Recenze Tailor Brands: Je to nejlepší generátor loga pro vás?


Přizpůsobení značky Recenze

Přezkum značky Tailor Brands


Hodnocení

5 z 5 hvězdiček

Viz Tailor Brands

 • Snadno použitelná platforma značky, která vám umožní navrhnout logo během několika minut
 • Jeden z nejvýhodnějších generátorů loga na trhu
 • Na prémiovém plánu je k dispozici celá řada pokročilých značkových nástrojů

Recenze Fred Isaac

Poslední aktualizace 10. června 2019

Tailor Brands je na misi pomáhat obyčejným lidům budovat neobyčejné značky online.

Čím lépe můžete udělat, aby vaše značka vypadala, tím lépe’bude hrát.

Lidé mají větší pravděpodobnost, že budou vaše služby využívat, kupují vaše výrobky nebo jen navštěvují váš web, pokud máte profesionální značku. Ty ne’nemusí to být nadnárodní gigant jako McDonald’s nebo Nike mít skvělé logo.

Jak tedy pro svůj web vytvoříte stylové logo, aniž byste investovali spoustu času a peněz?

Krok vpřed na míru značky.

Tailor Brands je nástroj pro strojové učení, který pomáhá podnikatelům a majitelům webových stránek navrhovat výkonné značky. Ty ne’Nepotřebujete obrovský rozpočet na design a nemusíte’K získání loga u společnosti Tailor Brands nepotřebujete žádné technické dovednosti.

To’s jedním z nejlepších tvůrců loga online a pomohl více než třem milionům zákazníků.

Podle společnosti se každou sekundu vytvoří nové logo. Takže to musí dělat něco v pořádku!

V této recenzi Tailor Brands my’Podívám se na:

 • Ceny
 • Zákaznická podpora
 • Kvalita designu
 • Další produkty značky Tailor…
 • A mnohem víc!

Můžete se rozhodnout, zda je Tailor Brands tím správným nástrojem k vytvoření loga. Nejlepší věc je: navrhnout logo na Tailor Brands je zdarma. Než se rozhodnete koupit, uvidíte, jak to vypadá jako první.

1

Přizpůsobení značky Recenze: Pros & Nevýhody

Pros Nevýhody

Nejlepší tři profesionálové na míru značky# 1# 2# 3
Snadnost použití
Toto je první věc, kterou je třeba zdůraznit v recenzi Tailor Brands. Platforma je velmi přímá a získání loga je působivě bezbolestné. Prezentace hotového produktu je také špičková.
Doplňkové produkty
Od vizitek Tailor Brands po e-mailové podpisy a pomoc se sociálními médii celá řada produktů přesahuje loga. Tailor Brands chce být mnohem víc než tvůrce loga; chce být úplným řešením vašich značkových potřeb.
Dobrá hodnota peněz
Široká škála doplňkových produktů a služeb znamená, že Tailor Brands je dobrá hodnota za peníze. Ceny (více k tomu později) jsou jasně uvedeny na webových stránkách a každý plán poskytuje solidní funkce jako standard. Co’s více, můžete získat řadu log navržených zdarma – co’s lepší hodnotu za peníze než to?
Nejlepší dva nevýhody značky Tailor# 1# 2
Žádná telefonická podpora
Jak každý z vás, kdo vytvořil web, to bude vědět, schopnost mluvit s někým v telefonu může být obrovskou pomocí. Tak, že’je to trochu nevýhoda, že Tailor Brands nemá’nenabízí telefonickou podporu. To znamená, že e-mailová podpora je rychlá a užitečná a web je plný podrobných průvodců.
Omezené přizpůsobení
Společnost Tailor Brands neposkytuje individuální konzultace s návrhářem, aby dodala jedinečné personalizované logo. Ale to’Je důležité si pamatovat loga Tailor Brands nejsou předem vyrobena a můžete vyladit, například písmo a barevná schémata. Loga jsou vytvářena na místě na základě informací, které jste společnosti poskytli.

2

Jak používáte značky na míru & Co dostaneš

“Trvalo mi méně než 10 minut, než mi Tailor Brands dal kompletní firemní identitu.”

Pro naši recenzi značky Tailor Brands jsme se rozhodli tuto nabídku uvést ve společnosti’s homepage k testu.

Chcete-li získat logo na Tailor Brands, musíte odpovědět na krátký dotazník o vaší společnosti a preferencích značky. To zahrnuje typ písma, která se vám líbí a co vaše společnost’jeho jméno je.

Pro naši figurínu jsme spustili veteránskou společnost…

Vytvoření loga značky na míru Krok 1Dejte Tailor Brands informace o vaší značce a navrhne vám stylové logo.

Lišta vám řekne, kolik z procesu jste ještě museli dokončit.

Vytvoření loga značky na míru Krok 4Tailor Brands založí vaše logo na tom, jaký styl vám řeknete, že dáváte přednost.

Můžete si vybrat, zda chcete logo založené na ikoně, názvu nebo iniciále, a můžete experimentovat s různými styly písma.

Nejlepší tip: Chcete-li co nejlépe využít značky Tailor Brands, přemýšlejte o své firmě dříve, než začnete. Je to formální nebo zábavné? Produkt nebo služba? Místní nebo národní? Vypracovává vaše podnikání’První identita pomůže Tailor Brands vygenerovat správné logo pro vás.

Jednou’hotovo, Tailor Brands’ Algoritmus vygeneruje na základě vašich odpovědí řadu možností loga. Můžete vidět, jak by každý vypadal na věcech, jako jsou vizitky, tašky a trička.

Tady’s naším vybraným logem na domovské stránce webu, například:

Logo dokončené značky na míruS Tailor Brands můžete vidět, jak se vaše brandingové sny stávají realitou před vašimi očima.

Celkově jsme našli Tailor Brands’ systém hladký, dynamický a dokonce zábavný! Líbilo se nám, že se můžete vrátit na předchozí stránku, pokud ano’Udělal jsem chybu, aniž bych začal znovu.

Strach, že Tailor Brands zní příliš roboticky?

Don’t být. Jistě, Tailor Brands je automatizovaný, ale nemá’t jen náhodně chrlit loga. Výsledky jsou vysoce personalizované, protože jsou’znovu na základě poskytnutých informací. To’Je docela vzácné vidět tuto úroveň individuality v dostupném generátoru loga.

To’je to jako pracovat s návrhářem, aniž by na konci byl účet indukující wince! Samozřejmě jste vyhráli’nezískáte stejnou kreativitu jako práce s designérem na plný úvazek. Ale pokud ano’pracuji na rozpočtu, don’Nevím, kde začít, nebo ne’Nechci skenovat tisíce grafiky, Tailor Brands je skvělá volba.

3

Je Tailor Brands snadné používat?

Jednoduchost jsou Tailor Brands’ jedinečný prodejní bod. To’Je to druh nástroje, který milujeme, protože demokratizuje webový design – najednou může kdokoli získat skvělé logo pro svou značku!

Nechat’je kopat trochu hlouběji.

Tradičně pro vás získáme stylové logo’d muset pracovat s profesionálním návrhářem. To zahrnuje prvotní náklady a spoustu zpětných a dalších diskusí. Na konci provize možná ani neskončí logo, které se vám líbí!

Chcete-li si na Tailor Brands vytvořit skvělé logo, musíte pouze udělat:

 • Směřovat
 • Klikněte na
 • Typ

To’je to opravdu jednoduché.

Tady’Příklad z procesu Tailor Brands:

Krok 2 vytvoření loga značky na míruSpolečnost Tailor Brands používá k vytvoření loga informace, které jí řeknete o své firmě

Protože nástroj je tak jednoduchý, aby se s ním zacházel, je to’Je možné to zkusit vícekrát, dokud nenajdete nejlepší logo pro vás.

Jednou’Našli jste svůj design, jeho přizpůsobení pomocí nových písem nebo barev je velmi intuitivní. Toto přizpůsobení se může cítit trochu omezené, pokud máte velmi jasný nápad v logu, které chcete. Ale pro většinu lidí budou návrhy více než dost. Tam’Také vám nic nebrání v tom, abyste si vzali své logo a pomocí nástroje, jako je Adobe, jej ještě více jazzoval.

Tailor Brands také velmi usnadňuje náhled, jak bude vaše logo vypadat, než se rozhodnete jej koupit.

Logo si můžete stáhnout jako PNG nebo JPEG s vysokým rozlišením pro online použití nebo jako soubor Vector EPS k tisku (pouze na prémiovém plánu – více o plánech později).

Chcete-li zjistit, jak snadné je použití značky Tailor Brands, přejděte na tlačítko níže…

4

Design: Jak dobrý jsou loga značek na míru?

Takže na míru značky’ loga se snadno vyrábějí, ale jsou dobrá?

Jednou důležitou věcí je, že Tailor Brands je velmi transparentní. Ať už si myslíte, že je logo dobré, špatné nebo ošklivé’to žádná skrytá překvapení. Na obrazovce vidíte, jak bude vaše logo vypadat.

Kvalita loga Tailor Brands je vysoká, protože loga a písma, která používá, jsou velmi leštěné.

Tailor Brands vytváří nejunikátnější vzory ve srovnání se svými konkurenty. Získává své obrázky od dodavatele třetí strany s názvem Noun Project, který se stará o všechny licence z obrazu’s tvůrcem.

Projekt podstatné jméno’Knihovna ikon je obrovská a specifikace je velmi vysoká. Proto společnost Tailor Brands vyniká mezi nízkonákladovými a nízkonákladovými generátory logo na trhu.

Přísně vzato, tam’s žádná záruka, že váš design bude pro vás jedinečný. Že’samozřejmě také s prací s jakýmkoli designérem nebo agenturou! Tailor Brands však pro každou objednávku vytváří přes milion různých možností loga’Je vysoce nepravděpodobné, že vaše logo vyhrálo’Nebuď pro tebe osobní.

Tailor Brands kříží hranici mezi jednoduchostí a dostupností a kvalitou vzorů. To’to je proč’je to velmi dobrá volba, pokud jste’na volné noze, majitele malé firmy nebo podnikatele, někoho, kdo chce vytvořit značku online poprvé, nebo jen pokud’pracuji na rozpočtu, ale ne’Nechci úplně kompromisovat v kvalitě.

Jen proto, že ne’Nemám kapsy tak hluboké jako McDonald’s ne’neznamená, že byste se měli spokojit s designem loga s logem?

Mohu si ochranné známky své logo Tailor Brands?

Toto je běžná otázka od zákazníků, proto ji položíme na Tailor Brands.

Společnost nám sdělila, že zatímco můžete své logo používat pro nekomerční nebo komerční prostředky, pokud jej chcete chránit,’Musím mluvit s právníkem.

Důvodem je to, že zákony o ochranných známkách se v jednotlivých místech liší. Tailor Brands je “není schopen poskytnout právní radu” (a my ani my).

5

Zákaznická podpora na míru značky

I s nejjednoduššími nástroji na světě’Pokud uvíznete, je k dispozici povzbuzující informace. Tak teď’je čas v naší recenzi Tailor Brands hovořit o zákaznické podpoře.

Pokud existuje’Je to jedna nevýhoda pro Tailor Brands it’je to tak’nenabízí telefonickou podporu.

Při vytváření webových stránek víme, že telefonická podpora na kohoutku je neocenitelným zdrojem. Tam’nic takového jako vysvětlení vašeho problému lidské bytosti.

Na to jsem řekl, Tailor Brands’ web obsahuje důkladnou sekci FAQ, která je plná podrobných průvodců, které zodpovídají vaše nejnaléhavější otázky.

Zákaznická podpora je k dispozici prostřednictvím online formuláře nebo prostřednictvím e-mailu. Podle našich zkušeností z první ruky jsou odpovědi rychlé, ohleduplné a užitečné. Tailor Brands říká, že si klade za cíl reagovat do 24-48 hodin. V tomto okně jsme pohodlně dostali odpověď na náš dotaz.

Součástí nabízené podpory je samozřejmě i to, jak snadné je používat značky Tailor Brands. Mnoho úsilí bylo věnováno tomu, aby byl proces vytváření loga co nejjednodušší.

My’Navrhli jsme spoustu zkušebních log pomocí Tailor Brands a nikdy nepotřebovali pomoc.

6

Ceny značek na míru: Kolik stojí značky na míru?

Kolik to všechno stojí? Žádná revize značky Tailor Brands by nebyla úplná bez pohledu na stanovení cen.

Existují dva plány předplatného značky Tailor Brands:

 • Dynamické logo – 9,99 $ / měsíc nebo 2,99 $ / měsíc, pokud platíte celý rok
 • Pojistné – 49,99 $ / měsíc nebo 10,99 $ / měsíc, pokud platíte za rok

Tam’s také další sleva, pokud paušujete na dvouleté předplatné.

A pamatujte si to’s ZDARMA hrát s nástrojem a vytvořit logo.

Oba plány vám dávají:

 • Logo s vysokým rozlišením
 • Průhledný soubor PNG
 • Licence pro komerční využití
 • Výhody včetně analýzy značky a speciálních sezónních log (po dobu trvání vašeho plánu).

To’Je důležité si uvědomit, že můžete zrušit kdykoli a vy’Stále dostanu vaše logo a obchodní práva. Vy’Jen ztratím probíhající výhody, že je zákazníkem značky Tailor.

Takže pokud si jen přejete získat své logo a ne’Chcete-li nepřetržité náklady, doporučujeme vám zaplatit jeden měsíc podle plánu Dynamic Logo. Ale pokud ano’po dlouhodobější investici do vaší značky a vypracovali přiměřený rozpočet, pak se vyplatí podívat se na roční prémiový plán.

Je to proto, že velký rozdíl mezi těmito dvěma plány spočívá v tom, že možnost Premium je plnohodnotným řešením značky. Tailor Brands je spravedlivá cena kvůli dodatečným funkcím zahrnutým v plánu Premium.

Náklady jsou zhruba na stejné úrovni jako konkurenti na trhu.

Tailor Brands je na dobré cestě stát se mnohem více než generátorem loga. To’s one-stop-shop pro mnoho vašich branding potřeb. Chcete-li změnit své logo, musíte’Musím být na prémiovém plánu.

Což nás vede k…

7

Tailor Brands: Doplňkové služby & produkty

Zaregistrujte se do prémiového plánu se společností Tailor Brands a vy’Získám přístup k působivé řadě produktů a služeb.

To zahrnuje:

 • Nástroj pro změnu velikosti loga
 • Poradenství ohledně strategie značky
 • Nástroj pro návrh vizitek
 • Podpora sociálních médií (včetně příspěvků a reklam na Facebooku a nástrojů pro návrh sociálních obalů)
 • Pokyny pro online značku
 • Značkové prezentace
 • Značková obchodní paluba
 • Značkový vodoznak nástroj (perfektní, pokud’umělec prodávající obrázky online)

Jsme vyhráli’Všechny je zde neprocházím (jedná se o recenzi značky Tailor Brands, nikoli o prodejní hřiště), ale my’Poskytnu stravitelnou analýzu. Pro úplný seznam navštivte Tailor Brands.

Krejčovské značky’ další služby jsou zvláště dobré, pokud sociální média jsou velkou součástí vaší značky’s přítomnost online. Pomůže vám vytvářet příspěvky pro Twitter, Facebook a Instagram a vytvářet loga a obrázky dokonale velké pro každou z těchto platforem.

Můžete také získat podporu přidáním svého loga do e-mailového podpisu. Jedná se o druh pochmurných úkolů, které mohou sníst váš čas, zvláště pokud jste’s designem nezažili. Ale jsou tu také úkoly, které pokud nemáte’Pokud to uděláte správně, vaše značka bude vypadat amatérsky.

Tam’s nepochybně další nástroje vám pomohou vybudovat silnou online značku. Dobře vyvinutá značka se promítne do vyšších příjmů, takže se vaše měsíční náklady z dlouhodobého hlediska vyplatí.

Pokud však’znovu se snažíme udržet věci jednoduché, pak to může být jen zbytečná komplikace (nemluvě o ceně!)

Příklad vizitky přizpůsobené značkámS Tailor Brands můžete vidět své logo v reálných situacích, jako jsou vizitky! 8

Recenze Tailor Brands: Závěr

Tailor Brands je skvělá volba, pokud máte’znovu hledám rychlý a nákladově efektivní způsob vytvoření loga.

Pokud ne’Nemáte čas ani peníze na investování do profesionálně navrženého loga nebo vy’starosti vaše tech dovednosti aren’t až do nuly, může být Tailor Brands jen odpověď.

Poskytuje majitelům malých podniků a online obchodníkům s jedním mužem šanci udeřit nad jejich váhu v brandingové aréně a soutěžit s velkými kluky.

Někteří z vás možná právě začínají na vaší značkové cestě. Možná si nejste jisti, co chcete nebo co’je k dispozici. Tailor Brands je dobrá první zastávka při objevování návrhů log, které mohou pomoci budovat vaši značku’obrázek.

Zkušenější uživatelé mohou najít možnosti přizpůsobení trochu omezené nebo mohou být odkládáni předem navrženými ikonami.

Ale díky vlastnostem dostupným ve svém prémiovém plánu může Tailor Brands nabídnout i dlouhodobější službu. Může se jednat o vaše automatické poradenství při budování značky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map