7 nejlepších levných poskytovatelů sdíleného hostingu v roce 2020

Rozpočet-busting webové stránky jsou minulostí – a tak platí i prémii za kvalitní webhosting. V dnešní době může kdokoli hostit své vlastní webové stránky bez rozbití banky – a my’znovu ukázat, jak na to.


Takže ty’Podařilo se mi vytvořit webovou stránku – dobrá práce! Teď ty’budete ho muset hostit. Ty ne’nemám spoustu peněz – kdo ano? – ale stejně tak’Nechci být krátce změněn a uvízl u subdodavatele.

No, neboj se.

nejlepší levní poskytovatelé webhostingu

Sdílený hosting je skvělý způsob, jak poslat vaše webové stránky do online světa. To’Je levný, snadno nastavitelný a může pracovat téměř pro jakýkoli osobní nebo skromný web.

My’uhodnout další otázku je ‘jak najdu správného poskytovatele?’ Koneckonců, tam jsou zdánlivě nekonečné možnosti tam, každý nabízí nabídky více matoucí než poslední.

Že’kde jsme vešli.

Zde u odborníka na tvorbu webových stránek víme něco o tom, jak se dostat online. Ať už se jedná’Vytváříme web, hostujeme jej, nebo tipy, jak být úspěšný online, my’přikryl jsem tě. Náš odborný výzkumný tým byl tvrdě pracný, testoval a prověřoval celou řadu… dobře, hostitelé!

My’Nyní jste v perfektní pozici, aby vás spárovali s perfektním poskytovatelem. Tak ať’Rychle se podíváme na to, které služby sdíleného hostingu jsou nejlepší v oboru.

Contents

Nejlepší levné poskytovatele sdílených hostingů

 1. DreamHost – Vyvolávací cena: 4,95 $ / měsíc
 2. HostGator – Vyvolávací cena: 5,95 $ / měsíc
 3. V pohybu – Vyvolávací cena: 7,99 $ / měsíc
 4. A2 Hosting – Vyvolávací cena: 7,99 $ / měsíc
 5. Bluehost – Vyvolávací cena: 7,99 $ / měsíc
 6. Hostinger – Vyvolávací cena: 7,99 $ / měsíc
 7. iPage – Vyvolávací cena: 9,99 $ / měsíc

Nejlevnější sdílený hostingový plán začíná od 4,95 $ měsíčně s Dreamhostem, který je na prvním místě. HostGator je na patách horký s vyvolávací cenou 5,95 $ měsíčně. InMotion, A2 Hosting, Bluehost a Hostinger si účtují 7,99 $ měsíčně, a dokonce i iPage, který se chová vzadu, má za sdílený hosting méně než 10 USD..

To’Je důležité vědět, že se jedná o nediskontované počáteční ceny. Je možné ušetřit ještě více peněz, pokud se přihlásíte k dlouhodobé dohodě, kterou my’Budu diskutovat později.

V tomto článku jsme’Prověřím každého z výše uvedených poskytovatelů, řeknu vám o jejich silných a slabých stránkách společného hostování a porovnáme je všechny mezi sebou.

Sdílený hosting je ideální pro osobní webové stránky nebo malé firmy. jestli ty’Zájem o jiný typ webhostingu, podívejte se na některé z našich dalších článků níže:

Kdo jsou nejlepší levní poskytovatelé sdílených hostingů?

DreamHost je vynikající poskytovatel hostingu, který nabízí některé z nejlevnějších sdílených hostingů všech služeb (4,95 $ / měsíc). jestli ty’jste ochotni zaplatit trochu navíc, ale nejvyšší kvalita pochází z InMotion (7,99 $ / měsíc) nebo HostGator (6,95 / měsíc).

Na rozdíl od mnoha článků’Najdu online, tohle není’jen náš názor – to’Je podpořen podrobným odborným výzkumem. Nechat’Podívejme se blíže na to, jak nejlepší poskytovatelé levného sdíleného hostingu porovnávají funkce mezi funkcemi.

Levné sdílené poskytovatele hostingu: Head-to-Head Srovnání

Poskytovatel hostinguCena (měsíčně) Limit návštěvníka (měsíčně)Množství zahrnutých webůÚložný prostorZálohy / domény zdarmaZabezpečení SSLUptimeDreamHost

HostGator

V pohybu

4,95 $Neomezený150 GB&# 10004;&# 10004;99,95%
5,95 $240 0001NeomezenýX&# 10004;99,99%
7,99 $360 0002Neomezený&# 10004;&# 10004;99,97%

jestli ty’nezmínil se o technických podmínkách hostování, don’strach. Tady’s některá rychlá vysvětlení toho, co tyto funkce jsou:

 • Limit návštěvníka – Počet přístupů a procházení vašeho webu za měsíc.
 • Zahrnuté weby – Kolik webů můžete hostit za zobrazenou cenu.
 • Úložný prostor – Kolik místa na disku máte pro obsah a média na svém webu.
 • Zálohy / domény – Schopnost obnovit předchozí verzi vašeho webu / URL vašeho webu, např. websitebuilderexpert.com
 • Zabezpečení SSL – Certifikát, který chrání vaše návštěvníky’ data a informace. Symbolizovaný ve formě malého zámku vedle vaší adresy URL.
 • Uptime – Jak pravidelně vaše webové stránky fungují online. Například 99,97% dostupnosti je ekvivalentní době, kdy je váš web odstaven na pouhé dvě a půl hodiny každý rok.

Níže jsme’Podívám se blíže na tyto poskytovatele individuálně. My’Také si přečtěte několik dalších – celkem sedm – aby vám poskytli komplexní představu o tom, kteří poskytovatelé skutečně nabízejí nejlepší levný sdílený hosting.

# 1 DreamHost

Nejlepší pro levné sdílené hostování

Podívejte se na klíčová místa z našeho průzkumu níže s hvězdičkami pro každou jednotlivou oblast sdíleného hostingu:

Výhody a nevýhody DreamHost

KladyNevýhody
 • Levnější sdílený hosting než kterýkoli jiný poskytovatel
 • Neomezené limity návštěvníků
 • Ne 24/7 nebo osobní podpora
 • Žádný průmyslový standard cPanel

Rozpis cen sdílených hostingových služeb DreamHost

Pokud je vaše hlavní starostí cena, pak je DreamHost pro vás. Jeho plán Sdílených startérů začíná na pouhých 2,59 $ / měsíc, ale k získání této ceny budete muset zavázat se k tříletému období..

Roční ceny stojí 3,95 $ / měsíc, zatímco meziměsíční sazby jsou 4,95 $. Můžete také upgradovat na sdílený neomezený plán, který stojí 10,95 $ / měsíc.

Funkce sdíleného hostování Dreamhost

Nejpřitažlivější vlastností je možná, že DreamHost nemá’t stanovit limit, kolik lidí může každý měsíc navštívit váš web. Přestože většina malých webových stránek vyhrála’t přilákat stovky tisíc návštěvníků, to’Rád vás znám’Nemusím se obávat.

Nevýhody jsou jeho skromný provozuschopnost a nedostatek nepřetržité podpory. Zákazníci mají stále přístup k DreamHost’s centrem nápovědy a zadáním podpory.

Zálohování zdarma a domény jsou další dva velké prodejní body, zatímco certifikát SSL a tvůrce webových stránek jsou příjemné. Hlavním rozdílem mezi DreamHost a jeho konkurenty je to, že DreamHost nemá’• použít cPanel – průmyslový standard dashboard. Má však vlastní zakázkovou palubní desku, s níž se však snadno uchopíte.

# 2 HostGator

Nejlepší pro provozuschopnost

Se sdíleným hostingem se skóre 4,5 ze 5 může soupeřit HostGator v klíčových oblastech jen málo:

HostGator Klady a zápory

KladyNevýhody
 • Vynikající dostupnost 99,99% dostupnosti
 • Volitelný tvůrce webových stránek
 • Žádné bezplatné zálohy nebo domény
 • Může hostit pouze jednu webovou stránku podle svého nejlevnějšího plánu

Rozdělení cen hostovaných operátorů podle ceny

HostGator již léta konkuruje své konkurenci a nyní je považován za špičku potravinářského řetězce webhostingu. Jeho sdílená hostingová služba vás může stát jen 2,75 $ / měsíc při tříleté dohodě, ale roční ceny začínají na 5,95 $ / měsíc.

Celkem existují tři sdílené hostingové plány, z nichž každý nabízí až 60% slevu na dlouhodobé registrace. HostGator je obecně známý pro specializovaný hosting, ale jeho sdílený hosting služba je stále jednou z nejlepších na trhu.

Hostgator Sdílené funkce hostování

Při pohledu přes jasnou chybu, že neexistují žádné bezplatné zálohy nebo domény, HostGator’s konkurenční nabídky téměř o každého’s. Získání neomezeného počtu e-mailových účtů je velkým plusem, protože má vyhrazenou podporu 24/7. Skutečnou remízou je však HostGator’s uptime – na 99,99%, to’je nejlepší tam venku.

Možná budete moci hostovat pouze jeden web na serveru HostGator’s Hatchlingový plán, ale upgradujte na balíčky hostovaného hostingu Baby nebo Business a svět je vaše ústřice, s neomezeným hostingem webových stránek. Tam’je také velmi velkorysá 45denní záruka vrácení peněz v nabídce, takže vy’Nemám co ztratit tím, že vyzkouším HostGator.

# 3 InMotion

Nejlepší hodnota za peníze

InMotion vyšel z našeho výzkumu s neuvěřitelných 4,7 pro své sdílené hostingové služby – nejlepší skóre všech poskytovatelů:

Výhody a nevýhody InMotion

KladyNevýhody
 • Nejkomplexnější sada funkcí nabízených kterýmkoli poskytovatelem
 • Může hostit dva webové stránky na svém nejlevnějším plánu
 • Povoleno bylo pouze 25 subdomén podle nejlevnějšího plánu
 • Umět’• hostujte online obchody podle svého nejlevnějšího plánu

Rozdělení cen sdílených hostingů InMotion

InMotion začíná věci s nabídkou 3,99 $ / měsíc po dobu dvou let. To se zvyšuje na 4,99 $ za roční registraci, zatímco meziměsíční cena opět stoupá na 7,99 $ / měsíc.

Na výběr jsou tři plány sdíleného hostování – Launch, Power a Pro – nejdražší z nich prodává za 17,99 $ / měsíc. Přestože je to mírný nárůst nákladů od DreamHost a HostGator, InMotion je opravdu tak dobrý, jak se dostane pro sdílený webhosting.

Funkce sdíleného hostování InMotion

Za prvé, InMotion je jedním z mála poskytovatelů, který vám umožní hostit více webů na jeho nejzákladnějším plánu sdíleného hostování. Nejen to, že do značné míry pokrývá všechny základy, pokud jde o funkce, taky.

Standardně jsou poskytovány bezplatné zálohy, domény a zabezpečení SSL, stejně jako neomezené e-mailové účty, služba pro tvorbu webových stránek a nepřetržitá podpora. Existuje limit pro měsíční návštěvníky (360 000), ačkoli to’je velmi nepravděpodobné, že vás’Překročím limit. Ve zkratce, InMotion předává nejlepšího poskytovatele sdílených hostingů, a stojí za to extra dolar nebo dva za měsíc, pokud se můžete protáhnout.

# 4 A2 Hosting

Nejlepší pro zákaznický servis

A2 Hosting, který má skóre sdíleného hostingu 4,4, patří mezi elitní společnost. Prohlédněte si rozpis skóre zde:

A2 Klady a zápory

KladyNevýhody
 • Záruka vrácení peněz kdykoli
 • Osobní pomoc a podpora 24/7
 • Žádné nejlevnější zálohy nebo domény podle nejlevnějšího plánu
 • Špatná doba bezporuchovosti 99,95%

Rozdělení ceny za sdílené hostování A2

Stejně jako u většiny poskytovatelů sdílených hostingů nabízí A2 tři úrovně plánů. Jeho nejlevnější plán je Lite, který je účtován na 7,99 $ / měsíc – to znamená, že můžete ušetřit 10%, pokud se zaregistrujete ročně, a 20%, pokud se zaregistrujete na dva roky.

Jeho nejdražší plán sdíleného hostování je Turbo, který vás vrátí zpět 18,99 $ / měsíc. To’Je důležité poznamenat, že se jedná o všechny ceny za hosting serverů Linux, který se běžně používá. Windows hosting ceny jsou o trochu dražší.

Funkce sdíleného hostování A2

Jedna věc, kterou si okamžitě všimnete u A2, je úroveň znalostí, kterou mají podpůrní pracovníci. Po absolvování zdlouhavého výcviku, A2 má nejlepší tým podpory my’narazil jsem. Existují bezplatné zálohy (pouze v plánu Turbo), ale existují’s žádná bezplatná doména.

Uptime není’Skvělé, ale získáte neomezený úložný prostor, 25 e-mailových účtů a bezpečnostní certifikát SSL. A pokud vás’ne úplně vyhrál A2’Po vyzkoušení získáte kdykoli záruku vrácení peněz.

# 5 Bluehost

Nejkvalitnější funkce

Přesto, že byl na pátém místě, Bluehost stále získal celkem 4,1 hvězdičky z našeho společného výzkumu hostování a obdivoval výkon v klíčových oblastech:

Bluehost Klady a zápory

KladyNevýhody
 • Bezplatné zálohy a domény
 • Vynikající dostupnost 99,98%
 • Pouze 50 GB úložného prostoru na nejlevnější plán
 • Limit 32 000 návštěvníků webu měsíčně

Rozdělení cen za sdílení hostovaných společností Bluehost

Podobně jako ostatní poskytovatelé v tomto článku si můžete s Bluehostem vyzvednout sdílený hostingový plán za pouhých 2,95 $ / měsíc. Budete však svázáni do tříletého plánu.

Tato cena vyskočí na 4,95 $ / měsíc u ročních plánů, nebo 7,99 $ / měsíc, pokud se platí měsíčně. Na výběr jsou čtyři plány sdíleného hostingu, z nichž nejdražší prodává za 23,99 $ / měsíc.

Funkce sdíleného hostování Bluehost

Bluehost je lépe známý pro hosting WordPress a tam jsou levnější poskytovatelé sdílených hostingů. To znamená, že společnost opravdu dává prémii na kvalitu. Kromě skvělých uptime a bezplatných záloh / domén’s také podpora 24/7 plus integrovaný bezpečnostní certifikát SSL.

Hlavním omezením je skladování. Vy’znovu omezen na 50 GB na Bluehost’s Základní plán, takže’s nedoporučuje se pro těžké weby. Upgradujte na jakýkoli jiný sdílený hostingový plán a získáte neomezený úložný prostor. Doplnění věcí je úplná webdesignová a marketingová služba, i když vy’Nejprve si musíte objednat konzultaci a získat nabídku.

# 6 Hostinger

Nejlepší pro rozmanitost funkcí

Zatímco Bluehost bere dort za nejlepší vlastnosti, Hostinger stále nabízí působivou řadu funkcí za stejně dostupnou cenu.

Hostinger Klady a zápory

KladyNevýhody
 • Silný zážitek z palubní desky pro plány WordPress
 • Vícejazyčná podpora zákazníků
 • Bez telefonické podpory
 • Nízké procento dostupnosti

Rozdělení cen hostingu podle sdíleného hostingu

Hostinger’sdílené plány pohybují se od 7,99 do 15,95 $ / měsíc, a stejně jako většina poskytovatelů na tomto seznamu nabízí hostinger tři různé sdílené plány, ze kterých si můžete vybrat. Každý plán je levnější, protože mu věnujete více času. Ve skutečnosti je Hostinger nejlevnější poskytovatel, když jsou zohledněny obnovovací ceny – plán Single Shared je pouze 0,80 $ / měsíc, pokud se zaregistrujete na čtyři roky.

Hostinger, stejně jako většina poskytovatelů, nabízí 30denní záruku vrácení peněz. Ale méně časté je Hostinger’studentská sleva, která by vám mohla ušetřit 15% z vašeho plánu, pokud ano’znovu způsobilý!

Hostinger Sdílené funkce hostování

Každý sdílený plán hostingerů má alespoň jeden e-mailový účet a 100 GB šířky pásma. Chcete-li získat neomezený počet e-mailových účtů a šířku pásma, vy’Budu muset upgradovat z plánu Single Shared na Premium nebo Business Shared.

U plánů Premium a Business Shared získáte také bezplatnou doménu a přístup Secure Shell (SSH). Hostingerovi však chybí dobré procento dostupnosti – na 99,90%, Hostinger’slib je za pozicemi svých konkurentů. A zatímco její stávající zákaznické služby, od živého chatu po vícejazyčné možnosti, se setkaly s nadšenými recenzemi, Hostinger zaostává za dobami, kdy nevypadá’t v současné době nenabízí telefonickou podporu.

# 7 iPage

Nejlepší pro místo na disku

iPage má určité jasné nedostatky, ale stále fungoval celkově dobře jako poskytovatel sdíleného hostingu. Tady’bližší pohled na jeho silné a slabé stránky:

Výhody a nevýhody iPage

KladyNevýhody
 • Osobní pomoc a podpora 24/7
 • Neomezený počet e-mailových účtů a subdomén
 • Pouze jeden plán na výběr
 • Špatná doba provozu 99,94%

Rozdělení cen sdíleného hostingu iPage

Jeho meziměsíční cena 9,99 $ může být nejdražší na tomto seznamu, ale iPage se stává velmi levný, když se zaregistrujete na tříletý plán (1,99 $ / měsíc).

Aplikace iPage nabízí pouze jeden plán, abyste mohli upgradovat, vy’d potřeba změnit poskytovatele nebo typ hostingu, který používáte. Přesto, s ročními plány přicházejícími na 2,99 $ / měsíc, iPage rozhodně není’T jeden být přehlížen.

Funkce sdíleného hostování iPage

iPage je trochu nahoru a dolů s jeho funkcí nabídky. Uptime je špatný, ale tam’s 24/7 podpora. Získáte neomezený úložný prostor, ale za zálohy musíte zaplatit 100 $. Nakonec však existuje více pozitiv než negativů.

Její limit pro 500 000 návštěvníků by měl být dostatek a spolu s neomezeným počtem e-mailových účtů získáte také certifikát SSL. Pokud potřebujete hostit pouze jeden web – a ne’Nevidím, že se rozšiřuje nad půl milionu návštěvníků měsíčně – pak je iPage více než vhodný.

Nejlepší levné poskytovatele sdílených hostingů: Shrnutí

Tam to máte – podrobný pohled na naše nejlépe hodnocené levné poskytovatele sdílených hostingů. Existují jiní, kteří nabízejí sdílený hosting za podobné ceny, ale neudělali’t stohovat se k této partě, když se propíchnou svými tempy.

Zde je shrnuto’s krémem sdílené hostitelské plodiny.

Levné poskytovatele sdílených hostingů: rekapitulace

 1. DreamHost – Vyvolávací cena: 4,95 $ / měsíc
 2. HostGator – Vyvolávací cena: 5,95 $ / měsíc
 3. V pohybu – Vyvolávací cena: 7,99 $ / měsíc
 4. A2 Hosting – Vyvolávací cena: 7,99 $ / měsíc
 5. Bluehost – Vyvolávací cena: 7,99 $ / měsíc
 6. Hostinger – Vyvolávací cena: 7,99 $ / měsíc
 7. iPage – Vyvolávací cena: 9,99 $ / měsíc

InMotion je pro nás nejlepším poskytovatelem sdíleného hostingu. DreamHost je jasnou volbou, pokud potřebujete spolehlivé služby za výhodnou cenu, zatímco HostGator sedí někde mezi tím v měřítku kvality.

Tam’Je to však jediný způsob, jak zjistit, zda je poskytovatel pro váš web nejlepší, a to’s vyzkoušením. Všech sedm z těchto poskytovatelů nabízí minimální 30denní záruku vrácení peněz, takže vždy můžete dát jednomu víru, abyste viděli, co z toho děláte.

Dostaňte se tam a najděte správného hostitele pro sdílení vašich webových stránek se světem.

FAQs

Kdo nabízí nejlevnější sdílený hosting?

Většina poskytovatelů hostingu inzeruje diskontní sazby – některé za pouhou cenu za měsíc – ale pokud jde o nediskontované ceny, DreamHost nabízí nejnižší meziměsíční sazby. Za svůj nejzákladnější sdílený hostingový plán účtuje DreamHost 4,95 $ měsíčně.

Existují další poskytovatelé sdíleného hostingu?

Ano mnoho! Tento článek se zaměřuje pouze na nejlepší levné poskytovatele sdílených hostingů, ale můžete najít i jiné – například 1&1 IONOS, SiteGround a GoDaddy – všichni nabízejí levné sdílené hostování. jestli ty’hned po nejlepších hostitelích přejděte do naší srovnávací tabulky.

Je sdílený hosting vhodný pro malé firmy?

Většina webových stránek pro malé firmy zjistí, že sdílený hosting je pro ně adekvátní. Ostatní ho mohou vyrůst a rozhodnout se pro hostování VPS, což je obecně považováno za další krok nahoru. jestli ty’Pokud se chystáte hostit web pro malé firmy, podívejte se do našeho průvodce o nejlepších hostitelích pro malé firmy zde.

Co’je rozdíl mezi sdíleným, VPS a vyhrazeným hostingem?

Sdílený hosting je místo, kde váš web sdílí serverový prostor a zdroje s jinými weby. Hostování virtuálního soukromého serveru (VPS) je místo, kde je váš web hostován na virtuálním sdíleném serveru, ale máte větší flexibilitu v zabezpečení a prostředcích. Vyhrazený hosting je, když máte svůj vlastní osobní server.

Je cloud hosting lepší než sdílený hosting?

Cloud hosting je modernější forma levného webhostingu, který v posledních letech roste v oblibě. Jeden není lepší než druhý, ale v závislosti na vašich potřebách může existovat jasný vítěz. Další informace o nejlepších poskytovatelích cloudového hostingu naleznete zde.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me