3 Softvér pre webový dizajn, ktorý vám pomôže ľahko vytvoriť skvelý web – bez akýchkoľvek technických zručností

Ak ty’znovu hľadáte dobrý softvér pre webový dizajn – vy’pravdepodobne sa cítim trochu stratený (a možno trochu vystrašený) o tom, ako vytvoriť webovú stránku, ktorú ľudia vyhrali’smiať sa…


Niektoré otázky môžu obsahovať:

 • “Cítim DUMB, pretože nemám’ani neviem, kde začať.”
 • “Ľudia mi hovoria, že sa musím učiť kód, ale naozaj nemám’nechcem.”
 • “Narodil som sa vôbec NIE s talentom na dizajn! Viem to, keď vidím niečo pekné, ale mám problém navrhnúť čokoľvek od začiatku.”
 • “ja’m WAY príliš zaneprázdnený inými vecami v živote. Chcem softvér na webový dizajn, ktorý’je ľahko použiteľný a môj web môže vyzerať dobre.”

Softvér pre webový dizajnTu’je to kontraintuitívna vec. Vytvorenie prvej webovej stránky nevie’Nemusím byť tak strašidelný.

to’Je to vlastne jednoduchšie, ako ste boli presvedčení.

Toto tvrdenie by bolo pred pár rokmi úplne nepravdivé – ale s moderným softvérom pre webový dizajn, ktorý’s dnes k dispozícii, môžete si v skutočnosti vytvoriť celkom slušnú webovú stránku bez toho, aby ste museli venovať veľa času, alebo dokonca ísť do kódovacej školy.

Don’never mi?

Zamyslite sa nad tým, ako ďaleko sa technológia za posledných desať rokov zlepšila, aby vám uľahčila život. Smartphony, online nakupovanie, streamovanie videa atď.

S Uberom už nemusíte natiahnuť ruku a mávať ako bláznivý človek, len aby ste zastavili kabínu. Ovládač k vám príde po kliknutí na tlačidlo.

S Airbnb môžete skutočne žiť v niekom inom’je na polceste po celom svete, všetko iba s niekoľkými kliknutiami online. Teraz máte možnosť nežiť v drahých hoteloch’znovu cestujem.

Dokonca majú samohybné autá pre dobro!!

Je teda naozaj poburujúce veriť, že vytváranie webových stránok môže byť pri moderných technológiách skutočne ľahké?

So správnym softvérom na navrhovanie webových stránok sa teraz môžete zapojiť do technológie (to’s jednoduchým používaním), ktoré vám pomôžu vytvoriť dobre vyzerajúci web.

to’je to možné, a to’Je to jednoduchšie, ako si myslíte!

Tu je stručný prehľad moderného softvéru pre návrh webových stránok na trhu a spôsob, ako vám môžu pomôcť pri vytváraní vašich webových stránok:

Najlepšie softvér pre návrh webových stránok

 • Wix – ľahko použiteľný editor s veľkou podporou, krásnymi šablónami a inovatívnymi funkciami a aplikáciami, bezplatné plány k dispozícii alebo od 4,50 USD / mesiac
 • Squarespace – tvorca webových stránok zameraný na dizajn so šablónami, ktoré vyzerajú dobre na všetkých zariadeniach, od 12 USD / mesiac
 • Weebly – Weebly – veľmi užívateľsky prívetivý editor s vopred navrhnutými rozloženiami stránok, ktoré vám pomôžu začať, dostupné bezplatné plány alebo od 8 $ / mesiac

Vyberte si tvorcu webových stránok a zarábajte online ešte dnes

Aký typ stránok chcete vytvoriť?

vytvoriť webovú stránku vybudovať internetový obchod WEBOVÁ STRÁNKA ONLINE OBCHOD 1

Výhody moderného softvéru pre návrh webových stránok

 1. Jednoduché použitie – stačí pretiahnuť & drop, nevyžaduje sa žiadne kódovanie.
 2. Profesionálne navrhnuté šablóny, ktoré môžete použiť.
 3. O všetky technické údržbárske práce sa staráte za vás.
 4. 24/7 špecializované podporné tímy.
 5. Dostupné ceny.

Aby sme vám ukázali, aké ľahké je vytvoriť profesionálne vyzerajúcu webovú stránku, vytvorili sme výzvu, aby sme zistili, či by nováčik bez skúseností so stavbou webových stránok mohol pomocou webového softvéru vytvoriť web za menej ako hodinu:

Teraz, keď už máte zmysel pre softvér pre webový dizajn a čo vlastne sú’re schopný, nech’Prejdite na to, ako sa tieto softvérové ​​produkty na návrh webových stránok líšia (a lepšie) ako spôsob vytvárania webových stránok v starej škole.

2

Starý vs nový spôsob vytvárania webových stránok

“Celý svoj web si dnes môžete vytvoriť online. tam’Už nemusíte nič inštalovať. Stačí sa prihlásiť do softvéru pre webový dizajn (napríklad Gmail) a vy’ste pripravení začať. Ktokoľvek to môže urobiť – aj keď’nie sú počítač dôvtipný.”

V dobrom ol’ dní (v skutočnosti to je’nie je to tak dávno), ak ste chceli získať taxík, vy’d musím im zavolať.

Na telefóne nájdete číslo, zavolajte, povedzte mu, kde a kedy sa s vami stretnúť, počkajte, naskočte do kabíny a na konci cesty vyplácajte, zatiaľ čo sa hádajte s partiou zmien.

To je určite veľa práce… v porovnaní s otvorením aplikácie Uber kliknutím na tlačidlo, nastúpte do auta, vystúpte z auta a podobne’je to.

Uber je služba – sú tu preto, aby vám uľahčili život.

To isté platí aj pre softvér pre webový dizajn. oni’služby, nielen produkt ako za starých čias.

Tieto softvérové ​​služby sú tu preto, aby vám uľahčili vytváranie webových stránok, takže môžete prejsť na ďalšie dôležité veci vo svojom živote

V tých dňoch ste späť’d) musím ísť do obchodu a kúpiť si softvér na návrh webových stránok, ktorý sa dodáva v škatuli.

V balení sú CD, ktoré môžete nainštalovať do svojho počítača.

softvér pre webový dizajn - stará cestaOh GAWD…. je to aj toto Zranenie očí? Ako s tým ľudia VŽDY spolupracovali??

Po strávení 2 hodín pokusom o inštaláciu programu (a bezpočet vyskakovacích okien systému Windows, ktoré hovoria, že musíte aktualizovať alebo nainštalovať tento ovládač),’Budem musieť pretiahnuť oči cez silnú technickú príručku o tom, ako ju skutočne používať.

Áno, to’s sooo primitívne! Pamätáš si na tie dni? Ak ty’znovu mladší, potom požiadajte svojich rodičov. oni’Poviem, ako zle to cucal!

to’je to ako behať za telefónom za rohom, aby ste zavolali kamarátovi. Takže geto!

Tvorcovia webových stránok sú dnes online. Takže nie’nemusíte kupovať žiadne CD, nemusíte’nemusíte sťahovať žiadne súbory. Do webového prehľadávača jednoducho zadáte adresu webovej stránky, zaregistrujete sa online a môžete začať budovať svoju prvú webovú stránku.

Ty nie’Nemusíte sa obávať kódovania’Nemusím zdôrazňovať, ako vaše webové stránky skutočne zobrazia online na internete. Tvorca webových stránok sa postará o všetky tieto technické veci za vás.

my’Nižšie sa dozviete, ako fungujú.

Pamätajte, že softvér pre webový dizajn je v súčasnosti službami.

To znamená oni’Navrhli sme technológiu, ktorá vám uľahčí prácu, a máte tímy podpory na plný úväzok, ktoré vám pomôžu.

Rovnako ako to, ako Uber uľahčuje prechod z bodu A do bodu B a ako Airbnb uľahčuje cestovanie a lacnejšie, tento softvér’Celým cieľom je uľahčiť tvorbu webových stránok.

3

Softvér pre webový dizajn – sú veľmi jednoduché

“Ak môžete myšou presúvať veci po obrazovke, môžete vytvárať webové stránky pomocou softvéru pre webový dizajn. oni’Uľahčil som (a bez kódu), že to dokáže aj babička.”

Ak ste sa vrátili, späť’t technické, alebo ak ste to neurobili’Nemáte najlepšieho priateľa menom Bill Gates, ktorý práve vedel, ako kódovať, vy’zbohatnúť zo šťastia.

Nielen to, musíte si nastaviť vlastný server, ktorý bude hosťovať vaše webové stránky, aby vaše webové stránky mohli skutočne existovať na internete.

Zdá sa, že musíte absolvovať ďalšie štyri roky školy, aby ste si mohli vytvoriť jednoduchú webovú stránku.

A to nie je pravda’Ani zaručiť, že váš web bude vyzerať na diaľku dobre! Posledné, čo potrebujete, je stráviť mesiace vytváraním webových stránok a nechať ich vyzerať, akoby ste ich všetky zhromaždili v tme.

Ewww…

Softvér pre webový dizajn je dnes DEAD ľahko použiteľný – a vďaka nemu vyzerá dobre.

to’Je to skoro ako položiť si na pohovku, keď hovoríte priateľom na telefóne “čo’s hore”, namiesto použitia špinavého telefónneho automatu vzdialeného 4 bloky od benzínovej stanice.

Softvér ako napr Wix, Squarespace alebo Weebly urobte všetko pre vás.

Doslova sa stačí prihlásiť do webového softvéru a vy’ste pripravení stavať.

tam’to nie je nastavenie, žiadne aktualizácie, a čo je dôležitejšie, nie je potrebné piecť cookies, aby sa spriatelili s guru kódovania.

Obsah (napríklad text, obrázky, videá) môžete presúvať po svojom webe bez toho, aby ste sa dotkli jedného riadku kódu.

Softvér Web Design - drag & dropťahať & Drop – to’je to také ľahké, ako to vyzerá

Ty nie’Nemusím sa hádať s hostingom alebo serverom.

Tento softvér pre webový dizajn, rovnako ako všetky ostatné nové technológie v súčasnosti, vám uľahčí život.

Don’neveríš mi? Stačí sa zaregistrovať v niektorom z popredných softvérov pre webový dizajn a vyskúšať ho (registrácia je bezplatná).

Ak si nie ste istí, ktorá je pre vás najlepšia, využite náš krátky kvíz a získajte odporúčania šité na mieru vašim potrebám:

kvíz na tvorbu webových stránok

to’Prekvapím vás, aké ľahké je v súčasnosti vytvoriť si vlastnú webovú stránku v porovnaní s niekoľkými rokmi!

my’Neskôr prejdem cez niektoré z mojich obľúbených položiek.

4

Nemusíte sa starať o dizajn alebo spôsob, ako zaistiť, aby vaše webové stránky vyzerali dobre

“Softvér webového dizajnu vám poskytne skvelo vyzerajúce šablóny dizajnu, ktoré vám pomôžu pri náskoku. Ty nie’Nemusí byť vôbec skvelý v dizajne.”

nechať’tvárou v tvár, vytvorenie webovej stránky je jedna vec. Aby to vyzeralo dobre, je ďalšia vec.

Posledná vec, ktorú chcete, je, aby sa niekto pozrel na váš web a povedal, “hmmm, to’je pekné…”

Všetci vieme, čo to znamená!

Tu’s problém. Aj keď ste obišli všetky technické bolesti pri vytváraní webovej stránky, stále musíte urobiť dobrý dojem.

Pomyslite na Ferrari alebo horúce športové vozidlo podľa vášho výberu. Inžinierske zázrak, ktorý sedí pod kapotou, je oveľa menej sexy, ak škrupina, ktorá sedí na vrchu, vyzerala ako škaredá štvorcová krabica.

Auto musí vyzerať dobre, však? Nikto nechce vlastniť tie najlepšie motorové peniaze, ktoré môže kúpiť, a nechajú sa chytiť mŕtveho cestovateľa v štvorcovej skrinke po diaľnici.

vy’s tým nebudem zarábať žiadne body.

Vyzerá to MATTER a viete to. Len si to udržujte.

Ako tento softvér vyrieši tento problém za vás?

Poskytujú vám dobrú kolekciu šablón dizajnu s profesionálnym vzhľadom, takže môžete začať hovoriť pravou nohou, namiesto toho, aby ste sa pozerali na prázdne plátno bez toho, aby ste vedeli, kde začať.

softvér na navrhovanie webových stránok - príkladTu’s príkladom kalibra šablón, ktoré vám tento softvér pre webový dizajn ponúka.

Môžete si prezerať ich knižnice dizajnu, zúžiť ich na obľúbenú a použiť ju ako východiskový bod na zostavenie svojich webových stránok..

Pozerať sa na bielu prázdnu stránku a nevedieť, kde začať, je hrozný pocit, najmä ak ste vy’nie sú dobré s dizajnom.

S týmito návrhmi môžete mať skvelo vyzerajúcu webovú stránku bez toho, aby ste museli byť dizajnérom rockovej hviezdy.

Namiesto “hmmm, to’je pekné….”, vaši priatelia budú hovoriť, “Whoa, ako si to urobil??”

Možno nie ste dizajnér rockovej hviezdy, ale určite sa cítite ako jeden!

Prezrite si niekoľko popredných softvérov pre webový dizajn’s šablóny vás’Uvidím, čo tým myslím:

Wix

Wix má viac ako 500 dizajnov pokrývajúcich širokú škálu priemyselných odvetví – takže vy’Budete mať naozaj dobrú šancu nájsť niečo pre svoj vlastný priemysel. Ich šablóny sú dodávané s predvyplnenými návrhmi, takže môžete jednoducho vymeniť svoj obsah a začať naozaj rýchlo.

Softvér Web Design - Šablóny WixKliknutím zobrazíte Wix’s návrhové šablóny

Ich návrhy sú tiež veľmi aktuálne s najnovšími trendmi v dizajne. Napríklad môžete vytvárať návrhy paralaxy 1-pageru, vkladať videá na pozadí, vytvárať rôzne časti pozadia, všetko bez toho, aby ste sa dotkli akýchkoľvek kódov (stačí pretiahnuť & pokles). Môžete ich vidieť v akcii tu.

Squarespace

Aj keď Squarespace nie’Nemám toľko šablón, všetky ich návrhy vyzerajú skutočne profesionálne a vyleštené. to’je to klasický prípad kvality pred kvantitou. Vaša webová stránka bude vyzerať, akoby ste za niekoho zaplatili tisíce dolárov za vlastný dizajn.

Kliknutím zobrazíte Squarespace’s návrhové šablóny

Weebly

Weebly nevie’Nemám toľko šablón ako Wix a ich návrhy nie sú tak aktualizované ako Squarespace’s (ale oni’blížia sa), ale oni’Naozaj som prešiel dlhou cestou pri zdokonaľovaní ich zbierky. Majú niekoľko celkom dobrých a môžete očakávať, že v blízkej budúcnosti prídu ešte lepšie.

Softvér pre webový dizajn - Weebly šablónyKliknutím zobrazíte Weebly’s návrhové šablóny

Ako vidíte, tento softvér vám ponúka úžasnú kolekciu šablón dizajnu – takže nemáte’Nemusíte sa obávať, že váš web bude vyzerať zle. Ak máš’Ak ste tak ešte neurobili, kliknite na obrázky vyššie a presvedčte sa sami!

5

Ľutujeme, ale nemusíte sa zaoberať hostiteľmi a servermi

“Museli ste sa zaoberať všetkými technickými úlohami, ako sú hosting a aktualizácie zabezpečenia. Už nie. oni’všetci sa o vás starajú.”

to’je to smutný deň… a ja’m nehovorím o hostitelia a servery reštaurácie (lamest vtip dňa…)

Chcem tým povedať’Chcete sa mučiť technickými príručkami o tom, ako nastaviť, nakonfigurovať a vyladiť servery, aby ste mohli hostiť svoje webové stránky online? to’nie je to ako by ste mali robiť lepšie veci…

Softvér na navrhovanie webových stránok je dnes online. Takže nie’Nemusíte sa obávať, ako udržať svoje webové stránky na internete.

Stačí sa prihlásiť do softvéru a vložiť obsah pomocou ťahania & kvapka technológie (nie je potrebné kódovanie) a kliknite na publikovať.

oni’Urobil som to pre vás jednoduchým.

Možno nebudete mať čestnú odznak za to, že sa naučíte, ako nastavovať a vylepšovať servery. Opačné pohlavie nemusí mať šancu slintať nad svojou technickou zdatnosťou. [Smutné tváre všade okolo]

To, čo budete mať, je dobre vyzerajúca webová stránka – zverejnená, takže sa môžete vo svojom živote pohybovať a starať sa o ďalšie veci.

Poskytovatelia softvéru spravujú všetky technické záležitosti týkajúce sa koncových zariadení.

Pamätáte si, čo som spomenul vyššie? Tento softvér sú služby. oni’znovu slúžiť svojim používateľom (vy), aby ste si tento proces mohli skutočne užiť.

6

Čo keď potrebujem trochu držadla & podpora?

Používanie softvéru na vytváranie webových stránok na vytvorenie vlastnej webovej stránky nie je ako nákup nástrojov a materiálov z domovského depa, kde ste vy’do značnej miery nechajte vymýšľať veci sami s minimálnymi inštrukciami.

Keď vytvoríte webovú stránku pomocou tohto softvéru, poskytujú vám nepretržitú podporu.

Okrem rozsiahlych sprievodcov pomoci online, kde môžete hľadať odpovede, ponúkajú aj rôzne kanály osobnej pomoci:

Wix: Telefón / E-mail

Squarespace: Live Chat / Email

Weebly: Telefón / Live Chat / E-mail

Nižšie uvádzame štatistiku podpory pre program Squarespace od roku 2016:

Softvér pre webový dizajn - podpora štvorcovŠtatistika podpory pre Squarespace v roku 2016

Tak jednoduché, ako sa tento softvér používa, schopnosť získať náležitú podporu vám poskytne trochu väčšiu dôveru v vašu schopnosť používať ho na vytvorenie dobrého funkčného webu. súhlasiť?

7

Tvorba softvéru za webový dizajn – stojí to za investíciu?

“Technológia je stále lacnejšia & lacnejšie. To isté platí pre softvér pre webový dizajn – mesačný poplatok je veľmi prijateľný.”

ja’Dostanem sa k tomu priamo. Vytvorenie vlastnej webovej stránky už nie je drahé.

V skutočnosti je pohon vášho každodenného zvyku Starbucks 20x – 30x drahší mesačne, ako začať so softvérom na návrh webových stránok..

Tí zatracení triple, venti, polosladký, chudý, nízko penivý, sójový karamel macchiatos.

V skutočnosti vám niektorý z najlepších softvérov umožňuje bezplatne vytvoriť úplnú webovú stránku. Oni nerobia’Ani nestanovíte časový limit, ako dlho ich môžete používať.

Úlovok je, že ak chcete viac nástrojov alebo si dokážete prispôsobiť niektoré veci, vy’Musím sa prihlásiť na odber prémiového plánu.

Môžete však začať s prémiovým plánom už od 5 dolárov mesačne. Neexistujú žiadne skryté poplatky.

vy’Musím sa na 1 deň vzdať efektnej šálky (falošnej) kávy. ja’Určite to zvládnete.

Samozrejme, čím vyšší je plán, tým viac funkcií získate.

Ale podľa môjho názoru vám softvér na návrh webov uvedený nižšie poskytuje všetky potrebné nástroje na zverejnenie funkčnej webovej stránky, a to aj s jej najnižšími plánmi.

Majte na pamäti, že získate aj prístup k ich podporným tímom a že ich technickí chlapci za vás zvládnu všetky technické záležitosti, takže nemusíte’nemusím.

Vaše funkcie pre tvorcov zadarmo * Plán plateného plánu logo-Wix-100x100 Začnite od preskúmania stanovovania cien za čítanie 5 dolárov / mesiac Bez reklám Osobná doména Neobmedzená šírka pásma Začnite od preskúmania stanovovania cien za čítanie 5 dolárov / mesiac Začnite od preskúmania stanovovania cien za čítanie za 12 dolárov / mesiac Bez reklám Osobná doména Neobmedzená šírka pásma Začnite od preskúmania stanovovania cien za čítanie za 12 dolárov / mesiac weebly_logotype Začnite od kontroly cien za 8 dolárov / mesiac Bez reklám Osobná doména Neobmedzená šírka pásma Začnite od kontroly cien za 8 dolárov / mesiac

* Squarespace ponúka 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, takže si môžete vyskúšať ešte pred nákupom.

Tu sú cenové grafy Wix, Squarespace a Weebly. Stačí kliknúť na ne, aby ste videli ich cenové stránky, aby ste získali predstavu o čom’vrátane:

Wix

Wix má skutočne VIP plán, ktorý vám poskytuje prémiovú podporu s ich vlastnou vyhradenou linkou VIP podpory. Ale to’ešte nie je niečo, na čo sa musíte prihlásiť. Ak ty’Ak máte záujem používať Wix, môžete začať s nižším plánom, uviesť svoj web do prevádzky a potom ho inovovať neskôr, ak chcete.

Softvér pre webový dizajn - tvorba cien WixKliknutím zobrazíte ďalšie podrobnosti o cenách

Majte na pamäti, že sa môžete bezplatne zaregistrovať a používať Wix, a oni nie’neukladať vám žiadne časové limity.

Squarespace

Program Squarespace má širokú škálu plánov pre rôznych používateľov.

Všimnite si, že so všetkými 4 plánmi môžete nielen vytvárať neobmedzené stránky, ale máte tiež prístup k službe Squarespace’s Cover Pages, ktoré vám umožňujú vytvoriť 1-pagery pre vaše webové stránky. 1-pagery sú v súčasnosti veľmi populárne, kde môžete rozmiestniť svoj obsah do viacerých sekcií na jednej stránke.

Vyššie plány (26 USD / 40 USD) sú venované webovým stránkam elektronického obchodu. Ak teda’ak máte záujem o vybudovanie internetového obchodu, na tieto možnosti by ste sa mali pozrieť.

Softvér pre webový dizajn - cenník štvorcovKliknutím zobrazíte ďalšie podrobnosti o cenách

Weebly

Weebly’s najvyššie plány (Business & Plán výkonnosti) je určený pre ľudí, ktorí sa chcú zamerať na vybudovanie internetového obchodu. Ak váš web vyhral’Ak sa nemá nič predávať, potom by mal stačiť plán Starter alebo Pro.

Upozorňujeme, že stále môžete predávať výrobky prostredníctvom programov Starter alebo Pro, ale dostupné funkcie elektronického obchodu sú obmedzené. Ale to’je to dobrý spôsob, ako začať s testovaním vecí.

Softvér pre návrh webových stránok - weebly priceKliknutím zobrazíte ďalšie podrobnosti o cenách

Pamätajte, že všetky sú pre vás bezplatné.

Môžete ich vyskúšať zadarmo a ak sa budete cítiť pohodlne, zaregistrujte sa do jedného zo svojich plánov.

Navrhoval by som začať s nižším plánom a prepracovať sa. Inováciu môžete vykonať kedykoľvek neskôr bez toho, aby ste sa príliš zaviazali.

8

Záver – už nemusíte robiť stres o tom, ako zostaviť webovú stránku

Dúfam, že tento článok vám ukázal, že sa už nemusíte báť budovania svojej (prvej) webovej stránky.

Moderná technológia zmenila fungovanie mnohých vecí vrátane budovania webových stránok.

Len o tom premýšľajte. V kontakte so svojimi priateľmi a rodinou je v súčasnosti tak jednoduché prostredníctvom Facebooku alebo iných sociálnych kanálov.

Ak ty’lenivý, môžete získať potraviny alebo teplé jedlo doručené priamo na vaše predné dvere pomocou niekoľkých kliknutí.

Amazon dodáva produkty pomocou robotov. Autá s vlastným pohonom. Umela inteligencia.

Vzhľadom na to, ako je dnes moderná technológia, schopnosť vytvárať webové stránky bez problémov a bezproblémovo – znie dosť nízko-tech v rozsiahlejšej schéme vecí.

Takže radšej tomu uverte – Vytváranie webových stránok je v súčasnosti jednoduché.

S popredným softvérom pre návrh webových stránok, ako je Wix, Štvorcový priestor a Weebly už nemusíte byť spokojní s technológiou (ako je napríklad kódovanie alebo správa servera).

oni’Uľahčilo vám to, aby ste sa jednoducho prihlásili do svojho softvéru online a drag and drop cestu k publikovaniu webových stránok.

Vy tiež nie’nemusím klásť dôraz na dizajn, pretože všetky vám ponúkajú zbierky skvelo vyzerajúcich šablón dizajnu. Tieto šablóny vám poskytnú náskok, takže aj vaši priatelia budú ohromení (aj keď ste vy)’nie sú dobré s dizajnom).

Používanie tohto softvéru nie je drahé. Ak si môžete dovoliť kokteil na noc, určite si môžete dovoliť využiť výhody týchto tvorcov webových stránok.

Don’nezabudnem, že majú špecializované podporné tímy aby som ti pomohol. Takto získate istotu, že sa môžete vydať na cestu vytvárania webových stránok.

Ak ty’zaujíma ma o nich viac informácií, Tu je porovnávacia tabuľka, kde sme’Zdôraznili som pre vás niektoré z ich kľúčových rozdielov.

Budovanie šťastných webových stránok!

9

Softvér pre webový dizajn – najčastejšie otázky

Aký je najjednoduchší softvér pre webový dizajn?

Ak ty’hľadáte veľmi jednoduchý a plynulý zážitok z vytvárania webových stránok, naozaj to dokážete’s tým sa pokaziť Weebly. Ich editor sa ľahko používa a veľmi rýchlo sa s ním vyrovnáva.

Aj keď je to pravda, odporúčame, aby ste sa pred rozhodnutím o konečnom výbere mohli hrať s niekoľkými tvorcami webových stránok. Chcete sa ubezpečiť, že ten, ktorý si vyberiete, je pre vás ľahko použiteľný.

Ktorý softvér pre webový dizajn má najlepšiu zákaznícku podporu?

oba Wix a Weebly majú k dispozícii fantastickú zákaznícku podporu. Veľmi sa nám páči Wix’s Centrum pomoci – majú odpoveď na takmer všetko!

Aký je najlacnejší softvér pre webový dizajn?

Wix aj Weebly ponúkajú bezplatné plány, takže môžete začať pre nič za nič! Obe ponúkajú za rozumné ceny platené poistné plány, ktoré sa oplatí zvážiť, ak chcete svojmu webu poskytnúť ďalšiu podporu!

Ktorý softvér pre webový dizajn má najlepšie šablóny?

Štvorcový priestor je známy ako tvorca webových stránok zameraný na dizajn. Všetky ich šablóny sú schopné zabezpečiť, aby vaše webové stránky vyzerali úžasne profesionálne.

Ďalším tvorcom webových stránok s pôsobivými šablónami je Wix – majú rozsah vyše 510, takže vy’znovu rozmaznaný výber!

Ktorý softvér pre webový dizajn je najviac prístupný pre mobilné zariadenia?

Squarespace’Šablóny reagujú na všetky mobily, čo znamená, že vyzerajú úžasne na všetkých zariadeniach s minimálnym alebo žiadnym úsilím od vás.

Wix má tiež samostatný mobilný editor, ktorý vám dáva kontrolu nad tým, ako vaše stránky vyzerajú v mobile. To znamená, že v mobilnej verzii svojich stránok môžete veci aktualizovať a vylepšovať nezávisle od verzie počítača, ak je to potrebné.

Táto príručka je užitočná?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map