6 nejlepších ekologických poskytovatelů webhostingu

jestli ty’Na tuto stránku jsem se dostal, je pravděpodobné, že jste’již víte, jak špatně webhostingový průmysl ovlivňuje životní prostředí, a vy’znovu se usilujete hostit váš web se společností, která se stará o to, aby bylo toto právo správné. Sláva!


Pokud se jedná o nové informace, dejte nám shrnout problém. My’Web hosting jsem často popisoval jako ‘pronájem virtuálního pozemku na internetu’, a don’Nechápejte nás špatně, je to – ale každý web’s data jsou také uložena na fyzickém místě (tj. datovém centru).

Tam’V těchto datových centrech se hodně děje, jak si dokážete představit, a hardware je velmi horký – podobně jako starý notebook s otevřeným příliš velkým počtem karet. jestli ty’Už jsi někdy nechal svůj iPhone na slunci, ty’Nebudu cizí skutečnosti, že teplo a technologie jsou špatným mixem.

No a co’je to řešení? Aircon a spousta toho. To je neuvěřitelně náročné na energii a to je důvod, proč webhosting účtuje 2% světa’s emisemi uhlíku – stejné množství jako v leteckém průmyslu. Předpokládá se, že hostování webových stránek generuje přibližně stejnou uhlíkovou stopu na 10 000 návštěvníků, jako ujet 5 000 mil v novém autě. Yikes!

Naštěstí mnoho velkých hostingových společností sedí, věnuje pozornost a – co je nejdůležitější – vkládá své peníze tam, kde jsou jejich ústa, pokud jde o snižování jejich dopadu na životní prostředí. Mnoho z nich investuje do systémů kompenzace uhlíku, kde investují do obnovitelné energie, aby účinně působili proti energii, kterou mají’použili jsme se; některé provozují pouze energii z obnovitelných zdrojů, zatímco mnoho podniklo kroky k tomu, aby se stala obecně efektivnější.

Ale to’Nemá smysl mít ekologicky šetrného, ​​ale nakonec zbytečného poskytovatele hostingu – musíte najít rovnováhu. My’provedli jsme rozsáhlý výzkum, abychom zajistili, že poskytovatelé my’Doporučujeme zde nabízet produkty, které jsou skvělé samy o sobě, stejně jako zelené. Čtěte dál a zjistěte, kdo vyšel na vrchol.

Nejlepší poskytovatelé zeleného webhostingu

 1. GreenGeeks
 2. HostGator
 3. V pohybu
 4. A2 Hosting
 5. iPage
 6. DreamHost

Kdo jsou nejlepší poskytovatelé zeleného webhostingu?

Tady’Podívejte se, jak naši špičkoví poskytovatelé hostingu porovnávají:

Poskytovatel hostinguDoporučeno pro Vyvolávací cena *Skvělé funkceGreenGeeksHostGatorV pohybuA2 HostingiPageDreamHost
Nejekologičtější poskytovatel hostingu2,95 $Vyrovnává uhlíkovou stopu o 300%
Bezplatné denní zálohy
Nejlepší zelený hosting pro velké webové stránky2,75 $Nejlepší specializovaný hosting
Skvělá dostupnost 99,9%
Nejlepší zelený hosting pro malé webové stránky6,39 $Nejlepší sdílený a VPS hosting
Zálohy zdarma
Nejlepší pro zákaznický servis3,92 $Záruka vrácení peněz kdykoli
Vynikající pomoc a podpora
Nejlepší levný zelený hosting1,99 $Levné ceny přes palubu
Vyrovnává uhlíkovou stopu o 200%
Nejlepší pro skladování2,59 $Dostupné množství úložiště

* Některé z těchto cen jsou propagační ceny platné pouze pro první období.

Nyní nechte’je se blíže podívat na každý z nich.

1. GreenGeeks

Nejekologičtější poskytovatel hostingu

S GreenGeeks, ty’efektivně kompenzujte svou uhlíkovou stopu třikrát.

KladyNevýhody
 • Vyrovnává uhlíkovou stopu o 300%
 • Zákazníci oceňují tým pohotové pomoci a podpory
 • Sdílený hostingový plán nabízí velkou hodnotu (pokud se zavazujete po dobu tří let)
 • Bezplatné denní zálohy
 • 99,9% garantovaná dostupnost (nejvyšší možná úroveň)
 • Omezený počet nabízených plánů
 • Abyste se mohli těšit z inzerovaných cen, musíte se přihlásit po dobu tří let

Jak zelená je GreenGeeks?

Pokud jde o web hosting, není’t zelenější než GreenGeeks. Kromě optimalizace procesů pro maximální efektivitu (fráze, kterou přiznává několik poskytovatelů), jde společnost dále o krok dále – vlastními slovy, “za každou proud, který vytáhne ze sítě, investuje třikrát, že ve formě obnovitelné energie prostřednictvím Bonneville Environmental Foundation.” To znamená, že u GreenGeeks jste’efektivně kompenzujte svou uhlíkovou stopu třikrát. Pěkná práce, GreenGeeks!

Jak dobré jsou hostingové plány GreenGeeks?

Jeho plány hostování však nejsou nejnáročnější. Na výběr jsou pouze tři plány; Ecosite Starter, Ecosite Pro a Ecosite Premium, nabízející sdílený, VPS a specializovaný hosting, resp.

Všechny plány jsou ‘WordPress – optimalizováno’, ale myslíme si, že startovací plán obsahuje největší punč. S vyvolávací cenou jen 2,95 $ / měsíc (pokud se zavázáte na tři roky), získáte za své peníze hodně – neomezené domény, neomezené e-mailové účty a neomezenou šířku pásma a úložiště, abychom jmenovali několik klíčových funkcí.

GreenGeeks také nabízí vynikající podporu 24/7 prostřednictvím telefonu, e-mailu a živého chatu. To’Je vzácné, že poskytovatel nabízí tolik možností pomoci a podpory s tak nízkým nákladovým plánem, a je to důkaz GreenGeeks’ závazek být víc než jen ‘zelený’. Společnost také nabízí bezplatné denní zálohy se všemi plány – obrovský bonus – a zaručuje provozuschopnost 99,9% (nejvyšší možná úroveň).

GreenGeeks také nabízí 30denní záruka vrácení peněz, plus bezplatná migrace na webové stránky, pokud jste’již jste hostili někde jinde, takže můžete snadno využít jejich služeb pro bezrizikovou zkušební jízdu.

2. HostGator

Nejlepší ekologický poskytovatel velkých webů

Pokud máte web s vysokým provozem, HostGator nabízí skvělý specializovaný hosting. Jen se podívejte, jak dobře to bylo v našem nezávislém výzkumu:

KladyNevýhody
 • Vyrovnává uhlíkovou stopu o 130%
 • Nejlepší celkově specializovaný poskytovatel hostingu
 • Nejlevnější sdílený hosting (bez propagační ceny za první termín)
 • Vynikající pomoc a podpora
 • 99,9% garantovaná dostupnost (nejvyšší možná úroveň)
 • Žádné bezplatné zálohy

Jak zelená je HostGator?

Náš hloubkový průzkum zjistil, že hostgator je nejlepším poskytovatelem celkového hostingu, ale společnost se zavázala minimalizovat také svůj dopad na životní prostředí. Pro začátek používá HostGator servery, které jsou o 36% efektivnější než průměr. Poté kompenzuje dopad energie použité nákupem kreditů na obnovitelnou energii a napájí své servery větrnou energií generovanou v Texasu, kde má společnost sídlo. HostGator ve skutečnosti kupuje o 130% více kreditů než spotřebovaná energie. To znamená, že – jako GreenGeeks, ale v menší míře – HostGator’s dopadem na životní prostředí je redukce uhlíku, nejen neutralizace uhlíku.

Jak dobré jsou hostitelské plány hostgator?

Stejně jako GreenGeeks, HostGator garantuje dostupnost 99,9%, což znamená, že váš web bude funkční a ‘žít’ na maximální možnou dobu. Jedná se o nejlepší záruku dostupnosti všech poskytovatelů – skvělý začátek.

Speciální možnosti hostingu jsou také skvělé. Ve skutečnosti jsou’znovu nepřekonatelný – HostGator vyšel v našem výzkumu na špičkový hosting. Plány nabízejí velkou rovnováhu síly a ceny, přičemž ceny se pohybují od 189 $ / měsíc až 289 $ / měsíc.

Když stáhnete zpět propagační ceny nabízené všemi hostiteli za první funkční období, hostgator’Sdílené hostingové plány patří k nejlevnějším a začínají již od 6,95 $ / měsíc. Plány jsou nejen levné, ale také’také dobrá hodnota, s neomezeným diskovým prostorem, neomezeným počtem e-mailových účtů a neomezenými subdoménami. Se sdílenými plány Baby a Business můžete dokonce hostit neomezené množství webových stránek, což z nich činí skvělou volbu pro webové designéry. To’Není to nejlepší poskytovatel sdílených hostingů – to by byl InMotion, těsně pod ním – ale to’je to vteřina a bezplatné použití jeho tvůrce webových stránek je skvělý výhoda, pokud máte’ještě budovat vaše stránky.

Nevýhodou HostGator? Žádné zálohy zdarma! Pomoc a podpora je však vynikající (live chat, telefon a e-mail jsou k dispozici u všech typů hostování) a tam’Je vždy k dispozici záruka vrácení peněz, pokud změníte názor. Uvědomte si však, že tato záruka trvá pouhých 48 hodin pro vyhrazený hosting, pokud ne’Odhodlal jsem se na rok nebo déle.

jestli ty’Po vyhrazeném hostingu nabízí HostGator bezkonkurenční kombinaci etiky a kvality. Pokud však’znovu hledám sdílené nebo VPS’vyplatí se podívat na InMotion.

3. InMotion

Nejlepší zelený poskytovatel hostingu pro malé webové stránky

Pokud máte menší web, je InMotion výherní možností. Má nejlepší sdílené a VPS hostingové plány jakéhokoli poskytovatele’testoval jsem:

KladyNevýhody
 • Nejlepší sdílený a VPS hosting poskytovatele všeho, co jsme testovali
 • Zálohy zdarma
 • Zelené úsilí není’t jako kvantifikovatelné nebo podstatné jako ostatní poskytovatelé

Jak zelená je InMotion?

Zatímco GreenGeeks a HostGator zaměřují svou zelenou pozornost na kompenzaci, InMotion vidí větší hodnotu při snižování své počáteční spotřeby energie. Jeho zelené datové centrum v LA používá techniku ​​chlazení vzduchem, která cirkuluje venkovní vzduch, a nespoléhá se pouze na klimatizaci. To pomohlo společnosti InMotion snížit produkci uhlíku o více než 2 000 tun ročně. Působivé věci, ano – ale není to tak ‘dávat své peníze tam, kde jsou její ústa’ do stejné míry jako GreenGeeks a HostGator.

Jak dobré jsou hostovací plány InMotion?

InMotion nabízí řadu různých typů hostování, ale my’Zaměřím se zde výhradně na své VPS a sdílené plány, protože jsou jeho nejsilnějšími produkty – ve skutečnosti se InMotion v našem nezávislém výzkumu dostal na první místo!

Nechat’Začněte se sdílenými hostingovými plány. InMotion nabízí tři z nich, od 7,99 $ / měsíc až 15,99 $ / měsíc (bez propagačních nabídek). Spouštěcí plán je nejlevnější, ale my’d Doporučujeme utratit trochu víc, abyste dostali plán napájení za 9,99 $ / měsíc. Tak, ty’Získám všechny stejné skvělé funkce – neomezenou šířku pásma, neomezený prostor na disku, certifikát SSL zdarma, bezplatné zálohy, název domény zdarma – plus dvojnásobek energie (tj. více jader CPU), takže vaši návštěvníci nikdy nečekají.

InMotion vyniká také pro VPS hosting. Získal 95% funkcí v našem testování díky neomezenému počtu jader CPU, bezplatným zálohám, přístupu root a jedné z nejvyšších úložných kapacit a šířek pásma jakéhokoli plánu VPS. Jednoduše řečeno, věříme, že se jedná o nejlépe spravovaný plán VPS na trhu. Plány sahají od 39,99 $ / měsíc na 144.99 $ / měsíc, ale InMotion vždy nabízí několik velmi štědrých nabídek pro nové zákazníky, kde můžete ušetřit více než 55% z této ceny.

Stejně jako výše uvedení poskytovatelé, InMotion’s pomoc a podpora je skvělá. Jedna oblast, do které spadá, je provozuschopnost, což zaručuje pouze 99,97%. To’Nezapomeňte však, že se jedná pouze o minimální záruku a každý rok funguje jen několik hodin. V každém případě je nejlepší vsadit se na InMotion a poté využít velkorysou záruku vrácení peněz (30 dní pro hosting VPS, 90 dní pro sdílený hosting), pokud narazíte na problémy s výkonem v provozu.

4. A2 Hosting

Nejlepší pro zákaznický servis

A2 Hosting ne’Nemám nejlepší funkce, ale nabízí vynikající pomoc a podporu:

KladyNevýhody
 • Uhlíkově neutrální společnost
 • Záruka vrácení peněz kdykoli
 • Vynikající pomoc a podpora
 • Poměrně nízká záruka na provozuschopnost 99,95%

Jak zelená je hosting A2?

Společnost A2 Hosting používá systém energetické kompenzace, aby od roku 2007 účinně zůstala neutrální z hlediska uhlíku. Také povzbuzuje zaměstnance k tomu, aby snížili emise z provozu a znovu použili starý hardware. To’to není tak působivé jako schémata od podobných GreenGeeks, HostGator a iPage (viz níže), ale’s více než krok správným směrem.

Jak dobré jsou plány hostingu A2?

A2 Hosting je skvělý všestranný hráč. To se nestalo’V našem výzkumu nejde o žádný konkrétní typ hostingu, ale skóre se mu dobře podařilo.

Z hlediska ceny A2 Hosting’Ceny sdílených hostingů sahají od 7,99 $ / měsíc až 18,99 $ / měsíc – rozumné, ale ne nejlevnější. Jeho VPS hosting sahá od 49,99 $ / měsíc až 99,99 $ – opět docela uprostřed silnice – zatímco jeho vyhrazené hostingové plány sahají od $169,99 / měsíc na 349,99 $ / měsíc, umístit je na dražší konec spektra. Na 99,95% je záruka dostupnosti jednou z nejnižších v okolí.

Tak proč jít s A2 Hosting? To’je společnost nabízející výjimečnou pomoc a podporu, spolu se spolehlivými a relativně silnými plány. Po připojení získáte bezplatnou migraci stránek, přístup k přátelské pomoci a podpoře 24/7 a nejlepší ze všech, kdykoli záruka vrácení peněz. Že’s právo – A2 Hosting je vám tak jistý’Budu milovat své výrobky, že vám to kdykoli vrátí, pokud ano’nešťastný. Vy’Musím s důvěrou obdivovat společnost!

5. iPage

Nejlepší levný poskytovatel zeleného hostingu

iPage kompenzuje svou uhlíkovou stopu o 200%. Plány jsou dostupné, ale funkce nejsou silnou stránkou:

KladyNevýhody
 • Vyrovnává uhlíkovou stopu o 200%
 • Velmi levné hostingové plány (zejména propagační ceny)
 • Plány postrádají sílu a rychlost ostatních poskytovatelů
 • Nejnižší záruka dostupnosti za 99,94%

Jak zelená je iPage?

Pro poskytovatele hostingu to’s často označeny trochu ‘levné a veselé’, Byli jsme opravdu ohromeni kroky, které společnost iPage podnikla, aby minimalizovala, a pak působila proti jejich dopadu na životní prostředí. Pro začátek je iPage poháněn výhradně větrnou energií – pokud s nimi hostujete svůj web, můžete dokonce získat odznak pro svůj vlastní web, který to říká’s ‘Hostováno 100% větrnou energií’.

Ale aplikace iPage bere věci ještě dále a kupuje dostatek certifikátů pro obnovitelnou energii (REC), aby dokázala nejen to, že jako zdroj energie používá výhradně větrnou energii, ale aby skutečně vyrovnala spotřebu energie o 200%..

Jak dobré jsou plány hostování iPage?

Plány iPage jsou super cenově dostupné. Společnost také nabízí velké propagační slevy, což znamená, že si můžete vyzvednout sdílený plán za pouhých 1,99 $ / měsíc nebo plán VPS za 19,99 $ / měsíc. Tam’je také vyhrazený hosting v nabídce, ale to není’tak konkurenceschopné ceny.

Ale jako my’jsem naznačil výše, iPage’Cenová dostupnost je za cenu a ta cena je rychlost. V rámci všech typů hostování iPage také důsledně skóroval špatně za funkce ve srovnání s konkurenčními plány. Dále má nejnižší provozuschopnost jakéhokoli poskytovatele’testováno, zaručující pouze 99,94%.

iPage prostě postrádá sílu a spolehlivost, aby plně podporoval značnou webovou stránku. Nicméně, to’je to dobrá volba, pokud jste’Mám malý, osobní web, který musíte hostovat levně a ekologicky.

6. Dreamhost

Nejlepší pro úložný prostor

Jak vidíte, nebyli jsme’Nefukuje DreamHost. To znamená, že jeho úložiště je velmi velkorysé:

KladyNevýhody
 • Nejlevnější sdílený hostingový plán, začínající na pouhých 2,59 $ / měsíc (pokud se zavázáte na tři roky)
 • Skvělá skladovací kapacita
 • Poměrně nízká záruka na provozuschopnost 99,95%
 • Neučiníte tolik kroků, aby byly šetrné k životnímu prostředí jako ostatní poskytovatelé na tomto seznamu. Všechna tvrzení jsou dost vágní

Jak zelená je Dreamhost?

DreamHost podniká řadu kroků, aby byl šetrný k životnímu prostředí, jako je partnerství s energetickou společností, která používá mnoho obnovitelných metod, a využití regenerované vody ve svých chladicích systémech. Skvělé věci, ano – ale pokud jde o kvantifikovatelný pozitivní dopad na životní prostředí, DreamHost ne’zcela se shoduje s ostatními hostiteli v tomto seznamu.

Jak dobré jsou hostingové plány DreamHost?

DreamHost’s hostingové plány, jako je A2 Hosting’s, jsou docela uprostřed silnice. Na rozdíl od hostingu A2 DreamHost ne’nepřicházejí se stejnou úrovní vyhrazené podpory.

Jeho plány mají dobrou hodnotu za peníze, přičemž jeho nejlevnější sdílený plán (za celou cenu) skutečně funguje jako jeden z nejlevnějších na 2,59 $ / měsíc (pokud se zavázáte na tři roky). VPS a dedikované plány jsou podobně dostupné.

Ale proč zvolit DreamHost před jiným poskytovatelem výše v tomto seznamu? Odpověď spočívá v množství úložného prostoru, které DreamHost nabízí, zejména pro jeho vyhrazené plány. Na zvědavě a chytře pojmenované ‘Summer Moon SSD 64’ plán, získáte přístup k masivní 64 GB RAM, 24 vláknům CPU a 12 procesorovým jádrům – v podstatě hodně energie a úložiště.

Protože DreamHost má tolik oddaných plánů, ze kterých si může vybrat’je opravdu snadné začít s nejnižším plánem (169 $ / měsíc), pak postupně upgradujte, takže vy’nikdy nezaplatíte víc, než potřebujete. Z tohoto důvodu jsme’d Doporučit DreamHost na eko-vědomé, média náročné stránky, které se právě snaží udělat svůj první krok k vyhrazenému hostování.

Nejlepší ekologičtí poskytovatelé webhostingu: Závěrečné myšlenky

Takže tady to máte: náš seznam nejlepších poskytovatelů webhostingu, kteří byli hodnoceni a recenzováni. Mohli jsme’nedávat GreenGeeks první místo; zelený web hosting je velmi jasně jeho ‘věc’, a to’Má slušný produkt, aby odpovídal.

Nejlepší ekologičtí hostitelé: Rekapitulace

Nechat’s připomínáme, kteří další poskytovatelé dělají skvělé, zelené věci ve světě webhostingu:

 1. GreenGeeks – Nejekologičtější poskytovatel hostingu.
 2. HostGator – Nejlepší zelený hosting pro velké webové stránky.
 3. V pohybu – Nejlepší zelený hosting pro malé webové stránky.
 4. A2 Hosting – Nejlepší pro zákaznický servis.
 5. iPage – Nejlepší levný zelený hosting.
 6. DreamHost – Nejlepší pro skladování.

Na konci dne, když všichni poskytovatelé nabízejí nějakou formu záruky vrácení peněz, je nejlepší vsadit na jedno, pak jednoduše přepnout, pokud’t s tím pokračovat.

A pokud vás’ještě si nejste jisti, jaký typ hostingu potřebujete, podívejte se na našeho průvodce rozdílem mezi sdíleným a VPS hostingem nebo našeho průvodce po nejlepších specializovaných poskytovatelích hostingu.

Zjistit více

Nyní, když znáte nejlepší zelené hostitele, podívejte se na našeho průvodce 3 způsoby, jak zajistit, aby byl váš web šetrnější k životnímu prostředí a naučit se, jak vytvářet (a používat) webové stránky zelenějším způsobem!

FAQs

Co’je to nejlepší zelený hosting pro neziskové organizace?

DreamHost! DreamHost nejen podniká důležité kroky k vyrovnání svého dopadu na životní prostředí, ale také nabízí bezplatný webhosting pro neziskové organizace. Že’Je pravda, že DreamHost bude hostit vaši charitu’s webovou stránku zcela zdarma. Pěkný chod, DreamHost!

Podívejte se na našeho průvodce po nejlepších webových hostitelích pro neziskové organizace a zjistěte, kteří další hostitelé nabízejí neziskovým organizacím velké množství..

Co to znamená, když společnost ‘kompenzuje jeho uhlíkovou stopu’?

Jednoduše řečeno, znamená to, že společnost používá energii jako obvykle, ale poté investuje do systémů obnovitelné energie, aby zaplatila ekvivalentní (nebo více) energii dodávanou z obnovitelných zdrojů. Podívejte se do této příručky k certifikátům pro obnovitelnou energii (nazývanou také ‘Úvěry’) pro více informací.

Pomoc! Jaký druh hostování dokonce potřebuji pro svůj web?

Hej, slyšíme vás! Hostitelské odvětví je stejně matoucí, jako znečišťující. Ale ne’strach – my’Pokryli jsme všechny různé typy v našem průvodci webhostingem, tak jděte do toho a ověřte si to, než se rozhodnete pro plán.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map