Svetainių kūrėjų ekspertų redakcinis kodas

Labai ačiū, kad skyrėte laiko perskaityti mūsų redakcinį kodeksą. Mes’mes tikrai didžiuojamės tuo, kuo mes’čia pastatyta, ir ji’Smagu, kad galime pasidalinti, kaip mes’aš stengiausi įdėti ‘Ekspertas’ į ‘Svetainių kūrimo ekspertas’ per septynerius metus mes’buvote prisijungę.


Daug laiko ir pastangų reikia norint užtikrinti, kad jums pateiktume tiek informacijos tikslus ir subalansuotas, ir mes turime įdiegę daugybę procesų, kaip tai išlaikyti:

 1. Pirmiausia, niekada neperžiūrime svetainių kūrėjo ar el. prekybos platformos, prieš tai patys ja nepasinaudoję. Kaip niekada. Mes iš tikrųjų don’net nesuprantu, kaip tu galėjai!
 2. Mes glaudžiai bendradarbiavome su kvalifikuotu tyrėju (socialinių tyrimų magistras, MRS narys) kurdami a teisingas ir kiekybinis procesas produktų, kuriuos peržiūrime, įvertinimui ir klasifikavimui – ir mes to laikomės. Kiekvienas svetainėje parašytas straipsnis yra tikrinamas du kartus siekiant užtikrinti, kad ji būtų tiksli ir atspindinti mūsų tyrimų išvadas. Visi svarbiausi svetainių kūrėjai ir el. Prekybos platformos ištiria visą mūsų tyrimų procesą.
 3. Svarbi šio tyrimo proceso dalis yra vartotojų bandymai. Mes suteikiame penkiems žmonėms, turintiems įvairių techninių galimybių, valandą sukurti statybininkų išgalvoto verslo svetainę. Tada mes patikrinsime su jais, kad sužinotume, kaip jie surado patirties ir kaip tikėtina, kad jie rekomenduos tą statybininką draugui. Tokiu būdu, kiekvienas produktas nėra’tiesiog įvertinau kaip gerai mes rasti – tai’ai apie tai, kaip gerai tokie žmonės kaip tu Rask tai. Mes visada norime nupiešti visą paveikslą.
 4. Bet istorija to nedaro’nepasibaigia paskelbus straipsnį. Internetinis pasaulis greitai keičiasi, ir Kiekvieną mėnesį tikriname, ar nėra atnaujinimų. Kurdami produktus, mes atitinkamai keičiame savo svetainės turinį ir įvertinimus. Beje, jei pastebėsite tai, kas atrodo neteisinga, parašykite mums elektroniniu paštu () ir mes’Aš šokinėsiu tiesiai ant jo.
 5. Mes uždirbame šiek tiek pinigų (arba ‘filialo komisija’), jei po apsilankymo mūsų svetainėje prisiregistruosite prie tam tikrų produktų, bet mes tai padarysime visada teisingai reprezentuoti produktą – ‘minusai’ ir viskas. Nesuklyskite: Mes labai išrankūs dėl to, su kuo dirbame, reguliariai nutraukdami partnerystę su įmonėmis, kurių produktus mes tiesiog galime’t atsilikti.
 6. Daugeliui produktų, apie kuriuos mes rašome, yra nemokama bandomoji versija, nemokamas planas arba pinigų grąžinimo garantija. Paprasčiau pasakius, jei tu’Vėl nepatenkinti produkto išbandymu, mes laimėjome’t padaryti centą. Mums tikrai įdomu tik rekomenduoti produktus ir paslaugas, už kuriuos galime nuoširdžiai remtis’ai ką mes darome.
 7. Bet kuri dukterinė įmonė, kurią uždirbame, gaunama tiesiai iš įmonės, esančios už produkto, kišenės. Tai niekada nekainuos jums, mūsų skaitytojai, nė cento daugiau, nei jūs’d pasirašėme savarankiškai – ir mes’d niekada to neturiu kitaip. Bendrovės, kaip ir jos, turi savo filialų rinkodarai skirtą biudžetą’d atidėti pinigus bet kuriai reklaminei kampanijai.

Tačiau įrodymas yra pudroje. Galime skirti daug laiko, pastangų ir žinių kiekvienam straipsniui apie svetainių kūrėjų ekspertus – bet kaip mes žinome, kad mes’vėl teisingai?

 • 2018 m., Daugiau 4,5 milijono žmonių atvyko į mūsų svetainę ieškodami pagalbos, patarimų ir rekomendacijų kuriant ir talpinant jų svetaines. Mes’vėl malonu pranešti, kad šis skaičius tik auga.
 • Mes reguliariai siunčiame savo draugus ir šeimos narius į mūsų svetainę patarimo. Iš Hannos’sesuo, pradedanti vestuvių tiekėjų verslą, Liucijai’Kai mama nori parduoti savo rankomis pagamintą muilą internetu, mes žinomus žmones su žiniatinklio kūrėjų ekspertu siunčiame su pasitikėjimu’Rasite visą jiems reikalingą informaciją.
 • Kaip mes žinome, mes’vėl teisingame kelyje? Jūs sakote, kad mes esame! Mes esame priblokšti daugybės žmonių, kurie komentuoja mūsų straipsnius, pasakodami, kokie jie yra naudingi’juos radau, ir kaip jie’Todėl dabar sėkmingai prisijungę. Prašau, leisk jiems ateiti – jie tikrai daro mūsų dieną!

“Labai ačiū Charlie už šį labai informatyvų straipsnį. Aš esu vienas mažų įmonių steigėjas ir ieškojau prieinamo būdo, kaip turėti internetinę svetainę. Tyrimai internete buvo be galo dideli (jau neminint proto), kol susiradau jūsų straipsnį, kuris padėjo apsispręsti… Dėkoju!” – Išvakarės

Ir tai’s mus!

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip mes pradėjome, taip pat kaip ir mūsų komanda, apsilankykite mūsų puslapyje Apie mus. Norėdami išsamiai sužinoti, kaip vertiname peržiūrimus produktus, skaitykite mūsų tyrimų procese. Arba, jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip uždirbame pinigus, peržiūrėkite mūsų informacijos atskleidimą.

O jei ten’dar kas jūs’norėčiau žinoti, prašau atsiųsti mums el. laišką adresu. Mes’d myliu tave išgirsti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map