8 nejlépe sdílených hostingových služeb: Který z nich byste si měli vybrat?

nejlepší sdílený obraz hostováníTento článek obsahuje úplný přehled nejlepších poskytovatelů sdíleného hostingu.


Sdílený hosting je nejlevnější způsob, jak hostit vaše webové stránky. Tento typ hostování vás a ostatní uživatele sdílí na jednom serveru a provozuje vaše samostatné webové stránky. Všichni máte trochu toho serveru k použití, udržují náklady pěkné a nízké!

Nevýhodou sdíleného hostingu je limit vašich zdrojů. Přemýšlejte o tom, jako byste žili ve společném domě – každý z vás má svůj vlastní pokoj, ale vy’stále sdílejte mýdlo a toaletní papír. Pokud má jeden z vašich spolubydlících spoustu lidí a spotřebovává všechny ty věci, pak tam’nikdo pro vás nezůstal!

Pro váš web to znamená, že jste’Nakonec skončí s pomalejšími rychlostmi webu – nebo dokonce dojde k selhání – pokud jiný web spotřebuje příliš mnoho vašich sdílených zdrojů. K tomu může dojít, pokud dojde k náhlému nárůstu provozu na jiném webu.

Sdílený hosting je nejlepší pro jednostránkové a statické weby. Přemýšlejte o blogech nebo obchodních webech, které nemají’nepotřebuji hodně interakce na místě (ty, které si rezervují telefonicky, spíše než prostřednictvím webové stránky).

To’Není to škálovatelná volba hostování, takže to je’Není to pro vás to pravé, pokud potřebujete vysoce kvalitní obsah, jako jsou velké obrázkové galerie, nebo pokud potřebujete prodávat online. Proto doporučujeme místo toho hostovat VPS.

Sdílené hostování nabízí většina poskytovatelů hostingu. A s tolika výběrem, jak se máte rozhodnout o tom nejlepším? Že’kde jsme dovnitř’provedli jsme vlastní rozsáhlý výzkum, abychom odhalili nejlepší poskytovatele sdílených hostingů.

Váš web si zaslouží to nejlepší z nejlepších, proto se podívejte na těchto osm poskytovatelů sdílených hostingů a zjistěte, které je pro vás to pravé:

 1. V pohybu – Nejlepší celkový poskytovatel sdíleného hostingu.
 2. HostGator – Nejlepší pomoc a podpora.
 3. A2 Hosting – Nejlepší pro zákaznický servis.
 4. DreamHost – Nejlepší hodnota za peníze.
 5. Bluehost – Nejlepší pro poskytování bezplatných doplňků.
 6. iPage – Nejlepší pro levné ceny.
 7. SiteGround – Nejlepší pro spolehlivost.
 8. HostPapa – Nejlepší pro bodnutí vás s vysokými náklady na obnovu.

Tento článek rozdělí každého z těchto nejlepších poskytovatelů a odhalí, který z nich nejlépe odpovídá vašim potřebám sdíleného hostingu. Vy’Zjistím výhody a nevýhody každého poskytovatele a také kolik stojí. My’Také představím několik dalších významných poskytovatelů a podělíme se s vámi o naše nejlepší tipy pro výběr sdílené hostovací služby.

Na konci tohoto článku vás’Na základě našeho důkladného odborného výzkumu zjistím, který poskytovatel hostingu je pro vás nejlepší.

Sdílení je péče, tak ať’je to začít!

Nejlepší sdílené hostingové služby

Porovnání sdíleného hostingu vedle sebe

ProviderDisk SpaceUptime% Částka SitesNo. návštěvníků / měsíční cenové plányV pohybuHostGatorA2 HostingDreamHostBluehostiPageSiteGroundHostPapa
Neomezený99,972 – Neomezeno360 0006,39 $
8,49 $
14,71 $
Neomezený

99,99

1 – Neomezeno

240 0002,75 $
3,95 $
5,95 $
Neomezený99,951 – Neomezeno3,92 $
4,90 $
9,31 USD
50 GB – neomezeno99,951 – NeomezenoNeomezený2,59 $
50 GB – neomezeno99,981 – Neomezeno32 0002,75 $
5,45 $
5,45 $
13,95 $
Neomezený99,941500 0001,99 $
10 GB – 30 GB99,981 – Neomezeno10 000 – 100 0003,95 $
5,95 $
11,95 $
100 GB – neomezeno99,972 – Neomezeno3,95 $
3,95 $
12,95 $

V tabulce výše jsou vedle sebe uvedeny hlavní funkce každého poskytovatele. Všechny uvedené ceny jsou propagační nabídky pro nové uživatele. Hostingové společnosti téměř vždy nabízejí tyto nabídky pro nové zákazníky, a oni’Re ceny stojí za to co nejlépe využít!

Nezapomeňte: tyto ceny se po skončení propagačního období obnoví rychleji. Propagační období obvykle trvá jeden až tři roky, ale mezi poskytovateli se výrazně liší, takže je tomu tak’vždy stojí za kontrolu.

Místo na disku je množství datového úložiště, které máte pro svůj web na sdíleném serveru. Díky tomu je mimořádně důležitá funkce, protože potřebujete dostatek místa na disku, aby pojal všechny vaše webové stránky’s obsahem (například obrázky, soubory a webové stránky).

Uptime je doba, po kterou je server “nahoru” a běží. To ukazuje, jak často bude váš web nahoru a přístupný online, spíše než dolů kvůli nespolehlivému serveru. 100% dostupnost není’t realistický, ale hostgator’s 99,99% je pěkně působivé.

Počet webů nepřekvapivě odkazuje na počet webů, které můžete hostit ve vašem sdíleném hostingovém plánu! Většina poskytovatelů nabízí jeden nebo dva weby na základě svých nejnižších plánů, ale pokud potřebujete více než to, pak vy’Chcete-li odemknout neomezené weby, musíte upgradovat.

Měsíční počet návštěvníků ukazuje, kolik návštěvníků bude váš web schopen zvládnout v rámci sdíleného plánu hostování. Různé sdílené plány mají různé limity, a pokud váš provoz přesáhne tuto částku, pak se váš web zpomalí – nebo dokonce zhroutí.

# 1: InMotion

Nejlepší celkově sdílený poskytovatel hostingu

Výhody a nevýhody InMotion

ProsCons
 • Vynikající funkce sdíleného hostování
 • Nejlepší sdílený poskytovatel celkového hostingu
 • Provozní doba není tak vysoká jako u jiných poskytovatelů
 • Tam jsou levnější ceny tam

InMotion je nejlepší celkový poskytovatel sdílených hostingů na trhu. Neomezené místo na disku a vysoké skóre dostupnosti v kombinaci s bezplatnými zálohami a doménou zdarma vytvářejí kompletní sdílený hostingový balíček.

InMotion nabízí tři sdílené hostingové plány: Spusťte, Power a Pro. Všechny plány vám poskytují bezplatnou doménu, neomezené místo na disku, šířku pásma a e-mail. Všechny tři poskytují také marketingové nástroje, sadu zabezpečení zdarma a zabezpečení SSL zdarma.

Uvedení na trh je nejzákladnější za 6,39 $ měsíčně. Plán napájení 8,49 $ za měsíc je InMotion’s nejlepším prodejcem, který vám poskytne šest webových stránek a zdvojnásobí výkon plánu spuštění. Plán Pro je nejpokročilejší za 14,71 $ měsíčně, poskytuje neomezené weby, podporu na úrovni a výkon, který je čtyřikrát lepší než plán spuštění..

inmotion nejlépe sdílený hostingInMotion nabízí nejlepší celkový sdílený hosting na trhu s množstvím skvělých funkcí a řadou cen.

# 2: HostGator

Nejlepší pomoc a podpora

HostGator Klady a zápory

ProsCons
 • Extrémně vysoká doba provozu 99,99%
 • Vynikající funkce podpory a podpory
 • Žádné zálohy zdarma – přicházejí za příplatek
 • Žádná bezplatná doména

HostGator je velké jméno ve světě hostingu az dobrého důvodu! To’s nejlepším všestranným poskytovatelem hostingu na trhu, a tato vysoce kvalitní služba se zobrazuje v jejích sdílených hostingových plánech.

Všechny tři jeho sdílené hostovací plány vám poskytují špičkové funkce, včetně snadné instalace jedním kliknutím, neměřené šířky pásma a certifikátu SSL zdarma. Přidat neuvěřitelně vysoké skóre dostupnosti za 99,99%, a tento sdílený poskytovatel vypadá jako solidní volba!

HostGator’s Hatchlingový plán je nejlevnější za 2,75 $ měsíčně, což vám poskytuje základní nástroje a jednu doménu. Baby plán je další úroveň vyšší, stojí $ 3,95 za měsíc a odemkne neomezené domény. Nejpokrokovějším plánem je obchodní plán za 5,95 $ měsíčně – to vám poskytne více technických funkcí, jako je bezplatná vyhrazená IP adresa a bezplatné nástroje pro optimalizaci vyhledávače (SEO)..

hostgator sdílené plány hostováníHostGator nabízí celou řadu sdílených funkcí hostování. Díky zaměření na snadnost a cenovou dostupnost je to atraktivní volba!

# 3: A2 Hosting

Nejlepší pro zákaznický servis

A2 Hosting Klady a zápory

ProsCons
 • Špičkový zákaznický servis
 • Nabízí kdykoli záruku vrácení peněz
 • Žádná bezplatná doména
 • Bezplatné zálohy jsou zahrnuty pouze v plánu Turbo

A2 je solidní poskytovatel sdílených hostingů a nabízí kvalitní hodnotu za peníze spolu s kvalitními hostitelskými funkcemi. Neomezený prostor na disku a bezplatný přenos z webu jsou jen dva z doplňků, díky nimž je tento poskytovatel nejlepší volbou.

Vy’Také dostanu úžasný zákaznický servis – pokud existuje’Pokud jde o problém se serverem, A2 Hosting vám to dá najednou vědět, takže jste vyhráli’být ve tmě a pokoušet se přijít na to, co’špatně.

Hosting A2 se pyšní rychlostí, spolehlivostí a podporou – a tyto hodnoty se odrážejí v jeho třech cenových plánech. Náklady Lite plánu 3,92 $ měsíčně, a poskytuje jeden web, jednu databázi, neomezené úložiště a přenos, bezplatné zabezpečení SSL a bezplatné úložiště SSD. 4,90 $ za měsíc Swift plán nabízí vše a neomezené množství webových stránek a databází.

Plán Turbo je nejvyšší a náklady 9,31 $ měsíčně. To vám poskytuje nástroje pro rychlost, včetně akcelerátoru A2 Site a serveru Turbo, které mohou zvýšit rychlost načítání stránek až 20krát rychleji.

a2 hosting sdílených plánůA2 Hosting nabízí ve svých sdílených hostingových plánech rychlost, podporu a spolehlivost, což z něj činí solidní volbu pro váš web.

# 4: Dreamhost

Nejlepší hodnota za peníze

Výhody a nevýhody DreamHost

ProsCons
 • Nejlepší hodnota za peníze na trhu
 • Skvělé pro malé weby WordPress
 • Špatná pomoc a podpora
 • Nízká doba provozu na 99,95%

DreamHost nabízí solidní řadu sdílených funkcí hostování a je jedním z poskytovatelů hostingu doporučeno WordPress.

To’není nejsilnější, pokud jde o pomoc a podporu nebo dostupnost, ale s 97denní záruka vrácení peněz a velmi přijatelné ceny, můžete’hádat se s Dreamhost’s hodnota za peníze.

Náklady na plán Shared Starter 2,59 $ měsíčně. Poskytuje vám jeden web, bezplatnou doménu, neomezený provoz, rychlé úložiště SSD a certifikát SSL zdarma. WordPress je předinstalovaný, což vám ušetří čas a úsilí.

Sdílený neomezený plán je aktualizace nákladů 7,95 $ měsíčně. To přichází se vším od plánu Starter a odemkne neomezené weby a neomezené e-maily přizpůsobené vaší doméně.

Funkce, které získáte za tyto ceny, znamenají, že DreamHost získal atraktivní název ‘poskytovatel s nejlepší hodnotou za peníze’. DreamHost je také doporučován WordPressem, a s předinstalovanou instalací jsou tyto sdílené plány dokonce vhodné pro weby WordPress.

Dreamhost sdílený hostingDreamHost je poskytovatelem hostování doporučeného WordPress, který nabízí velkou hodnotu za peníze

# 5: Bluehost

Nejlepší pro poskytování bezplatných doplňků

Bluehost Klady a zápory

ProsCons
 • Spousta bezplatných doplňků zahrnutých v plánech
 • Číslo jedna doporučeného poskytovatele WordPress
 • Nevypadá’nenabízejí stejnou hodnotu za peníze jako jeho konkurenti
 • Zabezpečení SSL je na plánu Pro zdarma

Bluehost nabízí mnoho užitečných doplňků, jako je soukromí v doméně, ale může nabídnout lepší hodnotu za peníze ve srovnání se svými konkurenty. Stále, to’s InMotionem, pokud jde o sdílené funkce hostování, a přichází na hostGator’s podpatky s velmi slušným skóre 99,98% dostupnosti.

Přichází s tun bonusů, včetně pravidelných automatických záloh, správce domény, odborníka na spam a síť poskytující obsah CloudFlare zvyšující výkon.

Základní plán mluví sám za sebe. Pro 2,95 $ za měsíc, získáte všechny funkce sdíleného hostování, které podporují základní web, včetně jednoho webu, úložiště SSD 50 GB, neměřené šířky pásma a zabezpečení SSL.

Na 5,95 $ měsíčně, Plus plán je jen o 3 $ víc, ale to masivně zvyšuje vaše limity. Odemknete neomezené weby a neměřené úložiště, neomezené parkování a subdomény, marketingové nabídky 200 $ a odborníka na spam.

Bluehost doporučuje plán Choice Plus. To stojí 5,95 $ s propagační cenou, takže bez placení dalších získáte vše od plánu Plus, navíc s bonusem soukromí domény a zálohy stránek CodeGuard Basic.

Náklady na plán Pro 13,95 $ měsíčně, a je perfektní volbou, pokud váš web potřebuje podporu. To vám dává více síly než tři další plány, jak přichází s pokročilými funkcemi, včetně vysoce výkonného serveru.

Bluehost je také číslo jedna doporučený poskytovatel hostování WordPress, takže pokud’Mám malý web WordPress, může to být sdílená hostingová služba pro vás.

bluehost sdílené plány hostováníBluehost má čtyři sdílené hostingové plány, které přicházejí s řadou vestavěných funkcí a volitelných doplňků.

# 6: iPage

Nejlepší pro levné ceny

Výhody a nevýhody iPage

ProsCons
 • Nejlevnější sdílený hostingový plán v okolí
 • Slušná nabídka nabízených funkcí
 • Nedostatek výkonu z hlediska rychlosti webu
 • Nejnižší skóre dostupnosti ze všech testovaných poskytovatelů

iPage je rozpočet přátelská hostingová služba nabízející ‘jedna velikost pro všechny’ sdílený hostingový plán na 1,99 $ měsíčně.

iPage nabízí pouze tento jeden sdílený hostingový plán, ale existuje’to to nepopírá’s atraktivní levnou cenou! Za pouhých 1,99 $ měsíčně získáte slušnou řadu funkcí, včetně bezplatné domény po dobu jednoho roku, bezplatného certifikátu SSL, neomezeného místa na disku, neomezeného počtu e-mailových účtů a neomezeného názvů domén. A co je ještě lepší, iPage se může pochlubit více než 500 $ navíc ve všech svých plánech.

To určitě zní jako skvělá nabídka, ale za co ušetříte v hotovosti, zaplatíte rychle. iPage ne’t vyhodit naše ponožky pryč v testování; místo toho je prostě odvalil poněkud klidně.

Když je zahrnut pouze jeden web, žádné bezplatné zálohy a nejnižší doba provozu z osmi na 99,94%, uvidíte, proč iPage nemá’zápasil ‘nejlepší hodnota za peníze’ titul od DreamHost, a to i přes jeho špinavé levné ceny.

ipage nejlépe sdílený hosting

# 7: SiteGround

Nejlepší pro spolehlivost

SiteGround Klady a zápory

ProsCons
 • Spolehlivý hosting
 • Bezplatné zálohy na všechny sdílené plány
 • Žádná bezplatná doména
 • Omezené místo na disku

SiteGround slibuje rychlý a bezpečný sdílený hosting, což z něj činí přitažlivou volbu pro osobní i malé obchodní weby. SiteGround poskytuje slušné funkce sdíleného hostování, skvělou pomoc a možnosti podpory a 99,98% dostupnosti.

Pokud však jde o místo na disku, stojí za svými konkurenty a za hodnotu za peníze. maximální dostupné místo na disku je 30 GB – porovnejte to s ostatními poskytovateli, kteří nabízejí neomezené místo na disku, a SiteGround se snaží zapůsobit.

SiteGround má tři společné plány hostování: StartUp, GrowBig a GoGeek. Všechny plány přicházejí s aplikací SiteGround’s ‘nezbytný’ funkce, které zahrnují:

 • Tvůrce webových stránek zdarma
 • Zabezpečení SSL zdarma
 • Bezplatné denní zálohy
 • Zdarma e-mailové účty

StartUp stojí 3,95 $ měsíčně a poskytuje vám všechny tyto základní funkce, plus jeden web, 10 GB místa na disku a kapacitu pro 10 000 měsíčních návštěv.

GrowBig, 5,95 $ měsíčně, inovuje tuto nabídku na neomezené weby a 20 GB místa na disku. Také to dodává ‘pojistné’ funkce, jako je bezplatné obnovení zálohy, a umožňuje 25 000 měsíčních návštěv na vašem webu.

11,95 $ za měsíc plán GoGeek vám dává 30 GB místa na disku. Kombinuje se to ‘Podivínský’ funkce, jako jsou servery kompatibilní s PCI, se základními a prémiovými funkcemi zahrnutými v nižších plánech. To dává plánu GoGeek sílu podporovat 100 000 návštěvníků měsíčně.

Jedná se o spolehlivou a slušnou sdílenou hostingovou službu a je třetím poskytovatelem, který doporučuje WordPress. nicméně, SiteGround je nevhodný pro ty, kteří potřebují velké množství místa na disku.

siteground sdílené plány hostováníSiteGround poskytuje spolehlivý a bezpečný sdílený hosting, vhodný pro osobní i základní obchodní weby.

# 8: HostPapa

Nejlepší pro bodnutí vás s vysokými náklady na obnovu

HostPapa Klady a zápory

ProsCons
 • Dobré funkce sdíleného hostování
 • Zdarma SSL a neomezená šířka pásma na nejlevnější tarif
 • Vysoké náklady na obnovu
 • Žádné bezplatné zálohy

HostPapa nabízí poměrně průměrné sdílené hostingové služby. Při našem testování to tak nebylo’Nesvítí v žádné konkrétní oblasti, vyjde s docela standardem 3,5 hvězdičky z 5.

To ne’• nenabízejí bezplatné zálohy a v možnostech podpory a podpory chybí. 99,97% uptime a střední propagační cenové plány z něj činí bezpečnou, ne-li zvláště silnou volbu pro váš hostingový plán.

Na výběr jsou tři společné plány hostingu: Starter, Business a Business Pro.

Plán Starter stojí 3,95 $ měsíčně a přichází se všemi základními funkcemi, včetně zabezpečení SSL a bezplatného přenosu webových stránek, plus dvou webových stránek, registrace domény zdarma, 100 GB místa na disku a neomezená šířka pásma.

Obchodní plán také stojí 3,95 $ měsíčně na propagační období. Obnoví se za vyšší cenu, než plán Starter, ale za své peníze dostanete další ránu! Získáte vše, co je zahrnuto v plánu Starter, plus neomezený počet webů, neomezený prostor na disku a pokročilé funkce, jako jsou neomezené e-mailové účty.

Plán Business Pro stojí 12,95 $ měsíčně, poskytuje vše od obchodního plánu a slibuje vyšší výkon a zabezpečení. Dodává se s dalšími vylepšeními výkonu, jako jsou rychlejší servery a méně účtů na server, a vylepšení zabezpečení, jako je prvotřídní SSL karta a soukromí domény.

To’Stojí za zmínku, že HostPapa’s obnovovací ceny mohou mít bodnutí v ocasu. V závislosti na vašem plánu’Nakonec zaplatím 7,99 $, 12,99 $ nebo 19,99 $ měsíčně jakmile vyprší vaše propagační období. Tyto ceny jsou mnohem vyšší než HostPapa’s konkurenty.

hostpapa sdílel plány hostováníHostPapa má celou řadu sdílených funkcí hostování, což z něj činí bezpečnou, standardní možnost pro váš základní web.

Srovnání cen sdílených hostingů

V níže uvedeném grafu můžete porovnat nejnižší ceny nejlepších poskytovatelů sdílených hostingů. DreamHost nabízí nejlepší hodnotu za peníze, i když HostGator kombinuje působivý výkon s velmi nízkými cenami. InMotion je nejlepší celkový poskytovatel sdílených hostingů, ačkoli je’je nejdražší, to’Je jasné, za co zaplatíte!

sdílené startovací ceny hostinguSdílený hosting je nejlevnější typ hostingu – získejte hodnotu za své peníze porovnáním startovacích cen nejlepších poskytovatelů.

Existují nějaké další sdílené hostingové služby?

Poskytovatelé samozřejmě’výše uvedené aren’• jediné sdílené hostingové služby tam venku – ale jsou nejlepší v okolí. Ostatní poskytovatelé hostingu, které jsme testovali, ne’v našem výzkumu to nedělá dobře.

Nicméně, tam jsou někteří poskytovatelé, kteří ano’Tento seznam si nevytvořím, ale zaslouží si zmínku.

1&1 IONOS

První z nich je 1&1 IONOS, který v našem výzkumu zaostal za HostPapou. Tento poskytovatel je nejlepší pro ty, kteří chtějí kromě hostování řadu produktů, jako jsou domény a e-mailová zařízení. Velmi dobře to dosáhlo, pokud jde o hodnotu za peníze, ale poklesl ve společných funkcích hostování.

GoDaddy Hosting

Jako 1&1 IONOS, GoDaddy má spoustu kromě hostování. Ale na rozdíl od 1&1 IONOS, GoDaddy Hosting to naprosto rozdrtilo, pokud jde o funkce. Například nabízí první zálohy a obchodní e-mail zdarma pro váš první rok a umožňuje neomezený počet návštěvníků vašeho webu. Nicméně, to’je jediným poskytovatelem, který ne’nenabízím záruku vrácení peněz a nebylo’t tak silný v pomoci a podpoře jako někteří jeho konkurenti.

WPEngine

Pokud si to’s pomoc a podporu’znovu, pak se naše poslední čestné uznání vyplatí podívat. WPEngine vyšel s průměrným skóre pro své funkce a uptime, ale zářil s působivou škálu možností nápovědy a podpory. Pokud chcete spoustu podpory, pak je pro vás WPEngine poskytovatelem hostingu!

Jak si vyberete sdílenou hostingovou službu?

Pokud na vás žádná z hostitelských služeb v našem seznamu okamžitě nevyskočila, možná vás zajímá, jak jste’chtěl si vybrat. To’Je snadné se zmást všemi bezplatnými funkcemi, které jsou zamávány před nosem.

Váš výběr bude zcela záviset na vašich konkrétních potřebách, ale zde jsou naše tři hlavní věci, které je třeba hledat u poskytovatele sdíleného hostingu:

 • Uptime – to’to přijde hodně daleko, a to z dobrého důvodu! Chcete hostingovou službu s vysokým procentem dostupnosti. Váš web vyhrál’• Rozkvět, pokud je server neustále vypnutý. Ty ne’malovat mistrovské dílo, zamknout ho v temné místnosti a přemýšlet, proč ho nikdo nekupuje!
 • Hodnota za peníze – kolik platíte a kolik získáte za své peníze? Nakupujte a porovnávejte různé poskytovatele – začněte tím, že se podíváte na DreamHost, protože nabízí nejlepší hodnotu za peníze na trhu. Pokud si jen chcete udržet nízké náklady, podívejte se na iPage’s plány – oni’nejlevnější ceny v okolí!
 • Místo na disku a šířku pásma – místo na disku je kolik dat můžete uložit na webový server, zatímco šířka pásma je to, kolik dat lze mezi serverem a webem přenášet. Kolik z nich budete potřebovat, bude záviset na tom, jak velký je váš web (vy’Potřebuji více místa na disku pro spoustu obsahu) a kolik návštěvnosti váš web získá (vy’Pro zvládnutí většího provozu budete potřebovat větší šířku pásma).

Uptime, hodnota za peníze a místo na disku a šířka pásma jsou důležité, bez ohledu na účel vašeho webu nebo vaše technické schopnosti.

Pomoc a podpora vždy stojí za prozkoumání, ale je více subjektivní – ujistěte se, že existují možnosti nápovědy, které vy’šťastný a sebevědomý, pokud se někdy něco pokazí.

Pro ty z vás, kteří mají web WordPress, se podívejte na poskytovatele’s Integrace WordPress. Bluehost, DreamHost a SiteGround jsou tři nejlepší sdílené hostingové služby pro uživatele WordPress.

jestli ty’znovu zjistíte, jaké množství bezplatných doplňků je matoucí, zúžte je na nejdůležitější faktory pro vás. Tři hlavní, které si musíte dát pozor, jsou bezplatné domény, bezplatné zálohy a záruky vrácení peněz.

Nejlepší sdílené hostingové služby: Shrnutí

Tento článek se ponořil do osmi nejlepších sdílených hostingových služeb na trhu. My’pokryli jsme základy hostování, prozkoumali výhody, nevýhody a ceny každého poskytovatele sdílených hostingů a předali naše nejlepší tipy, jak vybrat pro vás nejlepšího.

8 nejlépe sdílených poskytovatelů hostingu: rekapitulace

Nejlepší poskytovatelé sdílených hostingů jsou:

 • V pohybu – Nejlepší celkový poskytovatel sdíleného hostingu.
 • HostGator – Nejlepší pomoc a podpora.
 • A2 Hosting – Nejlepší pro zákaznický servis.
 • DreamHost – Nejlepší hodnota za peníze.
 • Bluehost – Nejlepší pro poskytování bezplatných doplňků.
 • iPage – Nejlepší pro levné ceny.
 • SiteGround – Nejlepší pro spolehlivost.
 • HostPapa – Nejlepší pro bodnutí vás s vysokými náklady na obnovu.

Existují samozřejmě i další poskytovatelé, například 1&1 Hosting IONOS a GoDaddy, ale ne’V našem testování se zcela shodujeme, abychom vytvořili tento osmý seznam.

Nezapomeňte dávat pozor na základní prvky – provozuschopnost, hodnotu za peníze, místo na disku a šířku pásma – a také funkce přizpůsobené vašim konkrétním potřebám, jako jsou možnosti podpory nebo bezplatná doména..

Váš sdílený plán je připraven a vaši virtuální spolubydlíci čekají – zaregistrujte se a získejte hosting ještě dnes!

Nejlepší sdílené hostingové služby: FAQ

Který poskytovatel sdílených hostingů je nejlepší pro hosting webu WordPress?

Bluehost je nejlepší doporučovaný poskytovatel WordPress sám, ale pro sdílený hosting konkrétně, doporučujeme DreamHost. To’Je také doporučeno WordPress a v našem sdíleném testování bylo lepší.

Doporučujete sdílený hosting před jinými typy hostingu?

Upřímná odpověď zní – ne ve skutečnosti! Většina webových stránek vyžaduje VPS hosting, který má více škálovatelných funkcí než sdílený hosting. Ale to ne’neznamená, že sdílený hosting není’To pravé pro vás – pokud máte základní blog nebo jednostránkový web, může to být perfektní volba! V naší recenzi nejlepších poskytovatelů hostingu VPS můžete vidět nejlepší poskytovatele.

jestli ty’Nejste si jisti, zda potřebujete sdílený nebo VPS hosting, podívejte se na naše srovnání sdílených hostingů a VPS hosting.

Což je lepší: Linux nebo Windows hosting?

Rozhodně doporučujeme Linux hosting většině uživatelů – to’je mnohem rychlejší a obvykle také levnější! Vyhrál jsi’Není třeba zvážit Windows hosting, pokud nemáte velmi specifické potřeby pro tento typ hostingového systému.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map