Kategorija: Neklasifikuota

Turėdama 3,8 milijardo aktyvių vartotojų, socialinė žiniasklaida yra aukso kasykla. Mes galime’fiziškai kasti jums, bet mes galime parodyti jums septynias geriausias vietas, kur galite pasiimti ir nusipirkti. Tai’teisingai – naudodamiesi pritaikytais patarimais, galite pradėti uždirbti iš bet kur’vėl sėdi dabar.


Išmokti užsidirbti pinigų socialinėje žiniasklaidoje dar nėra’Turi būti sudėtinga, nes mūsų patarimai yra visiems. Ar tu’Jūs esate naujokas socialinėje žiniasklaidoje ar „Tech Powerhouse“’Rasite pinigų uždirbimo būdą, kuris atitiktų jūsų stilių, kartu su mūsų pačių sunkumų metrika, kuri padės jums nuspręsti, kuriuos kelius eiti..

Geriausi būdas užsidirbti pinigų socialinėje žiniasklaidoje yra šie:

 1. Nustatykite „Instagram“ parduotuvę
 2. Pradėkite filialų rinkodarą
 3. Prisijunkite prie „Influencer“ bendruomenės
 4. Tapk socialinės žiniasklaidos vadovu
 5. Pradėkite „YouTube“ kanalą
 6. Reklamuokite savo meną „Pinterest“
 7. Gaukite pajamų iš savo muzikos „SoundCloud“

Be papildomo leidimo, leisk’Sužinokite, kaip galite užsidirbti pinigų iš socialinės žiniasklaidos….

1

Nustatykite „Instagram“ parduotuvę

Sunkumas: lengva

Reikalavimai: „Instagram“ verslo paskyra ir elektroninės prekybos katalogas

Drabužių kaupimas jūsų spintoje? Įstrigo likusios atsargos iš uždaros plytų ir skiedinio parduotuvės? Bet kuriuo atveju jūs’jūs gavote dolerių, gulinčių aplink namą.

2019 metais „Instagram“ pradėjo savo „Checkout“ funkciją. Be „Shopping“ įrankio (naudojamo nukreipiant pirkėjus į jūsų internetinę parduotuvę), „Checkout“ padėjo dar greičiau ir paprasčiau užsidirbti pinigų socialinėje žiniasklaidoje. Naudodamiesi šia funkcija vartotojai gali nusipirkti jūsų gaminius tiesiai per platformą. „Checkout“ pasirodė populiarus: kiekvieną mėnesį parduotuvių įrašus baksnoja 130 milijonų „Instagram“ vartotojų.

Atidaryti „Instagram“ parduotuvę lengva, ypač jei jau turite el. Prekybos parduotuvę. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susikurti „Instagram“ verslo paskyrą, tada prijunkite katalogą prie „Instagram“. Donas’tiesiog pažvelk į tai – peržiūrėkite oficialų „Instagram“ parduotuvės sąrankos vadovą ir sužinokite, kaip tai lengva.

Donas’t jau neturi internetinės parduotuvės? Jokiu problemu. Jį greitai ir lengvai galite sukurti naudodamiesi „Shopify“, „Instagram“’oficialus elektroninės prekybos partneris. Be to, matydami, kad „Checkout“ funkcija saugo vartotoją „Instagram“, jūs ne’Jums net nereikia sukurti visos svetainės savo el. prekybos parduotuvei – jums tereikia parduoti produktų katalogą.

kaip užsidirbti pinigų socialinės žiniasklaidos instagram parduotuvėjeDabar galite parduoti produktus tiesiogiai iš „Instagram“, kad būtų galima greičiau ir lengviau užsidirbti pinigų 2

Reklamuokite filialų produktus

Sunkumas: lengva

Reikalavimai: Dienoraštis ir (arba) stiprūs rašymo įgūdžiai

Nėra produktų, kuriuos būtų galima parduoti? Jokiu problemu. Norėdami nukreipti socialinės žiniasklaidos vartotojus į kitą svetainę, galite naudoti filialų nuorodas, komisinių uždirbimas už kiekvieną paspaudimą ar pardavimą užpildytas per jūsų nuorodą. Tai’Tai vienas populiariausių būdų užsidirbti pinigų socialinėje žiniasklaidoje ir viena mėgstamiausių internetinio verslo idėjų.

Paprasčiausias būdas pradėti savo dukterinės įmonės karjerą yra per „Amazon“. Galite peržiūrėti „Amazon“ produktus, tada nukreipti savo socialinės žiniasklaidos stebėtojus į to produkto puslapį naudodami filialo nuorodą – uždirbti iki 10 proc. už kiekvieną išpardavimą.

Norėdami tapti sėkmingu rinkodaros partneriu, tai’Geriausia, jei pradedate tinklaraštį, kad peržiūrėtumėte ir aptartumėte dukterinius produktus. Tada galite pasidalyti savo tinklaraščio įrašu socialinės žiniasklaidos kanaluose, kad pasiektumėte maksimalų įspūdį.

Rašydamas apžvalgą, tai’Geriausia išlikti skaidriems su savo skaitytojais ir nebijoti paminėti aspektų, kurių nepagaunate’nepatinka apie produktą ar paslaugą. Pasitikėjimo stiprinimas yra būtinas norint užsidirbti pinigų socialinėje žiniasklaidoje, todėl nereikia’t nutraukti!

užsidirbti pinigų amazon socialinėje žiniasklaidoje„Amazon“ turi milijonus produktų, kuriuos galėtumėte reklamuoti savo svetainėje per filialų nuorodas 3

Prisijunkite prie „Influencer“ bendruomenės

Sunkumas: vidutinis

Reikalavimai: daugiau nei 1 000 „Instagram“ stebėtojų

Leisti’sakai tau’Jau kurį laiką socialiniame tinkle dalijatės turiniu, susijusiu su jūsų pasirinktu hobiu – pavyzdžiui, golfu. Dėl jūsų nuolatinio vertingo golfo turinio srauto jūs’sukūrėte ištikimą bazę, kurioje yra 1 000–20 000 pasekėjų, kurie domisi tuo, kuo jūs’vėl dalintis.

Jei prisijungsite prie influencerių bendruomenės svetainės, golfo prekės ženklai gali prasidėti mokėdami jums reklamuoti jų produktus savo socialinės žiniasklaidos sekėjams. Tai vadinama influencerių rinkodara. Arba konkrečiau, ‘mikro influencerių rinkodara’, nes turite mažiau nei maždaug 20 000 sekėjų.

Yra daugybė influencerių bendruomenės svetainių, tokių kaip „Stack Influencer“, kurios leidžia lengvai užsidirbti pinigų internetu kaip „micro influenceriui“. Vis dėlto, šio metodo nėra’t perspektyvus visiems – jums reikia palyginti didelės ir ištikimos stebėtojų bazės (t. Y. Vartotojų, kurie užsiima tuo, kuo jūs’per sakydamas) norint tapti influenceriu.

kaip užsidirbti pinigų socialinės žiniasklaidos paveikėjų bendruomeneiPrisijungus prie influencerių bendruomenės svetainių bus lengviau susirasti internete pagal prekės ženklus 4

Tapk socialinės žiniasklaidos vadovu

Sunkumas: sunku

Reikalavimai: Puikūs rašymo įgūdžiai

91% mažmeninės prekybos prekių ženklų naudojasi dviem ar daugiau socialinės žiniasklaidos kanalų, o 81% mažų ir vidutinių įmonių naudojasi bent viena socialine platforma. Reklama socialinėje žiniasklaidoje tampa populiaresnė nei bet kada anksčiau, daugumai įmonių reikės pagalbos tvarkant savo socialines paskyras.

Tai’ten, kur galėjai patekti!

Nesvarbu, ar pradedančiajam reikia profesionalų, kad padėtų jiems augti, ar rinkodaros skyriui reikia daugiau rankų, kad sukurtumėte reklamos kampaniją „Twitter“, jūs’Internete rasite daugybę darbo vaidmenų, susijusių su socialinės žiniasklaidos valdymu.

Jei suprantate socialines tendencijas ir jūs’Jei iš jūsų ausų pateksite trumpų antraščių, tuomet tai gali būti tobulas darbas. Matydami, kad dauguma mūsų dienomis dirba iš namų, jūs’Prieš pradėdami kandidatuoti į naują darbą, pirmiausia turėsite įsitikinti, kad jūsų internetinis gyvenimo aprašymas yra iki galo!

kaip užsidirbti pinigų socialinėje žiniasklaidoje naudojant twitter valdymąSavo rašymo įgūdžius galėtumėte paversti pinigais, kurie apmoka sąskaitas, atliekant socialinės žiniasklaidos vadybos vaidmenį 5

Pradėkite „YouTube“ kanalą

Sunkumas: vidutinis

Reikalavimas: 1 000 „YouTube“ kanalo prenumeratorių

Visame pasaulyje žmonės kasdien žiūri 1 milijardą valandų „YouTube“ vaizdo įrašų. Turint tokius žiūrovų skaičius, kaip ten’Nėra geresnės vietos užsidirbti pinigų socialinėje žiniasklaidoje per „vlogging“ nei „YouTube“. Tiesiog paklauskite „YouTube“’Didžiausias pelnas Ryanas, kuris 2018 m. atnešė rekordinius 22 mln. USD.

Mes’vėl nesakau’Jūs tapsite tokiu milijonieriumi kaip Ryanas, tačiau „YouTube“ mokėdamas vidutiniškai 3 USD – 5 USD už 1 000 vaizdo įrašų peržiūrų, jūs galite pradėti uždirbti nemažas pajamas. Paprastai „YouTube“ pradės mokėti jums, kai jūsų kanalas pasieks 1 000 stebėtojų, todėl leiskite visiems savo draugams ir šeimos nariams dalytis, dalytis, dalintis!

Norint tapti mokamu vlogeriu ar vaizdo įrašų kūrėju, jums tereikia protingo fotoaparato (daugumoje naujausių išmaniųjų telefonų yra žudikių fotoaparatų), mikrofono ir įdomios temos, kurią ekrane reikia aptarti ir kurią jūsų sekėjai mėgtų žiūrėti, patikti ir dalytis internete..

Taip pat galite prisijungti prie „YouTube“ partnerių programos, kad pasiektumėte įvairesnį pajamų gavimo funkcijų spektrą, taip pat palaikyti vaizdo įrašų kūrėjų komandą. Čia’Tai greitas momentinis vaizdas, ką tu darai’Turėsiu padaryti teisę dalyvauti partnerių programoje:

 • Laikykitės visų „YouTube“ pajamų gavimo politikos
 • Gyvenkite šalyje ar regione, kuriame galima partnerių programa
 • Turi daugiau nei 4000 galiojančių viešojo budėjimo valandų per pastaruosius 12 mėnesių
 • Turi daugiau nei 1000 abonentų
 • Turėkite susietą „AdSense“ paskyrą

užsidirbti pinigų socialinės žiniasklaidos „YouTube“ kanale„YouTube“ patalpina skelbimus į jūsų vaizdo įrašus, kad padėtų užsidirbti pinigų iš savo aistros internete 6

Reklamuokite savo meną „Pinterest“

Sunkumas: lengva

Reikalavimai: Internetinė parduotuvė

O kas, jei mes jums pasakytume, kad savo hobį galite paversti ne visą darbo dieną ar net visą darbo dieną? Galų gale ambicijos niekada niekam nepakenkė.

Šiaip ar taip, dabar mes’Jei susidomėjote, galite užsidirbti pinigų per „Pinterest“, reklamuodami savo meną ir amatus.

Taip pat galite naudoti bet kokius kitus vaizdinius socialinės medijos kanalus, pvz „Instagram“ (atsimenate „Checkout“ funkciją?), Facebook, arba „Twitter“, tačiau „Pinterest“ yra skirtas parodyti jūsų meninius skonius ir talentus. Dėl to jūs’Šioje platformoje rasite tinkamiausius klientus.

Nesvarbu, ar norite papuošalus parduoti internetu per „Pinterest“, ar madingus baldus parduodate per „Facebook“’Turėsite sukurti internetinę savo produktų parduotuvę, kad galėtumėte priimti mokėjimus, jei to nepadarysite’t jau turite. Mes’d Rekomenduoju naudoti „Shopify“, jei norite parduoti „Pinterest“, nes jis siūlo ‘perkami kaiščiai’ kurią galite tiesiog pridėti prie savo nuotraukų, nukreipdami vartotojus tiesiai į savo amatų katalogą. Šaunu, nejauku?

reklamuokite savo pomėgį, kad užsidirbtumėte pinigų socialinėje žiniasklaidojeGalite lengvai paimti vartotojus iš „Pinterest“ įrašų tiesiai į internetinę parduotuvę 7

Gaukite pajamų iš savo muzikos „SoundCloud“

Sunkumas: lengva

Reikalavimai: internetinė parduotuvė, kurioje parduodami atsisiunčiami produktai

Stabdyk arklius. Mes’vėl nesakau’Jūs tapsite kitu J Biebz, tačiau vis tiek galite uždirbti pinigų naudodamiesi „SoundCloud“, jei užsiregistruosite „Premier“ prenumeratai. Platforma menininkams moka maždaug 35 USD už 1000 srautų..

Kitas variantas yra susieti „SoundCloud“ muziką su internetine parduotuve, kurioje galite parduoti dainas kaip atsisiunčiamus produktus. Daugelis el. Prekybos svetainių kūrėjų, tokių kaip „Wix Ecommerce“ ar „Shopify“, leis jums parduoti tokio tipo produktus.

Donas’Ar turite laiko sukurti internetinę parduotuvę? Galite užsidirbti pinigų tiesiogiai naudodami „SoundCloud“, bet tai’Tokiu būdu daug sunkiau. Kad „SoundCloud“ galėtų pradėti vertinti pinigus iš jūsų dainų, jūs’Turėsite įsigyti 5000 pjesių per pastarąjį mėnesį iš nustatyto šalių sąrašo.

uždirbk pinigų socialinėje žiniasklaidoje naudodamas garso įrašą„SoundCloud“’„Premier“ prenumerata skirta padėti greitai ir lengvai uždirbti pinigų iš savo muzikos

Kuris metodas man tinka?

Pinigų uždirbimo būdas, kurį turėtumėte pasirinkti, priklausys nuo kelių dalykų. Visų pirma, vis dėlto leiskite’Primename mūsų sąrašą.

Geriausi būdas užsidirbti pinigų socialinėje žiniasklaidoje yra šie:

 1. Nustatykite „Instagram“ parduotuvę
 2. Reklamuokite filialų produktus
 3. Prisijunkite prie „Influencer“ bendruomenės
 4. Tapk socialinės žiniasklaidos vadovu
 5. Prisijunkite prie „YouTube“ partnerių programos
 6. Reklamuokite savo meną „Pinterest“
 7. Gaukite pajamų iš savo muzikos „SoundCloud“

Kurį turėtumėte pasirinkti? Na, norint įsteigti „Instagram“ parduotuvę, reklamuoti savo meną „Pinterest“ ir uždirbti iš muzikos naudojant „SoundCloud“, reikės parduoti el. Prekybos parduotuvę. Jau gali būti, kad tu vienas ir tu’norite reklamuoti savo akcijų socialinėje žiniasklaidoje arba jūs’Turėsite sukurti naują elektroninės prekybos parduotuvę nuo nulio – kuri, kaip mes’Jei parodyta, tai galima lengvai padaryti naudojant „Shopify“ ar „Wix“.

Partnerių marketingas ir socialinės žiniasklaidos valdymas labiausiai tinka tiems, kurie turi patirties rašydami, o prisijungti prie „YouTube“ ir parduoti savo muziką „SoundCloud“ reikės sunkaus darbo kartu su daugybe kūrybingumo..

Tačiau bet kuris asmuo gali užsidirbti pinigų socialinėje žiniasklaidoje naudodamas bet kurį iš šių būdų – tereikia nusiteikti tam ir sunkiai dirbti (klišinis, bet tikras!), O netrukus savo tviterį galite paversti šaltais grynaisiais..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me