4 nejlepší stavitelé webových stránek s nemovitostmi Které vám pomohou růst vaší značky?

nejlepší stavitelé webových stránek s nemovitostmiTento článek odhalí a porovná čtyři nejlepší stavitele webových stránek s nemovitostmi a pomůže vám vybrat správnou platformu.


K prodeji nemovitostí potřebujete klienty….

Ale pro získání klientů potřebujete viditelnou a důvěryhodnou značku….

Ale k vybudování značky musíte prodat nemovitosti…

To’Je to ošidné, ne’t to?

Jaký je nejlepší způsob navázání přítomnosti online, do kterého potenciální klienti nakupují a kterým důvěřují?

Jednou z hlavních výzev pro každého brokera, který udeří sám nebo pro někoho, kdo se snaží rozvíjet zavedenou agenturu, je vyčnívat.

Vytvoření webové stránky pro realitní makléřství je vynikajícím způsobem, jak rozšířit svou značku, představit vlastnosti a generovat nové potenciální zákazníky..

Tvůrci webových stránek celý tento proces mnohem usnadňují. Tyto platformy vám ušetří nejen čas strávený navrhováním webových stránek od nuly pomocí kódu, ale také vám ušetří peníze na webdesignéře. Obecně platí, že tvůrci webových stránek vám mohou pomoci vylepšit a zprovoznit vaši online značku okamžitě.

Jak ale víte, který tvůrce webových stránek je pro vás nejlepší? Abychom vám ušetřili potíže, my’Udělali jsme náš výzkum a přesně věděli, na čem je každá platforma nejlepší, takže vy’Po přečtení tohoto článku budete moci učinit informované rozhodnutí.

4 nejlepší stavitelé webových stránek s nemovitostmi jsou:

 1. Čtvercový prostor
 2. Wix
 3. Weebly
 4. Placester

Ale s tolika tvůrci webových stránek s nemovitostmi, které je možné třídit, může být skutečnou výzvou zjistit, kde začít.

Jak to tedy zajistíte’znovu si vyberete správnou platformu, na které si můžete vytvořit vlastní digitální nemovitost?

Tato diskuse se bude zabývat základními věcmi, které musíte dávat pozor, když nakupujete okna pro stavitele webových stránek s nemovitostmi, a poté užší výběr našich nejlepších doporučení, která byste měli zvážit, pokud chcete skutečně ohromující web.

Abych vám pomohl, my’zhodnotili jsme, co považujeme za jeden z nejlepších tvůrců webových stránek v oblasti nemovitostí, podívejte se na ně v této souhrnné tabulce níže:

NEJLEPŠÍ STAVBY WEBOVÝCH STRÁNKŮ NEHNUTEĽNOSTÍ

Použití nástroje pro tvorbu webových stránek je chytrý způsob, jak zajistit, aby vaše zprostředkování bylo online a jak roste vaše podnikání.!

Rozhodnutí, zda mít web pro své realitní podnikání, je docela snadné rozhodnutí – já’Určitě se na tom můžeme všichni shodnout.

Na trhu jsou desítky skvělých tvůrců webových stránek, takže může být docela podrážděné pokusit se zjistit, kde začít.

Jedním z hlavních důvodů, které jste’Musím udělat to, zda se rozhodnete pro silnou univerzálnost všestranného tvůrce webových stránek nebo pro vysoce specializovanou, ale omezenější platformu, která vyrábí pouze webové stránky s nemovitostmi.?

Tvůrci webových stránek mají všechny nástroje, které potřebujete k vytvoření realitního webu na jednom místě. Wix a Weebly se velmi snadno používají a poskytují intuitivní návrhy drag-and-drop, které vám umožní přizpůsobit každou stránku, aniž byste se dotkli řádku kódu. Squarespace je také snadné hrát, ale poskytuje složitější tvůrčí schopnosti než Wix nebo Weebly, což umožňuje vaší realitní stránce opravdu vyniknout.

Nejlepší stavitelé webových stránek s nemovitostmi jsou:

 1. Čtvercový prostor – nejlepší pro design
 2. Wix – nejlepší všestranný tvůrce webových stránek
 3. Weebly – nejlepší pro malé podniky
 4. Placester – levné pro základní webové stránky

jestli ty’starosti o náklady, měli byste’t být. Wix, Weebly a Placester nabízejí bezplatné plány, zatímco program Squarespace nabízí 14denní bezplatnou zkušební verzi, takže si můžete před upgradem vyzkoušet své nádherné návrhové nástroje bez jakýchkoli nákladů..

PŘEHLED PŘEHLED

Kliknutím na následující odkazy si můžete přečíst konkrétní sekce:

 1. Jak si vybrat nejlepší realitní web tvůrce
 2. 4 nejlepší stavitelé webových stránek s nemovitostmi
  • Čtvercový prostor
  • Wix
  • Weebly
  • Placester
 3. Naše úvahy pro vás

JAK VYBRAT NEJLEPŠÍ STAVEBNÍ WEBOVOU STRÁNKU NEHNUTEĽNOSTI

1. Pomozte budovat svou značku

Vlastní web s nemovitostmi je skvělý způsob, jak rozšířit své zprostředkování a vybudovat respektovanou značku.

Jedinou nevýhodou je, že každý makléř a agent z New Yorku do L.A. měl stejný nápad – jak tedy vyniknout?

Nejlepší stavitelé webových stránek s nemovitostmi vám nabídnou výběr profesionálně navržených šablon, které můžete použít jako odrazový můstek k vytvoření vlastního webu na vrcholu, nebo jako inspirace, která vám pomůže dostat své tvůrčí šťávy.

Ať tak či onak, tvůrce webových stránek bude obrovskou pomocí při vytváření jasné značky na vašem webu. Mohlo to’t být jednodušší změnit barvu pozadí, ohraničení, nabídek nebo písmo, velikost a barvu textu.

Použijte našeho užitečného průvodce k určení nejlepších barev pro váš web a poté sledujte, jak rychle dokážete svou firmu rozšířit’ branding na vašem webu.

2.Pomozte, že vás online najdou správní zákazníci

Mít web pro své realitní podnikání není’Nebudete moc využívat, pokud můžete’nenajdete…

Nejlepší stavitelé webových stránek s nemovitostmi vám mohou pomoci vyslechnout online statiku!

Existuje mnoho mylných představ o tom, co je SEO (Search Engine Optimization) a jak to funguje. Naštěstí to’To není tak složité pochopit, jak mnoho lidí by vám věřit.

V zásadě byste se měli zaměřit na vytváření obsahu, který si vaše publikum chce přečíst. Klíčová slova jsou stále důležitá, ale pro SEO jsou spíše vodítkem než be-all-and-end-all, jak tomu bývalo..

V těchto dnech je obsah králem – proto je nezbytné, aby váš web s nemovitostmi obsahoval blog, na který můžete pravidelně posílat příspěvky. Nejenže můžete předvést nejnovější vlastnosti, ale můžete se také podělit o své průmyslové myšlenky a odborné znalosti.

To pomáhá Googlu ukázat, že váš web je pravidelně aktualizován čerstvým obsahem (důležitou součástí SEO!), Že se jedná o relevantní obsah pro váš výklenek, a také má přidaný bonus za budování vaší značky a vytvoření vás jako odborníka..

Nejlepší tvůrci webových stránek usnadňují přidání blogu na váš web. Většina z nich také nabídne SEO optimalizační funkce, které vám pomohou přizpůsobit vaše webové stránky k cílovému trhu.

3.Povolitelný přístup k výpisům IDX + MLS

jestli ty’V realitní hře již víte, že je důležité mít přístup k IDX a také uzavřít obchody prostřednictvím MLS.

Pokud na vašem webu nemáte seznamy IDX, bylo by to jako jít do pekárny, aby se zjistilo, že ne’t skladem chléb!

S ohledem na to je opravdu důležité, aby váš web měl přístup k IDX, aby pomohl vašemu podnikání růst.

Naštěstí rostoucí počet stavitelů webových stránek s nemovitostmi vybavuje své platformy možností vytáhnout výpisy z IDX – i když v různé míře.

A pokud není’t nativní řešení k dispozici okamžitě, pak – znovu – to’vyplatí se podívat na dostupné aplikace a doplňky od vývojářů třetích stran, které to umožní na vašem webu. Buďte si vědomi’Za tyto aplikace IDX / MLS budete muset platit více než pravděpodobně – ale jakmile začnete uzavírat obchody, budou’Budu platit za sebe.

4.Předvádějte vlastnosti kupujícím

Kupující nejsou’Nezajímám se o věci, které mohou’t vidět, takže zajistit, aby vaše vlastnosti vypadat co nejlépe, když zveřejněny online, je zásadní věc, na kterou je třeba dávat pozor při nakupování kolem stavitelů webových stránek s nemovitostmi.

wix stavitel webových stránekWix má velký výběr šablon nemovitostí – jako je ten výše -, který poskytuje rychlý a snadný způsob, jak navrhnout profesionálně vypadající web!

To nejlepší vám nabídne širokou škálu metod pro propagaci vašich seznamů, od prezentací obrázků po automatické karusely (např. Sady obrázků, které se cyklicky procházejí automaticky), od vyskakovacích světelných polí až po videa – chcete co nejvíce možností.

Nesmíte použít vše, co je v nabídce, ale to’je to určitě lepší mít, než jít bez.

Vezměte si smartphone do kapsy – pravděpodobně ne’Nepoužívejte každou aplikaci každý den, že? Ale oni’stále užitečné mít, když je potřebujete!

To’s vaší firmou na lince, takže se každé rozhodnutí počítejte a udělejte si čas na vyzkoušení bezplatných zkušebních období u tvůrců webových stránek s nemovitostmi. Objevte, jaké konstrukční funkce nabízejí, vyzkoušejte je a poté se rozhodněte, zda jsou pro vás.

5.Vygenerujte nové potenciální zákazníky

Váš web je důležitým nástrojem pro vaše podnikání, takže možnost prominentně zobrazit vaše kontaktní informace nebo dokonce vložit formulář pro zúčastněné strany k vyplnění a odeslání může být neocenitelný.

Nejlepší tvůrci webových stránek vám umožní buď přímo přidat na své webové stránky formuláře a textová pole (abyste své kontaktní údaje vložili!) – stačí je přetáhnout, dokud nebude vypadat dobře, a poté je přetáhnout, jednoduché.

Pěstování potenciálních zákazníků prostřednictvím vašeho webu je skvělý způsob, jak zahřívat vyhlídky a znovu oživit vaše potrubí vlastností!

K zahřátí potenciálních zákazníků můžete použít vestavěné marketingové nástroje, například Wix Shout, což vám umožňuje vytvářet a odesílat e-mailové kampaně na seznam odběratelů – ideální pro propagaci aukcí.

Pro dobrodružnější uživatele přejděte do obchodu s aplikacemi, které jste si vybrali, a vyzkoušejte si obchod.

Nejlepší platformy vám nabídnou množství užitečných aplikací a doplňků funkcí, které můžete přidat na svůj web, aby vám pomohly generovat nové potenciální zákazníky a obchodní vyhlídky.

6. Pomozte efektivněji řídit své podnikání

Největší a nejlepší tvůrci webových stránek mají obchod s aplikacemi nebo tržiště, podobné těm ve vašem smartphonu, kde najdete nejrůznější funkce a funkce třetích stran, které vám pomohou efektivněji řídit vaše podnikání..

Jak jednodušší by byl tvůj život, kdybys mohl uspořádat prohlídky přímo prostřednictvím svého webu a poté se automaticky aktualizuje, když se rezervuje slot?

Co takhle zahrnout dynamická mapa aby vyhlídky mohli vykreslit trasy k vlastnostem?

Co takhle přidáním blogu, který sdílí vaše odborné znalosti, buduje důvěru a potenciálně zvyšuje hodnocení Google, což vede k většímu provozu na webu a následně k dalším novým potenciálním zákazníkům?

Nemám’Nevím o vás, ale zní mi to neuvěřitelně efektivně – a vše, co by bylo zapotřebí k dosažení, je rychlý procházení v obchodě s nástroji pro tvorbu webových stránek, který najde ty správné aplikace pro danou práci!

SQUARESPACE

Nejlepší pro design

Squarespace ProsSquarespace Nevýhody
 • Nejlepší navržené šablony
 • Nejlepší kvalita funkcí z jakéhokoli stavitele
 • Růst webových stránek může omezený omezený počet cenových plánů
 • Je obtížné se s tím vyrovnat

Squarespace je webový tvůrce známý pro vytváření ohromujících, mobilních responzivních webů. Díky svým krásným šablonám a špičkovým pocitům je Squarespace skvělou volbou platformy pro růst vaší značky a je také schopen integrace vyhledávání MLS, takže nemusíte’Nezmeškejte žádný prodej.

Silný první dojem je nezbytný v obchodním světě a ještě více v oblasti nemovitostí, kde potřebujete kupující a prodávající, aby vám věřili.

Čtvercový prostor’s Výběr šablon není v žádném případě největší, ale nabízí řadu krásných, profesionálně vypadajících šablon nemovitostí, včetně ‘Pět’ a ‘Bryant’ – které jsou ideální pro to, abyste se odlišili od svých konkurentů a vytvořili svou značku jako důvěryhodnou.

Použití šablony je skvělý způsob, jak ušetřit čas a úsilí, protože se v podstatě provádí pro vás! Musíte pouze aktualizovat obrázky a text a vy’je dobré jít.

Vy’Také zjistím, že program Squarespace klade velký důraz na snímky ve svých šablonách, což z něj činí ideální platformu pro předvedení vlastností a upoutání pozornosti potenciálních kupujících.

tvůrce nejlepších realitních webových stránekŠablony jako ‘Bryant’ (výše) jsou skvělé při prezentaci nemovitostí + mohou pomoci udržet návštěvníky na vašem webu!

To’to však nejsou jen první dojmy’je také o udržování starých vedení naživu!

Naštěstí vám Squarespace pomůže zahřát si vedení bez nutnosti jediného studeného hovoru – protože všichni víme, kolik lidí nenávidí studené hovory!

Program Squarespace nabízí řadu marketingových integrací, které fungují jako aplikace ve vašem smartphonu a přidávají na váš web další funkce.

Integrace s platformami, jako je MailChimp, vám mohou pomoci sestavit seznamy odběratelů a řemeslně zaměřené marketingové kampaně, které mohou zahřát studené potenciální zákazníky a dokonce vygenerovat nové..

Existují dokonce integrace, které vám pomohou propagovat vaši značku na sociálních kanálech – ideální pro rostoucí tisíciletý trh.

Jedním z největších problémů všech webových stránek s nemovitostmi je vlastně nalezení online. Squarespace poskytuje podrobné články nápovědy, které vás provedou osvědčenými postupy SEO (optimalizace pro vyhledávače), takže si můžete dát nejvyšší možnou šanci na hodnocení.

jestli ty’Jste-li ochotni se trochu tlačit, můžete využít neoficiální integraci Squarespace k růstu svého podnikání přidáním SEO manažera nebo dokonce blogu, který, jak jsme již zmínili, může být neocenitelný při pomoci vašemu SEO úsilí a budování značky.

Můžete dokonce přidat funkce třetích stran přidáním malých kousků kódu HTML na své webové stránky, což je ideální pro přidání vyhledávání vlastností MLS (služba více seznamů) na váš web..

Teď vím, že HTML zní strašidelně – ale slibuji to’není.

Čtvercový prostor připravil skvělého a podrobného průvodce, který podrobně popisuje každý krok. To’Je to docela jednoduché a zahrnuje přidání a ‘blok kódu’, což je typ textového pole, které vám umožní přidat vlastní HTML na vaše stránky. Kód vás’Budete potřebovat vaši vybranou službu IDX.

A pokud uvíznete, Squarespace poskytuje působivé podrobné nápovědy pro téměř jakýkoli problém, který si dokážete představit, stejně jako uživatelská fóra a vyskakovací okna v editoru, která vám mohou zjednodušit a vést vás procesem navrhování..

Můžete také kontaktovat Squarespace’tým podpory prostřednictvím e-mailu (24/7) nebo živého chatu (4:00 – 8:00 EST).

WIX

Nejlepší všestranný tvůrce webových stránek

Wix ProsWix Nevýhody
 • Nejlepší všestranný tvůrce webových stránek
 • Velmi snadné použití
 • Po publikování nelze přepínat motivy
 • Svoboda se může cítit ohromující

Wix je snadno použitelný a všestranný tvůrce webových stránek. Nabízí obrovský výběr profesionálně navržených šablon, ze kterých si můžete vybrat, ze kterých si můžete vybrat práci, rozsáhlý aplikační trh pro přidávání dalších funkcí a funkcí na váš web a jeden z nejjednodušších editorů na trhu – skutečný šetřič času pro netechnické lidi podle mých zkušeností!

Wix nabízí přes 500 profesionálně navržených šablon, z nichž asi 10 je věnováno výhradně webovým stránkám nemovitostí. Tyto šablony obsahují některé skvělé funkce, jako jsou kontaktní formuláře, dynamické mapy a dokonce i online rezervační formuláře, které mohou klienti použít k uspořádání prohlídek – pohodlné a úsporné pro obě strany!

Proč utratit tisíce dolarů na zakázkové webové stránce s nemovitostmi, když si můžete jednu postavit za cenu bagelu na Wixu?

Mít poutavý web, který také pomáhá potenciálním klientům’ život jednodušší je skvělý způsob, jak se vymanit z přeplněného trhu. Ve skutečnosti tam’opravdu není nutné upravovat šablony vůbec – oni’znovu připraven k použití po vybalení z krabice! Nejlepší bit je, že si to neděláš’Nemusíte nutně znát žádné HTML – skvělé zprávy!

Musíte pouze aktualizovat snímky podle svých značek a vlastností, vyladit text a vy’je dobré jít – nemohlo to’t být rychlejší nebo snadnější, aby vaše stránky připraveny k publikování online.

wix nejlepší stavitel webových stránek s nemovitostmiPomocí Wix’Intuitivní editor usnadňuje návrh realitního webu a jeho publikování na webu v žádném okamžiku!

To’není to jen Wix’s šablony, které jsou skvělé pro to, aby vaše značka vynikla. Trh Wix App Market je domovem stovek užitečných aplikací, které můžete použít ke skutečnému rozšíření vašeho dosahu a získání nových zákazníků.

Ať už se jedná’přidávání dynamických formulářů pro přijímání rezervací na cestách, integrovaný blog (pro publikování hodnotného obsahu podporujícího SEO) nebo dokonce nástroj jako ‘Tvůrce posudku’ které klientům umožňují poskytovat posudky, které můžete zobrazit na svém webu – skvělý způsob, jak vybudovat důvěru – to’určitě stojí za to se hrabat, abyste viděli, co se objevíte!

Wix také nabízí působivě velký výběr článků, které vám pomohou optimalizovat vaše webové stránky pro SEO a získat jejich hodnocení ve vyhledávačích.

Tyto možnosti sahají od rady o osvědčených postupech (např. Přizpůsobení názvů stránek) až po zhroucení jejich nejlepších aplikací podporujících SEO, které zahrnují aplikace, jako jsou ‘Posilovač stránek’ které vám mohou pomoci posunout se v žebříčku – perfektní nástroj, který vám pomůže zaznamenat vaši značku a růst podnikání.

Existuje také široký výběr marketingových a sociálních aplikací, které vám mohou pomoci sestavit seznamy kontaktů, vytvořit vlastní e-mailové marketingové kampaně a dokonce vám pomohou vybudovat přítomnost na sociálních médiích..

Použití aplikací Wix je chytrý (a časově úsporný) způsob, jak kontaktovat potenciální zákazníky v každém tržním výklenku, takže nemusíte’Nezmeškejte žádný prodej.

Wix také nabízí širokou škálu podpory, aby vám zajistil’nezasekne se. Pokud popisky v editoru ne’• Objasněte si věci a přejděte do obrovského centra nápovědy Wix, kde jsou stovky užitečných článků, které řeší nejčastější problémy.

Můžete dokonce uspořádat zpětný hovor z Wix v době, která vám vyhovuje – velmi užitečné, pokud již máte rušné ráno prohlídek.

Jedinou nevýhodou je, že může být trochu obtížné přidat seznamy IDX / ML přímo na vaše stránky, protože v tuto chvíli neexistuje žádný oficiální plugin. Když se však podíváme na několik webů brokerů IDX, zdá se možné vytvořit widget (jako aplikaci pro vlastní funkce) a přidat ji na váš web Wix, což by bylo velmi užitečné řešení.

WEEBLY

Nejlepší pro malé podniky

Weebly ProsWeebly Cons
 • Nejlepší pro malé firmy
 • Velmi snadné použití
 • Webové stránky nelze obnovit sami
 • Relativně matoucí rozhraní

Weebly je jedním z nejjednodušších nástrojů pro tvorbu webových stránek a je skvělý, pokud hledáte přímý zážitek z vytváření webových stránek.. Poskytuje jednoduchý a efektivní editor, velký výběr šablon, které lze snadno upravovat, a je schopen integrovat výpisy IDX přímo do vašeho webu..

Zatímco tam nejsou’t tolik šablon jako Wix, Weebly má silný výběr profesionálně vypadajících motivů, na kterých můžete pracovat hned po vybalení z krabice. Weebly ne’t poskytovat konkrétní témata nemovitostí, ale nabízí některé skvělé možnosti pro vás pracovat.

Témata jako ‘Avenue’ a ‘Bayside Inn’ jsou skvělým výchozím bodem pro váš web, protože jejich čisté a jednoduché návrhy usnadňují jejich lepší sladění s vaší značkou. Oba nabízejí skvělé způsoby zobrazení vaší fotografie majetku v různých prezentacích, galeriích a rámečcích, což vám může pomoci předvést vlastnosti a upoutat pozornost potenciálních kupujících.

weebly nejlepší realitní tvůrce webových stránekPoužití šablony vám může ušetřit spoustu času – stačí přidat značku a aktualizovat text + obrázky! Snadný!

Editace jednoho z Weebly’Šablony jsou skvělý způsob, jak si dát náskok před procesem navrhování, a může se ukázat jako skutečný spořič času, protože nemusíte měnit příliš mnoho jiných než text a obrázky.. To’je to opravdu pohodlný způsob práce a uvolňuje vás, abyste se mohli soustředit na generování potenciálních zákazníků a prodej nemovitostí – skutečné maso a kosti vaší firmy.

Naštěstí Weebly’s editor je velmi snadno použitelný, jednoduše přetáhněte prvek (text / obrázek / slideshow / atd.) a umístěte jej tam, kam chcete. Díky tomu je skvělá volba pro netechnické zástupce a makléře, kteří chtějí web rychle a snadno navrhnout, publikovat na webu a začít co nejdříve hodnotit..

Weebly je velmi solidní platforma pro budování vaší značky a růst vaší reputace, protože je podložena nějakou skvělou SEO podporou. Blogy zaměstnanců vás provedou principy osvědčených postupů SEO pro editor Weebly, včetně aktualizace nadpisů, titulů, popisů stránek a mnoho dalšího.

To’Je také snadné přidat blog, takže můžete pokračovat v přidávání čerstvého obsahu na své webové stránky a zlepšit svůj potenciál hodnocení.

A pokud potřebujete další podporu, můžete se přihlásit k prémiovému plánu a využít četné aplikace se zaměřením na SEO, které jsou navrženy tak, aby dále zlepšovaly hodnocení vašeho vyhledávače – jako vždy si přečtěte recenze a najděte aplikaci, která nejlépe vyhovuje řešení tvoje potřeby.

Weebly má tři prémiové plány od 6 až 36 dolarů za měsíc (účtováno ročně). To’Stojí za zmínku, že můžete prodávat prostřednictvím Weebly’s plánem zdarma, ale jeho omezené vlastnosti ho činí nevhodným pro dlouhodobé používání.

Místo toho doporučujeme profesionální plán pro $ 12 za měsíc pro realitní stránky. Že’je to proto’je nejlevnější plán na odstranění weeblyských reklam z vašeho webu a odblokuje pokročilé funkce, jako je neomezené úložiště, bezplatná doména a ochrana heslem. Zahrnuje také přizpůsobené formuláře pro zachycení olova, které můžete na svém webu použít.

Stručně řečeno, profesionální plán je ideální pro malé podniky a živnostníky, kteří chtějí vytvořit značkovou webovou stránku pro propagaci svých služeb online.

jestli ty’provozujete něco o něco většího a pro růst vašeho podnikání potřebujete pokročilý balíček elektronického obchodu nebo prioritní podporu, pak se podívejte na plán výkonnosti, který stojí 26 $ měsíčně.

Podpora, kterou Weebly poskytuje pro posílení vaší přítomnosti, je velmi působivá a je-li to pro vás velmi užitečné’neznáte SEO a co to znamená – určitě nám to pomohlo, když jsme začínali na Weebly!

Dobré umístění ve vyhledávačích, jako je Google, je nezbytné, pokud chcete, aby se váš web o nemovitostech našel, ale tam’Není možné najít, pokud můžete’t propagovat vlastnosti vás’znovu se snaží prodat. Proč by na vašem webu neměli přehlídky nemovitostí, proč by si návštěvníci – i když našli váš web na stránce 1 Google – zarezervovali prohlídku nebo provedli dotaz?

Odpověď: Mohli’t!

Naštěstí Weebly App Center obsahuje aplikace, které mohou integrovat kanály IDX přímo do vašeho webu nemovitostí – hlavní konkurenční výhoda!

Můžete také použít jeden z Weebly’s mnoha marketingovými nástroji, které povzbuzují návštěvníky, aby se zaregistrovali do seznamů odběratelů, nebo dokonce vytvořili přizpůsobené e-mailové marketingové kampaně za účelem generování potenciálních zákazníků, zahřívání starých potenciálních zákazníků a dokonce předvádění obchodů s nemovitostmi. Jedná se o velmi praktický způsob, jak zůstat v kontaktu s klienty, aniž byste museli trávit hodiny telefonicky studenými lidmi.

PLACESTER

Levné na základní webové stránky

Placester ProsPlacester Cons
 • Vizuálně příjemné šablony
 • Snadné použití
 • Špatný zákaznický servis
 • Nelze přidat doplňky třetích stran

Placester je jediným specializovaným tvůrcem webových stránek v oblasti nemovitostí na našem seznamu. Tato specializace pomohla etablovat Placester jako jednu z předních platforem v oblasti nemovitostí díky řadě skvělých funkcí, díky kterým může váš web vyniknout na velmi přeplněném trhu..

Placester chápe, proč realitní makléři a makléři potřebují svou vlastní přítomnost na webu..

Webové stránky Placester jsou navrženy tak, aby vám pomohly prodat více domů, a proto jejich výběr šablon je čistý, výstižný a citlivý na mobil – důležité pro agenty, kteří potřebují hodně cestovat. Dosahují toho prostřednictvím inovací, jako je video pozadí, pro skutečně výrazný vzhled – Jen si představte, jak může být pro jednoho z vašich potenciálních klientů efektivní videohlídka vašeho budoucího domu!

placester realitní stavitelPlacester se specializuje na pomoc při vytváření obchodních webů s nemovitostmi

K dispozici je celá řada velmi užitečných aplikací, jako je dynamické vyhledávání map, které zvýrazňuje trasy k vlastnostem, možnosti blogování a nástroje pro oceňování domů, ale jsou k dispozici pouze prostřednictvím určitých placených prémiových plánů – takže ty’Budu se muset vykašlat, pokud opravdu chcete co nejlépe využít Placester’s platformou.

Bohužel to přichází s prémií, protože Placester je mnohem dražší platformou než kterákoli z Wix, Squarespace nebo Weebly. Placester začíná na $ 99 za měsíc, pokud nejste členem NAR, v takovém případě je použití zdarma. Vy’Rovněž zodpovídám za instalační poplatek, který se pohybuje od 99 do 199 $, což je trochu strmé.

Placester ne’Nenabízejte otevřenou bezplatnou zkušební verzi, takže se může cítit jako velký krok do neznáma, pokud se zavázáte k placenému pojistnému.

Je pravda, že na Placesteru hodně podporujete, za co byste doufali s cenou, kterou jste’znovu platit. Instalační poplatek zajišťuje podporu nastavení integrace IDX i zbytku vašeho webu, takže je to užitečné, ale s dodatečnými měsíčními náklady na věci, jako jsou šablony navíc, můžete snadno vidět spirálu nákladů s Placesterem – podkopat jednu z klíčových důvody pro výběr tvůrce webových stránek’s výhody snižování nákladů!

Přidejte k tomu skutečnost, že musíte použít a počkat, až budete schváleni k používání Placesteru, a dobře pro uživatele, kteří hledají rychlý a snadný způsob, jak si vybudovat svou online přítomnost, pak Placester pravděpodobně není’t platforma pro vás. Pokud však’Mám více času a peněz na investice, pak Placester rozhodně stojí za zvážení!

JAK VYBERAT NEJLEPŠÍ STAVEBNÍ WEBOVOU STRÁNKU NEHNUTEĽNOSTI

Když vás’znovu se zapojit do rostoucí agentury nebo se pokusit o to, abyste si ji sami vytvořili jako makléř, mít poutavý web s nemovitostmi není žádným nápadem – správně?

Koneckonců, krásný web vám nejen pomůže vyčnívat z davu, ale může vám také pomoci s řízením a růstem vaší firmy..

Chcete web, který upoutá pozornost potenciálních kupců a prodejců, pomůže vybudovat vaši značku a co je nejdůležitější, pomůže vám najít se mezi všemi konkurenty online…

Tak proč to nestavět sami?

Použití nástroje pro tvorbu webových stránek je nejlepší způsob, jak vytvořit profesionálně vypadající webovou stránku s nemovitostmi, která pomůže vašemu podnikání dosáhnout jeho potenciálu bez porušení banky.

Když vás’znovu zkoumat platformy pro vytváření webových stránek’Nezapomeňte, že ti nejlepší stavitelé nemovitostí:

 • Pomozte vybudovat svou značku
 • Pomozte vám najít zákazníky online
 • Povolit přístup k výpisům IDX
 • Ukažte vlastnosti kupujícím
 • Generujte nové potenciální zákazníky
 • Pomozte efektivněji řídit podnikání

wix stavitel webových stránekMít web o nemovitostech může být pro vaše podnikání mocným a výnosným aktivem.

Nejlepší stavitelé webových stránek s nemovitostmi: Shrnutí

Nejlepší stavitelé webových stránek s nemovitostmi: FAQ

Kolik stojí vybudování webové stránky s nemovitostmi?

Záleží na tom, jak si vytvoříte svůj web. Tvůrci webových stránek vám ušetří utrácení stovek dolarů na webdesignéra, protože s platformami jako Wix nebo Weebly můžete snadno a bezplatně vytvářet profesionálně vypadající realitní web. Většina ostatních platforem přichází také s bezplatnou zkušební dobou.

Který webový tvůrce je nejjednodušší použít?

Wix se dostal na špici v našem testování snadnosti použití díky jeho drag-and-drop designu, spolu s nejkomplexnější zákaznickou podporou jakékoli platformy. Weebly se snadno používá, ale má složitější rozhraní než Wix, zatímco Squarespace vyžaduje nejkreativnější dovednosti.

Který je nejlepší stavitel webových stránek s nemovitostmi?

Squarespace je nejlepší platforma pro to, aby se vaše nemovitostní obrazy skutečně na trhu objevily. Má nejmodernější, elegantní šablony, které lze snadno přizpůsobit (bez použití jakéhokoli kódu). Má 14denní zkušební období zdarma, takže si můžete vyzkoušet jeho skvělé nástroje, než utratíte dolar.

Tento článek je užitečný?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map