (vysoce kvalitní obrázky na průhledném pozadí, dobré, pokud potřebujete vytisknout logo), podporu sociálních médií a průvodce značkou. Horní plán vám také poskytne bezplatnou doménu a značkový web. Pokud máte’Pokud jste zatím vytvořili web, tento plán stojí za zvážení.

Hrát si

Krejčovské značky

Tailor Brands je jedním z nejlepších generátorů log, protože logo pro vás skutečně navrhují.

Takže místo toho, abyste procházeli stovky ikon, abyste našli jednu, která se vám líbí, Tailor Brands’ Algoritmus vygeneruje možnosti na základě toho, jak odpovídáte na jeho otázky.

Tady’jak to funguje:

 • Zadáte název loga – obvykle název vaší značky – plus slogan (volitelný).
 • Přidejte své odvětví – například módu – a popište, co děláte v jedné větě.
 • Vyberte typ loga – vyberte si z ikony (abstraktní, což znamená, že Tailor Brands pro vás vytvoří tvar, nebo si můžete ikonu vyhledat sami), jméno nebo počáteční návrhy.
 • Vyberte, která písma se vám líbí.
 • Tailor Brands navrhne vaše logo.
 • Upravte své logo v editoru značek Tailor.

Můžete se pohybovat vpřed a vpřed a měnit aspekty svého návrhu za běhu (to ušetří spoustu času tím, že se vyhnete restartování formuláře). Tento proces je opravdu zábavný a trvá méně než pět minut.

Jednou’Zvolil jsem vaše logo design, můžete sekat a měnit styl, písmo a text. Chcete-li dosáhnout trvalých vylepšení, musíte se přihlásit k plánu značky Tailor.

Kolik tedy Tailor Brands dělá’ náklady na plány?

Tailor Brands vám účtuje 2,99 $ měsíčně, pokud platíte ročně za základní plán dynamického loga. Takto získáte verzi svého loga s vysokým rozlišením s komerčním využitím. Ale můžete zaplatit za měsíc’s předplatné za 9,99 $, stáhněte si své logo a poté zrušte. Se společností Tailor Brands neexistuje žádná volná možnost.

Pokročilejší prémiový tarif stojí 10,99 $ měsíčně, je-li účtován ročně. Odemkne funkce jako obrazové nástroje sociálních médií a značkovou prezentaci. Prémiový plán je komplexnější nabídka. Pokud chcete pouze logo, začněte s dynamickým plánem a upgradujte, pokud si myslíte, že by další produkty byly prospěšné.

To’Je to skvělý nástroj, pokud nemáte’Nevím, kde začít a hledat rychlý a snadný způsob, jak získat nápady. Rovněž vám ušetří čas procházení knihoven obrázků, abyste našli ikonu, která se vám líbí. Na druhou stranu, pokud máte na mysli konkrétní design loga, nemusí Tailor Brands stačit.

nejlepší tvůrci log online - přizpůsobené značky vzorové logoTailor Brands vám umožní vytvořit stylové logo do pěti minut!

Čtvercový prostor

Stylový tvůrce stránek Squarespace se rozdělil do tvorby loga a výsledek je překvapivě překvapivý.

Design loga je velmi čistý a leštěný. Tady’je, jak si jeden z vašich vlastních:

 • Zadejte název společnosti
 • Přizpůsobte si logo v Squarespace’s editor
 • Stáhněte si bezplatnou nebo placenou verzi

Proces vytváření je složitější než Tailor Brands nebo Shopify. Po zadání vaší značky se dostanete přímo do editoru. Podobně jako Squarespace’s web stavitel, to’Nejedná se o nejintuitivnější nástroje. Chcete-li například zobrazit možnosti úprav, musíte kliknout na položku, kterou chcete upravit. To lze snadno minout, zejména pokud jste’nejste obeznámeni s Squarespace.

Jakmile se však vydáte kolem editora, rozsah personalizace je vynikající. Písma, ze kterých si můžete vybrat, jsou opravdu jedinečná a poutavá. Kliknutím na ikonu a přetažením můžete změnit její název a ikonu.

jestli ty’znovu přilepená, můžete se vznášet nad otazníkem a vyvolat průvodce Squarespace. Jakákoli podpora je vítána, Squarespace by však mohl udělat více, aby uživatelům pomohl navigovat v editoru.

Dobře, jak moc Squarespace’s náklady výrobce loga?

jestli ty’již mám webový server Squarespace, můžete si zdarma stáhnout verzi ve vysokém rozlišení. Jinak by loga stála 10 $. Můžete si stáhnout bezplatnou verzi s nízkým rozlišením, ale bude obsahovat vodoznak a je určena pouze pro nekomerční použití. Pokud to tak není, není to dobrá volba’znovu se snaží vybudovat důvěryhodnou značku.

Zatímco Squarespace’s logo maker je solidní možnost, to’není na stejné úrovni jako Wix pro úroveň grafického výběru a přizpůsobení. Stejně jako naši další automatizovaní výrobci log, Squarespace’s nástroj není’t náhrada za talentované designéry. Ale to’Je to skvělá volba pro podniky a jednotlivce, kteří pracují s omezeným rozpočtem.

nejlepší výrobce log - příklad výrobce čtvercového logaPomocí programu Squarespace můžete pro svou značku vytvořit stylové logo

Nakupujte Hatchful

Nejlepší tvůrce internetového obchodu Shopify spustil výrobce log s názvem Hatchful…a to’je to docela zatraceně dobré!

To’s již používá 140 000 majitelů podniků – není to špatné doporučení!

Tento proces je podobný jako u Tailor Brands. Vy:

 • Vyberte své odvětví
 • Vyberte si svůj vizuální styl od Shopify’s rozsah – ‘uklidnit’, nebo ‘klasický’, například
 • Zadejte své obchodní jméno a slogan
 • Vyberte, kde bude vaše logo použito – fyzické obchody, pouze online atd
 • Vyberte si zdarma nebo placenou šablonu loga z Shopify’s výsledky
 • Upravte vybrané logo v editoru Shopify

Na rozdíl od značky Tailor Brands’Chcete-li upravit své logo, musíte být placeným členem. Všechny balíčky logů Shopify obsahují obrázek ve vysokém rozlišení a verze pro účty sociálních médií.

Šablony log jsou navrženy speciálně pro Shopify. Toto je úroveň jedinečnosti, která není zaručena na jiných platformách. Například společnost s názvem The Noun Project dodává několika výrobcům log s ikonami. Šířka Shopify’s barevné palety, ikony, písma a šablony jsou působivé.

Shopify má bezplatné verze, ale ne’t vypadat stejně dobře jako placené vzory, které stojí 9,99 $. Mějte na paměti, že některé šablony ne’• podpora sloganů. Pokud má vaše značka slogan, může to být frustrující. Musíte jít do loga’s editorem a pak se znovu vraťte, abyste zjistili, zda podporuje taglines.

Nevýhodou Shopify je, že můžete’• Náhled vašeho návrhu v různých formátech. Můžeš’Nevidíte, jak by vaše logo vypadalo například na vizitkách.

Zahrnutí favicon do jakéhokoli loga je čistým nádechem. Favikony jsou malé obrázky, které představují váš web v adresním řádku. jestli ty’Pokud jde o online podnikání, díky přizpůsobenému favicon vás můžete vyčnívat z davu.

Nakupujte’s Hatchful tool je také dobrá volba, pokud vaše značka používá sociální média. Každý balíček obsahuje design loga na míru pro všechny hlavní platformy sociálních médií. Všechny tyto platformy mají různé specifikace obrázků, takže pokud si pro každou z nich vytvoříte vlastní obrázek, bude vaše značka vypadat velmi profesionálně.

nejlepší tvůrci loga - nakupujte bezplatné a placené příkladyShopify’s Hatchful je jedním z nejlepších dostupných tvůrců log

Jak si vyrobit logo: Závěr

Logo je nedílnou součástí rostoucí úspěšné značky – offline i online.

Díky nové řadě chytrých nástrojů, design skvělé logo dělá’nebere spoustu času nebo pytle peněz.

Jen pro shrnutí, nejlepší tvůrci loga na trhu jsou:

 1. Wix Logo Maker
 2. Krejčovské značky
 3. Čtvercový prostor
 4. Nakupujte Hatchful

Když začínáte nový web nebo podnikání, možná nemáte rozpočet na pronájem profesionálního návrháře. Alespoň ne, dokud neprokážete, že vaše webové stránky mohou generovat provoz a cash flow.

S generátorem logů můžete okamžitě narazit na zem, aniž byste museli vyvíjet tlak na spoustu peněz (nebo na cokoli).

Všichni naši nejlepší výrobci logů si mohou vyzkoušet zdarma a někteří jsou placeni. Hrajte si s nimi a podívejte se, jaké návrhy loga nakonec vytvoříte a milujete!

Wix je skvělý nástroj, protože to je’je tak jednoduché a snadno použitelné a poskytuje vám opravdu skvělou úroveň personalizace loga. Pokud vám chybí trochu kreativního vkusu, Tailor Brands je skvělá volba, protože ve skutečnosti pro vás navrhuje vaše logo.

Pokud zjistíte, že tvůrci automatů jsou příliš omezeni, můžete hledat nezávislé designéry na nástrojích, jako je UpWork nebo 99Designs. Pro technicky zdatnější uživatele vám nástroje, jako je Adobe Illustrator, mohou pomoci vytvořit skutečně jedinečné logo pro vaši firmu.

Až budete mít své logo, udělejte si domácí úkoly týkající se patentů a ochranných známek. Nejlepší tvůrci loga online nebudou moci vydávat ochranu autorských práv. jestli ty’americký podnik, projděte Úřad pro patenty a ochranné známky USA. Poté můžete vyplnit správné formuláře a požádat o ochranu svého návrhu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map