7 nejlepších poskytovatelů hostingu cPanel: Převezměte kontrolu nad svým hostingem ještě dnes

nejlepší poskytovatelé cpanel hosting poskytoval obrazTento článek vás provede divokou jízdou nejlepšími poskytovateli hostingu cPanel a pomůže vám vybrat tu správnou pro vás.


Většina poskytovatelů hostingu dává svým uživatelům ovládací panel. Myslete na svůj ovládací panel jako na palubní desku – to’s rozhraním, které používáte ke správě vašich hostitelských služeb, účtu a funkcí serveru, vše na jednom místě. Usnadňuje správu názvů domén, e-mailových adres, záloh a dalších.

cPanel je jednou z nejpopulárnějších možností ovládacího panelu, protože to usnadňuje provoz vašich webových stránek. Dodává se s tunami nástrojů a – hlavně pro váš klid v mysli – to’s mimořádně spolehlivé.

Protože to’Je to tak široce dostupné od řady poskytovatelů hostingu, výběr toho nejlepšího cPanelu pro vás může být obtížný. Provedli jsme vlastní specializovaný výzkum a přišli jsme se sedmi nejlepšími poskytovateli hostingu cPanel.

Ať už si vyberete číslo jedna nebo číslo sedm, můžete si být jisti, že se jedná o krém plodiny světa cPanel.

Contents

7 nejlepších poskytovatelů cPanel hostingu

 1. Bluehost – Nejlepší celkový poskytovatel hostingu.
 2. HostGator – Nejlepší pro provozuschopnost.
 3. V pohybu – Nejlepší pro sdílený a VPS hosting.
 4. A2 Hosting – Nejlepší pro cloud hosting.
 5. SiteGround – Nejlepší pro spolehlivost.
 6. GoDaddy Hosting – Nejlepší pro další funkce.
 7. HostPapa – Nejlepší pro bodnutí vás drahými náklady na obnovu.

Bluehost je vaše nejlepší volba – to’je celkově nejlepším hostitelem a nabízí obzvláště výkonný hosting WordPress. HostGator je další silný uchazeč s působivými 99,99% provozuschopností. V pohybu’s cPanel je optimalizován pro VPS hosting, zatímco A2 Hosting je poskytovatelem číslo jedna pro cloud hosting. SiteGround nabízí spolehlivý hosting bez stresu a GoDaddy nabízí spoustu dalších funkcí. HostPapa přichází na poslední místo se svými drahými cenami za obnovení.

S tolika poskytovateli tam venku’Je snadné se zapadnout při pokusu najít ty nejlepší. Že’to je proč’znovu tady!

My’Porovnáme tyto špičkové poskytovatele a rozložíme je, takže můžete učinit co nejvíce informované a sebevědomější rozhodnutí. Na konci tohoto článku vy’Budu znát výhody a výhody nejlepších poskytovatelů hostingu cPanel – a to nejlepší ze všech, vy’Vím, která z nich je pro vás tou nejlepší volbou.

Další informace

 • Jste novým webhostingem? Podívejte se na náš úvod: Webhostingové služby: Co je to webhosting?
 • Porovnejte top poskytovatele vedle sebe v našem Tabulka srovnání webhostingových služeb
 • Získejte úplné minimum Nejlepší poskytovatelé webhostingu v naší podrobné recenzi
 • Koláč se základy v našem průvodci: Jak hostit web

Nejlepší poskytovatelé hostingu cPanel

Místo toho, abyste museli procházet internet hledáním podrobností o každém poskytovateli’s ovládacími panely jsme se rozhodli zvýšit. My’Vyzkoušeli jsme, testovali, porovnávali a porovnávali každého poskytovatele hostingu, aby vám přinesli to nejlepší z partie.

Porovnání hostování cPanel vedle sebe

ProviderSupportDisk SpaceUptimeMoney-back Guarantee * Nejlevnější cenaBluehostHostGatorV pohybuA2 HostingSiteGroundPojď tatiHostPapa
24/750 GB – neomezeno99,98%30 dní2,75 $
24/7Neomezený99,99%45 dní2,75 $
24/7

Neomezený

99,97%

90 dní6,39 $
24/7Neomezený99,95%Kdykoli3,92 $
24/710 GB – 960 GB99,98%30 dní3,95 $
24/7100 GB – neomezeno99,97%Ne4,99 $
Živý chat a telefon100 GB – neomezeno99,97%48 hodin3,95 $

* Toto zobrazuje minimální časové období – může se lišit v závislosti na typu hostingu, který si vyberete.

Toto jsou klíčové funkce každého poskytovatele, takže můžete porovnat co’je v nabídce vedle sebe. To může být snazší než číst o nich všechny zvlášť, zejména pokud jde o technické funkce, jako je provozuschopnost a místo na disku.

jestli ty’jste připraveni skočit nejprve do kruhu s každým poskytovatelem a pak pokračovat. Alternativně, pokud potřebujete trochu aktualizovat tyto klíčové funkce, zde’s rychlé zhroucení.

Vysvětlené funkce

Místo na disku: Místo na disku nebo úložný prostor je to, kolik místa musíte uložit’s obsahem. Přemýšlejte o souborech, obrázcích, stránkách, o všech krásných věcech, které tvoří váš web – všichni potřebují někam jít! Pokud je vaše úložiště příliš malé, je to’je snadné si představit, co vás trápí’Když do svého webu přidáváte obsah, narazím na něj…

Uptime: Uptime je procento času, kdy je server spuštěn, což znamená, že weby, které podporuje, jsou také funkční. Pokud je váš server vždy mimo provoz, jak bude někdo někdy navštěvovat váš web? Provozní doba je nezbytná pro udržení krok s konkurencí, takže se ujistěte, že’s co nejblíže ke 100%. HostGator má například impozantní provozuschopnost: 99,99%!

Poznámka k ceně: Ceny v tabulce výše odrážejí zlevněné ceny, které tito poskytovatelé nabízejí novým zákazníkům. Pokud se chcete přihlásit k nejzákladnějšímu sdílenému hostingovému plánu, to’s nejnižší cenou, kterou můžete očekávat.

Cena i místo na disku se budou lišit v závislosti na typu hostingu, který si vyberete a na jakém plánu se zaregistrujete.

# 1. Bluehost

Nejlepší celkový poskytovatel hostingu

Bluehost Klady a zápory

ProsCons
 • Nejlepší pro hostování webů WordPress
 • Nabízí stabilní a spolehlivý hosting
 • Add-ons u pokladny může zvýšit cenu, pokud jste don’Zrušte jejich výběr

Hledáte hosting pro svůj web WordPress? Už nehledejte! Bluehost může’t být porazen – nejenže to vyšlo jako nejlepší celkový poskytovatel hostingu v našem výzkumu, to’je také číslo jedna doporučený poskytovatel WordPress sám.

Domníváme se, že’Je to něco, co stojí za to křičet, zvláště když náš výzkum Bluehost podporoval’s nárok na slávu WordPress. Zajišťuje webové stránky všech typů a velikostí se sdílenými, VPS a vyhrazenými plány, jakož i speciálně přizpůsobený sdílený hosting WordPress, hosting WooCommerce a spravovaný hosting WordPress..

Bluehost jde nad rámec svých uživatelů. Například Bluehost’Spravované plány WordPress zahrnují:

 • Bezplatná doména, která dává vašemu webu silnější identitu
 • Automatické aktualizace softwaru aby váš web byl aktuální a bezpečný
 • Zálohy zdarma pro zážitek bez stresu
 • Neomezené úložiště aby váš web mohl volně růst
 • Neměřená šířka pásma takže si můžete vychutnat vysokou úroveň provozu

Bluehost je na vrcholu své hry, pokud jde o WordPress, ale ne’Nemusím si vybrat konkrétní plán WordPress. V našem výzkumu se Bluehost také osvědčil v oblasti VPS hostingu a dedikovaného hostingu, díky řadě svých spolehlivých funkcí a slušného skóre dostupnosti 99,98%.

Noví zákazníci mohou sdílet sdílený hosting WordPress již od 2,95 $ / měsíc s Bluehostem (obvykle 7,99 $).

Všichni z Bluehost’s hosting plány přicházejí s 30denní záruka vrácení peněz, takže pokud’se službou, kterou dostáváte, nejste úplně spokojeni’Dostanu plnou náhradu.

Pro spravovaný hosting WordPress vy’s Bluehost se znovu dívám na počáteční cenu 19,95 $ měsíčně až 49,95 $ měsíčně’s propagační ceny.

Bluehost’s cPanel je v souladu se zbytkem své značky – čistý, jednoduchý a spolehlivý.

Bluehost cpanelBluehost cPanel je čistý, jasný a snadno najít cestu kolem. Domény, e-mailové účty, pluginy a další můžete spravovat na hlavním panelu.

Další informace

 • Přečtěte si více o Bluehost v naší důkladné Recenze Bluehost
 • Ujistěte se, že Bluehost odpovídá vašemu rozpočtu s naším Bluehost Pricing Review
 • Proč je Bluehost tak dobrý pro WordPress? Zjistěte si v naší recenzi nejlepší poskytovatel služeb WordPresss
 • Najděte perfektního poskytovatele pro váš web WordPress pomocí Nejlepší spravovaní poskytovatelé hostování WordPress

# 2. HostGator

Nejlepší pro provozuschopnost

HostGator Klady a zápory

ProsCons
 • 99,99% dostupnosti
 • Snadno použitelný ovládací panel
 • Tam jsou levnější poskytovatelé tam
 • Portál podpory může být ohromující

HostGator nebere jen cenu za nejlepší skóre dostupnosti, ale ukradne také výhru nejlepší specializovaný poskytovatel hostingu.

Tak proč je to tak dobré? Pro začátek to dopadne na scénu s působivé 99,99% dostupnosti. Že’s nejvyšší skóre dostupnosti, které můžete realisticky očekávat od jakéhokoli poskytovatele, díky drobným aktualizacím a poruchám, které ovlivní server.

HostGator je těsně na druhém místě před společností Bluehost a kombinuje své vysoké skóre dostupnosti a celou řadu možností podpory, spoustu typů hostování a celou řadu kvalitních funkcí (například CodeGuard)..

Co’s více, HostGator přizpůsobil svůj cPanel, aby byl ještě snadnější použití – to’s velmi jednoduchá navigace a nalezení všeho, co potřebujete. Na portálu podpory HostGator je také spousta videí, článků a průvodců pro případ, že byste uvízli!

hostgator cpanelHostGator používá cPanel, aby svým uživatelům poskytoval jasné a snadné rozhraní, ze kterého mohou své stránky provozovat. Můžete spravovat domény, sledovat provoz a dělat mnohem více z ovládacího panelu.

HostGator fungoval obzvláště dobře, pokud jde o vyhrazený hosting. Získáte solidní řadu funkcí, včetně:

 • Vestavěné zabezpečení SSL udržet návštěvníky v bezpečí a Google spokojeni
 • 1TB místa na disku ukládat tuny obsahu
 • Výběr z Linux nebo Windows hosting aby vyhovoval vašim potřebám
 • Neměřená šířka pásma zvládnout vysoký provoz
 • 8 GB RAM aby vše běželo hladce

… a to’Je to jen na nejlevnější specializovaný plán!

HostGator’Nejlevnější vyhrazený plán je jeho výstižně pojmenovaný plán Value Server, náklady 119 $ měsíčně pro nové uživatele. jestli ty’Pokud nejste připraveni na vyhrazený hosting, můžete hostovat s hostgatorem jen za pouhých 2,75 $ měsíčně na nejlevnější sdílený plán.

hostgator nejlepší poskytovatel cpanelS hostgatorem můžete začít hostovat za pouhých 2,75 $ měsíčně za nejlevnější sdílený hostingový plán.

Další informace

 • Přečtěte si náš plný Recenze HostGator pro více informací o tomto populárním poskytovateli
 • Přečtěte si více o Nejlepší specializovaní poskytovatelé hostingu
 • Porovnejte HostGator se svými konkurenty:
  • HostGator vs GoDaddy
  • SiteGround vs HostGator
  • Bluehost vs HostGator

# 3. V pohybu

Nejlepší pro sdílené a VPS hosting

Výhody a nevýhody InMotion

ProsCons
 • Nejlepší poskytovatel sdíleného hostingu
 • Nejlepší poskytovatel VPS hostingu, s optimalizovaným VPS cPanel
 • Není to nejlevnější poskytovatel na trhu

InMotion může’t být porazen, pokud jde o sdílený hosting a VPS hosting. To se dostalo na vrchol ligy pro oba typy hostingu, působivé skóre pro funkce, místo na disku a pomoc a podporu.

Většina lidí začíná společným hostingem’Je to nejzákladnější možnost a InMotion obsahuje řadu funkcí, které zajistí, že váš web bude mít nejlepší začátek v životě. Za 6,39 $ měsíčně, můžete očekávat bezplatné zálohy, bezplatnou doménu, neomezené e-mailové účty, neomezené místo na disku a další.

A když to bude’s čas, aby vaše stránky robustnější hosting plánu, můžete počítat s tím, že InMotion bude poskytovat také hvězdný hosting VPS. Plány začínají na 29,19 USD měsíčně a zahrnují funkce, jako je přístup root (pro maximální kontrolu a přizpůsobení na vašem serveru), bezplatné zálohy (pro klid) a až 260 GB úložného prostoru, aby poskytly vašemu webu prostor pro růst.

V pohybu’s cPanel je přehledný a jasný, vše na jedné stránce.

inmotion cpanelInMotion používá cPanel, aby vám poskytl komplexní, all-in-one centrum pro správu vašeho webu.

To usnadňuje správu různých částí webu a sledování statistik, jako je využití šířky pásma. Můžete procházet nebo používat odkazy nabídky v horní části a přeskočit přímo na požadovanou sekci, nebo můžete pomocí vyhledávací lišty zúžit výsledky.

vyhledávání motivů cmotelVyhledávací lišta usnadňuje přímý přístup k oblastem, které chcete spravovat.

Jedním z dalších bonusů InMotion používající cPanel je to, že od té doby dostanete skutečně přizpůsobenou službu cPanel lze speciálně optimalizovat pro hosting VPS. cPanel VPS Optimized zajišťuje, že zdroje jsou využívány minimálně, což zvyšuje výkon a rychlost.

Tato verze cPanel je součástí celé aplikace InMotion’s VPS plány – kombinujte tuto zvlášť optimalizovanou službu s InMotion’s prvotřídními funkcemi a vy’Mám výherní kombinaci!

inmotion nejlepší cpanel vps poskytovatelInMotion je nejlepší poskytovatel VPS hostingu a zahrnuje cPanel, který uživatelům poskytuje nejlepší možný výkon pro jejich webové stránky.

Další informace

 • Přečtěte si náš plný Recenze hostování InMotion pro podrobný pohled na tohoto působivého poskytovatele
 • Zjistěte více o Nejlepší poskytovatelé sdíleného hostingu v naší recenzi
 • Porovnejte Nejlepší poskytovatelé VPS hostingu v naší úplné recenzi
 • Vyberte si nejlepšího poskytovatele pro svůj web a svůj rozpočet s naší kontrolou nejlepší levné poskytovatele hostingu VPS
 • Nejste si jisti, jaký typ hostingu potřebujete? Náš Sdílený hosting vs VPS hosting srovnání vás nastaví na správnou cestu!

# 4. A2 Hosting

Nejlepší pro cloudhosting

A2 Hosting Klady a zápory

ProsCons
 • Nejlepší pro cloud hosting
 • Skvělý zákaznický servis
 • Poměrně nízké skóre dostupnosti za 99,95%

Špatný zákaznický servis je jednou z nejvíce frustrujících věcí kolem vás’Nechci být poslední osobou, která bude vědět, kdy se na vašem webu něco pokazí! Že’je něco, co nemáte’S A2 Hosting se nemusíte obávat. Blesk rychle a ochotně pomůže, můžete se spolehnout na A2 Hosting pro zákaznický servis!

V našem výzkumu, A2 Hosting také vynikl svým vynikajícím cloudovým hostingem, což vám umožní přizpůsobit zdroje plánu podle vašich potřeb.

A2 Hosting používá cPanel díky svému intuitivnímu designu a snadno použitelnému rozhraní. Využívá tento populární ovládací panel k napájení svých sdílených serverů VPS, dedikovaných a distributorských serverů a kombinuje cPanel s vysoce výkonnými SwiftServers, aby poskytl vašemu webu energii a rychlost, kterou potřebuje..

A co jeho hosting?? A2 Hosting je solidní volba – v našem výzkumu dosáhlo velmi slušných 4,3 hvězdiček z celkových 5. Má celou řadu možností nápovědy a podpory a široký výběr různých typů hostování.

Tam, kde A2 Hosting padl, však bylo jeho docela nízké skóre dostupnosti za 99,95%. I přes tuto vadu to ještě skončilo tři nejlepší poskytovatelé pro sdílený hosting, hosting VPS, cloudový hosting a spravovaný hosting WordPress.

A2 Hosting’Ceny začínají na 3,92 USD za nejlevnější sdílený hostingový plán a nabízejí také velkorysou záruku vrácení peněz kdykoli.

V centru podpory hostingu A2 je spousta tutoriálů a článků, které vám pomohou zvládnout cPanel, a to’Je snadné se osobně spojit s případnými dotazy.

a2 hosting zákaznických služeb poskytovatele cpanelA2 Hosting svítí, pokud jde o zákaznický servis, takže se můžete cítit pohodlně a oslovit jakékoli otázky, které byste mohli mít.

Další informace

 • Přečtěte si náš plný Recenze hostingu A2 abych zjistil, jestli’je pro vás tou správnou volbou

# 5. SiteGround

Nejlepší pro spolehlivost

SiteGround Klady a zápory

ProsCons
 • Doporučeno WordPress
 • Vynikající hodnota za peníze
 • Málo místa na disku
 • Žádná bezplatná doména

Pokud je vaše hlavní zaměření na stabilní, spolehlivý hosting bez stresu, pak je pro vás volba SiteGround. Všechny plány SiteGround jsou dodávány se součástí cPanel, což usnadňuje správu účtu. Spravujte své domény, sledujte fakturaci a dokonce podporujte přístup prostřednictvím ovládacího panelu s funkcí SiteGround.

S aplikací SiteGround máte spoustu možností hostování. To se nestalo’t vyniknout v našem výzkumu z dobrých nebo špatných důvodů – sedí pohodlně mezi svými konkurenty, s 4 z 5 hvězdiček celkem.

SiteGround nabízí sedm typů hostingu. Z toho, to’je nejsilnější ve svém vyhrazeném hostování a spravovaném hostování WordPress. To’Není to ani na prvním místě, ale je to tak doporučeno WordPress, protože jeho přizpůsobené funkce.

Od 3,95 $ měsíčně získáte základní funkce WordPress, jako je bezplatná instalace a migrace, denní zálohy, automatické aktualizace a odborná podpora WordPress. To’není úplně na Bluehostu’s úrovní, ale je to’je to bezpečná a solidní volba.

spolehlivý hosting cpanelCelý server SiteGround’s hosting plány přicházejí s nejnovější verzí cPanel, přizpůsobený tak, aby byl ještě příjemnější pro začátečníky

Další informace

 • Přečtěte si náš plný Recenze SiteGround pro podrobné informace o jeho vlastnostech, cenách a další
 • Roztrhané mezi poskytovateli? Přečtěte si naše odborná srovnání, abyste našli svou nejlepší volbu:
  • SiteGround vs GoDaddy
  • SiteGround vs InMotion
  • SiteGround vs Bluehost
  • SiteGround vs HostGator

# 6. GoDaddy Hosting

Nejlepší pro zvláštní funkce

Výhody a nevýhody GoDaddy

ProsCons
 • Dodává se s mnoha funkcemi, vestavěnými i volitelnými doplňky
 • Snadná správa více služeb z jednoho řídicího panelu
 • Na většinu hostingových plánů není záruka vrácení peněz

Pro všestrannou službu, včetně hostingu, doménových jmen, e-mailu, marketingu a dalších, se podívejte na GoDaddy. To’Není tam nejpokročilejší poskytovatel hostingu, ale má k dispozici celou řadu dalších nástrojů, které vás vyzbrojí.

GoDaddy nabízí celou řadu možností, které můžete snadno spravovat na jednom místě. Díky tomu je populární, ne-li zvláště silná volba.

V našem výzkumu GoDaddy skóroval nejlepší známky za vlastnosti svých sdílených hostingových plánů. Díky svému nejlevnějšímu ekonomickému plánu můžete využít bezplatné zálohy, bezplatnou doménu, bezplatný obchodní e-mail pro první rok a další.

Díky všem těm šikovným komparsům GoDaddy skóroval vysoce pro funkce v našem výzkumu.

Když však GoDaddy ztratil na hodnotě, klesl. Bez záruky vrácení peněz na většinu hostingových plánů (včetně sdíleného hostování) a docela robustních nákladů na obnovu vyhrál GoDaddy’nedostanu ti největší třesk za babku.

cPanel ne’t podpora Windows hosting, takže cPanel dostanete s GoDaddy, pouze pokud se zaregistrujete pro některý z jeho hostingových plánů pro Linux. Obvykle doporučujeme hosting Linuxu’je rychlejší a obecně levnější, zatímco Windows jsou konkrétnější a nejde’Většina uživatelů to nepotřebuje.

godaddy cpanel sdílel linux hostingGoDaddy používá cPanel pro svůj ovládací panel, což znamená, že máte zaručené spolehlivé a snadno ovladatelné rozhraní pro správu účtu a webových stránek.

Další informace

 • Přečtěte si naše Recenze GoDaddy Hosting zjistit, co to je’je v obchodě

# 7. HostPapa

Nejlepší pro žihadlo vám drahé obnovovací ceny

HostPapa Klady a zápory

ProsCons
 • Neomezená šířka pásma na nejlevnější plány
 • K dispozici je bezplatná registrace domény
 • Vysoké náklady na obnovu
 • Žádné bezplatné zálohy

HostPapa má solidní řadu funkcí a ve svém výzkumu skóroval osobní nejlepší pro své sdílené plány hostování WordPress. Získáte řadu funkcí, včetně:

 • Doména zdarma
 • Aktualizace softwaru
 • Zabezpečení SSL
 • Neomezená šířka pásma

Myslíme si to’je nejlepší být upřímný, a proto byste si měli být vědomi toho, že HostPapa má nějaké drahé náklady na obnovu. Přestože to může mít atraktivní prodejní funkce pro nové uživatele, HostPapa není’To je přitažlivé, když se obnovuje doba obnovy.

Pokud se zaregistrujete s vědomím dlouhodobých nákladů, může být HostPapa skvělou volbou.

Propagační ceny se pohybují od 3,95 dolaru za měsíc do 12,95 dolaru za hostPapa’s tři sdílené hostingové plány WordPress. Díky 99,97% dostupnosti, dostatku volného místa na disku a uživatelsky přívětivému cPanelu má HostPapa výhody, které stojí za to přemýšlet o.

hostpapa cpanelHostPapa’s cPanel je jasný, uživatelsky přívětivý a snadno se orientuje.

Další informace

 • Přečtěte si naše Recenze HostPapa abychom zjistili, zda to je’je pro vás to pravé

Existují další poskytovatelé hostingu cPanel?

cPanel je jedním z nejpoužívanějších ovládacích panelů na trhu, hlavně proto, že je’s tak snadné použití. Samozřejmě má smysl, že tam existuje více poskytovatelů, kteří používají cPanel než sedm v našem seznamu – ale tito jsou nejlepší sedm!

Existují další poskytovatelé, kteří používají svou vlastní verzi cPanel, kterou my’jsem zkoumal a může doporučit. Tito poskytovatelé jsou nejlepší, pokud chcete něco trochu jiného, ​​ale stejně uživatelsky přívětivé.

iPage

Bezpochyby, iPage je nejsilnější, pokud jde o hodnotu za peníze. Můžete sdílet s iPage již od 1,99 dolaru za měsíc na jeho sdíleném hostingovém plánu – to’s 75% slevou z běžné ceny a zahrnuje bezplatnou registraci domény!

Hlavní věcí, kterou musíte o iPage vědět, je to, že to tak není’t cPanel – má své vlastní Ovládací panel iPage. Účelem použití tohoto uživatelského ovládacího panelu je zjednodušit design ještě více než cPanel, aby byl co nejpříjemnější pro začátečníky. Tento řídicí panel také poskytuje rychlý a snadný přístup ke všem vašim nástrojům pro správu a může přizpůsobit svůj design tak, aby odrážel samotný iPage.

Celkově je iPage dobrým poskytovatelem hostingu, který je přátelský s rozpočtem, což je perfektní, pokud chcete věci jednoduše udržet. Své “jedna velikost pro všechny” sdílený hostingový plán znamená, že nemáte’S růstem vašich stránek se nemusíte starat o zvyšování nákladů.

DreamHost

DreamHost je nejlepší poskytovatel hostingu úložného prostoru. Místo cPanelu má DreamHost vlastní ovládací panel s názvem DreamHost Panel.

Panel DreamHost funguje podobným způsobem jako cPanel a poskytuje vám ovládací prvky ke správě všeho od plateb a serverů po váš účet, podporu přístupu a další. Má jednoduché nabídky, užitečné odkazy a důležitý vyhledávací panel pro rychlé opravy.

DreamHost je dalším poskytovatelem, který doporučuje WordPress, a má k dispozici působivou škálu funkcí.

WPEngine

WPEngine je zaměřen na uživatele WordPressu, přičemž si mohou vybrat ze čtyř spravovaných hostingových plánů WordPress.

To’Není divu, že tento speciální balíček WordPress je dodáván s prvotřídní pomocí a podporou. Vy’Abychom odemkli nepřetržitou telefonickou podporu, musíte se zaregistrovat do plánu růstu $ 115 za měsíc, nebo být odvážní a jít na vlastní plán pro přístup k konzultačnímu na palubě (ooh).

WPEngine používá svou vlastní verzi cPanel, kterou vytvořil, aby uživatelům poskytl co nejlepší zážitek z WPEngine. Tento ovládací panel se nazývá Uživatelský portál, a umožňuje vám přístup ke všem hlavním funkcím, jako jsou statistiky návštěvníků, využití úložného prostoru a šířky pásma a správa domén.

uživatelský portál wpengineWPEngine’s Uživatelský portál poskytuje čisté a jednoduché rozhraní pro správu webu.

cPanel nebo vlastní ovládací panel – jak se porovnávají?

Na konci dne budou všechny ovládací panely vykonávat podobnou práci – vy’Budete mít centrální, vše-v-jednom centru pro správu důležitých funkcí vašeho webu.

Zatímco různí poskytovatelé přizpůsobí svůj cPanel, základy zůstávají stejné. Máte výhodu standardních průvodců a příruček cPanel online, které vám pomohou, a přepínání mezi poskytovateli je snadné.

Vlastní ovládací panely poskytují přizpůsobenější a specifičtější službu, plněné poskytovatelem’vlastní data a design ve prospěch vás a vašich stránek. Nicméně, tam’Je to také větší prostor pro riziko – ty ne’Nevím, jak snadné nebo obtížné může být použití, a později by poskytovatelé přepínání mohli být obtížnější.

Někteří poskytovatelé skutečně poskytují ukázku svého ovládacího panelu, což je skvělý způsob, jak zjistit, zda zaškrtne vaše políčka před registrací.

Další informace

 • Chcete vědět více o cloudhostingu? Přečtěte si o Nejlepší poskytovatelé cloudového hostingu v našem hloubkovém přezkumu
 • Přečtěte si naše iPage Review abyste se dozvěděli více o tomto poskytovateli přátelském k rozpočtu
 • Chcete vidět více nízkých cen? Podívejte se, jak iPage porovnává s Nejlepší levné poskytovatele webhostingu na trhu
 • Pokud se vám líbil vzhled WPEngine’s ovládacím panelu, přečtěte si náš Recenze WPEngine a uvidíme, jestli’je pro vás to pravé!

Nejlepší poskytovatelé hostingu cPanel – shrnutí

Tento článek shrnul sedm nejlepších poskytovatelů, kteří používají cPanel, a dokonce vás seznámil s těmi, kteří šli svou vlastní cestou, ale stále je lze velmi doporučit.

cPanel je ovládací panel, který vám usnadňuje správu a provoz vašich webových stránek, domén, nastavení serveru, e-mailových účtů a dalších z jednoho místa. To’je oblíbený ovládací panel pro začátečníky, který používá většina poskytovatelů hostingu.

7 Nejlepší poskytovatelé hostingu cPanel: Rekapitulace

 1. Bluehost – Nejlepší celkový poskytovatel hostingu.
 2. HostGator – Nejlepší pro provozuschopnost.
 3. V pohybu – Nejlepší pro sdílený a VPS hosting.
 4. A2 Hosting – Nejlepší pro cloud hosting.
 5. SiteGround – Nejlepší pro spolehlivost.
 6. GoDaddy Hosting – Nejlepší pro další funkce.
 7. HostPapa – Nejlepší pro bodnutí vás drahými náklady na obnovu.

A co zbytek? Tyto arény’t jediní poskytovatelé nejvyšší kvality – my’zkoumali jsme ostatní, kteří používají vlastní ovládací panely, a DreamHost, iPage a WPEngine tvrdě pracovali, aby vám poskytli ovládací panel konkurenční cPanel.

Celkově jsme’d) Bluehost doporučujeme jako nejlepší poskytovatel, který si vybere. To’Je vybaven funkcemi, cenami a spolehlivým ovládacím panelem. Bluehost si nárokuje titul nejlepšího celkového poskytovatele hostingu a nesporného šampiona hostování WordPress.’nechat hodně prostoru pro konkurenci.

Don’nenechte se po tomto epickém zúčtování usadit – vyberte si vítěze, ovládejte svůj cPanel a užívejte si šťastný hosting!

Nejlepší poskytovatelé hostingu cPanel: FAQ

Je cPanel zdarma?

Samotný cPanel není bezplatný produkt – začíná na 15 $ měsíčně. nicméně, většina poskytovatelů hostingu jej zařadila do svého plánu hostování zdarma, takže ty ne’Nemusíte se starat o placení jakéhokoli navíc! Několik vám to dá na rok zdarma, ale poté si účtujte poplatek navíc, takže vždy před přihlášením zkontrolujte svůj plán..

Je můj ovládací panel soukromý?

Ano! Pro přístup k ovládacímu panelu se musíte přihlásit, ať už je’s cPanel nebo vlastní. To’Je důležité udržovat ovládací panel v bezpečí, protože obsahuje všechny důležité informace a nastavení pro váš web. Ty ne’Nechci, aby se k nám dostal náhodný cizinec a začal se hádat s vašimi doménami nebo e-maily!

Je cPanel kompatibilní se všemi typy hostingu?

cPanel lze použít pouze pro hostování Linuxu, spíše než Windows hosting. To by nemělo’Pro většinu lidí to nebude problém, protože Linux je nejoblíbenější a nejvíce doporučovaný typ hostingu. To’je rychlejší, levnější a aktuálnější. Pokud však potřebujete hosting Windows, můžete místo softwaru cPanel použít software Plesk – mnoho poskytovatelů nabízí obojí, takže nikdo není vynechán.

Expert na tvorbu webových stránek si klade za cíl poskytnout vám čestná data. Že’to je důvod, proč provádíme vlastní výzkum a získáváme přímý osobní pohled.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map