6 najlepšie navrhnutých webových stránok do roku 2020 – konečný zoznam!

najlepšie navrhnuté webové stránkyNajlepšie návrhy webových stránok vás skutočne nútia premýšľať. vy’celý deň klikám a posúvam sa a potom sa zastavíš. Môže to byť dômyselná interakcia, fenomenálna fotografia alebo jednoducho niečo, čo vy’nikdy som nevidel. Čokoľvek to je, ty’opäť závislý.


Ako? to’s najnovšími trendmi používateľskej skúsenosti (UX). Inými slovami, cesta zákazníka. A zlepšenie cesty zmení dobrý web na skvelý. A rovnako ako všetky trendy, aj UX sa neustále mení.

Tak prečo sa obťažovať s UX? Ak áno’čo je podnikanie, najlepšie navrhnuté webové stránky chytia, zapoja a predávajú. V podstate to bude vyžadovať užívateľa’s, udržujte ich na stránke a dúfajme, že povedie ku konverzii.

V prípade blogerov a portfólií ich bude čítať a zdieľať. to’Je potrebné pripomenúť, že 75% ľudí posudzuje webovú stránku’dôveryhodnosť toho, ako to vyzerá. Tak to’Je dôležité, aby sa každý vlastník webových stránok sústredil na používateľa.

Takže nižšie, my’Zdôraznil som najnovšie trendy UX a dal dohromady šesť našich obľúbených návrhov webových stránok z roku 2019. Let’uvidíme, čo si myslíš…

Trendy UX

No a čo’je horúce v roku 2019? nechať’je začať so základmi: nadpis. Väčší je lepší v tomto roku, odvážnejšie písma sa spájajú s výraznými animáciami. Používatelia v súčasnosti trávia na webových stránkach menej času a zhruba 46% z nich odíde, ak stránku navštívi ‘chýbala správa’.

Tu pomáha obrovský titulok a tiež farebný titulok. Štúdia zistila, že farby zvyšujú rozpoznávanie webových stránok o 80%. V čistom farebnom pozadí odporúčame v Sans Serif masívne titulky.

Aby ste skutočne zapojili svoje publikum, mali by ste ich vziať na jazdu (príjemné!) A rozprávať príbehy nezabudnuteľným obsahom. Animácie vyvolané posúvaním sú vynikajúcimi rozprávačmi, ale nie’t príliš komplikuje rozloženie.

Toto je iba príklad, ale urobte všetko a my’som si istý’Získam odmenu.

Vážne nesladené

Menej je viac. Klišé, áno, ale to’je tiež jedným z najhorúcejších trendov v dizajne roku 2019. Táto značka perlivej vody priniesla vážne minimalistické, ale podnecujúce stránky..

Vytvorené na Squarespace, za priehľadnými fľašami zobrazuje odvážne farby (jednu pre každú príchuť) a pod ním ľahko naskenovateľný vizuálny tok. Obsahuje tiež logo v tvare X, čím sa vynucuje kľúčové uznanie značky.

vážne nesladená domovská stránka webovej stránkyTáto skutočne jednoduchá farebná domovská stránka skutočne upúta pozornosť.

V spoločnosti WBE hovoríme, že uvoľníte svoje vnútorné minimum. Odstránením toho, čo volajú dizajnéri ‘kognitívne úsilie’ tj zložité návrhy používateľov, uľahčíte život publiku. Stránka sa načíta rýchlejšie, čo znižuje mieru okamžitých odchodov (návštevníkov, ktorí odchádzajú z prvej stránky), a zameriava sa na vašu značku’s účelom.

A ako? Využite medzeru s jednoduchými, ale kontrastnými farebnými schémami, zamerajte sa na malé detaily, ako sú variácie loga, a použite hlavičky, ktoré jasne opisujú každú stránku.

Kód ponuky v štvorciPoužite kód ponuky "WBE" pri pokladni za zľavu 10%

Získajte 10% zľavu z akéhokoľvek plánu štvorcov

Ste pripravení dať Squarespace ísť? Máme exkluzívny kód ponuky pre našich čitateľov ušetriť 10% na náklady akéhokoľvek plánu štvorcov! Ak chcete uplatniť túto zľavu, jednoducho zadajte:
Kód ponuky: “WBE”
pri pokladni.

Limonáda

Keď vám poisťovne dajú citróny, pripravte si limonádu. Toto je webová stránka meniaca hru. Vďaka integrácii CUI (Conversational User Interface) poskytuje poistné ponuky za päť minút.

Limonáda je tiež vynikajúcim príkladom pútavej jednostránkovej webovej stránky. Rozptýlené dobre umiestnenými akčnými tlačidlami, napr ‘Získajte ceny a prepnite’, to’s extrémne ľahká navigácia. Končiac s Mayou, chatbotom.

Maya s vami interaguje na ľudskej úrovni. Dokonca má tvár! Tento typ webdizajnu je tak efektívny z dôvodu jeho používateľskej interakcie a vylučuje dôveryhodnosť. Prechody sú tiež plynulé s jasne označenými odpoveďovými formulármi.

Páči sa vám nápad? Užitočným tipom je napísať skript chatbot do malých segmentov a predpovedať každú možnú reakciu používateľa. A naučte ho najbežnejšie pravopisné chyby používateľov!

Máme radi limonádu’s Dizajn zameraný na UX, od odvážneho nadpisu ‘Zabudnite na všetko, čo viete o poistení’ na ružové gombíky. A zatiaľ čo chatboty nie sú v žiadnom prípade nový nápad, veríme tomu’znovu rozhranie budúcnosti, takže nastúpte na palubu.

chatbot webovej stránky lemonade.comJeden z Mayov’Jednoduché, priateľské otázky ukazujú, ako môžete navrhnúť, aby sa váš chatbot javil viac ľudsky.

Crypton Trading

Jeden pre milovníkov techniky. Crypton Trading je centrom pre kryptomeny, pomocou umelej inteligencie predpovedá trendy a optimálne nákupné obdobia. Nie ste krypto fanúšik? Myslíme si, že ohromujúce animácie vyvolané posunom vás budú čítať ďalej.

S každým zvitkom sa objaví list, ktorý vytvára tiché tempo vetami. Dostanete sa na kryptografickú cestu s postupným nárazom. Ale nie’Nebojte sa, podrobné, konverzačné užívateľské rozhranie (UI) uľahčuje strávenie technických vecí – napríklad učenie sa úplne nového jazyka.

Poznáte JavaScript? Potom môžete svoju stránku ľahko animovať pomocou posúvania. Ak nie, potom nie’netráp sa. Väčšina tvorcov webových stránok má na výber veľa animačných funkcií!

Rýchla poznámka. Nedávna štúdia spoločnosti NNG, výskumníkov trhu UX, zistila, že väčšina používateľov zaznamenala pomalú rýchlosť stránok v dôsledku nadmerne používaných animácií posúvania a zistila, že všeobecný koncept je pri prehnaní frustrujúci. Takže choďte ľahko na spúšťačoch alebo riskujte, že vaši návštevníci sa uvoľnia.

crypton trading's website websiteCrypton’Interaktívna uvítacia správa je vážne ovplyvnená.

jablko

Rovnako ako domáci koláč, aj zoznam skvelých webových stránok môže’nechoď bez Apple. A inovatívne giganty sa tento rok stali veľkými.

Hovorili sme s Ganeshom, senior architektom UX v spoločnosti MVF Global, ktorý povedal, že ich miluje “hyperrealistické, senzačné snímky zhotovené z nepredvídateľných uhlov na propagáciu ich výrobkov”. Tiež povedal “to’s jedinečným osvetlením, ktoré skutočne spôsobuje, že telefóny iPhone vyskočia na ich webovú stránku.”

webová stránka Apple iphonejablko’s vizuálne ohromujúci produktová fotografia iPhone Xs skutočne vyniká.

Dobre, nie každý s tým môže súťažiť. Dostaneme to. Základný princíp však zostáva rovnaký: predávať kvalitné obrázky výrobkov. Takže investujte čas (a samozrejme peniaze) do svojich fotografií a premýšľajte o tom, kto nakupuje.

Chcete sa inšpirovať návrhmi na použitie? Alebo jednoducho informujte pomocou čistého detailu? Nakoniec, obrázok stojí za tisíc slov. A (potenciálne) tisíc konverzií.

Leandro Pedretti

Chcete si vybudovať svoju osobnú online prítomnosť? Portfólia don’nie je oveľa lepší ako Leandro Pedretti’s vizuálne stimulujúce webové stránky, vytvorené na Wix. Hlavička obsahuje úplné video predstavujúce spoločnosť’s dizajnérske zručnosti. Jedným kliknutím a vy’okamžite ohromený.

Ako sú videá efektívne? Vyvolávajú emócie. Oveľa viac ako obrázky. Preto vám odporúčame, aby ste pri zvyšovaní rýchlosti internetu využili svoje možnosti. Udržujte však krátky a sladký obsah so zapnutým automatickým stlmením zvuku. tam’nie je nič horšie ako nedostupný šum webovej stránky, však? to’rád sa snaží nájsť mušku vo vašej izbe.

hlavička webovej stránky leandro pedrettiLeandro Pedretti priťahuje návštevníkov hlavičkou videa.

Harry

Muži’s britskou spoločnosťou, Harry’s, maximalizuje mobilný výkon s čistým oholeným vzhľadom. Múdry krok, vzhľadom na nedávny prieskum, zistil, že 83% nakupujúcich po celom svete plánuje v blízkej budúcnosti uskutočniť nákupy pomocou mobilných telefónov.

Ak ty’pri budovaní elektronického obchodu sa najprv uistite, že investujete do najnovších tém reagujúcich na mobilné zariadenia. Potom predstavte svojich používateľov’ najbežnejšie úlohy jasne (napr ‘Spustiť skúšku’), aby boli propagácie ľahko vypustiteľné a ponuky zostali krátke!

Na webovej stránke elektronického obchodu by sa mali zobrazovať aj fotografie profesionálnych produktov. To zvyšuje dôveru k značke a vystavuje vaše zásoby bez kamenného obchodu. To je to, čo sa nám na Harrym páči’s, ktorý bol postavený pomocou Shopify

harrys mobilná webová stránkapustošiť’s je ukážkovým príkladom dobre fungujúcej a jednoduchej mobilnej témy.

Najlepšie navrhnuté webové stránky: Záver

A máme to. Šesť z najlepšie navrhnutých webových stránok roku 2019. Tak nechajme’zhrnieme, čo sa nám na týchto stránkach páči:

 1. Vážne nesladené – Úžasný minimalizmus.
 2. Limonáda – Zamerané na používateľa s inovatívnou interakciou.
 3. Crypton obchodovanie – Vynikajúce animácie posúvania.
 4. jablko – Výkonné fotografie produktu.
 5. Leandro Pedretti – Hlavička videa.
 6. pustošiť’s – Vyrobené pre mobilné telefóny.

S trochou premýšľania si môžete tiež urobiť dojem, že bude vyzerať dobre. za prvé, poznať svoje publikum. Vytvorte web, ktorý im vyhovuje, a premýšľajte o estetike. Páčia sa vaši technologicky milujúci sledovatelia animácií? Alebo váš odvážny produkt nepotrebuje žiadne vizuálne pomôcky.

Nech už je váš web akýkoľvek, nezabudnite, kto bude čítať, klikať a posúvať sa. Zostaňte na vrchole trendov v dizajne a môžete mať webovú stránku, na ktorej si ľudia skutočne myslia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map