5 nejlepších poskytovatelů hostingu pro SEO: Hledání skončilo

Tento článek upozorní na pět nejlepších poskytovatelů hostingu pro SEO a vysvětlí, v čem je každý poskytovatel nejlepší.


Když vidíš, jak jsi’klikli jsme na tento článek, my’hádat, máte představu o tom, co je SEO. Ale pro ty z vás, kteří ne’Nevím, znamená to Optimalizace pro vyhledávače. To’s proces zviditelnění vašeho webu na Googlu, což lze provést mnoha způsoby.

Proč je SEO důležitý? Stačí si myslet, že byste mohli mít nejúžasnější web nebo obchod s elektronickým obchodem na světě, ale to vyhrálo’nezáleží na tom, jestli to nikdo nenajde.

Váš poskytovatel hostingu může ovlivnit vaše SEO. Poskytovatel hostingu může nabídnout řadu funkcí, jak vylepšit váš web’s žebříčku ve vyhledávačích.

My’provedli jsme náš výzkum, abychom našli ty nejlepší poskytovatele SEO hostingů. A jsou…

 1. HostGator – Nejlepší pro provozuschopnost a rychlost.
 2. GoDaddy Hosting – Nejlepší pro umístění serveru a další funkce.
 3. SiteGround – Nejlepší pro SSL.
 4. V pohybu – Nejlepší pro zálohování.
 5. A2 Hosting – Nejlepší pomoc a podpora.

Tento článek se věnuje každé oblasti SEO a vysvětluje, který poskytovatel hostingu je nejlepší volbou pro každou kategorii. Připraveni najít nejlepší poskytovatele hostingu pro SEO?

Dost, promluvte si’s s-e-GO!

Nejlepší poskytovatelé hostingu pro SEO

Nejlepší poskytovatelé hostingu pro SEO jsou:

 1. HostGator – Nejlepší pro provozuschopnost a rychlost.
 2. GoDaddy Hosting – Nejlepší pro umístění serveru a další funkce.
 3. SiteGround – Nejlepší pro SSL.
 4. V pohybu – Nejlepší pro zálohování.
 5. A2 Hosting – Nejlepší pomoc a podpora.

Při výběru poskytovatele hostingu je třeba zvážit několik důležitých oblastí SEO. My’Krátce se podívám na každou níže…

Uptime

To je doba, po kterou poskytovatel hostingu zůstává v provozu. Jinými slovy, to’s jak dlouho to vlastně funguje. Pokud váš web zaznamenává výpadky a může’Pokud k němu nemá přístup, může to společnost Google penalizovat.

Rychlost

Uživatelé internetu ne’Rád bych čekal i 400 milisekund na načtení webové stránky. Vysoké rychlosti hostingu zlepšují vaše hodnocení, protože také zlepšují uživatelské prostředí a Google chce, aby se všichni dobře bavili, správně?

Umístění serveru

To souvisí s rychlostí hostování, protože to, jak blízko jste k serveru, ovlivní rychlost načítání vašich webových stránek. Čím více serverů, tím rychlejší načítání webových stránek a lepší hodnocení vyhledávačů.

SSL

Toto je bezpečnostní certifikát vašeho webu. Google ne’Stejně jako webové stránky, které se zdají nedůvěryhodné, investování do spolehlivého SSL zlepší hodnocení vašeho vyhledávače.

Zálohy

Pokud váš web najednou ztratí všechna svá data (z virů, hackerů atd.), Není nic, co by vyhledávače mohly hodnotit. To’Je proto opravdu důležité zvážit poskytovatele hostingu’s nabídky zálohování, které vás zachrání před katastrofou.

Pomoc & Podpěra, podpora

Komplexní a efektivní zákaznická podpora pomáhá udržovat hladký chod vašeho webu. Podobně jako v případě provozuschopnosti a zálohování, vyřešení problémů s webovým hostingem rychle zajistí dobré hodnocení vašich stránek ve vyhledávačích.

Nejlepší pro provozuschopnost: HostGator

HostGator Klady a zápory

HostGator ProsHostGator Nevýhody
 • Velmi snadné použití
 • Levné registrační ceny
 • Nevhodné pro složité webové stránky
 • Omezené centrum nápovědy

Čím déle vaše webové stránky skutečně zůstanou v provozu, je základem úspěšného webu. Google ne’Nemám rád vadné weby, protože chce, aby lidé snáze našli kvalitnější weby.

Na základě našeho výzkumu má HostGator nejlepší dobu bezporuchovosti 99,99%. Nabízí sdílené, VPS, WordPress, cloudové a vyhrazené hostingové plány, takže má něco pro každý typ webu.

Všichni noví uživatelé mohou těžit z 2,75 $ měsíčně ‘Hatchlingův plán’ za sdílený hosting, ale tato cena se po prvním roce zvyšuje na 6,95 $ měsíčně.

hostgator nejlepší pro provozuschopnostHostGator je nejlepší celkový poskytovatel hostingu, který nabízí všechny funkce SEO, které potřebujete, aby váš web uspěl online

Nejlepší pro rychlost: HostGator

HostGator Klady a zápory

HostGator ProsHostGator Nevýhody
 • Velmi snadné použití
 • Levné registrační ceny
 • Nevhodné pro složité webové stránky
 • Omezené centrum nápovědy

Při výběru nejlepšího poskytovatele hostingu pro SEO existuje určitě potřeba rychlosti. Rychlejší načítání je pro uživatele životně důležité’s udržováním návštěvníků na vašem webu, což nakonec váš web vylepší’s žebříčku.

HostGator se účastní soutěže rychle a pohotově. Má nejvyšší rychlost hostingu, takže uživatelé vyhráli’• Opusťte svůj web z důvodu pomalého načítání.

HostGator má plán pro každý typ webu. A to’Je těžké porazit i cenu, s plány začínajícími na pouhých 2,75 $ měsíčně.

Nejlepší pro umístění serveru: GoDaddy

GoDaddy Hosting Klady a zápory

GoDaddy ProsNevýhody GoDaddy
 • Neomezené místo na disku
 • Zdarma Office 365 se sdíleným hostingem
 • Relativně drahé cenové plány
 • Neomezené nabídky vyžadují podrobné čtení
  jemný tisk

Pokud jde o umístění serveru, čím více umístění, tím lepší. Umístění vašeho serveru má přímý dopad na váš web’s výkonem, protože čím dále je server, tím pomaleji se načte váš web. To má vliv na hodnocení vašeho vyhledávače kvůli špatné uživatelské zkušenosti.

Používáte cloud hosting? Pak ne’strach. Servery se používají pouze pro sdílený, VPS a dedikovaný hosting (cloud využívá satelity ve vesmíru).

GoDaddy je hostitel s nejvíce (umístěními), a tak vyhrává tuto kategorii. Má sedm, což znamená, že váš web není nikdy daleko od serveru GoDaddy.

GoDaddy je však relativně dražší než jeho konkurenti, přičemž sdílený hosting stojí mezi 2,49 – 19,99 $ za měsíc.

godaddy nejlepší pro umístění serveruGoDaddy Hosting má nejvíce serverových umístění jakéhokoli poskytovatele, což zajišťuje vynikající časy načítání webových stránek

Nejlepší pro SSL: SiteGround

SiteGround Klady a zápory

Prosazení stránekNevýhody webu
 • Automatizované denní bezplatné zálohy
 • Automatické aktualizace WordPress
 • Není nejlevnější poskytovatel hostingu v okolí
 • Omezené místo na disku

Vaše vrstva Secure Sockets Layer je ochrana, kterou váš web potřebuje ve vyhledávačích na vyšších pozicích. Šifruje data odesílaná mezi serverem a uživatelem’s webový prohlížeč. Google ne’Stejně jako nedůvěryhodné weby, oznámení SSL by ovlivnilo hodnocení v roce 2014.

SiteGround byl jedním z prvních poskytovatelů, kteří nabízeli SSL zdarma na všech svých webových stránkách, a byl vždy jedním z nejhlasitějších příznivců internetové bezpečnosti.

SiteGround se specializuje na webové stránky WordPress a nabízí hosting WordPress na všech úrovních plánu. Nicméně, to’ve skutečnosti je jedním z nejvíce přizpůsobitelných poskytovatelů hostingu na trhu. To ne’neposkytuje hosting VPS, ale jeho náklady na hosting WordPress se pohybují mezi pouhých 3,95 až 11,95 $ měsíčně.

siteground nejlepší pro sslSiteground považuje zabezpečení webových stránek za prioritu, což je důležitý aspekt zlepšování vašeho hodnocení na Googlu

Nejlepší pro zálohování: InMotion

Výhody a nevýhody InMotion

Profesionálové InMotionNevýhody InMotion
 • Vysoce vyškolený personál zákaznické podpory
 • Neomezené místo na disku a bezplatné SSL se základním plánem
 • Žádný cenový plán nižší než 5 USD
 • Žádné servery Windows

Ztráta dat znamená ztrátu žebříčku. Proč? Protože vyhledávače požadují, aby byly bezpečné a zabezpečené webové stránky viditelnější online. Jinými slovy, ne’Nechci, aby uživatelé internetu našli weby, které mohou být napadeny hackery nebo ztratit citlivá data.

InMotion je jedním z nejlepších poskytovatelů hostingu na trhu a vyhrává tuto kategorii, protože standardně nabízí bezplatné zálohy a má opravdu dobrou zákaznickou podporu, která vám pomůže v případě ztráty dat.

V našem výzkumu jsme zjistili, že InMotion je nejlepší pro sdílený a VPS hosting, ale také poskytuje WordPress, vyhrazený a distributorský hosting, s cenami od 6,39 $ za měsíc.

inmotion nejlepší pro zálohyInmotion poskytuje bezplatné zálohy, které jsou nezbytné pro udržení návštěvníků vašich webových stránek’ informace bezpečné, což společnost Google hledá

Nejlepší pomoc a podpora: A2 Hosting

A2 Hosting Klady a zápory

A2 Hosting ProsA2 Hosting Nevýhody
 • Záruka vrácení peněz kdykoli
 • Windows servery dostupné na sdílených hostingových plánech
 • Dražší než Bluehost a HostGator
 • Slevy automatizovaného kódu kupónu jsou matoucí

Pokud váš poskytovatel hostingu přichází s vynikající pomocí a podporou, můžete udržovat hladký chod vašeho webu. To je přesně to, co vyhledávače chtějí, bezpečný, hladký a bezpečný web.

A2 Hosting se dostal na špičku v našem výzkumu nápovědy a podpory. Výstižně pojmenovaný ‘Guru Crew’ poskytuje individuální pomoc a nabízí osobní podporu. A2 Hosting také nabízí 24/7 telefon, live chat a e-mailovou podporu, 365 dní v roce.

To’Není to jen pro skvělé služby zákazníkům. Pokrývá všechny typy hostingu a nabízí kdykoli záruku vrácení peněz. Jedná se o obrovský bonus, který vám poskytne flexibilitu, pokud změníte názor v řadě.

A2 Hosting poskytuje nespravovaný hosting VPS již od 5 $ měsíčně, zatímco spravovaný začíná na 33 USD měsíčně.

a2 hostující nejlepší zákaznickou podporuA2 Hosting nabízí vynikající, personalizovanou zákaznickou podporu se svým týmem známým jako Guru Crew, který pomáhá rychle řešit problémy

Nejlepší pro další SEO služby: GoDaddy

Výhody a nevýhody GoDaddy

GoDaddy ProsNevýhody GoDaddy
 • Neomezené místo na disku
 • Zdarma Office 365 se sdíleným hostingem
 • Relativně drahé cenové plány
 • Neomezené nabídky vyžadují podrobné čtení
  jemný tisk

SEO je komplexní systém, takže existuje mnoho faktorů a funkcí, které mohou vylepšit váš web’s žebříčku. Například GoDaddy nabízí něco, čemu se říká ‘Viditelnost vyhledávače’. Prohledává váš web GoDaddy a navrhuje některé změny, které pomohou vašemu webu dosáhnout vyššího hodnocení na Googlu.

Stojí to jen 6,99 $ měsíčně’Je to opravdu levná pomocná ruka. GoDaddy také nabízí bezplatný e-mail Microsoft Office 365 a bezplatné domény u většiny plánů, takže můžete vidět, proč se GoDaddy v našem výzkumu dostal na špičkové místo pro další funkce.

GoDaddy má k dispozici časté slevy a sdílené hostingové plány začínají již od 3,50 $ měsíčně, pokud se zaregistrujete na tři roky.

Existují další poskytovatelé hostingu pro SEO?

Existuje spousta poskytovatelů hostingu na trhu, které jsou dobré pro SEO. Jen proto, že ano’Nevyhrajte kategorii, ne’neznamená, že poskytuje špatné funkce SEO. Co je tam venku??

Bluehost je po HostGator druhým nejrychlejším poskytovatelem hostingu. To znamená, že vyhledávače upřednostní váš web před pomalejšími alternativami. Bluehost je také naším nejlepším poskytovatelem celkového hostingu na trhu a poskytuje špičkový hosting WordPress.

1&1 IONOS je další dobrá možnost hostování, která poskytuje certifikáty SSL a bezplatné zálohy ve všech plánech. Dreamhost také nabízí dostatek úložného prostoru a má 99,95% dostupnosti, což je poměrně vysoká, a proto dobrá pro SEO.

Jak si vyberete poskytovatele hostingu pro SEO?

Při výběru poskytovatele hostingu pro SEO je třeba zvážit několik důležitých věcí. My’Sestavili jsme několik užitečných tipů, které vám pomohou snáze najít nejlepšího poskytovatele. Jedná se o tyto:

 • Má poskytovatel působivý rychlost a dostupnost? Přečtěte si recenze zákazníků a získejte realističtější nápad.
 • Přemýšlejte o svých bezpečnostních nabídkách. Máš bezplatné zálohy a SSL certifikáty na všechny plány, nebo vás budou stát víc?
 • Kolik umístění serveru má to? Čím více, tím lépe, protože čím blíže je váš počítač k serveru, tím lepší bude jeho výkon.
 • Proveďte průzkum poskytovatelů pomoc a podpora nabídky. Čím rychleji vyřešíte problémy s webhostingem, tím méně bude vaše hodnocení negativně ovlivněno.

Nejlepší poskytovatelé hostingu pro SEO: Shrnutí

My’Nyní jsem vám ukázal sedm věcí, na které byste měli dávat pozor při výběru poskytovatele hostingu pro SEO. Také víte, který poskytovatel je pro každou kategorii nejlepší. Tyto kategorie zahrnují důležité oblasti, jako je provozuschopnost, umístění serveru, zálohy, SSL a další.

5 nejlepších poskytovatelů hostingu pro SEO: Rekapitulace

 1. HostGator – Nejlepší pro provozuschopnost a rychlost.
 2. GoDaddy Hosting – Nejlepší pro umístění serveru a další funkce.
 3. Siteground – Nejlepší pro SSL.
 4. V pohybu – Nejlepší pro zálohování.
 5. A2 Hosting – Nejlepší pomoc a podpora.

A nezapomeňte při výběru poskytovatele podívejte se na poskytovatele’s rychlost a dostupnost. To’Je nemožné dosáhnout 100% dostupnosti, ale zvolte jednu s 99,9% a vyšší.

Přemýšlejte o zabezpečení a zálohování aby váš web byl v bezpečí a vyhledávače byly šťastné.

A konečně, ujistěte se, že’Budu mít přístup 24/7, komplexní zákaznická podpora rychle vyřešit vaše problémy a udržet si hodnocení ve vyhledávačích.

Nyní víte, jak výběr správného poskytovatele hostingu může váš web opravdu vylepšit’s žebříčku ve vyhledávačích.

Nejlepší poskytovatelé hostingu pro SEO: FAQ

Což je nejlepším poskytovatelem hostingu pro SEO?

HostGator nabízí nejefektivnější dostupné funkce SEO. Má nejrychlejší rychlost a dobu provozuschopnosti jakéhokoli poskytovatele’testovali jsme (99,99%), což je rozhodující pro zlepšení vašeho webu’s žebříčku a nabízí SSL a zálohy ve všech plánech.

Jak poskytovatel webhostingu ovlivňuje SEO?

Poskytovatel hostingu může SEO ovlivnit mnoha způsoby. Lepší značky budou mít funkce, které vám pomohou vylepšit váš web’s žebříčku, jako je vysoká rychlost načítání, vynikající doba provozu, zabezpečení webových stránek zdarma a spousta umístění serveru. To jsou všechny vyhledávače, které rádi vidíte na webových stránkách.

Který poskytovatel hostingu má nejlepší pomoc a podporu?

A2 Hosting je nejlepší pro zákaznickou podporu s jejich ‘Guru Crew’ nabízí nepřetržitou pomoc 365 dní v roce. Má také vynikající znalostní základnu, takže můžete rychle a snadno najít řešení, což je zásadní pro udržení vašeho žebříčku na Googlu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map