7 nejlepších platforem elektronického obchodování Vytvořte si svůj obchod ještě dnes

Chcete vydělat peníze online? Pokud ano, vy’jsem na správném místě. Budování úspěšného online obchodu začíná výběrem nejlepší platformy elektronického obchodování pro vás, proto tento článek odhalí sedm nejlepších platforem elektronického obchodování v okolí.


Platformy elektronického obchodování vám umožní vytvořit si vlastní internetový obchod bez jakýchkoli dovedností v oblasti kódování, bezedného rozpočtu nebo stupně webového designu. Jsou dodávány s návrhy a funkcemi specifickými pro elektronický obchod, aby se vaše podnikání stalo co nejjednodušší – a úspěšné -.

Existuje tolik platforem elektronického obchodu, že si jeden může vybrat docela rychle matoucí – zvláště když všichni tvrdí, že jsou nejlepší. Don’Neztrácejte čas ani peníze na špičkové platformě elektronického obchodování. My’Provedli jsme výzkum a nyní můžeme odhalit nejlepších sedm platforem elektronického obchodu!

Nejlepší platformy elektronického obchodování: Top 7 Revidden

 1. Shopify – nejlepší všestranná platforma elektronického obchodování.
 2. Wix – skvělá hodnota za peníze.
 3. BigCommerce – nejlepší pro velké a rychle rostoucí podniky.
 4. Squarespace – nejlepší pro vysoce kvalitní šablony a estetické výkladní skříně.
 5. Weebly – ten, který se dívá.
 6. Volusion – vynikající analytické funkce.
 7. GoDaddy – nejlepší pro začátečníky.

Shopify je nejlepší volbou – to’je výkonný, ale snadno použitelný. Wix je ještě přátelštější pro začátečníky, ale má méně prodejních nástrojů. BigCommerce je ideální pro rychle rostoucí obchody, zatímco Squarespace má nejlepší vzhled. Weebly, Volusion a GoDaddy jsou méně dobře zaoblené, ale mají velké výhody pro správné podnikání.

Provedli jsme stovky hodin výzkumu a testování aby vám tento seznam přinesl, abyste si mohli sednout a užít si rozpis sedmi nejlepších platforem elektronického obchodu. My’Také odhalím, které platformy jsou nejlepší v průmyslu, aby vám poskytl podrobný low-down a pomohl vám začít s tou správnou.

jestli ty’Když se podíváte dál, můžete vidět, jak nejvyšší platformy elektronického obchodování hodnotí klíčové funkce v našem srovnávacím grafu níže. Každá platforma v tomto seznamu má buď bezplatnou zkušební verzi, nebo bezplatný plán, takže si můžete vyzkoušet před nákupem – my’zahrnuli jsme odkazy, abyste je mohli vyzkoušet:

Porovnejte nejlepší webové platformy elektronického obchodování

Chcete-li vybrat platformy elektronického obchodu, které vás nejvíce zajímají, můžete přidat a odebrat sloupce v níže uvedeném grafu pomocí ‘zavřít’ ikony v prvním řádku. Pokud určitá kategorie prvků není’Pokud vás zajímá, můžete jej z grafu odstranit a přizpůsobit tak srovnání. Tímto způsobem vy’Najdu pro vás nejlepší platformu elektronického obchodování v žádném okamžiku!

Nakupujte Wix BigCommerce Čtvercový prostor Weebly Volúze Pojď tati

 • Shopify 4,7 / 5
 • Wix 4,3 / 5
 • BigCommerce 4,2 / 5
 • Čtvercový prostor 4,2 / 5
 • Weebly 4,1 / 5
 • Volusion 3.9 / 5
 • GoDaddy 3.7 / 5

Aktualizujte stavitele shopify logo malý tvůrce webových stránek Nakupujte logo wix Wix logo velkého obchodu BigCommerce čtvercové logo Čtvercový prostor weebly_logotype Weebly volus logo Volúze godaddy logo Pojď tati Celkové hodnocení (BECP) 4,7 / 5 4,3 / 5 4,2 / 5 4,2 / 5 4,1 / 5 3,9 / 5 3,7 / 5 Nejlepší pro ocenění Nejlepší všestranná platforma elektronického obchodování Skvělá hodnota za peníze Nejlepší vestavěné funkce Nejlepší navržené šablony Ten, kdo sleduje skvělé funkce Analytics Nejjednodušší použití Snadné použití 4 3.6 3.3 3.4 4 2.8 4.1 Funkce prodeje Funkce prodeje 4.7 2.6 4.5 3.5 2.6 4.4 2.9 Multikanálová integrace Inventář 5 2 5 5 3 4 5 Platební možnosti Amazon Apple Pay Náměstí Proužek PayPal Funkce webových stránek Funkce webových stránek 4.1 4 4.1 3.6 4 3.5 2.1 Přihlášení zákazníka Členská oblast Ochrana heslem SEO 4 5 5 3 4 4 4 Funkce designu 3.7 4 3.2 4.2 3.2 3.4 2.6 Flexibilita konstrukce Podpora a podpora 4,1 4,7 3,2 3,5 3 3,8 3,3 Cena za peníze 3.5 4.5 3.7 4.4 4.5 3.7 3.4 Zkušební verze zdarma 14denní zkušební verze Ano 15denní zkušební verze 14denní zkušební verze Ano 14denní zkušební verze 30denní zkušební verze zdarma Vstupní plán (měsíčně)

 • 29 dolarů
 • 16,5 $
 • 29,95 $
 • 18 dolarů
 • 8 $
 • 29 dolarů
 • 25 $

Skóre zákazníka Skóre zákazníka 4,7 4,5 3,2 4 4 2,5 4,1 Celkové hodnocení (BECP)

4,7 z 5

4.3z 5

4.2z 5

4.2z 5

4.1z 5

3.9z 5

3.7z 5

Návštěva
Návštěva Shopify
Navštivte Wix
BigCommerce návštěva
Návštěva náměstí
Weebly Visit
Volusion Visit
GoDaddy Chcete se dozvědět více? Podívejte se na naši recenzi Ověřte si naši recenzi Wix Podívejte se na naši recenzi BigCommerce Podívejte se na naši recenzi na náměstí Přidat celkové hodnocení stavitele (BECP) Co je to??

Toto celkové hodnocení je průměrné skóre všech faktorů, které používáme k ohodnocení platforem elektronického obchodu.

Proč na tom záleží?

jestli ty’ve spěchu, toto zobrazení snímku je tu, aby vám poskytlo rychlou odpověď na otázku: ‘což je nejlepší platforma elektronického obchodu?’

Porovnání shopify 4,7 / 5 wix 4,3 / 5 bigcommerce 4,2 / 5 čtvercový prostor 4,2 / 5 weebly 4,1 / 5 objem 3,9 / 5 godaddy 3,7 / 5 Zavřít Nejlepší cenu Co je to??

Podívejte se, které funkce každé platformy elektronického obchodu jsou nejlepší.

Proč na tom záleží?

Toto ocenění ukazuje, ve které oblasti každá platforma překonává své konkurenty. jestli ty’Nejste si jisti, co vy’Pokud hledáte, mohou vám pomoci dostat se na správnou cestu k nalezení dokonalého tvůrce webových stránek pro elektronický obchod.

Porovnání shopify Nejlepší všestranná platforma elektronického obchodování wix Skvělá hodnota za peníze bigcommerce Nejlepší vestavěné funkce čtvercový nejlepší navržený šablony weebly Ten, který chcete sledovat volus Skvělé funkce Analytics godaddy Nejjednodušší použít Zavřít Snadné použití Co je to??

Jak intuitivní je tento stavitel použít?

Proč na tom záleží?

jestli ty’není příliš technologicky důvtipný, stále můžete vytvořit internetový obchod! Víme, že spousta lidí není’příliš důvěru v počítač, a to je důvod, proč jsme’Hodnocení každé platformy elektronického obchodování jsme hodnotili tím, jak snadné je používat. To znamená, že si můžete vybrat platformu vhodnou pro vaši úroveň dovedností.

Porovnání shopify 4/5 wix 3,6 / 5 bigcommerce 3,3 / 5 čtvercový prostor 3,4 / 5 weebly 4/5 objem 2,8 / 5 godaddy 4,1 / 5 Zavřít funkce prodeje Co je to??

Transakční poplatky bez ohledu na to, zda můžete vytvořit propagační kódy a obnovit opuštění košíku. Toto jsou jen některé z prodejních funkcí, které jsme zohlednili, abychom vám poskytli kombinované skóre toho, jak dobrá je každá platforma’s prodejní funkce jsou.

Srovnání shopify 4,7 / 5 wix 2,6 / 5 bigcommerce 4,5 / 5 čtvercový prostor 3,5 / 5 weebly 2,6 / 5 volusion 4,4 / 5 godaddy 2.9 / 5 Zavřít vícekanálová integrace Co je to??

Můžete prodávat na sociálních sítích a na jiných trzích?

Srovnání shopify wix bigcommerce čtvercový prostor divný volúze Pojď tati Zavřít inventář Co je to??

Jak hodnotíme jednotlivé platformy elektronického obchodování’Kvalita inventáře je založena na množství produktů, které můžete prodat, na schopnosti vytvářet více variant, pokud můžete importovat produkty hromadně, na skladě k dispozici správa zásob, zda získáte přehledy příjmů a zda vidíte počet návštěvníků.

Porovnání shopify 5/5 wix 2/5 bigcommerce 5/5 čtvercový prostor 5/5 weebly 3/5 volusion 4/5 godaddy 5/5 Zavřít Amazon Co je to??

Přijímají Amazon jako platební možnost?

Srovnání shopify wix bigcommerce čtvercový prostor divný volúze Pojď tati Zavřete Apple Pay Co je to??

Přijímají jako způsob platby Apple Pay?

Srovnání shopify wix bigcommerce čtvercový prostor divný volúze Pojď tati Zavřete náměstí Co je to??

Přijímají náměstí jako platební možnost?

Srovnání shopify wix bigcommerce čtvercový prostor divný volúze Pojď tati Zavřít Stripe Co je to??

Přijímají Stripe jako platební možnost?

Srovnání shopify wix bigcommerce čtvercový prostor divný volúze Pojď tati Zavřete PayPal Co je to??

Přijímají PayPal jako platební možnost?

Srovnání shopify wix bigcommerce čtvercový prostor divný volúze Pojď tati Zavřít funkce webových stránek Co je to??

Do této kategorie vyšetřování jsou zahrnuty oblasti, jako jsou vestavěné funkce, úložný prostor, kvalita obchodu s aplikacemi a to, zda má platforma schopnost podporovat blog.

Porovnání shopify 4,1 / 5 wix 4/5 bigcommerce 4,1 / 5 čtvercový prostor 3,6 / 5 weebly 4/5 volusion 3,5 / 5 godaddy 2.1 / 5 Zavřít Přihlášení zákazníka Co je to??

Mají jako bezpečnostní možnost přihlášení zákazníka?

Srovnání shopify wix bigcommerce čtvercový prostor divný volúze Pojď tati Zavřít oblast členů Co je to??

Mají členskou oblast jako možnost zabezpečení?

Srovnání shopify wix bigcommerce čtvercový prostor divný volúze Pojď tati Zavřete ochranu heslem Co je to??

Mají jako možnost zabezpečení ochranu heslem?

Srovnání shopify wix bigcommerce čtvercový prostor divný volúze Pojď tati Zavřít SEO Co je to??

Optimalizace pro vyhledávače je schopnost přizpůsobit váš internetový obchod tak, aby jej vyhledávače lépe pochopily, a zlepšily tak vaši viditelnost online.

Proč na tom záleží?

Důležitější online přítomnost je nezbytná pro získání více zákazníků do online obchodu a posílení vašeho spodního řádku!

Porovnání shopify 4/5 wix 5/5 bigcommerce 5/5 čtvercový prostor 3/5 weebly 4/5 volusion 4/5 godaddy 4/5 Zavřít Designové funkce Co je to??

To byla jedna z celkových oblastí, které jsme zkoumali, a to při pohledu na branding a design šablon poskytovaných mimo jiné. Všechny tyto kategorie byly poté spojeny, aby nám poskytly celkovou známku designu.

Porovnání shopify 3.7 / 5 wix 4/5 bigcommerce 3.2 / 5 square squarepace 4.2 / 5 weebly 3.2 / 5 volusion 3.4 / 5 godaddy 2.6 / 5 Close Flexibility of Design Co je to??

Jste schopni změnit téma / šablonu poté, co váš web byl spuštěn?

Srovnání shopify wix bigcommerce čtvercový prostor divný volúze Pojď tati Zavřete nápovědu a podporu Co je to??

Hodnocení počtu způsobů, jak můžete získat podporu od poskytovatele. Nabízí poskytovatel centrum nápovědy, systém vstupenek, telefonní službu a live chat? A je k dispozici podpora telefonického / živého chatu 24/7.

Proč na tom záleží?

Nikdo nemá rád uvíznutí, takže’je uklidňující to vědět’s pomoc po ruce, pokud ji potřebujete. Služba 24/7 je obzvláště důležitá, protože tam dodává osobní nádech a prostředky’Vždy vám někdo pomůže.

Porovnání shopify 4,1 / 5 wix 4,7 / 5 bigcommerce 3,2 / 5 čtvercový prostor 3,5 / 5 weebly 3/5 volusion 3,8 / 5 godaddy 3.3 / 5 Zavřít hodnota za peníze Co je to??

Opravdu pro své peníze dostáváte to nejlepší? Chtěli jsme se ujistit, že vám poskytujeme čestné a reprezentativní informace o tom, zda funkce poskytované jednotlivými staviteli skutečně stojí za cenu, kterou platíte.

Porovnání shopify 3.5 / 5 wix 4.5 / 5 bigcommerce 3.7 / 5 square squarepace 4.4 / 5 weebly 4.5 / 5 volusion 3.7 / 5 godaddy 3.4 / 5 Zavřít zkušební verzi zdarma Co je to??

Nabízejí bezplatnou zkušební verzi?

Porovnání shopify 14denní zkušební wix Ano bigcommerce 15 denní zkušební čtverec 14 denní zkušební weebly Ano volusion 14 denní zkušební godaddy 30 denní zkušební verze Co je to??

Nabízejí bezplatný plán?

Srovnání shopify wix bigcommerce čtvercový prostor divný volúze Pojď tati Zavřít vstupní plán (měsíčně) Co je to??

Nejlevnější plán, který máte k dispozici na této platformě elektronického obchodování.

Proč na tom záleží?

Pokud chcete vytvořit internetový obchod, ale ne’Nemáte-li obrovský rozpočet, bude pravděpodobně vhodné prozkoumat plán vstupní úrovně platformy elektronického obchodování.

Srovnání shopify

 • 29 dolarů

wix

 • 16,5 $

bigcommerce

 • 29,95 $

čtvercový prostor

 • 18 dolarů

divný

 • 8 $

volúze

 • 29 dolarů

Pojď tati

 • 25 $

Zavřít skóre zákazníka Co je to??

Zkoumali jsme, jak pravděpodobné by zákazníci v reálném životě mohli doporučit každou platformu elektronického obchodování, a jak dobře je známo, že každá platforma vám poskytne celkové hodnocení skóre zákazníka.

Porovnání shopify 4,7 / 5 wix 4,5 / 5 bigcommerce 3,2 / 5 čtvercový prostor 4/5 weebly 4/5 volusion 2.5 / 5 godaddy 4.1 / 5 Zavřít

Vyberte stavitele k porovnání

Níže si můžete zobrazit vybrané stavitele

Zrušit Porovnání

Pro srovnání přejeďte prstem

Stále si nejste jisti, která platforma elektronického obchodování je pro vás nejlepší? Žádný problém, vezměte si kvíz se čtyřmi otázkami a najděte svého dokonalého tvůrce!

Stále si nejste jisti, které použít? Osobní doporučení

Jaké jsou nejlepší stavitelé internetového obchodu?

A co vyspělejší nástroje elektronického obchodování?

V tomto článku jsme’Podívám se na snadno použitelné tvůrce webových stránek, které vám umožní vytvořit a spustit internetový obchod. Pokročilí uživatelé mohou mít zájem o řešení elektronického obchodu, jako je WordPress, které můžete použít k zakódování internetového obchodu od nuly. Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si náš článek o pokročilém softwaru pro elektronický obchod.

Další informace

 • Podívejte se na nejlepší stavitele webových stránek elektronického obchodu seřazených vedle sebe. Přečtěte si recenze, získejte hodnocení hvězdičkami a porovnejte jednotlivé platformy, abyste pro vás našli tu nejlepší volbu!

Nejlepší recenze platformy elektronického obchodování

# 1: Nakupujte

Nejlepší všestranná platforma elektronického obchodování.

Začněte prodávat od 29,99 $ měsíčně.

# 2 – Wix

Skvělá hodnota za peníze.

Začněte prodávat od 23 dolarů měsíčně.

# 3 – BigCommerce

Nejlepší pro velké a rychle rostoucí podniky.

Začněte prodávat od 29,95 $ měsíčně.

Hlavy vzhůru! Získejte až tři měsíce zdarma s BigCommerce

Jen jsme vás chtěli informovat, že společnost BigCommerce v současné době nabízí až tři měsíce zdarma když se zaregistrujete do nového plánu. Podívejte se na to!

# 4 – Náměstí

Nejlepší pro vysoce kvalitní šablony a estetickou výkladní skříň.

Začněte prodávat od 18 $ měsíčně.

# 5 – Weebly

Ten, který se má dívat.

Začněte prodávat od 8 $ měsíčně.

# 6 – Volusion

Vynikající analytické funkce.

Začněte prodávat od 29 dolarů měsíčně.

# 7 – GoDaddy

Nejlepší pro začátečníky, super snadné vytvoření internetového obchodu.

Začněte prodávat od 19,99 $ měsíčně.

Nejlepší platforma elektronického obchodu podle produktů, služeb a průmyslu

Pomocí rozbalitelných částí níže si můžete vybrat svůj produkt, službu nebo odvětví a zjistit, která platforma elektronického obchodování je nejlepší.

Nejlepší platforma elektronického obchodování podle funkcí

My’jsme velmi hrdí na náš výzkum. To’Co nás odlišuje od konkurence při hodnocení a hodnocení tvůrců webových stránek a platforem elektronického obchodování.

Chcete-li číst o oblastech, které jsme my’Zkoumali jsme, abyste zjistili, proč na nich záleží a které platformy vítězily v každé kategorii, klikněte na níže rozbalitelné odkazy:

Nejlepší platforma elektronického obchodu podle skóre zákazníka

Proč na tom záleží

Nyní jsme na začátku řekli, že profesionální recenze jsou důležitější než osobní názory – ale to’to neříkej, že Bob ze silnice’s názor ne’vůbec na tom nezáleží! Daleko od toho. Lidé, kteří tyto platformy použili nebo zažili, mají sklon poskytovat dobré druhé názory.

Jak to testujeme

Po našem snadném testování jsme se posadili s lidmi a pohovořili s nimi. Chtěli jsme vědět jejich obecné myšlenky na platformě. Začalo to být složité, ale to ne’neznamená, že si mysleli, že platforma je k ničemu.

Zeptali jsme se, jak je pravděpodobné’d být doporučit příteli platformu, kterou testovali, v měřítku od jednoho do pěti. Stejně jako se snadným používáním byla tato skóre poté zvýšena a každému tvůrci webových stránek elektronického obchodu dala buď pečeť schválení nebo varovný signál..

Kromě toho jsme se podívali na to, jak velká byla společnost (menší platformy mohou být náchylnější k úpadku!). Zohlednili jsme také naši hodnotu za peníze a skóre uživatelské zkušenosti, čímž jsme získali konečné hodnocení skóre zákazníka.

Vítěz kategorie: Shopify

Veřejnost hovořila: Shopify vyšel s nejvyšším doporučením. To’je to také masivní a úspěšná společnost’Pomohlo více než půl milionu obchodníků prodávat online. Jo, a to skončilo sekundu pro snadné použití!

Přečtěte si naši podrobnou recenzi Shopify zde.

Nebo zjistěte, který cenový plán je pro vás nejvhodnější, pomocí naší kontroly cen Shopify.

Další srovnání platformy elektronického obchodu

Snažíte se rozhodnout mezi dvěma různými tvůrci webových stránek pro elektronický obchod? Neboj se, my’přikryl jsem tě. Vedle všech našich podrobných recenzí máme také celou řadu srovnávacích článků. Tyto jamky dvě nebo více platforem proti sobě a řeknou vám klíčové rozdíly.

Typy platforem

Self-hosted (Open Source)

Webové stránky s vlastním hostitelem, jako je WordPress.org, jsou místem, kde platíte za to, aby byl web online. Přichází za příplatek, ale nakonec vlastníte svůj vlastní web a můžete přizpůsobit, jak uznáte za vhodné. Pokud by se však něco pokazilo, bylo by to’Budu na vás, abyste to napravili.

Self-hosted ProsSelf-hosted Cons
 • Neomezené přizpůsobení
 • Více funkčnosti a škálovatelnosti
 • Přidaná cena
 • Vy’zodpovídají za jakékoli problémy

Hostováno (Saas) (včetně kladů a záporů)

Hostované webové stránky jsou balíčky all-in-one. Ony’byly navrženy pomocí tvůrců webových stránek, jako jsou Shopify, BigCommerce a Wix. Náklady na hostování jsou zahrnuty v měsíčním poplatku a platforma vyřeší případné problémy. Ty ne’Vlastníte však svůj hostingový prostor a můžete použít pouze nástroje poskytované samotnou platformou.

Hostované ProsHosted Cons
 • Žádné další náklady
 • Jakékoli problémy jsou řešeny za vás
 • Omezeno na vaši platformu’s schopnosti
 • Spoléhejte se na svou platformu, abyste byli neustále v obraze

Smíšené (CaaS) (včetně kladů a záporů)

Smíšený hosting je místem, kde si berete samoobslužnou platformu a integrujete prvky hostovaných platforem. Například pomocí Shopify’s plugin pro WordPress. Stále máte úplnou flexibilitu na svém webu, ale získáte přístup k některým z Shopify’s vestavěnými nástroji. To’Je to velký dům na půli cesty mezi hostitelem a hostitelem.

Mixed ProsMixed Cons
 • Přizpůsobení pomocí vestavěných funkcí
 • Při aktualizaci svých funkcí se může spolehnout na hostovanou platformu
 • Drahé jako vy’znovu platí za vlastní hosting a plugin
 • Vy’stále zodpovídáte za případné problémy

Kolik stojí platformy elektronického obchodování?

Náklady na platformy elektronického obchodování se značně liší. Tam’s cenový plán pro každou potřebu. Díky platformám, které se netýkají elektronického obchodování, jako jsou Wix, Weebly a Squarespace, můžete prodávat za pouhých 8 $ / měsíc. Samozřejmě, pokud ano’znovu podnik na úrovni podniku, který chce růst, vy’Budu chtít jeden z nejlepších plánů Shopify nebo Bigcommerce, cena za 299 $ / měsíc, respektive 249,95 $ / měsíc.

Udělejte některý z nich zdarma plány nebo zkoušky?

Mnoho z nejlepších platforem elektronického obchodování nabízí bezplatné zkušební verze, které bývají asi 2 týdny dlouhé. Shopify, BigCommerce, Squarespace a Volusion mají bezplatné zkušební verze. Big Cartel je jediná platforma, která vám umožňuje prodávat online zcela zdarma. Wix a Weebly mají zdarma plány, ale nemají’nezahrnují elektronický obchod.

Další informace o cenách

Co pro vás mohou platformy elektronického obchodu udělat?

Co pro vás tedy mohou udělat ty nejlepší platformy elektronického obchodování? No, oni’skvělý způsob, jak prodávat online a vydělat si pár dolarů navíc. Ty ne’Nemusíte být designérským odborníkem a nemusíte’Nepotřebuji znát kód!

Řekněme, že chcete vydělat nějaké peníze online. Chcete postavit obchod pro svou malou firmu nebo začít prodávat na jednoduchém webu elektronického obchodu.

Zní to jako ty?

Vy’prodáváte hrst produktů a začněte přidáním několika krásných obrázků a popisů produktů. Připojíte se k nákupnímu košíku (webový nástroj, který umožňuje vašemu obchodu přijímat platby) a vy’znovu vypnout!

Dále propagujete svůj obchod pomocí různých marketingových technik a lidé začnou navštěvovat. Vy’zjistili jsme, že vaši návštěvníci milují to, co musíte nabídnout, a oni’utrácejí své peníze! Vy’nyní v podnikání!

Zní to vzrušující pravdu?

Ale zde’s problém: pokud’opatrně, ty’Vyčerpám veškerý svůj čas a udržím váš obchod v provozu. Budeš muset:

 • Správa prodejních kanálů (včetně účtů sociálních médií)
 • Vytvořte nový marketingový materiál
 • Reagujte na (někdy naštvaný) e-mail s podporou
 • Spravujte zásoby
 • Analyzujte své prodejní zprávy
 • Zacházejte s daněmi a obávejte se papírování

Házejte to všechno dohromady a vyhráli jste’Nemám ještě čas soustředit se na růst vašeho internetového obchodu (my’Byl jsem tam a udělal to).

Don’Nechte to být vy.

Tak co děláš?

Zde vám může pomoci nejlepší platforma elektronického obchodu.

Každá z nejlepších platforem elektronického obchodování, které uvádíme v této příručce, vám pomůže vytvořit a rozšířit váš internetový obchod.

Můžete si vybrat mezi specializovanými platformami elektronického obchodu, jako je Shopify, a tvůrci webových stránek s funkcemi elektronického obchodu, jako jsou Wix a Weebly. Ne všichni tvůrci webových stránek jsou pro elektronický obchod skvělí, proto jsme provedli průzkum, abychom vám přinesli to nejlepší na trhu.

Ony’znovu všechny platformy elektronického obchodování. Ale který z nich si vyberete, záleží na vašich potřebách, velikosti vaší firmy a typu vašeho obchodu’znovu běží.

Někteří tvůrci webových stránek pro elektronický obchod, jako je Wix, jsou celkově lepší než specializované platformy pro elektronický obchod, jako je Volusion. Tak, že’je nejlepší přemýšlet o tom, kolik produktů vás’znovu prodávat, jak důležitá je pro vás tvůrčí kontrola a jak rychle roste vaše podnikání.

“Dobrá platforma elektronického obchodu je jako sada Lego. Získáte základnu, na které můžete stavět, a pak můžete přidat nové funkce, které změní vzhled, dojem a funkčnost vašeho produktu. Také, pokud se rozhodnete, že už nebudete jako blok, můžete jej odstranit. Jednoduchý! Získáte velkou flexibilitu při stavbě a růstu požadovaného obchodu.”

Nejlepší platformy elektronického obchodování vám umožní přidávat nástroje do online obchodu. Pomůže to nejen vašemu podnikání, ale také uvolní váš čas, abyste se mohli soustředit na další důležitější věci (osobní i profesionální)..

A co návraty??

Don’strach, my’přikryl jsem tě. Vytvořili jsme nový infographic, který přináší jedinečné vhledy do návratové krajiny, odhaluje nejzajímavější spotřebitele a jaké produkty oni’s největší pravděpodobností se vrátí.

Míra návratnosti elektronického obchodování nikdy nebyla větší, protože za posledních pět let vzrostla o 95%, zatímco návratné dodávky se odhadují na náklady podniků do roku 2020 550 miliard USD. Chtěli jsme tento trend dále prozkoumat a spárovat náš vlastní výzkum s údaji od společnosti Optoro ( platforma pro optimalizaci návratnosti), UPS, Reverse Logistics Association, PostNord a známé obchodní weby jako nasdaq.com a shopify.com.

Podívejte se na níže uvedený infographic a dozvíte se více o návratnosti elektronického obchodu a statistikách, které potřebujete znát, abyste mohli v budoucnu dokázat své podnikání.

Statistiky návratnosti elektronického obchodu Naše nejlepší zdroje pro online prodejce, jako jste vy:

Jak vybudovat internetový obchod – Náš podrobný průvodce – získejte prodej online ještě dnes pomocí našeho snadno sledovatelného průvodce

Srovnávací tabulka stavitelů online obchodu – porovnejte přední platformy elektronického obchodování v našem grafu

Porovnejte nejlepší software pro elektronický obchod – dnes pro vás vyberte ten pravý!

Jak si vybrat ten nejlepší?

Nejlepší srovnávací tabulka pro stavitele online obchodu

Jak si tedy vyberete z našich sedmi nejlepších platforem elektronického obchodování? Chcete-li najít správnou platformu, musíte přemýšlet o věcech, jako je snadné použití, aplikace a rozšíření, a o tom, jak daleko chcete svůj obchod rozšířit..

V této sekci jsme’Pokryju to, co byste měli mít na paměti při výběru platformy elektronického obchodování.

V první řadě jsme založili naše rozhodnutí na našem vlastním výzkumu a zkušenostech. Po použití několika platforem elektronického obchodu jsme zjistili, že klíčové způsoby, které vám pomohou provozovat váš internetový obchod, jsou:

 • Mobilní optimalizace
 • Snadnost použití
 • Škálovatelnost
 • Možnosti platby
 • Aplikace a doplňky

Nechat’Je to trochu podrobnější.

Optimalizováno pro mobily

Kolik různých zařízení můžete procházet internetem ve vaší domácnosti?

jestli ty’cokoli jako typická rodina, představuji si docela dost. To platí také pro vaše potenciální zákazníky.

Nakupování na mobilních telefonech je populárnější než kdy jindy. Ve skutečnosti by do roku 2021 mohl mobilní telefon tvořit až 72,9% tržeb z elektronického obchodování – z pouhých 11,6% v roce 2014.

Mobilní optimalizace je skvělý způsob, jak popsat, jak dobře se váš obchod přizpůsobí, když se na něj lidé dívají na různých zařízeních (například chytrý telefon, tablet, notebook) s různými velikostmi obrazovky..

Nejlepší platformy elektronického obchodování zajistí, že váš obchod bude vypadat skvěle, bez ohledu na to, jaké zařízení váš zákazník používá.

Kromě toho nejlepší editoři platformy elektronického obchodu usnadňují sledování toho, jak váš obchod vypadá na různých zařízeních. Mezi náhledem v telefonu a na ploše můžete přepínat kliknutím na tlačítko.

Špičková platforma elektronického obchodování pro vás dokonce udělá spoustu práce. Témata (nazývaná také šablony), která používáte pro návrh svého internetového obchodu, jsou navržena tak, aby vypadala dobře na jakémkoli zařízení.

Například témata Shopify jsou obecně optimalizována pro použití v mobilních i počítačových počítačích. Podobně Wix automaticky přeformátuje váš obchod tak, aby vypadal dobře na mobilních zařízeních. Squarespace, Weebly a BigCommerce také nabízejí obchody vhodné pro mobilní zařízení.

Nejlepší je, že přidání těchto témat a náhled vašich stránek na mobil je snadné. Což nás vede k…

Snadnost použití

Ať už ty’teprve začínáte s prodejem online nebo s online obchodem s cihlami a maltou online, snadné použití je vše.

Všechny naše hlavní platformy elektronického obchodování se liší, ale mají jednu zásadní věc společnou: můžete se připojit online a začít prodávat, aniž byste věděli, jak kódovat.

Co’Je to smysl v tom, že máte všemocný potenciál přizpůsobení, pokud nemáte’Nevím, jak ji používat?

Nejlepší dashboardy platformy elektronického obchodování se snadno a intuitivně používají. Přicházejí také s vynikající zákaznickou podporou a průvodci nastavením, kteří vás provedou budováním vašeho internetového obchodu.

Kvalitní podpora je jako najímat obchodního mentora na plný úvazek. Ony’celý den ve svém koutě a může vás nasměrovat správným směrem, když se něco pokazí.

My’V našem srovnávacím diagramu elektronického obchodování jsme ohodnotili top platformy elektronického obchodování nejméně čtyřmi hvězdičkami z pěti. Ty ne’K vybudování stylového internetového obchodu nepotřebujete žádné znalosti kódování. To neplatí o složitějším elektronickém obchodním softwaru hostovaném jako WordPress a Magento (pokud se chcete o těchto pokročilých nástrojích dozvědět více, navštivte našeho průvodce nejlepším softwarem pro elektronický obchod).

Pokud je pro vás obtížné vytvořit a spustit internetový obchod, je to tak’bude vás to stát čas a peníze. Je to proto, že budete muset strávit spoustu času prací na tom, jak dělat věci, nebo spoustu peněz najímáním designéra, aby pro vás práci provedl..

Naštěstí byly platformy elektronického obchodování navrženy s ohledem na vás. Usnadňují přidávání funkcí, barev, písem a funkcí, které chcete do svého obchodu.

Ony’intuitivní použití – to znamená, že navrhování obchodu by se mělo cítit přirozeně; stačí ukázat a kliknout na funkci, kterou chcete přidat, odebrat nebo změnit.

A nejlepší část?

Každá z našich nejlepších platforem elektronického obchodování nabízí bezplatnou zkušební verzi. Ty ne’nemusím brát naše slovo za to, že oni’snadno se používá. Ujistěte se, že používání platformy je snadné, než odevzdáte své těžce vydělané dolary, a to přihlášením k bezplatné zkušební verzi.

Škálovatelnost

Platforma elektronického obchodování ne’Právě vám dáme to, co právě potřebujete – dává vám to, co potřebujete k úspěšnému dlouhodobému podnikání. Koneckonců, jak rostete, chcete prodat více produktů více zákazníkům, že? Musíte vědět, zda:

 • Váš obchod zvládne další počet nakupujících, aniž by došlo ke zpomalení nebo zhroucení
 • Máte flexibilitu k provádění změn při změnách vašich obchodních cílů
 • Pokud můžete rozšířit svůj sortiment, můžete přidat další produkty
 • Můžete si být jisti, že váš obchod má správné bezpečnostní certifikáty k prodeji online.

Nejlepší platformy elektronického obchodování vám vše a další. Například všechny plány Shopify přicházejí s neomezenou šířkou pásma (množství dat, které může váš obchod zpracovat před tím, než se rozbije), neomezeným ukládáním souborů (takže můžete nahrát tolik kvalitních obrázků produktů, kolik chcete), a neomezenými produkty..

Jak váš obchod roste, věci, které vy’Budu chtít mít luxusní doplňky, jako je lepší analýza vašich zákazníků. Platformy elektronického obchodování to nabízejí tím, že nabízejí řadu plánů, které uspokojí podniky různých velikostí. Čím větší bude váš obchod, tím více budete chtít přemýšlet o přechodu na pokročilejší plán, který je dodáván s více funkcemi.

Rozšíření a aplikace

Nejlepší platformy elektronického obchodování jsou jako nože Švýcarské armády. Umožňují vám provádět všechny důležité funkce provozování internetového obchodu ze stejného místa.

Dělají to tak, že vám poskytují přístup k aplikacím a rozšířením, které můžete přidat do svého obchodu.

Vysvětlíme to trochu hlouběji.

Nejlepší platformy elektronického obchodování, jako jsou Shopify a BigCommerce, mají tržiště, na kterých si můžete vybrat a zvolit další funkce “přišroubovat” do vašeho internetového obchodu.

Do svého internetového obchodu můžete přidat řadu kategorií funkcí:

 • Odbyt & Marketing
 • Doprava / plnění
 • Řízení zásob / objednávek
 • Služby zákazníkům
 • Účetnictví
 • Reporting / Analytics

Pokud chcete získat více podrobností o některém z výše uvedených, přejděte k našim podrobným recenzím platforem

Představte si aplikace jako řešitele problémů. Většina z nejlepších platforem elektronického obchodu v této příručce má obchod, který vás spojí s komplexním seznamem aplikací. Existuje jen jeden z vás, takže výběr pevné platformy elektronického obchodu, který vám poskytne nástroje nezbytné pro růst s vaší firmou, je tak důležitý.

Možnosti platby

Nejlepší platformy elektronického obchodování poskytují řadu platebních možností, včetně:

 • PayPal
 • Visa nebo debetní karta
 • Kreditní karta
 • Amazon Pay
 • Apple Pay
 • Kryptoměna (například bitcoin)

To’vše o výběru.

Čím více možností můžete dát svým zákazníkům, tím větší máte šanci na prodej.

Nyní víte, jaké klíčové způsoby vám platforma elektronického obchodu může pomoci vybudovat a rozšířit internetový obchod. A ty’Přečetl jsem si také náš seznam nejlepších sedmi platforem elektronického obchodu. Takže teď’Je na vás, abyste se rozhodli, který z nich nejlépe vyhovuje vašemu podnikání.

Tam’na to žádná magická odpověď’je to pravé pro každého. To’Budu záležet na velikosti a růstu vaší firmy, na vaší vlastní úrovni důvěry v techniku, na tom, jak velkou kreativní kontrolu chcete, nebo na jakých typech produktů’se chystám prodat. Správná platforma elektronického obchodování pro vás se může postupem času měnit, jak vaše firma roste nebo se mění.

Další informace

 • Podívejte se na náš srovnávací graf elektronického obchodu a procházejte přední platformy elektronického obchodu vedle sebe

Závěr

V této příručce jsme’Představili jsme vám sedm nejlepších platforem elektronického obchodování. Vyhrál jsi’Neztrácejte čas na nižších platformách – místo toho vy’Nyní jste připraveni vybrat si prvotřídní platformu pro vytvoření online obchodu a začít prodávat online.

Nechat’s rekapitulace rychle.

7 nejlepších platforem elektronického obchodu: Shrnutí

 1. Nakupujte: Snadné použití s ​​působivou řadou profesionálních prodejních nástrojů.
 2. Wix: Velmi přizpůsobitelný webový tvůrce, který je ideální pro malé obchody.
 3. BigCommerce: Neuvěřitelně škálovatelná platforma nabitá výkonnými funkcemi.
 4. Čtvercový prostor: Krásné designy dělají toto perfektní pro vytvoření stylové výkladní skříně.
 5. Weebly: Tvůrce webových stránek se silným zaměřením na podnikatele.
 6. Volúze: Ačkoli populární, Volusion’největší sílou jsou analytické nástroje.
 7. Pojď tati: Nejjednodušší a nejrychlejší platforma k použití, ale postrádá skutečnou sílu.

Možná jsme tyto platformy elektronického obchodování zařadili, ale pravda je pro vás ta pravá, bude záviset na řadě různých faktorů.

Doufáme, že’Vysvětlil jsem, jak vám platformy elektronického obchodování pomohou rozšířit váš internetový obchod automatizací běžných úkolů a uvolněním vašeho času zaměřit se na další aspekty vašeho podnikání. To’s proč zvolit nejlepší platformu elektronického obchodu – ten, který’Je flexibilní a má správné nástroje – je opravdu důležitá.

Například Shopify a BigCommerce mají komplexní tržiště, kde si můžete vybírat a vybírat bezplatné a placené aplikace, abyste do svého podnikání přidali více funkcí. Jedná se o tak silné platformy elektronického obchodování, protože mají hloubku, kterou ve vašem podnikání poroste.

Wix a Weebly vám mezitím ušetří spoustu času (a peněz), protože oni’znovu snadno použitelné. Vy’Budu je moci vyzvednout stejně snadno jako na kole.

V určitém okamžiku to je’Vše o získání správného pákového efektu pro rozšíření vašeho podnikání, aniž byste zabírali více svého omezeného času. Zde vám platformy elektronického obchodu mohou poskytnout ty správné nástroje pro úspěch.

Pamatovat, každá platforma na tomto seznamu přichází s bezplatnou zkušební verzí nebo bezplatným plánem, takže můžete zkusit některou z nich bez rizika, než se rozhodnete. Don’T miss out – vaše perfektní platforma elektronického obchodu čeká, takže dnes můžete začít bezplatnou zkušební verzí!

FAQs

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map