6 nejlepších poskytovatelů hostingu WooCommerce

WooCommerce Hosting nastaví váš obchod pro úspěch

nejlepší poskytovatelé hostingu woocommerceCVybrat hosting WooCommerce pro váš internetový obchod je vážná práce – zvolte nesprávného poskytovatele a váš prodej by mohl v dlouhodobém horizontu utrpět.


Naštěstí pro vás’přistál jsem na naší recenzi, kde jste’Najdu ty nejlepší poskytovatele hostingu WooCommerce na trhu právě teď. WooCommerce je platforma elektronického obchodování speciálně navržená pro WordPress – it’Bylo staženo více než 80 milionůkrát!

WooCommerce hosting je určen pro kohokoli, kdo vytváří internetový obchod pomocí WordPress. Ale než budete moci spustit svůj obchod, musíte hostit – a to’s, kam jsme přišli. Provedli jsme výzkum, abychom našli nejlepší poskytovatele nabízející nejlepší hostingové plány WooCommerce.

A tady jsou výsledky…

Nejlepší poskytovatelé hostingu na webu WooCommerce: Top 6 Odhalení

 1. Bluehost – nejlepší celkový poskytovatel hostingu WooCommerce.
 2. V pohybu – nejlepší pomoc a podpora.
 3. A2 Hosting – nejlepší pro bezpečnost.
 4. SiteGround – nejlepší pro nové obchody WooCommerce.
 5. Hostinger – nejlepší rozpočet.
 6. DreamHost – nejlepší pro velké podniky.

Bluehost nabízí snadnou integraci WordPress a nekonečné funkce elektronického obchodování, které návštěvníkům poskytují skvělý zážitek z nakupování. InMotion vyniká v poskytování kvalitní podpory zákazníků a A2 Hosting jde nad rámec svých bezpečnostních opatření, aby zajistil, že váš web je bezpečný a zdravý.

Náš výzkum prozkoumal vše od funkcí po provozuschopnost, přes skladování a podporu a dále. Strávili jsme hodiny porovnáváním nejlepších poskytovatelů hostingu, vrtáním do podrobností o jejich plánech a bodováním je podle toho, co jsme našli. Dokonce jsme provedli průzkum, abychom zjistili, co si nejvíce ceníte, abychom mohli náš výzkum přizpůsobit tak, aby vám poskytl informace, na kterých vám záleží nejvíce.

My’Provedu vás jednotlivými poskytovateli, aby vám pomohli najít perfektní zápas. Nechat’je ponořit se přímo dovnitř!

Zjistit více

 • Nejste si jisti, zda byste měli používat WooCommerce? Podívejte se na naše WooCommerce vs Shopify srovnání před začátkem.
 • Pokud ne’Nechci se hádat s hledáním hostingu, dostaneme to. Vydejte se k nám Tabulka srovnání online obchodu Builder a porovnat nejlepší stavitele elektronického obchodu.

1

Bluehost

Nejlepší celkový poskytovatel hostingu WooCommerce

Vyvolávací cena: 6,95 $ za měsíc

Uptime: 99,98%

Záruka vrácení peněz? Ano: 30 dní

Úložný prostor: 100 GB – bez měření (SSD)

Šířka pásma: bez měření

Extra výhody: doména zdarma, bezplatný hovor pro nastavení internetového obchodu, automatická instalace WooCommerce

nejlepší wordpress specifické woocommerce hosting bluehostBluehost je oficiálně doporučovaný hostitel WordPress, který také poskytuje plány WooCommerce.

Bluehost má velký nárok na slávu WordPress v hostitelském světě oficiálně doporučeno WordPressem od roku 2005. Od té doby společnost Bluehost získala další oficiální doporučení – tentokrát od společnosti WooCommerce, která uvedla společnost Bluehost jako jednoho z poskytovatelů, kterým věří v nové obchody.

Níže si můžete prohlédnout, jak jsme v našem testování skórovali Bluehost, než zjistíte, proč je Bluehost tak milován uživateli WordPressu.…

Funkce

Bluehost ví, jak zacházet se svými uživateli WordPress. Bez ohledu na to, jaký hostingový plán WooCommerce si vyberete, dostanete:

 • 1 doména zdarma – Ušetřete peníze registrací bezplatné vlastní domény u Bluehost
 • Neměřená šířka pásma – není třeba se obávat špiček v dopravě způsobujících pády
 • Automatická instalace WooCommerce – Bluehost vám ušetří čas a úsilí instalací WooCommerce pro vás
 • Vyhrazená adresa IP – vzácná vlastnost levnějších plánů, těžit z výhod vyhrazené adresy IP, včetně bezpečnějších plateb
 • SSL zdarma – základní funkce pro internetové obchody; zašifrovat zákazníka’s platební údaje s SSL pro bezpečnější transakce
 • Marketingové kredity v hodnotě 100 $ – nezapomeňte se podívat na smluvní podmínky
 • Volání s nastavením zdarma – každý zákazník hostující server WooCommerce obdrží zdarma výzvu k nastavení, která mu pomůže začít
 • Soukromí a ochrana domény – předcházejte a snižujte rizika nevyžádané pošty a zabezpečení tím, že skryjete své kontaktní informace s ochranou soukromí domény
 • Téma výkladu je nainstalováno – další spořič času! Bluehost nainstaluje téma výkladu

Hlavním cílem těchto funkcí je, že Bluehost chce, aby každý obchod uspěl – jen pokud ty’právě začínáte. Automatické instalace šetří váš čas a technické bolesti hlavy, zatímco vyhrazená adresa IP a soukromí domény jsou pokročilejší funkce, které se obvykle vyskytují u dražších plánů.

Bluehost je jasně připraven brát váš nový obchod vážně a poskytuje vám nástroje, jak zvýšit vaše šance na úspěch od prvního dne.

Bezpečnostní

Bluehost poskytuje zdarma SSL a bezplatnou vyhrazenou IP adresu pro všechny zákazníky, kteří hostují WooCommerce – to vám zase umožňuje přijímat zabezpečené platby prostřednictvím vašeho obchodu.

Pokud jde o váš obchod’s bezpečností, Bluehost zahrnuje CodeGuard Backup Basic (kromě nejlevnějšího plánu). Pokud zvolíte plán Starter, můžete při pokladně přidat bezpečnostní doplňky, včetně:

 • CodeGuard Basic za 2,99 $ měsíčně
 • Zabezpečení SiteLock (základní) za 2,08 $ měsíčně

Ať už si vyberete jakýkoli plán, přidání zabezpečení SiteLock je obvykle dobrý nápad, i když to přispívá k celkovému počtu při pokladně.

Ceny

Bluehost má tři hostovací plány WooCommerce, v rozmezí od 6,95 do 12,95 $ za měsíc:

 • Startér: 6,95 $ za měsíc
 • Plus: 8,95 $ měsíčně
 • Pro: 12,95 $ měsíčně

Jedná se o diskontní ceny pro první období, když zvolíte tříleté předplatné. jestli ty’Pokud nejste připraveni na takový druh závazku, můžete si také vybrat z jednoletých a dvouletých předplatných.

Tam’s žádná měsíční možnost, takže musíte být připraveni se zaregistrovat minimálně 12 měsíců.

To znamená, všechno Bluehost’s Hosting plány WooCommerce přicházejí s 30denní zárukou vrácení peněz, takže si můžete vyzkoušet bez rizika a získat vrácení peněz, pokud’nejste úplně spokojeni.

Doporučujeme 8,95 $ měsíčně Plus plán, protože obsahuje bezplatnou zálohu CodeGuard Backup Basic a poskytuje vám neměřené úložiště SSD namísto 100 GB, které dostanete na nejlevnější tarif.

nejlepší woocommerce hosting bluehost cenBluehost má tři plány na hosting WooCommerce, takže to’Stojí za to najít ten pravý pro vaše potřeby.

Zjistit více

 • Přečtěte si naše Recenze Bluehost zjistit více o tom, proč’Je to vysoce doporučený webový hostitel
 • Podívejte se na naše Bluehost Pricing Review pro více podrobností o svých cenových plánech WooCommerce

2

V pohybu

Nejlepší pro… pomoc a podpora

Vyvolávací cena: 4,99 $ za měsíc

Uptime: 99,97%

Záruka vrácení peněz? Ano: 90 dní

Úložný prostor: 40 GB – 120 GB

Šířka pásma: Neomezený

Extra výhody: bezplatná doména, migrace webových stránek zdarma, automatické aktualizace WordPress

nejlepší woocommerce hosting inmotionInMotion je špičkový hostitel WooCommerce s množstvím funkcí, které podporují váš obchod.

InMotion je skvělý poskytovatel hostingu – ohromil nás nekonečným seznamem funkcí pro hosting WooCommerce. To’je silný napříč deskou, proto se podívejte na jeho skóre níže, abyste viděli, jak se to daří v našem výzkumu…

Funkce

InMotion rozhodně ne’t skimp na jeho funkce – tam’Je příliš mnoho na to, abychom je mohli všechny uvést zde, takže my’Vybral jsem některé z vrcholů.

Nejprve získáte některé funkce zdarma:

 • Zabezpečení SSL zdarma
 • Doména zdarma
 • Zdarma neomezené e-mailové účty
 • Zdarma migrace webových stránek
 • Zdarma reklamní kredity (v hodnotě 150 $)
 • Zdarma úložiště SSD
 • 200+ bezplatných témat
 • Zdarma pracovní prostředí

Že’je to docela lákavý seznam funkcí, které považujete za své’nemusím za ně platit žádné zvláštní poplatky!

Kromě těchto, InMotion’S platformou optimalizovanou pro WordPress přichází automatické aktualizace WordPress a automatické aktualizace pluginů a motivů (oba volitelné). To je důležité, protože to znamená, že ne’Nemusíte se obávat, že váš web bude zastaralý a zranitelný vůči chybám a hackerům.

Pracovní prostředí znamená, že můžete vyzkoušejte změny před spuštěním na vašem webu, Díky předinstalaci WordPress do plánu znamená, že můžete začít v obchodě dříve, což vám ušetří čas a úsilí.

To’Je jasné, že InMotion usiluje o co nejjednodušší život při sestavování a provozování obchodu.

Bezpečnostní

InMotion bere zabezpečení velmi vážně, což je dobrá zpráva pro váš obchod. Místo toho, abyste se nechali starat o sebe, dělá InMotion většinu těžké práce pro vás, včetně:

 • Automatické zálohy mimo lokalitu
 • SSL zdarma
 • Ochrana proti hackerům a malwaru
 • Brány webových aplikací
 • Bezpečný e-mail s nevyžádanou poštou s IMAP
 • Ochrana DDoS
 • Denní zálohování dat je k dispozici za 2 $ měsíčně

Zabezpečení je zvláště důležité pro weby WordPress – ještě více pro internetové obchody – takže zavedení těchto opatření je vítaným doplňkem InMotion’s WooCommere hostingové plány.

Volitelné automatické aktualizace WordPress také pomohou udržet váš obchod v bezpečí, proto důrazně doporučujeme zapnout je.

Ceny

InMotion ano tři hostovací plány WooCommerce:

 • WP-1000S: 4,99 $ za měsíc
 • WP-2000S: 7,99 $ měsíčně
 • WP-3000S: 10,99 $ za měsíc

Jedná se o počáteční ceny pro každý plán (pokud se zaregistrujete na tři roky). Ušetřete nejvíce peněz výběrem delší smlouvy, ale máte na výběr jeden, dva nebo tři roční plány.

Přestože je plán WP-1000S nejlevnější variantou, doporučujeme Plán WP-2000S protože přichází s automatickými zálohami mimo lokalitu a dokáže zpracovat až 50 000 návštěvníků měsíčně. To’s InMotion’nejoblíbenější hostingový plán WooCommerce, takže’to stojí za kontrolu.

inmotion price best woocommerce hostingInMotion má tři hostingové plány WooCommerce v rozmezí od 4,99 do 10,99 $ měsíčně. Nejoblíbenějším plánem je plán WP-2000S měsíčně 7,99 $.

Zjistit více

 • Přečtěte si náš plný Recenze hostování InMotion získat podrobnější pohled na to, co nabízí InMotion.

3

A2 Hosting

Nejlepší pro… bezpečnostní

Vyvolávací cena: 3,92 $ měsíčně

Uptime: 99,95%

Záruka vrácení peněz? Ano: kdykoli!

Úložný prostor: neomezený

Šířka pásma: neomezený

Extra výhody: bezplatná migrace stránek, automatické zálohování zdarma (vybrané plány), optimalizované nastavení WordPress jedním kliknutím

nejlépe zabezpečený woocommerce hosting a2 hostingA2 Hosting poskytuje rychlost, služby a zabezpečení, takže se můžete soustředit na prodej.

A2 Hosting se zaměřuje na rychlost, podporu a zabezpečení pro své hostingové zákazníky – což je skvělá zpráva pro váš internetový obchod! Podívejte se, jak to skóroval v našem výzkumu, než se ponoří do podrobností o jeho hostování WooCommerce.

Funkce

Když rozbalíte A2 Hosting’s WooCommerce plánuje zobrazit úplný seznam funkcí v nabídce, to’je to docela ohromující. Tam’Je příliš mnoho na to, abychom je mohli všechny uvést zde, místo toho jsme vybrali některé z nejdůležitějších:

 • Neomezené úložiště a šířka pásma
 • Zdarma migrace stránek
 • Automatické zálohování zdarma (není k dispozici na nejlevnějším plánu)
 • 1-klikněte na nastavení WooCommerce

Ačkoli A2 Hosting ne’Nezapomeňte na bezplatnou doménu typu InMotion a Bluehost, která pro ni představuje širokou škálu dostupných doplňků. Pokud například zvolíte plán Turbo, odemknete celou sadu nástrojů navržených tak, aby se vaše stránky načítaly rychleji a lépe fungovaly – ideální pro předjíždění konkurence!

Bezpečnostní

A2 Hosting jde nad rámec bezpečnosti. Tady’s jen pár opatření A2 hosting má na ochranu vašich stránek:

 • Zesílená ochrana DDoS
 • Virus scanner
 • Duální firewall
 • Brute force defense
 • Dvoufázová autentizace

Získáte také sadu Perpetual Security, která zahrnuje bezplatnou ochranu HackScan k detekci a ochraně před hackery, plus denní, automatické aktualizace a nepřetržité sledování zabezpečení.

Ceny

Možná si myslíš’Za všechny tyto fantastické funkce budu muset zaplatit vysokou cenu, ale ve skutečnosti A2 Hosting má nějaké docela dostupné plány:

 • Lite: 3,93 $ měsíčně
 • Rychlý: 4,90 $ měsíčně
 • Turbo: 9,31 $ měsíčně
 • Spravované WordPress: 11,99 $ za měsíc

Jedná se o prodejní ceny při přihlášení do tříletého plánu. V závislosti na vašich preferencích si také můžete vybrat měsíční, jeden nebo dva roky.

Na pokladně se můžete přizpůsobit svůj plán – například zvolit umístění serveru, které chcete – a přidat k jakémukoli placenému doplňku, jaký chcete, jako je vyhrazená adresa IP nebo zálohy mimo pracoviště.

Místo výběru nejlevnějšího plánu Lite, doporučujeme podívat se na A2 Hosting’je nejoblíbenější Rychlý plán. Že’protože obsahuje bezplatné automatické zálohy a “Růst” funkce, které vylepšují váš web’s výkon.

nejlepší woocommerce hosting a2 hosting plányA2 Hosting má dobrý rozsah cen – doporučujeme začít s plánem Swift 4,90 $ měsíčně.

Zjistit více

 • Přečtěte si náš plný Recenze hostingu A2 abyste zjistili, zda by to mohl být váš dokonalý poskytovatel

4

SiteGround

Nejlepší pro… nové obchody WooCommerce

Vyvolávací cena: 3,95 $ měsíčně

Uptime: 99,98%

Záruka vrácení peněz? Ano: 30 dní

Úložný prostor: 10 GB – 30 GB

Šířka pásma: bez měření

Extra výhody: bezplatná migrace a instalace WordPress, bezplatné denní zálohy, automatické aktualizace WordPress

nejlepší woocommerce hosting sitegroundSiteGround poskytuje spravovaný hosting WooCommerce, který pomáhá růst a podporu vašeho online obchodu.

SiteGround je ideální pro nové obchody WooCommerce – nemusí mít nekonečný úložný prostor, ale přichází s oficiálním doporučením samotného WooCommerce. Že’s right – SiteGround sedí po boku Bluehost jako důvěryhodný poskytovatel WooCommerce!

Funkce

To’Je snadné pochopit, proč SiteGround doporučuje WooCommerce – jeho funkce jistě zabalí silný úder, včetně:

 • SSL zdarma
 • Instalace WordPress zdarma
 • Automatické aktualizace WordPress
 • Zdarma, automatické denní zálohy
 • K dispozici je speciální mezipaměť WordPress (u některých plánů)
 • K dispozici je bezplatný profesionální přenos stránek (u některých plánů)

SiteGround’Funkce jsou navrženy tak, aby vám co nejvíce usnadnily život a poskytovaly nejlepší služby pro váš obchod. Například speciální mezipaměť WordPress urychluje váš web’s výkonem k dosažení rychlejších rychlostí načítání.

Důvod, proč doporučujeme SiteGround pro menší obchody, je, že jeho úložný prostor dosahuje pouze 30 GB na nejdražším plánu. Když si uvědomíte, že A2 Hosting poskytuje neomezené úložiště ve všech svých plánech, SiteGround se najednou zdá být trochu malým potěrem.

Nicméně, to’Je to stále silná a rozumná volba pro nové internetové obchody.

Bezpečnostní

SiteGround je poskytovatel doporučený WordPress, takže zná význam zabezpečení WordPress.

Můžete očekávat automatické denní zálohy, ochranu proti spamu, aktualizace a opravy, anti-hack systémy a další – bez ohledu na to, jaký hostingový plán WooCommerce si vyberete.

Ceny

SiteGround to udržuje jednoduše pomocí tří cenových plánů WooCommerce:

 • StartUp: 3,95 $ měsíčně
 • GrowBig: 5,95 $ měsíčně
 • GoGeek: 11,95 $ měsíčně

Můžete si vybrat měsíční předplatné nebo ušetřit peníze výběrem smlouvy na jeden, dva nebo tři roky – všechny roční plány stojí stejně, ať už si vyberete 12, 24 nebo 36 měsíců.

jestli ty’teprve začínáte nejlevnější Startup plán by měl udělat trik – 10 GB úložiště však není’Hodně a tento plán může podporovat pouze asi 10 000 měsíčních návštěv. Jakmile tedy začnete škálovat, ujistěte se, že upgradujete na 5,95 $ měsíčně GrowBig plán pro další funkce.

Všechny plány přicházejí s 30denní záruka vrácení peněz abyste si mohli vyzkoušet SiteGround bez rizika.

nejlepší začátečník woocommerce hosting siteground plánySiteGround není’Skutečně vhodné pro velké obchody, ale pro začátek má zvládnutelné plány ideální pro zahájení malého podnikání.

Zjistit více

 • Přečtěte si naše Recenze SiteGround dozvědět se o tomto hostiteli’s silné a slabé stránky

5

Hostinger

Nejlepší rozpočet

Vyvolávací cena: 0,80 $ měsíčně

Uptime: 99,91%

Záruka vrácení peněz? Ano: 30 dní

Šířka pásma: 100 GB – neomezeno

Extra výhody: bezplatná doména (vybrané plány), denní zálohy (vybrané plány), instalace WordPress jedním kliknutím

nejlepší woocommerce hosting hostingerHostinger nabízí malý WooCommerce hosting za velmi přijatelné ceny.

Hostinger je nejlevnějším poskytovatelem hostingu WooCommerce na našem seznamu – ačkoli to’není náhoda, že se také vynoří na posledním místě. Říká se, že máš na mysli to, co zaplatíš za prameny.

Stále, to’Je to jedna z nejlepších možností tam, zvláště pokud vy’znovu hobby prodejce, který chce udržet pevný rozpočet…

Funkce

Hostinger není’Nejvíc se chystáte na funkce, které získáte s jeho hostingovými plány WooCommerce, takže se ujistěte, že jste dvakrát zkontrolovali a ne’brát nic za samozřejmost.

Například, bezplatnou doménu získáte pouze na prémiových a obchodních plánech – a pokud chcete zahrnout SSL zdarma, pak vy’Budu potřebovat obchodní plán.

To znamená, že pro malý internetový obchod získáte několik atraktivních funkcí, například:

 • 1 – neomezený počet e-mailových účtů (v závislosti na vašem plánu)
 • Denní nebo týdenní zálohy (v závislosti na vašem plánu)
 • Až 4x optimalizovaná rychlost WooCommerce
 • 1-klikněte na instalaci WordPress
 • Posílení mezipaměti

Ve srovnání s ostatními nejlepšími poskytovateli WooCommerce, Hostinger’Funkce jsou docela základní – takže pokud ano’je to moc’znovu hledejte jinde.

Bezpečnostní

Přestože na to není zahrnuto bezplatné SSL, Hostinger zatrhne většinu obvyklých bezpečnostních polí, včetně WAF, globální CDN a ochrany DDoS, aby byl váš web v bezpečí.

Ceny

Cena je místo, kde Hostinger opravdu vyniká z davu – stačí si načíst ty ceny!

 • Jeden sdílený hosting: 0,80 $ měsíčně
 • Prémiový sdílený hosting: 2,15 $ měsíčně
 • Sdílený hosting: 3,45 $ měsíčně

Jak vidíte, důvodem těchto nízkých cen je to, že Hostinger poskytuje sdílený hosting svým uživatelům WooCommerce. Sdílený hosting není’t obvykle doporučeno pro elektronický obchod, protože to’Není tak spolehlivý jako pokročilejší typy hostingu.

Kvůli tomu důvodu doporučujeme vybrat Obchodní sdílený hostingový plán, jen pokud ty’provozuji velmi malý hobby obchod s několika návštěvníky. Pokud se zaregistrujete po dobu minimálně 12 měsíců, získáte bezplatnou doménu a certifikát SSL, denní zálohy a neomezenou šířku pásma.

Můžete se zaregistrovat na měsíční tarif nebo si vybrat jeden, dva nebo čtyři roky. Měsíční tarif je obvykle mnohem dražší než prodejní cena, takže pokud si vyberete tuto možnost předplatného, ​​dejte si pozor na celkový součet.

rozpočet woocommerce hosting hostinger plányHostinger může do svých plánů zahrnout méně funkcí, ale jeho počáteční ceny je těžké porazit!

Zjistit více

 • Nejste si jisti, zda je pro vás Hostinger vhodný? Více se dozvíte v našem plném znění Hostinger recenze!

6

DreamHost

Nejlepší pro… velké podniky

Vyvolávací cena: 16,95 $ měsíčně

Uptime: 99,95%

Záruka vrácení peněz? Ano: 30 dní

Úložný prostor: 30 GB – 120 GB

Šířka pásma: bez měření

Extra výhody: bezplatná doména, automatické denní zálohy, automatické aktualizace WordPress

nejlepší woocommerce hosting velkých firem dreamhostDreamHost je poskytovatelem doporučeným WordPress, který má také specializované plány WooCommerce.

DreamHost je jedním z nejdražších poskytovatelů WooCommerce na našem seznamu – ale stojí za to velké peníze, které požaduje? Podívejte se na jeho skóre a poté zjistěte, co DreamHost nabízí!

Funkce

Dokonce i na Dreamhost’Díky nejlevnějšímu plánu získáte přístup k celému seznamu funkcí navržených tak, aby vám pomohly začít a škálovat váš obchod, včetně:

 • Předinstalován WooCommerce
 • Předinstalovaný motiv výkladní skříně
 • Předinstalovaný certifikát SSL
 • Předinstalovaný Jetpack zdarma
 • Denní zálohy
 • Jedním kliknutím představit
 • Tvůrce webových stránek WP
 • Automatické aktualizace
 • Doména zdarma

Díky těmto funkcím začíná váš obchod co nejrychlejší a nejjednodušší – s tolika předinstalovanými se můžete soustředit na to, aby se vaše firma dostala na zem!

Bezpečnostní

Automatické aktualizace pomáhají udržovat váš web WordPress co nejbezpečnější, ale vy’znovu chráněno DreamHostem’s WAF (webový aplikační firewall) a denní zálohy pro případ, že by se něco pokazilo.

U všech plánů je zahrnuto bezplatné soukromí domény, a pomáhá chránit vaše osobní informace před zvědavýma očima nebo veřejnými úniky.

Kromě toho můžete při pokladně přidat ochranu DreamShield za 3 $ měsíčně. Tento web pravidelně prohledává váš web, aby identifikoval škodlivý kód, zastaralý software a další.

Ceny

Existují tři plány DreamHost pro hosting WooCommerce – to’je nejdražší hostitel na našem seznamu, s cenami v rozmezí od 16,95 do 71,95 $ za měsíc:

 • DreamPress: 16,95 $ měsíčně
 • DreamPress Plus: 24,95 $ měsíčně
 • DreamPress Pro: 71,95 $ měsíčně

Toto jsou ceny DreamHost’s ročními plány, ale můžete se také rozhodnout pro registraci každý měsíc. Velký rozdíl mezi DreamHost a ostatními poskytovateli spočívá v tom, že DreamHost nemá’t nabídnout prodejní ceny, což znamená, že ne’netřeba se obávat obnovovacích cen.

Všechny plány mají 30denní záruku vrácení peněz, a můžete si při placení přidat do svého plánu placené i bezplatné doplňky.

Pokud nemáte obrovský obchod WooCommerce, měl by být nejlevnější plán DreamPress v pořádku.

nejlepší woocommerce hosting snové plányDreamHost je nejlepší pro větší rozpočty, ale jeho nejlevnější plán přichází se vším, co potřebujete k vybudování a růstu úspěšného internetového obchodu.

Zjistit více

 • Další informace o DreamHost najdete v našem Recenze DreamHost
 • Stojí DreamHost za ty peníze? Podívejte se na naše podrobné Recenze cen DreamHost zjistit!

Nejlepší poskytovatelé hostingu WooCommerce: Shrnutí

Tam’Je to hodně, co jde do budování a provozu internetového obchodu. Lidé často zapomínají na důležitou roli, kterou hosting hraje v úspěchu online obchodu – před konkurencí se můžete dostat jednoduše výběrem lepšího poskytovatele hostingu.

Nyní byste měli mít představu, který poskytovatel hostingu WooCommerce je pro váš obchod nejlepší. Tady’Je to rychlá rekapitulace v případě, že jste’stále roztrhané…

6 nejlepších poskytovatelů hostingu WooCommerce

 1. Bluehost – plně vybaví váš obchod vynikajícími funkcemi od prvního dne.
 2. V pohybu – má po ruce rychlý a informovaný tým podpory 24/7.
 3. A2 Hosting – jde o další kilometr, pokud jde o bezpečnostní opatření.
 4. SiteGround – spolehlivá a snadno použitelná možnost WooCommerce.
 5. Hostinger – nabízí skvělé plány pro ty hostující na rozpočet.
 6. DreamHost – výkonná možnost pro velké podniky.

Bluehost je nejlepší hostitel WooCommerce – to’Je doporučeno samotným WooCommerce a poskytuje vysoce kvalitní a specializované služby WordPress. InMotion kombinuje výkonné funkce s přijatelnými cenami. A2 Hosting je nejlepší pro prodejce, kteří si uvědomují bezpečnost, s obrovským rozsahem bezpečnostních opatření.

Každé podnikání má jiné potřeby, takže se ujistěte, že se rozhodujete na věcech, na kterých vám nejvíce záleží. Zda to’s cenou, bezpečností nebo silou čeká váš dokonalý poskytovatel WooCommerce. Čas jsou peníze, takže ne’t zpoždění!

FAQs

Potřebuji pro svůj obchod WooCommerce hosting specifický pro WooCommerce? A co normální hosting??

Ty ne’Nepotřebujeme nutně specifický hosting WooCommerce, ale velmi ho doporučujeme’Usnadní vám život a dá naší prodejně větší šanci na úspěch. Vy’Vychutnáte si také více výhod, jako je zabezpečení, aktualizace a v některých případech dokonce podpora na míru.

Pokud ne’Nechci specializovaný hosting WooCommerce, hledejte kvalitní VPS, spravovaný WordPress nebo místo toho vyhrazený hosting.

Na co bych měl dávat pozor při výběru poskytovatele hostingu WooCommerce?

Hodně z toho závisí na osobních preferencích a individuálních obchodních potřebách. U hostitele WooCommerce však musíte vždy hledat některé věci, včetně:

 • Špičkové bezpečnostní funkce – Chraňte své stránky, své podnikání, své příjmy a své zákazníky před hackery
 • Automatické aktualizace aby byl WordPress bezpečný, aktuální, bez závad a bezpečný
 • Věnování rychlosti – věnujte pozornost době provozu, umístění serveru, povoleným šířkám pásma, možnostem ukládání do mezipaměti a všem ostatním, které ovlivní váš web’s rychlost a schopnost vyrovnat se pod tlakem.

Jak důležitý je bezplatný SSL v hostování WooCommerce? Opravdu to potřebuji?

Ano! SSL je životně důležité pro úspěch vašeho internetového obchodu a bezpečnost vašich zákazníků’ podrobnosti. Návštěvníci budou upozorněni, že váš web není’t bezpečné, pokud ne’Nemám zabezpečení SSL, což je velký krok pro potenciální kupce.

To znamená, že možná budete chtít investovat do pokročilejšího SSL, než je bezplatná verze, kterou získáte u většiny hostingových plánů. Pro weby elektronického obchodu je to často rozumný nápad, protože zvyšuje vaši zákazníci’ a Google’s důvěrou ve vaše podnikání. Zkontrolujte, jaký typ bezplatného SSL váš hostitel poskytuje, a jděte odtamtud.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map