Windows Hosting: 5 nejlepších poskytovatelů

Který je pro vás nejlepší hostitel Windows?

Windows hosting je – uhodli jste – web hosting, který používá operační systém Windows. Ale co to vlastně znamená?


V zásadě je hosting Windows nejkompatibilnějším hostingovým řešením pro kohokoli s webem, který také používá další nástroje a jazyky Windows, jako je Microsoft Exchange nebo ASP.NET. Nicméně, tam’je rozdíl mezi používáním Windows nástroje a jednoduše mít Windows počítač – ty ne’Nemusíte používat Windows hosting jen proto, že máte Windows PC!

Hostování systému Windows nabízí poměrně malý počet poskytovatelů – zřejmě bytí ‘ideální typ hostování pro technologie společnosti Microsoft’ je trochu výklenek superlative. Ale ti, kteří to nabízejí, mají každý své silné a slabé stránky a my’podrobně je v této příručce, které vám pomohou vybrat nejlepší poskytovatele hostování systému Windows pro váš web.

Nejlepší poskytovatelé hostování systému Windows Server

 1. HostGator: nejlepší hodnota za peníze
 2. Hosting A2: nejlepší pro bezpečnost
 3. Pojď tati: nejlepší pro funkce
 4. Hostinger: nejlepší pro Windows VPS hosting
 5. DreamHost: nejlepší pro flexibilitu

1

HostGator

Nejlepší hodnota za peníze

Klíčové vlastnosti:

Uptime99,9%
Cenové rozpětí4,76 – 148,98 $ / měsíc
Šířka pásmaBez měření
Úložný prostorBez měření
Zákaznická podporaTelefon a live chat k dispozici 24/7
Ovládací panel PleskAno

Ceny

Díky konkurenčním a cenově dostupným plánům vydělává HostGator “nejlepší hodnota za peníze” titul pro Windows hosting. Má na tomto seznamu druhou nejnižší počáteční cenu a stále nemá’t skimp na funkcích.

Téměř každý poskytovatel hostingu na trhu nabízí znatelně nízké zaváděcí ceny, které se poté, co obnovíte svůj plán, začnou zvyšovat. HostGator není výjimkou – dostanete 20% slevu na počáteční platbu, která může pokrýt 1-36 měsíců dopředu.

Cenové rozpětí pro sdílené plány je 4,76 – 15,96 $ / měsíc. Podívejte se na kompletní graf a podívejte se na HostGator’sdílené možnosti ukládání Windows:

hostgator sdílené plány Windows

HostGator také nabízí hostování systému Windows na svých vyhrazených plánech, které představují vyšší konec cenového rozpětí. Vyhrazené plány se pohybují od 118,99 – 289 $ / měsíc.

hostgator vyhrazená okna plány

Tyto ceny se mohou zdát jako velký skok ze sdílených cen, ale HostGator’Určené ceny jsou srovnatelné se zbytkem odvětví. Důvod, proč’je to mnohem dražší, protože ve sdíleném plánu jste doslova podíl server a jeho zdroje s jinými weby, zatímco na vyhrazeném plánu je server zcela oddaný na váš web a jeho soubory.

Bezpečnostní

HostGator poskytuje bezplatnou certifikaci SSL se všemi svými hostitelskými plány Windows, což zajišťuje, že váš web je označen bezpečně. Tým podpory HostGator také provádí nepřetržité monitorování serveru na sdílených plánech Windows, aby správně přidělil prostředky serveru a automatické týdenní zálohování dat, aby byly vaše soubory v bezpečí. HostGator dokonce používá filtr SpamAssassin k ochraně e-mailů na vašem webu Windows.

Další funkce

HostGator’e-mailové funkce nejsou’• Jenom bezpečné, ale také robustní: získáte neomezené účty, přeposílání a autoresponders, spolu s 25 seznamy adresátů. To vše bude užitečné, pokud je pro vaši stránku důležitá angažovanost zákazníků’s úspěchem.

HostGator’Plány Windows se také velmi dobře integrují s jinými aplikacemi. jestli ty’rád bych, ty’Budu moci hostit blog BlogEngine, blog WordPress nebo dokonce web Wiki. Vy’Budu mít také nárok na hostgator’s tvůrce webových stránek zdarma a 4 500 bezplatných šablon webových stránek.

HostGator’s 24/7 telefon a live chat podpora je také hlavní plus. Ve skutečnosti byl živý chat nejvíce hlasů (32%), když jsme se zeptali uživatelů, jak by nejraději dostávali podporu, rozdávali e-maily a online návody. Podle našich zkušeností měl live chat HostGator krátkou dobu odezvy a poskytl nám užitečné informace.

Získejte více informací od našich Recenze HostGator

Podívejte se na naše hodnocení Nejlepší levné poskytovatele hostingu

My’Také jsem zařadil Nejlepší levné sdílené poskytovatele a Nejlepší levné specializované poskytovatele hostingu

2

A2 Hosting

Nejlepší pro zabezpečení

Klíčové vlastnosti:

Uptime99,9%
Cenové rozpětí4,90–104,99 $ / měsíc
Úložný prostorBez měření
Zákaznická podporaTelefon a live chat k dispozici 24/7
Ovládací panel PleskAno

Ceny

A2 Hosting se neliší od ostatních poskytovatelů v tom, že nabízí mnohem nižší zaváděcí ceny – s tímto poskytovatelem vy’V prvním roce získáte 51% slevu. Když přijde čas na obnovení vašeho plánu, nezapomeňte dávat pozor na nevyhnutelný skok v cenách.

Možná jste si také všimli široké škály cen v A2 Hosting’s plány, jak jsou uvedeny v tabulce výše. Že’protože A2 Hosting nabízí sdílené i VPS Windows hostingové plány.

My’napsal jsem Srovnání sdílených verzí VPS Hosting Srovnání, ale abychom vám dali podstatu, sdílený hosting je levnější, protože hosting VPS přiděluje mnohem více serverových zdrojů specificky pro vaše stránky. Vy’Budu chtít sdílený plán, pokud budeš’znovu začínáte, a pokud máte plán VPS’hostování většího webu, jako je například obchodní stránka nebo internetový obchod. Dedikované plány, které jsme zmínili dříve, jsou dalším krokem po VPS.

Cenový skok mezi sdílenými a VPS plány je docela pozoruhodný. Níže jsou uvedeny informace o cenách pro hosting A2’sdílené plány Windows:

a2 hosting sdílených okenních plánů

…a níže jsou ceny za plány VPS Windows:

a2 hosting plány VPS

A2 Hosting také nabízí kdykoli záruku vrácení peněz, což usnadňuje vyzkoušení kteréhokoli z poskytovatelů’s hostingové plány.

Bezpečnostní

Stejně jako většina poskytovatelů poskytuje server A2 Hosting zdarma certifikát SSL se všemi svými plány Windows. Ale A2 Hosting také jde nad rámec své jedinečné iniciativy Perpetual Security, kterou popisuje jako “neúprosná a neustálá ochrana hostitele, potlačující hrozby dříve, než se potenciálně vyvinou v něco většího.”

A2 Hosting’s Funkce Perpetual Security zahrnují:

 • Duální webový firewall
 • Posílená ochrana DDoS (před povodněmi škodlivého provozu)
 • Vytvrzování serveru
 • Kontrola virů
 • Brute Force Defense (proti typickým hackerským strategiím)

Další funkce

A2 Hosting’Nejlevnější plán systému Windows zahrnuje jeden web a pět databází, zatímco zbytek jeho plánů systému Windows nabízí neomezené množství webů a databází. Nabízí také bezplatnou migraci stránek, což usnadní život, pokud se rozhodnete přejít na A2 Hosting od jiného poskytovatele.

Podívejte se na naše Recenze hostingu A2 pro více informací 3

Pojď tati

Nejlepší pro funkce

Klíčové vlastnosti:

Uptime99,9%
Cenové rozpětí5,99 – 16,99 $ / měsíc
Šířka pásmaBez měření
Úložný prostorBez měření
Zákaznická podporaTelefon 24/7 plus live chat po celý den od pondělí do pátku
Ovládací panel PleskAno

Ceny

Pojď tati’Díky úvodním cenám systému Windows můžete v prvním roce ušetřit maximálně 33% a pohybují se v rozmezí od 5,99 do 12,99 $ / měsíc. Ekonomický plán je nejlevnější a nabízí jeden web, 100 GB úložného prostoru a neměřenou šířku pásma. Plány Deluxe a Ultimate nabízejí neměřenou šířku pásma, neměřené úložiště a neomezené webové stránky. Plán Ultimate jde o krok dále tím, že zahrnuje neomezené databáze MySQL a MSSQL a také neomezené uživatele FTP.

godaddy windows cenové plány

5,99 $ / měsíc, 7,99 $ / měsíc a 12,99 $ / měsíc jsou všechny dobré vstupní ceny. Dbejte však na drobný tisk: Ekonomika se obnovuje za 8,99 $ / měsíc, Deluxe se obnovuje za 11,99 $ / měsíc a Ultimate se obnovuje za 16,99 $ / měsíc.

Bezpečnostní

Všichni GoDaddy’s Plány Windows zahrnují sledování zabezpečení 24/7 a ochranu DDoS, aby byl váš server v bezpečí, a jeho bezpečnostní opatření jsou v souladu s průmyslovými standardy.

Kromě toho si můžete vybrat, zda si chcete zálohovat web za 2,99 $ měsíčně v ročním plánu. Zálohování webových stránek automaticky zálohuje vaše data každý den, které pak můžete obnovit jediným kliknutím. To je skvělá vlastnost, ale pokud ano’s nejvyšší prioritou, pak vy’lépe s poskytovatelem, jako je HostGator, který provádí zálohování zdarma (i když pouze jednou týdně).

Další funkce

GoDaddy vydělává “nejlepší pro funkce” titul, pokud jde o poskytovatele hostingu Windows. Že’od té doby to není žádný malý výkon “funkce” byl zvolen nejdůležitějším faktorem při výběru poskytovatele hostingu s 32% hlasů od lidí, které jsme dotázali.

Mnoho funkcí GoDaddy vám umožňuje integrovat do vašeho webu různé programy a aplikace. Všichni GoDaddy’s Plány Windows zahrnují instalaci oblíbených aplikací, jako jsou WordPress, Joomla a Drupal, jedním kliknutím, jakož i nastavení jedním kliknutím pro registrované domény GoDaddy. První rok také dostanete e-mail Office 365 zdarma s vyhrazeným úložištěm 5 GB. Nezapomeňte zrušit automatické obnovení, pokud ho nemáte’nechci platit za e-mail po prvním roce!

Zjistěte více od našich Recenze webových stránek GoDaddy 4

Hostinger

Nejlepší pro Windows VPS Hosting

Klíčové vlastnosti:

Uptime99,9%
Cenové rozpětí26 – 300 $ / měsíc
Šířka pásma4 000–7 000 GB
Úložný prostor50-400 GB
Zákaznická podporaK dispozici 24/7
Ovládací panel PleskNe (používá vlastní panel)

Ceny

Hostinger’Úvodní ceny vám ušetří 17-28% na plánech Windows VPS v prvním roce. Poté je cenové rozpětí stále velmi široké – nejlevnější plán systému Windows stojí $ 36 / měsíc, zatímco nejdražší tarif přichází za $ 300 / měsíc.

hostinger windows plány

Možná se divíte, proč Hostinger’s Windows plánují mnohem víc než GoDaddy nebo HostGator. Je to proto, že nabízejí GoDaddy a HostGator sdílené Windows hosting, zatímco Hostinger nabízí VPS Windows hosting. My’napsal jsem srovnání sdíleného vs VPS hosting, ale abych to shrnul, VPS hosting má více zdrojů věnovat větším webům a online obchodům.

V zásadě platí, že zatímco za hosting VPS platíte více, dostanete i své peníze’stojí za to ve funkcích a zdrojích. Hostinger také poskytuje 30denní záruku vrácení peněz, takže můžete vyzkoušet plán Windows VPS a zjistit, zda je’je pro váš web nejvhodnější.

Náš Srovnání VPS vs dedikovaný hosting staví dva pokročilé typy hostingu přímo na hlavu

Bezpečnostní

Hostinger používá zálohování podnikových dat na vysoké úrovni, které vám umožní snadné obnovení souborů, takže klid není nikdy vzdálen více než pár kliknutí. Hostinger’tým podpory nám to vysvětlil “Plány VPS mají přístup root, takže v zásadě by většina bezpečnostních problémů měla být postarána z vaší strany.”

Rootový přístup je oprávnění na úrovni správce, které vám dává plný přístup k vašemu serveru. Hostinger doporučuje, abyste se dostali na míli navíc a implementovali svá vlastní bezpečnostní opatření “nastavení silných hesel a instalace systémů detekce nebo prevence narušení, jako je Snort.”

Další funkce

Hostinger ne’• Pro své plány Windows nepoužívejte oblíbený ovládací panel Plesk. Místo toho Hostinger vyvinul svůj vlastní ovládací panel, který je stejně intuitivní a snadno použitelný:

snímek obrazovky ovládacího panelu hostinger

Zde můžete spravovat vše od domén a e-mailových účtů až po fakturační údaje. Když se zaregistrujete pro plán Windows VPS, můžete’Získám přístup ke konkrétnějšímu ovládacímu panelu VPS.

Hostinger’Čtyři různé plány systému Windows VPS nabízejí 50, 100, 200 a 400 GB úložného prostoru a 4 000, 5 000, 6 000 a 7 000 GB šířky pásma. To je ve srovnání s většinou ostatních poskytovatelů, kteří nabízejí neomezené úložiště a / nebo šířku pásma, blednutí. Na druhou stranu Hostinger poskytuje vyhrazené adresy IP ve všech svých plánech VPS, což znamená přímější přístup na váš web.

5

DreamHost

Nejlepší pro flexibilitu

DreamHost se popisuje jako “zcela Linuxové prostředí” – takže pokud’znovu hledáte poskytovatele s nejvíce zdroji nebo podporou pro plány Windows, vy’Chci hledat jinde. To bylo řečeno, zatímco DreamHost’Cloudová služba (nazvaná DreamCompute) je jediný plán DreamHost, který podporuje Windows’zatím není co odepisovat!

Podívejte se, kde se DreamHost řadí na náš seznam Nejlepší poskytovatelé cloudového hostingu

Klíčové vlastnosti:

Uptime99,9%
Cenové rozpětí4,50 – 96,00 $ / měsíc
Šířka pásmaBez měření
Úložný prostorVčetně 100 GB
Zákaznická podporaŽivý chat od 17:30 do 21:30 PST, sedm dní v týdnu
Ovládací panel PleskNe (používá vlastní panel)

Ceny

Ceny DreamCompute se liší od většiny cenových plánů v tom, že platíte pouze za množství zdrojů, které nakonec použijete každý měsíc. Jinými slovy, vyhráli jste’nebude vám účtováno při registraci, ale vy’Budou vám účtovány měsíčně za to, co používáte.

DreamHost nabízí šest různých možností v rámci svého hostitelského plánu DreamCompute:

dreamhost dreamcompute plány

Cenové rozpětí v této tabulce (4,50 – 96,00 $ / měsíc) je maximální rozsah. Tady’jak to funguje: vy’Budou vám účtovány poplatky za každou hodinu používání, dokud nedosáhnete měsíčního stropu, a poté jsou další hodiny pro tento fakturační cyklus zdarma.

Momentálně je šířka pásma také zdarma u všech šesti plánů DreamCompute, ale heads up: DreamHost se rozhodl, že bezplatná šířka pásma bude k dispozici pouze po omezenou dobu. Tam’s zatím žádné datum, kdy končí bezplatná šířka pásma, ale DreamHost říká, že jakmile speciální nabídka skončí, “zákazníkům bude zasláno oznámení v dostatečném předstihu před změnou vaší faktury.”

Bezpečnostní

DreamCompute používá samoobslužný úložný systém s názvem Ceph, který vytváří a spravuje repliky vašich dat a dokáže automaticky detekovat potenciální poškození dat. S DreamCompute však můžete’Stále budete zodpovědní za vlastní zálohy.

Další funkce

Co DreamHost postrádá šíři pro zákazníky Windows, vyrovnává se s flexibilním stanovováním cen. Plány DreamCompute však nabízejí více než jen model placení za hodinu, včetně úplného přístupu root a vysoké rychlosti serveru.

Domovská stránka snů snů

Servery DreamCompute jsou také velmi škálovatelné díky povaze cloud computingu. Dreamhost slibuje, že vám pomůže migrovat vaši práci do vlastního privátního cloudu, pokud nastane čas. To je možné, protože DreamHost využívá OpenStack, populární platforma cloud computingu s otevřeným zdrojovým kódem, která’používané oběma společnostmi hostujícími veřejnost (např. DreamHost) a soukromé vnitřní mraky.

Získejte více informací s naším Recenze DreamHost

Nejlepší hosting systému Windows: Rekapitulace

Jak můžete nyní vidět, Windows hosting není’t nejběžnější typ hostování venku. Pokud ale provozujete web s jakýmikoli aplikacemi společnosti Microsoft, pak je’je pro vás ten správný typ a vašich pět nejlepších možností je následující:

Nejlepší poskytovatelé hostování systému Windows

 1. HostGator: nejlepší hodnota za peníze
 2. Hosting A2: nejlepší pro bezpečnost
 3. Pojď tati: nejlepší pro funkce
 4. Hostinger: nejlepší pro Windows VPS hosting
 5. DreamHost: nejlepší pro flexibilitu

jestli ty’znovu nadšeni škálovatelností, kterou poskytuje cloud, pak Dreamhostem’s Možnost DreamCompute by mohla být nejlepší. Pokud váš web již přerostl sdílené servery, pak Hostinger’s VPS plány stojí za prozkoumání.

Dobrou zprávou je, že pokud’při pohledu na Windows hosting, pak jste vyhráli’přesně se cítím zahlceni s výběrem. Mnoho poskytovatelů, včetně hostingu A2 a hostingeru, má také štědré zásady pro vrácení peněz, které můžete využít k testování vod!

FAQs

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map