5 nejlepších poskytovatelů hostingu v roce 2020

Nejlepší poskytovatelé hostingu pro nejlepší prodejceMůžete si zakoupit webhosting pro téměř cokoli – od osobních blogů WordPress, malých a středních firemních prodejen, až po weby pro podniky. Můžete si dokonce koupit dostatek energie serveru pro provozování své vlastní webhostingové služby.


Toto je známé jako hostující prodejce. To’není něco, co všichni poskytovatelé hostingu nabízejí – a dokonce i když najdete toho, kdo to dělá, jak to víte’je to dobré?

Na tuto otázku odpovíme my’dal jsem všechny hlavní poskytovatele nabízející hosting hostingu prostřednictvím našich rozsáhlý výzkumný proces. My’Píšu o tom, jak se připojit online již mnoho let, a my’byl jsem shromažďování informací od našich uživatelů o tom, co’je pro ně důležité. Tento článek je produktem těchto dvou procesů: rozsáhlého výzkumu a zpětné vazby od uživatelů.

Teď to můžeme s naprostou jistotou říci jedná se o pět nejlepších poskytovatelů hostingu na současném trhu. Na konci tohoto článku vy’Na oplátku si budu zcela jistý, který z nich je pro tebe nejlepší.

Nejprve ale to, co je prodejce hosting?

Reseller hosting vám umožňuje prodávat hosting ostatním, takže můžete skutečně založit vlastní webhostingovou společnost tímto způsobem! Platíte za hostingový plán a poté ho prodáte někomu jinému, kdo ho potřebuje. Nejlepší pro ty, kteří’Pokud budete spravovat 10 webů nebo více, webhostingové prodejce často používají weboví designéři nebo firmy, kteří potřebují poskytovat hostování klientům.

5 nejlepších služeb hostujícího prodejce

Podle našeho rozsáhlého výzkumu to jsou pět nejlepších hostitelů distributora:

 1. V pohybu – nejlepší hodnota za peníze
 2. HostGator – nejlepší pro funkce
 3. Pojď tati – nejlepší pro neomezené zdroje
 4. A2 Hosting – nejlepší podpora
 5. HostPapa – nejlepší pro začátečníky prodejce

Nejlepší poskytovatelé hostingu pro distributory jsou InMotion, HostGator, GoDaddy, A2 Hosting a HostPapa, které jsou založeny na faktorech, jako je provozuschopnost, funkce, pomoc a podpora, ceny a další:

Všichni poskytovatelé jsme’vystupoval:

 • Použijte řídicí panel cPanel – toto je průmyslový standard (usnadňuje se s ním vypořádat a v případě potřeby přejít na jiného poskytovatele)
 • Umožní vám vytvořit značkový klientský panel – aby zákazníci viděli vaše logo a značku, nikoli vašeho poskytovatele’s
 • Poskytněte vám neomezené domény – takže si můžete nastavit své klienty s jejich vlastní doménou, a to bez dalších nákladů

Ale každý přichází s vlastními silnými a slabými stránkami, což my’Podrobně níže.

Rychlé slovo o cenách

Kdybychom’V našich (mnoha) letech analýzy poskytovatelů hostingu jsem se naučil jednu věc’s tím, že se jejich ceny mění rychleji, než můžete říct ‘Plány začínají od…’. Mohou být také trochu záludní a nabízejí nízké zaváděcí ceny (s vyššími náklady na obnovu) a slevy na déle, než se zaregistrujete. My’Udělali jsme, co bylo v našich silách, abychom zajistili, že tyto ceny jsou přesné a přímé srovnání, ale je to tak’Vždy stojí za to provést dvojí kontrolu přímo u poskytovatele’s cenovou stránku (kterou my’Odkaz na z cen).

1

V pohybu

Nejlepší hodnota za peníze

Ceny Klientské účty Místo na disku Šířka pásma Špičkový výkon Zálohy zdarma Záruka vrácení peněz Naše skóre
29,99 $ – 94,99 $ měsíčně
25 – Neomezeno, v závislosti na plánu
80 GB – 260 GB
800 GB – 6 TB
99,7%
Ano
Nabízeno po dobu 90 dnů
4,6 / 5

Co’je dobré o InMotion’s hosting hostitele?

Když jsme provedli vlastní průzkum lidí, kteří hledali poskytovatele hostingu, 55% uvedlo, že cena byla nejdůležitějším faktorem při jejich rozhodování – takže šance jsou stejné pro klienty, kteří k vám přicházejí kvůli jejich hostitelským plánům.

Že’To je velký důvod, proč InMotion vyšel na vrcholu – to ne’nenabízejí nejlevnější plán, ale nabízejí nejlepší poměr cena / výkon, s nejvyšším diskovým prostorem a velmi vysokou úrovní šířky pásma. Tato hodnota se promítne do levnějších a přitažlivějších plánů pro vaše zákazníky.

InMotion také nabízí bezplatný účet pro doménu distributora se všemi hostitelskými plány prodejce, takže ty’Mám další možnost příjmu, pokud ji potřebujete. Má nejvyšší počet plánů, což z něj činí nejvíce škálovatelná varianta – můžete snadno začít s nejlevnějším tarifem a snadno upgradovat podle potřeby.

InMotion opravdu nabízí silná podpora zákazníků s 24/7 živým chatem a telefonickou podporou, vedle e-mailu a systému prodeje vstupenek. Hodnota kvalitní pomoci a podpory by neměla’t být přehlédnut – jako hostující prodejce, pokud máte problém s vaším účtem, je pravděpodobné, že všichni vaši klienti budou mít problém s jejich, a vy’Chci někoho dostat do případu ASAP. InMotion také nabízí nejdelší záruku vrácení peněz za 90 dní, což vám umožní snadné ‘ven’ pokud ne’t pokračovat s čímkoli.

Co by se mohlo zlepšit?

I když InMotion nabízí velkou hodnotu (podívejte se na místo na disku a šířku pásma v nabídce), nabízí relativně málo klientských účtů o svých levnějších plánech. Jeho základní plán, RS000S, stojí 29,99 $ měsíčně a poskytuje až 25 klientských účtů. Porovnejte to s HostGator nabízejícím neomezený počet klientských účtů za 5 $ / měsíc méně, a můžete vidět, že je to trochu kompromis.

V pohybu’s záruka dostupnosti také není’t nejvyšší v tomto seznamu, za sekundu za HostGator. Je pravda, že předpokládaná doba výpadku činí pouze několik hodin – ale znovu to platí pro všechny vaše klienty a vy můžete začít vidět hodnotu dalších 0,01% dostupnosti.

2

HostGator

Nejlepší pro funkce

Ceny Klientské účty Místo na disku Šířka pásma Špičkový výkon Zálohy zdarma Záruka vrácení peněz Naše skóre
24,95 $ – 99,99 $ měsíčně
Neomezený
60 GB – 250 GB
600 GB – 2 500 GB
99,98%
Ne, náklady navíc
Nabízeno po dobu 45 dní
4,1 / 5

Co’je dobré o HostGator’s hosting hostitele?

HostGator má nejlepší záruku dostupnosti jakéhokoli poskytovatele hostingu distribuce na tomto seznamu. Opět platí, že navíc 0,01% nemusí vypadat jako hodně, ale i hodinu výpadku pro vaše klienty způsobí hodně stresu, takže je to obrovský.

HostGator také nabízí neomezené účty klientů, i když samozřejmě’v konečném důsledku omezen mezemi místa na disku a šířkou pásma. To znamená, že’Z účtu HostGator získáte velkou hodnotu, pokud ano’budování spousty malých, převážně statických webů – nebo prodávají účty těm, kdo jsou. S mnoha málo náročnými webovými stránkami mohou tyto zdroje jít dlouhou cestou.

Stejně jako InMotion, HostGator nabízí bezplatný účet prodejce domény s každým hostingovým plánem distributora – pěkný, přirozený doplněk vašich příjmů z hostování. HostGator také silná podpora zákazníků, s nepřetržitou pomocí prostřednictvím telefonu nebo živého chatu.

HostGator je jedním z nejzelenější poskytovatelé hostingu, kompenzace emisí uhlíku o 130%.

Co by se mohlo zlepšit?

HostGator ho vyřadí z parku, pokud jde o funkce a provozuschopnost, ale je to tak’je stále na druhém místě. Co dává?

Hlavním důvodem je jeho méně než jednoduchá politika zálohování. Tři z pěti poskytovatelů na tomto seznamu nabízejí bezplatné zálohy, ale s HostGator’není to tak jednoduché; vytváří to ‘týdenní zálohy pro účty do 20 GB a 100 000 inodů’, nebo můžete tak učinit na vaši žádost, za 25 USD najednou. To’není konec světa, ale mohl by se sčítat docela rychle.

3

GoDaddy Hosting

Nejlepší pro neomezené zdroje

Ceny Klientské účty Místo na disku Šířka pásma Špičkový výkon Zálohy zdarma Záruka vrácení peněz Naše skóre
39,99 $ – 89,99 $ měsíčně
Až 250
90 GB – 240 GB
Bez měření
99,97%
Ano
Nabízeno po dobu 30 dní (pokud neplatíte měsíčně, v tom případě to platí’s 48 hodin)
4/5

Co’je to dobré o GoDaddy’s hosting hostitele?

Když jsme průzkumy čtenářů pomocí našeho webu našli poskytovatele hostingu, GoDaddy byla značka, o které s největší pravděpodobností slyšeli. To’je to známé jméno v online světě, a to je pěkná výhoda dalšího prodeje GoDaddy hostingu můžete také prodávat své hlavní produkty, včetně doménových jmen, SSL certifikátů a GoDaddy’s webový tvůrce.

Ale pokud jde o hosting svého prodejce, GoDaddy má klíčový bod prodeje; neměřená šířka pásma. Díky tomu je skvělý balíček, pokud jste’Poskytování hostingu webům s proměnnými požadavky na provoz – zamyslete se nad obchody elektronického obchodu, které provádějí digitální marketingové kampaně, provozují bleskový prodej nebo mají sezónní poptávku. Neměřená šířka pásma minimalizuje pravděpodobnost selhání těchto webů v rušných obdobích.

Své záruka dostupnosti je na druhém místě svázána s InMotion za rozumných 99,97%.

Co by se mohlo zlepšit?

Ale zatímco GoDaddy může být na špičce žebříčku pro rozpoznávání značek, náš výzkum ji umístil na třetí místo za hostování distributorů a celkově jej ohodnotil 4/5 hvězdičkami.. Tam bylo několik míst, kde to vynechalo body.

Za prvé, GoDaddy nevypadá’• nenabízejte pomoc a podporu prostřednictvím živého chatu 24/7. Stále má telefonickou podporu 24 hodin denně, takže se to může zdát z naší strany vybíravé – ale je to něco, co nabízejí 3/5 poskytovatelů na tomto seznamu, takže jej odděluje ze špatných důvodů.

Za druhé, jeho záruka vrácení peněz je o něco více ‘vybíravý’ než u jiných poskytovatelů. Pokud platíte měsíc až měsíc, máte na vrácení peněz pouze dva dny – spíše než 30 dnů, které jsou propagovány prominentně.

4

A2 Hosting

Nejlepší pro podporu

Ceny Klientské účty Místo na disku Šířka pásma Špičkový výkon Zálohy zdarma Záruka vrácení peněz Naše skóre
19,99 $ – 61,99 $ měsíčně
40-100
30 GB – 200 GB
400 GB – 2 000 GB
99,95%
Ano
Nabízeno po dobu 30 dní
3,3 / 5

Co’je dobré o A2 Hosting’s hosting hostitele?

A2 Hadice’s balíčky prodejců jsou cenově dostupné, s cenami začínajícími kolem 19,99 USD.

Tam’s vynikající pomoc a podpora nabízená prostřednictvím telefonu, živého chatu a e-mailu, s možností 24/7. My’otestovali jsme A2 Hosting’s live chat a může potvrdit, že je rychlý a užitečný – přesně to, co potřebujete od svého hostitele webu.

Co by se mohlo zlepšit?

A2 Hosting má také společná nejhorší záruka dostupnosti, tak vám – alespoň teoreticky – poskytneme nejvíce prostojů jakéhokoli poskytovatele’Zde vystupoval (i když mějte na paměti, že je to jen ‘horší scénář’).

A2 Hosting je také nejméně škálovatelným poskytovatelem na tomto seznamu, s nejnižší šířka pásma a kapacita místa na disku. Pokud máte touhu skutečně rozvíjet své podnikání, ať už jste vy’jste designér nebo hostitelský prodejce’Najdu tam’s limitem toho, čeho můžete dosáhnout ve srovnání s ostatními poskytovateli.

5

HostPapa

Nejlepší pro hostitele maloobjemového hostitele

Ceny Klientské účty Místo na disku Šířka pásma Špičkový výkon Zálohy zdarma Záruka vrácení peněz Naše skóre
29,99 $ – 119,99 $ měsíčně
20-60
50 GB – 250 GB
500 GB – 2,5 TB
99,95%
Pro omezený počet domén
Nabízeno po dobu 30 dní
3.2 / 5

Co’je dobré o HostPapa’s hosting hostitele?

HostPapa je na tomto seznamu uveden, protože náš výzkum zjistil, že je pátým nejlepším poskytovatelem hostingu v oblasti distribuce. I když je to v pořádku ve srovnání s ostatními čtyřmi poskytovateli, tam’ve skutečnosti to není moc lepší – a docela to trochu horší.

Co by se mohlo zlepšit?

Za prvé, má kloub nejhorší skóre dostupnosti (svázané s hostingem A2). My’Už jsem mluvil dost o tom, proč byste měli opravdu hledat čísla uptime při hledání účtu prodejce, takže jsme vyhráli’Na to už nebudu příliš detailovat.

HostPapa nevypadá’• Nepřetržitě nabízet podporu telefonicky nebo živým chatem. To je v našich očích obrovská rána; podle našich zkušeností, hosting problémy don’pohodlně se hodí do kancelářských hodin – to’to je důvod, proč tam myslíme’Skutečná hodnota v nepřetržité podpoře.

Čtyři přední poskytovatelé v tomto seznamu také nabízejí fakturační software se svými plány, takže můžete klienty snadno účtovat prostřednictvím svého vlastního účtu. HostPapa to nabízí se svými třemi nejdražšími plány (zlato, platina a titan) nevypadá’Nepatří sem levnější dva – skutečná rána do vaší logistiky, pokud plánujete prodat hosting, a nejen to rozdávat klientům.

A nakonec, HostPapa nabízí bezplatné zálohy pouze na určitý počet doménových jmen, což jej odlišuje od tří z pěti poskytovatelů, kteří standardně nabízejí bezplatné zálohy.

5 nejlepších poskytovatelů hostingu pro distributory: Závěr

A to’je zábal! Podle našeho průzkumu je opět 5 nejlepších poskytovatelů hostingu pro distributory:

 1. V pohybu – nejlepší hodnota za peníze
 2. HostGator – nejlepší pro funkce
 3. Pojď tati – nejlepší pro neomezené zdroje
 4. A2 Hosting – nejlepší podpora
 5. HostPapa – nejlepší pro začátečníky prodejce

Ať už ty’doufáme, že jste webový designér, který chce zřídit několik klientských účtů, nebo hostingový prodejce, který chce prodat stovky’našel jsem poskytovatele, který bude pracovat pro vás. A pamatujte, že všechny nabízejí záruku vrácení peněz’Nemám co ztratit tím, že jednoho vyrazím.

Pokud chcete jít s naším doporučením, nemusíte’Není třeba hledat dále než HostGator. Celkově to’s naší nejlepší hodnocenou hostingovou společností a také nejlépe hodnocenou hostingovou agenturou.

FAQs

Jsou všechny účty hostující prodejce stejné?

Ne, jako my’viděli jsme v tomto pohledu na našich nejlepších 5 hostitelů hostitelů, kteří mohou skončit s velmi různými druhy účtů. Obvyklým modelem je hromadné zakoupení místa na disku a šířka pásma a pak to otočte a prodejte, jak uznáte za vhodné. Pak existují modely jako Siteground’s, kde v podstatě prodáváte společnost’s StartUp sdílený hosting plán.

Jak důležité jsou limity domény nebo zákazníka?

Velmi. Pokud plánujete používat webhosting pouze jako doplněk pro jiné služby, pak s omezeným počtem zákaznických účtů to nebude moc záležet. Pokud však máte v plánu co nejvíce růst, pak tyto limity v určitém okamžiku zbrzdí váš růst.

Je důležitá služba s bílým štítkem?

To’Je profesionálnější přidat vlastní značku, i když to znamená, že vy’Musím si vytvořit vlastní atraktivní logo. Stále, to’je to skvělý způsob, jak pomoci vzbudit důvěru v vaše zákazníky.

Je důležité mít k dispozici možnosti Windows pro hostování prodejce?

Asi ne. Převážná většina webových serverů běží na Linuxu, zatímco Windows je spíš specialita. Pokud existuje’Je zřejmé, že jeden z vašich zákazníků potřebuje provozovat servery Windows, pak by to mohlo být užitečné. Jinak se držte Linuxu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map