12 nejlepších tvůrců webových stránek pro umělce: Větší obrázek

Nejlepší umělec tvůrce webových stránek


To’Není žádným tajemstvím, že zkoumání technologických věcí, jako jsou tvůrci webových stránek, může mít pocit, že sledují suché barvy. Ale my’provedli jsme výzkum a našli nejlepší platformy pro umělce, takže můžete přeskočit k dobré části – rozhodování o nejlepším tvůrci webových stránek pro vaši práci.

Nejste si zcela jisti, co jsou stavitelé webových stránek? Žádné starosti – my’Udělám rychlý náčrt. Tyto platformy vám pomohou vytvořit webové stránky během několika hodin bez použití jakéhokoli kódu.

Tvůrci webových stránek jsou ideální pro umělce, protože oni’Postarám se o technické věci, zatímco vy se soustředíte na to, aby vaše práce byla zaměřena na to, co si zaslouží. Nejen to, ale většina tvůrců webových stránek vám také může pomoci proměnit vaše návrhy na dolary.

Poté, co jsme prozkoumali nejlepší tvůrce webových stránek pro umělce, jsme’Rozhodl jsem se je zařadit do dvou samostatných kategorií – ty, pro které je nejlepší představení vaše umění a ty, pro které je nejlepší prodejní vaše umění.

Tato hodnocení se liší od našich obecných hodnocení tvůrců webových stránek, protože my’Zvláštní pozornost jsme věnovali faktorům, které jsou pro umělce nejdůležitější. My’mluvil jsem se skutečnými umělci, kteří prošli procesem online, a společně jsme’Dospěl jsem k závěru, že dostupnost, design a SEO jsou pole’s nejvyšší priority.

Nejlepší tvůrci webových stránek pro představení umění jsou:

 1. Čtvercový prostor – Nejlepší všestranný tvůrce webových stránek pro umělce
 2. Weebly – Nejlepší za dostupnou cenu
 3. Wix – Nejlepší pro podporu SEO
 4. Duda – Nejlepší navržené šablony
 5. Pojď tati – Nejrychlejší způsob, jak vytvořit web
 6. Úžasně – Nejlepší pomoc a podpora
 7. WordPress.com – Nejlepší pro kreativní svobodu a přizpůsobení

Nejlepší tvůrci webových stránek pro prodej umění jsou:

 1. Nakupujte – Nejlepší celková platforma elektronického obchodu
 2. Elektronický obchod Wix – Nejlepší tvůrce webových stránek s funkcí elektronického obchodování
 3. BigCommerce – Nejlepší vestavěné funkce
 4. Elektronický obchod ve čtverci – Nejlepší design
 5. Weebly Elektronický obchod – Nejlepší hodnota za peníze

Seznam, na kterém záleží více, bude záviset na tom, co si ceníte více: web, který vizuálně zdůrazňuje vaši tvrdou práci, nebo web, který usnadňuje proces nákupu. Oba jsou hodné cíle – přečtěte si, abyste zjistili, jak jich dosáhnout!

Ale nejdřív, pokud ano’už si myslíme, že Squarespace by pro vás mohla být tou správnou platformou, dalším krokem je nalezení správného plánu. Použijte náš Výběr plánu čtvercového prostoru níže uvidíte, který z nich vám bude nejlépe vyhovovat:

Nejlepší tvůrci webových stránek pro umělce: Předvést své umění

# 1 Náměstí

Nejlepší všestranný tvůrce webových stránek pro umělce

Squarespace ProsSquarespace Nevýhody
 • Šablony čtverců jsou široce považovány za nejlepší z nejlepších pro design, což je výhodou zejména pro umělecké weby
 • Díky drag-and-drop povaze šablon Squarespace je formátování neuvěřitelně snadné
 • Nevýhodou Squarespace’s drag-and-drop příroda má omezenou kontrolu nad vaším webem’s designem – bude to ohromující, ale zvítězilo’být osobní
 • Squarespace má bezplatnou zkušební verzi, takže si můžete vyzkoušet rozhraní, ale nemá žádný bezplatný plán. Vy’Abych využil všechny výhody této platformy, musím po dvou týdnech upgradovat na placený plán

Squarespace je nejlépe známý pro své ohromující šablony, elegantní design a snadné použití. Jinými slovy, všechny nejvyšší priority pro umělce, který chce zdůraznit své dílo.

Squarespace je drag-and-drop webový tvůrce, který umožňuje snadný design. Ale na rozdíl od některých jiných stavitelů můžete’prostě nikam přetáhněte cokoli. Šablony čtverců jsou založeny více na oddílech, což jim zabere trochu déle.

Model drag-and-drop znamená, že jste don’Nemáte tolik kontroly nad konečnými výsledky jako u vyspělejších platforem. Ale my ne’t počítat proti Squarespace, protože šablony, které nabízí, jsou jedny z nejlepších v okolí. Můžeš’Opravdu neudělám špatnou volbu, protože každá původní šablona je ohromující – ale věříme vašemu uměleckému oku, že to bude vědět!

Squarespace ne’Nemáte bezplatný plán, ale nabízí vám 14denní bezplatnou zkušební verzi, abyste se mohli přesně rozhodnout, který plán plánujete’Budu potřebovat. Pokud chcete naše dva centy, Osobní plán (12 $ / měsíc) je skvělou volbou pro menší osobní weby a přichází s vlastní doménou a nepřetržitou podporou. Že’je vše, co potřebujete, abyste se dostali ze země, a můžete vždy upgradovat později!

příklad čtverce nejlepší pro umělceSquarespace má nejlépe navržené šablony, které mohou skutečně pomoci vašemu dílu vyniknout z davu

# 2 Weebly

Nejlepší za dostupnou cenu

Weebly ProsWeebly Cons
 • Weebly je velmi cenově dostupný webový tvůrce, což z něj dělá ideální místo pro začátek na webu
 • Weebly se velmi snadno používá – opět ideální pro začátečníky
 • Weebly má silné SEO funkce, které pomohou vašemu webu umístit se ve vyhledávačích a nakonec vám pomohou získat více návštěvníků
 • Weebly’s web design aren’t tak působivé jako jeho konkurenti’ šablony. To rozhodně může’nedržte svíčku do Squarespace’s možnosti designu
 • Weebly má zdarma plán, ale vy’Abych mohl s vaším webem dělat hodně, musím upgradovat na placený plán

Weebly přichází na druhém místě za předvádění umění díky jeho silným funkcím optimalizace pro vyhledávače (SEO). Tyto nástroje umožňují více lidem najít váš web tím, že pomáhají vašemu webu získat vyšší hodnocení ve vyhledávačích, jako je Google. To znamená více obdivuhodných očí na vaši práci!

Pro přístup k výkonnějším nástrojům, jako jsou stránky chráněné heslem a neomezené úložiště, doporučujeme upgradovat na profesionální plán pouze za 12 $ měsíčně.

I když Weebly’Nejlevnější placený plán stojí $ 6 / měsíc, doporučujeme upgradovat na profesionální plán $ 12 / měsíc, protože Toto je nejlevnější plán na odstranění reklam z vašeho webu. To je životně důležité pro to, abyste byli vážně online – zejména pokud jste vy’znovu představit práci potenciálním klientům!

Weebly’s návrhy aren’t tak působivé jako likes Squarespace nebo Duda (což my’Brzy se dostanu), ale je to velmi snadné a nabízí zdarma plán.

Chcete-li jednoduše předvést své umění, můžete použít bezplatný plán Weebly, ale celkově ne’• Doporučujeme zůstat na něm příliš dlouho, protože jsou omezené jeho funkce.

podivná témataWeebly je zdarma a snadno se používá, takže je ideální pro umělce s omezeným rozpočtem a časovým rozvrhem

# 3 Wix

Nejlepší pro podporu SEO

Wix ProsWix Nevýhody
 • Wix nabízí stejné snadné použití jako u Squarespace a Weebly
 • Wix Art Store je volitelný doplněk pro vaše stránky, který poskytuje krásné rozložení a snadné prodejní funkce pro vaši práci
 • Wix nabízí docela robustní bezplatné plány
 • Můžeš’t přepínat šablony na Wix, takže jakmile se rozhodnete pro design, tam’není návratu
 • Wix vám nabízí spoustu možností a funkcí pro váš web a může vám trvat déle, než se připojíte k internetu, než u některých jednodušších tvůrců webových stránek, jako je GoDaddy.

Na třetím místě přichází další snadno použitelný webový tvůrce drag-and-drop. Tentokrát to’s… Wix!

Wix’Díky snadnému použití je pro většinu webových stránek velmi vhodný’je skvělý pro umělce zejména díky obchodu Wix Art Store. Obchod Wix Art Store je doplněk, který vám umožňuje prodávat vaše umělecká díla na vašem webu Wix, aniž by došlo k problémům s podnikáním.

Možná se divíte, proč jsme’neukládat to pro “prodejní” seznam později. Že’je to proto, že Wix Art Store klade důraz na vaše umělecká díla stejně jako na prodej. To znamená, že získáte nejvyšší kvalitu obrazu, mobilní prohlížení a umělecké šablony – nebo jinými slovy web se srdcem.

Wix nabízí bezplatné plány, takže si můžete bez výjimky vybudovat ohromující uměleckou galerii. Wix má však tři placené plány, které nabízejí více úložiště a neomezené stránky. Doporučujeme začít na internetu Combo plán, který stojí jen 13 $ / měsíc – Pokud chcete začít prodávat na straně, můžete snadno upgradovat později.

wix nejlepší tvůrce webových stránek pro umělceWix je nejlepší všestranný tvůrce webových stránek, který předvádí své umění; to’s snadné použití a poskytuje ohromující šablony

# 4 Duda

Nejlepší navržené šablony

Duda ProsDuda Nevýhody
 • Duda byl postaven jako kreativní platforma, která se zobrazuje v jeho krásných šablonách
 • Dodává se s mnoha aplikacemi a widgety, aby váš web byl svěží a poutavý
 • Duda’Proces návrhu je velmi uživatelsky příjemný
 • Duda je drahá. Po čtrnáctidenní zkušební době zdarma’Musím se vypořádat s plánem alespoň 14 $ / měsíc
 • Duda ne’nenabízejí mnoho SEO pokynů

Bojujete s uměleckými bloky? Duda vám pomůže rozbít zeď. Toto je platforma určená pro ty, kteří mají umělecké nadání, ale chybí jim inspirace. jestli ty’Duda přichází s nápady a přichází s vestavěnými aplikacemi a widgety, které podporují alternativní řešení.

Duda má také nějaké krásné šablony, a to’je opravdu snadné použití. Byl to náš nejlepší střelec, pokud jde o Design Flexibilitu, který zaznamenal působivých 4,9 / 5. To vše však přichází s poměrně vysokými náklady – Duda je v průměru téměř dvakrát dražší než Wix cenové plány v rozmezí od 14 do 74 dolarů za měsíc. Duda má 14denní zkušební období zdarma, ale poté’budu muset vysadit.

Domovská stránka dudaDuda má spoustu vestavěných výzev, které vám pomohou při překonávání kreativních bloků při navrhování vašich webových stránek

# 5 GoDaddy

Nejrychlejší způsob, jak vytvořit web

GoDaddy ProsGoDaddy Nevýhody
 • GoDaddy je velmi snadno použitelný, což vám nejen ušetří bolesti hlavy, ale také vám umožní rychle se připojit online
 • Poskytuje nepřetržitou zákaznickou podporu – takže vy’dvojnásobně bezpečné od bolesti hlavy!
 • Pokud jde o design, nemůžeme konkurovat likes Squarespace nebo Duda
 • Pojď tati’Díky funkcím je práce dokončena, ale oni’nejsou tak lesklé a nové jako aplikace a widgety, které mohou jeho konkurenti poskytnout

Většina z nás se obrací k tvůrcům webových stránek, protože myšlenka strávit hodiny (nebo, nechte)’s upřímností – dny) práce s technickými věcmi je pro nás neúčinná. Pokud je vaší prioritou číslo jedna úspora času, pak je GoDaddy stejně dobrý, jak se dostane. To’s super snadné použití, takže tam’Není na to časová investice a můžete se připojit online během několika minut.

GoDaddy je také relativně levný, ale to, co získáte v čase a penězích, ztratíte v kreativitě. Protože nastavení webu pomocí GoDaddy je takový rychlý a snadný proces, nemusíte’nemám v návrhu co říct. To znamená, že jste vyhráli’Nezapomeňte přizpůsobit své stránky tak, aby odpovídaly vašim kresbám, a riskujete, že skončí s webem, který vypadá “prostý” ve srovnání s ostatními.

GoDaddy ne’nenabízejí žádné bezplatné plány pro tvorbu webových stránek, ale mají měsíční bezplatnou zkušební verzi. Pokud se vám líbí co’viděl jsem po měsíci, doporučujeme začít s GoDaddy’s Standardní plán na 15 $ / měsíc. To’Není to nejlevnější (to by byl základní plán za 10 $ / měsíc), ale zahrnuje funkce SEO, které základní plán nemá – což znamená, že vaše kresba má mnohem větší šanci na nalezení online!

příklad bohyně pro umělce na stránceŠablony GoDaddy umožňují rychlé a snadné vytvoření atraktivního webu

# 6 Úžasně

Nejlepší pomoc a podpora

Pozoruhodně ProsStrikingly Nevýhody
 • Vynikající pomoc a podpora
 • Vestavěná blogovací platforma, což je skvělý způsob, jak udržet návštěvníky vašeho webu v interakci a ve smyčce
 • Velmi omezená flexibilita designu
 • Ne tak škálovatelné jako větší tvůrci webových stránek, jako je Squarespace a Wix. jestli ty’pokud se chystáte v budoucnu své stránky rozšířit, pak je to pro vás překvapivě

Pozoruhodně je další platforma, která upřednostňuje rychlost před hloubkovou úpravou, takže jste vyhráli’Nemám velkou kontrolu nad konečným výsledkem a šablona se může cítit trochu nevýrazná. Ale hej, alespoň vaše kresba ukradne show.

Úžasně vyniká snadností použití a zákaznickou podporou, což jsou cenná aktiva. Z hlediska designu a škálovatelnosti to může’Nesoutěžte s většími jmény, jako je Squarespace a Wix, ale pokud ano’znovu hledáte rychlý, cenově dostupný a snadný způsob, jak se dostat online, pak to’je to dobrá volba.

Úžasně má bezplatný plán, takže můžete vyzkoušet vody pomocí funkcí, jako je blogování, kontaktní stránka a sociální krmivo. Pokud vyrůstáte z bezplatného plánu, doporučujeme upgradovat na limitovaný plán pouze za 8 $ / měsíc, což zahrnuje doménové jméno, které dodá vašemu webu mnohem profesionálnější dojem.

příklad úžasně nejlepších umělcůTým zákaznické podpory vám pomůže vytvořit web, který … uhádli jste, nápadně!

# 7 WordPress.com

Nejlepší pro kreativní svobodu a přizpůsobení

WordPress.com ProsWordPress.com Nevýhody
 • Nabízí neuvěřitelně praktickou úroveň přizpůsobení designu
 • Má zdarma plán, jak začít
 • Můžeš’t získat výhody WordPress.com’s přizpůsobení designu, pokud nevíte, jak kódovat – to’Je to vyspělejší platforma než zbytek našich nejlepších možností
 • WordPress.com není nejrychlejší způsob, jak se připojit online. jestli ty’znovu hledáte rychlost a snadnost použití’lépe se Strikely nebo GoDaddy

Jako platforma pro vytváření webových stránek vyniká WordPress.com v přizpůsobení, což je hlavní přínos pro umělce zaměřené na design. Nicméně, to’v tom je opak opaku Strikingly a GoDaddy’je skvělý pro design, ale slabý pro rychlost a snadné použití.

Převážná část WordPress’ přizpůsobení designu vyžaduje určitou znalost kódu, což je v nejlepším případě časově náročné a v nejhorším obtížné. Pokud však jsou Pokud se chcete ponořit do technické stránky, výsledná personalizace designu je velkou odměnou!

jestli ty’Pokud jde o výzvu, WordPress má bezplatný plán začít. Pokud se cítíte pohodlně s WordPress po použití plánu zdarma, doporučujeme upgradovat na osobní plán za 4 $ / měsíc, účtováno ročně. Je dodáván s vlastní doménou a přístupem k nepřetržité podpoře – což se hodí při použití takové pokročilé platformy!

příklad stránky s nejlepšími umělci wordpress comPokud jste na výzvu používání WordPress, čekají vás neuvěřitelné možnosti designu

Nejlepší tvůrci webových stránek pro umělce: prodat své umění

Teď ty’Mám pro vaši kresbu online galerii, proč nevydělat nějaké peníze navíc z vaší krve, potu a slz? Dobře, to může být trochu dramatické, ale tam’to není na škodu v tom, jak dostat zaplaceno za to, co máte rádi.

Vy’Pravděpodobně jsem slyšel o online tržištích, jako je Etsy. To je skvělé pro to, aby se vaše umělecká díla dostala tam, ale budete soutěžit s tolika dalšími umělci’ práce. Také s online tržišti by umělci začínající v kariéře mohli být šokováni vysokými provizními poplatky, které mohou dosáhnout až 40% za prodej.

S tvůrcem webových stránek, každá dvojice očí je na vaší práci sama. Pokud jde o náklady, můžete platit transakční poplatky, ale ty jsou obvykle pouze kolem 2% – nic takového’bude to dělat příliš mnoho důlku ve vašem rozpočtu.

Zde přicházejí tvůrci webových stránek pro elektronický obchod. Jsou zde konkrétně proto, aby vám pomohli prodávat zboží online a celý proces zjednodušili tím, že poskytli všechny potřebné nástroje na jednom místě..

Platformy jako Nakupujte a BigCommerce jsou vhodné pro ambiciózní podnikatele, kteří chtějí rychle škálovat. Mezitím, Wix a Squarespace jsou vhodnější pro malé obchody prodávající několik uměleckých děl, protože se více zaměřují na to, aby vaše stránky vypadaly dobře, než aby pomáhaly vašemu podnikání růst.

Teď, ať’Je podrobnější informace o každém tvůrci elektronického obchodu…

# 1 Shopify

Nejlepší celková platforma elektronického obchodu

Shopify ProsShopify Nevýhody
 • Vícekanálový prodej na Facebooku a Instagramu
 • Skvělý inventární systém
 • Omezená zkušební doba
 • Vynucuje transakční poplatky za alternativní platební brány

Shopify je pro seriózní prodejce. To’Je to skvělá volba, pokud máte spoustu různých položek k prodeji, a chcete, aby celý proces prodeje byl co nejhladší. Stručně řečeno, to’je výkonný a snadno použitelný.

Máte také přístup k vynikajícím Zákaznická podpora 24/7, takže pokud budete někdy potřebovat provést nějaké změny – nebo se ocitnete v nesnázích – můžete věci snadno opravit.

S Nakupujte’s mobilní aplikací, můžete přijímat platby a spravovat svou online galerii, když jste vy’znovu na cestách – ideální pro moderního umělce.

Prodej vaší práce na Shopify je opravdu snadný a jeho nejnižší cenový plán – cena 29,99 $ za měsíc – vyhovovalo by většině uměleckých ambicí.

nakupovat nejlepší tvůrce webových stránek elektronického obchodu pro umělceShopify je nejlepší platforma elektronického obchodování, protože to’s snadné použití a má vynikající prodejní nástroje

# 2 Elektronický obchod Wix

Nejlepší tvůrce webových stránek s funkcí elektronického obchodování

Wix Elektronický obchod ProsWix Elektronický obchod Nevýhody
 • Velmi snadné použití
 • Přidejte videa produktů
 • Žádná funkce pro zotavení košíku
 • Žádný vícekanálový prodej

Milujeme Wix, protože to’je tak flexibilní a snadno použitelný a funkce elektronického obchodování Wix se neliší. Má také spoustu vynikajících ‘kreativní umění’ šablony, ze kterých můžete vybírat, což může pomoci prezentovat vaše kresby v nejlepším možném světle.

Jak jsme již zmínili dříve, Wix Art Store je balíček all-in-one pro předvedení a prodej vašeho umění. Dodává se s integrací sociálních médií, která umožňuje zákazníkům vidět vaše položky na kanálech, jako je Facebook nebo Pinterest, a odesílá e-mailová upozornění, takže můžete zůstat na vrcholu svých objednávek, ať jste kdekoli..

# 3 BigCommerce

Nejlepší vestavěné funkce

BigCommerce ProsBigCommerce Nevýhody
 • Fantastické funkce SEO
 • Vícekanálový prodej napříč Facebookem, Instagramem a Pinterestem
 • Úpravy rozhraní je nejprve obtížné

BigCommerce je pro super vážně prodejci. Tato platforma se zaměřuje na pomáhat velkým podnikům růst ještě více, a díky své působivé škále vestavěných funkcí vám pomůže navrhnout uměleckou říši.

Mezi nejlepší funkce pro umělce patří multikanálový prodej, což znamená, že můžete vydělávat peníze z kanálů, jako je Facebook nebo Pinterest. Můžete snadno řídit přepravní proces, zatímco společnost BigCommerce nedávno vylepšila všechny své šablony, aby byly návrhy ještě přitažlivější..

U podobných cenových plánů jako u Shopify doporučujeme začít s nejnižším prémiovým tarifem, který stojí 27,95 $ měsíčně.

domovská stránka velkého obchoduDíky vestavěným funkcím může BigCommerce pomoci vaší galerii, aby se stala uměleckým supermarketem

Elektronický obchod č. 4

Nejlepší pro design

Squarespace ProsSquarespace Nevýhody
 • Vysoce kvalitní funkce
 • Nejlepší navržené šablony
 • Chybí četné platební možnosti
 • Žádný obchod s aplikacemi

Squarespace má ve svých vlastnostech skutečnou kvalitu. Jak jsme však již řekli dříve, to’je nejvhodnější pro umělce, kteří chtějí prodat několik položek. jestli ty’znovu prodáváte víc, než vy’lépe s Shopify nebo BigCommerce.

Bez trhu s aplikacemi jsou všechny prodejní nástroje, které potřebujete k prodeji uměleckého díla, vestavěné a připravené k použití. To znamená, že ne’Nemusíte se hádat s hledáním a instalací plug-inů třetích stran, které mohou být pro některé uživatele přitažlivé. jestli ty’Pokud se chystáte spravovat svou online galerii na jednom místě a bojovat s rušným programem, Squarespace je dobrým řešením.

Jedna z nejlepších funkcí Squarespace vám dává kontrolu nad varianty produktu. To znamená, že můžete prodávat různé barvy nebo varianty položek různých velikostí, což vám poskytuje dostatečnou flexibilitu.

# 5 Weebly Elektronický obchod

Nejlepší hodnota za peníze

Weebly ProsWeebly Cons
 • Snadné použití
 • Nejlepší hodnota za peníze
 • Nelze aktualizovat úrovně zásob
 • Žádný vícekanálový prodej

Víš Weebly je jedním z nejjednodušších tvůrců webových stránek, ale jak se daří ve světě elektronického obchodování? Hej, dobře, Weebly. Weebly vám vlastně umožňuje prodat svůj bezplatný plán, což je něco, co stojí za to křičet – to’je docela vzácné!

To znamená, že ne’• Doporučujeme držet se bezplatného plánu příliš dlouho (namísto dlouhodobého prodejního řešení ho považujte spíše za dlouhou zkušební verzi). Můžete prodávat na všech Weebly’s plány, ale ten, který doporučujeme začít, je profesionální plán $ 12 / měsíc, což je nejlepší pro velmi malé obchody.

jestli ty’vážně o prodeji a chcete pěstovat svůj obchod, měli byste si vybrat plán výkonu 26 $ / měsíc – má nejlepší funkce elektronického obchodu, včetně slev na přepravu, recenzí položek a schopnosti přijímat platby PayPal.

Weebly přichází jako ‘nejlepší hodnota za peníze’ na základě našeho výzkumu, který vyhovuje umělcům vázaným na peníze mezi námi!

My’Už jsem zmínil výkonné nástroje SEO dostanete se s Weebly, ale jak pomáhají vaší online galerii?

Doporučený postup SEO je pro váš web dobrý, protože to’je to jako mít opravdu atraktivní, přesvědčivý a snadno čitelný nápis umístěný po silnici od vašeho obchodu. Uchopí lidi’pozornost a zvyšuje jejich zvědavost – zejména pokud ano’Hledal jsem galerii umění.

Jak si vybrat tvůrce webových stránek

Při výběru tvůrce webových stránek je třeba zvážit určité věci. Naštěstí pro vás, my’Níže uvádíme několik užitečných tipů…

 • Existuje spousta flexibility designu a je snadné provádět změny?
 • Můžete přidat nové umělecké dílo?
 • Do šablony opravdu nechat vaše položky svítí?
 • Do cenové plány odpovídají vašemu rozpočtu?
 • Je zákaznická podpora dostatečně komplexní?

Don’Nezapomeňte, že každá platforma nabízí bezplatný plán nebo bezplatnou zkušební verzi, takže tam’Není třeba se obávat závazků z kreditních karet.

9 nejlepších tvůrců webových stránek pro umělce: Závěr

Je zřejmé, že tvůrci webových stránek usnadnili zobrazování a prodej umění digitálně. Ale žádný tvůrce webových stránek není jackem všech obchodů, takže vy’Stále si musíte vybrat jednu na základě priorit: platformy jako Wix a Squarespace vynikají při předvádění svých uměleckých děl, zatímco platformy specifické pro elektronický obchod, jako jsou Shopfiy a BigCommerce, jsou lepší ve skutečnosti jej prodávat. Pamatovat:

Nejlepší tvůrci webových stránek pro představení umění jsou:

 • Čtvercový prostor – Nejlepší všestranný tvůrce webových stránek pro umělce
 • Weebly – Nejlepší za dostupnou cenu
 • Wix – Nejlepší pro podporu SEO
 • Duda – Nejlepší navržené šablony
 • Pojď tati – Nejrychlejší způsob, jak vytvořit web
 • Úžasně – Nejlepší pomoc a podpora
 • WordPress.com – Nejlepší pro kreativní svobodu a přizpůsobení

Nejlepší tvůrci webových stránek pro prodej umění jsou:

 • Nakupujte – Nejlepší celková platforma elektronického obchodu
 • Elektronický obchod Wix – Nejlepší tvůrce webových stránek s funkcí elektronického obchodování
 • BigCommerce – Nejlepší vestavěné funkce
 • Elektronický obchod ve čtverci – Nejlepší design
 • Weebly Elektronický obchod – Nejlepší hodnota za peníze

Tam’Je z čeho vybírat, ale většina z těchto platforem nabízí bezplatné plány (a všechny nabízejí bezplatné zkušební verze), takže existuje spousta možností vyzkoušet si z první ruky bez placení centu. Vy’již o pár kroků blíž ke sdílení svého umění se světem – na perfektním místě pro vy.

Další…

Jednou’Našli jsme perfektního tvůrce webových stránek pro předvádění a dokonce i prodej vašeho umění, podívejte se na našeho 9-krokového průvodce Jak si vytvořit online portfolio pro několik odborných tipů na vytvoření profesionálního portfolia webových stránek.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me