10 nejlepších tvůrců webových stránek pro elektronický obchod pro malé firmy

nejlepší tvůrci webových stránek elektronického obchodu pro malé podniky

Contents

Don’t Miss Out: Objevte nejlepšího výrobce elektronického obchodu pro vaše malé firmy

V tomto článku se podíváme na 10 nejlepších tvůrců webových stránek elektronického obchodu pro malé podniky a pomůžeme vám při rozhodování, který z nich je pro vás ten pravý.


jestli ty’majitel malé firmy, který chce snadno použitelnou platformu, která vám umožní nastavit ohromující internetový obchod bez vyčerpání bankovního účtu, pak’znovu na správném místě.

Provedli jsme hloubkový průzkum, abychom objevili nejlepší tvůrce webových stránek elektronického obchodu pro malé podniky. Oslovili jsme naše návštěvníky na místě, kteří chtěli vytvořit internetový obchod, a zeptali jsme se přesně, co je pro ně důležité. Ceny? Kreativní kontrola? Prodejní funkce?

Tato data jsme kombinovali s naším vlastním důkladným testováním zde u odborníka na tvorbu webových stránek, abychom vám přinesli tento konečný seznam. Jsme vyhráli’t drag it out – 10 nejlepších tvůrců webových stránek elektronického obchodu pro malé podniky jsou:

 1. Wix
 2. Čtvercový prostor
 3. Nakupujte
 4. Weebly
 5. BigCommerce
 6. Náměstí
 7. Volúze
 8. Pojď tati
 9. 3dcart
 10. Velký kartel

Tři nejlepší tvůrci webových stránek elektronického obchodu pro malé podniky jsou Wix, Squarespace a Shopify. Níže vidíte, jak každý z našich výzkumů provedl pohled na jejich hodnocení hvězdičkami:

Pro majitele malých podniků mohou být peníze problémem. Dokáže váš měsíční rozpočet zvládnout zásah velikosti platformy elektronického obchodu? Naštěstí každá platforma, kterou prodiskutujeme, má zdarma plán nebo bezplatnou zkušební verzi, takže tam’zatím není potřeba závazků z kreditní karty.

A s měsíčními cenami za platformu elektronického obchodu již od 9,99 $ za měsíc to tak není’t musí být vždy velkým hitem pro váš rozpočet.

Po přečtení tohoto článku, vy’Budete mít jasnou představu o tom, která platforma může podpořit vaše podnikání, a vybudovat si internetový obchod, který odpovídá vašim ambicím během několika hodin..

Další informace

 • Porovnejte každého tvůrce online obchodu.
 • Podrobnější informace o platformách elektronického obchodování najdete na stránce Nejlepší tvůrci webových stránek elektronického obchodu roku 2020.
 • Nebo si prohlédněte naši recenzi Nejlepší platformy elektronického obchodování.

Nejlepší tvůrci webových stránek pro elektronický obchod pro malé firmy

Nejlepší tvůrci webových stránek elektronického obchodu pro malé firmy jsou:

 1. Wix – nejlepší celkový tvůrce webových stránek elektronického obchodu pro malé podniky
 2. Čtvercový prostor – nejlepší pro kreativní kontrolu
 3. Nakupujte – nejlepší pro funkce specifické pro prodej
 4. Weebly – ten, který se má dívat
 5. BigCommerce – nejlepší pro vícekanálový prodej
 6. Náměstí – nejlepší pro kombinaci online a offline prodeje
 7. Volúze – více, než potřebujete, ale skvělé pro růst
 8. Pojď tati – nejjednodušší použití
 9. 3dcart – složitější než to’stojí za to
 10. BigCartel – zdarma k prodeji, ale velmi restriktivní

Ty ne’Pro používání platforem elektronického obchodu nepotřebujete žádné znalosti kódování, a ty to nevíte’nemusím organizovat webhosting nebo zabezpečení – kdokoliv se mohou připojit k elektronické obchodě!

Zní to skvěle, že’t? Ve skutečnosti je nejzložitější částí ve skutečnosti rozhodování, kterou platformu použít. Výběr platformy bude záviset na vašich potřebách; je třeba zvážit mnoho věcí, ale mezi nejdůležitější patří:

 • Počet produktů, které máte
 • Typ produktů (tj. Digitální, fyzický, servisní)
 • Kolik kreativní kontroly chcete
 • Váš rozpočet
 • Časová omezení
 • Škálovatelnost vašeho podnikání

Teď, ať’s ponořte se do každého tvůrce webových stránek a získejte další informace…

Další informace

 • Chcete-li porovnat tyto stavitele elektronického obchodu vedle sebe, podívejte se na naše Tabulka porovnání stavitelů online obchodu.
 • Zjistěte, jak vylepšit své stránky elektronického obchodu pomocí našeho průvodce po internetu Nejlepší online obchodní nástroje.

# 1 Wix

Nejlepší celkový stavitel webových stránek elektronického obchodu pro malé podniky

Cenové rozpětí: 23 až 49 USD za měsíc (účtováno ročně)

Heads up: získejte 10% slevu z vašeho plánu Wix

Wix má velkou hodnotu za peníze na začátku, ale tam’Nikdy nebyl lepší čas to vyzkoušet. Zadejte propagační kód TAKE10 při pokladně do ušetřit 10% na jakémkoli ročním prémiovém plánu, s výjimkou domény Combo a Connect Domain. Začněte ukládat hned!

Wix Pros Wix Nevýhody
Skutečně snadné použití – nepotřebujete žádné technické dovednosti! To’s rychlý a snadný stavět obchod. Méně výkonný inventář než jiné platformy – například můžete’• hromadné nahrávání produktů pomocí Wix. To by však nemělo’t být problémem pro drobné prodejce.
Spousta kreativní kontroly – můžete navrhovat svůj obchod, přidávat videa k produktům a další. Nevypadá’t podpora multikanálového prodeje, což znamená, že můžete’Neprodávejte na Facebooku, Instagramu nebo Pinterestu

V našem výzkumu Wix skóroval zvláště dobře ve třech hlavních oblastech: hodnota za peníze, design a snadnost použití. Wix’Plány jsou bohaté na funkce, ale jejich ceny jsou mnohem levnější než konkurenti elektronického obchodu, jako je Shopify. Ve zkratce, Wix vám dává úplnou kreativní kontrolu, usnadňuje budování internetového obchodu pro začátečníky a zapracovává tuny do svých plánů elektronického obchodu, aniž by zvyšoval své ceny.

Hlavní oblast, kde Wix ne’V našem průzkumu jsme si vedli dobře jeho prodejní funkce. Protože to’s webový tvůrce, že ano’Nemáte stejnou škálu výkonných nástrojů, jaké poskytuje platforma elektronického obchodování, jako je Shopify. Můžeš’• neprodávejte napříč několika kanály, například Facebook nebo Instagram.

Wix má však více než dost, aby mohla nabídnout malému podniku, který chce začít online.

Wix je sen pro začátečníky – to’Snadno se používá a umožňuje každému vytvořit úžasný internetový obchod. Můžete také přidat produktová videa, což je skvělá funkce.

Wix’s design šablony a úroveň kreativní kontroly je impozantní. Jednoduše přetáhněte obrázky, textová pole a další na svou stránku a poté je umístěte na požadované místo. Tento styl úpravy přetažením je velmi snadný a vám dává naprostou tvůrčí svobodu nad designem vašeho obchodu.

wix nejlepší elektronický obchod tvůrce webových stránek malé firmyVytvoření internetového obchodu s Wix nemohlo’t být snazší díky jeho drag-and-drop design

Wix vám umožní vytvořit obchod bez nákladů, takže si můžete vybudovat své impérium elektronického obchodu’s nadací bez utrácení desetníku. Chcete-li však skutečně prodat produkty, musíte’Musím upgradovat alespoň na obchodní základní plán, což stojí 23 $ měsíčně.

Jak vidíte, tam’je spousta důvodů, proč je Wix náš # 1 doporučený webový tvůrce elektronického obchodu pro malé podniky. Ale ne’Jen si za to vezměte slovo. Promluvili jsme si s Claudií, zakladatelkou The Vegan Bakes, abychom zjistili její zkušenosti s používáním Wix k sestavení jejího malého pekařského webu..

PŘEZKUM UŽIVATELE: VEGAN BAKES

Recenze uživatele wix elektronického obchodování claudia headshot

Claudia’s Webové stránky Wix jí umožňují prodávat Veganské pečivo zákazníkům po celé zemi.

Claudia řídí Veganské pečivo z kuchyně doma. Zahájila své podnikání poté, co otočila veganské a snažila se zmocnit jakýchkoli báječných veganských dobrot. Claudia věřila, že by si nikdo neměl nechat ujít trochu shovívavosti a rozhodl se vytvořit internetový obchod Wix, který bude prodávat své sušenky, sušenky a dorty..

Q&A s Claudií

Proč jste chtěli vytvořit web?

“Chtěl jsem vytvořit web, abych mohl prodávat své pečivo online, abych zveřejnil příspěvky po celé Velké Británii. Mít web znamená, že mám platformu pro prodej velkému publiku.”

Proč jste se rozhodli stavět svůj web na Wixu?

“Wix byla první platforma po WordPress, kterou jsem vyzkoušel, a mám ráda, jak snadné bylo používat. Také jsem se podíval na Squarespace, protože vím, že ho mnoho lidí používá, ale snažil jsem se s tím uchopit, tak přilepený Wixem.”

Jak snadné bylo vytvořit si web pomocí Wix?”

“Používání Wix je velmi snadné, téměř mi připomíná používání aplikace Microsoft Word, protože používá jednoduchý systém drag-and-drop.”

“Rozhodně bych doporučil Wix každému, kdo chce vytvořit vlastní web za nízkou cenu. To’Používejte jej tak snadno a můžete si přizpůsobit každou část svého webu.”

Co se vám na Wixovi nejvíce líbí a proč?

“Miluji, jak snadné je procházet a vytvářet krásné weby. Chtěl jsem minimální, moderní a profesionálně vypadající web a bylo to snadné vytvořit na Wixu. Vybral jsem zcela prázdnou šablonu, která umožňuje 100% personalizaci. Tímto způsobem jsem mohl vytvořit svůj web přesně tak, jak jsem chtěl.”

Co bylo nejnáročnější při vytváření webových stránek s Wixem?

“Chtěl jsem na svůj web přidat možnost předplatného, ​​aby lidé mohli každý měsíc dostávat ke svým dveřím krabičky sušenek a cookies! Zpočátku, když jsem hledal tuto možnost, nebyl’t k dispozici, ale dostal jsem kreativní a podařilo se mi pomocí aplikace vytvořit předplatné funkce.”

Myslíte si, že Wix je dobrá hodnota za peníze??

“Snažil jsem se snížit náklady, když jsem spustil moji veganskou pekárnu, jak jsem to udělal’Nemám peníze utratit za budování značky a design webových stránek. Myslím, že Wix je docela cenově dostupný za to, co to je. Udělal jsem jednorázovou platbu za rok a vyjde to za nízkou cenu za měsíc.”

Další informace

 • Jako zvuk Wixe? Přečtěte si naše podrobný přezkum elektronického obchodování Wix.
 • Nebo jak Wix se porovnává s Shopify zde.

# 2 Čtvercový prostor

Nejlepší pro kreativní kontrola

Cenové rozpětí: 18 $ – 40 $ měsíčně (účtováno ročně)

Squarespace Pros Squarespace Nevýhody
Vynikající integrace sociálních médií – snadno propagujte svůj obchod napříč různými sociálními kanály. Chybí platební možnosti – můžete použít pouze Stripe, PayPal nebo Apple Pay.
Nejlepší design – Squarespace má nejlépe navržené šablony na trhu a nabízí spoustu flexibility. Žádný trh s aplikacemi – vše z oblasti Squarespace’s funkce jsou vestavěny. I když to zajišťuje kvalitu, znamená to, že můžete’t přidat doplňky do svého obchodu.

jestli ty’znovu se snažíme vybudovat poutavé portfolio nebo online podnikání a poté vytvořit prostor pro tuto platformu. Proč? Protože obchody Squarespace vynikají.

V našem výzkumu, Squarespace překonal všechny ostatní tvůrce webových stránek elektronického obchodu, pokud jde o návrh. Jeho šablony internetového obchodu jsou moderní, elegantní a vytvořené, aby předvedly vaše produkty. Svou šablonu můžete dokonce kdykoli změnit – ideální pro jakékoli rebrandy, které byste mohli mít za sebou.

Stejně jako Wix nebyl ani Squarespace’t tak silný v našem testování jeho prodejních funkcí. Například podporuje multikanálový prodej, ale pouze prostřednictvím Instagramu – ve srovnání se staviteli, jako je BigCommerce, je to velmi omezená nabídka..

To řekl, s Squarespace’s vestavěnými nástroji, vy’Stále získáte vše, co potřebujete k nastavení malého obchodu pro úspěch. Prostě můžete’• přidat další prodejní funkce kvůli nedostatku trhu s aplikacemi.

Celkově lze říci, Squarespace je skvělá volba, pokud jste’znovu po skvěle vypadající výkladní skříni.

Dokonce i cenové plány Squarespace vypadají dobře – pokud se zaregistrujete na rok, vy’Zaplatím jen 18 $ měsíčně za nejlevnější plán elektronického obchodování (nebo 26 $ měsíčně za smlouvu na měsíc).

Plán $ 18 / měsíc však můžete získat pouze za 16,20 $ / měsíc když použijete náš exkluzivní kód nabídky Squarespace při prvním nákupu. Jednoduše zadejte kód WBE na pokladně do ušetříte 10% za jakýkoli plán Squarespace.

elektronický obchod čtvercovýProgram Squarespace pomáhá vašemu online obchodu vyniknout z davu svými nádhernými šablonami

Další informace

 • Přečtěte si více o Squarespace s naším přezkum elektronického obchodu.
 • Nebo se podívejte na naše Shopify vs Squarespace článek.

# 3 Shopify

Nejlepší pro funkce specifické pro prodej

Cenové rozpětí: 29 $ – 299 $ měsíčně

Shopify Pros Shopify Nevýhody
Nejlepší prodejní funkce na trhu – Shopify má řadu výkonných nástrojů a obrovský trh aplikací. Jen jeden z důvodů 93% našich uživatelů uvedlo, že doporučí Shopify! Špatná hodnota za peníze pro malé podniky – Shopify je fantastická platforma, ale pro drobné prodejce jsou její ceny dost strmé.
Skvělý inventář – Shopify’Systém zásob vám pomůže spravovat váš obchod, například upozorněním, když je produkt na skladě. Transakční poplatky – Shopify je jedinou platformou, která ukládá transakční poplatky, pokud nepoužíváte vlastní platební bránu s názvem Shopify Payments.

jestli ty’vážně o prodeji a chcete dát vašemu malému podnikání podporu, Shopify má všechny nástroje, které máte’Budu potřebovat. A pokud můžete’nenajdu, co vy’tam hledám’s obrovským App Store pro vás procházet!

Shopify je specializovaná platforma elektronického obchodu, znamená to’Je navržen čistě, aby vám pomohl vybudovat internetový obchod. Že’Proč má mnohem pokročilejší nástroje prodeje než tvůrci webových stránek, jako je Wix a Squarespace.

V našem výzkumu Shopify ne’t jen přijít vrchol žebříčku pro jeho prodejní funkce – získala také nejvyšší skóre zákazníků. Toto skóre spočítáme tak, že lidi vyzkoušíme stavitele a poté je ohodnocíme na základě svých zkušeností. Shopify byli lidé’Oblíbené pro budování internetového obchodu.

Obzvláště skvělou vlastností systému Shopify je to, že přichází s vestavěnými nástroji pro přepravu zásilek. Pokud tedy’Pokud jde o malou firmu, která se snaží najít úložiště pro své produkty, Shopify by mohlo být vaším dokonalým řešením.

jestli ty’již prodává, Shopify má aplikace, které vám umožní synchronizovat vaše zásoby, což usnadňuje správu všech vašich prodejů z jednoho místa. Shopify má také skvělé možnosti prodeje s více kanály, včetně integrace s Instagramem, Facebookem a dokonce i Amazonem a eBay.

Shopify ne’wow nás v každém oddělení, i když – nejvýznamnější oblast, kde to spadlo bylo hodnota za peníze. Hodně Shopify’Nástroje prodeje jsou ve skutečnosti příliš pokročilé pro malé podniky, což znamená, že jste’znovu platí za funkce, které nemusíte dlouho potřebovat. Když vás’pokud máte pevný rozpočet, počítá se každý cent!

Nakupujte’Cenové plány začínají od 29 dolarů za měsíc, ačkoli vy umět Ušetřete peníze tím, že se přihlásíte do ročního plánu a nebudete platit měsíčně’Pokud se zaregistrujete na jeden rok, ušetříte 10%, ale vy’Ušetřím 20% pokud se zaregistrujete na dva roky, což znamená, že byste mohli ušetřit téměř 190 dolarů ročně na plánu Shopify, který můžete vložit na cestovní výdaje, kancelářské vybavení nebo nějaké nové vizitky!

Dobré vědět… Pokud nezvolíte Shopify’s interní platební bránou, Shopify Payments, budou vám účtovány transakční poplatky za váš prodej. Podle nejlevnějšího plánu by se jednalo o 2% transakční poplatek.

Nakupujte’zvítězily výkonné nástroje’těžit, pokud chcete jen prodat jeden nebo dva produkty. Pokud však’ambiciózní a chcete dát vašemu obchodu pevný základ, pak Shopify má kompletní balíček na podporu vašeho malého podnikání.

nakupovat nejlepší elektronický obchod pro malé firmySlužba Shopify je navržena tak, aby prodejcům online pomohla vytvořit si vlastní internetový obchod, a má všechny nástroje, které vám pomohou uspět.

Další informace

 • Přečtěte si náš plný Shopify Review abyste zjistili, zda by to mohl být ideální nástroj pro tvorbu elektronického obchodu pro vaši malou firmu.

# 4 Weebly

Ten, který se má dívat

Cenové rozpětí: 6 $ – 26 $ měsíčně (účtováno ročně)

Weebly Pros Weebly Nevýhody
Velmi snadné použití – Weebly je vstřícný pro začátečníky, takže to ne’nepotřebuji hodně volného času (nebo nějaké technické dovednosti). Nelze prodávat na více kanálech – to je obzvláště frustrující, pokud již máte například obchod Facebook nebo Etsy.
Nízké ceny – Weebly je šetrný k rozpočtu, a to zejména s levnými startovacími cenami. Stránku pokladny nelze přizpůsobit – design stránky pokladny je důležitý, ale Weebly omezuje vaši tvůrčí svobodu.

Většina majitelů malých podniků by si měla dávat pozor na skryté náklady. Naštěstí je Weebly velmi přátelský k rozpočtu, s některými z nejnižších počátečních cen elektronického obchodování kolem. Na Weebly můžete dokonce prodávat produkty’s elektronickým obchodním plánem zdarma, což je obrovská funkce, kterou můžete zdarma nabídnout. Navíc, Weebly je super snadné použití.

Přestože můžete prodávat zdarma, pokud ano’vážně o prodeji, pak jsme doporučili profesionální plán pro malé obchody nebo plán výkonnosti, což je nejlepší plán pro elektronický obchod.

Profesionální plán 12 $ za měsíc je nejlevnější plán na odstranění weeblyských reklam z vašeho webu a také přichází s kalkulačkou přepravy, bezplatnou doménou a neomezeným úložištěm. Bylo řečeno, plán výkonu 26 $ za měsíc je nejlepší pro internetové obchody – dostanete vše od opuštěných e-mailových e-mailů po slevy na dodání a pokročilé informace o elektronickém obchodování.

Weebly také nějaké má brilantní další funkce, zejména v blogování a na stránkách chráněných heslem. Nevýhoda? Můžeš’t prodávat na Facebooku, Instagramu nebo Pinterestu. Celkově je však Weebly pro vaši malou firmu bezpečný pár rukou.

Při testování nás Weebly podchytil svými rozsáhlými nabídkami elektronického obchodování, a proto je doporučujeme malé podniky prodávají pouze několik produktů – jednoduše řečeno, prostě to není’Nemám co nabídnout jako Wix nebo Squarespace.

Protože však společnost Square převzala společnost Weebly, její prodejní funkce se značně zlepšily – tímto převzetím děkujeme společnosti Weebly’je nový plán elektronického obchodování zdarma a také obrovský pokrok v jeho prodejních funkcích. Plán výkonnosti je zářným příkladem toho, jak se Weebly nedávno dostal na značku elektronického obchodování, takže je to ten, kdo se dívá!

Dobré vědět… My’označili jsme Weeblyho jako “ten, který se má dívat” protože to’s příznaky přizpůsobení své platformy majitelům malých podniků’ potřeby. Má například automatickou daňovou kalkulačku a mobilní aplikaci, takže můžete spravovat svou firmu i na cestách. Přesto má před sebou dlouhou cestu, než dohonit naše tři nejlepší stavitele elektronického obchodu.

V našem výzkumu Weebly skóroval za hodnotu za peníze a vy můžete vidět proč. Můžete prodávat zdarma a jeho nejlevnější plán elektronického obchodování začíná na pouhých 6 $ měsíčně (účtováno ročně).

weebly internetový obchodWeebly je platforma elektronického obchodování s nejlepší hodnotou za peníze, ideální pro jakoukoli malou firmu

Další informace

 • Přečtěte si náš plný Weebly Recenze elektronického obchodování.
 • Jak se Weebly porovnává s Shopify? Klikněte sem a zjistíte to.

# 5 BigCommerce

Nejlepší pro multikanálový prodej

Cenové rozpětí: 29,95 $ – 249,95 $ měsíčně

Psssst! Získejte až tři měsíce zdarma s BigCommerce

Jen jsme vás chtěli informovat, že společnost BigCommerce v současné době nabízí až tři měsíce zdarma když se zaregistrujete do nového plánu. Podívejte se na to!

Klady BigCommerce Klady BigCommerce
Spousta vícekanálových integrací – můžete prodávat na mnoha různých platformách. Obtížné použití – BigCommerce není příliš přátelský pro začátečníky, což znamená, že budete potřebovat více času, abyste svůj obchod uvedli na trh.
Ideální pro škálování vašeho podnikání – BigCommerce je vysoce škálovatelná platforma, která pomáhá vašemu podnikání růst. Pokročilé znamená pokročilé – funkce BigCommerce jsou působivé, ale pro jejich nastavení je nutná křivka učení.

BigCommerce má nejvíce vestavěné funkce jakéhokoli tvůrce elektronického obchodu, což znamená’je méně závislá na aplikacích než platformy, jako je Shopify. To vám může pomoci snížit vaše náklady, ale také to znamená, že BigCommerce je nejvíce škálovatelný tvůrce elektronického obchodu na trhu. Pokud tedy’Mám velké sny pro vaši malou firmu, to je nejlepší volba pro vás!

BigCommerce také umožňuje prodávat na různých kanálech, včetně eBay, Amazon, Square, Instagram, Facebook a Pinterest. To vám umožní rozšířit váš obchod’s dosahem při zachování nízkých nákladů.

Hlavním problémem BigCommerce je to, že mnoho jeho nástrojů je zaměřeno na pomoc podnikům rychle roste a na podporu velkých obchodů. jestli ty’nehledáte v měřítku, pak vy’Najdu tě’znovu platíte za funkce, které nemáte’t potřeba pro vaše malé firmy.

To bylo z tohoto důvodu, že BigCommerce skóroval neobvykle za hodnotu za peníze v našem výzkumu. Také se snížilo v našem testování snadnosti použití kvůli složité terminologii, kterou používá. Díky tomu méně než ideální pro malé firmy, které se chtějí rychle připojit k internetu, as minimem potíží.

Společnost BigCommerce však nepřekvapivě získala vysoké skóre za své prodejní funkce a má skvělé nástroje SEO, které pomáhají vaší firmě najít prostřednictvím Google.

Pokud chcete stavět s BigCommerce, vy’Mám na výběr tři plány elektronického obchodu – nejlevnější začíná na 29,95 $ měsíčně.

Celkově, BigCommerce je ideální, pokud chcete nějaké pokročilé nástroje pod pásem, jak rostou vaše malé firmy. To’s nepochybně silný tvůrce elektronického obchodu, ale pro většinu malých obchodů, to sedí uprostřed balení.

bigcommerce malé firmy elektronický obchodBigCommerce je většinou zaměřen na velké a rychle rostoucí podniky, ale má také užitečné nástroje pro menší obchody.

Další informace

 • Zní BigCommerce lákavě? Podívejte se na naše plné Recenze BigCommerce abyste zjistili, zda zatrhne všechny vaše políčka.

# 6 Square

Nejlepší pro kombinaci online a offline prodeje

Cenové rozpětí: 0 – 72 $ měsíčně

Square Pros Square Cons
Plán zdarma znamená, že můžete vytvářet a prodávat bez přihlášení k odběru Skutečný stavitel obchodu je poháněn společností Weebly a přichází se stejnými omezeními v úpravách jako Weebly
Díky umělé inteligenci designu je náměstí velmi rychlé a snadné použití Větší obchodníci přerostou náměstí’s rysy

Square je gigant pro zpracování plateb, který v roce 2018 koupil populární tvůrce webových stránek Weebly. Výsledkem je nový stavitel obchodu Square, který kombinuje Square’s funkcemi s Weebly’s stavební platforma.

První věc, kterou o tomto novém dítěti v bloku říci, je, že to celé’je docela podobný Weeblymu. Přihlásíte se přes náměstí a získáte další funkce, ale vy’stále používáte Weebly’s stavební software, který skutečně vytvoří váš obchod.

To je zvláště dobrá zpráva pro začátečníky, protože Weebly je velmi jednoduchý na používání a v našem výzkumu obdržel působivě vysoké skóre spokojenosti zákazníků. Nicméně, to také přichází s Weebly’s omezeními, jako je například nedostatek multikanálové integrace a omezené možnosti přizpůsobení.

Square používá k vytvoření obchodu obchod s umělou inteligencí (ADI)’je šitý na míru vašim potřebám. Toto je stejná metoda, jakou používají stavitelé, jako je GoDaddy, a ptá se na svůj obchod, aby vytvořil přizpůsobené rozvržení vašeho webu.

Proč tedy použít náměstí místo Weeblyho? Studna, Square přichází s dalšími funkcemi a integracemi, které Weebly nedělá’t, například sledování chování zákazníků a vytváření vlastních faktur.

Používá také svou technologii AI, která vám pomůže dodržovat osvědčené postupy při přidávání produktů, což byla vlastnost, která byla skutečně vynikající, když jsme testovali Square’s obchod stavitel. Může například identifikovat produkty a navrhnout název kategorie, což šetří čas.

Kvůli těmto vlastnostem, doporučujeme Square prodejcům, kteří již mají kamenný obchod a chtějí rozšířit své podnikání online. To platí zejména, pokud’již používáte Square jako svůj POS systém, protože tato kombinace usnadňuje synchronizaci vašich fyzických a digitálních obchodů.

Jednou z nejzřetelnějších věcí, na které je třeba křičet, je skutečnost má pro vás bezplatný plán prodeje – velmi vzácná nabídka, která není’Není k dispozici u většiny stavitelů elektronického obchodu. Náměstí má čtyři plány, pohybující se od 0 do 72 $ měsíčně (účtováno ročně).

čtverec tvůrce elektronického obchoduSquare je především zpracovatel plateb, ale jeho tvůrce obchodu má několik skvělých prodejních funkcí, které podnikům pomáhají online.

# 7 Volusion

Více, než potřebujete, ale skvělé pro růst

Cenové rozpětí: 29 $ – 299 $ měsíčně

Volusion Pros Volusion Cons
Podporuje četné platební brány – vyberte si z různých možností, které vyhovují vašemu podnikání. Velmi obtížné používat – vy’Budu muset strávit nějaký čas budováním svého obchodu s Volusionem.
Podrobné informace o přehledech – zjistěte, co vy’se daří dobře tím, že snadno sledujete své stránky’s výkon. Žádná skutečná výklenková nabídka – Volusion je velmi uprostřed silniční platformy, bez jedinečného prodejního místa.

Volusion neposkytuje žádné iluze, pokud jde o datové zprávy. Vše, co potřebujete pro sledování vašeho webu’Výkon a pokrok je na jednom místě – to’je milovník dat’snu.

Díky tomu je ideální pro růst vašeho podnikání tempem, které vám vyhovuje. Volúze’Díky datovým nástrojům můžete měřit úspěšnost svých stránek, takže můžete snadno upravit svůj web a zlepšit tak svůj prodej.

V našem výzkumu, Volusion špatně skóroval za funkce webových stránek – hlavním problémem je, že Volusion není’nenabízí žádné nástroje pro blogování. Blogování může hrát důležitou roli v růstu malých podniků, což je hlavní nevýhoda.

Tam, kde Volusion skóroval dobře, byly jeho prodejní funkce – ve skutečnosti to odpovídalo BigCommerce’s skóre. To znamená, že pro většinu malých podniků bude mnoho z těchto funkcí nadměrné.

Pokud však chcete rozvíjet své podnikání, Volusion je slušné místo pro zahájení.

Volúze’s nejlevnějšími náklady 29 dolarů za měsíc. Že’má pravdu – stojí to stejné jako u Shopify! Z těchto dvou však, vy’Se Shopify získáte lepší hodnotu za své peníze.

domovská stránka volůVolusion poskytuje vynikající analytiku, která vám pomůže spravovat váš web’je snadnější postup

Další informace

 • Přečtěte si náš plný Volusion Review zde.

# 8 GoDaddy

Nejjednodušší použití

Cenové rozpětí: 19,99 $ za měsíc (účtováno ročně)

GoDaddy Výhody GoDaddy Nevýhody
Nejrychlejší a nejjednodušší stavba – GoDaddy používá ADI k co nejjednoduššímu budování obchodu. Některé funkce postrádají kvalitu – GoDaddy ne’Nemám ty nejlepší funkce v okolí.
Podporuje více odvětví než jeho konkurenti – ať už jste vy’fotograf, spisovatel nebo pes chodec, GoDaddy’má tě zakryté. Omezená kreativní kontrola – to, co zrychlujete, ztratíte v tvůrčí svobodě.

GoDaddy používá GoCentral ADI (Umělá inteligence umělého designu) a vytvořte si svůj internetový obchod během několika minut. Pokud chcete, aby se vaše firma rychle rozběhla a fungovala online, je to tak’to není mozek.

Jistě, některé funkce by mohly být silnější – zejména pokud jde o blogování -, ale pro jednoduchý, bezproblémový web je GoDaddy perfektní.

Důkaz je tam v černé a bílé – naši uživatelé ocenili GoDaddy nejvyšší ‘snadnost použití’ skóre v našem výzkumu. Takže i když’jsi celkem technofob, ty’Uvidím GoDaddyho vánek, se kterým budovat.

Snadnost použití však byla jedinou oblastí, kterou GoDaddy opravdu zářil – jinde to bylo docela průměrné. Například, zatímco GoDaddy’s ADI vám pomůže navrhnout vaše stránky, skutečná úroveň kreativní kontroly není’skvělé.

Přesto, co ztratíte v tvůrčí svobodě, jste víc než jen časem – můžeš’t porazit GoDaddy pro rychlost.

GoDaddy vám může poskytnout webovou stránku za pár minut, a za méně než 20 $ měsíčně. Má pouze jeden plán elektronického obchodu – vhodně pojmenovaný cenový plán internetového obchodu, který stojí 19,99 $ za měsíc, (účtováno ročně). To zahrnuje také velkorysou měsíční bezplatnou zkušební verzi.

stavitel internetového obchodu godaddyGoDaddy je ideální pro majitele malých podniků, kteří se chtějí rychle připojit k internetu

Další informace

 • Podívejte se na naše plné Recenze elektronického obchodu GoDaddy Pro více informací.

# 9 3dcart

Složitější než to’stojí za to

Cenové rozpětí: 19 $ – 229 $ měsíčně

3dcart Pros 3dcart Nevýhody
Vynikající systém zásob – můžete snadno sledovat své výrobky a prodeje. Nejméně pravděpodobné, že je doporučí uživatelé – v našem testování získal 3dcart nejnižší skóre zákazníků.
Flexibilní design – své téma můžete kdykoli změnit. Žádná mobilní aplikace – můžete’nespouštějte svůj obchod na cestách.

3dcart je opakem čtvercového prostoru. Spoléhá se na to výkonné nástroje a funkce inventáře, méně se soustředit na kreativitu a design. Bez mobilní aplikace můžete’• Upravte své stránky na cestách, ale 3dcart přichází s překvapivě dobrou řadou vestavěných prodejních nástrojů. To také ušetří nákup tun aplikací, které mohou rychle zobrazit náklady.

3dcart přišel za Volusion pro jeho prodejní funkce v našem výzkumu žebříčku. To znamená, že přichází s skvělý systém zásob, a spoustu řízení řízení v pozadí. Také změní váš web za vás, když změníte motivy a vydělá mu body v kategorii designu.

Nicméně, 3dcart padl, když jsme to testovali. Naši uživatelé, kteří to vyzkoušeli, dostali nejnižší skóre zákazníků, z toho vyplývá, že lidé, kteří se zabývají tvorbou elektronického obchodu pro malé firmy, měli nejméně šanci doporučit.

3dcart’nejlevnější plán je 19 $ měsíčně, což je méně než Shopify’s nejnižší cenový plán. Takže, pokud chcete nějaké skvělé nástroje za nižší cenu, 3dcart by mohl být pro vás.

Domovská stránka 3dcartTechnologie 3dcart vám umožňuje vybudovat silný inventář pomocí nejlepších integrovaných nástrojů na trhu

Další informace

 • Podívejte se na naše Recenze elektronického obchodu 3dcart pro více detailů.

# 10 Velký kartel

Zdarma k prodeji, ale velmi restriktivní

Cenové rozpětí: 0 – 29,99 $ za měsíc

Big Cartel Klady Big Cartel Nevýhody
Má bezplatný plán – Velký kartel je jedním z mála tvůrců elektronického obchodování na našem seznamu, který vám umožňuje prodávat zdarma. Velmi obtížné použití – k získání co největšího užitku z Big Cartel budete potřebovat nějaké dovednosti v oblasti kódování.
Perfektní pro drobný prodej – Velký kartel je určen především pro jednorázové produkty a umělecká díla. Špatné vzory – velký kartel’Témata jsou velmi základní a nabízejí velmi omezené přizpůsobení.

Velký kartel’s hlavní prodejní místo je, že můžete stavět, publikovat, a dokonce i prodávat aniž by museli platit cent. Že’je docela vzácné. U většiny ostatních tvůrců webových stránek pro elektronický obchod musíte být na placeném plánu prodávat prostřednictvím svého webu, ale Big Cartel tuto formu rozbije.

Fráze “dostanete to, za co platíte” vyvstává na paměti, protože Big Cartel je extrémně základní tvůrce elektronického obchodu. Naposledy vyšlo v pěti ze sedmi našich výzkumných kategorií, což z něj učinilo nejhoršího stavitele:

 • Funkce webových stránek – například Big Cartel ne’Nemám žádné vestavěné nástroje pro blogování.
 • Prodejní funkce – to’chybí důležité funkce; například to’není kompatibilní s PCI a tam’s žádné opuštěné zotavení vozíku.
 • Design – tam’Je to jen malý výběr témat, z nichž žádné nenabízejí přiblížení produktu, videa produktů nebo přihlašování zákazníků. Velmi omezené přizpůsobení!
 • Pomoc a podpora – Pomoc získáte pouze prostřednictvím e-mailové podpory od pondělí do pátku nebo prostřednictvím centra nápovědy.
 • Snadnost použití – Big Cartel se zdá být jednoduché začít, ale rychle se stává frustrující, pokud nevíte, jak kódovat.

Takže Big Cartel je pevně na posledním místě. Ale žádný stavitel není špatný a Velký kartel má své vlastní výhody, které mu umožňují získat místo v našem seznamu nejlepších tvůrců elektronického obchodu pro malé podniky..

jestli ty’znovu začíná malý a don’Když to tak zůstane, Big Cartel je pro vás postaven.

To’Je navržen tak, aby pomáhal umělcům, tvůrcům a kreativám prodávat své produkty online, což znamená’Je ideální pro prodej malého počtu jedinečných předmětů. Můžeš’t produkty hromadného nahrávání, takže buďte připraveni přidat každý zvlášť!

Můžete si být jisti, že Big Cartel není’Nebudu vás přemoci spoustou funkcí, které nemáte’Nepotřebujete, díky čemuž bude vaše malé podnikání snadno zvládnutelné.

Jednou z nejlepších věcí na Big Cartel je jeho dostupné cenové plány. Jsou velmi cenově dostupné a nabízejí lepší hodnotu za peníze než většina ostatních stavitelů – včetně Shopify!

Velký kartel’s bezplatný plán vám umožní prodat až pět produktů, a přichází s velmi základními funkcemi. Nejlevnější placené náklady na program 9,99 $ za měsíc, odemkne všechny velké karely’s funkcemi a umožňuje vám prodat až 25 produktů. Můžete upgradovat nebo downgrade kdykoli.

velký kartel malé firmy elektronický obchodVelký kartel je ideální pro udržení malé firmy a vašich režijních nákladů, ale má některé hlavní nevýhody, na které byste si měli být vědomi před registrací.

Další informace

 • Přečtěte si náš plný Recenze elektronického obchodování na velkém kartelu Více podrobností.

Nejlepší tvůrci webových stránek pro elektronický obchod pro malé firmy: rekapitulace

Existuje mnoho možností pro tvorbu webových stránek pro vaši malou firmu. Tito stavitelé vám umožní vytvořit úžasný internetový obchod za relativně nízké náklady, což vám pomůže dostat se ze země a do světa elektronického obchodování..

Pro shrnutí je 10 nejlepších tvůrců webových stránek elektronického obchodu pro malé firmy:

 1. Wix – nejlepší celkový tvůrce webových stránek elektronického obchodu pro malé podniky
 2. Čtvercový prostor – nejlepší pro kreativní kontrolu
 3. Nakupujte – nejlepší pro funkce specifické pro prodej
 4. Weebly – ten, který se má dívat
 5. BigCommerce – nejlepší pro vícekanálový prodej
 6. Náměstí – nejlepší pro kombinaci online a offline prodeje
 7. Volúze – více, než potřebujete, ale skvělé pro růst
 8. Pojď tati – nejjednodušší použití
 9. 3dcart – složitější než to’stojí za to
 10. BigCartel – zdarma k prodeji, ale velmi restriktivní

Tento seznam 10 je skvělou opravou pro malé podniky, které chtějí začít online. S růstem vašeho obchodu se však bude i váš web’s potřeby.

Pokud váš obchod roste rychle – a doufejme, že to bude – možná budete chtít zvážit přechod na platformu pro velké firmy, jako je BigCommerce, která je ideální pro rychle rostoucí obchody s elektronickým obchodem..

Pro většinu malých podniků doporučujeme jeden z našich nejlepších tří. Měli byste použít:

 • Wix pokud chcete ze svého rozpočtu vytěžit maximum – nebo pokud’znovu začátečník, který chce na vašem webu úplnou tvůrčí svobodu’s designem.
 • Čtvercový prostor chcete-li elegantní, moderní šablonu, která bude základem vašeho obchodu’s designem, spoustou kreativního ovládání a vestavěnými funkcemi.
 • Nakupujte jestli ty’vážně o prodeji a chcete výkonné nástroje a nekonečný výběr aplikací, které vám pomohou při podnikání.

Pokud nemáte velmi specifické potřeby, my ne’t Doporučuji Big Cartel nebo 3dcart – oni’Pro některé malé podniky je to správné, ale většina z nich je považuje za restriktivní a časově náročnou.

Pro tuto chvíli doporučujeme vyzkoušet některého z výše uvedených stavitelů pro vaši malou firmu. Don’Nezapomeňte, že každá platforma nabízí bezplatný plán nebo bezplatnou zkušební verzi, takže můžete začít budovat základy pro budoucí impérium elektronického obchodu bez osobních nákladů.

FAQs

Která je nejlepší platforma elektronického obchodování?

Shopify je nejlepší celková platforma elektronického obchodování na trhu’Snadno se používá, nabízí nejlepší prodejní nástroje a poskytuje nejkomplexnější zákaznickou podporu. Pro menší firmy je Wix skvělou volbou. To vám umožní postavit obchod a snadno prodat několik produktů.

Měl bych použít BigCommerce nebo Shopify?

BigCommerce je určen pro rychle se rozvíjející podniky, které se chtějí masivně přizpůsobovat. Má nejlepší vestavěné funkce jakékoli platformy, ale má to’je docela složité pracovat, protože používá složitý jazyk. Shopify je lepší pro menší podniky. To’je mnohem jednodušší než BigCommerce, což vám pomůže rychle vybudovat obchod.

Což je nejlevnější tvůrce webových stránek pro elektronický obchod?

Weebly je tvůrce webových stránek elektronického obchodu s nejlepší hodnotou, přičemž cenové plány specifické pro elektronický obchod začínají již od 6 $ měsíčně. To je ideální pro malé podniky pečující o svůj rozpočet. Weebly vám také umožňuje prodávat zdarma, ačkoli to’je selhání omezeno. BigCartel vám také umožňuje prodávat online zdarma, ale nemůže se shodovat s nástroji a funkcemi elektronického obchodování Weebly.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map