8 nejlépe spravovaných poskytovatelů hostingu WordPress: Zvládnete to bez nich?

nejlépe spravovaný wordpress hosting featured imageTento článek vám poskytne všechny podrobnosti o nejlépe spravovaných poskytovatelích hostingu WordPress.


Pokud máte web WordPress, můžete’Musím pro to najít hosting. Spravovaný hosting WordPress je oblíbenou volbou, protože přichází s specializované služby pro weby WordPress.

Spravovaný hosting WordPress je speciálně navržen pro podporu webů WordPress a je vybaven funkcemi, které pomáhají vašemu webu uspět. Od automatických aktualizací po instalaci WordPress jedním kliknutím je to nejlepší hosting pro uživatele WordPress.

Díky tomu je spravovaný hosting WordPress ideální pro obchodní weby nebo pro weby s vysokým provozem. Zahrnuté funkce, od podpory nejvyšší úrovně až po denní zálohy, jsou navrženy tak, aby provoz vašeho webu byl co nejjednodušší.

Samozřejmě, pokud ne’Nemám web WordPress, tento druh hostingu vyhrál’být pro tebe! Pokud je tomu tak, podívejte se místo toho na VPS nebo vyhrazený hosting.

Dobrou zprávou je, že spravovaný hosting WordPress je opravdu populární možností, kterou nabízí mnoho poskytovatelů. Nevýhodou je, že najít nejlepší plán pro vaše webové stránky může cítit jako nemožný úkol!

Že’to je proč’Provedli jsme hloubkový průzkum s cílem najít nejlepší poskytovatele a prozkoumat vše od stanovení cen a funkcí po zákaznickou podporu a dále.

Contents

8 nejlépe spravovaných poskytovatelů hostování WordPress jsou:

 1. Bluehost – Nejlepší pro hosting WordPress.
 2. A2 Hosting – Nejlepší pro zákaznický servis.
 3. V pohybu – Nejlepší pro funkce.
 4. WP Engine – Nejlepší pomoc a podpora.
 5. SiteGround – Nejlepší pro spolehlivost.
 6. 1&1 IONOS – Nejlepší hodnota za peníze.
 7. DreamHost – Nejlepší pro udržení jednoduchosti.
 8. Pojď tati – Nejlepší pro další funkce.

To nejlepší z nejlepších je bezpochyby Bluehost – WordPress to doporučuje a můžete vidět proč! Zjistili jsme, že A2 Hosting byl příští nejlepší se zaměřením na rychlost a zákaznický servis, zatímco InMotion’Díky působivým vlastnostem je pevně na třetím místě. Bez ohledu na to, co vy’Pokud hledáte, měli by tito osm poskytovatelé mít něco pro každého.

Tento článek rozebírá každého z našich osmi nejlepších spravovaných poskytovatelů hostování WordPress, což vám přináší snížení cen, výhod a nevýhod a pro co je každý poskytovatel nejlepší. Na konci našeho srovnání, vy’Vím, který poskytovatel hostingu je nejlepší volbou pro váš web WordPress.

Nejlepší Managed WordPress Hosting

Osm nejlépe spravovaných poskytovatelů hostování WordPress má všechny silné a funkční vlastnosti. Ať už ty’znovu hledejte levné ceny, neomezené úložiště nebo spolehlivý hosting’je to perfektní poskytovatel, který na vás čeká.

Přesto může být obtížné sledovat matice a šrouby nabízené každou z nich, takže my’Sestavili jsme tabulku, abychom mohli porovnat hlavní rysy prvních osmi vedle sebe.

Srovnání vedle sebe spravovaného WordPress Hosting

ProviderStorageUptime% Množství serverůSoftware UpdateStarting Price / monthBluehostA2 HostingV pohybuWP EngineSiteGround1&1 IONOSDreamHostPojď tati
Neomezený99,98NeomezenýAno29,99 $
Bez měření

99,95

1 – Neomezeno

Ano24,46 $
40 GB – 240 GB99,971 – 20Ano8,99 $
10 GB – 1 TB99,951 – 25Ano35 $
10 GB – 30 GB99,981 – NeomezenoAno11,95 $
25 GB – 200 GB99,981 – 5Ano9 $
30 GB – 120 GB99,951Ano19,95 $
10 GB – 50 GB99,971 – 5Ano10,99 $

Tabulka výše nastiňuje některé klíčové funkce nabízené jednotlivými poskytovateli. Vyvolávací cena uvedená zde je nejnižší standardní cena pro každý plán, ale často najdete různé slevy a propagační akce pro nové uživatele – to’stojí za to nakupovat!

Ve skutečnosti většina poskytovatelů hostingu nabízí slevy pro nové uživatele, které rozhodně stojí za to co nejlépe využít. Ale pamatuj, po skončení promo akce se ceny obnoví obvyklým tempem. Ujistěte se, že vždy rozpočet na dlouhodobé náklady spíše než flash prodeje. Propagační ceny jsou však často platné jeden rok nebo i více.

Vysvětlené funkce hostingu

Zkoumání vašeho poskytovatele hostingu může být bolest hlavy kvůli veškerému technickému žargonu, který se začíná objevovat. Chcete-li odstranit jakýkoli zmatek, nechte to’s rychle rozebrat funkce uvedené v naší tabulce.

Úložný prostor (nebo místo na disku) je velikost úložného prostoru pro váš web na serveru. Zde jsou všechny vaše stránky’Obsah se uloží, včetně obrázků, webových stránek a souborů. To’Je velmi důležité zajistit, aby vám váš plán poskytl dostatek úložného prostoru, abyste si ho nedali’Došel mi pokoj!

Uptime odkazuje na to, kolik času je server zaručeně funkční a spuštěný. To’Obvykle se zobrazuje v procentech – například 99,98% je skvělé skóre dostupnosti. Chcete, aby toto číslo bylo co nejblíže 100%, protože to znamená, že váš web bude online téměř po celou dobu.

Počet webů do značné míry mluví za sebe – to je počet webových stránek podporovaných vaším hostingovým plánem. Základní plány vám obvykle poskytnou jeden web a umožní vám odemknout více při upgradu.

Aktualizace softwaru je funkce specifická pro hosting WordPress. WordPress často vydává aktualizace své platformy, kterou musíte držet krok a nainstalovat sami sebe – pokud nemáte’t, váš software je zastaralý a zranitelný vůči chybám, hackerům a jiným nastiím. Naštěstí s automatickými aktualizacemi softwaru, váš poskytovatel pro vás aktualizuje váš web!

# 1: Bluehost

Nejlepší pro hosting WordPress

Bluehost Klady a zápory

ProsCons
 • Doporučeno společností WordPress jako nejlepší poskytovatel služeb hostování WordPress
 • Neomezené místo na disku
 • Poměrně drahé plány ve srovnání s konkurencí
 • Pluginy nejsou’t automaticky aktualizován

Bluehost je tím nejlepším, pokud jde o hosting WordPress. To’s číslo jedna doporučený poskytovatel WordPress sám, a má tři spravované plány hostování WordPress, ze kterých si můžete vybrat.

Všechny plány zahrnují:

 • Neomezené úložiště
 • Neomezené domény a subdomény
 • Žádná omezení provozu
 • SSL zdarma (vrstva zabezpečených soketů) bezpečnostní
 • Pracovní prostředí (pro testování změn)
 • Okamžitá instalace WordPress
 • Automatické aktualizace WordPress
 • Ochrana proti spamu
 • Zálohy zdarma
 • Doména zdarma (na ročních plánech)

Bluehost používá úložiště SSD (Solid State Drive), což znamená, že se váš web načítá mnohem rychleji, než kdyby používal tradiční úložiště HDD (Hard Disk Drive). Všechny plány – i ten nejlevnější – podporují neomezený počet webových stránek.

Co tedy platíte za všechny tyto lesklé funkce? Nejlevnější plán je 29,99 $ za měsíc Sestavte plán, což vám poskytne všechny základy, které potřebujete k provozování profesionálního webu. To’je skvělý pro začátek a zahrnuje marketingové centrum, 100 bezplatných témat a soukromí v doméně nad všemi běžnými funkcemi.

Doporučené náklady na růstový plán 39,99 $ za měsíc a jak název napovídá, je určen k budování vašeho webu a jeho publika. Vše získáte z plánu sestavení plus nástroje pro obchodní kontrolu, nástroje SEO, JetPack Premium a další.

Nejvyšší plán je plán v měřítku 59,99 $ měsíčně, který přichází s pokročilými funkcemi, včetně JetPack Pro, neomezenými zálohami a obnovami a integrací PayPal, plus vše z plánu Grow.

Pokud chcete zabezpečení, rychlost a hvězdný výkon WordPress, Bluehost je vaše nejlepší volba.

Bluehost nejlepší wordpress hostingBluehost slibuje rychlost a dokonalost pro spravovaný hosting WordPress a je WordPress doporučeným poskytovatelem číslo jedna

# 2: A2 Hosting

Nejlepší pro zákaznický servis

A2 Hosting Klady a zápory

ProsCons
 • Automatické aktualizace softwaru i pluginů
 • Záruka vrácení peněz kdykoli
 • 99,95% skóre dostupnosti
 • Žádná bezplatná doména

A2 Hosting je další nejlepší volbou pro váš web WordPress. Drží krok s Bluehostem, pokud jde o funkce, a dokonce nabízí lepší hodnota za peníze! Nevýhoda? Poměrně špatné skóre dostupnosti 99,95%.

A2 Hosting automaticky aktualizuje váš software a vaše pluginy, takže vy’S nejnovějšími verzemi budu vždy 100% aktuální. Zabezpečení SSL je zajištěno ve všech plánech, stejně jako bezplatné zálohy a přenos stránek zdarma.

Existují tři plány hostování, počínaje 1-Site plán na 24,46 dolarů za měsíc. Tento plán podporuje jeden web a zahrnuje 10 GB úložiště, bezplatné zabezpečení SSL, automatické zálohování a pracovní postupování webu (takže můžete před provedením změn na webu otestovat změny).

Plán 3 stránek stojí 38,75 USD měsíčně, a zvyšuje vaše limity na tři weby a 25 GB úložiště. To jsou hlavní rozdíly, i když to odemkne další funkce, jako je jiné jádro, 1GB extra fyzické paměti a dvě doplňkové domény.

Nejpokročilejší plán je 75,48 $ Neomezený plán, který podporuje neomezený počet webových stránek a poskytuje vám 40 GB úložiště. Získáte čtyři jádra a 4 GB fyzické paměti a neomezený počet doplňkových domén.

Všechny plány přicházejí s velkorysou zárukou vrácení peněz kdykoli.

a2 hosting řízený wordpressA2 Hosting se zaměřuje na rychlost a vysoký výkon, aby vám poskytl nejlepší řešení pro váš web WordPress.

# 3: InMotion

Nejlepší pro funkce

Výhody a nevýhody InMotion

ProsCons
 • Nejlepší řada funkcí na trhu
 • Nechte svůj web předinstalovat odborníkem
 • Poskytuje méně místa na disku než jeho nejlepší konkurenti
 • Pokročilé plány jsou drahé

Bluehost může být nejlepším všestranným poskytovatelem hostingu WordPress, ale pokud jde o funkce, InMotion vyhodí všechny ostatní z vody. V našem výzkumu, pro své spravované funkce hostování WordPress dosáhlo téměř dokonalého skóre. Nechat’Podívejte se, proč se tak dařilo:

Máte na výběr šest plánů, z nichž všechny zahrnují:

 • Zdarma doména
 • Neomezená šířka pásma
 • Automatické aktualizace softwaru i pluginů
 • Zabezpečení SSL
 • Neomezené e-mailové účty
 • Zálohy zdarma

Dokonce si necháte svůj web předinstalovat odborníkem, takže to’je připraven jít za pár minut!

Nejlevnější plán je plán WP-1000S, který začíná na pouhých 8,99 $ za měsíc. To je vhodné pro přibližně 20 000 návštěvníků měsíčně a poskytuje vám 40 GB SSD úložiště.

Nejlepší hodnota plánu je 12,99 $ za měsíc Plán WP-2000S, který podporuje dva weby, 50 000 návštěvníků měsíčně a 80 GB SSD úložiště a bezplatný účet Jetpack Personal. Tento plán také zahrnuje prémiové předplatné pro WordPress Themes and Plugins, což vám dává spoustu nástrojů, aby vaše stránky WordPress fungovaly co nejlépe.

Když se pohybujete po InMotionu, funkce se budou dále rozvíjet’s řízené hostingové plány WordPress. Máte spoustu prostoru pro výběr a růst, což znamená, že najdete nejlepší plán pro vaše potřeby.

InMotion nabízí 90denní záruku vrácení peněz.

inmotion nejlépe spravované funkce wordpressInMotion má spoustu kvalitních funkcí, které uživatelům WordPress nabízejí, od předinstalace po automatické aktualizace a bezplatné zálohování.

# 4: WPEngine

Nejlepší pomoc a podpora

Výhody a nevýhody motoru WP Engine

ProsCons
 • Velký výběr možností podpory a podpory
 • Spousta místa na disku
 • Drahé cenové plány – špatná hodnota za peníze
 • Nedostatek funkcí ve srovnání s konkurencí

WP Engine je solidní volbou pro jakýkoli web WordPress. V našem testování to fungovalo dobře, ale bylo sníženo jeho špatnou hodnotou za peníze a nízkým skóre dostupnosti. Kde to ale zářilo, to bylo jeho možnosti nápovědy a podpory, které pokrývají vše od živého chatu po 24/7 telefonickou podporu.

Startovní plán stojí 35 $ měsíčně, a je určen pro jeden malý web nebo blog s až 25 000 návštěvníky měsíčně. Tento plán poskytuje úložiště 10 GB, šířku pásma 50 GB a celou řadu bezplatných funkcí, včetně certifikátu SSL zdarma a více než 35 motivů StudioPress.

Náklady na plán růstu 115 $ měsíčně, a podporuje 100 000 návštěv měsíčně. Tento plán je překvapivě navržen tak, aby vám pomohl rozšířit vaše podnikání – poskytuje vám další funkce, které potřebujete, včetně úložiště 20 GB, pěti webových stránek a 200 GB šířky pásma.

290 dolarů za měsíc Měřítkový plán je ve skutečnosti docela podobný plánu růstu, protože přichází se stejnými bezplatnými funkcemi. Hlavním rozdílem je skok v limitech – dostanete 30 GB úložiště, 15 webových stránek a 400 GB šířku pásma. To znamená, že váš web zvládne 400 000 návštěv měsíčně!

WP Engine také nabízí vlastní plán, na který se musíte podívat pouze v případě, že váš web generuje miliony měsíčních návštěv – v takovém případě jste dobře!

wpengine zvládl plány wordpressWPEngine má čtyři cenové plány, které nabízejí prostor pro škálování a růst podle vývoje vašeho webu WordPress.

# 5: SiteGround

Nejlepší pro spolehlivost

SiteGround Klady a zápory

ProsCons
 • Skvělá nabídka hostingových funkcí WordPress pro podporu vašeho webu
 • Vynikající hodnota za peníze
 • Málo místa na disku
 • Žádná bezplatná doména

SiteGround sedí vedle Bluehost ve WordPressu’dobré knihy. Proč? Odpověď leží v SiteGround’s funkce – pozdravte se jedním kliknutím, automaticky aktualizujte software a pluginy, odbornou podporu a bezplatnou migraci.

Celý server SiteGround’s plány zahrnují jeho “Základní funkce WordPress”, například bezplatné denní zálohy, automatické aktualizace a bezplatné zabezpečení SSL.

SiteGround to udržuje jednoduše pomocí tří spravovaných hostingových plánů WordPress, počínaje 11,95 $ za měsíc StartUp plán. To zahrnuje všechny základní funkce WordPress, plus 10 GB úložiště a jeden web, takže je nejvhodnější pro weby s 10 000 měsíčními návštěvami.

Náklady na program GrowBig 19,95 $ měsíčně a masivně zvyšuje vaše zdroje. Kromě základních funkcí WordPress získáte prioritní technickou podporu a bezplatný profesionální převod WordPress. Házejte do 20 GB úložiště a neomezeného počtu webových stránek a vaše stránky budou ve skutečnosti stále narůstat!

Pokud váš web WordPress získá okolo 100 000 měsíčních návštěv, pak vy’Budu potřebovat plán GoGeek 34,95 $ měsíčně. Dodává se se vším z plánu GrowBig, ale zvětšuje vaše úložiště na 30 GB a přidává řadu “Podivínské funkce WordPress” aby vaše stránky fungovaly hladce.

spolehlivé spravování wordpress hostingSiteGround je oficiálně doporučovaný hostitel WordPress. Noví zákazníci získají levnější nabídky a má k dispozici celou řadu funkcí, díky nimž můžete svůj web rozšířit.

# 6: 1&1 IONOS

Nejlepší hodnota za peníze

1&1 Výhody a nevýhody IONOS

ProsCons
 • Vynikající hodnota za peníze a škálovatelné ceny
 • Bezplatná doména na ročních plánech
 • Chybějící pomoc a podpora – žádný živý chat
 • Místo na disku není’Nesouhlasí s top konkurenty jako Bluehost

1&1 IONOS je bezpečná a standardní volba pro vaše potřeby hostování WordPress. To se nestalo’• Vyčnívejte ve většině oblastí, které jsme testovali, kromě hodnoty za peníze, kde to srazilo naše ponožky svými přijatelnými cenami.

Všechny 1&1 Plány IONOS WordPress zahrnují bezplatnou doménu, automatické aktualizace softwaru, bezplatné zabezpečení SSL a bezplatné zálohy.

9 $ měsíčně Základní plán obsahuje 25 GB úložiště SSD, 10 e-mailových účtů a jeden web. Obchodní plán stojí 11 USD měsíčně a zahrnuje 100 GB úložiště SSD, 100 e-mailových účtů a dva weby.

Plán Pro je nejvyšší za 15 $ měsíčně, a zvyšuje úložný prostor na 200 GB. Poskytuje také 500 e-mailových účtů, pět webů, ochranu před malwarem SiteLock a přístup k síti pro doručování obsahu RailGun. Tento plán je navržen tak, aby zvýšil bezpečnost i výkon.

1&1 IONOS ne’• Skóre příliš vysoké v našem testování pro jeho pomoc a podporu, ale se solidním rozsahem funkcí – a jeho nejvyšší plán pouze 15 $ za měsíc -’je to stále atraktivní volba.

1 a 1 ionosové plány wordpress1&1 IONOS je znám pro své velmi levné nabídky pro nové zákazníky – ale i bez propagačních cen nabízí vynikající hodnotu za peníze.

# 7: DreamHost

Nejlepší pro udržení jednoduchosti

Výhody a nevýhody DreamHost

ProsCons
 • Doporučeno WordPress – slušná řada funkcí
 • Rozumné a škálovatelné cenové plány
 • Nedostatek možností nápovědy a podpory
 • Nízké skóre dostupnosti (99,95%)

DreamHost je na konci našeho seznamu, ale je to’nelze přehlédnout – toto je třetí a poslední hostitel v našem seznamu oficiálně doporučeno WordPress.

Má lesklé funkce hostování pro podporu vašeho webu a nabízí slušnou hodnotu za peníze. Nicméně to’je snížena o místo na disku, dostupnost a rozsah možností nápovědy a podpory.

Máte na výběr tři plány, z nichž všechny zahrnují neměřenou šířku pásma, podporu 24/7, zabezpečení SSL, denní zálohy, bezplatnou doménu a automatické aktualizace softwaru. Všechny plány podporují pouze jeden web.

19,95 $ měsíčně Plán DreamPress vám poskytne vše výše uvedené, plus 30 GB úložiště SSD a předinstalované Jetpack Free. DreamPress Plus stojí 29,95 $ a poskytuje vám 60 GB SSD úložiště, neomezené CDN a upgrade na Jetpack Professional.

Plán DreamPress Pro je nejvyšší na 79,95 $ měsíčně. Obsahuje vše od plánu DreamPress Plus a zvyšuje úložiště SSD na 120 GB. Odemknete také prioritní podporu!

DreamHost nemusí mít moc přivést váš web ke hvězdám, ale pokud potřebujete pohodlnou karavanu místo raketové lodi, vyhrál’nechám tě dolů.

dreamhost zvládl wordpressDreamHost je oficiálně doporučován WordPress a má nástroje, které usnadňují provoz vašich stránek.

# 8: GoDaddy

Nejlepší pro zvláštní funkce

Výhody a nevýhody GoDaddy

ProsCons
 • Kromě hostování nabízí spoustu dalších služeb
 • Bezplatná doména s ročními plány
 • Žádný certifikát SSL pro dva nejnižší plány
 • Nedostatek pokročilých funkcí

GoDaddy je stále jedním z nejlépe spravovaných poskytovatelů hostování WordPress v okolí, ale dokáže’Nesoutěžíme s tím, co je Bluehost, a proto je to tak’je na osmém místě. Pojď tati je nejlepší, pokud potřebujete další služby spolu s vaším hostingem.

Máte na výběr čtyři plány, z nichž všechny zahrnují bezplatnou doménu (na ročních plánech), aktualizace softwaru WordPress, neměřenou šířku pásma, migraci jedním kliknutím a bezplatné zálohy.

Základní plán 9,99 $ za měsíc poskytuje 10 GB úložiště SSD a podporuje jeden web. Luxusní tarif stojí 14,99 $ měsíčně, a obsahuje 15 GB úložiště SSD, jeden web a pracovní místo na jedno kliknutí, které vám umožní vyzkoušet nové změny před jejich zveřejněním na vašem živém webu.

19,99 $ za měsíc Konečný plán podporuje dva weby s 30 GB úložiště SSD, jeden rok bezplatný certifikát SSL a skenování a opravy malwaru. Je také dodáván se vším z plánu Deluxe.

Pro 5+ plán je navržen pro pět až 50 webových stránek a stojí 34,99 $ měsíčně. To zahrnuje úložiště SSD s kapacitou 50 GB až 200 GB, automatické zálohování, certifikáty SSL zdarma a bezplatné nástroje pro údržbu webu.

Pokud potřebujete domény, e-mailové účty, online marketing nebo více, může to GoDaddy pokrýt i za vás. Nabízí mnohem více než jen hosting, takže pokud’znovu po službě all-in-one, Pojď tati může být pro vás!

godaddy wordpress hostingGoDaddy nabízí jednoduchý spravovaný hosting WordPress s výhodami jeho dalších služeb přímo na dosah ruky.

Jak si vyberete spravovaného poskytovatele hostingu WordPress?

S tolika poskytovateli hostingu, kteří se všichni zajímají o vaši pozornost a pyšní se působivými funkcemi, jak chcete vědět, který z nich si vybrat? Potřebujete všechny tyto nástroje? Co dokonce myslí?

To’Je snadné se ztratit mezi všemi zkratkami a propagačními cenami. Tady’Rychlý seznam nejlepších tipů, jak vás udržet na správné cestě:

 • Vraťte se k základům
 • Udělejte si čas na provozuschopnost
 • Hodnota za peníze
 • Pomoc a podpora
 • Don’nechat se zapadnout!

Vraťte se k základům

Vytvořte seznam hlavní funkce vaše webové stránky potřebují a ujistěte se, že poskytovatel, kterého si vyberete, je zahrnoval do svých plánů. Základní funkce, na které je třeba dát pozor, jsou automatické aktualizace, zabezpečení SSL, úložiště, šířku pásma a bezplatné zálohy. Házejte také do volné domény, pokud ji nemáte’už ho mít nemám!

Udělejte si čas na provoz

Je to opravdu důležité! Pokud váš hostitel nebude nikdo moci navštívit váš web’Servery jsou neustále mimo provoz. Vysoký provozuschopnost je absolutní nutností – jinak vy’jen platíte za web, který nikdo nevidí.

Hodnota za peníze

Ujisti se’získáváte vysoce kvalitní služby, aniž byste museli celý svůj rozpočet vyfukovat. Rozhodně nakupujte za skvělou prodejní cenu – v tomto článku se zaměřujeme na běžné ceny, ale mnoho poskytovatelů nabízí slevy novým zákazníkům.

Don’ale nechte se vtáhnout jen cenou! Podívejte se na to, co vy’Budu platit, jakmile skončí propagační období, a přesně to, co vy’získávám za své peníze.

Pomoc a podpora

Postarejte se o sebe i své webové stránky! Podívejte se na řadu nabízených možností podpory a projděte si, zda mají odpovědi, které potřebujete. Za prvé, je to odborná podpora WordPress, nebo prostě obecné?

Dále to zkuste! Vyzkoušejte live chat, přečtěte si články nápovědy a zjistěte, zda je k dispozici podpora 24/7 nebo jen od pondělí do pátku.

Don’• Nechte se pobouřit

jestli ty’znovu na to, pak hosting může být matoucí. Tam’Děje se spousta dopisů a tech-talků a nabízí to neomezené množství.

Udělejte svůj výzkum, ale ne’t panika. Pravda je, že váš web pravděpodobně vyhrál’Nepotřebuji neomezené místo na disku – tak to ne’Nemám pocit, že za to musíte zaplatit!

Nejdůležitější věcí je najít poskytovatele, který bude podporovat váš web WordPress, a udržovat jej rychle a bezpečně. Tuto práci bude vykonávat kterýkoli z poskytovatelů v našem seznamu, tak, že’Je na vás, abyste si vybrali tu nejlepší!

Nejlepší Managed WordPress Hosting: Shrnutí

Tento článek vám dal osm nejlépe spravovaných poskytovatelů WordPress v okolí a podíval se na každého z nich, aby vám poskytl představu o tom, která je nejlepší volbou pro váš web WordPress. My’Podívali jsme se na jejich vlastnosti, ceny a to, jak si v našem výzkumu vedli.

Nyní víte, jaké jsou nejlepší poskytovatelé v okolí a jak si vybrat mezi nimi. Tady’s rychlá rekapitulace:

8 nejlépe spravovaných poskytovatelů hostování WordPress: Rundown

 1. Bluehost – Nejlepší pro hosting WordPress.
 2. A2 Hosting – Nejlepší pro zákaznický servis.
 3. V pohybu – Nejlepší pro funkce.
 4. WPEngine – Nejlepší pomoc a podpora.
 5. SiteGround – Nejlepší pro spolehlivost.
 6. 1&1 IONOS – Nejlepší hodnota za peníze.
 7. DreamHost – Nejlepší pro udržení jednoduchosti.
 8. Pojď tati – Nejlepší pro další funkce.

Zapomeňte na hodiny rolování, stovky karet a nespočet bolesti hlavy – Toto je osm nejlepších poskytovatelů spravovaného hostování WordPress. Provedli jsme pro vás posouvání, testování a porovnání, takže nyní stačí jediné vybrat!

Přemýšlejte o tom, jaký typ webu máte a jaké základní funkce potřebuje. Podívejte se na opravdu důležité – dostupnost, místo na disku, šířku pásma a hodnotu za peníze. Ujistěte se, že váš poskytovatel vyhovuje vašim potřebám a vy’Bude dobré jít.

Nejlepší spravovaný hosting WordPress: FAQ

Je spravován hosting WordPress vhodný pouze pro velké weby WordPress?

Doporučujeme spravovat hosting WordPress pro větší weby, jen abyste se ujistili’dostávám dobrá hodnota peněz a používat všechny ty funkce, které přicházejí s těmito výkonnými plány! Ale, spravovaný hosting WordPress je vhodný pro jakýkoli web WordPress jakékoli velikosti – to’je na vás!

Podívejte se na naši recenzi nejlepšího webového hostingu pro malé firmy a zjistěte, který z nich je pro váš web nejlepší.

Musíte si vybrat hosting WordPress pro web WordPress?

Vůbec ne! Můžete si vybrat jakýkoli typ hostingu, který vám nejlépe vyhovuje, ať už to tak je’je sdílený, VPS, cloud nebo dedikovaný hosting! Výhody hostování specifického pro WordPress spočívají v tom, že váš poskytovatel přizpůsobuje své služby vašim potřebám, jako je například automatické spouštění aktualizací.

Teprve začínám? Přečtěte si naši recenzi o nejlépe sdílených hostingových službách a zjistěte více o nejlevnějším druhu hostingu. Nebo se podívejte na naši recenzi nejlepších poskytovatelů VPS hostingu a zjistěte, co to je’je to všechno kolem.

Což je lepší, spravovaný hosting WordPress nebo sdílený hosting WordPress?

Sdílený hosting WordPress je omezenější než spravovaný hosting WordPress. To’je levnější, ale základnější ve svých zdrojích. Získáte více výhod a pokročilých funkcí – například Bluehost’s all-in-one marketingové centrum – s řízeným hostingem WordPress, i když to má vyšší cenu. Pokud chcete svůj web rozšířit, je lepší volbou spravovaný hosting WordPress.

Přečtěte si naši recenzi nejlepšího poskytovatele hostingu WordPress a zjistěte, která je celkově nejlepší.

Co’je nejlevnější spravovaný poskytovatel služeb WordPress?

Nejlevnější poskytovatel spravovaného hostování WordPress je InMotion, s počáteční cenou 8,99 $ měsíčně podle plánu WP-1000S. Vzhledem k tomu, že se také ukázalo jako nejlepší pro funkce v našem výzkumu, a je na třetím místě v našem seznamu nejlepších poskytovatelů, že’To není špatná hodnota za peníze!

Přečtěte si naši recenzi InMotion a zjistěte, zda je’je pro vás nejlepším poskytovatelem. Nebo přejděte k naší recenzi nejlepších levných poskytovatelů webhostingu, pokud jde o nabídky, krádeže a další nízké ceny.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map