Nejlepší webové stránky šablony šablon

“Výběr správné webové stránky pro fotografii je rychlý a snadný zkrat k vyčnívání z davu. Ony’znovu navržen tak, aby obsahoval funkce, které potřebujete, takže jste vyhráli’Nemusím ani trávit hodiny v editoru!”


Najít správnou šablonu je ale více než jen výběr nejhezčího designu (i když je to stále důležité!).

Musíte si položit otázky jako:

 • Bude pro návštěvníky snadné procházet vámi pořízené fotografie’znovu sdílet?
 • Jak snadné budou potenciální klienti kontaktovat?
 • Má praktické funkce, jako je blog nebo obchod, připravené jít? Nebo budete trávit hodiny přidáváním rukou?

Vy’Měl jsem na paměti hodně!

Hrát si

S tolika věcmi, které je třeba zvážit, a tolika šablonami, z nichž si můžete vybrat (stačí se podívat výše!), Může být obtížné vědět, kde začít!

Naštěstí jsme’zde vám pomůže ušetřit spoustu času a úsilí:

 1. Běh přes klíčové věci, které nejlepší fotografie šablony (takže víte, na co si dát pozor)
 2. Zobrazuje + hodnotí výběr nejlepších fotografických šablon v okolí (podle výběru týmu WBE)

Pokud máte’T zatím našel nejlepší tvůrce webových stránek pro vás pak podívejte se na naše oblíbené tvůrce webových stránek pro fotografie v níže uvedené tabulce:

Na konci této příručky vás’Vím, co hledat v šabloně fotografie. My’Také vám ukážu některé z nejlepších návrhů v okolí – pomůže vám při rozhodování o tom, jaký druh šablony chcete.

PŘEHLED PŘEHLED

Kliknutím na následující odkazy si můžete přečíst konkrétní sekce:

 1. Klíčové věci, které mají nejlepší šablony pro fotografie
 2. Nejlepší webové stránky šablony šablon
  • Wix
  • Čtvercový prostor
  • Weebly
  • SmugMug
 3. Závěr: Nejlepší webová šablona pro fotografie pro vás

KLÍČOVÉ VĚCI NAJÍT NA NEJLEPŠÍ FOTOGRAFIE WEBOVÁ STRÁNKA

“Použití šablony vybavené funkcemi a funkcemi, které potřebujete po vybalení z krabice, může v budoucnu ušetřit čas a problémy.”

Použití šablony je nejrychlejším způsobem, jak web co nejdříve uvést do provozu.

Nejenže je k dispozici spousta atraktivních návrhů, ale ty nejlepší mají všechny druhy vestavěných funkcí připravených k okamžitému použití. To vám ušetří potíže s trávením času v editoru přidáváním funkcí jeden po druhém!

Podle mé zkušenosti to bylo’Není to moc zábavné trávit hodiny posedlé každým malým detailem na vašem webu. To’je mnohem lepší zasáhnout do terénu pomocí šablony navržené s ohledem na vaše potřeby.

Nejlepší šablony fotografií vám ušetří čas a úsilí, protože přicházejí s:

 1. Poutavý design
 2. Blog (nebo místnost pro přidání jednoho!)
 3. Snadná navigace v galerii
 4. Kontaktní formuláře (pro fanoušky + provize)
 5. Schopnost prodat

1. Poutavý design

“Váš web je odrazem vás a vaší práce, proto vyberte šablonu, která upoutá pozornost. Tím se sníží potřeba úprav a ušetří se vám čas.”

Všichni online posuzují knihu podle její obálky. Ve skutečnosti společnost Adobe (superprofesionální společnost pro lidi ve formátu PDF!) Zjistila, že 38% uživatelů vyhrálo’Pokud je návrh neatraktivní, zapojte se do svého webu!

Že’Je to vysoká cena za něco, co můžete vyřešit docela snadno, správně?

Získání atraktivní šablony pro vaše webové stránky s fotografiemi je nejjednodušší způsob, jak upoutat pozornost návštěvníků (a my’Něco z nich vám brzy ukážu!).

Navíc, pokud již vypadá skvělý design’Není to nutné upravovat. Díky tomu budete moci trávit více času úpravou snímků nebo plánováním dalšího natáčení!

Krása je v oku pozorovatele, proto si vyberte poutavou fotografickou šablonu, aby vaši návštěvníci věnovali pozornost. Atraktivní šablony také minimalizují množství úprav, které musíte udělat – uvolní vás důležitější záležitosti.

2. Blog (nebo místnost pro přidání jednoho!)

“Sběrem šablony fotografií s vestavěným blogem ušetříte problémy s nastavením jedné.”

Chcete strávit více času psaním svého blogu, než si jej nastavíte. Proto má smysl zvolit si fotografickou šablonu vybavenou blogem.

Blogy vám umožní sdílet vaše odborné znalosti, které mohou pomoci zvýšit návštěvnost vašich webových stránek. Pokud například neustále píšete o fotografování domácích zvířat, vy’Pravděpodobně se objeví v souvisejících výsledcích vyhledávání Google.

Je to skvělý způsob, jak upozornit vaše webové stránky, získat více návštěvníků a budovat vaši značku.

Usnadněte si život a vyberte si šablonu pro fotografie s vestavěným blogem. Koneckonců, ne’t trávíte lépe za objektivem než před počítačem?

Mít blog je důležité, pokud chcete rozšířit svou značku a zvýšit svůj web’s provoz. To může být fiddly přidat, takže ušetřit potíží a vybrat šablonu s jednou vestavěnou .

3. Snadná navigace v galerii

“To’je snadné někoho chytit’s pozorností, ale je těžké ji držet. Vyberte šablonu, která nejen zvýrazní vaše fotografie, ale také usnadní jejich procházení.”

Vaše fotografie mohou být jedny z nejvýraznějších snímků, jaké byly kdy pořízeny. Ale pokud ano’je těžké procházet od jednoho k druhému – kdo tedy’Postarám se o to?

Je rozumné vybrat šablonu fotografie s vestavěnou galerií nebo stránkou portfolia, kterou můžete rychle naplnit obrázky. Tohle není’t jen šetří čas, to’je také opravdu pohodlné!

Výběr webové šablony, která staví vaše fotografie dopředu a na střed, je nezbytná. To’s nejpohodlnějším způsobem, jak zajistit, aby byly vaše záběry snadno dostupné pro klienty a fanoušky.

4. Kontaktní formuláře (pro fanoušky + provize)

“Vyzvednutí šablony webu s kontaktním formulářem připraveným k použití usnadní potenciálním klientům okamžitý kontakt s vámi”

Snadný kontakt je klíčový, pokud chcete svůj koníček rozšířit na podnikání.

Studie společnosti Ko Marketing zjistila, že tomu věří 51% lidí ‘důkladné kontaktní informace’ je nejdůležitější věcí, která chybí na mnoha webových stránkách. Don’Nechte to být od vás!

Udržujte věci pro sebe jednoduché výběrem šablony webové stránky pro fotografie s vestavěným kontaktním formulářem.

To vám ušetří potíže s přidáním jednoho na váš web od začátku. To’Je to také vhodný skokový bod, pokud chcete přidat další pole, například a ‘předmět’.

Výběr šablony fotografií s vestavěným kontaktním formulářem je nejjednodušším způsobem, jak lidem umožnit kontaktovat vás. To také šetří čas v editoru.

5. Schopnost prodeje

“Sběr fotografie webové stránky šablony, které vám mohou pomoci vydělat nějaké další peníze, je ne-přemýšlet, že jo?”

Ne každý fotograf chce změnit svůj koníček v práci.

Ale tam’není důvod, proč můžete’• Vydělejte několik dalších babek výběrem šablony, která může zpeněžit vaši fotografii.

Mohli byste prodat tisky, knihy nebo dokonce oblečení – to’je na vás! Hlavní věcí je možnost prodat.

Sběr fotografie šablony s ‘ukládat’ stránka je nejpohodlnější způsob, jak začít prodávat.

Prodejní šablony se dodávají s demo produkty rozloženými na stránce + nainstalovaným nákupním košem. Tím se z vaší strany vyřízne mnoho konstrukčních prací a šetří se v reálném čase.

Poznámka: Nezapomeňte prodávat zboží prostřednictvím svých webových stránek’Ve vašem vybraném tvůrci webových stránek se musíte přihlásit k plánu elektronického obchodu.

Udržujte věci pohodlné a vyberte šablonu, která vám dává možnost prodat. Mít tuto možnost je důležité, protože když vaše fotografie vybuchne, vy’Budu připraven okamžitě prodat!

NEJLEPŠÍ FOTOGRAFICKÉ WEBOVÉ STRÁNKY

“To’Je důležité vybrat šablonu fotografie, která vám pomůže vyniknout z davu. To’není to snadné rozhodnutí později, takže si udělejte čas. My’Vybral jsem šablony níže, protože vám usnadní život.”

To’Je složité rozhodnutí vybrat správnou šablonu pro vaše webové stránky s fotografiemi. Ale to už víte – jinak byste’t být tady, správně!

Abychom to usnadnili, my’vybral jsem pro vás některé z nejlepších fotografických šablon:

Tyto šablony vás rychle a online upoutají a současně šetří čas, peníze a úsilí. Nejlepší ze všech, oni’pokud potřebujete, můžete je snadno upravovat!

Naše ručně vybrané šablony fotografií níže nejenže vypadají skvěle, ale mají také klíčové funkce, které potřebujete. Toto jsou šablony, díky nimž vy a vaše fotografie vyniknete!

1) Šablony fotografií Wix (110+ milionů webových stránek)

“Wix je nejvšestrannější tvůrce webových stránek. To’s snadné použití a nabízí šílené množství možností šablony.”

Wix má působivých 500+ šablon, ze kterých si můžete vybírat, a téměř 40 věnovaných právě fotografii!

Že’je to hodně na výběr….

Wix’Šablony jsou odvážné a inovativní. Upoutají pozornost nepředvídatelnými galeriemi a zajímavými způsoby zobrazení vašich fotografií.

Jsou překvapivě bohaté na funkce. To vám může ušetřit spoustu času a úsilí, protože vše, co potřebujete, by již mělo být na šabloně.

A pokud ano’není? No, editor Wix se velmi snadno používá, takže vy’Nemám potíže s personalizací vašeho webu ani přidáním dalšího obsahu.

Šablona fotoreportéra

Hrát si

Já’m velký fanoušek Wix’s ‘Fotožurnalista’ šablona. To’je odvážný, poutavý a super snadno ovladatelný.

Vy’Mám spoustu místa k předvedení vašich fotografií a prázdné místo opravdu pomáhá zdůraznit vaši práci. Silná, robustní písma vás vybízejí k tomu, abyste udržovali text na minimu a soustředili se na vaše obrázky.

Tato šablona je vybavena k prodeji a přichází s demo obchodem, což je velmi užitečný šetřič času. Vy’Musím přidat blog, i když – nebo bys mohl znovu použít ‘Bio’ stránka.

Vy’Pokud se rozhodnete pro tuto funkci bohatou konstrukci, budete mít online webovou stránku online.

Má tato šablona prázdné pole…Poutavý design?Blog (nebo místnost pro přidání jednoho!)?Snadná navigace v galerii?Kontaktní formuláře (pro fanoušky + provize)?Schopnost prodat?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 9/10
&# 10004;
&# 10008;
(místnost přidat)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

Šablona webové stránky městské fotografie

Hrát si

‘Městská fotografie’ šablona je mnohem náročnější na obrázky než výše uvedená šablona – takže vy’Při nahrávání fotografií je třeba být opatrný. Příliš mnoho velkých obrazových souborů na jedné webové stránce může zpomalit rychlost načítání, takže vaši návštěvníci čekají. Špatný.

Já’m fanoušek celostránkových výstřelů hrdinů, které sedí pod průhlednými textovými poli. To’je to skvělý způsob sdílení informací i vaší práce současně.

Vy’Zamilujete si vestavěný kontaktní formulář, který má na vyhrazené stránce. To’Je opravdu užitečné mít tento druh funkce přítomen zvenku, protože může být nesmyslné jej přidat později.

Vy’Také jsem dostal ‘služeb’ stránka, na které můžete propagovat své dovednosti potenciálním zákazníkům. I když jste byli’Nejdříve o tom přemýšlíte, je to velmi pohodlný způsob, jak zpeněžit váš koníček.

Má tato šablona prázdné pole…Poutavý design?Blog (nebo místnost pro přidání jednoho!)?Snadná navigace v galerii?Kontaktní formuláře (pro fanoušky + provize)?Schopnost prodat?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 9/10
&# 10004;
&# 10008;
(místnost přidat)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

Šablona webové stránky pro letecké fotografie

Hrát si

Jedná se o skutečně funkční a atraktivní šablonu, která je ideální pro fotografy více zaměřené na podnikání.

To’s vícestránkový design, který také používá ke sdílení informací a fotografií dlouhé procházení. To’je to velmi pohodlný způsob, jak odhalit informace o sobě nebo o své obchodní etapě.

Vy’jste připraveni prodat out-the-box s ‘služeb’ na stránku, zatímco mozaika ze zdi na zeď je velmi poutavá. Může také podporovat videa a fotografie, takže můžete svůj web rychle vyniknout.

Má tato šablona prázdné pole…Poutavý design?Blog (nebo místnost pro přidání jednoho!)?Snadná navigace v galerii?Kontaktní formuláře (pro fanoušky + provize)?Schopnost prodat?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 9/10
&# 10004;
&# 10008;
(místnost přidat)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

Vytvořte si svůj web Wix Photography hned teď

2) Šablony fotografie Squarespace (1+ milionů webových stránek)

“Squarespace je domovem špičkových fotografických šablon, které umísťují vaše fotografie dopředu a na střed.”

Squarespace obsahuje více než 80 šablon, z nichž asi 11 je navrženo speciálně pro fotografy.

Čtvercový prostor’s designy jsou jemnější než Wix’s, nabízí spoustu plných stránek a prázdné místo. Mají k nim opravdu profesionální pocit, takže pokud váš web bude čelit klientovi, Squarespace vám může život opravdu usnadnit.

Editor Squarespace je poměrně snadno použitelný, což může nějakým způsobem zjednodušit, pokud chcete přidat další stránky nebo přidat obchod do své šablony..

Wells šablona

Hrát si

Absolutně miluji klasický vzhled Squarespace’s ‘Studny’ šablona. Je čistý, řídký a klade důraz na vaše fotografie. To’s šablona určená k jednomu účelu – propagovat vaši práci.

Vestavěný blog je velmi užitečný a ušetří vám úkol přidat jeden (jako my’viděl jsem s jinými šablonami). ‘Přečtěte si mě’ stránku lze snadno upravit na jinou stránku bohatou na obsah, pokud máte pocit, že ji potřebujete – možná rychlá oprava přidání ‘o mně’ stránka?

Wells umístí vaše fotografie dopředu a na střed tak, aby upoutaly pozornost fanoušků i klientů. Odvážná jednoduchost designu umožňuje velmi snadné úpravy a naplnění vlastními obrázky.

Má tato šablona prázdné pole…Poutavý design?Blog (nebo místnost pro přidání jednoho!)?Snadná navigace v galerii?Kontaktní formuláře (pro fanoušky + provize)?Schopnost prodat?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 7/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(je třeba přidat)

Šablona Forte

Hrát si

‘Silná stránka’ je jasnější a silnější šablona než více podhodnocená ‘Studny’ výše. Vaše návštěvníky uvítají fotografie na celé obrazovce, které okamžitě upoutají jejich pozornost a drží je.

Tam’je blog integrovaný do designu a ‘přečtěte si mě’ stránku, kterou lze snadno vylepšit ‘o’ stránku nebo jinou galerii.

Obrazová navigace je radost s krásným bočním posouváním, které opravdu vyniká z obvyklých galerií dolů.

Toto je šablona, ​​která zanechá dlouhodobý dopad na kohokoli, kdo navštíví váš web pro fotografie.

Má tato šablona prázdné pole…Poutavý design?Blog (nebo místnost pro přidání jednoho!)?Snadná navigace v galerii?Kontaktní formuláře (pro fanoušky + provize)?Schopnost prodat?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 7/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(je třeba přidat)

Vytvořte si své webové stránky o fotografování ve čtverci

3) Weebly Photography Templates (40+ milionů webových stránek)

“Weebly je uživatelsky přívětivý webový tvůrce, který se opravdu snadno používá.”

Weebly nabízí více než 50 šablon (nebo témat ve Weebly-ese). Z těchto návrhů je zhruba 6-7 zaměřeno konkrétně na fotografy, jako jste vy.

Dostupné vzory šablon jsou opravdu atraktivní, ale také docela základní. Oni nejsou’t inovativní jako Wix’s, ani tak high-end jako Squarespace.

Pokud chcete jednoduchou šablonu webových stránek pro fotografie, kterou lze snadno přizpůsobit, je Weebly platformou pro vás.

Šablona Cento

Hrát si

Weebly’s ‘Cento’ Šablona je nejfunkčnější design v našem soumraku. Jedná se o jednoduchou šablonu pro fotografie, která vám pomůže předvést své fotografie a nic jiného.

Vy’chybí mu blog i obchod – ale pokud ano’o tyto věci se nezajímám a chci jen portfolio obrazů ‘Cento’ je pro to ideální!

Jedná se o šablonu, která staví prakticky nad design, takže pokud chcete základní design webových stránek a šablonu, můžete ji snadno upravovat, pak ‘Cento’ stojí za to se podívat.

Má tato šablona prázdné pole…Poutavý design?Blog (nebo místnost pro přidání jednoho!)?Snadná navigace v galerii?Kontaktní formuláře (pro fanoušky + provize)?Schopnost prodat?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 8/10
&# 10004;
&# 10008;
(je třeba přidat)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(je třeba přidat)

Šablona cesty

Hrát si

Já’m opravdu velký fanoušek ‘Cesta’ šablona od Weebly. Spojuje mnoho skvělých funkcí, které my’viděl jsem výše a rozdělil je do nádherně atraktivní šablony.

Tam’s několika způsoby, jak zobrazit své snímky, včetně obrázků na celé obrazovce, galerií miniatur a galerií s dlouhým posunem. Tuto odrůdu je užitečné mít, protože vám ušetří úsilí při hledání jedinečných stylů galerie – stačí použít vestavěný výběr!

Vy’Také jsem dostal ‘o mně’ a blog integrovaný do domovské stránky s dlouhým posunem. To může prokázat úsporu času, protože to znamená, že při personalizaci návrhu musíte upravit pouze jednu (sice dlouhou) stránku.

Má tato šablona prázdné pole…Poutavý design?Blog (nebo místnost pro přidání jednoho!)?Snadná navigace v galerii?Kontaktní formuláře (pro fanoušky + provize)?Schopnost prodat?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 8/10
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(je třeba přidat)

Vytvořte si svůj web Weebly Photography hned teď

4) SmugMug Fotografie Šablony

“SmugMug je specializovaný tvůrce webových stránek pro fotografie, který vám pomůže zpeněžit vaši práci prostřednictvím partnerství s tiskařskými společnostmi..”

SmugMug nabízí kolem 30 šablon fotografií, ze kterých si můžete vybrat.

Jejich návrhy jsou velmi atraktivní, ale mohou začít fungovat, když je začnete upravovat. Může to být trochu frustrující přidávání dalších stránek, které byly přítomny na ukázkách, nemluvě o tom, že byste mohli trávit čas rozumněji.

SmugMug’Klíčovým prodejním bodem je integrace s profesionálními tiskařskými společnostmi, takže můžete začít prodávat ihned, jakmile publikujete webovou stránku s fotografiemi – to je opravdu pohodlné!

Sierra šablona

Hrát si

SmugMug’s ‘Sierra’ šablona je jednoduchá a funkční šablona. Houpe se mezi obrázky na celé stránce a malými galeriemi miniatur, takže tam’Je to celá řada způsobů, jak zobrazit vaše fotografie.

Navigace je super jednoduchá, protože tam’je to jen tři stránky! To’Je to opravdu časově úsporná šablona jednoduše proto, že je tak základní.

‘Sierra’ je podobný výše uvedeným šablonám Weebly, ale z hlediska celkového designu je trochu chybí.

Pokud chcete přímou fotografickou šablonu, můžete’s tím se nedopustím ‘Sierra’.

SmugMug také usnadňuje přidání internetového obchodu (je’s jejich hlavním prodejním místem!), takže pokud chcete vydělat i trochu peněz, pak je to platforma pro vás.

Má tato šablona prázdné pole…Poutavý design?Blog (nebo místnost pro přidání jednoho!)?Snadná navigace v galerii?Kontaktní formuláře (pro fanoušky + provize)?Schopnost prodat?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 9/10
&# 10004;
(více praktického designu)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(je třeba přidat)

Šablona Octavia

Hrát si

SmugMug’s ‘Octavia’ template je odizolovaná verze Squarespace’s ‘Studny’ šablona. Má stejný nádherný bílý design se spoustou místa pro orámování vašich fotografií.

To je skvělá šablona pro umístění vašich obrázků dopředu + střed. To’je také super snadné navigovat, jak to’Je to velmi jednoduchý design – ušetříte tím čas při provádění jakýchkoli úprav, které považujete za nutné.

Jak je uvedeno výše, SmugMug usnadňuje přidání obchodu a zahájení prodeje tiskovin, takže ne’Nebojte se, že obchod není’t je ve výchozím nastavení přítomen (doslova jej zapnete ve svém editoru!).

Má tato šablona prázdné pole…Poutavý design?Blog (nebo místnost pro přidání jednoho!)?Snadná navigace v galerii?Kontaktní formuláře (pro fanoušky + provize)?Schopnost prodat?Volnost přizpůsobit tuto šablonu? 9/10
&# 10004;
&# 10008;
(je třeba přidat)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(je třeba přidat)

Vytvořte si svůj web SmugMug Photography

NEJLEPŠÍ FOTOGRAFICKÁ WEBOVÁ STRÁNKA PRO VÁS

Tento článek je užitečný?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map