MIGRACIJA – 8 populiariausių svetainių kūrimo įrankių atsisiuntimas

8 populiariausi (nemokami arba nešvarūs) tinklalapių kūrimo įrankiai

Mielas drauge,

Dėkojame, kad prisiregistravote prie mūsų specialaus išteklių vadovo.


Kaip mes iššvaistėme savo laiką…

Kai prieš keletą metų su žmona (Connie) pirmą kartą pradėjome mokytis kurti svetaines, mes iššvaistėme tiek brangaus laiko, kad niekada negrįšime atgal.

Aš’jau nekalbu apie laiko investavimą mokytis kurti interneto svetaines,’Aš kalbu apie visą kitą veiklą, susijusią su svetainių kūrimu.

Tokie dalykai kaip vaizdų radimas, vaizdų redagavimas, ekrano kopijos, sumanymas sukurti profesionalų el. Laišką, gerų dizainerių šaltinių paieška, svarbių failų atsarginių kopijų kūrimas ir kt.. Visi sitie “maži dalykai” užtruksite laiko, ir sudėjus visus kartu, pasidaro beprotiška!

Pagrindinė priežastis, kodėl aš parašiau šį vadovą, yra ta, kad mes asmeniškai išgyvenome tas pačias kovas, kurias tikriausiai patiriate dabar (arba netrukus patirsite!), Kai pirmą kartą pradėjome. Mes paklausėme savęs – “Kai kurios priemonės padės ne tik kurti svetaines, bet ir sutaupyti laiko.”

Laikas yra turbūt vienas vertingiausių ir ribotiausių jūsų turimų daiktų. Kartą tai’dingo – tai’dingo.

Taupymo laiko vadovas…

Šis vadovas beveik neabejotinai sutaupys jums keletą valandų tyrimų laiko, kurį jums gali prireikti’pats praleidai ieškodamas šių priemonių.

Dar svarbiau, kad ateityje tai taip pat gali sutaupyti šimtus valandų, nes šie įrankiai sustabdys jūsų nerimąsi apie nuotraukų redagavimą, betvarkę su ekrano kopijomis ir rankinę failų atsarginių kopijų kūrimą kiekvieną savaitę ir t. T..

Aš norėjau, kad kas nors būtų parašęs šį vadovą prieš kelerius metus, kai pirmą kartą pradėjau, – būčiau jį atsisiuntęs į širdies plakimą.!

Šiame vadove apžvelgsiu 8 įrankius, kurie padės jums pradėti. Dėl 1 iš įrankių, aš’įtraukėme trumpą vaizdo įrašo įvadą, kad galėčiau paaiškinti savo mintis ir pasidalyti patirtimi, kaip jas naudoti (nuoroda yra vadove).

Šias priemones naudojame dieną ir dieną. Nenorėčiau’Mes jų nerekomenduotume, jei to nepadarėme’Mes iš tikrųjų patys jomis naudojamės.

Yra dar keli papildomi įrankiai, naudingi tam tikrose kitose jūsų dabartinių ir būsimų svetainių srityse, tačiau jie yra šie’vėl šiek tiek sudėtingesnis. Aš’Su jomis supažindinsiu vėliau.

Tuo tarpu čia’8 populiariausi įrankiai, kad galėtumėte pradėti!

Spustelėkite šią nuorodą ir išsaugokite vadovą savo kompiuteryje.
Jei byla laimėjo’t atidaryti, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir išsaugokite tiesiai į savo kompiuterį:

Tikiuosi, kad mūsų vadovas padės jums sutaupyti toną laiko!

Jeremy & Connie | WBE įkūrėjai

Nykščiai aukštynKol tu’vėl laukdami, galite padėti kitiems (ir padėti Connie & aš!) dalydamiesi žiniomis šioje svetainėje tiesiog spustelėdami toliau pateiktus bendrinimo mygtukus.

Mes’vėl pasiekia 4900 „Facebook“ akcijos, 700 „Google“+’s ir tiek Tweets kaip įmanoma! Padėkite mums ten patekti!

Didžiausias komplimentas, kurį galime gauti iš jūsų, yra „Share“!

Niekada negali žinoti, kam dar gali būti naudingi mūsų atsiliepimai ir diskusijos! Be to, jūs turite surinkti nuostabius karmos taškus ?

Daugiau ateinančių gėrybių…

[fivecol_one] # 1 [/ fivecol_one] [fivecol_four_last] Tiesiog prisiregistruodami mes’Atsiųsime jums keletą išskirtinių, oficialių nuolaidų kodų keliems svetainių kūrėjams. Tai padės jums sutaupyti šiek tiek pinigų, jei kada nors nuspręsite atnaujinti savo premijų planus! Klausykit tų? [/ Fivecol_four_last]

[fivecol_one] # 2 [/ fivecol_one] [fivecol_four_last]

Siųsiu jums naudingesnių patarimų, kurie padės vėliau kurti svetaines. Iš esmės tiesiog dalijimasis kai kuriais mūsų naudojamais įrankiais, kurie mums padėjo pakeliui, taip pat dalijimasis kai kuriomis mūsų sėkmėmis ir nesėkmėmis.

Aš’Tikiuosi, kad patikrinsite kai kuriuos įrankius, nes jie gali padėti paspartinti jūsų svetainės kūrimo pažangą ir sumažinti eikvojamą laiką.

Labai norėjau, kad ten būtų kažkas, kuris parengė tokį informacinį biuletenį, koks buvo prieš kelerius metus, kai pirmą kartą pradėjau Connie. Jei netgi galite pasiimti 1 ar 2 naudingus patarimus, tai tikrai padarys didžiulį skirtumą.

[/ fivecol_four_last]

[fivecol_one] # 3 [/ fivecol_one] [fivecol_four_last]

Aš’Siųskite patarimus tiesiai į savo el. pašto dėžutę, todėl nereikia’t pamiršti pažymėkite filtro arba šiukšlių dėžę tik tuo atveju, jei jūsų el. pašto paslaugų teikėjas juos filtruotų.

Naudingas patarimas yra “baltasis sąrašas” arba “safelistas” mūsų el. pašto adresas – informacija [at] svetainėbuilderexpert.com – arba jūsų el. Pašto sistema gali filtruoti ar net ištrinti mūsų el. Laiškus kaip šlamštą, prieš juos matydami. Vienas iš būdų tai padaryti yra tiesiog pridėti mūsų el. Pašto adresą (info [at] websitebuilderexpert.com) į savo el. Pašto adresų knygą.

[/ fivecol_four_last]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me