9 nejlepších tvůrců webových stránek pro malé firmy: Který z nich je pro vás ten pravý?

nejlepší tvůrci webových stránek pro malé firmyMít web je skvělý způsob, jak propagovat vaši malou firmu a oslovit více zákazníků. A ještě lépe, díky tvůrcům webových stránek s přetahováním můžete sestavit jednu ve stejném množství času, které je zapotřebí k uvaření dobré večeře díkůvzdání. Tento článek vám pomůže přesně se rozhodnout, který tvůrce webových stránek pro malé firmy je pro vás ten pravý.


Zatímco tam’s ne ‘jedna velikost pro všechny’ možnost, my’Podařilo se nám najít devět nejlepších tvůrců webových stránek pro malé firmy soustředěním našeho výzkumu do následujících klíčových oblastí, které považujeme za zvláště důležité pro úspěšné webové stránky pro malé firmy: snadnost použití, kvalita funkcí, flexibilita designu, pomoc a podpora, protože stejně jako hodnota za peníze.

Jako vždy, my’vzali jsme také v úvahu naše zákaznické skóre. Při výpočtu tohoto skóre získáme skutečné uživatele, aby vyzkoušeli každého stavitele tím, že jej použijeme k vytvoření webové stránky pro malé firmy následováním krátkého textu.

9 nejlepších tvůrců webových stránek pro malé firmy

 1. Wix – Nejlepší všestranný tvůrce webových stránek pro malé podniky.
 2. Squarespace – Nejlepší pro rychle rostoucí malé podniky nebo startupy.
 3. Weebly – Skvělá hodnota za peníze.
 4. GoDaddy – Nejlepší pro majitele malých podniků s vědomím času.
 5. WordPress.com – nejlepší pro blogování zaměřených webů.
 6. Duda – Nejlepší návrhy šablon, ale omezená tvůrčí svoboda.
 7. Úžasně – nejlepší pro pomoc a podporu a pro stavbu několika malých míst.
 8. Site123 – Nejjednodušší použití.
 9. Jimdo Creator – jednoduchý, ale postrádá kvalitní funkce.

Wix je nejlepší celkový tvůrce webových stránek pro malé podniky – výběr více než 500 šablon specifických pro tento obor v kombinaci se super snadným nastavením je výherní kombinací. Squarespace má krásné vzory a velkou škálovatelnost, zatímco Weebly nabízí bezkonkurenční hodnotu za peníze.

My’Budu přezkoumávat každého z těchto devíti stavitelů podrobněji, pokrývat klíčové klady a zápory, spolu s cenami a další.

Další informace

 • Pokud víte, že chcete vytvořit webové stránky elektronického obchodu a prodávat produkty, podívejte se na naše 5 Nejlepší software pro elektronický obchod článek, který se bude zabývat konkrétně nejlepšími staviteli, aby vás prodával online
 • Porovnejte Nejlepší tvůrci webových stránek v našem hloubkovém přezkumu
 • Rozhodněte se, který tvůrce webových stránek je pro vaši malou firmu nejlepší, porovnáním našich nejlepších výběrů vedle sebe Tabulka porovnání webových stránek

1

Wix

Nejlepší všestranný tvůrce webových stránek pro malé podniky

Wix je náš nejlepší tvůrce webových stránek pro malé podniky protože to’s výkonný, snadno použitelný a nabízí skvělou všestrannou flexibilitu při vytváření vašich stránek.

Můžete vytvořit web pro své malé firmy za několik hodin a připojit se online opravdu rychle a hladce.

jestli ty’Pokud se chystáte budovat povědomí o značce online a chcete, aby věci zůstaly jednoduché, Wix je pro vás rozhodně stavitelem. Wix’s funkce drag-and-drop znamená ty ne’Nepotřebuji žádné technické nebo designové dovednosti vybudovat profesionální a poutavý web pro malé firmy.

ProsCons# 1# 2
Jeho drag-and-drop tvůrce nabízí vynikající kreativní kontrolu, aniž by museli vědět, jak kódovatMůžeš’t změnit šablony, jakmile bude web spuštěn. Přepracování musí být od základů
V našem uživatelském testování na staviteli webových stránek bylo Wix to, co lidé s největší pravděpodobností doporučiliAčkoli pro mnohé je plus, množství přizpůsobení, které je k dispozici, se může brzy cítit ohromující

Takže ne’Nebojte se, pokud vám kódování jazyků, jako je HTML, zní jako cizí jazyk. Vyhrál jsi’Abychom mohli pomocí Wix vytvořit krásný web, nemusíte mu rozumět.

Možná vás to trápí, protože Wix je tak snadné vyzvednout a používat, že všechny weby na něm postavené vypadají stejně.

A chcete vytvořit web pro malé firmy, který’je unikátní, don’ty?

Dobrou zprávou je, že se společností Wix budete mít velkou svobodu při vytváření webových stránek pro malé firmy se skutečnou osobností, protože společnost Wix nabízí více než 500 profesionálně navržených šablon, které pokrývají cokoli od vizážistů po veterány..

Šablony fotografií WixOhromující šablony společnosti Wix vám umožní vytvořit profesionální web pro malé firmy bez utrácení peněz za návrháře

Jen proto, že se Wix snadno používá, není’t znamená, že nabízí majitelům firem online jednoduchou funkčnost. S Wix můžete:

 • Přidejte si kontaktní formuláře a online rezervační formuláře pro schůzky (skvělé, pokud jste’malý obchodník nebo vyžaduje rezervace jako zubař).
 • Vytvářejte a odesílejte faktury a sledujte platby – a to vše na jednom místě, správa vašich financí je snadná.
 • Přidejte přizpůsobené kvízy, průzkumy a kontaktní formuláře, které vám umožní zjistit, co si vaši zákazníci myslí.
 • Vložte pozadí videa (aniž byste se dotkli kódu), abyste se na své stránky dostali a udělali to WOW factor.

Wix má bezplatnou verzi, ale pokud ano’o budování úspěšného online podnikání to myslí vážně’Rozhodně stojí za to upgradovat na placený plán, abyste mohli využívat prémiové funkce. Placené plány se pohybují od 13 $ / měsíc do 49 $ / měsíc (účtováno ročně), takže’s snadné začít malé a upgradovat podle potřeby.

To znamená, že vám doporučujeme vyrazit alespoň na neomezený plán (17 $ / měsíc), protože takto’Budu si moci nárokovat bezplatných reklamních poukázek ve výši 300 $ (100 $ s reklamami Google, reklamami Bing a místními výpisy). Platí to pouze pro weby, které jsou pro placenou reklamu nové, ale je to skvělý způsob, jak se v těchto kanálech obejmout, aniž byste se museli bát ztráty vlastní těžce vydělané hotovosti..

Úhledným nedávným přírůstkem do Wixu byl jeho tvůrce ADI – kandidáti na inteligenci umělého designu. Wix ADI se vás ptá na váš web a generuje web na základě vašich odpovědí. Plnohodnotný obchodní web by mohl být jen krátký dotazník!

A pro více důvtipnější mezi vámi je zde Wix Corvid, který vám umožňuje integrovat vlastní kód do vašeho Wix webu. To’Je to zcela volitelné, ale skvělé vidět, jak Wix zásobuje celé spektrum dovedností.

Také se nám líbí Wix, protože to poskytuje fantastická podpora zákazníků. Když vás’Začínáme s vytvářením webových stránek pro vaši malou firmu, jakákoli pomoc, kterou získáte, může mít skutečný rozdíl (víme z vlastní zkušenosti s vytvářením webových stránek pro malé firmy).

Na webu Wix jsou všude tlačítka nápovědy, takže pokud ano’Máte-li potíže s vytvářením konkrétní části svého webu, můžete kliknout na tlačítko a najít konkrétní odpověď na svou otázku. To je skvělé, protože to odstraňuje mnoho frustrace při nastavování online podnikání a umožňuje vám projít všechny překážky sami.

Wix App Market má nyní více než 200 aplikací a služeb, pokrývající cokoli z tipů SEO, které pomáhají vašemu webu najít online e-mailové nástroje, které rozšiřují vaši uživatelskou základnu. Mezi nejnovější přírůstky, které se nám líbí, patří Wix Video, které vám umožní přidat video s přizpůsobeným logem na vaši platformu, a aktualizace Wix SEO Wiz, která vám umožní indexovat váš web na Googlu tak, aby jej mohli najít relevantní vyhledávače (potenciální zákazníci)..

Zatímco Wix’s různých šablon je skvělá, můžete’• Jakmile budete používat jinou šablonu’jeden jsem si vybral. To může být frustrující, jak vás změnit šablony’Musím znovu vložit veškerý svůj obsah. Ujistěte se proto, že jste si poprvé vybrali tu správnou šablonu!

Zatímco my’d doporučte čistě obchod s elektronickým obchodem, jako je Shopify, pokud máte’Pokud se chystáte prodávat produkty na svých webových stránkách, Wix má plně funkční nástroje elektronického obchodování, které stojí za prozkoumání, pokud’již jste fanouškem Wix a snaží se rozvíjet vaši nabídku elektronického obchodování.

Jak vidíte, tam’s mnoha důvody, proč je Wix naším doporučeným tvůrcem webových stránek pro malé podniky. Ale ne’Jen si za to vezměte slovo. Mluvili jsme se Sárou, zakladatelkou Cloud Nine Knits, abychom zjistili její zkušenosti s používáním Wix k vytváření webových stránek pro malé firmy..

PŘEZKUM UŽIVATELE: VYLOUČTE devět KNITS

wix uživatelské recenze sara headshot

Sára’s Webové stránky Wix jí umožňují spravovat rezervace a provádět prodej pro její pletení.

Inspirována svou vášní pro pletení začala Sara svou malou firmu Cloud Nine Knits, aby učila lidi po celé Velké Británii, jak háčkovat a paže plést pomocí obří příze. Sara vytvořila svůj web, protože potřebovala místo online, kde by mohla spravovat rezervace pro své dílny, a také prodávat malý výběr ručně vyráběných pletených výrobků..

Q&A se Sárou

Jak jste se rozhodli, že pro vás byl Wix tím správným tvůrcem webových stránek?

“Poté, co jsem v minulosti bojoval s jiným tvůrcem webových stránek a cítil se omezený jeho šablonami, obrátil jsem se na Wix kvůli své jednoduchosti. Okamžitě jsem miloval editor Wix, který mi dal profesionální výsledky s nulovou znalostí kódování.”

Jak snadné bylo vytvořit váš web?

“Našel jsem Wixa super intuitivního. Rozhodl jsem se mít trochu volnosti při návrhu pomocí editoru Wix (místo použití šablony) a funkce drag and drop usnadnila začátek vytváření stránek. Líbilo se mi, jak jsem mohl přepínat rozvržením a konstrukčními prvky a viděl jsem, jak se aktualizují na obrazovce, až nakonec vyberu ten, který se mi nejvíce líbí. Aplikace Wix udělaly z procesu přidávání okamžitých funkcí na můj web také hračku.”

“Vřele doporučuji společnosti Wix každému majiteli malých podniků, se kterým se setkám, kvůli jeho snadnému použití, centralizovaným obchodním funkcím a pro pohodlí, že je schopen vše spravovat z telefonu.”

Jak dlouho trvalo vytvoření vašeho webu?

“Získání hlavních stránek trvalo tak několik hodin, jak jsem je chtěl. To byla snadná část. Pak to trvalo několik dní vylepšování a přepisování mého vlastního obsahu – být perfekcionista může být časově náročný!”

Co’Je to jedno vylepšení’d do Wix?

“Já’d rád, že v rezervačním systému bude trochu více funkcí: například možnost dát svým zákazníkům konkrétní možnosti, například nechat je vybrat si barvu příze ze seznamu možností před dílnou.”

Jak pomohlo vaše webové stránky vašemu podnikání?

“Je to ústřední centrum pro mé podnikání. Já’d být ztraceni, aniž by to a moje podnikání mnohem méně úspěchu! Používám jej k provádění všech rezervací, prodeji produktů, správě mé zákaznické komunity, sdílení videonávodů, odesílání faktur a správě plateb, spuštění e-mailových marketingových kampaní a sledování návštěvníků webu v reálném čase. A nejúžasnější část je, že to dělám z velké části z aplikace Wix na svém telefonu, ať jsem kdekoli.”

Další užitečné návody

 • Wix Review – pro podrobný pohled na Wix
 • Wix Pricing Review – který plán je pro vás ten pravý?
 • Wix eCommerce Review – pokud prodáváte online s Wix?
 • Jak používat Wix – náš snadný průvodce krok za krokem při vytváření webových stránek Wix
 • Wix vs Weebly vs Squarespace – porovnejte naše tři nejlepší stavitele webových stránek

2

Čtvercový prostor

Nejlepší pro rychle rostoucí malé podniky nebo začínající podniky

Malé firmy s velkými plány? Squarespace je solidní volba.

Použití čtverce nemusí být tak jednoduché jako Wix (konečný tvůrce drag and drop) nebo specialista na elektronický obchod (Shopify a BigCommerce), ale díky svým krásně navrženým šablonám a fenomenální kvalitě obrazu je to opravdu jedinečná nabídka.

ProsCons# 1# 2
Čtvercový prostor’s SEO funkce jsou opravdu silné – perfektní, pokud jste’znovu se snažíte najít svůj web ve výsledcích vyhledáváníNení tak snadné použití jako některé z alternativ. jestli ty’znovu s tebou dobře’Budu v pořádku, ale pokud ano’Wix, Weebly nebo GoDaddy by vám lépe sloužili
Integrace sociálních médií je vynikající. Vy’Budu chtít dostat svět ven o vaší firmě a bezproblémová přítomnost na sociálních médiích to mnohem usnadníŽádný obchod s aplikacemi – vy’spoléhají na vestavěné funkce (které jsou velmi dobré), ale vyhrály’t být schopen přizpůsobit funkčnost mnohem dále

Čtvercový prostor’s SEO funkce jsou opravdu silné. Pokud je dominance SERP (stránka s výsledky vyhledávače) na vaší agendě – a pro většinu malých podniků by to mělo být – pak by to mělo být’je to jistě solidní základ pro úspěch. My’V naší Squarespace SEO recenzi jsme šli do tuny detailů o tom, co je dobré – a jak je plně využít..

Čtvercový prostor’Šablony jsou leštěné a jejich čisté linie vydávají opravdu profesionální atmosféru. S Squarespace’s obrázky, mohou zákazníci přiblížit produkty a zkontrolovat detaily zblízka (perfektní, pokud jste’re reklama produktu, jako jsou trenéři). Rychlé zobrazení umožňuje uživatelům číst produkt’s informacemi a přidejte je do košíku. To je skvělé, protože ty’aby zákazník co nejjednodušší koupil.

Náměstí je mnohem víc než hezká tvář a to’je to také překvapivě levné.

jestli ty’nechcete prodávat produkty online, vy’Mám na výběr Osobní plán (12 $ / měsíc) nebo Podnikatelský plán na 18 $ / měsíc (obě účtovány ročně). Není divu, který z nás’d doporučit pro firmu zde – získáte více analytických a marketingových funkcí s obchodním plánem, takže statistiky stojí za dalších 6 $ měsíčně.

Ve skutečnosti můžete prodávat také podle obchodního plánu, ale pokud ano’jsme především obchod s elektronickým obchodem my’d rozhodně doporučujeme jít alespoň na Základní obchodní plán (26 $ / měsíc, účtováno ročně). Opět platí, že pokud zaplatíte jen o něco více, odemknete celou řadu cenných funkcí specifických pro elektronický obchod – v tomto případě, mezi jinými, integraci účetnictví a tisku štítků.

Zamiřte na náměstí’s stránka s cenami pro více informací o čem’Je součástí každého plánu a pamatujte, že můžete libovolný plán vyzkoušet na 14 dní zdarma. Čtenáři odborníků na tvorbu webových stránek mohou také pomocí našeho exkluzivního kódu nabídky získat 10% slevu na placených plánech.

Více než kterýkoli jiný tvůrce si můžete udělat, aby vaše webové stránky pro malé firmy vypadaly’Byl navržen profesionálně, aniž byste se museli potýkat s jakýmkoli kódem sami. Funkce rozvržení, jako jsou titulní stránky – jediné rolovací stránky – mohou vaše webové stránky pro malé firmy opravdu vyniknout z davu.

Můžete nainstalovat více šablon na jeden web a pracovat na několika vzorech současně.

Šablony pro fotografie ve čtverciŘada krásných šablon společnosti Squarespace znamená, že můžete své zákazníky ohromit, aniž byste znali jakýkoli kód nebo najali profesionálního návrháře

Squarespace také nabízí vynikající zařízení pro vytvoření blogu na podporu vašich webových stránek (skvělý způsob, jak přidat do vaší firmy osobnost a naplnit vaše stránky skutečně jedinečným obsahem) a přichází s některými skutečně špičkovými funkcemi:

 • Šablony reagující na mobilní zařízení – velikost obsahu se automaticky změní, takže vaše stránky budou vypadat skvěle bez ohledu na to, jaké zařízení váš zákazník používá.
 • Velký výběr stylů – pomocí Squarespace’můžete snadno označit svou značku na svém webu snadným přizpůsobením vašeho návrhu, od písem a barev až po šířku postranního panelu a obrázky na pozadí. To’Je také velmi jednoduché přepínat šablony titulních stránek, když máte pocit, že váš web potřebuje aktualizaci.
 • Skvělá kontrola webu – můžete přidat funkce, jako je oznamovací lišta (skvělé pokud’Mám nový produkt, například) a mobilní informační lištu, která zefektivňuje vaše stránky pro návštěvníky v mobilu a zobrazuje místní nabídku s klíčovými informacemi, jako jsou kontaktní údaje a otevírací doba.
 • Připojte se společensky – svůj web Squarespace můžete integrovat s řadou platforem sociálních médií a dokonce můžete obsah z určitých platforem vytáhnout přímo na svou stránku.

nicméně, Náměstí není’t intuitivní jako Wix a může se cítit restriktivní – to’To prostě není tak přizpůsobitelné a trvá déle, než se dostanete na rychlost s. Změny na vašem webu trvají déle a náměstí’Šablony jsou omezenější než naše další doporučené stavitele. jestli ty’nejsem designér, Squarespace’s editor stylů může být obtížným nástrojem, s nímž se můžete vyrovnat.

Další užitečné návody

 • Recenze Squarespace – pro podrobnou recenzi Squarespace
 • Recenze ceny v programu Squarespace – pro podrobné rozčlenění programu Squarespace’s cenové plány
 • Kód nabídky Squarespace – získejte 10% slevu na jakýkoli plán Squarespace pomocí našeho exkluzivního slevového kódu
 • Recenze elektronického obchodu Squarespace – zjistěte, jak hodnotíme Squarespace pro elektronický obchod
 • Jak používat Squarespace – náš jednoduchý průvodce devíti kroky při vytváření webových stránek Squarespace
 • Wix vs Squarespace – které byste si měli vybrat?

3

Weebly

Skvělá hodnota za peníze

Weebly je nejlepší, když vy’znovu hledám nejjednodušší cestu k tomu, aby se vaše malá firma připojila k internetu, a ne’Nepotřebuji fantastický web s funkcemi – to’je to skvělý nástroj pro to, aby se vaše online podnikání dostalo za velmi málo peněz (plány začínají na pouhých 6 $ / měsíc, platí se ročně).

To’Je také velmi snadné provádět změny obrázků a kopií. Na Weebly byste mohli opravdu vybudovat slušně vypadající obchod mezi snídaní a obědem – vlastně pravděpodobně mezi brunchem a obědem, pokud by bylo přijatelné mít obě.

ProsCons# 1# 2
Skóre výborně za hodnotu za peníze (4.1 / 5).Můžeš’t obnovit webové stránky sami. Pokud změníte názor na smazaném webu, budete potřebovat pomoc od týmu Weebly
Weebly má obrovské množství aplikací. Co vaše stránky mohou a mohou’To je skutečně na vásAplikace jsou skvělé, ale k přístupu k většině z nich potřebujete prémiový plán

Weebly’Placené plány přicházejí znatelně levněji než větší konkurenti, což znamená, že jste’Opravdu dostanu vaše peníze’Je vhodné upgradovat nad rámec bezplatných nebo základních placených plánů.

Na plánu zdarma, vy’Budu vázán na subdoménu Weebly.com (název vašeho webu, který se zobrazí v prohlížeči’s vyhledávací lištou, například cooltrainers.weebly.com). Jako vždy, pokud si chcete vybudovat profesionálně vypadající web pro malé firmy, doporučujeme se zaregistrovat do jednoho z Weebly’s velmi rozumnými placenými plány. Ty se pohybují od osobního plánu 6 $ / měsíc až po plán výkonu 26 $ / měsíc, přičemž mezi nimi je plán Professional (12 $). Doporučujeme pružit se do plánu výkonu, protože poskytuje množství funkcí elektronického obchodování, které bude úspěšné obchodní místo potřebovat dříve než později. Jedná se například o jediný plán společnosti Weebly, ve kterém můžete přijímat platby prostřednictvím služby PayPal, což je preferovaný způsob platby pro mnoho nakupujících. Plán výkonu vám také poskytuje přístup k pokročilým statistikám elektronického obchodu, aby se váš obchod zvýšil.

Ale dovolte’Vraťme se k tomu, jak snadné je Weebly používat – jinými slovy, velmi snadné.

Přizpůsobitelné, předem navržené rozvržení zaměřené na konkrétní průmyslová odvětví to znamenají’Je opravdu snadné se do toho ponořit a začít stavět své webové stránky pro malé firmy. V Weebly’s editační režim, jak vidíte vaše stránky, jak bude vypadat živě. To vám ušetří čas, jak jste don’Nemusím přecházet z režimu úprav do režimu náhledu.

Weebly obchodní témataTvůrci webových stránek vám umožní vytvořit skvělé domovské stránky pro vaši malou firmu pomocí navigačních panelů nejvyšší kvality

To vše dělá Weebly skvělým fitem pro malé firmy, které možná ne’Nevyžadují fantastickou funkčnost a pouze předvádějí produkty a služby jasným, jednoduchým a dostupným způsobem.

Weebly je docela silný na audio a video a schopnost přidat HD video na Pro plán znamená, že můžete přidat skutečný nádech glamour na vaše stránky. To’s neustálým zlepšováním – ale stále výrazně zaostává za konkurenty, jako jsou Wix a Squarespace, co se týče obou funkcí a kvality / rozmanitosti designu (Weebly má například 40 šablon – Wix má více než 500).

Pokud máte znalosti HTML a CSS (Cascading Style Sheets – používá se k formátování rozložení webových stránek, například velikosti tabulek a textových stylů), nebo pokud znáte někoho, kdo vám může pomoci, Weebly vám poskytne přístup k Editoru kódu, což znamená, že můžete drotat a provádět změny, které vašemu webu dodají opravdu jedinečný pocit.

Další užitečné návody

 • Weebly Review – 12 klíčových věcí, které potřebujete vědět o Weebly
 • Weebly Pricing Review – jsou plány opravdu stojí za to?
 • Weebly Recenze elektronického obchodování – podrobný pohled na Weebly’s online prodejními nástroji
 • Jak používat Weebly – snadno sledovatelný průvodce vytvářením webové stránky Weebly
 • Weebly vs Squarespace – zjistěte, který z nich je pro vás nejlepší

4

Pojď tati

Nejlepší pro čas vědomé majitele malých podniků

GoDaddy je vynikající pro rychlé webové stránky malých firem. Stavitel je snadno použitelný a jednoduše prezentovatelný a to, co mu chybí ve stylu, se kterým se pohodlně vyrovnává. To’je nejrychlejší produkt pro vytváření webových stránek, takže je’Je to velmi výhodné pro ty, kteří nemají čas.

ProsCons# 1# 2
Skvělé, pokud chcete získat plně funkční obchodní web naživo.Nejvhodnější pro více uměleckých odvětví. GoDaddy je docela rovný hrana stavitel.
Nabízí pokročilé funkce elektronického obchodování, což vám umožní přidat až 5 000 produktů a přizpůsobit možnosti dopravy přímo ve staviteli.

Výběr šablony je vynikající a pokud mezi nimi přepnete, web se automaticky přeformátuje. Toto je super užitečná funkce, něco, co opravdu GoDaddyho odlišuje od tvůrce, jako je Wix.

Šablony malých podniků GoDaddySpíše než žonglování pěti různých předplatných pro pět různých služeb, hlavní tah GoDaddy spočívá v tom, že dělá něco ze všeho.

Tvůrce drag-and-drop je strukturovaný a snadno použitelný, ale postrádá lesk stylovějších stavitelů. jestli ty’nejedná se o kreativní typ, GoDaddy’Inteligence umělého designu (ADI) může za vámi vygenerovat celý web’Odpověděl jsem na několik otázek.

GoDaddy nedávno posílil své funkce elektronického obchodování a nástroje pro správu. Do svého inventáře můžete přidat až 5 000 produktů a jsou zabudovány způsoby dopravy. Existuje spousta možností platby (samozřejmě kreditní karty a PayPal samozřejmě).

Přesto to zůstává docela rozumné. Nejlevnější plán (základní plán) stojí pouhých 10 $ / měsíc (účtováno ročně). Na druhém konci stupnice vám plán elektronického obchodu vrátí 25 $ / měsíc (účtováno ročně) a uprostřed jsou dva plány. Všechny plány přicházejí s velmi velkorysou měsíční zkušební verzí zdarma.

Spíše než žonglování pěti různých předplatných pro pět různých služeb, hlavní tah GoDaddy je, že dělá něco ze všeho. Na jednom místě se můžete postarat o registraci domény, webhosting a tvorbu webových stránek.

Online připojení s GoDaddy je bez námahy, ale je to’je trochu omezující ve srovnání s staviteli jako Wix a Čtvercový prostor. Pro rychlé a snadné připojení vaší malé firmy k internetu je zde’Je k dispozici několik lepších platforem.

Další užitečné návody

 • Recenze webového serveru GoDaddy – získejte veškeré podrobnosti o GoDaddy’s webový tvůrce
 • GoDaddy Elektronický obchod Recenze – je to správná volba pro prodej online?
 • Jak vytvořit web na GoDaddy – náš jednoduchý průvodce krok za krokem, jak začít
 • Wix vs GoDaddy – podrobné srovnání dvou populárních tvůrců webových stránek

5

WordPress.com

Nejlepší pro blogování zaměřených webů

WordPress.com je velmi mnoho ‘vše o blogu’. Pokud se vaše firma silně spoléhá na blogování – nebo ve skutečnosti je to blog – pak na vás’S tímto stavitelem jsem udeřil zlato. Avšak pro cokoli jiného’Pravděpodobně to považuji za příliš omezující.

ProsCons# 1# 2
Dodává se s vynikajícími vestavěnými nástroji a funkcemi pro blogováníVelmi omezeno na všechno, co není’t blog – přemýšlejte o rigidních šablonách, frustrujících funkcích a zastaralém backendu
Super levné ceny – placené plány WordPress.com začínají již od 5 $ měsíčně (účtováno ročně)Chcete-li provést více než nejzákladnější přizpůsobení, vy’Budu potřebovat znalosti kódování

WordPress.com je vytvořen pro blogování a my to opravdu můžeme’dostatečně zdůraznit. Pokud je vaše malá firma založená na blogu, připravte se na spoustu super užitečných funkcí, jako jsou komentáře, štítky, hodnocení Líbí se, kategorie a vaše příspěvky budou uvedeny v blogu. ‘Čtenář’ pro čtenáře předplatného, ​​které si mohou prohlížet ve svém zdroji.

Pokud však vaše firma není blogem, vy’Budu na to mít dost času. Ale hej, ne’t jen vezměte naše slovo za to – v rámci testování uživatelů jsme účastníkům poskytli hodinu na vytvoření webové stránky pro fiktivní podnikání ‘Shore Coffee House’ na krátký soubor a požádal je, aby nám dali své myšlenky.

Jeden zvláště frustrovaný účastník používající WordPress.com řekl:

“Nenáviděl jsem to, opravdu jsem to nenáviděl. To opravdu není’t můj šálek čaje vůbec.”

A ostatní účastníci nebyli’Obzvláště se to také doplnilo – zjistili, že věci prostě nebyly’t intuitivní, a ne’neudělal nikde blízko ani tolik pokroku za hodinu jako oni’d očekáván. To’Není žádným překvapením, že WordPress.com doopravdy bombardoval, když došlo k zákaznickému skóre, a získal (společnou) nejnižší známku jakéhokoli testovaného stavitele (3,5 / 5). To také skóroval jen 2.4 / 5 pro flexibilitu designu; to’Je těžké vytvořit šablony WordPress.com vlastní.

Má blogování stranou, má WordPress.com nějaké vykoupení? Jeho cenová dostupnost je určitě obrovské plus – tam’Je k dispozici bezplatný plán a ty placené začínají od pouhých 5 $ měsíčně (účtováno ročně). Nejlevnější plán – ‘Osobní’ plán – také přichází s vlastní doménou a podporou živého chatu. Že’je to docela pěkný třesk pro vaše peníze.

jestli ty’Pokud budete trpěliví, a pokud možno budete mít trochu znalosti kódování, můžete určitě zajistit, aby WordPress.com fungoval pro vaše obchodní stránky – vy’prostě to nijak neusnadňuje.

Další užitečné návody

 • Recenze WordPress.com – objevte výhody a výstupy tohoto tvůrce blogů
 • WordPress.com vs WordPress.org – rozumí rozdílu mezi platformami WordPress
 • Nejlepší blogovací platformy – pokud potřebujete blog, vyberte si z tohoto seznamu

6

Duda

Nejlepší návrhy šablon, ale omezená tvůrčí svoboda

Duda se prezentuje jako tvůrce webových stránek pro webové designéry, ale ne’Nechám tě to odradit. To’Je skutečně velmi jednoduché vytvořit jediné místo pro vaši firmu a jen nejlevnější náklady na plán 14 $ / měsíc.

ProsCons# 1# 2
Více než 90 dobře navržených šablon z čeho vybíratNení to nejlepší volba, pokud jde o podporu SEO
Možnost vytvářet přizpůsobené cesty uživatelů, a to i s nejlevnějšími plányMožnosti přizpůsobení jsou velmi omezené – nejsou skvělé pro ty, kteří chtějí hodně kreativní svobody

Co tedy můžeme říct o Dudovi? Za prvé, šablony jsou dobré. Jako, opravdu dobře. Jistě, oni ne’Všechny mají moderní, minimalistický vzhled, jaký získáte s programem Squarespace, ale nějak se cítí skutečně – jako webové stránky, které každý den šťastně používáte pro každodenní podnikání.

Že’to je důvod, proč Duda vychází z nejlepších návrhů pro webové stránky pro malé firmy, bodování 4,6 / 5, zatímco Squarespace stále drží nejlepší místo pro portfolio nebo fotografické weby – v podstatě cokoli, co’s super image-vedl.

Ale ten kousek, který nás nejvíce potěší Dudou? Personalizováno. Uživatel. Cesty.

Takže Duda v současné době nabízí dva plány – jeden na 14 $ / měsíc za vybudování jednoho webu a jeden za 74 USD / měsíc pro agentury. A dokonce i na nejlevnějším plánu můžete změnit způsob, jakým uživatelé uvidí váš web, v závislosti na různých faktorech.

Pokud například někdo poprvé navštíví váš web, můžete se rozhodnout zobrazit video o svých službách. A pokud někdo navštěvuje váš web z místa v okolí, můžete přidat tlačítko a zavolat. Pro tvůrce webových stránek je to opravdu chytré a snadno se nastaví kdokoli – stačí kliknout ‘Přizpůsobte’ po pravé straně hlavního panelu a poté zvolte a ‘Pravidlo’. Zde také můžete vytvářet vyskakovací okna a bannerové reklamy.

Kam tedy spadne Duda? Za prvé, podpora SEO není’opravdu tam. jestli ty’spoléháme na to, že se na Googlu najdeme’s výsledky vyhledávání, vy’Musím si přečíst základní SEO tipy, abych se tam dostal – ty ne’t získat pokyny a návody, které uděláte s některými dalšími staviteli. A za druhé, zatímco návrhy jsou úžasné, není’tuna prostoru pro přizpůsobení. Někteří lidé mají rádi tento přístup, ale pokud ano’Po kreativním projektu se to může zdát příliš omezující.

Další užitečné návody

 • Recenze Duda – získejte plné snížení Duda, včetně všech jeho kladů a záporů

7

Úžasně

Nejlepší pro pomoc a podporu a pro stavbu několika malých webů

Překvapivě dobré skóre ve všech směrech – našim uživatelům se to líbilo stejně jako populárnějším stavitelům, včetně Squarespace a GoDaddy – ale i když’s dobrou hodnotou, má některé vážné nedostatky.

ProsCons# 1# 2
Užitečný proaktivní tým podporyMůžete vytvářet pouze jednostránkové weby, což znamená’není škálovatelné řešení
Můžete si vytvořit dva weby s nejlevnějším plánem 8 $ / měsíc a prodat až pět produktůChybí kvalita funkce a hloubka stavitelů uvedených na tomto seznamu výše

Nechat’Začneme tím, co se nám na Strikely líbí. První na řadě: Důstojníci štěstí. Ano, slyšeli jste to správně.

Nejen, že si Strikely domů vezmou korunu pro nejvíce dobře pojmenovaný podpůrný tým, ale může se pochlubit i nejaktivnějším. V různých bodech vaší cesty k tvorbě webových stránek se objeví malá chatovací schránka, která vás vyzve k rozhovoru se svým úředníkem pro štěstí – možnost, která’k dispozici 24/7. Na Strikely je také celá řada užitečných výukových videí’s web. To’Není divu, že skóroval působivých 4,5 / 5!

Úžasně’Plány jsou velmi rozumné. K dispozici je bezplatný plán, ale jako vždy vám doporučujeme, abyste pro tento profesionální vzhled vybrali Premium. Prémiové plány se pohybují od 8 do 49 $ měsíčně (účtováno ročně) a všechny plány můžete vyzkoušet zdarma po dobu 14 dní.

Na nejlevnější placený plán ( ‘Omezený’ plán), můžete si vytvořit dva weby, prodat až pět produktů a první rok si dát zdarma doménové jméno – viz, řekli jsme vám to’je cenově dostupný!

Tak jak to přijde’je na šestém místě? Hlavním problémem pro nás je, že Strikely vám umožňuje vytvářet pouze jednostránkové webové stránky. Navigační odkazy dolů nebo přes vrchol vás pouze přesouvají do sekcí dále dolů na původní stránku. Že’je v pořádku, pokud potřebujete pouze předložit přehled – O nás, Portfolio, Kontaktujte nás – ale pokud chcete svůj web opravdu rozvíjet, tato stránka se opravdu začíná velmi dlouho prodlužovat. To’Myslel si, že se průměrný člověk každý den ve svém telefonu posouvá kolem 22,7 metrů – ale pravděpodobně vyhrál’t být příliš nadšený, pokud je váš web zodpovědný za většinu z toho.

Jednostránkové weby znamenají, že blogy a kategorie produktů jsou také otázkou. Takže i když je Strikely velmi příznivá cena, je to tak’ve skutečnosti to není velká hodnota – v našem výzkumu skóroval jen 3,5 / 5.

Takže pokud potřebujete ukázat ‘příchuť’ jednoho nebo dvou projektů, které máte na cestách, je nápadně bezpečná a super levná varianta. jestli ty’po něčem trochu více škálovatelném, podívejte se na možnosti dále v seznamu.

Další užitečné návody

 • Strikingly Review – podrobná recenze Strikingly’s funkce, ceny a další

8

Site123

Nejjednodušší použití

Nechat’Představte si, že jednou v noci přišli The Bad Men a požadovali, abyste jim okamžitě vytvořili obchodní web – ‘okamžitě nebo jinak!’ V tomto strašlivém scénáři může být server Site123 pouze stavitelem vás’d dosáhnout.

ProsCons# 1# 2
Díky přístupu podporovanému návrhem je toto použití velmi rychlé a snadno použitelnéVzory vypadají datované
V živém chatu je k dispozici skvělý tým odborné podporyPokud chcete mít více než základní web, začne se zobrazovat poměrně rychle

Proč bychom si vybrali Site123, abychom nás dostali z této obzvláště specializované jam? Protože to’je to skvělé pro to, aby web mohl žít velmi snadno a poměrně rychle – pokud to budete vy’není konečný výsledek. Na serveru Site123 je také k dispozici úžasný malý tým podpory prostřednictvím živého chatu.

Ale zatímco Site123 může být velmi rychlé nastavení, můžete’Nepopíráme, že konečný výsledek vypadá super datem. Site123 také špatně skóre za funkce, na posledním místě s 2,6 / 5. Takže i když nabízí bezplatný plán – s jediným placeným plánem, který stojí pouhých 10,80 $ za měsíc – jeho skóre za peníze je opravdu špatné, opět přichází na poslední místo.

Jeden z našich uživatelů opravdu zasáhl nehty na hlavě se zpětnou vazbou:

“To’s ok, ale pokud chcete mít více než základní web, začne se zobrazovat docela rychle.”

Takže pokud ne’znovu si nejsme jisti všemi věcmi online – nebo jsme v příští úrovni – my’d doporučujeme zvolit si snadno použitelného tvůrce webových stránek, jako je Wix, GoDaddy nebo Duda.

Další užitečné návody

 • Recenze SITE123 – získejte informace o tomto staviteli v naší úplné recenzi

9

Jimdo Stvořitel

Jednoduché, ale postrádá kvalitní funkce

jestli ty’Přečetl jsem si celý tento článek (děkujeme, že jste se u nás drželi!), pak vy’Pravděpodobně jsme si všimli, že stavitelé webových stránek pro malé firmy na konci našeho seznamu jsou jednodušší – ale ne nutně k lepšímu. Jimdo je takový takový stavitel.

ProsCons# 1# 2
Díky bezplatnému plánu a placeným plánům začínajícím na pouhých 9 $ / měsíc (účtováno ročně), Jimdo skóroval přiměřeně dobře za hodnotu za peníze (3,2 / 5)Omezená pomoc a podpora – omezena vaším plánem a dostupná pouze prostřednictvím e-mailu
Neočekávaně upravovat a uspořádat prvky a obecně postrádat dobrou hloubku funkce

Don’Nechápejte nás špatně, Jimdo je mnohem lepší než mnoho tvůrců webových stránek na trhu – a měli bychom vědět, že’vyzkoušel jsem jich více než 50 – ale to’je horší než ostatních osm uvedených v tomto seznamu.

Jimdo je velmi jednoduchý, ano – ale ve světě tvůrců webových stránek to dnes je’už to není nic zvláštního. Velké hráče se neustále vyvíjejí, aby zlepšily jejich snadné použití a hloubku funkcí, zatímco služby jako Jimdo Creator zůstaly pozadu.

Když se postavil proti našim kritériím pro tvorbu webových stránek pro malé firmy, skóroval zejména flexibilitu designu. To’je jednoduché přidat prvky – ale pokud se pokusíte je upravit podle svých představ, vy’Tento proces bude pro mě opravdu frustrující. Vypadá to dost pěkně, ale ty’Mám velmi malou kontrolu.

Pomoc a podpora byla dalším znatelným nízkým bodem a Jimdo v této oblasti skóroval jen 1,7 / 5. S nejdražším plánem’zaručena odpověď za méně než hodinu. Pro ty, kteří mají levnější plán, však vy’při pohledu na 1-2 pracovní dny – není ideální, pokud máte vážný problém. Veškerá pomoc a podpora se také provádí prostřednictvím e-mailu, což samo o sobě cítí mnohem méně užitečné (a moderní) než funkce live chatu, kterou většina stavitelů nyní upřednostňuje.

Jimdo však má určité vykupovací vlastnosti. Poměrně dobře se držel v sekci hodnota za peníze a skóre 3,2 / 5. Tam’je bezplatný program, stejně jako placené, počínaje plánem Start za pouhých 9 $ / měsíc, až po neomezený plán za 39 $ / měsíc (všechny ceny účtované ročně). Takže i když má svá omezení, nabízí jeden z nejlevnějších placených plánů v okolí.

Celkově vzato, Jimdo Creator není’T docela tam ještě, ale to’je na cestě. A tam’to není na škodu, když začínáte na bezplatném plánu, abyste viděli, jak s ním postupujete – můžete snadno upgradovat později, pokud se vám to líbí, nebo přepnout na jiného stavitele, pokud nemáte’t.

Další užitečné návody

 • Recenze Jimdo – zjistěte více a zjistěte, zda je Jimdo pro vás to pravé
 • Wix vs Weebly vs Squarespace vs Jimdo – konečné srovnání

Jak si vybrat tvůrce webových stránek pro malé firmy

Než se ponoříte a začnete stavět svůj web, bude to’Je důležité přijít na to, co je pro vaši malou firmu důležité.

Tvůrci webových stránek jsou ideální pro umělce, majitele kaváren, majitele webových stránek s elektronickým obchodem, fotografy, spisovatele, obchodníky s uměním, restaurace, svatební plánovače, zahradníky, elektrikáře, instalatéry – seznam je nekonečný.

Například instalatér bude mít velmi odlišné potřeby než svatební fotograf.

Jeden potřebuje online rezervační formulář, zatímco druhý potřebuje přidat a nahrát obrázky v nejvyšší kvalitě.

Zeptejte se sami sebe: kdo jsou vaši zákazníci? Chcete inzerovat svou značku? Nebo potřebujete rezervovat online?

Popadněte trochu papíru a napište, jaké cíle chcete dosáhnout (například rezervace online), jaké funkce vás nabízejí’chcete, aby váš web obsahoval (stránku blogu nebo ‘O nás’ sekce) a kdo je vaše cílová skupina.

Také by stálo za to vzít si náš krátký kvíz o čtyřech otázkách získejte doporučení přizpůsobená přesně tomu, co chcete pro svůj web.

kvíz tvůrce webových stránek

Zde je pět faktorů, které my’dal jsem dohromady. Ony’ne všechno, ale oni’je to dobrý výchozí bod pro rozhodování o tom, co musí váš web pro malé firmy upřednostňovat (a který tvůrce webových stránek by pro vás mohl být nejlepší):

 1. Snadnost použití
 2. Sociální média
 3. E-mailem
 4. snímky & Šablony
 5. Pomoc & Podpěra, podpora

1. Snadné použití

Všichni naši nejlépe hodnoceni stavitelé webových stránek pro malé firmy jsou velmi uživatelsky přívětivý a pomůže vám se připojit online, i když ne’Nemám ve svém těle technickou kost.

Zní to dobře?

Všichni také nabízejí bezplatné zkoušky, takže můžete experimentovat a hrát si a zjistit, který tvůrce je pro vás nejjednodušší, aniž byste museli utrácet žádné své peníze.

Předtím, než se rozhodnete pro správné oblečení pro párty, pomyslete na to jako na spoustu různých šatů.

Při testování každého tvůrce webových stránek se zeptejte sami sebe:

 • Můžete snadno přidávat obrázky a šablony bez toho, aby se vaše stránky pokazily’s rozvržení?
 • Je pro vás snadné provádět změny, jako je aktualizace kontaktních informací a přidání nových produktů?
 • Je tvůrce webových stránek schopen poskytnout funkce, které potřebujete? Například pokud’Pokud jde o restauraci a chcete provést online rezervace, můžete na svůj web přidat rezervační formulář?
 • Jsou barevná schémata a šablony vhodné pro vaše podnikání? Účetní firma bude například potřebovat různá barevná schémata a šablony pro místní prodejce zmrzliny.

Můžeme vás nasměrovat směrem k našim nejlepším tvůrcům webových stránek pro malé firmy, ale můžeme’absolutně říci, který z nich je pro vás nejlepší, protože hodně z toho spadá do osobní preference. Že’proč doporučujeme vyzkoušet každého z našich doporučených tvůrců webových stránek a zjistěte, zda to funguje pro vaši malou firmu.

Wix a Weebly nabízejí zdarma základní plány, ale jestli ty’vážně o vytváření poutavých webových stránek pro malé firmy vám doporučujeme přihlásit se k placenému plánu pro přístup k aplikacím a funkcím, které vašemu obchodu pomohou vyniknout.

Čím snáze najdete stavitele, který chcete použít, tím více času budete muset hrát se svým webem’s barevné schéma a značky, psát popisy produktů a zdrojové obrázky nejvyšší kvality – to vše, co váš obchod vynikne!

2.Sociální integrace médií

Stránky sociálních médií, jako je Facebook, Pinterest, Instagram a Twitter, mohou být skvělým způsobem, jak získat oční bulvy na vašem webu pro malé firmy.

Jsou sociální média důležitým způsobem, jak plánujete generovat prodej nebo komunikovat se zákazníky?

Pokud odpověď’s ano, pak vy’Budu chtít tvůrce webových stránek, který se zaměřuje na integraci sociálních médií (čím lepší je integrace, tím snazší bude propagace vašeho podnikání na sociálních médiích, aniž by to zabralo hodiny).

Svůj web Wix můžete například zdarma integrovat do Instagramu, Facebooku a Twitteru; můžete na své stránky přidat také vyskakovací tlačítko na Facebooku. Všichni naši doporučení stavitelé webových stránek pro malé firmy přicházejí s různou úrovní integrace sociálních médií využijte bezplatných zkušebních her a zjistěte, která z nich vyhovuje vašim potřebám sociálních médií.

Zkontrolujte, zda vám zvolený tvůrce webových stránek umožní:

 • Přidejte ikony, které odkazují na vaše stránky sociálních médií.
 • Vytáhněte obsah ze svých účtů na sociálních sítích – například ‘pípání dne’ – na vaše stránky.
 • Zveřejněte obsah ze svého webu přímo na sociálních platformách

3.Emailový marketing

E-mailový marketing je základem mnoha malých podniků.

To’je to fantastický způsob, jak se spojit se svými zákazníky na opravdu osobní úrovni, a pokud se spoléháte na odesílání e-mailů (i malé číslo), nebo pokud hledáte osobní firemní e-mailovou adresu a začnete odesílat e-maily, pak vy’Budu chtít webový tvůrce, který vám umožní spravovat vaši poštovní schránku.

jestli ty’Již jsme vytvořili velký seznam e-mailů nebo se snažíme rychle získat spoustu nových odběratelů e-mailů, zkontrolujte, které nástroje nabízí každý tvůrce webových stránek prostřednictvím obchodu s aplikacemi které vám pomohou rozšířit váš e-mailový marketing. Squarespace nabízí integraci s MailChimp – skvělý e-mailový nástroj my’použil jsem předtím’Je navržen na stejném principu drag and drop jako tvůrci webových stránek.

Můžete vytvářet nápadné e-mailové kampaně, aniž byste museli znát kódovací jazyky, jako je HTML (Hypertext Markup Language – používá se k přidávání stylů písma, jako je kurzíva a tučné písmo a přidávání odkazů na text) a v žádném okamžiku neposíláte svým zákazníkům profesionální e-maily.

To může být skvělý způsob, jak vyvolat zájem o vaši malou firmu (možná vy’Mám v obchodě událost, kterou chcete lidem připomenout), přidejte důvěryhodnost své společnosti a udržujte kontakt s věrnými zákazníky.

Pomocí e-mailového marketingu, vy’na svůj web přidáte další řetězec’s lukem.

4.Obrázky a šablony

Tvůrci webových stránek přicházejí s řadou bezplatných a placených fotografií a šablon, aby váš web vypadal ostře a stylově. Ale různé weby mají různé potřeby obrázků, takže i když naše pět nejlepších tvůrců webových stránek’ šablony a obrázky pokrývají téměř každé odvětví’Nejprve je třeba zkontrolovat, zda šablony a obrázky, které nabízejí, odpovídají specifickým potřebám vaší firmy.

Například pokud’jste účetní firma, vy’Budu potřebovat šablony, které naznačují kompetenci a přicházejí s profesionálními obrazy, jako jsou pracovníci v oblecích nebo kancelářských blocích, správně?

Pokud se vaše firma silně spoléhá na vizuální prvky (můžete být fotografem nebo fantastickou restaurací), můžete se naklánět k tvůrci, který poskytuje ty nejkrásnější a nejleštější obrázky, jako je například Squarespace..

Čím lépe bude vaše firemní webová stránka vypadat, tím více zákazníků vás odmění angažovaností značky a dolary v období.

5.Pomoc & Podpěra, podpora

Když vás’při opětovném spuštění vašeho webu pro malé firmy může jakákoli podpora, která získáte, skutečně změnit.

Všichni naši doporučovaní stavitelé nabízejí vynikající podporu prostřednictvím e-mailu, telefonu a online chatu, takže vy’Když se pokoušíte dostat svůj web ze země, nikdy ho nezůstanete sami.

Podle našich zkušeností Wix’s Centrum nápovědy poskytuje nejhlubší sbírku výukových programů a videí, která vám pomohou odpovědět na všechny vaše otázky; Weebly’s návody a informace jsou stále velmi užitečné, ale ne tak přesvědčivé jako Wix’s nebo Squarespace’s podporou.

Čím méně času strávíte prací na tom, jak přidat funkci nebo změnit stylingový prvek, tím více času se budete muset soustředit na to, jak uděláte svůj web jedinečným a přilákat návštěvníky..

To je místo, kde tvůrce webových stránek’Zákaznická podpora může být neocenitelná.

Prvotřídní zákaznická podpora může být jako mít průvodce po dovolené v rušném městě: mohou vám ukázat správnou cestu, poukázat na zajímavé funkce a pomoci s organizací vašeho času..

9 nejlepších tvůrců webových stránek pro malé firmy: Závěrečné myšlenky

V minulosti jste se možná obávali, že by vytvoření webové stránky bylo příliš drahé (vy’malé podnikání, kde’jsou peníze pocházející?) nebo příliš obtížné (ty’Nejste počítačový expert, jak byste měli vytvořit webovou stránku od začátku?).

Při hodnocení těchto tvůrců webových stránek jsme vzali v úvahu všechny tyto běžné potřeby a obavy malých podniků a jedním z těchto devíti je solidní základ pro web pro malé firmy..

My’Podíval jsem se na devět z nejlepších tvůrců webových stránek pro malé podniky…

 1. Wix – Nejlepší všestranný tvůrce webových stránek pro malé podniky.
 2. Squarespace – Nejlepší pro rychle rostoucí malé podniky nebo startupy.
 3. Weebly – Skvělá hodnota za peníze.
 4. GoDaddy – Nejlepší pro majitele malých podniků s vědomím času.
 5. WordPress.com – nejlepší pro blogování zaměřených webů.
 6. Duda – Nejlepší návrhy šablon, ale omezená tvůrčí svoboda.
 7. Úžasně – nejlepší pro pomoc a podporu a pro stavbu několika malých míst.
 8. Site123 – Nejjednodušší použití.
 9. Jimdo Creator – jednoduchý, ale postrádá kvalitní funkce.

Každý z našich devíti doporučených tvůrců webových stránek pro malé firmy znamená, že podnikatelé, jako jste vy, online, aniž byste utráceli hromady peněz, najali profesionální vývojáře a designéry.

Ať už si vyberete kterýkoli stavitel, vy’Budu moci vytvořit funkční a poutavý web, který vytvoří vaši malou firmu online bez jakéhokoli technického know-how. I když různé podniky mají různé potřeby a priority, Wix je bezpečná sázka pro jakoukoli malou firmu, díky velkému výběru šablon, snadnému nastavení a dobré hodnotě za peníze.

Pokud víte, že hlavní funkcí vašeho webu pro malé firmy bude prodej produktů, doporučujeme vám použít specializovaného elektronického obchodu, jako je BigCommerce nebo Shopify. Zatímco platformy Wix, Squarespace a Weebly nabízejí platformy elektronického obchodování, Shopify a BigCommerce mají nástroje, které posunou váš obchod na další úroveň..

Využijte nabízené bezplatné zkušební verze k nalezení dokonalého tvůrce webových stránek pro vaši malou firmu. Jednou’Pro vaši malou firmu jsme si vybrali tvůrce webových stránek, doporučujeme vám, abyste si jako další krok přečetli níže uvedenou příručku.

Jak vytvořit obchodní web, najdete podrobné informace o maticích a šroubech při vytváření obchodního webu.

FAQs

Tento článek je užitečný?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map