Online Sanat Nasıl Satılır – Tutkunuzdan Para Kazanın

online sanat satmak


“O’tüm sanatçıları rahatsız eden soru: para kazanmak için sanatınızı çevrimiçi satabilirsiniz?”

Bu rehber tam olarak bunu yapmanıza yardımcı olmak için burada.

Tahmin edeyim: sen’muhtemelen stüdyoda bir bilgisayardan daha rahat. Hatta düşünebilirsin’çevrimiçi sanat satmak için çok teknik.

Nereden başlayacağınızı bulmak, boya fırçalarınızı hayal kırıklığı içinde kutunun dışına çıkarmanıza neden olabilir.

Sanatını nasıl gönderiyorsun? Ödeme seçenekleri ne olacak??

Don’panik.

Eğer sen’online sanat satmak için arıyorum, ben’sana iyi haberlerim var:

Çevrimiçi bir galeri oluşturmak ve çalışmanızı satmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Wix, Squarespace ve Weebly gibi web sitesi kurucularını kullanarak çevrimiçi sanat gösterebilir ve satabilirsiniz.

Bunlar, nasıl kod yazacağını bilmeden bir mağaza oluşturmanıza izin veren kullanımı kolay araçlardır! Hepsi evinizden ayrılmadan sergileri tanıtabilir ve müşterileri çekebilirsiniz.

Sanatı seviyorum ve boş zamanlarımı galerilerde geçiriyorum, bu yüzden ne kadar zaman ve çaba harcadığınızı biliyorum’işini yaratmak için koydum.

Bu kılavuzda I’Çevrimiçi sanat satmak için ihtiyacınız olan tüm bilgilerde size yol göstereceğim:

 • Çevrimiçi sanat mağazanızı oluşturmak için en iyi web sitesi oluşturucuyu seçme
 • Resminizi yükleme ve etkili açıklamalar ve resimler ekleme
 • Sanat eserinizi fiyatlandırma ve ödemeleri ayarlama
 • Sanat eseriniz için sigorta almak ve taklitçileri yenmek
 • Sanat mağazanızı pazarlamak ve arama motorlarında bulunmak, böylece müşteri çekmek

Ne sanat yaparsan yap, sen’doğru yerdesiniz. Bu kılavuzun sonunda siz’çevrimiçi sanatınızı satmaya hazır olacağım.

Kulağa hoş gelmek?

İzin Vermek’dalmak.

1

Online Sanat Satmanın En Kolay Yolu Nedir??

“Site oluşturucular kendi kişisel çevrimiçi galerinizi oluşturmanın en kolay yoludur. Ayrıca, sitenizin gelmediğinden emin olmak gibi teknik bakımdan endişe etmeden sanatınızı çevrimiçi satmanıza yardımcı olabilirler’t çarpışma.”

Biz’ve en iyi bulmak için bir çok inşaatçılar test. Online sanat satmak için ilk üçümüz:

 • Wix
 • Squarespace
 • Weebly

Yukarıdaki üreticilerin her biri, e-ticaret sundukları için sanatınızı çevrimiçi satmanıza yardımcı olabilir (veya ‘Online mağaza’) planları. E-ticaret planları, yalnızca işinizi göstermekle kalmayıp ödemeleri kabul etmenize ve sipariş vermenize olanak tanır.

Eğer sen’küçük bir sanat hacmi satıyorsanız, üç üreticimizden herhangi biriyle bir e-ticaret planı ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Biz’kısaca her bir inşaatçı arasındaki temel farkları daha derinlemesine inceleyeceğiz, ancak şimdilik genel bakış için şu tabloya göz atın:

Bu inşaatçılar görsellerinizi öne ve ortaya koymanıza yardımcı olur. Onlar’esnek kullanım. Bir sanatçı (ve gelecekteki çevrimiçi sanat satıcısı) olarak,’bu şeylerin sizin için önemli olduğunu tahmin ediyorum?

Hepsi ücretsiz bir plan veya ücretsiz deneme süresi sunar, böylece herhangi bir para taahhüt etmeden önce bunları test edebilirsiniz.

Sanatınızı çevrimiçi hale getirmek için çok uzun sürdüğünü veya teknik olarak zor olduğunu düşünebilirsiniz.

o’mağaza inşaatçılarının geldiği yerler.

Web sitenizi kendi kişisel çevrimiçi galeriniz olarak düşünün. Web sitesi oluşturucular, galerinizi herhangi bir kodlama yapmadan oluşturmanıza ve özelleştirmenize olanak tanır. Düzeni, renk düzenini, yazı tiplerini, fiyatlandırmayı ve bilgileri kontrol edebilirsiniz. Bunun nedeni, sürükle ve bırak editörleriyle gelmeleridir.

Sürükle ve bırak, teneke üzerinde ne yazdığı anlamına gelir. Çevrimiçi galerinizin öğelerini fareyi tıklayıp istediğiniz yere sürükleyerek değiştirebilirsiniz.

“O’Şablonlar ve birçok farklı sprey boya vermek gibi. Size rehberlik edecek temel bir yapı elde edersiniz, ancak’farklı görünümleri denemekte özgürsünüz.”

Bir mağaza oluşturucu kullanmanın iki büyük avantajı:

Onlar’yeniden ucuzla ve seninle birlikte büyüyorum

Bir web sitesi oluşturucu ile kazandınız’Sitenizi oluşturmak için pahalı bir tasarımcı tutmanız gerekmez. İnşaatçılar size bunu kendiniz yapma gücü verir. Oluşturucunuz ayrıca sitenizi ücretsiz olarak barındıracak – internette yaşamak için bir yere verin. Sen bir şey’Aksi takdirde kendiniz halletmeniz ve kendiniz ödemeniz gerekir.

Çevrimiçi sanat satmak için ücretli bir e-ticaret planına kaydolmanız gerekir. Planlar ayda 8 dolardan başlıyor – ikiden az büyük Starbucks kahvesi! Onlar’para için büyük bir değer yeniden ve tüm ayrı bitleri kendiniz ödemek için çok daha ucuz çalışmak.

Küçük bir aylık ücret karşılığında, sanatınızı çevrimiçi satmak için ihtiyacınız olan her şeyi elde edersiniz. O’s de çok uygun. Tek galerinizi tek bir yerden yönetebilirsiniz. O’ne zaman sen bir spor salonuna katılmak gibi’formda olmaya çalışıyoruz. İhtiyacınız olan tüm makinelere erişirsiniz ve sorularınızı yanıtlamak için kişisel eğitmenler hazırdır. Bir sanatçı olarak kariyerinize bir yatırım olarak düşünün.

Ücretli planlar (biz’neden bir ihtiyacınız olduğunu bir anda açıklayacağım), müthiş depolama ve bant genişliği verin. Bu, resminizin çok sayıda yüksek kaliteli görüntüsünü yükleyebileceğiniz ve sitenizi güncel tutabileceğiniz anlamına gelir. Bant genişliği, web sitenizin çalışması için gereken veri miktarıyla ilgilidir. Arabanızdaki yakıt gibi düşünün! Ne kadar çok bant genişliğiniz olursa, siteniz o kadar çok ziyaretçi çekebilir.

Web sitesi oluşturucuları, SSL (Güvenli Yuva Katmanı) sertifikaları sağlayarak site güvenliğinizle de ilgilenir. Bu, verilerinizi bilgisayar korsanlarından korur. Ayrıca, URL çubuğunuza müşterilerinizle güvenilirlik sağlayan küçük bir yeşil kilit ekler. Sitenizde ne kadar güvenli hissediyorlarsa, sanatınızı satın alma olasılıkları o kadar artar!

Sonuç!

Onlar’kullanımı kolay

Web sitesi oluşturucular’ sürükle ve bırak düzenleyicileri çevrimiçi galerinizde değişiklik yapmanızı çok kolaylaştırır.

Yapabilirsin’t Bunun ne kadar önemli olduğunu hafife al.

Bu, zamanınızın kazandığı anlamına gelir’t sitenizde değişiklik yapmaya alınmaz. Senin yerine’önemli olan şeylere odaklanabileceksiniz: sanatınız.

Biz’daha sonra kılavuzda şablon seçme ve özelleştirme konusunda daha ayrıntılı bilgi vereceğim.

Şimdilik burada’size zaman kazandırır:

 • Onlar’içerikle önceden doldurulur – yapmanız gereken tek şey’günah
 • Onlar’zaten mobil kullanıma hazır olacak şekilde tasarlandık

Boş bir tuvalle başlamak daha iyi olabilir.’resim yapıyorum ama’kesinlikle web sitenizi oluştururken bir şablon kullanmak için daha iyi (ve daha zaman-verimli). Boyalarınız kurumadan siteniz çevrimiçi olabilir!

sanat çevrimiçi web sitesi kurucuları satmakBir web sitesi oluşturucu kullanmak, sanatınızı çevrimiçi satmanın en kolay yoludur

Bunlar aren’Çevrimiçi sanat satmak için bir mağaza üreticisi kullanmanın tek avantajı…

 • Kazandın’diğer sanatçılar ile rekabet etmek’ iş. Çevrimiçi pazar veya tuğla ve harç galerisinin aksine.
 • Kazandın’t Yüksek komisyon ücretleri ile sokulmak. Bir galeri aksine,% 30-40 şarj edebilirsiniz. İşlem ücretleri ödeyebilirsiniz (seçtiğiniz yapımcıya / plana bağlı olarak), ancak bunlar genellikle yaklaşık% 2’dir.

Tamam, web sitesi oluşturucuları harika, sanatınızı hangisiyle satacağınızı nasıl seçersiniz??

İzin Vermek’öğrenir…

2

Mükemmel Web Sitesi Oluşturucunuzu Seçme

“Çevrimiçi sanat satmak için doğru mağaza üreticisini seçmeniz gerekir”.

Bu bölümde I’Çevrimiçi sanat satmak için en iyi üç inşaatçımızdan geçeceğiz (ve önemli farklılıklar).

Unutmayın, hepsi ücretsiz denemeler (Wix ve Squarespace) veya 30 günlük para iade garantisi (Weebly – etkin bir şekilde ücretsiz deneme) sunar. Yani yapma’t İlk denemeden kaydolmak için herhangi bir baskı altında hissetmeyin. Bir şarap tadımı kursuna gitmek ve bir tane almaya karar vermeden önce tüm farklı şişeleri denemek gibi düşünün.

Bu araçlar, gerçekten hızlı ve acısız bir şekilde çevrimiçi olmanızı sağlayan web sitesi oluşturuculardır. Ancak hepsi, çevrimiçi galerinizi çevrimiçi bir mağazaya dönüştürmenize izin veren akıllı e-ticaret planlarıyla birlikte gelir.

En iyi özellikleri karşılaştırabilir ve ücretsiz bir denemeye kaydolabilir veya karşılaştırma grafiğindeki tam incelememizi okuyabilirsiniz:

Mesele şu ki, farklı galerilerin ve farklı sanat eserlerinin farklı ihtiyaçları var. İnşaatçınızı test ederken, satmak istediğiniz sanat türünü unutmayın.

Wix

Wix, çok yönlülüğü nedeniyle bir numaramız. 510’dan fazla özelleştirilebilir şablon arasından seçim yapabilirsiniz. sattığınız sanat ne olursa olsun Wix ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek. Sadece şablonu bul’Mutlu olun ve içeriğinizi eklemeye başlayın.

Wix’i bulduk’editör usta çok kolay. Kaybolursanız, yararlı ipuçları almak için soru işareti simgesinin üzerine gelin.

Wix App Market çok kapsamlıdır. Örneğin, Wix Art Store özellikle sizin gibi çevrimiçi satış yapmak isteyen sanatçılar için tasarlanmış bir uygulamadır.

Bir dizi uzman özellik ile birlikte gelir. Buna e-posta bildirimleri de dahildir, böylece siparişlerin ve sosyal medya entegrasyonunun üstesinden gelebilirsiniz. Bu, müşterilerin sanatınızı Facebook ve Pinterest’te paylaşmasına ve kitle tabanınızı artırmasına olanak tanır.

App Market aracılığıyla, Wix üçüncü taraf hizmetlerle mükemmel entegrasyon sağlar, böylece müşterileriniz resminizi tişört gibi şeylere basabilir. Onlar’eğer iyi bir seçim olursan’yeniden satış baskılı mal.

Sıkışırsanız, Wix’in telefon, e-posta veya canlı sohbet üzerinden mükemmel desteği vardır. O’çevrimiçi sanatınızı satmanıza yardımcı olacak özel bir iş danışmanına sahip olmak gibi.

Sonuç olarak, Wix, çevrimiçi bir galeri tasarlamayı kolaylaştırmak ile ürünlerinizi satmanıza yardımcı olmak arasında mükemmel bir denge kurar..

Squarespace

Squarespace, görsel olarak etkileyici bir web sitesi oluşturmak için en iyi platformdur. Profesyonelce tasarlanmış şablonların mükemmel bir seçimini sunarlar.

Yani eğer sen’bir ressam veya fotoğrafçı, Squarespace online sanat satmak için en iyi yer olabilir.

Şablonları çok temiz ve beyaz alan resminizi ekranda ortaya çıkarıyor. Onlar’düzenli ve nefes almak için çalışma odanızı verin. Squarespace’editör Wix kadar sezgisel değil, ama yine de ipleri hızlı bir şekilde öğrenebilir ve orada Wix gibi’bol miktarda müşteri desteği mevcut.

Squarespace’s planları Wix’ten daha pahalı bir dokunuş, ancak etkileyici özelliklere sahip. Buna sınırsız sayfa, depolama alanı ve bant genişliği de dahildir. Squarespace’s e-ticaret planları çok cazip. E-ticaret işlevselliği tamamen entegredir. Bu, ödemeler ayarlayabileceğiniz ve sanat eserlerinizi çevrimiçi galerinize ekleyebileceğiniz anlamına gelir üçüncü taraf eklentilerle uğraşmadan.

Eğer mükemmel’çevrimiçi galerinizi tek bir yerden yönetmek istiyorsunuz.

Dikkat edilmesi gereken bir şey, Squarespace ile (Wix’in aksine), birini seçtikten sonra bile şablonları değiştirebileceğinizdir. Sanatınıza uygun farklı bir şablon fark ederseniz bu çok kullanışlıdır’daha iyi.

Özellikle, aynı ürünün farklı sürümleri olan ürün varyantları üzerinde yaptığınız kontrolü seviyoruz. Örneğin, Golden Gate Köprüsü’nün bir baskısını kırmızı, mavi ve yeşil olarak satabilirsiniz. Her renk farklı bir varyant olur.

Bu tür esneklik, sanatınızı satın alan müşteriler için harika bir deneyim sağlayabileceğiniz anlamına gelir. Sitenizin işlevselliğini artırmak için, Squarespace bir dizi resmi entegrasyon sağlar. O’Wix’e göre kapsamı daha sınırlıdır’s, ancak entegrasyonlar platformda yerleşiktir. Bu, kullanım kolaylığı için mükemmeldir çünkü Squarespace sitenizden ayrılmadan bunları ayarlayabilirsiniz.

kare şablonları sanatçılarSquarespace, çarpıcı şablonları ile bilinir. Bu örnek, ‘Wells’, fotoğrafçılar arasında popüler

Weebly

Weebly, bize göre en kolay kurucu.

Eğer sen’online sanat satmak için en basit yolu arıyoruz, Weebly dikkate değer.

Weebly’s şablonları sağlam ve nettir. Onlar’Gözünüzde kolay olursunuz, ancak Squarespace kadar göz alıcı değil’s veya Wix’s.

Weebly’i seviyoruz’s basit sürükle ve bırak editörü. Sitenizde değişiklik yapmak çok pürüzsüz ve değil’zamanının çoğunu alma.

Senin gibi bir sanatçıya yaratıcı kaslarını esnetmek için yer verdiğinden bahsetmiyorum bile…

Weebly’s e-ticaret teklif de oldukça iyi. Başlangıç ​​planında bile 10 ürün satabilir ve (SEO) arama motoru optimizasyonu ile ilgili yardım alabilirsiniz. SEO, insanlar sanatınızla ilgili çevrimiçi içerik aradığında galerinizin Google’da sıralandığı yerdir. Sıralamanız ne kadar iyi olursa, şansınız o kadar artar’ll trafik almak (ve satış).

Bunu, tuğla ve harç galerinizin dışında göz alıcı bir işarete sahip gibi düşünün. İşaretiniz ne kadar iyi ve müşterilerinizle ne kadar alakalı olursa, insanların galerinize gitme olasılığı o kadar artar.

Çevrimiçi mağaza oluşturucularını test ederken kendinize şu soruları sorun:

 • Sitenin görünümü ve işlevselliğinde değişiklik yapmayı kolay buluyor musunuz??
 • Yeni sanat eserleri ekleyebilir misiniz??
 • Yeterli tasarım çeşitliliği var mı?
 • Şablonlar resminizi en iyi ışıkta gösteriyor mu??
 • Bir bloğa çarptığınızda müşteri desteği yeterince yardımcı oluyor mu??

kare kil şablonu sanatçılarÇevrimiçi mağazalar için tasarlanmış şablonlar, resminizi yalnızca sergilemekle kalmayıp şık bir ortamda satmanıza yardımcı olur. Squarespace’deki bu örneğe bir göz atın!

Çevrimiçi sanat mağazanız için hangi üreticinin en iyi olduğundan hala emin değil misiniz? İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış öneriler almak istiyorum?

Biz’Cevaplarınıza göre hangi kurucunun sizin için uygun olduğunu önerecek bu 4 soruluk sınavı oluşturduk. O’s hızlı, kolay ve ücretsiz!

web sitesi oluşturucu yarışması 3

Bir E-Ticaret Planına Kaydolun

“Çevrimiçi sanat mağazanızdan en iyi şekilde yararlanmak için’çevrimiçi ödemeleri kabul etmenizi ve satışları ve teslimatları yönetmenizi sağlayan bir plan seçmeniz gerekecek.”

Sanatınızı çevrimiçi satmak istiyorsanız, bir web sitesinden daha fazlasına ihtiyacınız var. Bir e-ticaret sitesine ihtiyacınız var. Online sanat pazarındaki satışlar 2016 yılında 3.75 milyar dolara ulaştı – 2015’te% 15 artış (Hiscox).

Satışları kabul edebilecek bir site olmadan, kaçırılma riskiniz vardır. Christie gibi büyük isimler’hakim, ama orada’yapman için hiçbir sebep yok’bir parça kek al.

İlk üç inşaatçımız’ Fiyatlar ayda 8 dolardan başlıyor. Walmart’tan bir küvet boyasından daha az!

Çevrimiçi sanat satmayı destekleyen en temel planlar şunlardır:

 • Wix e-Ticaret – 17 $ / ay
 • Kareler İşletmesi – 18 $ / ay
 • Weebly Starter – 8 $ / ay

Ücretli bir e-ticaret planının neden akıllı bir yatırım olduğunu açıklayayım.

Ücretli bir plan olmadan, web siteniz inşaatçınızı gösterecektir’s logosu ve alan adınız inşaatçınıza bağlı olacaktır.

Örneğin, ücretsiz bir planda alan adınız wixsite.myart.com olur.

Kişisel alan adı almak için ücretli bir plana ihtiyacınız olacak. Bu, web siteniz için oluşturucunuza referans vermeyen bir addır. Örneğin, yournameartwork.com. (Biz’alan adları hakkında biraz daha bilgi aldım).

Ücretli planlar ayrıca site içi reklamları da kaldırır. Ücretsiz bir planda, inşaatçınız’s logosu sitenizde görünecek.

Kendi alan adınıza sahip olmak ve reklamlardan kurtulmak, kişiliğinizle bir site oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

Ücretli bir planda elde ettiğiniz sınırsız bant genişliği özellikle sanatçılar için kullanışlıdır. Bant genişliği, mağazanızın işleyebileceği trafik ve veri miktarıdır. Bir köprünün çökmeden önce alabileceği araba ve kamyon sayısı gibi düşünün. Sanat web sitelerinin çoğu zaman ağır bir yüke sahiptir, çünkü çok sayıda yüksek kaliteli görüntüye ihtiyaçları vardır. Ancak sınırsız bant genişliği ile’sitenizi yavaşlatan büyük dosya boyutları hakkında endişelenmenize gerek yok.

Her ay bir tüp boya fiyatı için, sanatınızı çevrimiçi bir galeride satabilirsiniz.’yarattınız ve kontrol ediyorsunuz.

Ücretli bir planda bile, bazen daha gelişmiş bir plana yükseltmeye değer olabilir. Örneğin, Weebly Starter ile çevrimiçi sanat satabilirsiniz. Ama sen’10 ürünle sınırlı kalıyor ve müşteriler bir Weebly.com adresinden ödeme yapacak.

Bu, gerçek bir galerideki bir müşteriden, alışveriş yapmak istediklerinde farklı bir binadaki yolu geçip siparişi tamamlamasını istemek gibidir..

Weebly Business’a yükseltme yaparsanız, müşteriler alan adınızdan ödeme yapar ve sınırsız ürün (sanat eseri) satabilirsiniz.

Sanatınızı çevrimiçi satmak için en iyi inşaatçılarımızın fiyatlandırma planlarını karşılaştırmak için aşağıdaki tabloya göz atın:

Builder’ınız Temel Gelişmiş Özellikleri logo-wix-100x100 Planınızı Seçin Fiyatlandırma İncelemesini Okuyun Premium Destek Sepet Kurtarma Ücretsiz SSL Sertifikası Planınızı Seçin Fiyatlandırma İncelemesini Okuyun Planınızı Seçin Fiyatlandırma İncelemesini Okuyun Premium Destek Sepet Kurtarma Ücretsiz SSL Sertifikası Planınızı Seçin Fiyatlandırma İncelemesini Okuyun logo-weebly-100x100 Planınızı Seçin Fiyatlandırma İncelemesini Okuyun Premium Destek Sepet Kurtarma Ücretsiz SSL Sertifikası Planınızı Seçin Fiyatlandırma İncelemesini Okuyun

Grafikteki bazı özelliklerden emin değil misiniz? Açıklamama izin ver:

Premium Destek – sanatınızı çevrimiçi olarak nasıl satacağınız üzerinde çalışırken, yol boyunca biraz yardıma ihtiyacınız olabilir. Premium destek sistemlerine sahip web sitesi oluşturucularının telefon, e-posta ve canlı sohbet üzerinden yardımları vardır.

Terk Edilmiş Sepet Kurtarma – müşteriniz resminizi seviyorsa, sepetine koyar, ancak’t Aslında satın almak, bu işlevsellik otomatik olarak onlara unutulmuş satın almalarını uyaran bir e-posta gönderecektir. Bu, onlara işinizi ne kadar sevdiklerini hatırlatacak ve geri dönmelerini ve (umarım!) Satın almalarını isteyecek – satışlarınızı ve kârınızı artıracak!

SSL Sertifikası – Bu, çevrimiçi sanat mağazanızdan geçen tüm verilerin bunu güvenli ve güvenli bir şekilde gerçekleştireceği anlamına gelir. Ne siz ne de müşterilerinizin endişelenmenize gerek yok – ve güvenli bir müşteri mutlu bir müşteri!

4

Alan Adınızı Seçme

“Sanatınızı çevrimiçi satmanın büyük bir kısmı bir alan adı seçmektir. İyi bir alan adı, çevrimiçi galerinize bir kimlik verir ve işinizin hayranlarının sizi bulabileceği anlamına gelir.”

Alan adınızı stüdyonuzun internet eşdeğeri olarak düşünün’s adresi. O’URL’nin mağazanızı tanımlayan bitidir. Örneğin, Picasso’nun bir web sitesi varsa URL https: // www olabilir.picassoart.com. ben’alan adını kalın yazınız.

Önerilen inşaatçılarımızdan herhangi biriyle’ e-ticaret planları, bir yıl boyunca ücretsiz alan adı alırsınız. Etki alanı adını Domain.com gibi kayıt şirketlerinden de alabilirsiniz, ancak bunu oluşturucunuz aracılığıyla yapmak işlemi çok kolay hale getirir.

Fena değil ha?

Harika bir alan adı seçmek için kullanabileceğiniz dört hızlı ipucu:

 1. Kısa tut – alan adınız ne kadar uzun olursa hatırlanması o kadar zor olur. Dört kelimeden uzun olmamasını öneririz.
 2. Yerel olun – Eğer sen’Belirli bir alanda çalışan bir sanatçı, bunu alan adına dahil ederek düşünün. Bu, stiliniz belirli bir alanla ilişkilendirilmişse de işe yarayabilir. Belirli bir bölge hakkında sanat arayan kişilerin aramalarını havada tutabilirsiniz. Alan adınızı taşırsanız alaka düzeyini kaybedebileceğinizi unutmayın..
 3. İsminizi ekleyin – tercihen soyadınız veya sizin adınız’bir sanatçı olarak bilinir. Örneğin, sanatçı Brad Albright’a göz atın’s web sitesi – alrightillustration.com.
 4. Nişe git – kalabalığın arasından sıyrılmak için, oluşturduğunuz sanat türüyle ilgili bir anahtar kelime eklemeyi düşünün. Anahtar kelime, sayfanın içeriğini tanımlayan bir kelimedir. Kullanıcılar arama motorlarında’bir şey bulmaya çalışıyorum. Örneğin, Teksas’ın resimlerini arayan müşteriler ‘Teksaslı Resim Sergisi’ Google’a. Austinartgarage.com bu yöntemi kullanan bir siteye iyi bir örnektir. Alan adınız bir anahtar kelimeyi ne kadar çok yansıtabilirse, o anahtar kelime için aramalarda yüksek görünme şansınız o kadar artar.

Benzersiz bir alan adı kişisel dokunuş katar ve galerinizin profesyonel görünmesini sağlar.

5

Şablon Seçme

“Şablon seçmek, çevrimiçi sanat mağazanızın neye benzediğini seçtiğiniz yerdir. Yaratıcı meyve sularınızın akmasına izin verebilirsiniz”.

Şablonlar, çevrimiçi sanat mağazanızın görünümüne karar veren önceden tasarlanmış stillerdir. Wix ve Squarespace gibi inşaatçılar, çok çeşitli profesyonel olarak tasarlanmış şablonlarla birlikte gelir. Önceden doldurulmuş içerik, kendiniz takas etmenizi ve çevrimiçi hızlı bir şekilde sanat satmanızı kolaylaştırır.

Şablonları bir dizi giysi olarak düşünün. Eğer yapmazsan’Bir setin nasıl göründüğü veya hissettiği gibi,.

Sanatınızı gösteren bir tema seçin. Büyük görüntüler ve çok sayıda beyaz alan, resminizin düzgün bir şekilde sergilenmesini sağlar.

Oluşturucunuzdaki farklı şablonlarla denemeler yapın ve galerinizin ihtiyaç duyduğu özelliklere ve işlevselliğe sahip olduğundan emin olun. Örneğin, Kare Alanı’s Flatiron şablonu, yönetmenler ve çizerler arasında popüler olan multimedyayı destekler.

kare flatiron şablon sanatçılarıFlatiron gibi çarpıcı şablonlar, çevrimiçi iş sergilemek ve satmak isteyen sanatçılar için mükemmeldir

Bir şablon seçmek biraz bunaltıcı olabilir. Wix’in seçim yapabileceği 510’dan fazla var, bu yüzden nasıl hissettiğinizi biliyoruz!

Örneğin Kentsel Sanat Mağazası, basılı olarak çalışan sokak sanatçılarını hedeflemektedir. Bir ile geliyor ‘hakkında’ ve ‘İletişim’ sayfası ve bir ‘Dükkan’ Bölüm.

wix kentsel sanat mağaza şablonu sanatçılarUrban Art Store gibi Wix şablonları sizi bir mağaza ile kuruyor ve ‘hakkında’ ve ‘İletişim’ sayfaları. Yapmanız gereken tek şey resmi ve bilgileri eklemek!

Hala biraz kayıp hissediyorum?

Şablonları farklı kategorilere göre filtreleyebilirsiniz, bu da seçiminizi daraltmanıza yardımcı olur.

Don’t yalnızca kategorinizdeki şablonlarla sınırlı değildir. Şablonları özelleştirebileceğinizden (bunun hakkında daha fazla bilgi), geniş bir aralıktan seçim yapabilirsiniz.

Bazı şablonlar pahalı görünebilir, ancak sitenize uzun vadeli bir yatırım olarak düşünün. Çevrimiçi sanat satmanıza yardımcı olursa, yakında ödeyecek!

Tüm önerilen inşaatçılar’ şablonlar mobil uyumludur. Bu çok büyük bir artı çünkü giderek daha fazla kişi çevrimiçi gezinmek ve alışveriş yapmak için farklı cihazlar kullanıyor. Aslında, mobil e-ticaret 2020’ye kadar ABD e-ticaret pazarının% 45’ini oluşturacak, Business Insider’a göre.

O turtanın bir parçasını istiyorsun değil mi??

6

Şablonunuzu Özelleştirme

“Sanatınızı çevrimiçi satmak için bir şablon seçmek sadece başlangıçtır. Sıradaki, kişiliğinizle çevrimiçi bir galeri oluşturmak için şablonunuzu özelleştirmektir.”

Web sitesi oluşturucuları, yeni sayfalar ve ‘Şimdi satın al’ düğmelerini’siteyi oluşturdun’memnun oldum.

Yapılacak en iyi şey başlamaktır.

İşte ilham için bazı atlama noktaları:

 • Yeni sitenize işaretinizi damgalamak için logonuzu ve markanızı ana sayfaya ekleyin.
 • Oluşturduğunuz bir ‘hakkında’ sayfasına gidin ve hikayenizi sanatçı olarak tanımlayan içerik ekleyin
 • Size bir sanat eseri yükleyin’satmak ve bir unvan vermek istiyoruz
 • Ziyaretçilerin sizinle iletişim kurabilmesi için bir iletişim formu ekleyin

Eğer sen’Bir tasarımcı işe almayı düşünüyorsanız, düşündüğünüzden daha pahalı olabilir.

Tasarımcılar pahalı ve orada’s size iş üreteceklerine dair bir garanti yok’ile mutluyum. Çünkü onlar’fikirlerinizi yeniden yorumluyorum. Birden fazla düzenlemeden sonra bile istediğinizi üretmeyebilirler. İnşaatçınıza ve size biraz zaman ayırın’ihtiyaçlarınızı karşılayan bir site oluşturabileceksiniz.

7

Sanatınızı Nasıl Sergileyeceksiniz

“Online sanat piyasası artık 2015 yılında% 7,4 olan genel sanat pazarının% 8,4’üne sahip,” (Hiscox)

Çevrimiçi sanat satmak sanatçılar için önem kazanıyor.

Ama burada’ovmak: resminiz sadece mağazanızda kullandığınız resim kadar etkili olacak.

Eşit olmayan fotoğraflarla çevrimiçi sanat satmak, en iyi iş başarılarınız olmadan bir özgeçmiş göndermek gibi olacaktır. Sen ne’çok iyi olabilir. Ama sen’gerçekten önemli olduğunda kendini anlıyorsun.

Eğer sen’Sanatınızı çevrimiçi satma konusunda ciddiyseniz profesyonel bir fotoğrafçı tutmayı düşünün. Veya en azından iyi bir dijital kameraya (10 megapiksel veya daha yüksek) yatırım yapın.

Wix, Squarespace ve Weebly, sanatınızı en yüksek görüntü kalitesinde sergilemenizi sağlar. O’Yüklediğiniz tüm görüntülerin aynı boyutta olduğundan emin olmak için en iyisi. Bu yerden tasarruf sağlar ve kaliteyi korur.

Çalışmanızın temel özelliklerini vurgulayabilirsiniz. Müşteriler ayrıca yakın çekim detaylarına ve dokularına bakabilir ve işi farklı açılardan görebilir.

Wix sanatçı fotoğrafçı şablonuMağaza yapımcılarını kullanarak sanatınızı satmak için yüksek kaliteli görüntüler yükleyebilirsiniz. Wix’ten gelen bu örnek fotoğrafçıyı gösteriyor’s aralığı ve kalitesi.

Resminizi yüklerken alternatif etiketler ve meta açıklamalar eklediğinizden emin olun.

Alternatif etiketler, resimlerinizin Google’a katkıda bulunduğundan emin olur’sitenizi bir bütün olarak anlaması. Google sitenizi ne kadar iyi anlarsa, sıralamalarınız o kadar iyi olur. Sıralamalarınız ne kadar iyi olursa, o kadar çok müşteri çekersiniz. Alternatif etiketleri bir kütüphane sınıflandırma sistemi gibi düşünün. Google’ın düzenlemesine yardımcı olur ve kullanıcılara doğru görselleri getirebilir’ çevrimiçi arama yaparken dikkat.

Meta açıklamalar, web sitenizin ne hakkında olduğunu gösterir. Ayrıca, sitenize Google’da bir destek sağlamaya yardımcı olurlar’s sıralaması. Onlar’müzedeki eserlerin altındaki kartlar gibi.

8

Dayanılmaz Tanımlar Yazmak

“Müşterilerin% 79’u sanatçı ve nesne hakkında daha fazla arka plan bilgisi istiyor.” (Hiscox)

Peki ne yapmalısın?

Elbette resminiz için ayrıntılı açıklamalar yazmak için zaman ayırın.

Açıklamalarınızı iki bölüme ayırın. Bunlara diyorum: gerçekler ve hikaye.

Gerçekler şunları içerir:

 • boyutlar – santimetre ve inç. Çevrimiçi sanat satmak için, müşterilerin sanat eserinin sergilemeyi planladıkları yere sığacağını bildiklerinden emin olmanız gerekir.
 • Malzemeler – sanat eserini çıkardığınız şey. Örneğin akrilik boya veya alçı. Ayrıca tuval türünü eklemeye değer.
 • Fiyat – işin maliyeti ne kadar.
 • teslim – kuryeniz ve gönderim seçenekleriniz.
 • paketleme – bubble wrap çalışır mı? Müşteri resmi haddelenmiş ve gergin alabilir mi??

Bu bilgilerin güncel olup olmadığını kontrol etmek için resmi düzenli olarak tekrar ziyaret edin.

…Ve hikaye:

Müşteriler hikayeleri sever. Don’resmi neden oluşturduğunuzu ve nasıl.

Çalışmanızı büyük bir kitapçıdaki bir otobiyografiye benzer şekilde düşünün. Bulanıklaştırma arka planı açıklarsa, insanların kitabı satın alma olasılığı daha yüksektir.

Her resim açıklamasında şunları açıklayın:

 • Neden işi oluşturmak için herhangi bir özel teknik veya malzeme kullandınız
 • DSÖ ya da sana ne ilham verdi
 • Ne kişisel olarak bir sanatçı olarak sizin için
 • Nasıl tüm iş bedeninizle ilgilidir

Üstüne üstlük, sanat eserlerinizin’ açıklamalar anahtar kelime açısından zengindir.

Örneğin,’Teksas kırsalının doğal bir manzarasını yaptıysanız, açıklamanız şöyle olabilir:

“Çarpıcı boyamaTeksaslı kırsal içinde suluboya yerel bir sanatçı tarafından”.

Kalın yazı tipindeki kelimeler anahtar kelimelerdir.

Ne’bunun önemi?

Google’da arama yapan sanat alıcılarının (potansiyel müşterileriniz) sizi bulma olasılığı daha yüksektir. Bu örnekte, Teksas kırsalının suluboya resmini arayan bir alıcıyı çekebilirsiniz..

Anahtar kelime kullanmak zahmetsizdir.

Son olarak, açıklamanıza geri dönün ve yazım veya dilbilgisi hatalarını kontrol edin.

Yazım ve dil bilgisi hataları, galerinizin özensiz görünmesini sağlamanın en kolay yoludur. Güzel bir sanat eseriniz olabilir, ancak açıklama slapdash ise satmak için mücadele edeceksiniz. Kazanılan müşteriler’sana güvenmiyorum. Eğer yapmazlarsa’sana güvenmiyorum, kesinlikle kazandılar’senden almıyorum.

hakkımızda weebly sanat mağazaBir ‘Hakkımızda’ sayfası ve ziyaretçilerinize sanatsal yolculuğunuz hakkında bilgi vermek en iyi web sitesi oluşturucularını kullanarak kolaydır 9

Ürünlerinizi Düzgün Fiyatlandırma

Bunu hayal et: sen’çekici bir açıklama yazdım ve çarpıcı bir görüntü kullandım. Resminiz satılmaya hazır.

Dolar saymaya başlamadan önce bir saniye bekle.

Fiyatlandırmayı doğru yapmanız gerekir – ve sadece resminizin değerli olduğunu düşündüğünüz şeyi ücretlendirmekle kalmaz.

Fiyatlandırma sanatı hassas bir bilimdir ve birkaç farklı faktörü hesaba katması gerekir. Sanat piyasasıyla bir sanatçı olarak senden daha fazlası var. Fiyat karşılaştırması yapmak için araştırma yapın.

Dikkate almak:

 • Kariyer geçmişiniz / özgeçmişiniz
 • Önceki satış geçmişi
 • Pazardaki özel nişiniz

Gayrimenkul fiyatları gibi düşünün. Konut fiyatları mahallede satılan diğer mülklere dayanmaktadır. Beverly Hills’deki 10 yatak odalı bir konak, Nevada çölündeki aynı mülkten çok farklı fiyatlandırılacak.

Sanat dünyasında, mahalleyi bağlam yerine koyun. Sanatınız,’satılıyor:

 • stil
 • Malzemeler
 • Oluşturmak için gereken süre
 • seyirci
 • Yapıldığı tarih

Bir kere sen’sanat eserinizi pazarın geri kalanıyla kıyasladınız,’fiyatlandırma zamanı. Çevrimiçi sanat satmak için bu önemli bir adım.

Çevrimiçi sanatınızı satarken uygun bir fiyat bulmak için kullanabileceğiniz birkaç teknik için okumaya devam edin.

kare fiyatlandırma sanatBir web sitesi oluşturucusunda fiyatlara ürün eklemek kolaydır’s e-ticaret planı. Yine de satışa çok fazla ürün koymamaya dikkat edin. Resminizi ucuzlaştırma riski olacaktır.

 • Bir sanatçı bulun’size benzer ve ne ücret aldıklarını görün. Coğrafi konum, deneyim ve üretim oranına göre karşılaştırın.
 • İşinizi eski güzel zaman, emek ve malzemelere göre fiyatlandırın. En alakalı’yeni başlıyoruz. Hesap makinenizi kullanın ve saatlik ücret ödeyin’ile mutluyum. Resminizi oluşturmak ve malzeme maliyetlerini ve gönderimi karşıladığınızdan emin olmak için gereken süre ile çarpın.

Hatırlanması gereken bir şey: fiyatlarınızın tutarlı olduğundan emin olun. Müşterileriniz sizi bulursa size olan güvenini kaybedecek’çalışmanızı başka yerlerde daha ucuza sattım.

Fiyatları nerede göstermelisiniz?

Çevrimiçi sanat satarken fiyatları göstermenin en popüler iki yolu:

 1. Sanat eserinin üzerinde
 2. Ayrı bir fiyatlandırma sayfasında (mağaza üreticileri yeni sayfalar oluşturmayı kolaylaştırır)

Müşterilerinizin kim olduğunu öğrenin ve size en uygun olanı seçin. Eğer yapmazsan’Fiyatın müşterilerinizi etkilemesini istemiyorum’ sanatınızın deneyimi, seçenek 2 çekici.

10

Sanat Eserinizi Kategorilere Ayırma

Tıpkı başarılı bir e-ticaret mağazası gibi, resminiz de düzgün bir şekilde organize edilmelidir.

Bir müzenin etrafında yürüdüğünüzde, odalar küratörlüğünü yapar. Onlar’tarih, tema, sanatçı veya döneme göre düzenlenmiştir. Ziyaretçiler galeri etrafında dolaşabilir ve kaybolmaz.

Çevrimiçi galeriniz neden farklı olmalı??

En iyi üç geliştiricimizin tümü kategori oluşturmanıza izin verir. Örneğin, bir ‘Özel Koleksiyon’ ana sayfanızda görüntülenen en iyi çalışmanızdır. Resminizi mantıksal bir yapıda düzenlemek için kategorileri de kullanabilirsiniz. Ziyaretçiler (potansiyel alıcılar) istedikleri sanat eserine atlayabilirler. Bu olabilir:

 • Heykel veya resim gibi bir sanat eseri
 • Bir tema – manzara veya portreler
 • Kariyerinizde bir dönem – 2001-2011

Alakalı ve önerilen bir sanat eseri bölümü eklemek, satış yapmak için harika bir yoldur.

Müşterilerin farklı iş türlerine ve fiyat, boyut, malzeme ve teslimat seçeneğine göre sıralama yapabilmelerini sağlamak için filtreleri de kullanabilirsiniz..

Web sitesi oluşturucularının büyük bir artısı, birden fazla varyantla çok sayıda eser satmanıza yardımcı olmalarıdır. Yani eğer sen’Farklı renklerde gelen bir baskı satıyorsanız, bu renkleri aynı baskının farklı varyantları olarak listeleyebilirsiniz.

Örneğin, Squarespace’e yüklediğiniz her ürün (çizim) için 100’e kadar değişken ekleyebilirsiniz. Müşteriler açılır menüyü kullanarak farklı seçenekler arasından seçim yapabilir.

sanatçı özellikli koleksiyonuEn iyi resimlerinizi bir ‘Özel Koleksiyon’. Koleksiyonu ana sayfanızda görünecek şekilde ayarlayabilir ve süslü bir başlık verebilirsiniz.

O’kendinizi 40-60 eserle sınırlamak iyi bir fikirdir. Daha fazla ve galeriniz düzensiz hale gelebilir.

Satılan ve satılmayanlar arasında sağlıklı bir denge kurun. Satışta çok fazla sanat eseri var ve sanatınızı ucuzlaştırma riskiyle karşı karşıyasınız.

Eski eserleri farklı bir kategoriye ekleyin. Daha yeni işleri öne çıkarmak, çevrimiçi galerinize tazelik hissi verir.

Çevrimiçi galerinizi özelleştirme olanakları sınırsızdır. Oluşturucunuzda oynayın ve tarzınızı yansıtan bir yapı bulun.

11

Ödemeleri Ayarlama

“Şimdi resminiz kategorilere ayrılmıştır, tahmin edeyim: para kazanmaya başlamak ister misiniz? Sonuçta, sen’çevrimiçi sanat satmak için buradasınız, sadece bir galeri oluşturmak değil?”

Harika olan şey, web sitesi oluşturucularının ödemeleri kabul etmeyi kolaylaştırmasıdır.

wix sanat mağaza fiyatlandırma sanatBir e-ticaret planı kullanarak, ziyaretçileriniz resminizi bir alışveriş sepetine ekleyebilir ve satın alabilir. Sadece bak ve hayran kalmayın!

Bir ödeme yöntemi ayarlayabilir ve müşterilerin kredi veya banka kartı veya PayPal kullanarak sanatınızı satın almalarına izin verebilirsiniz. Yapımcınızda sadece birkaç dakika sürer’ödeme ayarlarınızı yapmak için yönetici aracı.

Buraya’Wix’te ödeme yapmanın ne kadar kolay olduğunu, örneğin:

Wix Editor’ınızın sol tarafındaki mağaza yöneticisine gidin ve ‘Mağazanızı Yönetin’. Buradan ödemeyi kolayca bağlamayı bulmalısınız.

Unutmayın, hangisini oluşturursanız’online sanat satmak için kullanarak yardım isteyebilirsiniz.

Her inşaatçı mükemmel müşteri desteği ile birlikte gelir, bu yüzden yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçin! Wix, Squarespace ve Weebly ile çevrimiçi olarak veya telefonla iletişim kurabilirsiniz.

12

Nakliye ve Siparişlerinizi Paketleme

Tamam, ne olduğunu biliyorum’bu aşamada düşünüyoruz.

“Sanatın müşteriye güvenli bir şekilde teslim edildiğinden nasıl emin olabilirim??”

Sanatınızın düzgün bir şekilde paketlendiğinden emin olarak.

Sanatınızı Paketleme

Ürünlerinizin doğru bir şekilde paketlendiğinden emin olmak çok önemlidir.

Bir siparişi yerine getirirken, üreticinizden bir paket seçeneği seçmeniz gerekir. Teslimatınıza uyan bir paket seçin’s ihtiyaçları. Yapımcınız aracılığıyla sanat eserinizi sunmak için UPS ve Fedex gibi kurye şirketleriyle bağlantı kurabilirsiniz. Bu kurye şirketleri çoğu ambalaj türünü destekleyecek.

Sen’Paket türünü, ağırlığını ve boyutlarını seçmeniz gerekir. Bu genellikle müşterinizin ödeme sayfasında ücretlendirilmesini belirler.

İnşaatçınıza danışın’s müşteri desteği eğer’işiniz için hangi ambalajın doğru olduğundan emin olun.

Ambalajla ilgilenilirse nasıl olacağını hayal edin. Zamanınızı daha fazla tutkunuza harcayabilirsiniz: sanat eseriniz.

Artık hayal değil!

Farklı inşaatçılar, diğer şirketlerle entegrasyon yoluyla farklı nakliye özelliklerinin kilidini açar.

Örneğin, Wix Art Store sizin için tüm nakliye, paketleme ve ödeme işlemlerini gerçekleştirecektir. Squarespace mağazanızı ShipStation’a bağlayarak, resminizi sizin için paketleyecek ve depolayacak yerine getirme hizmetleriyle çalışabilirsiniz. Daha sonra, siparişler akmaya başladığında gönderiyi ele alacaklar!

İzin Vermek’Bazı genel kuralların paketini açın:

 • Baskılar ve posterler için, sen’En iyi karton posta tüpleri ile kapalı
 • Daha küçük baskılar sert karton posta zarflarında sevk edilebilir
 • Baskıları koruyun dolgu veya kabarcık mailler ile ambalajın içinde.

Üst uç: Nakliye resimlerinde maliyeti azaltmak için, tuvali söküp sökemeyeceğinize bakın, bir tüpe yuvarlayın ve gönderin. Bu müşteriler için navlun maliyetlerini düşürebilir. Müşteri daha sonra tuvalin yerel olarak kısıtlanmasını sağlayabilir.

Wix artwork ürün sayfasını yükleResminizi Wix gibi inşaatçılara yüklemek çok basittir. Onlara başlıklar ve fiyat etiketleri verebilirsiniz.

Gönderimi Ayarlama

Ambalajı ayıkladıktan sonraki adım nakliye ayarlarınızı yapmaktır.

Bunu yapmak için şuraya gitmeniz gerekir: ‘Nakliye’ inşaatçı bölümü’s gösterge tablosu.
Anahtar, sanat mağazanıza uygun gönderim ayarlarını bulmaktır. Fedex ve UPS gibi en iyi kurye şirketleriyle ortaklık kurabilir ve gönderim seçeneklerinizi genişletmek için üçüncü taraf hizmetlerle entegre edebilirsiniz.

Sanatınızı göndermeye başlamak için bir paket boyutu ve bir başlangıç ​​adresi girmeniz gerekir. Bir sanat adresi, sanatınızı şu adresten gönderirseniz özellikle önemlidir:’Stüdyonuz, ofisiniz veya eviniz değil. Bu, tüm vergilerinizin ve gönderim ücretlerinizin doğru olmasını sağlar.

Etiketleri yazdırmak ve fiyat teklifi almak için bir gönderim menşe adresine ihtiyacınız var.

Wix ve Squarespace gibi inşaatçılar, etkili sevkıyat kurulumunu çok kolay hale getirebilir. Resminizi müşterilere nasıl göndereceğinize ve nasıl şarj edeceğinize karar verirken parmaklarınızın ucunda birçok seçenek var..

Birkaç tanesini tanıtayım:

 • Sabit oranlı gönderim ücretleri: Tüm sanat eserlerinizin maliyeti aynıdır. El yapımı minyatürler gibi küçük paketlerde yüksek değerli sanat satıyorsanız çekici. Ya da sanat eseriniz aynı boyutta ve ağırlıktaysa.
 • Taşıyıcı Hesaplanan Nakliye: Gönderim maliyetleriniz Fedex ve UPS düzenlemelerine göre otomatik olarak hesaplanır. Her bir resmi girmelisiniz’s boyutu ve ağırlığı.
 • Ağırlığa bağlı olarak: Gönderim ücretleri ağırlığa göre değişir. Çok farklı ağırlıklardaki (bronz heykeller ve resimler gibi) sanat satıyorsanız bu kullanışlı.
 • Ertesi gün teslimat: ertesi gün teslimat büyük bir beraberliktir. Ödeyebileceğinizden emin olun!
 • Fiyatlar bölgeye göre değişir: müşterilere hangi bölgeye bağlı olarak farklı tutarlarda ödeme yaparsınız’-den.
 • Mağaza veya yerel karşılama: Bu seçeneği seviyorum. Yerel bir varlığınız varsa, müşterilerinizi sanat eseri almaya davet etmek kişisel bir ilişki kurmanın harika bir yoludur.

Çok farklı nakliye yöntemleri var, inşaatçınızla iletişime geçmenizi öneririz’s destek ekibi eğer’hangisinin ihtiyaçlarınız için doğru olduğundan emin olun.

Üst uç: müşteriler, özellikle sanat alıcıları, kişisel dokunuşa bayılırlar. Zamanınız varsa, her teslimata siparişleri için teşekkür eden bir not ekleyin.

Weebly Nakliye Ödeme SayfasıMüşterileriniz, ödeme sayfasına ulaştıklarında farklı gönderim seçeneklerinden birini seçebileceklerdir 13

Sigorta! Sanat Eserinizi Felaketten Koruyun

Sanatınızı çevrimiçi satmaya başlamadan önce,’doğru sigortayı aldım.

Sanatınızı doğru sigorta olmadan çevrimiçi olarak satmak, kışın en iyi takımınızı giymek gibi ama şemsiye almayı unutmak gibidir. Yağmur yağarsa elbisen mahvolur.

FedEx ve UPS gibi taşıyıcılar, çoğu pakette sınırlı sigorta sunacaktır. Örneğin UPS, beyan edilen değeri olmayan yerel paketler için 100 dolara kadar hasardan sorumludur. Resminiz bunu aşarsa, gönderiyi ayarlarken değeri girmeniz gerekir.

Her kuryenin spesifik kapsam maliyetlerini ve sınırlamalarını inceleyin’s sigorta kapsamı. Sanatınız ne kadar değerli olursa, sigortanız o kadar iyi olmalıdır.

Eğer inşaatçı ile kontrol’hiç şüphem yok.

14

Copycats Hakkında Ne Yapmalı?

Çevrimiçi sanat satmaya karar verdiğinizde intihal riski vardır.

İnternet Vahşi Batı’dan uzak, ama’sanatçıların yeniden iş yapması alışılmadık değil.

Umarım yapmadığından emin olabiliriz’sana olmadı.

Orada olmamasından daha sık’intihal için masum bir açıklama. Sitenize gelen bir ziyaretçi işinizi gerçekten sevebilir ve başka bir yere göndermek isteyebilir.

Galerinizde bir ‘Bize Ulaşın’ e-postanızı ve telefon numaranızı içeren sayfa. Hayranlara doğrudan sizinle iletişim kurma şansı verin. Serbest tanıtım yapılmasına yol açabilir!

Bununla birlikte, haklarınızı savunmaya hazır olmanız gerekir. Web sitesi oluşturucuları size burada yardımcı olabilir.

Resimlerinizi özelleştirilmiş bir filigranla koruyabilirsiniz. Filigranınızı zevkle eklerseniz, markanızı gerçekten geliştirebilirler. Birisi resminizi ekran görüntüsü alırsa, filigranınız ve markanız hala görünür olacaktır.

Görüntü boyutlarınızı düşük tutmak intihalcileri caydırmaya da yardımcı olur. 1500 ila 2500 piksel genişliğinde ve 500 KB’den daha küçük boyutlu görüntülerin yazdırılması daha az kolaydır. Tabii ki, sanatınızı göstermek için yüksek çözünürlüklü görüntüler kullanmanız gerekir. Ama bir denge kurmaya çalışın!

Sen ne zaman’Birinin resminizi kaldırdığını buldunuz, kendinizle iletişime geçerek başlayın. Orijinal sanatçı olduğunuzu ve’çalışmalarınızı izinsiz kullanıyorsunuz. Yasal işlem yapmayı düşünmeden önce bir takip e-postası gönderin.

Sonuç olarak: sanatçı olarak haklarınız var. Eğer seni düşünüyorsan’intihal kurbanı olduysanız, bir telif hakkı avukatıyla görüşme hakkınız vardır..

15

Sanat Mağazanızı Tanıtın

“Sanatınızı çevrimiçi satmanın en zor zorluklarından biri, doğru insanların onu görmesini sağlamaktır”.

Don’t Sevgiyle yarattığınız eserlerin internetin göz ardı edilen bir köşesinde dosyalanmasına izin verin.

Bunun bir kısmı SEO’ya (veya web sitenizin çevrimiçi görünürlük için ne kadar iyi optimize edildiğine) bağlıdır. Ancak sanat mağazanızı aktif olarak tanıtabilirsiniz.

Önerilen yapımcılarımız, pazarlamanızı artırmak için farklı araçlarla entegre olmanıza yardımcı olur.

İşte deneyebileceğiniz bazı hızlı teknikler:

Eposta pazarlama

Çevrimiçi galerinizi MailChimp gibi bir e-posta platformuna bağlayın.

Müşterilerinize ve hayranlarınıza e-posta göndermek, kişisel bir ilişki kurmanın harika bir yoludur. Satışları tanıtabilir, pop-up etkinliklerin reklamını yapabilir ve yeni resimler paylaşabilirsiniz.

Galerinize abone ol düğmesi ekleyerek başlayın. Bunu, inşaatçıdaki bir düğmeye tıklayarak yapabilirsiniz’s app store.

Abone listeniz büyüdükçe, müşterileriniz hakkında daha fazla bilgi toplayacaksınız. Bu, hedefli kampanyalar göndermenizi sağlar. Örneğin, bir müşterinin yağlı boya tablolarla ilgilendiğini biliyorsanız, onlara en iyi yağlı boya tablolarınızla özel bir e-posta gönderebilirsiniz. Müşteri çok kişisel bir e-posta alır. Satış yapma şansınızı artırırsınız.

O’bir kazan-kazan.

İnşaatçılarınıza gidin’ e-posta pazarlama entegrasyonlarının seçimine göz atmak için uygulama mağazası.

Sizi doğru yönde göstereyim:

 • Wix App Store
 • Kare Alanı Entegrasyonları
 • Weebly Uygulama Merkezi

Sosyal medya

“Sosyal medya sanatçılar için giderek daha önemli hale geliyor. Öyle ki, galerilerin% 91’i sanatlarını tanıtmak için aktif olarak sosyal medya kullanıyor, (Hiscox).

Neyse ki, mağaza üreticileri çevrimiçi galerinizi sosyal medya platformlarına bağlamanızı kolaylaştırıyor.

Facebook, Flickr ve Pinterest’te denemeler yapın. Galeri satışları için Facebook’ta etkinlik oluşturun.

Sosyal medya üzerinden diğer sanatçılarla etkileşime geçin ve sanat hakkındaki görüşlerinizi düzenli olarak paylaşın. Doğru konuşmaların bir parçası olun.

Facebook ve Twitter’ın 2016’daki iki baskın kanal olmasına rağmen, Instagram’ın büyüyen güç olduğunu unutmayın.. Galerilerin% 57’si, farkındalığı artırma konusunda Instagram’ı en etkili bulduklarını söylüyor. (Hiscox).

Tıpkı e-posta entegrasyonu gibi, sosyal medya eklentilerini de oluşturucunuzda bulabilirsiniz’s app store.

Blog oluşturun

“Bu en kolay pazarlama şeklidir. Gerçekten yapmadığınız sürece’Boş vaktiniz yok, bunu yapmalısınız!”

Çevrimiçi galerinize yeni bir sayfa ekleyerek blog yazmaya başlayın. Blogunuzu oluşturduktan sonra tutkunuz hakkında yazmaya başlayın.

Bu, sanatınızı çevrimiçi satmanıza nasıl yardımcı olacak??

Hikayenizi anlatmak müşterilerinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Müşteriler sizinle ne kadar bağlantı kurabileceklerini hissederlerse,.

Oluşturucular, blogunuzu sosyal medyada tanıtmak için kolay düzenleme sistemleri ve araçları sağlar. Özellikle Google yeni içerikleri sever ve sitenizi tercih ederse’düzenli olarak güncellendi.

Onlar’Başarılı bir blog çalıştırmak için tek adres.

kareler blog sayfasıBlogunuzda yeni bir koleksiyon tanıtabilir ve arkasındaki ilhamı açıklayabilirsiniz. Bu, müşterilerinizle gerçek bir bağlantı sağlar. 16

Çevrimdışı v Çevrimiçi: Bir Pop-up Mağaza düşünün

Çevrimiçi sanat satmak, çevrimdışı çabaların yerini ALMAMALIDIR. Bir galeri yönetirseniz, şovlarda sergilerseniz veya yerel kafelerde veya restoranlarda sanat satarsanız, yapmaya devam edin.

Eğer yapmazsan’t, şimdi’s başlamak için mükemmel zaman.

Sizin çevrimdışı ve internet üzerinden satış ayrı olmamalıdır. Onları sol ve sağ eliniz olarak düşünün. Her ikisi de çalışmanızı tanıtmak ve müşteri bulmak için birlikte çalışıyor olmalıdır.

Bu, çevrimiçi sanat satma konusunda bir rehber olduğundan,’tonlarca ayrıntıya girme…

Ancak hemen denemeye başlayabileceğiniz bir veya iki tekniğe değineceğiz:

 • Bir galeriyle ortak olun – galeriyi kontrol et’sosyal medya hesabının boyutu ve sanatsal odak noktası hakkında fikir sahibi olmak. Yaptıkları işinizle uyumluysa, neden bir ilişki kurmuyorsunuz? Onlara sosyal medya üzerinden değil, profesyonel bir e-posta ile ulaşın.
 • Pop-up mağazası – bu bir yerel sanata sormak kadar basit olabilir & bir hafta boyunca dükkan kurmanıza izin vermek için el sanatları mağazası. Ayrıca yerel kahve dükkanlarından veya yemek yiyenlerden çalışmalarınızı duvarlarına asmasını isteyebilirsiniz.
 • Stüdyonuzu halka aç – bir stüdyoda çalışıyorsanız, kapılarınızı açın ve insanları davet edin. Etkinliği yerel barlarda ve kafelerde ve elbette yeni çevrimiçi galerinizde tanıtın.

Hatırlamanız gereken bir şey: fiyatlarınızın web sitenizdeki fiyatların aynı olduğundan emin olun. Müşteriler, çevrimiçi galerinize giriş yaparlar ve sanatı kendileri gördüklerinde farklı fiyatlar bulurlarsa kandırılırlar.

Wix sanatçı şablonu ana sayfasıYeni web sitenizdeki herhangi bir gerçek hayat sergisini veya açılır galeriyi ilan edebilirsiniz.’s ana sayfası 17

Sonuç – Sanatınızı Çevrimiçi Satmaya Başlama Zamanı!

“Çevrimiçi sanat satmak artık ne kadar büyük ya da küçük ya da teknolojiden ne kadar emin olursa olsun tüm sanatçılar için mümkün”.

Sanatınızı dünyaya sergilemek için çevrimiçi bir galeri oluşturabilirsiniz. Bunun ötesinde, sanatınızı galeriniz aracılığıyla çevrimiçi satabilirsiniz.

Bunu yapmanın en kolay yolu, bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için ihtiyacınız olan işlevselliği sağlayan bir oluşturucu kullanmaktır.

Bu konuda hiçbir kuşkunuz olmasın:’ressamım.

“Bugün içinde’sanat pazarı, web sitesi olmayan bir sanatçı yelkensiz bir tekne gibi olurdu. Etrafta yüzebilirsin, ama sen’kendinize en iyi ilerleme şansını vermiyorsunuz.”

Web sitesi oluşturucular’ e-ticaret işlevselliği, web sitenizin gelir elde edebileceği anlamına gelir.

Bu kılavuzda,’çevrimiçi sanat satmanın bazı önemli yönlerini açıkladık.

Şimdi sen’Ürünlerinizi nasıl ekleyeceğinizi, ödemeleri ayarlayacağınızı, gönderimi ve geri kalanını nasıl sıralayacağınızı bileceksiniz!

Bu, galeriye son rötuşları koyduğunuz ve sipariş almaya başladığınız bölümdür.!

Sadece özetlemek gerekirse…

Online Sanat Satmanın En İyi Yolu

Çevrimiçi sanat satmak için ilk üç inşaatçımız:

 1. Wix
 2. Squarespace
 3. Weebly

Wix, harika e-ticaret işlevlerini bir dizi şablonla birleştirdiği için. O’kullanımı çok basit ve sezgisel.

Önerilen inşaatçılarımızdan herhangi biri, mağazanızı çalıştırmanın tüm teknik yönlerine dikkat ettikleri için sizi halledecektir. Sen yapma’Çevrimiçi galerinizi çalışır durumda tutmak için geliştiriciler veya tasarımcılar kiralamanız veya kodu kendiniz öğrenmeniz gerekmez.

Hangisini kullanmanın en kolay olduğunu bulmak için her bir üreticinin sunduğu ücretsiz denemeleri kullanın.

Picasso’nun dediği gibi, “Eylem, tüm başarının temel anahtarıdır”.

Öyleyse neden bekleyin, harekete geçin ve sanatınızı bugün çevrimiçi olarak satın!

Üste git

Bu Kılavuzu Yararlı Bulun?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map