Nejlepší webhosting pro studenty: Top 6 poskytovatelů přátelských k rozpočtu

nejlepší student hostující představený obrázekVolání všech studentů! Tento článek porovná nejlepší poskytovatele studentských hostingů na trhu a ušetří vám tak zaplacení plné ceny za váš hosting.


Studenti všude podnikají intuitivní kroky, aby si všimli, vydělali peníze nebo splnili své známky. Ať už se jedná’budování online portfolia, zahájení podnikání nebo zřízení webu v rámci kurzu, vytvoření webové stránky má spoustu výhod.

Samozřejmě, pokud ano’budování webu od nuly, pak vy’Musím také hostovat. Že’kde se věci mohou začít komplikovat – a drahé.

Když vás’vrať se na poslední plechovku fazolí ve skříni’Je těžké ospravedlnit ostřelování na hostingu. Dobrou zprávou je, že existuje spousta poskytovatelů hostingu, kteří vyhráli’neúčtuji vám měsíc’Pronájem jen proto, aby byl váš web v provozu.

Zda-li oni’znovu zašpinit levné ceny, studentské slevy nebo zcela zdarma plány, my’Našli jsme poskytovatele i pro ty, kteří jsou mezi vámi uvázáni v hotovosti.

Víme, že ne’Nemám čas procházet internet hledáním hostingových obchodů – existují dokumenty, které je třeba psát, zkoušky, které je třeba revidovat, a vystoupení, která se mají nacvičovat (nemluvě o tunách otálení.)

Že’to je proč’Udělal jsem pro vás veškerý výzkum. Provedli jsme hodiny pečlivé analýzy, abychom našli nejlepší – a nejlevnější – poskytovatele na trhu. Vše, co musíte udělat, je vybrat ze seznamu perfektního poskytovatele a získat hosting!

Contents

Nejlepší poskytovatelé webhostingu pro studenty

 1. Bluehost – nejlepší celkový poskytovatel hostingu
 2. HostGator – nejlepší pro provozuschopnost
 3. V pohybu – nejlepší pro sdílený a VPS hosting
 4. SiteGround – nejlepší pro spolehlivost
 5. iPage – nejlepší pro levné plány, ale na úkor rychlosti
 6. DreamHost – nejlepší pro úložný prostor

My’Poskytnu vám přehled o každém poskytovateli, s podrobnostmi o cenách, nahlédnutím na to, jak to provedlo v našem výzkumu, a tipy, kdo má nárok na nejnižší ceny. Tam’není čas ztrácet, tak ať’je k tomu.

Hledáte něco trochu jednoduššího?

Pokud chcete zkombinovat vytváření webových stránek s hostingem’Je to pro vás, podívejte se na Squarespace. Jeho plány začínají od 12 $ měsíčně a můžete ušetřit 50% za první rok vašeho nového plánu Squarespace.

Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa školy!

Není divu, že můžete’Nepoužívejte tuto nabídku společně s jinými kódy nabídek, ale můžete použít slevu až tři webové stránky pod jednou školní e-mailovou adresou.

Vydejte se dnes na náměstí a hledejte svou školu, abyste mohli začít!

Další informace

 • Porovnejte nejlepší hostitele vedle sebe Tabulka srovnání webhostingových služeb
 • Získejte všechny podrobnostiNejlepší poskytovatelé webhostinguv naší úplné recenzi
 • Hledáte hodně? Porovnejte více než 50 plánů v naší recenzi Nejlepší levné poskytovatele webhostingu

Nejlepší webhosting pro studenty

Pokud chcete výkonný hosting – a ušetříte pár dolarů měsíčně – pak vy’znovu v štěstí!

My’Provedli jsme výzkum, abychom vám přinesli nejlepší studentské webové hostitele. Tito poskytovatelé kombinují špičkové funkce s přijatelnými cenami a cenově výhodnými nabídkami – zde je prvních šest:

 1. Bluehost
 2. HostGator
 3. V pohybu
 4. SiteGround
 5. iPage
 6. DreamHost

Někteří z těchto poskytovatelů nabízejí slevy specifické pro studenty, zatímco jiní prostě mají zabijáky pro nové uživatele, ať už jste vy’znovu student nebo ne. V následující tabulce si můžete porovnat jejich hlavní funkce.

Srovnání hlava-hlava

ProviderStoragecPanelEmail adresySSD storageFree backupsBluehost

HostGator

V pohybu

SiteGround

iPage

DreamHost

50 GB&# 10004;&# 65039;5&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
Neomezený&# 10004;&# 65039;Neomezený&# 10004;&# 65039;&# 10060;
Neomezený

&# 10004;&# 65039;

Neomezený

&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
10 GB&# 10004;&# 65039;Neomezený&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
Neomezený&# 10004;&# 65039;Neomezený&# 10060;&# 10060;
50 GB&# 10060;0&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;

To’Je užitečné vidět tyto funkce uspořádané vedle sebe, ale teď jsme’U každého z těchto poskytovatelů se chystám podrobnější informace, které vám pomohou vybrat nejlepší pro vaše potřeby.

# 1. Bluehost

Nejlepší celkový poskytovatel hostingu

Bluehost je nejlepší celkový poskytovatel na našem seznamu, a začne to s ranou. To’je spolehlivým a dobře známým poskytovatelem s vynikajícími výsledky. V našem výzkumu to bylo solidní, vyšlo celkově na prvním místě a ohromilo nás svými vlastnostmi WordPress – a není divu, že’s také číslo jedna doporučený poskytovatel WordPress sám!

Bluehost Klady a zápory

ProsCons
 • Číslo jedna doporučeného poskytovatele WordPress
 • Skvělá hodnota za peníze
 • Trochu dražší než jeho konkurenti

Bluehost’nejlevnější plán je jeho Základní sdílený plán 2,95 $ za měsíc.

Za 2,95 $ měsíčně získáte obvyklý certifikát SSL, plus neměřenou šířku pásma a 50 GB úložiště. Tento plán podporuje jeden web a zahrnuje bezplatnou doménu a bezplatné zálohy. Při upgradu odemknete více funkcí a Bluehost’Díky řadě nástrojů je škálovatelná volba.

Za své peníze dostanete hodně – vyhráli jste’nenajdete bezplatné domény a bezplatné zálohy u všech poskytovatelů – plus silnou a spolehlivou službu napříč všemi. Obnovovací ceny nejsou’Ani špatné, s Základní sdílení plánu obnovení za 7,99 dolarů za měsíc po prvním funkčním období.

Doporučujeme Bluehost díky způsobu, jakým kombinuje působivé funkce s přijatelnými cenami a špičkovou podporou. Mohli by tam být levnější hostitelé, ale Bluehsost stojí za každou babku – zvláště pokud máte dětský web WordPress a chcete mu dát ten nejlepší start ve svém virtuálním životě!

bluehost levný sdílený hostingBluehost je nejlepším poskytovatelem celkového hostingu a může’t být porazen, pokud jde o hosting stránek WordPress.

Další informace

 • Přečtěte si náš plný Recenze Bluehost zjistit více
 • Ušetřete peníze za svůj hosting pomocí našich důkladných recenzí:
  • Nejlevnější poskytovatelé webhostingu
  • Nejlepší levné poskytovatele hostingu VPS
  • Nejlepší levné specializované poskytovatele hostingu
  • Nejlepší levný hosting WordPress
  • Nejlepší poskytovatelé hostingu SSL zdarma

# 2. HostGator

Nejlepší pro provozuschopnost

Pokud chcete nejlepší provozuschopnost na trhu, HostGator má všechny základny pokryté. Nabízí také širokou škálu typů hostingu, od sdílených po specializované, a to’je dobrý v tom, co dělá. HostGator je ten student, který není’t vrchol každé jednotlivé třídy, ale stále je učitelem’nejoblíbenější. V našem výzkumu to fungovalo zvláště dobře v dedikovaném hostingu.

HostGator Klady a zápory

ProsCons
 • Nejlepší hostitel pro provozuschopnost
 • Nejlepší poskytovatel specializovaného hostingu
 • Žádná bezplatná doména
 • Žádné bezplatné zálohy

Jako většina poskytovatelů, HostGator’Nejlevnější ceny přicházejí se sdílenými hostingovými plány, které začněte na 2,75 $ měsíčně. Rozkošný název Hatchling vám dává 60% slevu z původní ceny a hodí i některé šikovné funkce. To zahrnuje:

 • SSL zdarma
 • Neměřená šířka pásma
 • Neměřené úložiště
 • Instalace jedním kliknutím
 • Neomezené e-mailové adresy zdarma

HostGator kromě toho, že vám neposkytuje bezplatné zálohy nebo bezplatnou doménu, zaškrtne všechna políčka ve svých sdílených hostingových plánech. Jakmile váš první funkční období skončí, plán Hatchlingu se obnoví 6,95 $ za měsíc.

hostgator sdílený hostingHostGator má nejlepší záruku dostupnosti na trhu a má levné počáteční ceny sdílených plánů.

Další informace

 • Přečtěte si naše Recenze HostGator dozvědět se více o tomto populárním webovém hostiteli
 • Jste student s vedlejším ruchem? Zjistěte, zda je pro vás HostGator v naší recenzi nejlepší webhosting pro malé firmy

# 3. V pohybu

Nejlepší pro sdílené a VPS hosting

InMotion je vysoce kvalitní poskytovatel hostingu s vynikajícími funkcemi. V našem výzkumu to vyšlo jako nejlepší poskytovatel pro sdílený i VPS hosting. Pokud potřebujete některou z těchto možností, pak je InMotion skvělým místem, kde začít hledat.

Výhody a nevýhody InMotion

ProsCons
 • Nejlepší poskytovatel pro sdílený a VPS hosting
 • Studentský plán zahrnuje bezplatnou doménu
 • Náklady na obnovu
 • Pravidelný prodej může vyjít levněji než studentská sleva

InMotion poskytuje studentskou slevu na svůj sdílený plán napájení hostitele, snížený z 9,99 $ na 4,16 $ měsíčně. Toto je InMotion’střední sdílený hostingový plán, doporučený pro malé firmy a má funkce, které potřebujete pro snadné vytváření a správu webu.

Plán napájení přichází s celou řadou funkcí, včetně bezplatné domény na jeden rok, zabezpečení SSL zdarma, neomezeného místa na disku, neomezené šířky pásma a neomezeného e-mailu. Můžete také pozdravit marketingové nástroje a podporu 24/7, takže jste vyhráli’Nebuď sám, pokud váš web havaruje ve 4 hodiny ráno!

Pokud chcete svůj web rozšířit, InMotion’s Plán napájení vám pohodlně nastaví cestu k větším a lepším věcem.

Jak velkorysá je sleva? Záleží na tom, jak dlouho se zaregistrujete. Můžeš zaplatit 4,99 $ za měsíc pro šestiměsíční plán nebo 4,16 $ měsíčně pro 12měsíční plán. Že’S 58% sleva při přihlášení na 12 měsíců!

Sleva se vztahuje na vaše první funkční období – poté se plán napájení obnoví obvyklou sazbou 9,99 $ za měsíc. Bezplatná doména trvá rok a poté se obnovuje na 15,99 $ ročně.

To’Vždy stojí za to zkontrolovat, jaké prodeje poskytovatel v době registrace aktivuje. Propagace pro nové uživatele může být často levnější než studentská sleva a tuto cenu můžete obvykle uzamknout až na tři roky. Tak se ujistěte’získáváte co nejlepší řešení.

Chcete-li se zaregistrovat do InMotion’s studentské plány, vše, co musíte udělat, je napsat svůj e-mail .edu a uplatnit svou slevu. Pokud ne’Nemám e-mailovou adresu .edu’je v pořádku – zařaďte Potvrzovací tým s vaším studentským ID do ruky, a oni’Nastavím tě.

Inmotion zlevněné studentské hostováníV pohybu’Studentská sleva se vztahuje na její sdílený hosting Power plánu, který přichází s vynikajícími funkcemi.

Další informace

 • Zjistěte více o tomto poskytovateli v našem Recenze hostování InMotion
 • InMotion je nejlepší pro sdílený a VPS hosting – proč v našich důkladných recenzích:
  • Nejlepší poskytovatelé sdíleného hostingu
  • Nejlepší poskytovatelé VPS hostingu

# 4. SiteGround

Nejlepší pro spolehlivost

SiteGround je poskytovatel hostingu, na který se můžete spolehnout, pokud jde o bezpečnou, spolehlivou a spolehlivou službu. To’Aplikace WordPress byla doporučena pro snadné a rychlé hostování WordPress a spravuje 2 miliony domén.

SiteGround Klady a zápory

ProsCons
 • Spolehlivý hosting
 • Bezplatné denní zálohy
 • Žádná bezplatná doména
 • Omezené místo na disku

SiteGround nabízí zlevněné hostování pro studenty, stejně jako bezplatný hosting pro fakultu, který můžete sdílet se svými studenty – takže pokud pro svůj kurz potřebujete hosting,’stojí za to se zeptat.

Hosting pro studenty stojí pouhých 1,99 $ měsíčně, a přichází s funkcemi SiteGround’s Pravidelný sdílený hostingový plán StartUp. Tyto zahrnují:

 • 10 GB úložiště
 • Automatické denní zálohy
 • Zdarma e-mailové účty
 • Neměřený provoz
 • cPanel s Softaculous
 • 24/7 podpora

Že’Není to špatný seznam funkcí za pouhých 1,99 $ měsíčně, což je 80% sleva z běžné ceny!

Hlavní nevýhoda je ty ne’t získat bezplatnou doménu na studentský plán, takže ty’Buď budete muset použít existující doménu, koupit novou, nebo použít bezplatnou subdoménu poskytovanou serverem SiteGround. Doporučujeme to nahradit vlastní doménou, protože to bude vypadat takto: ‘websitebuilderexpert.sgedu.site’ – což není’t velmi profesionální.

Platíte speciální studentskou cenu 1,99 $ měsíčně za první rok, poté zaplatíte běžnou cenu 11,95 $ měsíčně jakmile skončí první rok. Pokud však vaše univerzita již spolupracuje s programem SiteGround, pak to neuděláte’nemusím platit jediný cent!

Chcete-li se kvalifikovat, musíte být studentem v Severní Americe a při registraci použít svou univerzitní e-mailovou adresu.

siteground zlevněné studentské hostováníSiteground nabízí studentský hosting za 1,99 $ měsíčně po dobu jednoho roku, se všemi funkcemi z jeho sdíleného hostingového plánu po spuštění.

Další informace

 • Přečtěte si naše Recenze SiteGround zjistit více o svých plánech, funkcích a další

# 5. iPage

Nejlepší za levné ceny, ale na úkor rychlosti

iPage má pro svůj sdílený hosting velmi jednoduchou a přitažlivou cenovou strukturu – ve skutečnosti má pouze jednu cenu. Své ‘jedna velikost pro všechny’ sdílené náklady na hostování 1,99 $ měsíčně pro všechny, dokud neskončí propagační období. Že’s 75% slevou z běžné ceny!

Výhody a nevýhody iPage

ProsCons
 • Doména zdarma
 • Skvělé funkce
 • Špatné skóre dostupnosti: 99,94%
 • Žádné bezplatné zálohy

iPage není’t nejmocnější nebo nejrychlejší poskytovatel tam, ale je to jeden z nejlevnějších. Jeho jediný sdílený plán začíná na $ 1,99 za měsíc a přichází s funkcemi ve prospěch malých i rostoucích webů.

Nejlepší část pro studenty je, že existují spousta bonusů zdarma které přicházejí s tímto plánem. Bezplatná doména, SSL zdarma, zdarma webový tvůrce drag-and-drop, přenos domény zdarma, podpora 24/7 zdarma, e-mailová adresa zdarma… seznam pokračuje!

Ve skutečnosti se může společnost iPage působivě pochlubit tím, že ve všech svých plánech zahrnuje doplňky ve výši více než 500 dolarů.

Propagační cena trvá po první funkční období a poté se automaticky obnovuje 7,99 $ měsíčně. Vaše bezplatná doména trvá jeden rok a poté se ročně obnovuje na 14,99 $. K tomuto plánu se může přihlásit kdokoli, takže ne’nebojte se, pokud’Ztratil jsem studentský průkaz!

ipage levný studentský hostingiPage nabízí levné ceny a spoustu funkcí, díky čemuž získáte 75% slevu z běžné ceny’nový zákazník.

Další informace

 • Přečtěte si naše iPage Hosting Review pro více informací o jeho cenách, výkonu a funkcích

# 6. DreamHost

Nejlepší pro úložný prostor

DreamHost je další poskytovatel na tomto seznamu, který byl oficiálně doporučen WordPressem, takže pokud potřebujete hosting pro váš web WordPress, je to dobré místo k pohledu. V našem výzkumu také vyniklo množství úložného prostoru, které zahrnuje ve svých plánech.

Výhody a nevýhody DreamHost

ProsCons
 • Velké množství úložného prostoru k dispozici
 • 97denní záruka vrácení peněz
 • Není to nejlepší pomoc a podpora na trhu

DreamHost’nejlevnější plán je jeho Sdílený plán hostování Starter za 2,59 $ měsíčně. Za to získáte hosting pro jeden web, bezplatnou doménu, zabezpečení SSL a WordPress je předinstalovaný. Všechny tyto věci jsou navrženy tak, aby provoz vašeho webu byl co nejjednodušší.

DreamHost’s sdílené hosting plány také přijít s 97denní záruka vrácení peněz, což je velmi štědré a znamená, že se můžete zaregistrovat bez rizika.

Cena 2.59 $ za měsíc se vztahuje na tříletý plán, takže tato cena by trvala po dobu tří let a poté by se obnovila na obvyklou sazbu 4,95 $ měsíčně.

Dreamhost levné studentské hostováníDreamHost má levné počáteční ceny a razítko schválení od samotného WordPress!

Existují nějaké další webové hostitele pro studenty?

My’Na základě našeho hloubkového výzkumu jsme prozkoumali ty nejlepší poskytovatele hostingu pro studenty.

Nicméně, tyto arény’• jediní hostitelé, ze kterých si můžete vybrat, takže my’Také jsem seřadil tři z nejlepších (aka bezplatných) webových hostitelů, abyste se na ně mohli podívat. Nemáme’Nezahrnuli jsme je do hlavní části této recenze, protože jsme to ještě neudělali’zatím je neprovádíme přísným výzkumným procesem!

Tohle jsou nejlepší zdarma poskytovatelé webhostingu:

 1. AccuWeb
 2. InterServer.net
 3. ZNetLive

Než se však příliš nadšíte’Stojí za zmínku, že většina poskytovatelů hostingu vás donutí zaplatit za váš hosting po určité době.

Nechat’Podívejte se na to, co získáte u těchto poskytovatelů a na bezplatný studentský hosting, který nabízejí.

Srovnání hlava-hlava

FunkceAccuWeb HostingInterserver.netZNetLiveÚložný prostor

cPanel

Emailová adresa

Úložiště SSD

Zálohy

2 GBNeomezený500 MB
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;
25Neomezený5
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;&# 10060;
&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;&# 10004;&# 65039;

Nyní, když znáte základy, které nabízí každý poskytovatel, jsme’Pro každou z nich se ponořím do podrobností.

# 1. AccuWeb

Nejlepší pro bezplatné studentské hostování

AccuWeb Hosting byl založen v roce 2002 a nabízí celou řadu možností hostingu, včetně sdíleného, ​​cloudového, VPS, WordPress a vyhrazeného hostování. Zajišťuje také další služby, například registraci domény a certifikáty SSL (Secure Sockets Layer).

AccuWeb Hosting je hrdý na své pozitivní vztahy se zákazníky, zaručující 99,99% dostupnosti, bezproblémové zrušení a 100% spokojenost zákazníků. Že’je to docela slib!

AccuWeb Hosting Výhody a nevýhody

ProsCons
 • Zdarma až do ukončení studia
 • Spousta funkcí
 • Vyžaduje nějakou práci
 • V hostování studentů není zahrnut žádný SSL

AccuWeb’Studentský hosting vám poskytuje základní funkce ze sdíleného hostovacího plánu. Tyto zahrnují:

 • 2 GB SSD úložiště – místo pro uložení vašich stránek’s daty, s rychlým úložištěm SSD (Solid State Drive) pro nejlepší výkon
 • Šířka pásma 30 GB – množství dat, které lze mezi vaším webem a jeho uživateli přenést, určuje, kolik provozu váš web zvládne
 • 25 e-mailových adres zdarma – ideální pro podnikání
 • Zálohy zdarma – váš web je v bezpečí před zhroucením nebo ztrátou dat
 • Zdarma CloudFlare – urychluje váš web a chrání jej před online hrozbami

Můžete hostit jeden web s volným studentským plánem a vyhráli’• Nemějte na svých stránkách žádná vyskakovací okna, bannery ani reklamy. Ačkoli úložiště 2 GB ne’To zní jako hodně, mělo by to být více než dost pro většinu průměrně velkých webů.

Pokud již web máte, můžete jej přenést na AccuWeb’s studentský plán zdarma. Protože AccuWeb používá cPanel pro svůj ovládací panel, je to’Snadná instalace potřebných doplňků – například WordPress – jediným kliknutím.

Nevýhodou AccuWebu’s hosting balíček je ty ne’t získat zdarma SSL certifikát zahrnuta. SSL šifruje informace, jako jsou přihlašovací údaje a údaje o kreditní kartě, které procházejí vaším webem, a jsou nezbytné pro jakýkoli web.

SSL si můžete koupit přímo z AccuWebu od 49 dolarů ročně, nebo najít levnější nabídky prostřednictvím registrátora, jako je GoDaddy.

Dobrou zprávou je, že váš hosting zůstane zcela zdarma, dokud nevystudujete!

Tak dlouho jako ty’znovu student na známé univerzitě (nebo se chystáte stát se jedním) a může poskytnout dokumentaci prokazující váš zápis, pak’znovu se mohou přihlásit.

Samotný proces aplikace vyžaduje trochu více úsilí, ale neměl by’nezabere příliš času. Nejprve musíte mít rádi AccuWeb na Facebooku, Twitteru, LinkedIn a YouTube.

Jednou’Vyškrtli jste to, musíte vytvořte dvouminutové video co si myslíte, že příští velký technologický trend bude v příštích 10 letech. Zveřejněte jej na jednom ze svých sociálních kanálů, jako je YouTube, a pak pošlete AccuWebu e-mail – to’Nejlepší je poslat to z vašeho studentského e-mailového účtu.

AccuWeb říká, že to nabízí dva až tři studenti hostingové účty zdarma každý den. Naším nejlepším tipem by bylo hledat YouTube ‘AccuWeb Hosting Zdarma hosting pro studenty’ vidět další kandidáty’ videa. Pokud na svou zkušenost s aplikací AccuWeb poskytnete zpětnou vazbu, máte zjevně ještě větší šanci na schválení účtu.

accuweb zdarma studentské hostováníAccuWeb Hosting poskytne studentům bezplatný hosting, dokud nedokončí studium, pokud se budou řídit podle pokynů.

# 2. InterServer.net

Nejlepší pro neomezené funkce

InterServer.net je poskytovatelem hostingu nabízející širokou škálu služeb, od standardního sdíleného hostingu až po dedikované servery. To’Je známo, že je finančně přívětivý poskytovatel s užitečným týmem podpory 24/7.

Výhody a nevýhody InterServer.net

ProsCons
 • Jasný cenový plán znamená, že víte, co vy’znovu se přihlašujete
 • Neomezené úložiště, šířka pásma, e-maily a webové stránky
 • Zdarma pouze pro první rok

InterServer.net zahrnuje ve svém bezplatném plánu hostování studentů solidní řadu velkorysých funkcí. Že’je to proto’je to balíček Standard Web Hosting, který obvykle stojí 5 $ měsíčně. Získáte neomezené úložiště, neomezenou šířku pásma, neomezené weby a neomezený e-mail. Že’je hodně neomezené!

Získáte také bezplatné zálohy a certifikát SSL zdarma, takže nemusíte’Nemusíte se starat o jakékoli dodatečné náklady, které se plíží. InterServer.net používá úložiště SSD pro lepší výkon a jako standardní ovládací panel nabízí snadno použitelný cPanel..

InterServer.net’Studentský plán je pro první rok zdarma. Poté se obnoví 5 $ měsíčně, což není’Špatné, i když možná budete chtít prohledat okolí, abyste se ujistili, že nemáte’Nezmeškejte ještě lepší nabídky.

To’s snadné se přihlásit na rok’s bezplatný hosting studentů – stačí se zaregistrovat pomocí e-mailové adresy vašeho studenta (končící na .edu) nebo přímo kontaktovat InterServer.

interserver.net zdarma studentský hostingInterServer.net nabízí studentům standardní webhostingový balíček na rok zdarma.

# 3. ZNetLive

Nejlepší pro začátečníky

ZNetLive začal v roce 2002 a nyní poskytuje hostingové služby, domény, e-mail, zabezpečení a další. Ať už potřebujete SSL certifikáty nebo firemní e-mail, ZNetLive má pro každého něco. Nabízí sdílený, WordPress, cloud a dedikovaný server hosting.

ZNetLive Klady a zápory

ProsCons
 • Název domény zdarma
 • Velmi uživatelsky přívětivý
 • Žádná záruka, že váš plán zůstane volný až do ukončení studia

Cílem ZNetLive je poskytnout studentům bezplatné, jednoduché a snadno použitelné hostitelské plány – podporuje sdílení vašich nápadů a vystupování z davu. To je skvělá filosofie, ale jaké funkce získáte, aby se tento nápad stal skutečností?

Dostanete docela dlouhý seznam slušných funkcí hostingu, včetně:

 • 500 MB úložiště
 • Neomezený přenos dat
 • Pět e-mailových účtů
 • Název domény zdarma
 • Zálohy
 • SSL zdarma

Získáte také některé další technické nástroje, například přístup Secure Shell (SSH), který vám umožňuje vzdálené připojení k serveru. ZNetLive také používá cPanel, spolu s instalačním skriptem Softaculous, což usnadňuje instalaci dalších aplikací.

Váš studentský hostingový balíček je do první obnovy zdarma, takže pokud se zaregistrujete na roční smlouvu, váš první rok bude zdarma. Váš plán je poté při každé obnově znovu posouzen Teoreticky by měl váš plán zůstat volný až do ukončení studia.

ZNetLive však může’t zaručit, že bude pokračovat v bezplatném plánu v budoucnu, takže existuje malá šance, že váš hostingový balíček nezůstane navždy zdarma – což není’Ideální!

Když se zaregistrujete do bezplatného hostingového plánu, musíte jako doklad předložit studentské ID.

znetlive bezplatný hosting studentůZNetLive má bezplatný studentský plán s jednoduchými nástroji, spoustou podpory a slušnou řadou funkcí.

Nejlepší webhosting pro studenty: Shrnutí

Tento článek prošel nejlepšími poskytovateli pro studenty, od plánů s nulovým dolarem až po poskytovatele hostingu hrdinů, kteří účtují trochu za mnohem více kvality. My’porovnal je a rozdělil je, aby vám poskytl nejlepší představu o tom, který z nich je pro vás ten pravý.

6 nejlepších poskytovatelů webhostingu pro studenty: Rekapitulace

 1. Bluehost – nejlepší celkový poskytovatel hostingu z 2,95 $ / měsíc
 2. HostGator – nejlepší pro provoz, od 2,75 $ / měsíc
 3. V pohybu – nejlepší pro sdílený a VPS hosting, studentská sleva $ 4,16 / měsíc
 4. SiteGround – nejlepší pro spolehlivost, studentská sleva $ 1,99 / měsíc
 5. iPage – nejlepší pro levné plány, ale na úkor rychlosti, z 1,99 $ / měsíc
 6. DreamHost – nejlepší pro úložný prostor od 2,59 $ / měsíc

Nejlepší studentský poskytovatel hostingu je Bluehost. To’je celkově nejlepší, takže pokud ano’Nejste si jisti, který hostitel je pro vás nejlepší’Je to dobrý nápad začít s Bluehostem’sdílené plány. To’je také nejlepším hostitelem WordPress, takže při volbě mějte na paměti!

HostGator má působivý provozuschopnost a InMotion je powerhouse funkcí (zejména na jeho sdílených a VPS plánech). SiteGround nabízí nejlevnější studentskou slevu, ale nezapomeňte, že cena vyhrála’t trvat věčně.

Pokud máte čas a motivaci k vytvoření videa pro AccuWeb Hosting, pak je to vaše nejlepší volba pro získání bezplatného hostingu, jak jste vyhráli’Nemusíte platit vůbec, dokud nebudete maturovat. Budete však muset zaplatit za svůj vlastní certifikát SSL a tam’s žádná záruka vaše aplikace bude úspěšná.

Ve skutečnosti byste mohli najít nejlepší nabídku mezi pravidelným prodejem pro nové zákazníky, které nabízí většina poskytovatelů hostingu. Stejně jako nalezení výhodného obchodu ve značkovém obchodě než v charitativní prodejně, může vám to poskytnout záruku dlouhodobé hodnoty a kvality. Prodejní cenu můžete uzamknout až na tři roky, zatímco studentské slevy často končí jen po jednom roce.

Ať už si vyberete kterýkoli z nich, můžete očekávat nízké ceny a skvělé věci od všech těchto poskytovatelů – jedinou otázkou je, pro kterou se rozhodnete?

Nejlepší webhosting pro studenty: FAQ

Který poskytovatel hostingu je celkově nejlevnější?

AccuWeb Hosting’s bezplatný studentský plán je tím nejlepším’Zjistím, že je vaše aplikace úspěšná. V opačném případě mají iPage a SiteGround nejlevnější prodejní ceny na trhu s propagačními programy 1,99 $ měsíčně.

Přečtěte si více o nejlepších poskytovatelích levného hostingu a porovnejte více než 50 plánů!

Záleží na tom, jestli můj poskytovatel používá cPanel nebo ne?

To záleží na tobě! Váš ovládací panel je ústředním centrem, kde spravujete svůj účet, servery a weby. cPanel je oblíbený výběr ovládacího panelu, protože je’je snadno použitelný a velmi spolehlivý, takže mu můžete věřit’Poskytnu vám čisté a snadné rozhraní, ze kterého můžete spustit svůj web. Nicméně, to’není používán všemi poskytovateli, a to’je v pořádku – to’Je to opravdu na osobní preference!

Přečtěte si o nejlepších poskytovatelích hostingu cPanel v naší hloubkové recenzi.

Co’je nejlevnější typ hostingu?

Sdílený hosting je nejlevnější typ hostingu, protože sdílíte zdroje s jinými weby na stejném serveru. Zatímco to’Je to nejvíce omezený ze všech typů hostování, to’je také nejlevnější a nabízí většina poskytovatelů! V našem výzkumu vyšla InMotion jako nejlepší poskytovatel sdílených hostingů, zatímco DreamHost nabídl nejlepší hodnotu za peníze.

Porovnejte nejlepší poskytovatele sdíleného hostingu a zjistěte více.

Expert na tvorbu webových stránek si klade za cíl poskytnout vám čestná data. Že’to je důvod, proč provádíme vlastní výzkum a získáváme přímý osobní pohled.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me