6 nejlepších tvůrců webových stránek restaurací

Tvůrce webových stránek restaurace představoval obrázekČtěte dále, když servírujeme seznam hvězd Michelin s nejlepšími staviteli webových stránek restaurací na trhu.


Restaurace bez webových stránek je recept na katastrofu: pokud ano’nejsou online, zákazníci vyhráli’večeřet. Přehnáváme? Možná – i když to nedávný průzkum zjistil 80% lidí prohledává internet, než se rozhodne, kde se najíst.

A zatímco 70% uživatelů smartphonů zkontrolovat jídelní menu na svých zařízeních, pouze 5% nezávislých restaurací vlastní mobilní web. Jako majitel restaurace’je čas dostat se dopředu hry.

Nicméně, na Expert na tvorbu webových stránek, Chápeme, že provoz restaurace stojí čas, peníze a energii. Kdy a jak tedy můžete vybudovat webovou stránku restaurace’je pro vás ideální?

Že’kde přicházejí tvůrci webových stránek’bezproblémová a někdy dokonce i bezplatná. Sestavení netrvá déle, než po jídle tříchodového jídla, a provoz trvá méně než vedlejší salát za měsíc.

Nejlepší tvůrci webových stránek pro restaurace jsou jako samotná zařízení: atraktivní přímočará, ale efektivně uspořádaná v pozadí. Vyberte si správného stavitele a vy’Budu vařit ohromující web v žádném okamžiku.

OK Jistě. Existuje mnoho tvůrců webových stránek, ze kterých si můžete vybrat. Ale ne’t starosti: my’Provedli jsme nějaký chutný výzkum a zjistili, že pro vás je těch šest nejlepší.

Nejlepší tvůrci webových stránek restaurací jsou:

 • Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro restaurace
 • Weebly – obrovské množství užitečných restaurací
 • Čtvercový prostor – číslo jedna pro design
 • Pojď tati – skvělá volba pro časově omezené restaurátory
 • Flavour plate – ideální pro tech začátečníky
 • Nechat’s Jezte! – možnost přátelská k rozpočtu

Podobně jako ochutnávky zdarma, mnoho z těchto platforem má bezplatné zkoušky a plány, které vám umožní ‘zkuste před nákupem’. My’To vše projdu a podrobněji níže.

1

Wix

Nejlepší tvůrce webových stránek pro restaurace

Wix ProsWix Nevýhody
 • Snadné použití
 • Vynikající funkce drag and drop
 • Stovky šablon
 • Umět’t přepnout šablony
 • Potenciálně ohromující výběr vzorů

Společnost Wix, která je hodnocena naším nejvyšším hodnoceným tvůrcem webových stránek pro restaurace (viz naše srovnávací tabulka), nabízí více než 50 šablon potravin. S takovou flexibilitou to’je vhodný pro jakýkoli typ restaurace. A s více než 100 miliony uživatelů’je oblíbenou volbou.

Jak jednoduchý je Wix? Během našeho testování jeden uživatel řekl: To’je opravdu snadné použití, a to i pro ty, kteří nemají designové dovednosti.” Je to opravdu pro každého.

A proč Wix pro vaši restauraci? Přitahování zákazníků je klíčové, a to’kde citlivé šablony a přizpůsobitelné nabídky opravdu svítí. Kompatibilní s jakýmkoli zařízením, Wix Restaurant Menus lze přidat snadno, kdykoli budete chtít.

Rezervace jsou hračkou s rezervacemi Wix. Jednoduchá a přizpůsobitelná funkce, můžete přijímat online rezervace (100% provize zdarma!) A sdílet své menu hladce prostřednictvím integrace sociálních médií. Wix má všechno.

Jestli můžeš’Pokud se rozhodnete pro šablonu, pak ji Wix může také vytvořit pomocí Artificial Intelligence. Jednoduše vyplňte několik podrobností o vaší restauraci a Wix vytvoří šablonu webových stránek na míru, právě pro vás!

To’stojí za to zdůraznit Wix’s příznivým cenovým plánem. Budování webových stránek se společností Wix je rychlé, a to od pouhých 11 do 25 dolarů měsíčně a cenově dostupné. I když můžete spustit Wix zdarma, placené plány skutečně otevírají vaše příležitosti.

2

Weebly

Obrovské množství užitečných restaurací

Weebly ProsWeebly nevýhody
 • Široký výběr aplikací
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní
 • Flexibilní úpravy šablon
 • Prémiové plány mohou být nákladné
 • Špatný výběr obrázků zdarma

Weebly je další oblíbenou volbou pro restaurace. Slouží mnoha chutným restauračním aplikacím a je velmi snadno použitelný.

Na rozdíl od Wix, můžete změnit své šablony a vytvořit jedinečný obsah, kdykoli budete potřebovat. Díky tomu je Weebly perfektní pro perfekcionisty. Víme, že (někteří) restaurátoři mohou spadat do této skupiny!

Vytvořil GloriaFood, The volný, uvolnit Doplněk Restaurant System poskytuje úžasné, přizpůsobitelné nabídky, neomezené objednávky online a jednoduché rezervace stolů.

Hlad pro více? Procházejte se online trhem pro některé kreativní aplikace (existuje více než 200). Mezi ně patří spousta funkcí na téma restaurace, a zatímco většina z nich je zdarma, některé mají malou cenu.

Weebly nabízí bezplatný plán, ale majitelům restaurací doporučujeme prémiové plány. A od pouhých 8 do 38 dolarů, můžete’nemýlím se. Proč utratit trochu víc? Platby kreditními kartami, webové stránky optimalizované pro prodej a pokročilé marketingové nástroje, které nabízí, budou znamenat jednu věc: vygenerovat pro vás více příjmů.

příklad weebly restaurace 3

Čtvercový prostor

Číslo jedna pro design

Squarespace ProsNevýhody čtverce
 • Vizuálně ohromující vzory
 • Fantastické editační funkce
 • Tricky pro navigaci v editoru
 • Žádný plán zdarma

Jste kreativní s webovými šablonami i jídelními deskami? Pak je pro vás Squarespace. Nejlepší tvůrce webových stránek pro design, který se může pochlubit více než 70 jedinečnými přizpůsobitelnými šablonami. Postará se o jakoukoli restauraci, od levných hamburgerových kloubů až po marocké luxusní trhy.

Tak proč vybrat Squarespace? Za prvé, vaši zákazníci budou milovat jasné nabídky. A stejně jako ostatní nabízí integraci ChowNow a OpenTable.

To znamená, že online objednávání a rezervace stolů nemohly’být snazší. Také milujeme funkce e-mailového marketingu, kalendáře událostí a celkovou funkčnost elektronického obchodu.

Jeden z našich účastníků testování dokonce řekl: “Účinně vám to dá dohromady najednou, což je podle mě skvělé a vypadá neuvěřitelně.”

Ano, vyžaduje trochu více tvůrčího úsilí než Wix nebo Weebly, ale výsledky jsou ohromující. Sekce editoru blok po bloku je opravdu jednoduchá.

Ceny jsou také přiměřené: od 12 do 40 USD, není’nestálo to za provozování prvotřídního webu restaurace.

Ještě lepší je, že si můžete ponořit špičku do ruky 14denní zkušební verze zdarma! Pokud se tak rozhodnete upgradovat na placený plán, můžete získat 10% slevu z ceny s naším exkluzivním kódem nabídky Squarespace..

příklad webové stránky restaurace náměstí 4

Pojď tati

Skvělá volba pro časově omezené restaurátory

GoDaddy ProsNevýhody GoDaddy
 • GoCentral ADI, který pro vás vytvoří web vaší restaurace
 • Oceněný zákaznický servis
 • Žádný plán zdarma
 • Žádné prázdné šablony plátna

GoDaddy se může pochlubit nejrychlejším způsobem, jak oživit vaše stránky, s GoCentral ADI (Artificial Design Intelligence), takže spuštění webové stránky vaší restaurace vypadá jako 1, 2, 3, jít -ideální pro rušné majitele restaurací.

GoDaddy má řadu vzrušujících šablon (vhodných pro všechna zařízení) s množstvím užitečných funkcí. Patří sem přizpůsobitelné nabídky, online objednávky prostřednictvím ChowNow a rezervace s integrací OpenTable.

Jako majitel restaurace je vaše jídlo tím, co zákazníky udržuje. GoDaddy vám umožní snadno přidat vysoce kvalitní obrázky vašich kulinářských výtvorů do každé šablony, čímž vytvoří skutečnou hostinu pro oči.

Cenové plány se pohybují od pouhých 5,99 – 19,99 $, ale GoDaddy nabízí 1 měsíční bezplatnou zkušební verzi, pokud si chcete vyzkoušet před nákupem. Nějaké problémy? Jejich oceněný tým nepřetržitého zákaznického servisu vám rád pomůže.

příklad godaddy restaurace 5

Flavour plate

Ideální pro tech začátečníky

Flavour plate KladyFlavour plate Nevýhody
 • Minimální úsilí
 • Funkce více míst
 • Méně kreativní kontrola
 • Žádný plán zdarma

Flavor Plate se podává výhradně pro restaurace a je určen pro ty, kteří milují jídlo, ale ne tech. Jednoduchost je nepříliš tajná složka. Vytváření strukturovaných nabídek, prodej dárkových karet a propojení doplňků třetích stran (např. OpenTable pro rezervace) je snadné.

Na cestách? Všechny editory Flavour (tem) Plate jsou optimalizovány pro mobilní zařízení, takže můžete být kreativní i na cestách. Více než jedna restaurace? Jednoduše vyberte šablonu pro více míst. Dokonce synchronizují nabídky s vašimi sociálními médii automaticky.

Celkově se Flavour Plate skvěle hodí do hektického plánu. Vše, co potřebujete přidat, je váš obsah a oni dělají zbytek! (Do 3-5 pracovních dnů). Ceny jsou také flexibilní. Začněte 14denní bezplatnou zkušební verzí a poté vyberte měsíční předplatné 15 nebo 35 $.

Příklad webové stránky restaurace s příchutí 6

Pojďme jíst!

Cenově výhodná varianta

Nechat’s Jezte! KladyNechat’s Jezte! Nevýhody
 • Dostupné předplatné
 • Široký výběr doplňků
 • Vyžaduje nákupy aplikací
 • Žádný plán zdarma
 • Minimální kreativní kontrola

Určeno také pro webové stránky restaurací, Let’s Jezte! umožňuje soustředit se na jídlo. Postarají se o hosting a design webových stránek, zatímco si vyberete z více než 40 luxusních šablon. Poté přidáte své logo a některé užitečné aplikace.

Nicméně, Let’s Jezte! poskytuje čistě výkonné webové stránky, a to’je to. Všechno ostatní je zajišťováno prostřednictvím svého tržiště. Vy’Musím hledat online objednávky, generátory kupónů, návrhy menu a integraci sociálních médií.

S takovými minimálními režijními náklady, Let’s Jezte! si mohou dovolit nějaké příznivé cenové plány. To’s 10 $ měsíčně nebo 99 $ za rok. To’je to tak jednoduché.

Nejlepší tvůrci webových stránek pro restaurace: Závěrečné myšlenky

My’Obsluhoval jsem šest nejlepších tvůrců webových stránek restaurací, tak ať’rekapitulace, proč jsme si je vybrali…

 • Wix – nejlepší tvůrce webových stránek pro restaurace
 • Weebly – obrovské množství užitečných restaurací
 • Čtvercový prostor – číslo jedna pro design
 • Pojď tati – skvělá volba pro časově omezené restaurátory
 • Flavour plate – ideální pro tech začátečníky
 • Nechat’s Jezte! – možnost přátelská k rozpočtu

A tady to máte – naše nabídka nejlepších tvůrců webových stránek restaurací. I když všichni mají své silné stránky, doporučujeme tvůrce webových stránek, jako je Wix, Weebly nebo Squarespace. Ony’flexibilní, škálovatelné a výkonné miliony webových stránek po celém světě z jednoho důvodu: fungují.

S větší kontrolou přichází větší péče. Stejně jako vaše jídlo, i vaše restaurace je vaším výtvorem. Tvůrci specifičtí pro restaurace, například Flavour Plate nebo Let’S Jíst !, může ušetřit čas a energii mozku, ale oni prostě ne’Nemám zdroje, zákaznickou podporu a editační funkce, které by konkurovaly například Wix.

Pamatujte: web pro vaši restauraci nejen zviditelňuje potenciální hosty, ale také umožňuje přijímat lukrativní objednávky online. Dejte na své webové stránky stejné množství lásky jako vy a vaše jídla’Budu mít určitý recept na úspěch.

Don’Ale vezměte si za to naše slovo. Vyberte si zdarma plán nebo zkušební verzi ještě dnes a začněte stavět. Pokud máte rádi nabízené ingredience, můžete kdykoli upgradovat na plán crème de la crème’znovu připraven.

Další…

Jednou’Vybral jsem si perfektního tvůrce webových stránek restaurace, možná budete chtít jít o krok dále a začít běžet online dodávky. Objevit Jak nastavit online objednávkový systém v restauraci v našem snadno sledovatelném průvodci.

FAQs

Který tvůrce webových stránek restaurace má nejlepší SEO?

SEO (Search Engine Optimization) je proces úpravy vašich stránek, takže se řadí lépe ve vyhledávačích, jako je Google nebo Bing. Wix, Weebly a Squarespace mají skvělé funkce SEO, které zahrnují možnost úpravy metadat, změny adres URL a instalaci konkrétních aplikací, které vám pomohou optimalizovat.

Můžete prodávat produkty prostřednictvím tvůrce webových stránek restaurací?

Někteří z nich, ano! Wix, Weebly, Squarespace a GoDaddy podporují elektronický obchod. Pokud tedy’Pokud chcete propagovat domácí těstovinovou omáčku nebo inzerovat svou nejnovější kuchařku, můžete ji prodat přímo svým webovým stránkám..

Jaké jsou hlavní věci, které byste měli zvážit při vytváření webových stránek restaurace?

Nejprve chcete zkontrolovat, zda má tvůrce webových stránek šablony specifické pro restauraci. To vám poskytne relevantní výchozí základnu pro práci. Za druhé, a co je nejdůležitější, jsou nabízené funkce. Chcete, aby platforma zahrnovala věci, jako jsou návrhy nabídek, e-mailový marketing a systém rezervací.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map