6 nejlepších tvůrců webových stránek církve

Nejlepší obraz stavitelé webových stránek kostelaVytvoření webové stránky pro váš kostel by neměl’t trvat 40 dní a 40 nocí – ty ne’K oživení vašich myšlenek nepotřebujete spoustu času, nekonečný rozpočet nebo božské technické dovednosti. Místo toho stačí jeden z těchto šesti nejlepších tvůrců webových stránek církve.


Existuje mnoho důvodů pro vytvoření webové stránky pro váš kostel. Spojení s komunitou a sborem, přitažlivost pro mladší členy, snadnější zpřístupnění informací – seznam pokračuje.

Kromě zapojení vašich současných členů by webové stránky mohly být zvláště užitečné pro rozšiřování vašeho kostela’s. Věděli jste, že 80% nových návštěvníků podívej se na kostel’web než vstoupíte dovnitř budovy? Počty prvních dojmů a dnes první dojmy pocházejí z webových stránek.

Možná nebudete mít čas ani rozpočet na to, abyste věnovali všechny své hodiny budování webové stránce. A to’je v pořádku! Tvůrci webových stránek nabízejí rychlé a levné řešení – jedná se o online platformy, které vám pomohou vytvořit si vlastní web, aniž byste potřebovali žádné technické dovednosti.

Existuje mnoho tvůrců webových stránek, ale jak si vybrat to nejlepší z davu? Existují stavitelé specifické pro církev, generální stavitelé s církevními šablonami a další stavitelé, kteří prostě nejsou’Dobře.

Chtěli jsme oddělit dobré od špatného a úplně vyhodit naprosto ošklivé. Že’to je proč pečlivě provedený hloubkový výzkum, testování, analýza a porovnání našich výsledků, dokud bychom nemohli s jistotou říci, že se jedná o nejlepší tvůrci webových stránek církví na trhu.

6 nejlepších tvůrců webových stránek církve

 1. Wix – nejlepší celkový tvůrce webových stránek kostela
 2. Čtvercový prostor – nejlepší pro krásné vzory
 3. Weebly – nejlepší pro stavbu na rozpočtu
 4. Sharefaith – nejlepší webový tvůrce webových stránek
 5. Ministerstvo vzory – nejlepší pro zkušený zákaznický servis
 6. Jádro – nejlepší pro pohodlí all-in-one

Tento článek porovná tyto stavitele webových stránek církve, přesně určí, pro co je každý z nich nejlepší, prozkoumá jejich vlastnosti a ceny a další. Stručně řečeno, my’Pomůžu vám jednou a navždy rozhodnout, který stavitel je nejlepší volbou pro váš kostel.

Nejlepší tvůrci webových stránek církve: Porovnání typu hlava-hlava

Abychom našli ty nejlepší tvůrce webových stránek církve, posoudili jsme každého stavitele’s rysy, vypočítaná hodnota za peníze a jejich návrhy propracovávaly jejich tempy. Níže uvedená tabulka ukazuje klíčové funkce, takže si můžete vybrat tvůrce, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Cena zdarma PlanStarter * Zdarma bezplatná doména SSLWixČtvercový prostorWeeblySharefaithMinisterstvo vzoryJádro
&# 10004;&# 65039;11 dolarů&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;12 $&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10004;&# 65039;5 $&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
&# 10060;45 dolarů&# 10060;&# 10060;
&# 10060;20 $&# 10004;&# 65039;&# 10060;
&# 10060;79 $&# 10060;&# 10004;&# 65039;

* Tyto ceny odrážejí nejlevnější plán, který zahrnuje funkci tvůrce webových stránek. Některé platformy nabízejí i jiné služby za levnější ceny, ale zde uvedená cena je ta nejlevnější’Budu platit za to, že skutečně budu web.

V případě, že ano’Nejsme si jisti některými z těchto funkcí, my’Předtím, než se podívám na další podrobnosti o každém staviteli, se rychle podívám na to, co znamenají.

 • Domény: tvoje stránka’s název domény je webová adresa, která se zobrazí ve vyhledávacím řádku – například naše doména je “www.websitebuilderexpert.com.” Takto vás lidé najdou a jednají jako součást vašeho webu’s identita.
 • SSL (Secure Sockets Layer): to zní dobře, ale je to’Je velmi důležité, aby váš web měl zabezpečení SSL. To šifruje informace předávané mezi vaším uživatelem a vaším webem (jako jsou hesla a podrobnosti o kartě), čímž chrání citlivé informace před únikem nebo hackery. To’Je také velmi důležité pro budování důvěry a dobré hodnocení ve výsledcích vyhledávání.

# 1. Wix

Nejlepší celkový tvůrce webových stránek církve

Wix se v našem výzkumu dostal na špičku, protože kombinoval snadnost použití s ​​profesionálními funkcemi a ohromujícími vzory – a co je nejdůležitější,’s super snadné použití. Podívejte se na její hodnocení hvězdičkami níže!

Wix Klady a zápory

ProsCons
 • Velmi snadné použití
 • Ohromující návrhy šablon
 • Umět’t změnit šablony, jakmile je web aktivní
 • Méně úložného prostoru než někteří konkurenti

Wix je oblíbený tvůrce webových stránek s amatéry, firmami a dokonce i celebritami – vy’Asi jsem viděl reklamy v televizi. To’s a drag-and-drop webový tvůrce, což znamená, že nemohl’Používejte snadněji – jednoduše přetáhněte prvky, jako jsou obrázky, textová pole a videa, kamkoli je chcete na své stránce. Tady’je to trochu více informací o Wix’s editorem drag-and-drop.

Wix není’• specializovaný tvůrce webových stránek církve, ale má konkrétní církev a nezisková šablony z čeho vybírat. Na svůj web můžete přidat stránky s dárcovstvím, kontaktem a událostmi, sdílet blogové příspěvky a dokonce zveřejňovat kázání.

Wix má plán zdarma, ale použít vlastní doménové jméno’Musím upgradovat na jeden z Wix’s sedm placených plánů. Nejlevnější je 11 $ měsíčně Combo plán, ale pro lepší zdroje doporučujeme 14 $ za měsíc Neomezený plán – je to stále šetrné k rozpočtu, ale umožní vám větší provoz na vašich stránkách.

wix církevní webové stránky šablonyWix má pro výběr formy různé šablony webových stránek církve. Mezi ně patří vestavěné funkce a stránky pro darování, kázání, události a další.

# 2. Čtvercový prostor

Nejlepší pro krásné vzory

Náměstí může’t být porazil pro jeho ohromující vzory. Ale to’Není to jen hezká tvář – podívejte se níže, abyste zjistili, jak to přineslo naše testování.

Squarespace Klady a zápory

ProsCons
 • Nejkvalitnější designy na trhu
 • Nejkvalitnější funkce jakéhokoli stavitele
 • Relativně drahé cenové plány
 • Ne tak přátelský pro začátečníky jako Wix

Squarespace ohromí své uživatele s jeho vysoce kvalitní a sofistikované návrhy šablon. Pokud máte velké obrázky nebo chcete skutečně profesionálně vypadající web, Squarespace je vaše nejlepší volba.

To’Není to tak přátelské pro začátečníky jako Wix, ale pořád ne’K jeho použití nepotřebujete žádné kódovací ani technické dovednosti – jen trochu více volného času. To’je také dražší, ceny začínají na 12 $ měsíčně. Doporučujeme vybrat 18 $ měsíčně Obchodní plán, protože to vám umožní přijímat dary prostřednictvím vašeho webu.

Co se týče designu, Squarespace ne’Nemám specifické kostelní šablony. Místo toho procházejte “Komunita a nezisk” šablony najít perfektní zápas – zvláště doporučujeme šablonu Clarkson!

Squarespace má úžasně vysoce kvalitní funkce, z nichž všechny jsou již vestavěny. Například s tématem Clarkson vás’Automaticky budou zahrnuty dary, mise a dobrovolnické stránky.

Bez ohledu na to, jaké téma si vyberete, můžete si být jistí’Skončím s profesionální, elegantní a výkonný web zapojit své návštěvníky.

příklad webové stránky kostela náměstíTato webová stránka kostela byla vytvořena pomocí programu Squarespace a přizpůsobila vybranou šablonu tak, aby vytvořila jedinečný a moderně vypadající web.

# 3. Weebly

Nejlepší pro stavbu na rozpočtu

Weebly je tvůrce drag-and-drop se skvělými funkcemi, velkým obchodem s aplikacemi a řadou cen. To’je horký na patách Squarespace – podívejte se na jeho hodnocení níže, abyste viděli, kde leží jeho silné stránky.

Weebly výhody a nevýhody

ProsCons
 • Startovací ceny za velmi příznivé ceny
 • Má nejlepší funkce pro škálování vašich webových stránek
 • Žádné šablony specifické pro církev
 • Omezená tvůrčí svoboda ve srovnání s Wix

Weebly je perfektní, pokud chcete jednoduché, stylové vzory, a tvůrčí vedení než vy’dostat se s Wixem a Squarespace. Jeho šablony jsou dosti strukturované – můžete’t jen přetáhněte cokoli, jako můžete s Wix. To by bylo frustrující pro kreativní sny mezi vámi, ale pokud je design vaše nejhorší noční můra, je to’je to úleva!

Nalezení perfektní šablony může být složité, protože tam je’s žádná funkce vyhledávání a žádná komunita nebo nezisková kategorie, která zúží vaše možnosti. Ale s poměrně malým rozsahem na výběr by to nemělo’netrvá dlouho najít váš oblíbený design.

Protože neexistují žádné šablony šité na míru, také vy’nezískáte přizpůsobené funkce – vy’Například si musíte vybrat téma pečlivě, abyste získali například vestavěné dárcovské stránky. Naštěstí můžete náhled vašeho motivu a získejte pocit, než se dopustíte, a změňte své téma i po zveřejnění vašeho webu.

Weebly má plán zdarma a tři placené plány, v rozmezí od 6 do 26 dolarů za měsíc. My ne’t doporučuji držet se plánu zdarma příliš dlouho – má omezené funkce, že ano’t vám umožní připojit vlastní doménu a zobrazí reklamy na vašem webu.

Pro profesionální web vašeho kostela potřebujete placený plán.

Doporučujeme 12 $ za měsíc Profesionální plán protože to’Je to nejlevnější plán na odstranění reklam z vašeho webu, což je nezbytné pro to, abyste se brali vážně online. Odemknete také funkce, jako je bezplatná doména a neomezené úložiště, což je ideální pro nahrávání médií, jako jsou kázání nebo komunitní videa..

Důvod, proč ne’t Doporučuji osobní plán 6 $ měsíčně, protože zobrazuje reklamy na vašem webu a je dodáván s omezeným úložným prostorem, jako je bezplatný plán. Profesionální plán vám dává mnohem větší šanci na vybudování důvěryhodného a nezapomenutelného webu pro váš kostel.

příklad webu weebly churchTato webová stránka kostela byla vytvořena pomocí Weebly, pomocí jednoduchého a přehledného designu. Můžete vidět Weebly reklamu zobrazenou na webu – to’Není rušivé, ale lze jej upgradovat.

# 4. Sharefaith

Nejlepší tvůrce webových stránek pro konkrétní církev

Sharefaith je platforma věnovaná šíření Božího slova pomocí nejmodernějších technologií. Kromě mnoha dalších služeb se Sharefaith může pochlubit vlastním tvůrcem webových stránek církví, což pomohlo více než 8 000 ministerstev vytvořit vlastní webové stránky – to’je to docela působivé!

Máte tu výhodu, že znáte všechny Sharefaith’Témata budou vhodná pro web církve – to’je to jen případ, kdy si vyberete ten, který vyhovuje vašemu kostelu a sboru. Vzory jsou dost příjemné a stylové, ale umět’• Výzva Squarespace z hlediska designu.

Jako Wix, dostanete spoustu vestavěných funkcí, jako jsou sekce pro nahrávání a sdílení kázání a editor přetahování.

Nevýhodou Sharefaithu je jeho cena. Chcete-li vytvořit webové stránky vás’Budu potřebovat “Web + Media” balíček, který stojí 45 $ měsíčně (účtováno ročně). To zahrnuje bezplatný hosting, přepínání šablon a platformu pro poskytování darů – to vše můžete získat za Squarespace nebo Weebly za zlomek ceny.

Sharefaith Klady a zápory

ProsCons
 • Řada předinstalovaných šablon s přizpůsobenými funkcemi
 • Nabízí celou řadu dalších služeb
 • Ne tak snadné použití jako ostatní stavitelé
 • Relativně drahé prémiové plány

sdílejte funkce webových stránek kostelaSharefaith je vybaven funkcemi uzpůsobenými k tomu, aby vaše webové stránky kostela uspěly.

# 5. Ministerstvo vzory

Nejlepší pro zkušený zákaznický servis

Každý člen týmu ministerstva vzory má pozadí v církevní službě, To znamená, že získáte velmi přizpůsobenou službu přizpůsobenou vašim konkrétním potřebám. Ale co technologická stránka jeho produktu?

Ministerstvo vzory’ funkce jsou docela standardní. Zahrnují blogovací nástroje, podcasty a video pozadí. Její šablony jsou lákavé, ne-li zcela špičkové z hlediska designu. All-in-all, tam’není o čem psát domů, ale spousta užitečné funkce, které vám pomohou začít.

Před registrací se ujistěte, že jste’rádi investujete – Ministerstvo Designs je pouze schůdnou možností, pokud máte 1020 $ připraveno k zaplacení předem. Platíte 1 000 $ jako jednorázový poplatek, pak 20 $ měsíčně za hosting. To znamená, že jste’nejsou uzavřeny ve smlouvě, ale tato cena je ve srovnání s ostatními staviteli velmi strmá.

Ministerstvo navrhuje výhody a nevýhody

ProsCons
 • Vysoce kvalitní a zkušený servis
 • Velmi uživatelsky přívětivý
 • Drahé počáteční a průběžné náklady
 • Jeho vlastnosti a provedení nejsou nic zvláštního

Ministerstvo navrhuje tvůrce webových stránek církveMinisterstvo Designs využívá svůj tým’zkušenosti s propojováním církví s více lidmi pomocí technologie.

# 6. Jádro

Nejlepší pro pohodlí vše-v-jednom

Více než 1 000 kostelů už používají Nucleus, ale měli byste se k nim připojit?

Nucleus slibuje, že bude univerzální centrum pro váš kostel, inspirativní akce vašich následovníků. Jeho mise se točí kolem “Další kroky” udržet nové a stávající členy v kontaktu a aktivitě s vaším kostelem.

Zatímco budování centrálního centra může znít komplikovaně, Nucleus usnadňuje všem jeho návrhové nástroje drag-and-drop a integrace aplikací.

Nejlepší část o Nucleusu je jeho podpůrné a povzbuzující pomoc zákazníkům – při nastavování webových stránek očekávejte zprávy, videa, průvodce a mnoho interakcí.

Veškeré toto pohodlí však přichází za cenu – za celý balíček, Nucleus Complete, vy’Budu potřebovat náhradní 125 dolarů měsíčně. Tvůrce webových stránek na vlastní náklady 99 $ měsíčně, takže rozhodně doporučujeme použít Nucleus’ Nejprve 30denní bezplatná zkušební verze!

Nucleus se může pochlubit úspěšné případové studie, a má v jádru některé motivační hodnoty – ale pokud nemáte štědrý rozpočet, nástroje a návrhy, které má v nabídce, nejsou’Opravdu nestojí za cenu.

Výhody a nevýhody Nucleus

ProsCons
 • Podpora pomoci a podpory
 • Velmi příjemné pro začátečníky
 • Drahé ceny
 • Méně kreativní svoboda než ostatní stavitelé

tvůrce webových stránek jádra kostelaNucleus slibuje univerzální centrum pro vaši církev a sbor, aby zlepšila komunikaci a více povzbudila “Další kroky.”

Nejlepší stavitelé webových stránek církve: Shrnutí

Můžete vytvořit web pro svůj kostel bez vědra času, bezedného rozpočtu nebo neuvěřitelných technických dovedností. Vše, co potřebujete, je jeden z našich šesti nejlepších tvůrců webových stránek církve!

Ať už ty’znovu tak pohodlné s technologií, jako jste s nedělními kázáními, nebo raději rozbalte složitost Bible než tajemství kódování, my’Našli jsem nejlepší stavitele pro tuto práci.

Pokud jde o budování a správu vašich webových stránek, jsou tvůrci webových stránek levné, rychlé a především snadné. Díky tomu jsou perfektní, pokud vy’čas a peníze a je třeba přizpůsobit webový design již zabalenému plánu.

My’Podívali jsme se na funkce, návrhy, ceny a snadné použití pro každého stavitele, aby vám poskytli nejlepší představu o tom, který z nich je pro váš kostel vhodný. V případě, že ano’trpí přetížením informací zde’je rychlý opakovatel těchto šesti stavitelů a co oni’nejlepší pro.

6 nejlepších tvůrců webových stránek církve: Rekapitulace

 1. Wix – nejlepší celkový tvůrce webových stránek kostela
 2. Squarespace – nejlepší pro krásné vzory
 3. Weebly – nejlepší pro stavbu na rozpočtu
 4. Sharefaith – nejlepší tvůrce webových stránek pro konkrétní církev
 5. Ministerstvo vzory – nejlepší pro zkušené služby zákazníkům
 6. Nucleus – nejlepší pro pohodlí vše-v-jednom

Nyní byste měli mít docela dobrý nápad, který z těchto šesti stavitelů je vám rock’Postavím vaše církevní webové stránky. Ať už si vyberete Wix nebo Nucleus, věříte ve tvůrce webových stránek a užíváte si výhod, které může přinést vašemu kostelu a sboru!

Nejlepší stavitelé webových stránek církve: FAQ

Který webový tvůrce je nejjednodušší použít?

Wix, ruce dolů! V našem testování to bylo snadné díky použití a ukázalo se, že je extrémně přívětivý i přizpůsobitelný pro začátečníky. To je skvělé, protože to znamená, že ne’Nemusím dělat kompromisy v kvalitě jen proto, že můžete’t kód!

Který webový tvůrce je nejlepší pro malé rozpočty?

Wix i Weebly mají zdarma plány, takže můžete začít budovat své webové stránky církve, aniž byste se rozloučili jediným centem. Vždy doporučujeme upgradovat na placený plán pro profesionálnější stránky – společnost Wix má nejlevnější počáteční cenu bez reklam za pouhých 11 $ měsíčně.

Což je lepší – obecný stavitel nebo stavitel specifický pro církev?

To opravdu záleží na vašich potřebách – pokud si ceníte designu, například Squarespace je lepší než Sharefaith. Pokud chcete velmi konkrétní pomoc a podporu, pak ministerské vzory nebo Nucleus budou lepší než Wix nebo Weebly.

Jak si mám vybrat nejlepší doménu pro svůj web v kostele?

To’Nejlepší je udržet název vaší domény krátký, relevantní a snadno zapamatovatelný! Zkuste svou doménu co nejvíce přiblížit skutečnému jménu svého kostela – například Spiers Church může mít web s názvem www.spireschurch.com..

Budu muset najít hosting pro svůj web?

Ne! Hosting je zahrnut ve všech stavitelích webových stránek zahrnutých v našem seznamu’Nemusíte si dělat starosti s hledáním vlastního hostingu nebo s platbou navíc. Stačí si jen vytvořit svůj web, sedět a relaxovat, protože to víte’vše je pro vás řešeno.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map