Nejlepší šablony webových stránek portfolia

“Použití šablony pro webovou stránku vašeho osobního portfolia je nejchytřejší způsob, jak se rychle připojit online. Vypadají skvěle a přicházejí se všemi funkcemi, které potřebujete, což vám ušetří práci! Díky tomu se můžete soustředit na to, na čem záleží – na vaší tvůrčí práci.”


Co kdybych řekl, že byste mohli vytvořit ohromující web portfolia a publikovat ho online za méně než 14 minut. Zní to příliš dobře, aby to byla pravda, ne?

Dobře, můžete si udělat svůj život tak snadným výběrem správné šablony portfolia webových stránek.

Co je však správná šablona? Koneckonců, to’to se ti nelíbí’Zkrátka si můžete vybrat…

Hrát si

S tolik možností může být těžké vědět, kde začít (věřte nám, my’Byl jsem tam!).

My’napsal jsem tohoto průvodce, aby vám ušetřil čas a úsilí:

 1. Vysvětlete základní věci, které vaše osobní portfolio musí mít (takže víte, na co dávat pozor)
 2. Showcasing + ohodnocuje řadu nejlepších šablon portfolia (ručně vybrané týmem, abychom vám ukázali, co’je k dispozici)

Pokud máte’Nenašli jste svého dokonalého tvůrce webových stránek, podívejte se níže na náš seznam nejlepší tvůrci webových stránek které vám pomohou krásně předvést své portfolio:

Asi za 11 minut’Budete mít úplné znalosti o tom, co hledat v šabloně webové stránky portfolia, abyste ušetřili čas + peníze. My’znovu vás budu inspirovat některými z nejlepších návrhů v okolí – takže se můžete rozhodnout, jaký druh šablony chcete.

PŘEHLED PŘEHLED

Kliknutím na následující odkazy si můžete přečíst konkrétní sekce:

 1. Klíčové věci, které mají nejlepší šablony portfolia
 2. Nejlepší šablony webových stránek portfolia
  • Wix
  • Čtvercový prostor
  • Weebly
  • Formát
  • SmugMug
  • Fabrik
  • Pojď tati
  • IM Creator
  • Jimdo
 3. Závěr: Nejlepší webová šablona portfolia pro vás

Vyberte si výrobce webových stránek a vydělejte peníze online ještě dnes

Jaký typ webu chcete vytvořit?

vytvořit web vybudovat internetový obchod WEBOVÁ STRÁNKA ONLINE SKLADOVÁNÍ

KLÍČOVÉ VĚCI NAJÍT NA NEJLEPŠÍ PORTFOLIO WEBOVÁ STRÁNKA

“Šablonu vašeho portfolia považujte za zkratku k webu, který vypadá skvěle a má všechny funkce, které potřebujete. Ale jen proto, že se pro vás všechno dělá, není’nemyslím tě’nemůžete jej upravovat tak, jak chcete! ”

Existují šablony, které vám usnadní život. Je to opravdu tak jednoduché.

Nyní byste mohli investovat hodiny času a úsilí do vytváření vlastního portfolia webových stránek od nuly.

Ale ne’• Raději používáte profesionálně navrženou šablonu a máte ohromující portfolio připravené jít za pouhých 13 minut?

Přemýšlejte o tom, co byste mohli dělat s tím časem navíc!

Několik hodin navíc znamená, že můžete začít pracovat na novém malbě. To znamená, že můžete odpovědět na všechny vaše e-mailové dotazy. A pokud vás’Když se cítíte extra produktivní, můžete se dokonce dostat na vrchol své daně na volné noze!

Podle našeho názoru je použití šablony nejchytřejší způsob, jak se rychle připojit k internetu pomocí portfolia, na které můžete být hrdí.

Doporučujeme použít šablonu, pokud si myslíte, že vaše osobní portfolio bude potřebovat web:

 1. Úžasný design webových stránek
 2. Design přizpůsobivý pro mobilní zařízení
 3. Snadno procházet galerii své práce
 4. Kontaktní formulář
 5. Blog
 6. An ‘O mně’

1. Ohromující design

“Šablony webových stránek portfolia vypadají skvěle, protože vypadají’re navržen profesionály. To vám ušetří práci a umožní vám soustředit vaši energii na vytváření.”
Vytvoření webové stránky s poutavým designem je obtížné. To’Je to ještě těžší, když váš ohromující design musí být funkční a snadno použitelný.

Tak proč nenechat profesionály, aby se o tento složitý úkol starali za vás?

Šablona portfolia, kterou vyberete, byla navržena a testována profesionály. To znamená, že to nejen upoutá pozornost vašich návštěvníků, ale i oni’Bude pro mě také snadné použití.

To je obrovská váha vašich ramen. To také uvolňuje čas, který vy’d jinak strávili navrhováním, vylepšováním a testováním svých webových stránek.

Šablony portfolia vám poskytují web, který vypadá úžasně od prvního dne. To znamená, že můžete trávit mnohem méně času přizpůsobováním a stále mít design webových stránek, který zaujme vaše návštěvníky.

2. Citlivý design

“Ty ne’Nevím, odkud vaši online návštěvníci přijdou. Citlivá šablona zajišťuje, že web vašeho portfolia vypadá dobře kdykoli, kdekoli a na jakémkoli zařízení.”

Více než 33% veškerého internetového provozu pochází ze smartphonů.

V tomto dni a věku, vy’d, abych nepoužíval šablonu portfolia reagující na mobilní zařízení, musí být docela šílený (nebo dost statečný!.

Citlivé a mobilní šablony automaticky optimalizují vaše portfolio pro různé velikosti obrazovky. To zajišťuje, že to vypadá úžasně, ať už návštěvníci procházejí na počítači, smartphonu nebo tabletu.

To je důležité, pokud vy’znovu doufat, že z vašeho portfolia získáte nové obchody. Studie ukazují, že 61% lidí vyhrálo’t obtěžovat návratem na vaše webové stránky, pokud není’t optimalizováno pro mobilní zařízení.

Takže pokud o tom přemýšlíte, bez responzivní šablony, vy’pravděpodobně chybí nové obchodní příležitosti.

Je nezbytné mít web reagující na mobilní zařízení. Bez jednoho se vaše portfolio bude cítit staré a zastaralé, což se na vás špatně odráží. Použití responzivní šablony je rychlý a snadný způsob, jak uživatelům poskytnout zážitek z prohlížení, který chtějí.

3. Snadné procházení galerií pro vaši práci

“Vyberte šablonu portfolia, která usnadňuje procházení vašich obrázků. Pokud lidé shledají vaše obrazy obtížným prohledáním, tak’Zmizím – stojí vás provoz a příležitosti…”

Nechat’s face it – vaše webové stránky portfolia existují pouze z jednoho důvodu: předvést svou práci světu.

Život si můžete usnadnit tím, že se rozhodnete pro šablonu portfolia, která má galerii, ve které bude zobrazena vaše práce.

To vás osvobodí, abyste se mohli soustředit na důležitější záležitosti, například na umístění příštího týdne’s střílet.

Vyzkoušejte různé vzory šablon a zjistěte, které galerie pro vaše portfolio fungují nejlépe – vyhráli jste’lituji.

Vyberte šablonu portfolia, která usnadňuje fanouškům a potenciálním klientům procházení vaší práce. To vám může uvolnit čas’d jinak trávit úpravou webu, tak proč jej nepoužívat k práci na provizi místo!

4. Kontaktní formulář

“Pokud lidem usnadníte kontaktovat vás, vy’Vyhraji více podnikání. Chcete-li získat více podniků, vyberte šablonu portfolia, která uživatelům umožní kontaktovat vás okamžitě.”

Bez vestavěného kontaktního formuláře vás’Mám dvě možnosti:

 • Nabídněte své kontaktní údaje na internetu a doufejte’znovu přijata klienty, kteří nejsou podvodníky.
 • Trávit čas úpravou svých webových stránek, vyladit vzhled + dojem různých kontaktních formulářů, dokud nenajdete ten, který vypadá dobře. Pak zjistíte, že oni’není propojen s vaším e-mailovým účtem a tráví více času čtením a ‘jak’ průvodce, abyste mohli přijímat zprávy, které vám lidé zasílají. Po opravě zjistíte, že všechny tyto zprávy jsou zaslány na váš ‘spam’ složky ve výchozím nastavení, takže musíte přijít na to, jak to opravit také….

Ani jeden nezní jako zvlášť dobrá volba?

Usnadněte si život a vyberte šablonu s kontaktním formulářem.

Šetří vám čas na chabou práci a také usnadňuje klientům okamžitý kontakt s vámi po procházení vaší práce.

Výběr šablony webové stránky portfolia s vestavěným kontaktním formulářem není žádoucí. Bez něj jsi vyhrál’nedostávám tolik obchodních dotazů – stojí vás peníze. To’Je to také další způsob, jak ušetřit čas + úsilí, které byste mohli investovat do kreativnějších úkolů.

5. Blog

“To, že nejste technicky zdatní, není výmluvou, že nemáte na svém portfoliu blog. Jděte na šablonu s jednou vestavěnou, protože blog je cenným nástrojem pro posílení vašeho SEO.”

Blogování je důležitým nástrojem pro posílení optimalizace pro vyhledávače (SEO) vašeho portfolia. Vylepšení SEO je nezbytné, pokud chcete, aby se ve výsledcích vyhledávání Google zobrazoval výše a přilákal na váš web větší provoz.

Možná si nemyslíte, že máte čas napsat blog, natož zřídit – tak proč to neudržovat jednoduché?

Když vás’Pokud nakupujete pro správnou šablonu webové stránky portfolia, vyberte tu, ve které je zabudován blog.

To’Je to snadný způsob, jak mít blog a prodávat se bez kódování nebo technických dovedností.

Chcete se ve výsledcích vyhledávání Google umístit vysoko. Google miluje svěží a pravidelný obsah. Můžete udělat Google a vaše portfolio žebříčku spokojením napsáním blogu. Vyberte šablonu s jednou vestavěnou a vy’Budu na zrychlené cestě na pozici 1!

6. An ‘O mně’

“To’Je důležité, aby vaše portfolio jasně řeklo světu, co děláte. Můžete usnadnit komunikaci těchto informací výběrem šablony, která má ‘O mně’ vestavěný do designu.”

Možná jste si ani neuvědomili, že mít ‘O mně’ část je tak důležitá. Vím, že jsem to neudělal’t!

Ale můj spolubydlící, který má portfolio pro své krátké filmy, tak mě pustil do malého tajemství…

Vaše ‘O mně’ je skvělá příležitost říct světu, kdo jste, co děláte a kde leží vaše schopnosti. Pokud máte jasno o svých schopnostech, je to ještě důležitější’znovu doufat, že vyhraji nad novými klienty!

Výběr šablony webové stránky portfolia pomocí ‘O mně’ stránka znamená, že můžete ze seznamu zaškrtnout ještě jednu obavu. Vše, co musíte udělat, je aktualizovat text a vy’je dobré jít.

Bez prostoru pro ‘O mně’ vy’Musím přidat stránku, pak nadpis, naformátovat, přidat textové pole, formátovat a změnit jeho velikost, náhled, mírně ji posunout doleva atd..

Upřímně, vy’Mám lepší způsoby, jak trávit čas.

Vyzvednutí šablony webové stránky portfolia pomocí ‘O mně’ stránka vám ušetří čas a úsilí potřebné k jejich přidání. Mít ‘O mně’ je skvělý způsob, jak sdělit své dovednosti potenciálním klientům. To’Je to také pěkný způsob, jak přidat nějakou osobnost na vaše webové stránky!

NEJLEPŠÍ PORTFOLIO WEBOVÉ STRÁNKY

“jestli ty’Měl jsem potíže najít správnou šablonu webové stránky portfolia, pak ty’jsem na správném místě.”

Chceme, aby váš život byl co nejjednodušší. Náš tým pro vás vybral některé z nejlepších šablon portfoliových webů v okolí.

Vy’Najdu šablony jsou perfektně vybavené, aby vám ohromující portfolio webových stránek. Mají vzhled, funkce a snadné použití, které potřebujete. Lze je také snadno upravovat, pokud si chcete přizpůsobit vzhled svých stránek.

Naše ručně vybrané šablony portfolia mají všechny funkce, které potřebujete, abyste přilákali více návštěvníků a získali nové obchody. Ony’Snižte množství času, který musíte strávit úpravou svého webu.

1) Šablony portfolia Wix (110+ milionů webových stránek)

“Wix je nejvšestrannější tvůrce webových stránek. Nabízí bláznivé množství možností designu a zároveň udržuje věci uživatelsky přívětivé.”

Wix vám nabízí na výběr stovky šablon. Z toho je asi 17 navrženo speciálně pro různé typy portfolia

Vy’Najdu Wixe’Šablony jsou zábavné, nepředvídatelné a odvážné. Jsou to skvělý způsob, jak ušetřit čas a úsilí, pokud jste’znovu se zajímám o jedinečně vypadající portfolio, které lze rychle spustit online.

Šablony Wix jsou vhodné pro mobilní zařízení, takže si můžete být jisti, že vaše kresba a fotografie vypadají skvěle na jakémkoli zařízení.

Se společností Wix získáte absolutní tvůrčí svobodu, což je obrovská výhoda! Editor Wix je uživatelsky přívětivý a usnadňuje přizpůsobení šablony vašeho portfolia, jak uznáte za vhodné.

Šablona portfolia ilustrátora

Já’m velký fanoušek Wix’s ‘Portfolio ilustrátora’ šablona. To’s čisté, jednoduché a velmi snadné na oči.

Vaše tvůrčí práce je postavena dopředu a na střed s galerií pro snadné procházení na domovské stránce. Máte také stránky pro kontaktní formulář a krátké ‘O mně’.

Může to vypadat jako jednoduchá šablona – a ne’Nechápejte mě špatně, je to – ale také obsahuje vše, co potřebujete k publikování webu svého portfolia online dříve než později.

Jediná věc, kterou jste’v této šabloně chybí blog. Naštěstí Wix dělá to relativně jednoduché přidat jeden jestliže vy chcete.

Má tato šablona prázdné pole…Úžasný design webových stránek?Web vhodný pro mobily?Snadno procházet galerii pro vaši práci?Kontaktní formulář?Blog?An ‘O mně’?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 9/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(je třeba přidat)
&# 10004;

Šablona kreativního portfolia

Hrát si

Tento ‘Kreativní portfolio’ šablona je opravdu zábavný design. To’je základní jednostránková šablona, ​​která obsahuje všechny náležitosti’pravděpodobně potřebovat.

Galerie vaší práce jsou viditelně zobrazeny pro snadné prohlížení, zatímco lightboxy na černém pozadí skutečně pomáhají zvýraznit vaši práci.

An ‘O mně’ je vrácena do kontaktního formuláře v dolní části stránky, což potenciálním klientům usnadňuje kontakt s vámi.

Opravdu se mi líbí, jak jednostránkový design této šablony opravdu usnadňuje naplnění vlastním obsahem. Ty ne’Nemusíte se hýbat se spoustou různých stránek, takže vy’Budeš online, než to budeš vědět!

Má tato šablona prázdné pole…Úžasný design webových stránek?Web vhodný pro mobily?Snadno procházet galerii pro vaši práci?Kontaktní formulář?Blog?An ‘O mně’?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 9/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(je třeba přidat)
&# 10004;

Vytvořte si své webové stránky portfolia Wix hned teď

2) Šablony portfolia společnosti Squarespace (1+ milion webových stránek)

“Squarespace je domovem špičkových šablon portfolia, díky nimž jsou vaše fotografie přední a střední.”

S více než 80 šablonami, z nichž si můžete vybrat, je Squarespace dobrou volbou pro web vašeho portfolia, protože necelá čtvrtina z nich je speciálně navržena pro portfolia..

Šablony portfolia Squarespace jsou připraveny, aby vaše práce vypadala neuvěřitelně hned po vybalení z krabice.

Vzory jsou velmi špičkové a profesionální. Navigace na místě je elegantní a snadná. Funkce a funkce, které potřebujete, jsou všechny přítomné a správné.

Mít tyto věci zabudované do šablony je spořič v reálném čase a zbavuje vás starostí s tím, že je budete později přidávat.

Pokud chcete změnu, pak vám editor Squarespace dá hodně svobody přizpůsobit design šablony, pokud chcete. Uvědomte si, že’není tak flexibilní jako editor Wix.

Lange šablona

Hrát si

Čtvercový prostor’s ‘Lange’ Šablona vyzařuje třídu a je ohromujícím způsobem, jak předvést svoji tvůrčí práci.

Tento design kombinuje celostránkové snímky s malými orámovanými obrázky, díky čemuž je vaše práce okamžitě působivá, ale také snadno procházitelná.

‘Lange’ usnadňuje připojení online. Vyhrál jsi’Nemusíte dělat mnoho úprav, protože má vestavěný blog, kontaktní stránku (musíte však přidat formulář pro okamžitý kontakt) a ‘O’ sekce.

Jedná se o šablonu portfolia reagujících na mobilní zařízení, díky které bude vaše práce vypadat neuvěřitelně.

Má tato šablona prázdné pole…Úžasný design webových stránek?Web vhodný pro mobily?Snadno procházet galerii pro vaši práci?Kontaktní formulář?Blog?An ‘O mně’?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 7/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(má kontaktní stránku
potřeba přidat formulář)
&# 10004;
&# 10004;
(a.k.a. ‘Informace o studiu’)

Šablona Ishimoto

Hrát si

Jak je to v pohodě ‘Ishimoto’ šablona z Squarespace?

Vypadá to nejen neuvěřitelně, ale také vám dává opravdu jedinečný postranní posuvník k zobrazení vaší práce’je to opravdu elegantní způsob, jak se předvést, který se udrží v lidech’s vzpomínky.

Přes svůj čistý design (spousta prázdných míst – hurá!), ‘Ishimoto’ byl navržen tak, aby vám usnadnil život.

Vy’Mám vestavěný blog a ‘O mně’ stránku, což je opravdu výhodné. Šablona také reaguje na mobilní zařízení, takže jakékoli vylepšení designu, které uděláte, budou vypadat úžasně na jakémkoli zařízení.

Je pravda, že vám chybí kontaktní formulář. Vaše kontaktní informace jsou však umístěny v dolní části každé stránky jako odkaz, na který lze kliknout. Ne tak praktický jako skutečná forma, ale lepší než nic.

Má tato šablona prázdné pole…Úžasný design webových stránek?Web vhodný pro mobily?Snadno procházet galerii pro vaši práci?Kontaktní formulář?Blog?An ‘O mně’?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 7/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(je třeba přidat)
&# 10004;
&# 10004;

Vytvořte si svůj webový portál portfolia Squarespace nyní

3) Šablony portfolia Weebly (40+ milionů webových stránek)

“Weebly je opravdu snadno použitelný webový tvůrce. Poskytuje šablony, které jsou atraktivní, ale základní.”

Weebly má kolem 50 témat (aka šablony pro vás + mě), z nichž sedm je označeno jako určené pro portfolia. Že’nemluvě, že můžete’• Vyberte si některý z dostupných témat, pokud vás zaujme!

Weebly’Šablony portfolia (soz, témata) jsou opravdu atraktivní a kladou velký důraz na předvedení své práce. Získáte spoustu galerijních možností, takže vy’znovu se pokuste najít design, který vás zaujme.

U jednoduchých návrhů získáte řadu předvyplněných funkcí, které lze rychle a snadno vyladit. Ve skutečnosti je editor Weebly obrovským šetřičem času! To’s super snadné použití a umožňuje editaci cinch.

Skoky & Hranice šablony

Hrát si

‘Skoky & Meze’ šablona je opravdu krásná jednostránková webová šablona portfolia.

Díky tomu, že na stejné stránce budete mít vše, co potřebujete, bude vaše webové stránky žít docela bezbolestně.

Tam’Není třeba se hádat o přidávání stránek a funkcí. Stačí rychle vyladit ty, které jsou již v šabloně. Mohlo to’být snazší.

To vám ušetří spoustu času, které lze lépe strávit vyladěním pixelů v grafice nebo přidáním několika tahů štětcem do svého posledního portrétu.

Jedna věc je však na vědomí, že jste’Pokud budete chtít, musíte přidat kontaktní formulář.

Má tato šablona prázdné pole…Úžasný design webových stránek?Web vhodný pro mobily?Snadno procházet galerii pro vaši práci?Kontaktní formulář?Blog?An ‘O mně’?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 8/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(je třeba přidat)
&# 10004;
&# 10004;

Vytvořte si svůj web Weebly Portfolio hned teď

4) Šablony portfolia společnosti Fabrik

“Fabrik je tvůrce kreativního portfolia webových stránek. To’s šablona jsou atraktivní a profesionální vzhled.”

Farbik nabízí osm (ano, pouze 8!) Návrhů šablon, ale nahradí to tím, že vám umožní přepínání šablon kdykoli.

Abychom byli spravedliví, šablony jsou velmi atraktivní a velmi profesionálně vypadající. Připomínají mi trochu Squarespace, i když s Squarespace máte širší výběr.

Každá šablona reaguje (což je to, co chceme vidět!) A vybavené téměř všemi klíčovými funkcemi, které potřebujete.

Díky tomu je opravdu snadné rychle a rychle zprovoznit web portfolia s Fabrik.

Coburg šablona

Hrát si

Fabrik’s ‘Coburg’ Šablona má opravdu atraktivní design ve stylu časopisu. Rámečky různých velikostí umožňují klást důraz na konkrétní projekty, zatímco široké okraje umožňují oddělené obrázky a snadné procházení.

Vy’Mám všechny potřebné informace srolované do jedné šablony, takže vám ušetří práci přidáním dalších stránek a funkcí.

Písma jsou nádherná a vše vypadá opravdu profesionálně, takže vy’Určitě udělám skvělý první dojem.

Má tato šablona prázdné pole…Úžasný design webových stránek?Web vhodný pro mobily?Snadno procházet galerii pro vaši práci?Kontaktní formulář?Blog?Blog?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 6/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(kontaktní odkaz v záhlaví)
&# 10004;
&# 10004;

5) Šablony portfolia SmugMug

“SmugMug je tvůrce webových stránek specializovaného portfolia fotografií. Má funkční šablony, které usnadňují prodej výtisků vaší práce.”

SmugMug vám nabízí slušný výběr šablon portfolia s 30 z čeho vybírat.

Vy’Šablony SmugMug jsou pro vás snadné, ale přidání všech funkcí, které potřebujete, může být složité.

Důvodem je, že náhledy šablon SmugMug vám ukazují ‘nejlepší scénář’ demo, ale pouze vám poskytne kostru design, ze kterého budete pracovat.

Budete muset přidat v spravedlivé několik funkcí, které jsme’Jsem uveden nad vámi. To je bolest jako vy’Pravděpodobně mám lepší způsoby, jak trávit čas.

Přesto si myslíme, že si zde SmugMug zaslouží své místo, protože je to jedna z mála platforem, která vám dává možnost začít prodávat. Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si naši recenzi SmugMug.

Osirisova šablona

Hrát si

SmugMug’s ‘Osiris’ Šablona je opravdu atraktivní mozaika.

‘Osiris’ zajistí, aby vaše tvůrčí práce udělala správný druh dopadu tím, že na ni pokryje celou webovou stránku!

Jak je uvedeno výše, SmugMug ponechává většinu práce na vás – takže to není nejvíce uživatelsky přívětivá šablona na světě – ale vypadá to skvěle!

Toto je také citlivý design.

Má tato šablona prázdné pole…Úžasný design webových stránek?Web vhodný pro mobily?Snadno procházet galerii pro vaši práci?Kontaktní formulář?Blog?An ‘O mně’?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 4/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(je třeba přidat)
&# 10008;
(je třeba přidat)
&# 10008;
(je třeba přidat)

6) Formátujte šablony portfolia

“Formát se specializuje na webové stránky portfolia. Může vám pomoci vytvořit atraktivní, profesionálně vypadající portfolio.”

Místo toho, aby vám nabízel širokou škálu šablon, vám formát umožňuje vybrat jedno z pěti témat. Tato témata jsou rozdělena podle toho, jak chcete svou práci předvést.

Může to vypadat, jako by to omezovalo vaše volby, ale ve skutečnosti je to’je to opravdu osvobozující způsob práce. Vy’vždy se zaměřujeme na konečný produkt, a ne na uvíznutí vylepšení každého posledního detailu, což dělá Fabrik’s workflow velmi efektivní.

Vy’můžete upravovat šablony ve Fabriku’s ‘táhnout & pokles’ editor, ale ty’Najdu to’je omezenější nástroj, než nabízí Wix a Squarespace.

Sierra šablona

Hrát si

‘Sierra’ je krásná šablona. To’s odvážným, atraktivním a nějakým způsobem vyváženým prostředkem, který je velmi bílý a velmi barevný!

Galerie v této šabloně vám poskytují různé velikosti rámečků pro vaše kresby, takže můžete klást důraz tam, kde to uznáte za vhodné. Rozmanitost již vestavěných stylů vám také ušetří práci při procházení dostupných stylů později.

Horní navigační lišty udržují věci pro návštěvníky jednoduché, zatímco vestavěný blog, ‘O mně’ a ‘Kontakt’ Tato stránka usnadňuje, aby byla tato šablona portfolia uvedena do provozu a nebyla spuštěna vůbec.

Dokonce máte připraveno k použití ‘Ukládat’ – můžeš’Neříkám to o příliš mnoha šablonách!

Má tato šablona prázdné pole…Úžasný design webových stránek?Web vhodný pro mobily?Snadno procházet galerii pro vaši práci?Kontaktní formulář?Blog?An ‘O mně’?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 6/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

7) Šablony portfolia GoDaddy

“Možná byste měli GoDaddy znát lépe jako místo, kde si můžete udělat personalizovanou doménu, ale má také slušného tvůrce webových stránek.!”

Pojď tati’Šablony webových stránek s více než 300 jsou zcela základní, ale to vám usnadní práci.

Pokud chcete webovou stránku portfolia bez všech zvonků a píšťalek – něco jednoduchého + efektivního – pak je GoDaddy pro vás stavitelem.

Editor je uživatelsky přívětivý, takže vy’Rychle to vyzvednu. To vás opravňuje, abyste na svůj web vydělali co nejvíce (nebo jen málo) vylepšení, jak uznáte za vhodné.

Šablony reagují na mobilní zařízení, takže si můžete být jisti, že vaše portfolio vypadá skvěle kdykoli a kdekoli.

Jasnost šablony

Hrát si

Podívejte se, co tím myslím na jednoduchých a funkčních šablonách portfolia?

‘Jasnost’ design je čistý a bez nepořádku. To’s jednostránkovou šablonou, která lidem usnadňuje procházení vaší práce a kontaktování.

Vy’Dostal jsem téměř všechno, co potřebujete, do jedné snadno použitelné stránky. To je ideální pro netechnické uživatele, jako jste ty a já, protože to usnadňuje online přístup k webu.

Vy’Mám horizontální galerii pásů, ‘O mně’, kontaktní formulář a integrace sociálních médií.

Jedna klíčová funkce, která’Chybí blog. Můžeš’ani přidat jeden! Musíte odkazovat na externí blog, který není’Opravdu ideální.

Přesto, pokud jste’po základním portfoliu webových stránek, který předvádí vaši práci, poté GoDaddy’s ‘Jasnost’ šablony stojí za to podívat.

Má tato šablona prázdné pole…Úžasný design webových stránek?Web vhodný pro mobily?Snadno procházet galerii pro vaši práci?Kontaktní formulář?Blog?An ‘O mně’?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 4/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(kontaktní tlačítko)
&# 10008;
(je třeba přidat)
&# 10004;

8) Šablony portfolia tvůrců IM

“IM Creator je jednoduchý tvůrce webových stránek, který vám umožní vytvářet atraktivní portfolia, aniž byste věděli, jak kódovat.”

IM Creator vám nabízí působivě velký výběr šablon. Já’d, pokud jde o pouhou volbu, umístěte ji na druhé místo jako Wix!

Ve skutečnosti má IM Creator více než 50 šablon věnovaných uměleckým a designovým pracím.

To’Je to velmi snadná platforma, kterou můžete použít při vytváření webu pomocí bloků obsahu (například digitální LEGO). To znamená, že šablony IM Creator usnadňují rychlé připojení online.

Nemusí to být nejfunkčnější weby, ale pokud chcete portfolio, které vypadá profesionálně s minimální úpravou z vaší strany, pak to’stojí za zvážení IM Creator.

Šablona architekta

Hrát si

Najdu IM Stvořitele’s ‘Architekt’ Šablona bude opravdu zajímavým a jedinečným designem. Nemám’Neviděl jsem mnoho šablon, které vypadají podobně jako tohle – takže’je to snadný způsob, jak vyniknout!

Toto je velmi základní šablona, ​​která je křížkem mezi galerií a blogem.

Vy’Bude pro mě snadné předvádět projekty a poskytovat jim vedle nich kontext. To může být užitečné při získávání potenciálních klientů.

Vyskakovací galerie pomáhají předvést vaši práci, zatímco tlačítko kontaktu vám usnadňuje kontakt, než mít e-mailovou adresu na stránce..

To’s určitě to není nejvíce funkčně bohatý design v našem seznamu, ale design je standout pro mě.

Má tato šablona prázdné pole…Úžasný design webových stránek?Web vhodný pro mobily?Snadno procházet galerii pro vaši práci?Kontaktní formulář?Blog?An ‘O mně’?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 6/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
(překrývá se blog)
&# 10008;
(dostal tlačítko
potřeba přidat formulář)
&# 10004;
(překrývá galerii)
&# 10008;
(je třeba přidat)

9) Šablony portfolia Jimdo

“Jimdo je šikovný tvůrce webových stránek, který usnadňuje vydělávání peněz na straně než většina ostatních. Je mnohem méně univerzální než Wix a Squarespace.”

Jimdo poskytuje 15 šablon webových stránek, z nichž lze vybírat, jakož i prázdné plátno. Při filtrování všech 15 návrhů je klasifikováno jako ‘portfolio’ vzory…ale stejný výsledek získáte, pokud filtrujete obchod s elektronickým obchodem nebo módní web. Vezměte si to se špetkou soli.

Návrhy šablon jsou atraktivní a uklizené, i když nikde ne tak přitažlivé jako šablony Wix nebo Fabrik.

Všechny šablony reagují na mobilní zařízení a nabízejí výběr způsobů, jak nejlépe předvést svoji tvůrčí práci.

Jimdo je uživatelsky přívětivá platforma, která vám může ušetřit spoustu času při vytváření webových stránek portfolia.

‘Shanghai Graphic’ Šablona

Hrát si

‘Shanghai Graphic’ šablona je elegantní malá jednostránková šablona.

Zaměřuje vaši práci dopředu a na střed, takže okamžitě upoutáte pozornost všech návštěvníků.

Vyskakovací galerie jsou užitečné pro zobrazování vysoce kvalitních snímků při udržování věcí uklizených na stránce.

Vy’Také jsem dostal ‘O mně’ a ‘Kontakt’ tak tato šablona zaškrtne většinu vašich polí.

Vy’Musím však přidat blog, protože tato šablona portfolia ve výchozím nastavení udržuje věci jednoduché.

Má tato šablona prázdné pole…Úžasný design webových stránek?Web vhodný pro mobily?Snadno procházet galerii pro vaši práci?Kontaktní formulář?Blog?An ‘O mně’?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 6/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(místnost přidat)
&# 10004;

NEJLEPŠÍ PORTFOLIO WEBOVÁ STRÁNKA PRO VÁS

Tento článek je užitečný?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map