Nejlepší dedikovaný serverový hosting: Porovnejte nejlepších 8 poskytovatelů

nejlepší dedikovaný server hostingTento článek porovná a porovná nejlepších osm specializovaných poskytovatelů hostingu a pomůže vám vybrat toho, který nejlépe vyhovuje vašemu webu.


Ale nejprve, co přesně je dedikovaný hosting? A vůbec to vůbec potřebujete? Nechat’s rekapitulací.

Hosting je jako pronájem virtuálního spiknutí internetového prostoru pro váš web. Na nejlevnější konec máte sdílený hosting. Přemýšlejte o tom, že máte pokoj ve společném bytě: na chvilku v pořádku, cenově dostupný a možná i zábavný, ale vyhrál’t trvat věčně. Dost brzy’Toužíte po vlastním prostoru a pořiďte si svůj vlastní byt – nebo případně svůj vlastní rodinný dům.

Že’Je to ekvivalent specializovaného hostingu – vlastnost, kterou můžete nazvat svým vlastním, a veškerý prostor, který byste mohli potřebovat. To’jen vás to bude stát trochu víc. Že’to je proč’není pro každého.

Náš web, webbuilderexpert.com, dostává každý týden mnoho tisíc návštěv od lidí, jako jste vy. Potřebujeme specializovanou hostingovou službu, abychom vám poskytli co nejlepší zážitek – web, který se načítá rychle, bez chybových zpráv. jestli ty’jste menší web, vy’Na VPS hostingu zatím bude lépe – vždy můžete upgradovat později!

Jednou’rozhodl jsem se’jste připraveni udělat krok na vyhrazený server hosting, to’na další otázku – kterého poskytovatele byste si měli vybrat?

Contents

Nejlepší poskytovatelé dedikovaných serverů

My’Provedli jsme rozsáhlý výzkum hostingu, abychom našli osm osmi specializovaných poskytovatelů hostingu serverů pro weby stejně jako ty vaše. My’pečlivě křížově porovnávané statistiky dostupnosti, jádra CPU, šířku pásma, RAM, ceny a pomoc a podporu s cílem najít to nejlepší v hostitelském podnikání.

Výsledky jsou v, jedná se o nejlepší dedikované servery:

 1. HostGator – Celkově nejlepší pro hostování dedikovaných serverů.
 2. Bluehost – Nejlepší hodnota za peníze.
 3. V pohybu – Nejlepší pro technicky náročné webové stránky.
 4. A2 Hosting – Nejlepší zákaznický servis.
 5. SiteGround – Nejlepší pro velmi velké weby.
 6. iPage – Nejlepší pro nic, ale v pořádku na všechno.
 7. GoDaddy Hosting – Nejlepší šířka pásma.
 8. DreamHost – Nejlepší úložný prostor.

Na vrcholu našeho seznamu je HostGator. To’je nejlepší všestranný poskytovatel hostingu a nejlepší volba pro dedikovaný hosting – jeho skóre níže hovoří samy za sebe. Bluehost je solidní druhá varianta s nejlepšími hodnotovými plány. InMotion je drahý, ale výkonný, takže je ideální pro technicky náročné stránky.

Nechat’Podívejte se na každou z nich blíže a poté odpovězte na běžné dotazy týkající se hostování vyhrazeného serveru.

Nejlepší dedikovaný serverový hosting

HostGator vyšel na vrcholu našeho výzkumu. To’je skvělý všestranný poskytovatel hostingu, který vyniká v mnoha různých oblastech.

HostGator je bezpečný pár rukou pro jakýkoli web, ale jiní poskytovatelé stále mají co nabídnout ve svém vybraném výklenku.

Takto porovnávají podobnou podobu:

Porovnání hostovaných serverů vedle sebe

Poskytovatel hostinguCPU CoreRAM Šířka pásmaUmístění serveruCenové plányHostGator

Bluehost

V pohybu

A2 Hosting

SiteGround

iPage

GoDaddy Hosting

DreamHost

4-88-30 GBBez měření2 (USA)118,99 $ – 149,00 $
44-16 GB5-15 TB1 (USA)79,99 $ – 119,99 $
4-164-64 GB4-64 TB2 (USA)105,69 USD – 519,59 USD
2-8+8-16 GB10-20 TB4 (USA, Evropa, Asie-Pacifik)141,09 $ – 290,49 $
4-1216-64 GB10 TB3 (USA, Evropa, Asie-Pacifik)269 ​​$ – 729 $
2-44-16 GB5-15 TB1 (USA)11,99 $ – 191,99 $
44-32 GBBez měření7 (USA, Evropa, Asie-Pacifik)95,98 $ – 175,98 $
4-124-64 GBBez měření2 (USA)169 $ – 399 $

* Mějte na paměti, že kromě stránek SiteGround a DreamHost, to jsou všechny propagační ceny pro nové zákazníky. Poskytovatelé hostingu jsou však velmi velkorysí – často si můžete udržet ceny tak nízké po dobu jednoho roku nebo více.

Vidíme, že Bluehost má nejméně nákladnou cenovou škálu, zatímco GoDaddy nabízí zdaleka nejvíce serverových umístění. Tabulka také ukazuje rozmanitost v šířce pásma mezi poskytovateli hostingu a zatímco spodní hranice většiny skóre CPU je podobná, high-end rozsahy se hodně liší v závislosti na poskytovateli.

Dobře, to’je skvělé, ale RAM? Šířka pásma…? Jádra CPU…? Co to pro vás ve skutečnosti znamená?

CPU Core – CPU je zkratka pro centrální procesorovou jednotku. Ony’jako mozky za fyzickým serverem, na kterém je umístěn váš web. Mají na starosti zpracování informací, a čím více jsou, tím lépe.

Přemýšlejte o tom, jako kdybyste se pokusili odhlásit se ze supermarketu – žádosti musí být zařazeny do fronty a CPU jsou pokladní. Čím více procesorů, tím rychleji se linka pohybuje.

RAM – RAM znamená Random Access Memory a je vaším serverem’s hlavní úložiště paměti. Jako ty’d očekávat’je to důležité’Je toho dost na to, abych obešel!

Šířka pásma – Šířka pásma se v zásadě vztahuje na množství datových přenosů, které váš web dokáže zvládnout – nebo jinými slovy, na kolik provozu se může přizpůsobit. Don’t podtrhněte částku, kterou zde potřebujete – poslední věcí, kterou potřebujete, je zhroutí vašeho webu poté, co velká marketingová kampaň odešle zákazníky, aby se vloupali na váš web.

Umístění serveru – Zde jsou umístěny fyzické servery hostující váš web. Čím blíže jsou vašim uživatelům, tím lépe. Ony’Získáte rychlejší připojení a váš web bude na oplátku lepší. Vyhrajte vítězství.

HostGator

Celkově nejlepší pro dedikovaný serverový hosting

My’Už zpívám HostGator’chválí, a to z dobrého důvodu. Díky kombinaci vysoké šířky pásma (ve skutečnosti bez měření), bohatých jader CPU a velkého množství paměti RAM znamená, že pro vyhrazené hostované funkce dosáhl vyššího skóre než kterýkoli jiný poskytovatel (4,6 z 5).

HostGator’s ceny nejsou’Nejlevnější, ale určitě dostanete spoustu třesku za své peníze. Tam’s řadou možností podpory a podpory (včetně telefonického a živého chatu) a 99,99% zárukou dostupnosti.

Nevýhoda? Oba servery jsou umístěny v USA, takže nemusí být nejlepší volbou pro weby s převážně mezinárodním publikem.

Hostgator: Klady a zápory

HostGator ProsHostGator Nevýhody
 • Velká záruka dostupnosti 99,99%
 • Spousta způsobů, jak získat pomoc a podporu
 • Plány nabízejí dobrou hodnotu za peníze
 • Propagační ceny jsou velmi velkorysé
 • Servery se nacházejí v USA

Hostgator Určené ceny za hostování

S HostGator máte tři možnosti vyhrazeného plánu: Value Server, Power Server a Enterprise Server. Všechny přicházejí s neměřenou šířkou pásma, což je obrovské plus. Plán serveru Power je prostřední možnost a doporučuje hostgator. Upřímně řečeno, z důvodu dalších 10 $ měsíčně, můžete také jít s balíčkem Enterprise a užít si dvojnásobek RAM.

HostGator vyhrazené ceny hostováníCeny hostGator nejsou’Nejlevnější, ale určitě dostanete spoustu třesku za své peníze.

Bluehost

Nejlepší hodnota pro dedikovaný serverový hosting

Zatímco Bluehost’specializované hostingové plány patří mezi nejlevnější ze všech devíti poskytovatelů, to není pravda’neznamená, že to ohrozilo kvalitu.

Ve skutečnosti Bluehost nabízí nejlepší pomoc a podporu jakéhokoli poskytovatele, kterého jsme testovali. Pokud jde o funkce, také to více než drží své vlastní, dokonce nabízí bezplatné zálohy, což je vzácné.

Nevýhodou Bluehost? Méně procesorových jader než většina poskytovatelů a pouze jeden server se sídlem v Utahu. jestli ty’jedná se o velmi velký web s mezinárodním publikem, Bluehost nemusí být pro vás. Jinak by to mohlo být právě to, co vy’znovu hledám.

Bluehost: Klady a zápory

Bluehost ProsBluehost nevýhody
 • Dobrá záruka za provozuschopnost 99,98% (druhá pouze u hostGator)
 • Plány nabízejí nejlepší hodnotu jakéhokoli specializovaného poskytovatele hostingu
 • Zálohy jsou součástí standardní výbavy
 • Pouze jeden server se sídlem v USA
 • Pouze čtyři CPU jádra se všemi plány

Bluehost Určené ceny za hostování

Bluehost nabízí tři dedikované plány serverů: Standard, Enhanced a Premium. Tam’je cenový rozdíl 20 $ mezi jednotlivými a všichni mají záruku vrácení peněz, podporu 24/7 a čtyři jádra CPU.

Noví zákazníci mohou získat vyhrazený hosting od 79,99 $ / měsíc s Bluehost (obvykle 11,99 $)

Co tedy získáte za 79,99 $ / měsíc?

 • Zdarma webová doména na 1 rok
 • Certifikát SSL zdarma
 • 4 jádra CPU & 4 GB RAM
 • 5TB šířky pásma & 500 GB úložného prostoru
 • 24/7 podpora prostřednictvím telefonu & živý chat

Všichni z Bluehost’s vyhrazené hosting plány přijít s 30denní záruka vrácení peněz, takže pokud’se službou, kterou dostáváte, nejste úplně spokojeni’Dostanu plnou náhradu.

Čím dražší je plán, tím více úložiště, RAM a šířka pásma tam jsou. V rovnováze jsme’d říci, že vylepšený plán je nejlepší hodnotou, protože nabízí stejné úložiště jako dražší prémiový plán. Podívejte se na naši Bluehost Pricing Review pro podrobnější rozpis.

Bluehost věnované hosting cenyV rovnováze jsme’d říci, že vylepšený plán je nejlepší hodnotou, protože nabízí stejné úložiště jako dražší prémiový plán.

V pohybu

Nejlepší dedikovaný server pro technicky náročné webové stránky

V pohybu’Specializované hostingové plány vypadají celkem průměrnou, kromě toho, co se týče počtu nabízených jader CPU. S nejdražšími specializovanými hostingovými plány InMotion – a za 519 $ měsíčně, je to jistě drahé, dostanete obrovských 16 CPUS.

Co to pro vás znamená? Pokud máte technicky náročnou webovou stránku, je to tak’Pomozte udržet rychlost webu na nízké úrovni a zabránit uživatelům v odrazu od vašeho webu. Co’je to víc’Doporučuji společnosti Google, aby vaše stránky ohodnotila výše. Nesmíme se kýchat!

InMotion: Klady a zápory

Profesionálové InMotionNevýhody InMotion
 • Obrovský počet CPU (16) k dispozici v horním plánu
 • Dobrá pomoc a podpora
 • Průměrné funkce jiné než počet procesorů

Ceny za hosting vyhrazené pro InMotion

InMotion nabízí šest různých specializovaných hostingových plánů. Základní plán je nejlevnější za 105,69 $ / měsíc, zatímco plán CC-2000 přichází v tom neuvěřitelných 519,49 $ / měsíc, o kterém jsme se zmínili dříve. Tam’je to docela rovnoměrné rozpětí cen mezi nimi, takže pokud jsou CPU prioritou pro vás nebo máte velmi technologicky náročnou webovou stránku, je pravděpodobné, že jste’Plán InMotion najdete za relativně rozumnou cenu.

InMotion vyhrazené ceny hostinguV pohybu’Hostingové plány vypadají plošně průměrně, s výjimkou toho, co se týče počtu nabízených jader CPU.

A2 Hosting

Nejlepší poskytovatel hostingu pro zákaznický servis

Co’je jedna věc horší, než vaše stránky klesají? Váš web klesá a nedokáže se zmocnit poskytovatele hostingu. A2 Hosting nabízí nejlepší zákaznický servis jakéhokoli poskytovatele, kterého jsme testovali, takže je můžete kdykoli téměř chytit.

A2 Hosting: Klady a zápory

A2 Hosting ProsA2 Hosting Nevýhody
 • Vynikající zákazník služba
 • Nenabízely se žádné zálohy zdarma
 • Drahý ve srovnání s konkurencí
 • Relativně nízká doba provozu 99,95%

A2 Hosting Určené ceny za hosting

A2 Hosting nabízí tři balíčky spravovaných dedikovaných serverů: Sprint, Exceed a Mach.

Tam’Je to silný skok v ceně mezi všemi třemi, Sprint stojí 141,09 $ a Mach stojí 290,49 $ měsíčně. To odráží skok v úložišti a RAM, ale v konečném důsledku je A2 Hosting ve srovnání s konkurencí drahou možností. To znamená, že vám nabízíme bezplatný převod a záruku vrácení peněz’Nemám co ztratit tím, že jim půjdu.

A2 Hosting vyhrazených hostingových cenA2 Hosting nabízí nejlepší zákaznický servis jakéhokoli poskytovatele, kterého jsme testovali, takže je můžete kdykoli téměř chytit.

SiteGround

Nejlepší dedikovaný server pro velké weby

SiteGround ne’• nabízíme propagační ceny, díky čemuž se jeho plán jeví ve srovnání se svými konkurenty ještě strmější.

Díky programu SiteGround získáte za své peníze dost peněz. Díky funkcím dobře funguje, zejména pokud jde o paměť. Záruka dostupnosti je také velmi silná na 99,98%.

SiteGround: Klady a zápory

SiteGround ProsNevýhody SiteGround
 • Dobrá záruka dostupnosti 99,98%
 • Plány jsou velmi drahé, bez propagačních cen
 • Nenabízely se žádné zálohy zdarma
 • Relativně nízká šířka pásma napříč všemi plány

Ceny za hosting vyhrazené pro web

SiteGround nabízí tři různé plány: Entry Server, Power Server a Super Power Server. První dva plány ne’Skutečně nenabízejí nic jiného než hostGator a Bluehost a stojí mnohem víc. Plán Super Power Server nabízí obrovské množství paměti a má spoustu procesorů, díky čemuž je ideální pro opravdu velké webové stránky. To znamená, že šířka pásma je napříč deskou nízká, což by mohlo ovlivnit rychlost načítání stránky.

Webové stránky vyhrazené hostingové cenyPlán Super Power Server nabízí obrovské množství paměti a má spoustu procesorů, díky čemuž je ideální pro opravdu velké webové stránky.

iPage

Nejlepší pro nic, ale v pořádku

My’Budu upřímný – to’Je těžké vědět, co říci o hostování dedikovaného serveru iPage. Pravda je, že iPage je v pořádku, ale ne’Opravdu vyniká v jedné konkrétní oblasti.

Funkce jsou celkem dobré, ale ne o nic lepší než jako u hostgator a bluehost. Ceny jsou docela uprostřed silnice. To’Dobře se podařilo porazit mnoho konkurentů o šesté místo v našem výzkumu, ale nakonec, pokud ano’znovu zvažujete iPage’d být lepší s jedním z výše uvedených plánů.

iPage: Klady a zápory

iPage ProsNevýhody iPage
 • Skóre docela dobře přes palubu pro funkce
 • Včetně bezplatných záloh
 • Pouze doporučený poskytovatel nezahrnuje bezplatný certifikát SSL

iPage Určené ceny za hostování

iPage nabízí tři specializované hostingové plány: Startup, Professional a Enterprise. Každý plán je výstižně pojmenován – Startup nabízí 4 GB RAM a 5 TB šířky pásma (ideální pro malé firmy), zatímco Enterprise nabízí 16 GB RAM a 15 TB šířky pásma (ideální pro velké operace).

iPage vyhrazené ceny hostováníCeny iPage, stejně jako jeho výkon, jsou jakousi uprostřed silnice.

GoDaddy Hosting

Nejlepší dedikovaný server pro šířku pásma

Kromě platformy pro tvorbu webových stránek je GoDaddy jedním z předních prodejců doménových jmen na světě. Ale co se týče jejich hostingových plánů? Abych byl upřímný, oni’tak trochu tady ani tam.

Tak proč jít na GoDaddy? Pro kompletní obchodní zkušenost. GoDaddy nabízí online marketing a nástroje pro zabezpečení webu a tam’Je to určitě něco, co je třeba říci pro udržení všech pod jednou střechou.

GoDaddy Hosting: Klady a zápory

GoDaddy ProsNevýhody GoDaddy
 • Přeneste všechny své obchodní potřeby pod jednu střechu
 • Neměřená šířka pásma pro všechny plány
 • Servery po celé Evropě, USA a Asii a Tichomoří
 • Pomoc a podpora by mohla být lepší
 • Není to nejlepší hodnota plánů

Ceny za hosting vyhrazené pro GoDaddy

Nechat’se blíže podíváme na GoDaddy’s hosting plány: nejlevnější je ekonomika, přichází v $ 169,99 za měsíc, následovaný Ultimate za $ 349,99 za měsíc. Všechny plány přicházejí se třemi vyhrazenými adresami IP a neměřenou šířkou pásma, zatímco úložiště a paměť se zvyšují, když se pohybujete plány nahoru.

Ceny za hosting vyhrazené pro GoDaddyVšechny hostované plány pro GoDaddy jsou dodávány se třemi vyhrazenými IP adresami a neměřenou šířkou pásma.

DreamHost

Nejlepší poskytovatel hostingu pro úložný prostor

DreamHost není’Špatný poskytovatel hostingu – tam je jen spousta lepších. Vyniká však úložným prostorem s plány až 64 GB RAM.

Chybí pomoc a podpora, bez telefonického ani živého chatu. To ve spojení s relativně nízkou zárukou dostupnosti za 99,95% není’inspirovat obrovské množství důvěry.

DreamHost: Klady a zápory

GoDaddy ProsNevýhody GoDaddy
 • Přeneste všechny své obchodní potřeby pod jednu střechu
 • Neměřená šířka pásma pro všechny plány
 • Servery po celé Evropě, USA a Asii a Tichomoří
 • Pomoc a podpora by mohla být lepší
 • Není to nejlepší hodnota plánů

Vyhrazené hostingové ceny DreamHost

Tam’s málo informací o DreamHost’s plány online, ale můžeme potvrdit, že nabízejí dva plány; jeden za 169 $ za měsíc a jeden za 399 $.

Ceny DreamHost začínají na 169 USD bez propagačních nabídek.

Jak si vyberete dedikovaného poskytovatele hostingu serverů?

Jako ty’viděl jsem z tohoto článku’s hodně zvážit, když vy’výběr poskytovatele hostingu. To zahrnuje:

 • Paměť
 • Šířka pásma
 • Umístění serverů
 • Počet CPU
 • Hodnota za peníze
 • Zaručená dostupnost
 • Pomoc a podpora

To’Zde stojí za zmínku, že hodnota za peníze nevypadá’t znamenat nejnižší ceny – nejlepší hodnota specializovaného poskytovatele hostingu je Bluehost, protože do svých plánů co nejvíce zabalí.

Nejlepší dedikovaný serverový hosting: Shrnutí

Tento článek vás zavedl na turné s informacemi o nejlepších specializovaných poskytovatelích hostingu, jak bylo stanoveno naším rozsáhlým nezávislým výzkumem. Nyní nechte’s rekapitulací.

Nejlepší dedikované servery:

  1. HostGator – Nejlepší celkově pro dedikovaný serverový hosting.
  2. Bluehost – Nejlepší hodnota za peníze.
  3. V pohybu – Nejlepší pro technicky náročné webové stránky.
  4. A2 Hosting – Nejlepší pro zákaznický servis.
  5. SiteGround – Nejlepší pro velmi velké weby.
  6. iPage – Nejlepší pro nic za nic, ale v pořádku na všechno.
  7. GoDaddy Hosting – Nejlepší šířka pásma.
  8. DreamHost – Nejlepší úložný prostor.

Na konci dne to je’o rozhodování o čem’Je to pro vás nejdůležitější a učinit z toho vaši prioritu. Nezapomeňte, že náš nezávislý výzkum zjistil, že HostGator je nejlepším poskytovatelem služeb všude kolem, což z něj činí bezpečnou volbu kdokoliv hledá specializovaného poskytovatele hostingu pro jejich webové stránky.

Nejlepší specializovaní poskytovatelé hostingu: FAQ

Kdo potřebuje specializovaný hosting?

Dedikovaný hosting má své výhody, ale má to’není pro každého. Pokud vaše webové stránky získají tisíce požadavků každý týden, nebo pokud máte internetový obchod s více než 30 produkty, měli byste opravdu investovat do vyhrazeného hostingu. Jinak ty’Pravděpodobně bude v pořádku s hostováním VPS nebo cloudovým hostingovým plánem.

Kolik stojí vyhrazený hosting?

Vyhrazené hostingové plány stojí kdekoli mezi 50 a 500 USD + měsíčně. Pokud je cena hlavním problémem, podívejte se na náš přehled nejlevnějších poskytovatelů webhostingu.

Jaké další druhy hostingu jsou?

Kromě vyhrazeného hostování jsou vaše hlavní možnosti hostování sdíleny a VPS. Podívejte se na našeho průvodce rozdílem mezi nimi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me