11 ספקי אירוח PHP הטובים ביותר

Contents

כיצד לבחור את ספק האירוח הטוב ביותר עבור PHP לאתר שלך

PHP היא שפת סקריפט פופולרית בצד השרת, כלומר קוד PHP מופעל בשרת ולא בדפדפן. אירוח PHP ניתן להרחבה, להתאמה אישית, ומעולה ליצירת דפים דינמיים כמו עגלות קניות או מסכי כניסה.


ניתן לפרש סקריפטים של PHP רק בשרת עם התקנת PHP, כך שאם אתה רוצה ליהנות מהיתרונות של אירוח PHP, אתה’עלי לבחור מארח אינטרנט שתומך בו.

11 ספקי אירוח PHP המובילים

 1. Bluehost – ספק אירוח PHP הכולל הטוב ביותר.
 2. HostGator – הכי טוב למשך זמן עבודה.
 3. בתנועה – הטוב ביותר לאירוח PHP מאובטח.
 4. A2 אירוח – הכי טוב לתמיכה ב- PHP אירוח.
 5. SiteGround – הטוב ביותר עבור תכונות PHP.
 6. קדימה אבא – הכי טוב לעצמאיים.
 7. הוסטינגר – הכי טוב במחיר משתלם.
 8. iPage – הטוב ביותר עבור עדכוני PHP.
 9. DreamHost – הטוב ביותר עבור שטח אחסון.
 10. מנוע WP – הכי טוב למדרגיות.
 11. HostPapa – הכי טוב לליווי מקוון.

אנחנו’ביצענו מחקר מקיף על ספקי האירוח המובילים התומכים ב- PHP, ודורגו כל ספק’הביצועים במספר תחומים, החל ממתן שעות עבודה ועד שירות לקוחות. מוכנים להתבונן מקרוב במה גורם לכל ספק להתבלט? לתת’מתחילים!

1

Bluehost

ספק אירוח PHP הכולל הטוב ביותר

תכונות עיקריות

מחיר התחלתי של PHP: 2.95 דולר לחודש
ערבות להחזר כספי? כן: 30 יום
זמן עבודה: 99.98%
גיבויים בחינם? כן

דף הבית של Bluehost

Bluehost תומך בגרסאות PHP 7.0 עד 7.3. אתה יכול להתאים אישית את הגרסה שלך באמצעות מטפלי PHP, ולהגדיר את הסביבה באמצעות php.ini. Bluehost מציעה גם מגוון תכונות שאינן מוגדרות ל- PHP. עיין בסקירה הכללית שלנו על Bluehost בהמשך:

תוכניות ותמחור

אירוח PHP ב- Bluehost’s תכניות משותפות מתחיל מ- $ 2.95 לחודש, וישנן ארבע תוכניות שונות לבחירה. הזול ביותר הוא התוכנית הבסיסית, הכוללת רוחב פס בלתי מדוד ואחסון SSD של 50 ג’יגה-בתים. תוכנית ה- Pro היא היקרה ביותר וכוללת רוחב פס בלתי מוגבל, אחסון SSD בלתי מוגבל וכתובת IP ייעודית.

תמיכה ב- Bluehost

Bluehost’לבסיס הידע שלה שורה של מאמרים מועילים בנושא אירוח PHP. שירותי העזרה והתמיכה הכללית שלו הם גם חזקים – תוכלו ליצור קשר עם הצוות 24/7 באמצעות טלפון וצ’אט חי.

Bluehost אבטחה

Bluehost כוללת גם אמצעי אבטחה נרחבים עם תוכניותיה, כגון SSL בחינם, גישה מאובטחת לפגזים והגנה מפני מתנקשים בספאם. כמובן שיש גם מאפייני אבטחה מתקדמים שתוכלו לשלם עליהם במיוחד – אך במדריך זה אנו’אני רק תכסה את תכונות האבטחה המצורפות לכל ספק’תוכניות.

גלה עוד

 • קרא את שלנו סקירה של למידע נוסף
 • למידע נוסף על עלויות אצלנו סקירת מחירים של Bluehost

2

HostGator

הכי טוב למשך זמן עבודה

תכונות עיקריות

מחיר התחלתי של PHP: $ 2.75 לחודש
ערבות להחזר כספי? כן: 45 יום
זמן עבודה: 99.99%
גיבויים בחינם? כן, שבועי

תצוגת דף הבית של

HostGator מציע אירוח PHP בתוכניות המשותפות שלה, והשרתים שלו כבר מוגדרים עם הגדרות PHP סטנדרטיות שמנהלי HostGator קבעו שהם האופטימליים ביותר. עם זאת, אתה תמיד יכול לעקוף את הגדרות ברירת המחדל על ידי יצירת קובץ PHP.ini משלך.

תוכניות ותמחור

HostGator’s תכניות משותפות מותאמים במיוחד עבור אירוח PHP, כאשר המחירים מתחילים החל מ- $ 2.75 לחודש.

תוכנית ההאצ’לינג כוללת תחום יחיד, רוחב פס בלתי מדוד ותחום חופשי. התוכנית העסקית כוללת דומיינים ללא הגבלה, רוחב פס בלתי מוגבל, כתובת IP ייעודית בחינם, כלי קידום אתרים בחינם ותחום חופשי.

תמיכה ב- HostGator

HostGator מציע בסיס ידע נרחב שניתן לחפש בו, כמו זה של Bluehost, כולל המון מידע על אירוח PHP. בנוסף, HostGator מציעה צ’אט חי ותמיכה טלפונית 24/7.

אבטחת HostGator

אז מה עם HostGator’אמצעי אבטחה? כל תוכנית מציעה תעודת SSL בחינם, וחשוב מכך, HostGator’מרכזי הנתונים של S מאפשרים הגנה מפני שיטפון כדי למנוע התקפות DDoS.

גלה עוד

 • למידע נוסף על ספק זה מאת שלנו סקירה של HostGator
 • קבל פירוט מעמיק של העלויות משלנו סקירת מחירים של HostGator

3

בתנועה

הכי טוב לאירוח PHP מאובטח

תכונות עיקריות

מחיר התחלתי של PHP: 6.39 $ לחודש
ערבות להחזר כספי? כן: 90 יום
זמן עבודה: 99.97%
גיבויים בחינם? כן

הרגש php הביתה

בתנועה’תוכניות PHP מתחזקות על ידי כלי suPHP שמבצע סקריפטים של PHP עם הרשאות בעליהם. במילים אחרות, תכונות suPHP הופכות את אירוח האינטרנט שלך לבטוח יותר.

InMotion מספקת גם שפע של תכונות אחרות שאינן PHP ספציפיות’אני אסביר תחת “תוכניות ותמחור.” אבל ראשית, התבונן בסיכום התמונות שלנו של InMotion:

תוכניות ותמחור

בתנועה’s תכניות משותפות התחל מ- 6.39 $ לחודש. בנוסף לתמיכה באירוח PHP, כל תוכנית כוללת העברות אתרים בחינם, גיבוי נתונים מתוזמן וכונני SSD (בחינם במצב מוצק)..

תמיכה ב- InMotion

InMotion מציעה תמיכה טלפונית וצ’אט חי 24 שעות ביממה, כמו גם בסיס ידע לחיפוש במרכז התמיכה עם מעל 5,000 מאמרים.

InMotion אבטחה

מבחינת האבטחה, InMotion כוללת SSL חינם, גישה מאובטחת על מעטפת והגנה מפני התקפות DDoS. ספק זה כולל גם הגנת HotLink למניעת רוחב פס גנוב.

גלה עוד

 • למידע נוסף עם שלנו סקירת InMotion
 • ראו כיצד מארחי PHP # 1 ו- # 3 עולים באופן כללי אצלנו InMotion לעומת Bluehost השוואה כללית

4

A2 אירוח

הכי טוב לתמיכה באירוח PHP

תכונות עיקריות

מחיר התחלתי של PHP: 3.92 $ לחודש
ערבות להחזר כספי? כן: בכל עת
זמן עבודה: 99.95%
גיבויים בחינם? כן

a2 php הביתה

אירוח A2 מאפשר לך לבחור בין הגרסאות הרבות והשונות של PHP המוצעות, כאשר האחרונה היא PHP 7.4. גרסאות אחרות המסופקות על ידי A2 Hosting כוללות 7.0 עד 7.3. בדוק מה עוד הספק הזה יכול לעשות:

תוכניות ותמחור

A2 Hosting מציעה אירוח אתרים ב- PHP על שלושת הדברים תכניות משותפות: לייט, סוויפט וטורבו. התוכניות המשותפות מתחילות החל מ- 3.92 $ לחודש. בסוף הזול של הספקטרום הזה, תוכנית לייט נהדרת לאלה שרק מתחילים, בעוד שתוכנית הטורבו פועלת מהר מאוד והיא נהדרת לאתרים עם הרבה קבצים ותוכן..

כל A2’התוכניות המשותפות מציעות אחסון והעברה של SSD ללא הגבלה, העברת אתרים בחינם ולוח הבקרה הפופולרי של cPanel.

תמיכת אירוח A2

A2 אירוח’צוות התמיכה בלקוחות – המכונה גם צוות גורו – זמין 24/7 באמצעות טלפון וצ’אט חי. אתה יכול גם להגיש כרטיסי דוא”ל עם בקשות עזרה. A2 אירוח’מרכז הידע שניתן לחפש בו הוא חזק באותה מידה כמו אלה של מתחרותיה, ותוכלו למצוא שם המון מאמרים בנושאים הקשורים ל- PHP..

A2 אירוח אבטחה

A2 Hosting הטמיעה גם יוזמת אבטחה תמידית פנימית כדי לשמור על בטיחות אתרי האינטרנט שלה, הכוללת:

 • הגנת HackScan
 • חומת אש אירוח כפול
 • התקשות שרתים
 • הגנה מפני התקפות DDoS מחוזקת

גלה עוד

 • קרא את שלנו סקירת A2 אירוח ללמוד ‘יותר
 • כמה זה עלות לארח אתר? אנחנו’פירקנו את התקציב הכללי

5

SiteGround

הכי טוב עבור תכונות PHP

תכונות עיקריות

מחיר התחלתי של PHP: 0.33 $ לחודש
ערבות להחזר כספי? כן: 30 יום
זמן עבודה: 99.98%
גיבויים בחינם? כן

אתר PHP ביתי

SiteGround’s אירוח PHP מתחיל במחיר מדהים של 33 סנט לחודש, ובמחיר הזה אתה’יהיה לי גישה לגרסאות 7.0 עד 7.4. SiteGround מתגאה בהוצאות להורג המאובטחות ביותר של PHP ועדכוני PHP אוטומטיים שלה, ואתה יכול גם להרגיש טוב עם ספק זה אם אתה’אני מנסה להפוך לירוק: SiteGround מציע התאמה של 100% אנרגיה מתחדשת בתוכניות PHP המשותפות שלה.

תוכניות ותמחור

SiteGround מציע אירוח PHP על כל שלו תכניות משותפות. תוכנית StartUp היא (בבירור) הזולה ביותר ב $ 0.33 לחודש, ואחריה תוכנית GrowBig במחיר של 5.95 $ לחודש, ולבסוף תוכנית GoGeek ב $ 11.95 לחודש..

עולה על מחירי היכרות: זה’זה לא סוד בענף האירוח שרוב הספקים אוהבים להציע מחירים נמוכים בהרבה בשנה הראשונה. אבל חשבנו שאנחנו’אני מזכיר לך את מחירי היכרות זמניים, מכיוון ש- $ 0.33 לחודש נראים כמו עסקה כל כך טובה. מדובר בעסקה טובה – רק קחו בחשבון שתוכנית StartUp עולה ל- 11.95 $ לחודש עם חידוש! באופן דומה, תוכנית GoGeek קופצת מ- $ 11.95 לחודש ל- $ 34.95 לחודש.

כל SiteGround’התוכניות המשותפות כוללות העברת נתונים בלתי מוגנת ודומיינים תת-מוגנים וחונים ללא הגבלה. בנוסף, פירוט האחסון של SSD בין תוכניות הוא 10 ג’יגה-בייט ב- StartUp, 20 ג’יגה-בייט בגדול ביג ו- 30 ג’יגה-בייט ב- GoGeek.

תמיכה ב- SiteGround

בנוסף לתמיכה טלפונית וצ’ט חי 24/7 ובסיס ידע משלה, SiteGround מציע גם הדרכות ייעודיות למשימות וכלים שונים, שיעזרו לכם לקחת את האתר שלכם לשלב הבא..

אבטחת אתר

SiteGround’אמצעי האבטחה כוללים ניטור SSL חינם ושרתים 24/7. SiteGround מריץ גם מערכת למניעת חדירות, שיכולה לזהות כל משתמש המנסה לכפות את הסיסמאות שלך ואז להשבית במהירות את הגישה לתוקף.’כתובת IP של.

גלה עוד

 • שלנו סקירת אתר ייתן לך את כל הפרטים אודות ספק זה
 • התחל לתכנן את התקציב שלך במלואו סקירת מחירים של אתר Siteround

6

קדימה אבא

הכי טוב לעצמאיים

תכונות עיקריות

מחיר התחלתי של PHP: $ 3.99 לחודש
ערבות להחזר כספי? לא
זמן עבודה: 99.97%
גיבויים בחינם? כן

תצוגת דף הבית של גודאדי

GoDaddy אכן מציע אירוח PHP – אבל אם אתה’אתה מחפש עזרה ותמיכה ייעודיים, יתכן שזה לא הספק בשבילך. חיפוש אחר “PHP” במרכז הידע של GoDaddy מחזיר 102 תוצאות, אך יש מעט בדרך להדרכה ישירה. עם זאת, אם אתה’אם אתה מקודד שמספק את עצמך, לא אכפת לך!

תוכניות ותמחור

קדימה אבא’לינוקס תכניות משותפות התחל מ- $ 3.99 לחודש. כל התוכניות כוללות התקנות אפליקציה בלחיצה אחת, אחסון מסדי נתונים של MySQL בנפח 1GB ורוחב פס בלתי מוגדר. התוכנית האולטימטיבית היא GoDaddy’התוכנית המשותפת היקרה ביותר, והיא כוללת גם עיבוד 2X וזיכרון עיבוד, DNS פרמיום בחינם ומסדי נתונים ללא הגבלה.

תמיכה ב- GoDaddy

GoDaddy מציע מרכז ידע לחיפוש ותמיכה טלפונית 24/7, כך שחבר צוות תמיד זמין לעזור. קדימה אבא’פונקציית הצ’אט החיה זמינה גם בימים שני עד שישי בין השעות 5 בבוקר עד 18:00 בערב.

GoDaddy אבטחה

כל תוכניות GoDaddy כוללות גם ניטור אבטחה 24/7 והגנת DDoS למניעת התקפות.

גלה עוד

 • קרא את שלנו סקירה של GoDaddy Hosting למידע נוסף
 • למידע נוסף עם שלנו סקירת מחירים של אירוח GoDaddy

ז

הוסטינגר

הכי טוב לזול

תכונות עיקריות

מחיר התחלתי של PHP: $ 0.99 לחודש
ערבות להחזר כספי? כן: 30 יום
זמן עבודה: 99.90%
גיבויים בחינם? כן: שבועי

hostinger php הביתה

הוסטינגר’תוכניות PHP מציעות שילוב Git לפריסת יישומים, בקרת גרסאות כדי לאפשר לך לעבור בין גרסאות PHP 5.2 עד 7.4, ושמור במטמון בצד השרת כדי להגדיל את מהירות העמוד. בדוק כיצד הצליח Hostinger בקטגוריות המחקר שלנו:

תוכניות ותמחור

Hostinger מציע אירוח PHP על כל שלו תכניות משותפות, שמתחילים ב- $ 0.99 לחודש. התוכנית הזולה ביותר היא תוכנית יחיד PHP הכוללת רוחב פס של 100 ג’יגה-בייט וכוח עיבוד 1X וזיכרון. בצד השני של הספקטרום, תוכנית PHP עסקית כוללת רוחב פס בלתי מוגבל, כוח עיבוד 4X וזיכרון וגיבויים יומיים..

תמיכה בהוסטינגר

לתת’קודם כל מבהיר דבר אחד: הוסטינגר לא עושה’כרגע אני לא מציע תמיכה טלפונית. זה יכול להיות מתסכל עבור חלק, אבל Hostinger’די בתמיכה בדוא”ל, בכרטיסים ובצ’אט חי 24/7 בכדי לפצות על זה ואז קצת. הוסטינגר מספקת גם בסיס ידע וספריה של הדרכות בכל מיני נושאים, כך שתוכלו ללמוד בזמן שנוח לכם.

הוסטינגר אבטחה

הוסטינגר מציעה תעודת SSL בחינם בתכנית PHP העסקית שלה, אך אלה שבתוכניות המשותפות של Single ו- Premium יצטרכו לרכוש אישור SSL בנפרד. עם זאת, הוסטינגר’שרתי s גם משתמשים במודולי אבטחה מתקדמים כמו Suhosin PHP התקשות והגנת PHP open_basedir כדי להבטיח רמה גבוהה של אבטחה.

גלה עוד

 • קרא את שלנו סקירה של הוסטינגר למידע נוסף
 • עיין ברשימה הכוללת שלנו של מארחי האינטרנט הזולים הטובים ביותר

8

iPage

הכי מתאים לעדכוני PHP

תכונות עיקריות

מחיר התחלתי של PHP: $ 1.99 לחודש
ערבות להחזר כספי? כן: 30 יום
זמן עבודה: 99.98%
גיבויים בחינם? כן

iPage

iPage מאפשרת לך לעבור בקלות בין גרסאות PHP, המסייעות בעת הניווט בעולם המהדורות החדשות המתמדות. iPage מבצעת גם עדכוני PHP אוטומטית מטעמי נוחות. אתה יכול גם לשנות את קובץ php.ini, כדי לשלוט יותר על אופן הפעלת קוד PHP בחשבון iPage שלך.

תוכניות ותמחור

iPage הוא ייחודי בכך שהוא מציע “מידה אחת מתאימה לכולם” אירוח משותף תכנית עבור $ 1.99 לחודש. בזמן שאתה לא’אין לי ברירה רבה בעניין, כל הבסיסים של תוכנית אירוח משותפת מכוסים, כולל שטח דיסק בלתי מוגבל, רוחב פס ניתן להרחבה ודומיין חופשי בשנה הראשונה.

תמיכה ב- iPage

צוות iPage נמצא תמיד בסיוע באמצעות תמיכה טלפונית וצ’אט חי 24/7, בתוספת מערכת כרטיסים ובסיס ידע נרחב לחיפוש. יש רק 39 תוצאות עבור שאילתות PHP בבסיס הידע של iPage, אך אם השאלה שלך איננה’לא ענית שם, אתה יכול להיות סמוך ובטוח בידיעה שהצוות עומד לרשותך כדי לעזור לך.

iPage אבטחה

תוכניות iPage מגיעות עם ניטור רשת 24/7, בתוספת חבילת אבטחה משופרת בשווי 100 דולר ללא עלות.

גלה עוד

 • קרא את שלנו סקירה של iPage למידע נוסף
 • ראה כיצד iPage עולה בדירוג שלנו ב- 8 שירותי אירוח משותפים הטובים ביותר

9

DreamHost

הכי טוב עבור שטח אחסון

תכונות עיקריות

מחיר התחלתי של PHP: 2.59 דולר לחודש
ערבות להחזר כספי? כן: 97 יום
זמן עבודה: 99.95%
גיבויים בחינם? כן

תצוגת דף הבית של dreamhost

DreamHost תומך בגרסאות PHP גרסאות 7.2, 7.3 ו- 7.4. נכון לעכשיו, כשאתה מוסיף תחום חדש בחלונית DreamHost שלך, PHP 7.3 נבחר כברירת מחדל. DreamHost מציע אירוח PHP בתוכניות המשותפות שלה.

תוכניות ותמחור

DreamHost מציע שניים תכניות משותפות: Starter Shared במחיר של $ 2.59 לחודש, ו- Shared Unlimited עבור $ 3.95 לחודש. שתי התוכניות כוללות תחום חופשי, תנועה בלתי מוגבלת ואחסון SSD. התוכנית Shared Unlimited המעט יקרה יותר מציעה גם כתובות דוא”ל בלתי מוגבלות שמסתיימות ב- @domain.

תמיכה ב- DreamHost

DreamHost מאפשר לך להגיש פניות תמיכה דיגיטליות ומציע התקשרות חוזרת בתגובה. עם זאת, אתה יכול’לא להתקשר ל- DreamHost ישירות בטלפון, מה שיכול להיות מסעיר את חלקם. עם זאת, אתה עדיין יכול לקבל תשובה בטלפון לשאלות שלך אם כן’אני אוהב אחד. בנוסף, DreamHost מציע צ’אט חי בשעות 5:30 בבוקר ועד 21:30 בערב PST, כרטיסי דוא”ל 24/7 ובסיס ידע לחיפוש.

DreamHost אבטחה

DreamHost’אמצעי האבטחה כוללים:

 • SSL חינם
 • מסיר תוכנות זדוניות
 • פרטיות התחום
 • חומות אש של יישומי אינטרנט

בקיצור, כל תוכנית DreamHost עובדת קשה כדי להגן על אתר האינטרנט שלך מפני התקפות.

גלה עוד

 • קרא את שלנו סקירה של DreamHost למידע נוסף
 • קבל פירוט עלויות מלא אצלנו סקירת מחירים של DreamHost

10

מנוע WP

הכי טוב למדרגיות

תכונות עיקריות

מחיר התחלתי של PHP: 25.00 $ לחודש
ערבות להחזר כספי? כן: 30 יום
זמן עבודה: 99.98%
גיבויים בחינם? כן

מנוע wp

מנוע WP הוא ייחודי מכיוון שהוא מתייחס באופן ספציפי למשתמשים בוורדפרס, ומציע את המדרגיות שאתרים מסחריים נוספים זקוקים להם. אין תוכנית WP Engine אמיתית שמתאימה לאתרים אישיים או לאתרי עסקים קטנים מאוד, אך עבור מרבית האתרים העסקיים והמסחריים, WP Engine הוא כלי נהדר להניע צמיחה..

תוכניות ותמחור

WP Engine מציע שלושה תוכניות אירוח של וורדפרס: התחל (25.00 $ לחודש), צמיחה (95.83 $ לחודש) וסולם גודל (241.67 $ לחודש). תוכניות הצמיחה והקנה מידה יקרות משמעותית, ואם אתה’הם מארחים אתר מאסיבי, הם’שווה לשקול.

עם זאת, רובנו נתמקד בתוכנית ההפעלה הזולה יותר. זה יכול להכיל עד 25,000 ביקורים בחודש, וכולל:

 • אחסון מקומי של 10 ג’יגה-בתים
 • רוחב פס חודשי של 50 ג’יגה-בתים

תמיכה במנועי WP

מנוע WP’מרכז הפתרונות מציע ייעוץ חינוכי לשיפור האתר שלך. WP Engine מציע תמיכה 24 שעות ביממה באמצעות טלפון, דוא”ל וצ’אט חי, אם כי עליך להיות מחובר לחשבונך כדי לגשת אליו.

WP מנוע אבטחה

מנוע WP’אמצעי האבטחה כוללים חומת אש קניינית שמכוונת אוטומטית תנועה טובה לעומת תעבורה רעה או זדונית, ובנוסף הגנת כתיבת דיסק על מנת למנוע מקוד זדוני להטביע את עצמו באתר – שניהם אמצעים מעמיקים לשמירה על בטיחות האתר שלך.

גלה עוד

 • בדוק את שלנו סקירת מנוע WP ללמוד ‘יותר
 • התחל לתקצב עם שלנו סקירת מחירים של מנוע WP

11

HostPapa

הכי טוב לליווי מקוון

תכונות עיקריות

מחיר התחלתי של PHP: 3.95 $ לחודש
ערבות להחזר כספי? כן: 30 יום
זמן עבודה: 99.98%
גיבויים בחינם? כן

hostpapa php הביתה

HostPapa מציעה שרתים מותאמים אישית PHP עם תמיכה רחבה במסד נתונים. עדיף, בסיס הידע הדיגיטלי שלה הוא בית לשלל הדרכות מועילות בנושא אירוח PHP. עיין בסקירה הכללית שלנו על HostPapa להלן:

תוכניות ותמחור

HostPapa’s אירוח PHP משותף התוכניות מתחילות החל מ- $ 3.95 לחודש וכוללות רישום תחום חינם ורוחב פס בלתי מוגדר. התוכנית הזולה ביותר היא תוכנית Starter, המציעה אחסון SSD של 100 ג’יגה-בייט, בעוד שתוכניות ה- Business ו- Business Pro שניהם מציעים אחסון SSD בלתי מוגבל..

תמיכה ב- HostPapa

HostPapa’בסיס הידע שניתן לחפש בו כולל מספר מאמרים בנושאי PHP – ולמעשה כל נושא אחר. בסיס הידע כולל גם פורום קהילתי, בו הלקוחות יכולים לעזור לענות זה לזה’שאלות. HostPapa מציעה גם צ’אט חי ותמיכה טלפונית 24/7, כך שתוכל לענות ישירות על ידי הצוות שלך.

HostPapa אבטחה

מבחינת האבטחה, כל HostPapa’התוכניות של התוכנית מצוידות היטב במניעת התקפות SSL, DDoS בחינם, וחומת האש של יישומי האינטרנט ModSecurity בחינם.

גלה עוד

 • קרא את שלנו סקירה של HostPapa למידע נוסף
 • בדוק את הדירוג שלנו של ספקי האירוח הטובים ביותר בלינוקס

ספקי ה- PHP הטובים ביותר: מחשבות סופיות

שם’אין מחסור באפשרויות בכל הקשור למארחי PHP חזקים, אך ההחלטה בסופו של דבר מסתכמת במה שאתה מעריך ביותר בספק. לסיכום, אלה הם 11 הראשונים, יחד עם התכונות המובילות שלהם:

ספקי אירוח PHP הטובים ביותר

 1. Bluehost – ספק אירוח PHP הכולל הטוב ביותר ($ 2.95 לחודש).
 2. HostGator – הטוב ביותר עבור זמן פעולה (2.75 $ לחודש).
 3. בתנועה – הטוב ביותר לאירוח PHP מאובטח (6.39 $ לחודש).
 4. A2 אירוח – הטוב ביותר לתמיכה באירוח PHP (3.92 $ לחודש).
 5. SiteGround – הטוב ביותר עבור תכונות PHP ($ 0.33 לחודש).
 6. קדימה אבא – הטוב ביותר עבור עצמאים ($ 3.99 לחודש).
 7. הוסטינגר – הכי משתלמים ($ 0.99 לחודש).
 8. iPage – הטוב ביותר עבור עדכוני PHP ($ 1.99 לחודש).
 9. DreamHost – הטוב ביותר עבור שטח אחסון ($ 2.59 לחודש).
 10. מנוע WP – הטוב ביותר למדרגיות (25.00 $ לחודש).
 11. HostPapa – הכי טוב להכוונה מקוונת ($ 3.95 לחודש).

אנחנו’יש לנו מסקנה זו לאחר שבועות של חקר ספקי האירוח הטובים ביותר, ואנחנו יודעים שאחד ממארחי האינטרנט האלה יכול לעשות עבודה נהדרת. אבל מה בדיוק אתה מחפש?

אם זמן העבודה בראש סדר העדיפויות שלך, אנו ממליצים HostGator. אם אתה מעריך כדאיות, אז הוסטינגר’s המחירים מהשורה הראשונה. ואם אתה’אתה עדיין מתלבט, אז אתה יכול’לא משתבש עם Bluehost’s תכונות מעוגלות היטב.

שאלות נפוצות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me