Çevrimiçi Mobilya Nasıl Satılır: Çevrimiçi Mobilya Mağazası Oluşturmak, Yönetmek ve Büyümek için 10 Basit Adım

Online Mobilya Nasıl SatılırABD, dünyadaki en büyük mobilya pazarına sahiptir. 2018’de 300 milyar doların üzerinde. Eğer bu eyleme geçmek istiyorsanız,’profesyonel bir satış platformuna ihtiyacınız olacak.


Bu 10 kolay adımı uygulayarak kendi başarılı çevrimiçi mobilya mağazanızı oluşturabilirsiniz..

Çevrimiçi mobilya satmak, boş odanızda oturan eski gardıroptan para kazanmanın hızlı bir yolu gibi görünebilir. Ancak doğru ellerde, ödüllendirici bir iş haline gelebilir. Peki, çevrimiçi olarak başarılı bir mobilya mağazası kurmaya nasıl başlıyorsunuz? Teknoloji becerilerine veya Çırak tarzı bir iş planına mı ihtiyacınız var??

Basit cevap hayır, sen don’ikisine de gerek yok. Sadece 10 basit adımımızı takip etmeniz gerekiyor, ya sen’Mobilya imparatorluğunu inşa etme yolunda iyi olacak…

Bir planınız olsa bile, nereden başlayacağınızı, her adımı atacağınız sırayı, platformunuzu seçmenin en iyi yolunu ve hatta ürünlerinizi nasıl görüntüleyeceğinizi bilmek zor olabilir..

Bu adımlar, mobilya işiniz için bir çevrimiçi mağaza kurmanın en iyi yolunun açık ve ayrıntılı bir dökümünü verecektir..

Peki, ne bekliyoruz? İzin Vermek’başlar, böylece satış yapabilirsiniz!

1

Doğru E-Ticaret Web Sitesi Oluşturucusunu Bulun

Genellikle mobilyaların çevrimiçi olarak tanıtıldığını gördüğünüzde,’s Craigslist, eBay ve hatta Etsy gibi platformlar aracılığıyla. Bunlar tek eşyayı satmak için iyidir, ancak’t Uzun vadeli bir işletmeyi gerçekten desteklemiyor.

Mobilya mağazanız için profesyonel ve güvenilir bir marka oluşturmak istiyorsanız,’bir e-ticaret web sitesi oluşturucu dikkate değer.

Herkes’eBay’i duydum, ama yeryüzünde bir e-ticaret web sitesi oluşturucu?

Şey, o’Herhangi bir kodu bilmenize veya hatta tasarım becerilerine sahip olmanıza gerek kalmadan bir çevrimiçi mağaza kurmanıza yardımcı olan çevrimiçi bir platformdur. Ürünleriniz için kolaylıkla ve bir geliştiriciye ödeme yapmadan meşru bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Kısacası, bir e-ticaret web sitesi oluşturucusunu, tüm araçları içeren gerçekten yüksek kaliteli düz paket mobilya gibi düşünün. Etkileyici bir parçayı kolayca bir araya getirebilirsiniz ve kimse bunun ağır bir fiyat etiketi yerine bir talimat kitabı ile geldiğini bilmeyecektir.

Biz’araştırmamızı yaptık, ve çevrimiçi mobilya satmak için en iyi üç e-ticaret platformunu söyleyebiliriz:

 • Shopify
 • Wix e-Ticaret
 • BigCommerce

Biz’bu inşaatçıları denedim ve test ettiler, rakipleriyle karşılaştırdılar ve sıradan insanları da kendi hızlarına soktular. Bunlar sadece piyasadaki en yüksek puanlama üreticileri değil, aynı zamanda büyüyen bir mobilya mağazasının ihtiyaç duyabileceği her şeye sahipler.

Buraya’puanlarına hızlı bir bakış:

Haberiniz olsun! Yeni bir plana kaydolduğunuzda BigCommerce’in şu anda üç aya kadar ücretsiz teklif sunduğunu size bildirmek istedik. Bu teklifi canlı olarak görmek için BigCommerce web sitesine gidin!

Neden bir E-ticaret Web Sitesi Oluşturucu Kullanmalısınız?

Neden yapmadığımızı merak ediyor olabilirsiniz’t yalnızca bir satış uygulaması indirmenizi veya bir Etsy hesabı oluşturmanızı öneririz. Onlar’online satış için hızlı ve kolay yollarını yeniden, değil mi? Cevap, size uzun vadede zaman, para ve emek tasarrufu yapmak istiyoruz!

Bir kere sen’e-ticaret oluşturucunuzu kurdunuz, sizin için çok zaman alan görevleri otomatikleştirecek araçlara sahip. Hem Shopify hem de BigCommerce, çevrimiçi mobilya mağazanızın başarılı olmasına yardımcı olacak özel özelliklere sahiptir. İşletmeniz büyüdükçe ve daha fazla sipariş işleme koymaya başladığınızda,’Size zaman ve emekten tasarruf sağlayan bu uzman özellikler için kesinlikle minnettar olacağım!

shopify online satmak mobilyaShopify, çevrimiçi mobilya mağazanızı oluşturmanıza ve uzun vadeli bir başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak tüm araçları sunar.

Bir e-ticaret oluşturucusu için ödeme yapmak zorunda olmanıza rağmen, dışarı sıçramak aslında uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Örneğin, Etsy, satışlarınız arttıkça gerçekten birikebilecek ücretleri ve işlem ücretlerini listeler. Shopify ve BigCommerce gibi markalar size yardımcı olmak ve nakliye gibi hizmetlerde indirim yapmak istiyor.

İyi işletmeler önceden plan yapar ve bir e-ticaret oluşturucu için bütçeleme yaparak’tam olarak ne sensin’tekrar yapıyorsun.

Bir E-ticaret Web Sitesi Oluşturucu Nasıl Seçilir

Biz’Sana ilk üçünü verdim ama orada’hala orada büyük e-ticaret üreticileri bir sürü s. Seçim gerçekten zor olabilir, bu yüzden burada’ne zaman düşünmen gereken birkaç şey var’seçeneklerinizi daraltmak:

 • Bütçe ve paranızın karşılığı – ne kadar harcama yapmak istiyorsunuz ve inşaatçı nedir’gibi fiyat planları? İşletmenizin ne zaman genişlemesi gerektiğine dair daha yüksek planlara bakmayı unutmayın.
 • Kullanım kolaylığı – teknik olarak ne kadar eminsiniz? İnşaatçının kullanımı ne kadar kolay? Tüm incelemelerimizde kullanım kolaylığını inceliyoruz, çünkü’Her gün kullanıyoruz, size karşı değil, sizinle çalışan bir inşaatçıya ihtiyacınız var.
 • Özellikleri – inşaatçı ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip mi? Sizin için gerçekten önemli olan şeyleri düşünün – örneğin, blog oluşturma işlevselliğine mi ihtiyacınız var? Veya terk edilmiş sepet kurtarma? Don’t Sadece temelleri kabul edin – emin olun’kaçırmamak!
 • Tasarım esnekliği – kurucu kaç şablon arasından seçim yapmak zorunda? Onları kendi markanızı yansıtacak şekilde kolayca özelleştirebilir misiniz? İlk izlenim önemlidir, bu nedenle tasarım önemli bir husustur.
 • Yardım ve Destek – arada bir sıkışıp kalabiliriz. Her zaman sunulan destek seçeneklerine göz atın.’gerçekten ihtiyacınız olduğunda uzman yardımı olmadan sarkan bırakmayın.

Ne zaman dikkat etmeniz gereken ana şeylerden biri’e-ticaret oluşturucuları karşılaştırmak eğer bir teklif ücretsiz deneme. Bu, satın almadan önce denemek için mükemmel bir yoldur ve hangisini en çok beğendiğinizi görmek için birkaç farklı üreticiye bile kaydolabilirsiniz.!

Her işletmenin farklı ihtiyaçları vardır, bu yüzden sizin için mükemmel olanı bulmanız gerekir.

2

Premium Plana Kaydolun

Bir kere sen’mükemmel eşleşeni buldum,’bir adım atma ve premium plana kaydolma zamanı.

Başlamak için, burada’s ne olacağını (her yıl faturalandırılır) hakkında bir fikir vermek için, etrafında en iyi üç e-ticaret web sitesi üreticileri fiyat aralıkları hızlı bir bakış:

 • Shopify: Aylık 29 $ – 299 $
 • Wix e-Ticaret: 20 $ – 35 $ aylık
 • BigCommerce: Aylık 29,95 – 224,95 $

Gördüğünüz gibi, Shopify ve BigCommerce’in büyük fiyat aralıkları var. Bu, mağazanıza büyük bir büyüme alanı sağlar. Çünkü onlar’adanmış e-ticaret platformlarından her ikisi de, yeni sürüme geçtikçe işletmenizin büyümesine yardımcı olacak bir dizi ekstra özellik de sunar.

Örneğin, aylık 29 ABD doları Temel Shopify planı, size yeni bir iş kurmak için, terk edilmiş sepet kurtarma, çok kanallı satış ve gönderim indirimleri dahil olmak üzere ihtiyacınız olan tüm temel özellikleri sunar.

Shopify’a yükseltme yaptığınızda, hediye kartı oluşturma ve profesyonel raporlar gibi daha gelişmiş araçların kilidini açarsınız.

Tüm inşaatçılar için genel kural, ne kadar çok ödeme yaparsanız, işletmenizin o kadar gelişmiş araçları olmasıdır.

Aşağıda, temel bir planda sunulan gelişmiş özelliklerle karşılaştırıldığında temel özelliklerin açık bir dökümünü görebilirsiniz:

Builder’ınız Temel Gelişmiş Özellikleri shopify logosu küçük web sitesi oluşturucu Bugün Deneyin Tam İncelemeyi Okuyun Premium Destek Sepet Kurtarma Ücretsiz SSL Sertifikası sınırsız bant genişliği Bugün Deneyin Tam İncelemeyi Okuyun logo-wix-100x100 Bugün Deneyin Tam İncelemeyi Okuyun Premium Destek Sepet Kurtarma Ücretsiz SSL Sertifikası sınırsız bant genişliği Bugün Deneyin Tam İncelemeyi Okuyun BigCommerce Sınavı Bugün Deneyin Tam İncelemeyi Okuyun Premium Destek Sepet Kurtarma Ücretsiz SSL Sertifikası sınırsız bant genişliği Bugün Deneyin Tam İncelemeyi Okuyun

İzin Vermek’hızlı bir şekilde bu özellikleri premium destek. Her üç inşaatçı da bir şekilde 7/24 destek sağlıyor, ancak gelişmiş bir plana geçerseniz, premium desteğe erişebilirsiniz. Bu, ayarlamanıza yardımcı olacak özel bir destek aracısı veya sorgulara öncelikli yanıt olabilir.

Terk edilmiş alışveriş sepeti kurtarma alışveriş sepetlerinde ürün bırakmış olan müşterilere otomatik e-posta gönderen son derece kullanışlı bir özelliktir. Hatta bu müşterileri geri almak, satışlardan tasarruf etmek ve gelirinizi artırmak için e-postayı kişiselleştirebilir ve indirimler ekleyebilirsiniz. Wix yapmaz’bu özelliğe sahip değil, ancak Shopify ve BigCommerce.

SSL, Güvenli Yuva Katmanı anlamına gelir. Herhangi bir çevrimiçi mağaza için SSL sertifikası gereklidir, çünkü web sitenizden geçen bilgileri şifreler ve hassas verileri bilgisayar korsanlarından korur. Neden olduğunu görebilirsiniz’Online ödeme kabul eden herkes için çok önemlidir!

Bant genişliği web siteniz üzerinden ne kadar veri iletilebileceğidir. Verileriniz sınırlanmışsa ve trafikte ani bir artış olursa web siteniz çökebilir. Shopify, Wix ve BigCommerce, ilk günden itibaren size sınırsız bant genişliği vererek büyüme için çok fazla alan sunar.

3

Bir Alan Adı Seçin

Bir kere sen’mükemmel premium planınıza kaydoldunuz,’Gerçekten heyecan verici bölüme inmek isteyeceksiniz – kendi alan adınızı seçin!

Alan adı web sitenizdir’adresleri ve kullanıcıların web sitenizi nasıl tanıdığı ve bulduğu yöntemdir. O’s web sitenizin bir parçası’kimliğini – örneğin, bizimki www.websitebuilderexpert.com.

Alan adları, işletmeniz için profesyonel ve güvenilir bir resim oluşturmak için önemlidir.

Web sitemizin adresinin www.zxfgh-jkjh94fgj.com olup olmadığını düşünün. Bizi ciddiye alır mısın? O’sitemizin içeriği ile ilgisi yok,’akılda kalıcı değil, kazandın’hatırlama ve bırak’s yüz, oldukça tehlikeli görünüyor!

Alan adları’bedava gelme ama onlar’kesinlikle yatırım değerinde. Fiyat olarak farklılık gösterirler, ancak genellikle yılda yaklaşık 20 $ civarındadır. İyi haber şu ki, birçok inşaatçı ücretsiz bir plana giriş yaptığınız ilk yıl için ücretsiz bir alan sunuyor!

Alternatif olarak, genellikle çeşitli indirimleri olan bir etki alanı adı kayıt kuruluşundan (Domain.com gibi) bir tane satın alabilirsiniz. Yapabilirsin alan adınızın maliyetinden% 25 tasarruf edin isim Domain.com aracılığıyla, kupon kodunu kullanarak WBE25.

Peki bir alan adını nasıl seçersiniz? Bir katil alan adı seçmek için en iyi ipuçlarımız:

 • Basit tut. Hatırlaması kolay (ve heceleyebilen) bir alan seçtiğinizden emin olun! Aslında kafanızın üstünden bildiğiniz adresleri düşünün, www.webuyanycar.com gibi – hepsi kalayda söylediklerini aynen yapar.
 • Kısa tut. Don’t Uzun veya karmaşık bir adres oluşturmayın – insanlar yeni kazandılar’hatırlamıyorum!
 • Sayıdan ve kısa çizgiden uzak tutun. Yukarıda verdiğimiz örnek gibi, sayılar ve kısa çizgiler de’t Etki alanları için idealdir. Eğer birisi’adresinizi yüksek sesle söylüyorum, nasıl’dinleyici,’s “benim-web-3” veya “MyWebSite-üç”? Zor ve oldukça kafa karıştırıcı – tamamen net yönlendirmek en iyisi.
 • Alakalı tutun. Bu çok açık, ama’benzersiz olma misyonuna yakalanmak kolay. İşletmenize Küçük Mavi Kapı deniyorsa, örneğin’t Alan adınız olarak I-love-country-music’ı seçin. Sen bile’re Dolly’en büyük hayranı, müşterileriniz oldukça karışık olacak! Doğru nedenlerle öne çıktığınızdan emin olun.
 • Akılda kalıcı tutun. Alan adınızla eğlenebilirsiniz! Unutulmaz ve benzersiz olmasını istersiniz, o zaman neden düşündüklerini görmek için arkadaşlarınız ve aileniz üzerinde denemiyorsunuz? Birkaç gün sonra hatırlayabilirler mi? Başka bir markaya çok mu benziyor?

Birçok kişi zaten bir alan adına sahip. Eğer sen’bunlardan biriyse, alan adınızı istediğiniz web sitesine bağlayabilirsiniz.’seçtiğiniz inşaatçı ile yaptık.

Shopify, Wix ve BigCommerce hepsi bunu yapmanıza izin veriyor ve hepsinin işlem boyunca sizi görmesi için yardım kılavuzları var.

4

Şablon Seçme ve Özelleştirme

Çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için’Bir şablon seçmeniz gerekecek. Bu temelde, potansiyelini görmenize yardımcı olacak örnek resimler ve metinlerle dolu bir sayfa düzeninin yapısıdır.

shopify mobilya şablonlarıShopify, işletmeniz için en iyi tasarımları sunmak için çevrimiçi mobilya mağazaları için belirli şablonlara sahiptir

O’Bir evi görmek gibi – ışık armatürlerinin nerede olduğunu ve mevcut sahiplerin TV’yi nereye koyduğunu görebilirsiniz. Ancak içeri girdikten sonra, her şeyi kendi eşyalarınızla değiştirebilir ve kendi stilinizi düzene getirmenize izin verebilirsiniz..

Ev avında olduğu gibi, ne zaman düşünmeniz gereken birkaç şey var’bir inşaatçıya bakıyorum’s tasarımı.

İlk olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz iyi bir şablon yelpazesi var mı? Sen yapma’Sadece bir avuç istemiyorum, bu yüzden bir göz atın ve kaç tane teklif olduğunu görün. Sen’Muhtemelen çoğu inşaatçının – örneğin Wix gibi – tonlarca sunduğunu ve size şaşırtıcı bir seçenek sunduğunu göreceksiniz.!

wix çevrimiçi mağaza şablonlarıWix, çevrimiçi mağazalar için tasarlanmış 81 şablon ile toplamda 500’den fazla şablon sunuyor

Wix’ten görebileceğiniz gibi’s şablon mağazasında, genellikle mükemmel şablonunuzu filtrelemenize ve aramanıza yardımcı olacak kategoriler vardır. Bu, size zaman kazandırabileceğinden, dikkat edilmesi gereken gerçekten yararlı bir özelliktir.

Düşünülmesi gereken diğer şeyler…

Önizleme – İyilik için bir tane seçmeden önce şablonları önizleyebilir misiniz??

Shopify, Wix ve BigCommerce, şablonunuzu seçmeden önce önizlemenize izin verir, yani bu düzene girmeden önce tasarım için gerçekten iyi bir fikir edinebilirsiniz..

anahtarlama – eğer farkında değilsen’Bu şablonu daha sonra istemiyorsanız, değiştirebilir misiniz??

O’ilk günden itibaren kalıcı bir şablon seçmek büyük bir istek. O’bir randevuya gittiğin ilk kişiyle evlenmek zorunda kalmak gibi – şanslı bir kaç kişi için işe yarayabilir, ama çoğu zaman,’sadece olmayacak!

Shopify ve BigCommerce, web siteniz yayına girdikten sonra bile istediğiniz zaman şablon değiştirmenize olanak tanır. Wix e-Ticaret maalesef gelmiyor’Bunu yapmanıza izin vermeyin, çünkü çok fazla özelleştirme sunuyor.

Şablonlara bakarken dikkat etmeniz gereken son gerçekten önemli şey mobil müşterileriniz. Eğer sen’Telefonunuzda herhangi bir şey satın aldınız veya’t mobil ekranınıza sığmıyorsa’Duyarlı bir mobil web sitesine sahip olmanın önemini bilir.

Wix ve Shopify gibi bazı oluşturucularla, sitenizin tüm ekranlarda tam olarak istediğiniz gibi görünmesini sağlamak için mobil görünümünüzü düzenleyebilirsiniz. Veya, olduğu gibi bırakabilirsiniz ve şablonunuz ekrana sığacak şekilde otomatik olarak yeniden biçimlendirilir’üzerinde görüntüleniyor.

Şablon Özelleştirme

Bir kere sen’şablonunu seçtin, sen’İyi inşaatçılar eldivenlerinizi çekmenize ve aşağıdakileri de dahil olmak üzere istediğinizi değiştirmenize izin verecektir:

 • Görüntüler
 • Metin
 • Renkler
 • Yazı
 • Sayfa ekleme ve silme
 • Sayfa düzeni
 • Menüler
 • Başlıklar
 • Düğmeler
 • Slayt gösterileri, galeriler ve videolar

Ve daha fazlası! Sen yapma’Sitenizi tamamen kendiniz yapmak için tasarım derecesine ihtiyacınız var – e-ticaret web sitesi oluşturucularla,’pasta gibi kolay. Mobilya mağazanızın kendine özgü bir markası olacak, bu yüzden parlamasına izin verin! Eğlenin, aynı zamanda profesyonelliğini koruyun; örneğin, sayfalarınızda renkleri ve yazı tiplerini tutarlı tutmayı deneyin.

İletişim formları eklemek veya referans kutularını açmak gibi ekstra işlevler istiyorsanız, uygulamalar ekleyebilirsiniz. Shopify, Wix ve BigCommerce, sitenize daha benzersiz özelleştirme ve özellikler eklemeniz için uygulama mağazalarına sahiptir.

5

Mobilya Ekle

O’senin olduğun an’bekliyordum! şimdi’mobilya ekleme ve dünyaya ne göstermek için zaman’Teklif etmeliyim. Orada’Burada düşünülmesi gereken çok şey var, mobilyalarınızı başarıya ulaştırmanın en iyi yollarını kapsadığımız için bize sadık kalın…

Etkileyici Bir Açıklama Yazın

Sen’online satış, böylece yapabilirsiniz’t Gümüş satış dilini, müşterileri bu antika sandalyeyi veya ultra modern yatak çerçevesini almaya ikna etmek için kullanmayın. Müşterilere bilmek istedikleri tüm bilgileri (sormadan) vermek ve bunları kanca, çizgi ve platin içine sarmak için ürün açıklamanıza ihtiyacınız var.

Bunun anlamı bilgilendirici olmalısın. Materyalleri, boyutları, renkleri, ağırlığı düşünün; müşterinin bir ürünün lojistiği hakkında bilmek istediği her şey.

Bu özellikle bir mobilya mağazası için önemlidir. Bir kot pantolonla, eğer yapmazlarsa’t Uygun bir çekmeceye, hatta daha sonra iade etmek için el çantanıza atabilirsiniz. Bir gardırop yanlış boyutta veya düşündüğünüz ağırlığın iki katı ise, bazı ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz..

Sonra biraz yetenek katın. Ziyaretçilerinizi ikna edin en çok satan masa ve sandalye seti olmadan evlerinin, ofislerinin veya dairelerinin tamamlanmayacağını.

la-z-boy mobilya ürün açıklamasıLa-z-Boy Mobilya Galerileri online mağazasının bu ürün detayları bölümü, sandalyenin net ve çekici bir açıklamasını verir.’s, artı diğer faydalı bilgilere bağlantı verme.

Bu konuda ince olabilirsiniz: yukarıdaki resimde, kelimeler “basitlik”, “benzersiz”, “sofistike”, “temiz çizgili siluet”, ve “kalite ve konfor” müşteriyi bu parçanın iyi bir satın alma olduğuna ikna etmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Kaliteli Fotoğraflar Çekin

Kimse kanepe almayacak’Kötü bir fotoğrafın kasvetinde gizleniyor. Emin olun’Ürünlerinizi göstermek için kristal berraklığında, yüksek kaliteli, mükemmel renkli görüntüler alıyor ve pahasına grenli, pikselli fotoğraflardan kaçınıyoruz.

Farklı açılardan fotoğraflar çekin ve web sitenizde görecek kadar büyük yapın.

ikea mobilya ürün resimleriIKEA müşterilerine ilham vermek ve satışları teşvik etmek için şık fotoğraflar kullanır. Ekrandaki ürünleri gerçekten göstermek için tüm fotoğraflar hafif ve net.

Resimlerinizi de renklendirebilirsiniz – ayrıca bireysel ürün fotoğraflarına sahip olun, neden İsveç’te çevrimiçi mobilya satan tanrılardan bazı ipuçları almıyorsunuz? IKEA’nın ilham bölümleri ve hatta gerçek evlerde ürünlerinin bir galerisi var.

En sevdiğiniz çevrimiçi mobilya mağazalarına bir göz atın ve nasıl olduklarından biraz ilham alın’ve ürün resimlerini ortaya koydu. Bu görselleri gerçekten markanızın bir parçası haline getirebilir ve bunları müşterilerle bağlantı kurmak için kullanabilirsiniz.

Makul Bir Fiyat Belirleyin

Muhtemelen değilsin’t Ürünlerinizi vermek için bir çevrimiçi mobilya mağazası kurmak.

Fiyatlandırma birçok şeye bağlı olacaktır, ancak uyulması gereken iki önemli kural vardır: don’t ürünlerinizi overprice, ve don’Onları da anlamıyorsun. Şey, düşünebilirsin. Ama mutlu bir orta yol bulmak beklenenden daha zor olabilir.

Fiyatlarınız, aldığınız mobilyaların kalitesini yansıtmalıdır.’yeniden satıyoruz,’s antika parçalar veya düz paket DIY paketleri.

Ayrıca, ne kadar çalıştığınızı da düşünün’ve ürünlerinizi koymak. Zaman, para ve malzeme harcadığınız özel yapım parçalar mı? Yoksa daha az maliyetli ancak temizlenmesi gereken ikinci el ürünler mi?

Çok fazla satış yapmak istiyorsanız, rekabetçi fiyatlar stokları pahalı fiyat etiketlerinden çok daha hızlı kaydırmaya yardımcı olabilir. Ancak fiyatlarınızın kendi maliyetlerinizi karşılamaya yeterli olduğundan emin olun – sonuçta kar etmek istiyorsun!

Fiyatını doğru almanın en iyi yollarından biri, size benzer mobilyalar satan diğer çevrimiçi mağazalara göz atmaktır. Bu, bir kıyaslama yapmak ve rekabeti sonlandırmak için iyidir.

Örneğin,’yarı fiyatına aynı düz paket dolap satan başka bir site,’müşterilerini daha ucuz tekliflerine kaybedecekler.

Fiyatlandırmayı her zaman net bir şekilde görüntüleyin – yapma’t Müşterinin aramaya gitmesini sağlayın veya ne kadar olduğu konusunda karışıklık bırakın’kasada ödeme yapacak.

Mobilyalarınızı Kategorilere Ayırın

Hepimiz gerçek hayatta karmakarışık bir satışı sevmekle birlikte,’Online mağazalarla aynı değil. Eğer varsa’Ürünlerin nasıl listelendiği veya gruplandırıldığına dair tekerleme, neden veya açık bir mantık yoksa, müşteriler büyük olasılıkla ters yönde ilerleyecektir.

o’neden kategoriler – veya koleksiyonlar,’olarak da adlandırılır – çok önemlidir. Bunlar, Erkek, Bayan, Ayakkabı veya Aksesuar ile alışveriş yapmayı mümkün kılan şeylerdir.’online giysi için alışveriş.

Shopify, Wix ve BigCommerce ürün kategorileri oluşturmanıza izin verir. Ürünler birden fazla kategoride oturabilir ve müşterilerin filtrelemelerini ve bulduklarını daha kolay bulmasını sağlar’yeniden arıyor. Örneğin bir gardırop, “En iyi satış” kategorisinin yanı sıra “Yatak odası mobilyası”.

somun mobilya kategorileriFurniture business loaf.com, çevrimiçi mağazasını yapılandırmak ve alışverişi kolaylaştırmak için kategorileri kullanır. Üst menü ve resimlerin tümü kategoriye göre alışveriş yapmanıza izin verir veya satıştaki ürünleri görebilirsiniz.

O’ürünlerinizi nasıl kategorilere ayırmak istediğinize bağlı, ancak mantıklı, açık ve tutarlı. Alakalı veya önerilen ürün kategorileri eklemek, müşterilerin olduğu gibi kategorileri çekmek için harika bir yoldur “Yeni Gelenler”, veya müşterilerin renk, boyut veya fiyata göre filtreleme yapmasına izin verme.

Shopify ve BigCommerce bu gibi işlevlerde özellikle iyidir. Onlar’büyük miktarda satışları desteklemek ve birçok farklı ürün çeşidi sunmak için tasarlanmıştır.

En iyi üç e-ticaret oluşturucumuzun her biri, sınırsız sayıda ürün satmanıza olanak tanır. Diğer inşaatçılar, fiyat planınıza bağlı olarak satabileceğiniz ürün sayısını sınırlayabilir veya çok sınırlı ürün varyantlarına sahip olabilir ve bu da mağazanızı doğru bir şekilde kategorize etmeyi zorlaştırabilir.

6

Ödemeleri Ayarlayın

Tüm zor işleri yaptıktan, ürünlerinizin güzel fotoğraflarını çektikten ve fiyatları titizlikle yaptıktan sonra bir ödül hak ediyorsunuz. Sadece bir ödül değil – para ödülü!

İyi haber şu ki, mağazanız yayına girdikten sonra, tüm bu zor iş tam anlamıyla ödeyecek. Web sitenizden iyi kazanılan ödemeleri kabul etmek için bir sağlayıcı seçmeniz ve işlemleri etkinleştirmeniz gerekir.

E-ticaret web sitesi oluşturucuları, yalnızca birkaç tıklamayla ödemeleri ayarlamayı kolaylaştırır. Müşteriler daha sonra web sitenizde kolayca kontrol edebilir.

bigcommerce örnek mağaza ödemeHyphen Sleep, BigCommerce ile oluşturulmuş bir çevrimiçi mağazadır. Kredi kartlarını, PayPal ve Amazon Pay’ı kabul eder ve müşterilerin ödeme yapmasını kolaylaştırır.

Her şeyden önce, hangi ödeme seçeneklerinin mevcut olduğuna bir bakın – kaç tane var? Banka veya kredi kartı ödemelerini kabul edebilir misiniz? Farklı para birimlerine ne dersiniz??

Dikkat edilmesi gereken ana ödeme ağ geçitleri:

 • PayPal
 • Meydan
 • Amazon Pay
 • Apple Pay

Yine de tonlarca teklif var – Örneğin Shopify, 100’den fazla ek ödeme ağ geçidi sunuyor.

Bu kadar çok seçenekle nasıl seçim yapıyorsunuz? İşletmeniz zaten mevcut bir ödeme sağlayıcısına bağlıysa, bunu kullanmaya devam edebilirsiniz. Önemli olan, müşterilerinize en fazla fayda sağlayacak bir ödeme ağ geçidi seçmektir.

Örneğin, müşteri tabanınız çoğunlukla daha eski bir demografiyse,’Apple Pay gibi dijital cüzdan ödemelerine güvenmemek en iyisi.

Ancak, birden çok ödeme yöntemi ayarlayabilirsiniz: örneğin, yukarıda resmedilen BigCommerce yapımı mağaza kredi kartlarını, PayPal ve Amazon Pay’ı kabul eder.

Bazı e-ticaret web sitesi oluşturucuları işlem ücretleri alır. Wix ve BigCommerce, hangi ödeme sağlayıcısını seçerseniz seçin, tamamen ücretsiz satmanıza izin verir. Kendi şirket içi ödeme ağ geçidini (Shopify Payments) kullanmadığınız sürece Shopify işlem ücretleri talep eder.

Hangi e-ticaret oluşturucuyu seçerseniz seçin, daima emin ol’yeniden PCI uyumlu. Bu, yasal evrak dağlarının altına gömülme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan her şeyin güvenli ve güvenli bir şekilde işlenmesini sağlar..

Dikkat edilmesi gereken diğer bir şey de SSL Güvenliği. Bu, Güvenli Yuva Katmanı anlamına gelir ve web sitenize girilen tüm bilgileri şifreler. SSL sertifikası, ödeme ayrıntılarını bilgisayar korsanlarından korur ve herhangi bir çevrimiçi mağaza için gerekli.

Shopify, Wix ve BigCommerce dahil olmak üzere inşaatçıların çoğu, bu güvenlik önlemlerinin ikisini de sağlar.’t, ancak, her zaman kontrol edin!

7

Gönderim Ayarlarınızı Sıralayın

Şimdiye kadar, çevrimiçi mobilya mağazanız neredeyse hazır. O’güzel tasarlanmış, ürünlerin hepsi yerinde, sen’kendi alan adınız var ve siz’ödemeleri kabul etmeye başlamaya hazırsınız. Orada’s sadece sıralamak için son bir şey: nakliye.

Nakliye Menşe Adresi

İlk önce – gemi için bir yere ihtiyacınız var. Gönderim kaynağı, gönderim ve vergilerin nasıl hesaplandığını ayarlayacaktır, ve özellikle gerçek zamanlı gönderim teklifleri almak için önemlidir.

Kendi arka bahçenizden, atölyenizden, bir ofisten gönderebilir veya bir yerine getirme deposu kullanabilirsiniz.

Bir sipariş deposu, nakliyeyi otomatikleştirmenize yardımcı olur ve hatta çoğunu sizin için halleder. Stokunuz bir depoda depolanıyor ve’ve mağazanızı entegre ettiyseniz, öğeler bir kez paketlenir ve gönderilir’satıldı. Bu n’t herkes için ve ekstra maliyet, ama’s baş ağrılarını nakliye dışına çıkarmanın bir yolu.

Bu karar gerçekten sizin ürünlerin boyutuna ve hacmine bağlıdır’yeniden satış. İşletmeniz büyüdükçe siz’stokunuzu depoladığınız ve gönderdiğiniz yeri genişletmeniz gerekecek.

Mobilya söz konusu olduğunda,’olası değilim’hepsini evinizde saklayacaksınız – özellikle de’büyük parçalar yeniden satıyoruz!

Nakliye Noktaları

Nerede olduğunu düşün’nakliye olacak. Yerel olarak gönderilecek misiniz? Ulusal? Uluslararası?

Tabii ki’ll belirli yerlere gemi maliyeti daha diğerlerinden daha, böylece ayarlayabilirsiniz nakliye bölgeleri farklı ücretlere (ve hatta farklı gönderim yöntemlerine) sahip olan. Bunlar ZIP / posta kodları, eyaletler ve hatta tüm ülkeler olabilir.

Bu nerede kontrol etmek için harika bir yoldur’mutlu nakliye yeniden – büyüdükçe daha fazla bölge ekleyebilir veya artık göndermek istemediğiniz bölgeleri silebilirsiniz. Bu bölgelerin dışındaki müşteriler gönderim için uygun olmayacak.

Gönderim Ücretleri ve Yöntemleri

Sunabileceğiniz farklı nakliye türleri vardır. O’Herhangi bir nakliye maliyetini en baştan yapmak için en iyisi, kasada herhangi bir sürpriz, müşterileri büyük zamanlardan vazgeçebilir. Buraya’Müşterilere sunabileceğiniz üç ana nakliye seçeneğine hızlı bir bakış:

 • Kesin nakliye maliyetleri – Bu, öğeyi USPS gibi kuryeler ile göndermenin maliyetini tam olarak şarj ettiğiniz yerdir..
 • Sabit fiyatlı gönderi – bu en basit seçenektir. O’bir fiyat belirlediğiniz ve ürünlere ve / veya siparişlere uyguladığınız battaniye ücreti gibi. Örneğin, ABD’de herhangi bir yere bir öğe göndermek 5 ABD dolarına mal olacak.
 • Ücretsiz kargo – hepimiz kasada bu seçeneği görmeyi seviyoruz ve müşterilerinize bu sıcak bulanık hissi de verebilirsiniz. Tüm siparişler, belirli ürünler veya belirli bir miktar üzerindeki siparişler için sunabilirsiniz.

Bazı e-ticaret üreticileri, diğerlerinden daha gelişmiş nakliye araçlarına sahiptir. Örneğin, BigCommerce ayrıca bir “tarafından gemi” seçeneği, size nakliye için ne kadar ücret alacağınız üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Bu, ağırlık olarak şarj etmenizi sağlar, hangi aren ağır öğeler (mobilya gibi) nakliye için iyidir’t gerçek zamanlı nakliye tırnaklar tarafından kapsanan.

kuryeler

Dikkate alınması gereken bir diğer önemli şey, değerli kargolarınızı göndermek için hangi kurye ile çalıştığınızdır. Güvenilir olmaları gerekir -’t Dikkatsiz kurye hizmetleri nedeniyle mobilyalarının ezilmiş, kırılmış veya parçalanmış hale gelmesiyle ilgili müşteri şikayetlerini istemek.

İşte en büyük ve en popüler kuryelerden bazıları:

 • USPS
 • FedEx
 • Kanada Postası
 • GÜÇ KAYNAĞI
 • İngiltere Kraliyet Postası
 • DHL

Shopify ve BigCommerce dahil olmak üzere birçok e-ticaret kurucu, nakliye hayatınızı kolaylaştırmak için bu tür kuryelerle entegrasyona sahiptir.

Örneğin, USPS, FedEx, Kanada Postası, Royal Mail, Avustralya Postası ve UPS’nin tümü gerçek zamanlı nakliye fiyatları BigCommerce kullanıcıları için. Gerçek zamanlı teklifler, maliyetleri minimumda tutmanıza yardımcı olur ve müşteriye hangi seçenek için ödeme yapmak istediklerini kontrol etmesini sağlar.

Orada’hayır “en iyi” veya “sağ” kurye hizmeti için seçim – her işletmenin farklı ihtiyaçları olacaktır, bu yüzden hangisinin sizin için en iyi olduğunu görmek için etrafınıza bir göz atmalısınız.

Daha fazla bilgi

 • Gönderinizi sıralamak için yardıma mı ihtiyacınız var? Bizim göz atın Nakliye Ürünleri: Adım Adım Kılavuz sürecin baştan sona tamamen dökümü için.

8

Çevrimiçi Mobilya Mağazanızı Önizleyin, Test Edin ve Başlatın

Sen’neredeyse oradayız! Ama yapma’t Henüz yayınla düğmesine basma. İlk önce’nasıl göründüğünü görmek için mobilya mağazanızı önizleyin.

Bunu yapmak çok kolay – e-ticaret web sitesi oluşturucularının “Ön izleme” mağazanızı canlıymış gibi görüntülemenizi sağlayan düğme. Şimdi herhangi bir aksaklığı, zamanı kazanan görüntüleri’t yük, ya da olmayan herhangi bir bağlantı’çalışmıyor.

Ürün sayfalarınızı test ettiğinizden emin olun – ürün yakınlaştırmanız çalışıyor mu? Yapar mı “Sepete ekle” düğmesi aslında işini yapar? Kasayı da kontrol et. Ödeme sayfasına kadar gidin ve’sorunsuz ve sorunsuz bir müşteri yolculuğuna çıktım.

Don’o mobil kullanıcıları unutma. Web sitenizi mobil cihazınızda önizleyin, emin olmak’hepsi mükemmel biçimlendirilmiş – tüm ekranı kaplayan ezilmiş görüntüler, eksik düğmeler veya dev menüler yok.

Şimdiye kadar kaçırmış olabileceğiniz ayrıntılara dikkat edin – mağaza ayarlarınızı iki kez kontrol edin ve dil ile para biriminin eşleştiğinden emin olun. İletişim bilgilerinizi her zaman güncel tutun – mağazanızı oluşturmaya başladığınızdan beri bazı şeyler değişmiş olabilir!

Sen ne zaman’Uzun zamandır bir şey üzerinde çalışıyordum, yüzüne bakan küçük şeyleri görmeyi bırakabilirsin. O’taze bir göz için zaman!

Web sitenizi kullanmak için iş arkadaşlarınız, arkadaşlarınız ve aileniz olsun. Checkout’u test etmelerini sağlayın ve ürün açıklamalarınızı okuyun. Sayfalar yüklenmeyi reddediyor mu? Hakkında sayfanızın bağlantısı kopmuş mu? Bir ürünün listelenmiş bir fiyatı yok mu?

Mağazanız yayınlanmadan önce küçük hataları yakalayabilirsiniz,’potansiyel alıcılar için çok daha profesyonel ve güvenilir görünecek.

9

Mobilyalarınızı Tanıtın

Şimdiye kadar, muhtemelen arkanıza yaslanıp rahatlamak istiyorsunuz. Ama iş değil’bir kere durma’çevrimiçi mağazanızı başlattık. Don’t endişelenmenize rağmen, bu gerçekten eğlenceli kısmı!

şimdi’Sanal çatılara çıkma ve herkesin duyması için çevrimiçi mağazanızla iletişim kurma zamanı.

Sen’tüm bu sevgiyi ve bakımı mağazanıza koydunuz, ama ne yazık ki insanlar’t Ürünlerinizi satın almak için sihirli bir şekilde akın edecek. Onları sana getirmelisin.

E-ticaret web sitesi oluşturucuları, pazarlamanın işinizi büyütmenin anahtarı olduğunu bilir ve mobilyalarınızı tanıtmanıza yardımcı olacak yerleşik araçlar sağlar. Bültenlerden sosyal paylaşıma kadar’Güçlü pazarlama araçları dünyası parmaklarınızın ucunda.

SEO

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) web sitenizin oturup arama motorlarında yüksek arama sonuçlarında sıralaması böylece dalga yapma bir yoludur. O’Bazıları için tam bir gizem, bu yüzden e-ticaret üreticileri size mümkün olduğunca çok yardımcı olmaya çalışıyorlar.

BigCommerce, Shopify ve Wix’in hepsinde size yardımcı olacak SEO Kılavuzları ve araçları vardır. Wix’in, takip etmeniz için kişiselleştirilmiş bir kontrol listesi veren bir SEO Wiz’i bile var.

Inşaatçılar zaten bazı işleri yapmış olabilir, ama geri kalanı size kalmış. Anahtar kelimeler ayarlayabilir, başlıkları ve URL’leri özelleştirebilir ve arama sonuçlarında görünen başlıkları ve açıklamaları yazabilirsiniz.

wix seo araçlarıWix, işinizi tanıtmanıza yardımcı olacak yerleşik harika SEO araçlarına sahiptir. Arama sonuçlarında görünenleri kontrol edin, başlıkları özelleştirin ve daha fazlasını yapın.

İyi haber şu ki, sen’mağazanızı optimize etmeye yönelik adımlar attı. Yazdığınız bu açıklayıcı ve bilgilendirici ürün açıklamaları, sitenizden trafik çekmek ve satın almak için harikalar yaratacak!

Çok Kanallı Satış

Çok kanallı satış, yalnızca kendi web sitenizden daha fazla kanalda satış yaptığınız yerdir. Örneğin, Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter dahil olmak üzere birden fazla sosyal kanalda satış yapabilirsiniz.

BigCommerce, bu platformlarla yerleşik entegrasyonlara sahiptir ve tüm satışlarınızı tek bir yerden yönetmeyi çok kolaylaştırır. Shopify ayrıca çok kanallı satışları teşvik eder ve iyi bir nedenle!

Sosyal medya, çoğu insanın bilgi, eğlence ve sıkıntıdan kurtulmak için gittiği bir yerdir -’alışveriş için mükemmel bir fırtına. Ürünlerinizi bu kanallar aracılığıyla tanıtarak, insanların sizi Google’da bulmasını beklemek yerine oturduğunuzdan çok daha geniş bir kitleye kolayca ulaşabilirsiniz..

Ürünleri sosyal medyada listeleyebilir ve hatta ana web sitenizle entegre olan bir Facebook Mağazası bile oluşturabilirsiniz.

Eposta pazarlama

E-posta pazarlaması – özellikle kişiselleştirilmiş e-postalar – müşterilerle bağlantı kurmanın çok başarılı bir yolu.

Müşterileri yeni bir ürün koleksiyonu, özel bir indirim veya yeni bir satış hakkında uyarmak için e-posta gönderebilirsiniz. Bu çok fazla iş gibi geliyorsa, bir müşteri satın aldıktan sonra otomatik teşekkür e-postalarına ne dersiniz??

İşletmenizle birlikte blog çalıştıranlar için, bu, müşterileri çekmek ve e-postalarınızı biraz daha ilginç hale getirmek için harika bir yol olabilir..

Eğer sen’bir e-posta kampanyasını nasıl yürüteceğiniz konusunda hiçbir fikriniz olmadığından endişe edersiniz’Endişelenme. E-ticaret oluşturucunuz şimdiye kadar arkanızdaydı ve işler artar’değişmek üzere.

Örneğin, Wix’in Wix ShoutOut adında bir e-posta pazarlama sistemi vardır; Kolayca özelleştirilmiş e-postalar oluşturabilir, ardından yerleşik analizleri kullanarak başarılarını izleyebilirsiniz.

wix shoutout çevrimiçi mobilya mağazasıWix ShoutOut, hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirilmiş e-postalar oluşturmanıza ve analizleri kullanarak ilerlemelerini izlemenize olanak tanır

Çoğu e-ticaret oluşturucunun bir tür yerleşik e-posta pazarlama sistemi olsa da, daha güçlü araçlar için her zaman uygulamalara dönebilirsiniz.

10

Envanterinizi Yönetin

Seni tebrik ederim’onuncu ve son adıma ulaştık!

Insanlar yapabilir’t Çevrimiçi mobilya mağazanız hakkında konuşmayı bırakmayın. Satışlar sular altında, sevkıyatınız sorunsuz çalışıyor ve siz’IKEA’yı bir sonraki büyük şey olarak ele alma imgeleri var. Şimdi, tüm siparişlerinizi takip etmeniz gerekiyor.

Envanter izleme, stok seviyelerinizi izlediğiniz ve hangi ürünlerin stokta düşük olduğunu, stokta olmadığını veya değiştirilmesi veya kaldırılması gerektiğini takip ettiğiniz yerdir..

Yapmak istediğiniz son şey, bir kerelik Gürcü yazı masası satmak, kendinizi arkaya patlatmak, sitenizden çıkarmayı unutmaktır… ve tekrar satıyorum. Hayal kırıklığına uğramış bir müşteri çok fazla, bu nedenle envanterinizi yönetmek çok önemlidir.

Geniş bir ürün yelpazeniz varsa, bu oldukça dolu görünebilir. Şüphesiz sen’Çevrimiçi mağazanızı asla yalnız bırakamayacak mısınız? Ben bir ürün satılırsa’öğle yemeğinde dışarıda mıyım? o’Bir e-ticaret web sitesi oluşturucu seçmenin hayat kurtarıcı (veya en azından zaman tasarrufu) olabileceği durumlar!

shopify yönetmek mobilya mağazasıShopify, işinizi bir kez yönetmenizi kolaylaştırır’görevleri otomatikleştirerek ve tüm araçlarınızı tek bir yerde vererek çalışır

Shopify ve BigCommerce gibi inşaatçılar ile gerçekten önemli ve zaman alıcı görevlerin bazılarını otomatikleştirebilirsiniz. Örneğin, bir stok seviyesi sıfıra ulaştığında, bu öğe otomatik olarak şu şekilde etiketlenir: “Stoklar tükendi” mağazanızda.

Böylece endişelenmeden öğle yemeğinizin tadını çıkarabilirsiniz!

BigCommerce ve Shopify, hayatınızı kolaylaştırmak için süper güçlü envanter sistemlerine sahip oldukları için stok seviyelerini yönetmek için en iyi seçimlerdir. Mümkün olduğunca basit hale getiriyorlar ve sizin için gerçekten çok iş yapıyorlar.

Online Mobilya Nasıl Satılır: Özet

O’uzun bir yolculuktu ama biz’yolun her adımında seninle oldum. Şimdi biz’10 adımımızın sonuna ulaştık, kendi çevrimiçi mobilya mağazanızı inşa etmenin ins, çıkış, iniş ve çıkışlarını biliyorsunuz.

Yol boyunca sen’alan adlarının önemi, tasarımları seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini, ne zaman düşünmeniz gerektiğini’mobilyalarınızı, nakliye ve envanter takibinin karmaşık ayrıntılarını ve elbette pazarlama gücünün.

Özet olarak, çevrimiçi mobilya satışının 10 adımı:

 1. Doğru E-Ticaret Web Sitesi Oluşturucusunu Bulun
 2. Premium Plana Kaydolun
 3. Bir Alan Adı Seçin
 4. Şablon Seçme ve Özelleştirme
 5. Mobilya Ekle
 6. Ödemeleri Ayarlayın
 7. Gönderim Ayarlarınızı Sıralayın
 8. Çevrimiçi Mobilya Mağazanızı Önizleyin, Test Edin ve Başlatın
 9. Mobilyalarınızı Tanıtın
 10. Envanterinizi Yönetin

Bu 10 basit adımı izleyerek kendi başarılı çevrimiçi mobilya mağazanıza sahip olabilirsiniz. Biz’her aşamada ayrıntılara girdik ve en iyi e-ticaret web sitesi oluşturucularının – Shopify, Wix eCommerce ve BigCommerce – yolculuğunuzda da size nasıl yardımcı olabileceğini önerdi.

Müşterileriniz henüz bilmiyor olabilir, ancak’seni bekliyorum. Yani yapma’tereddüt – bugün bina almak, ve sen’Bilmeden önce 10. adımı tamamlayacaksınız!

Çevrimiçi Mobilya Nasıl Satılır: SSS

Çevrimiçi mağazam üzerinden neler satabileceğim konusunda kurallar var mı?

Hayır! E-ticaret oluşturucular, çevrimiçi mağazanızdan istediğinizi satmanıza olanak tanır, oysa Etsy gibi bir çevrimiçi pazar kendi kurallarını uygular. Etsy ile sadece el yapımı, eski veya zanaat malzemeleri satabilirsiniz, ancak Shopify ile modern mobilyaların ve hatta ev aksesuarlarının yanı sıra eski mobilyalar da satabilirsiniz..

Sizin için en iyi seçimin hangisi olduğunu görmek için Shopify vs Etsy karşılaştırmamızı okuyun.

Çevrimiçi mobilya mağazamdan kar elde edebilir miyim?

Elbette! Gizli hileler veya kurallar yoktur – mağazanızı kurun, ürünlerinizi yükleyin ve yola çıkın! Eğer sen’e-ticaret web sitesi oluşturucularının aylık ücretleri hakkında endişeleniyorsanız, başlamak için Weebly gibi daha ucuz bir e-ticaret oluşturucuyu seçebilirsiniz. Üç seçenekten biri olan Wix, aylık 20 $ ‘dan başlayan en ucuz.

Aynı ürünün birden fazla varyantına sahip olabilir miyim?

Evet! Shopify gibi bir e-ticaret oluşturucuyla birden çok varyantınız olabilir. Örneğin, farklı renklerde aynı kanepeye veya farklı boyutlarda aynı saklama kutularına sahip olabilirsiniz. Çeşitli ürün seçeneklerinizi zahmetsizce hızlı ve kolay bir şekilde listeleyebilirsiniz!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map