Nejlepší levný dedikovaný serverový hosting: Porovnejte 6 nejlevnějších plánů

Takže potřebujete specializovaný hosting, ale ne’nechceš strávit jmění v tomto procesu? Dostaneme to. Tento článek prozkoumá výhody a nevýhody šesti nejlevnějších specializovaných hostingových plánů na trhu, takže si můžete vybrat nejlepší hodnotový plán pro svůj web.


Nejprve ale, co přesně je vyhrazený hosting, a proč ho potřebujete?

S vyhrazeným hostingem máte celý server věnovaný vašemu webu. To znamená, že váš web není’t soutěžit s jinými weby o šířku pásma a shouldn’t jít dolů, pokud máte nárůst v provozu. Časy načítání by také měly zůstat poměrně vysoké, takže nejste’Nechat zákazníky čekat.

Určitě byste měli dostat vyhrazený hosting, pokud váš web:

 • Získává tisíce návštěv týdně
 • Je web elektronického obchodu skladující 30+ produktů

Pokud je váš web ve fázi, kdy potřebujete specializovaný hostingový plán, je to’důkaz, že věci fungují dobře. Ale bez ohledu na to, jak dobře se daří vašemu webu, vydělávat 500 $ + za drahý dedikovaný server hosting nikdy nebude skvělý. A opravdu ne’Nemusím utrácet tolik, zvláště pokud vy’znovu se jen přesunete z VPS, cloudu nebo sdíleného hostingu.

My’provedli jsme rozsáhlý výzkum dedikovaného hostování serverů. Díky křížovému odkazování na funkce, ceny a nápovědu k nabídce od nejlepších hostitelů na trhu my’Nejen, že jsem našel nejlevnější poskytovatelé dedikovaných serverů, ale nejlepší poskytovatelé, také.

Top 6 nejlevnějších dedikovaných serverových hostitelů je:

 1. Bluehost – 79,99 $ / měsíc
 2. Pojď tati – 95,98 $ / měsíc
 3. V pohybu – 105,69 $ / měsíc
 4. HostGator – 118,99 $ / měsíc
 5. iPage – 119,99 $ / měsíc
 6. A2 Hosting – 141,09 $ / měsíc

My’Podívám se blíže na tyto poskytovatele a co vy’opravdu za vaše peníze. Můžete vidět, jak my’Skóroval jsem tři nejlevnější poskytovatele dedikovaných serverů níže:

To’Stojí za zmínku, že nejlevnější poskytovatel nemá’To nutně neznamená’je to nejlepší hodnota za peníze. GoDaddy Hosting například nabízí druhý nejlevnější plán dedikovaných serverů, ale skóre je mnohem nižší než InMotion, pokud jde o pomoc a podporu. S aplikací InMotion získáte další třesk za pouhých $ 10 za měsíc.

Levné dedikované hostingové plány pro nové zákazníky

jestli ty’po cenově dostupném dedikovaném hostingovém plánu jsme my’Pustím vás do malého tajemství: většina poskytovatelů hostingu nabízí skvělé propagační ceny novým zákazníkům a tyto ceny často vydrží po dobu prvního nebo více let. A my’ne jen mluvit ‘pár dolarů sem a tam’ druh skvělé – my’mluvím ‘více než polovina’ druh skvělé.

Ve skutečnosti si všichni nejlevnější hostitelé vyhrazených serverů uvedení na tomto seznamu získali své místo díky velkému slevě pro nové zákazníky. Nechat’Podívejte se, jak porovnat nejlevnější hostitelé dedikovaných serverů:

Porovnání nejlevnějších dedikovaných hostingových plánů

Poskytovatel hostinguNejlevnější plánMěsíční cena pro nové zákazníkyBluehost

Pojď tati

V pohybu

HostGator

iPage

A2 Hosting

Standard79,99 $
Ekonomika95,98 $
Nezbytný105,69 $
Hodnota118,99 USD
Spuštění11,99 $
Sprint141,09 $

Určitě ne’Není třeba rozvětvovat velké peníze, abyste mohli začít s vyhrazeným hostingovým plánem. Za 79,99 $ je nejlevnější plán Bluehostu kradou a nabízí velkou hodnotu za peníze. Přečtěte si o našich jednotlivých recenzích a zjistěte proč!

# 1. Bluehost: 79,99 $ / měsíc

Bluehost – standardní : Výhody a nevýhody

KladyNevýhody
 • Vynikající pomoc a podpora
 • Skvělá dostupnost 99,98%
 • Propagační cena platná po dobu jednoho roku
 • Zahrnuty bezplatné zálohy (jakmile jsou povoleny)
 • Pouze jedno umístění serveru (Utah)
 • Relativně nízká šířka pásma 5TB

V našem kole nejlepších poskytovatelů specializovaných hostingů jsme udělili Bluehostu titul ‘Nejlepší hodnota za peníze’ – jak se však jeho standardní plán hodí proti ostatním dostupným levným plánům?

Bluehost má z hlediska vlastností docela dobré skóre. Má skvělou dobu provozuschopnosti 99,98% – vteřinu pouze za mnohem dražší hostGator – a slušné úložiště také.

Pomoc a podpora je však místem, kde si Bluehost přijde na své. Kdykoli můžete kontaktovat člena týmu Bluehost, jedním z několika způsobů. To’s snadno přehlédnout pomoc a podporu, ale vy’Brzy toho lituji, když to vaše stránky klesne a můžete’Nechci nikoho pomoci!

Nevýhodou Bluehost’s Standardní plán? Pro začátek tam’je to pouze jedno umístění serveru, což znamená’Načtení stránek mimo USA bude trvat déle. Příspěvek na šířku pásma je také relativně nízký na 5TB, takže se můžete potýkat, pokud máte neočekávaný nárůst provozu.

# 2. GoDaddy: 95,98 $ / měsíc

GoDaddy – Ekonomika : Výhody a nevýhody

KladyNevýhody
 • Dobré úložiště s 1 TB místa na disku
 • K dispozici pro Windows a Linux
 • Pouze doporučený poskytovatel nenabízí 30denní záruku vrácení peněz
 • Zklamání záruky dostupnosti za 99,97%

Pojď tati’s Ekonomický plán může být náš druhý nejlevnější specializovaný hostingový plán, ale je to’to není jeden my’d doporučit. Pro začátečníky je obnovovací poměr poměrně drahý za 226,98 $ / měsíc, aniž by odpovídaly funkce a služby..

GoDaddy je jediný poskytovatel uvedený na tomto seznamu, který nenabízí 30denní záruku vrácení peněz se svými vyhrazenými hostingovými plány, což znamená, že’re-skutečný závazek po přihlášení. Plán ekonomiky’s úložiště je dobré, na 1 TB místa na disku, ale musíte za zálohování platit navíc a záruka dostupnosti je zklamáním 99,97%. Celkově vzato, vy’d očekávat mnohem více za cenu.

# 3. InMotion: 105,69 $ / měsíc

InMotion – základní : Výhody a nevýhody

KladyNevýhody
 • Dostatek prostoru pro upgrade vašeho plánu, jak vaše webové stránky rostou
 • 5 IP adres
 • Velká pomoc a podpora
 • Pouze dvě umístění serveru, obě v USA
 • Relativně nízká záruka dostupnosti 99,97%
 • Žádné bezplatné zálohy

Za 105,69 $ / měsíc pro základní plán je InMotion třetím nejdostupnějším poskytovatelem dedikovaného hostování serverů. Ale pokud jde o hodnotu, zpochybňuje to, jako má Bluehost bohatý na rysy?

No ne tak úplně. Základní plán je velmi uprostřed silnice, jak se nabízejí dostupné vyhrazené hostingové plány.

Ten velký pozitivní? InMotion nabízí šest specializovaných hostingových plánů, což je více než kterýkoli jiný hostitel uvedený v tomto seznamu. Díky tomu je opravdu snadné upgradovat váš plán s růstem vašich webových stránek a znamená to to’Nikdy nenajdu, že platíte za mnohem víc, než potřebujete.

# 4. HostGator: 118,99 $ / měsíc

HostGator – hodnota : Výhody a nevýhody

KladyNevýhody
 • Nejlepší záruka provozuschopnosti jakéhokoli poskytovatele (99,99%)
 • Zajistěte propagační cenu až na tři roky
 • Neměřená šířka pásma
 • Skvělá kapacita úložiště, s 1TB místa na disku
 • Ne nejdostupnější plány
 • K dispozici nejsou žádné zálohy zdarma

HostGator možná nepřekonal cenu za nejdostupnější dedikovaný hostingový plán, ale je to náš nejlepší doporučený hostitel, a to z dobrého důvodu. HostGator ‘Hodnota’ plán je jeho nejlevnější dedikovaný server hosting možnost, ale to žít až do svého jména?

Myslíme si to. První věc, kterou si o HostGator všimnete, je to, že nabízí nejvyšší záruku dostupnosti všech poskytovatelů, a to na 99,99% – a protože 100% je téměř nemožné dosáhnout, je to opravdu tak dobré, jak můžete doufat.

Úložiště s hodnotovým plánem je také skvělé, s obrovským 1 TB místa na disku. Díky kombinaci s neměřenou šířkou pásma a perfektním skóre pro pomoc a podporu je HostGator skutečně spolehlivou a cenově výhodnou možností hostování..

Co’s více, můžete uzamknout propagační cenu $ 118.99 / měsíc až na tři roky a vy’Stále máte možnost záruky vrácení peněz až na 30 dní – vyhrajte výhru!

# 5. iPage: 11,99 $ / měsíc

iPage – spuštění : Výhody a nevýhody

KladyNevýhody
 • Dobrá pomoc a podpora
 • Včetně bezplatných záloh
 • Nejhorší záruka provozuschopnosti jakéhokoli hostovaného hosta (99,94%)
 • Kombinace několika jader CPU, malého množství paměti RAM a jednoho umístění serveru je receptem pro pomalý web

My’již dříve značkové iPage ‘levné a veselé’ poskytovatel hostingu, ale bohužel, pokud jde o dedikovaný server hosting, to opravdu může’• Soutěžte z hlediska vlastností nebo ceny.

Nechat’Začněte zárukou dostupnosti. iPage garantuje provozuschopnost pouze 99,94% – nejnižší ze všech zde uváděných poskytovatelů. Rozdíl mezi 99,99% a 99,94% nemusí znít jako hodně, ale když si myslíte, že každý 0,01% odpovídá přibližně čtyřem hodinám ročně, najednou se cítí mnohem významnější.

Zkombinujte to pouze se dvěma jádry CPU, 4 GB paměti RAM a jedním umístěním serveru (USA) na nejlevnější hostovaném plánu iPage (‘Spuštění’) a vy’Mám recept na potenciálně pomalý a nespolehlivý web.

# 6. Hosting A2: 141,09 $ / měsíc

A2 Hosting – Sprint : Výhody a nevýhody

KladyNevýhody
 • Dobrá pomoc a podpora
 • Čtyři umístění serverů v USA, Evropě a Asii a Tichomoří
 • Špatná záruka dostupnosti (99,95%)
 • Nejsou zahrnuty žádné zálohy

V neposlední řadě A2 Hosting’s ‘Sprint’ Plán může být pouze šestý nejlevnější, ale jak to porovná s hodnotou?

Odpověď zní celkem dobře – ale ne výjimečně. Slušné množství místa na disku (2 x 500 GB), 8 GB paměti RAM a čtyři umístění serverů v USA, Evropě a Asii a Tichomoří jsou všechny vlastnosti, díky nimž je Sprintův plán slušnou volbou, ale ten, který nečiní’Nenabízím nic neobvyklého. A přestože dosahuje dokonalého skóre pro pomoc a podporu (můžete kontaktovat A2 Hosting 24/7 několika různými způsoby), záruka dostupnosti 99,995%’inspirovat hodně důvěry.

Dlouhodobé uvažování: levné dedikované plány obnovy hostingu

Tento článek se zaměřil na nalezení nejlevnějšího dedikovaného hostingového plánu na základě nejnižší ceny nabízené každým hostitelem. Častěji než ne, je to pouze úvodní nabídka a smlouva se obnoví rychleji.

V závislosti na hostiteli, vy’Budu moci uzamknout tuto propagační cenu kdekoli mezi třemi měsíci a třemi roky. Ale samozřejmě, tady u Web Builder Expert, my’znovu o kopání trochu hlouběji.

6 nejlevnějších dlouhodobých dedikovaných hostitelů serverů (na základě obnovovacích cen) jsou:

 1. Bluehost – 119,99 $ / měsíc
 2. iPage – 149,99 $ / měsíc
 3. DreamHost – 169 $ / měsíc
 4. Pojď tati – $ 169,99 / měsíc
 5. A2 Hosting – $ 169,99 / měsíc
 6. HostGator – 189 $ / měsíc

Head to Head: Nejlevnější specializované plány obnovy hostingu

Poskytovatel hostinguPlánMěsíční obnovovací cenaBluehost

DreamHost

iPage

Pojď tati

A2 Hosting

HostGator

Standard11,99 $
Standardní 4149 dolarů
Spuštění149,99 $
Ekonomika169,99 $
Sprint169,99 $
Hodnota189 dolarů

Jak vidíte, Bluehost nabízí nejlevnější možnosti vyhrazeného hostingu jak v dlouhodobém horizontu, tak během propagačního období. Tentokrát DreamHost přichází na druhém místě s plánem $ 149 / měsíc, i když to tak není’t nabídnout úvodní slevy novým zákazníkům – to’je stejná cena pro každého.

Nejlepší levný dedikovaný serverový hosting: Shrnutí

V tomto článku jsme’Identifikoval jsem sedm nejlevnějších dedikovaných serverových hostingových plánů a co oni’nejlepší pro.

Co’Okamžitě je jasné, že s dedikovaným serverovým hostingem to opravdu můžete ‘dát si dort a sníst ho’. Bluehost Standard plán – prvotřídní cena – má funkce, úložiště a podporu, aby byl jedním z nejlepších hodnota možnosti.

Nejlepší levný hosting dedikovaného serveru: FAQ

Jaké jsou levnější alternativy vyhrazeného hostingu?

Dedikovaný hosting je v průměru nejdražší forma webhostingu. VPS je další nejlevnější možnost. Pokud je však váš web dostatečně velký na to, abychom potřebovali dedikovaný hosting, neměli bychom’Doporučuji vám jít s čímkoli méně – to’Z dlouhodobého hlediska vám způsobím mnohem více potíží!

Který specializovaný poskytovatel hostingu má nejlepší záruku dostupnosti?

HostGator má nejlepší záruku dostupnosti, slibné vaše stránky budou žít 99,99% času – skvělé věci!

Což je nejlepším poskytovatelem hostování pro weby WordPress?

Pokud je váš web vytvořen pomocí WordPress, můžete’Budu moci použít libovolného hostitele uvedeného v tomto článku. To znamená, že se podívejte na naši nabídku nejlepších poskytovatelů hostingu WordPress pro nejlepší hráče.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me