3 ספקי האירוח הטובים ביותר של ASP.NET

ספקי האירוח הטובים ביותר.net.net


גלה את אירוח ASP.NET הטוב ביותר לשנת 2020

אירוח ASP.NET מיועד למפתחים המשתמשים במיקרוסופט’מסגרת קוד פתוח של ASP.NET.

זה יכול להיות קשה למצוא את אירוח ASP.NET המושלם, מאחר ולא כל הספקים מציעים אותו כשירות. זה’זה מכיוון ש- ASP.NET לרוב פועל על שרתים יקרים ומותאמים במיוחד ומגיעים עם דרישות ספציפיות. לדוגמה, כדי לאחסן את הנתונים שלך, אתה זקוק למארח שמגיע עם בסיס נתונים של שרת SQL (כמו MySQL).

טוב לדעת… אם אתה’אינני משתמש במיקרוסופט’מסגרת קוד פתוח של ASP.NET, זכית’אני לא זקוק לאירוח מסוג זה. דון’אבל אל תדאג – שם’היא עדיין ספק מושלם בשבילך ואנחנו יכולים לעזור לך למצוא את זה. בדוק את שלנו תרשים השוואה בין אירוח אתרים להתחיל!

עדיין שם’זו בחירה מספקת כדי להפוך את הספק המושלם שלך לטריק – וכאן אנו נכנסים.

ערכנו מחקר מעמיק כדי להשוות בין הספקים המובילים בשוק, תוך התבוננות בכל דבר, החל מתכונות ותמחור ועד אבטחה, זמן עבודה ומעבר לו. והנה התוצאות…

3 ספקי האירוח הטובים ביותר של ASP.NET

 1. HostGator – ספק האירוח הכולל הטוב ביותר של ASP.NET
 2. קדימה אבא – הטוב ביותר לאירוח ASP.NET לראשונה
 3. הוסטינגר – הטוב ביותר לפרויקטים רחבי היקף

כדי לגלות מי מתאים לך ביותר, המשך לקרוא כשאנחנו בודקים כל ספק’תכונות עיקריות, תמחור ועוד.

גלה עוד

 • אירוח ASP.NET לא בשבילך? עיין בסקירתנו בנושא 11 שירותי אירוח אתרים הטובים ביותר לקבלת סקירה מלאה של הספקים המובילים בשוק.

1

HostGator

ספק האירוח הטוב ביותר הכולל ASP.NET

מחיר התחלתי: 4.76 $ לחודש

זמן עבודה: 99.99%

אחריות להחזר כספי? כן, תקף למשך 45 יום

ללא הגבלה מסדי נתונים MySQL, Microsoft SQL ו- Access

SSL חינם

לוח הבקרה של Plesk

שפות תכנות נתמכות: ASP, ASP.NET 2.0, ASP.NET 3.5, ASP.NET 4.0, ASP.NET 4.5, PHP

אירוח הטוב ביותר asp.netHostGator היא אפשרות אמינה ומשתלמת עבור אירוח ASP.NET, כאשר המחירים מתחילים רק 4.76 דולר לחודש.

למטה, תוכל לראות דירוגי כוכבים המראים כיצד ביצע HostGator במחקר שלנו לגבי תכונות, תמחור ועוד. אם אתה רוצה פרטים נוספים, המשך לקרוא לעיון מקרוב במה שיש ל- HostGator להציע…

תכונות

HostGator מספקת אירוח ASP.NET בשרתי Windows, וזה הפיתרון הנפוץ ביותר. עם זה מגיע לוח הבקרה של Plesk Parallels ש’זה גמיש וקל לשימוש.

מבחינת היסודות, HostGator נותן לך:

 • שטח דיסק ורוחב פס בלתי מוגדרים
 • גיבויים מיידיים
 • הגדרה חינם
 • תמיכה 24/7

כל אלה נועדו להקל על חייך ולאפשר לך להתמקד בהפעלת האתר או היישום שלך. HostGator גם מבטיח א אחריות לזמן פעולה של 99.9%, כלומר כדאי שתמשיך להיות פועל רוב הזמן!

כאשר בוחנים את התכונות הטכניות יותר של אירוח ASP.NET, HostGator לא עושה זאת’לא לאכזב. יש כאן יותר מדי רשימת, ולכן בחרנו את הדגשים:

 • מסדי נתונים של MySQL ללא הגבלה – בסיס הנתונים הפתוח הפופולרי ביותר; HostGator מנהל כעת את גרסה 5+
 • בסיסי MSSQL ללא הגבלה – אפשרות מסד נתונים נוספת על גבי MySQL
 • משימות מתוזמנות – אתה יכול ש- Windows יבצע משימות באופן אוטומטי בשעות קבועות
 • ספריות מוגנות באמצעות סיסמה – אף אחד לא יכול להציג ספריות שנבחרו ללא סיסמה
 • PhpMyAdmin המותקן מראש – מקל על ניהול מסדי הנתונים שלך
 • מודולי תכנות מרובים:
  • תלתל
  • ספריית GD
  • MVC 3.0
  • AJAX

מה התכונות האלה נותנות לך? בקיצור, הם נותנים לך בחירה, כמו גם טונות שליטה ביישומי האירוח שלך ו- ASP.NET.

אבטחה

HostGator כולל אבטחת SSL בחינם על כל תוכניות האירוח שלה. נוסף על כך, אתה מקבל גם גיבוי נתונים אוטומטי, מחוץ לאתר, המתרחש מדי שבוע, וניטור שרתים 24/7.

HostGator אפילו מבצע ביקורות באופן קבוע ומודיע למשתמשים עם סיסמאות חלשות!

אם אתה מרגיש שאתה זקוק לאבטחה נוספת, זה’כדאי לדעת את זה HostGator הצטרף לשותף עם SiteLock, כלי אבטחה לאתר. משמעות הדבר היא שאתה יכול לקנות מנוי SiteLock ישירות דרך HostGator, כדי לקבל ניטור אתרים אוטומטי, סריקת תוכנות זדוניות, התראות והסרות, ועוד.

תמחור

ל- HostGator שתי תוכניות מחיר עבור אירוח ASP.NET שלה – התוכנית האישית במחיר של 4.76 דולר לחודש, ותוכנית Enterprise במחיר של 14.36 דולר לחודש. אלה שניהם מחירי מכירות עבור ההרשמה לשלוש שנים; מחירי המכירה נמשכים לטווח הראשון שלך (במקרה זה, שלוש השנים הראשונות).

תמחור אירוח יכול להיות מסובך, כך כאן’זה שולחן המפרט את התוכנית האישית’תמחור, כדי לעזור לך לקבל תמונה ברורה של מה שאתה’נרשם מחדש ל:

אורך התוכנית מחיר מכירה / חודש מחיר חידוש / חודש
חודש 1

6 חודשים

12 חודשים

24 חודשים

36 חודשים

7.96 דולר 9.95 $
7.96 דולר 9.95 $
6.36 דולר 7.95 $
5.56 דולר 6.95 $
4.76 $ 5.95 דולר

כפי שאתה יכול לראות, ככל שאתה נרשם יותר זמן כך התוכנית שלך זולה יותר. עם זאת, כל המחירים נשארים מתחת לעשרה דולר לחודש עם התוכנית האישית, וזה נהדר בהתחשב בכל הפיצ’רים שמגיעים איתה!

האם ידעת?

בסקר שנערך לאחרונה ביצענו, 1 מכל 3 משיבים אמרו כי הסיבה העיקרית הם’מחפש לעבור לספקים זה בגלל המארח הנוכחי שלהם יקר מדי. אנו רוצים ליצור לקוחות אירוח מרוצים, ולכן הקשבנו למשוב שלך!

HostGator הוא אחד מספקי ASP.NET הזולים ביותר בסביבה, עם תוכניות החל מ 4.76 דולר לחודש – זה’זה לא הזול ביותר, אבל שילוב מחירים נמוכים עם תכונות נהדרות מציב אותו היטב בתקני האירוח של הספרים הטובים שלנו!

לשתי התוכניות יש אחריות להחזר הכסף של 45 יום, כך שתוכלו לנסות את HostGator’s ASP.NET אירוח ללא סיכון לחלוטין.

תמחור אירוחHostGator שומר על דברים פשוטים – ובמחיר סביר – עם שתי תוכניות אירוח של ASP.NET, החל מ -4.76 דולר לחודש.

גלה עוד

 • תרצה מבט כללי יותר על HostGator’נקודות החוזק והחולשה של זה? בדוק את העומק שלנו סקירה של HostGator ללמוד ‘יותר.
 • האם המחיר חשוב לך? גלה את מיטב ספקי האירוח הזולים הקיימים כיום.

2

קדימה אבא

הכי טוב לאירוח ASP.NET לראשונה

מחיר התחלתי: 5.99 $ לחודש

זמן עבודה: 99.97%

אחריות להחזר כספי? לא

10 – ללא הגבלה מסדי נתונים של MySQL

1 – ללא הגבלה מסדי נתונים של MSSQL

דומיין בחינם

לוח הבקרה של Plesk

מפרט טכני כולל: SSI, ASP.NET AJAX, CGI, ASP.NET MVC3, .NET Core, Perl, Python

הטוב ביותר asp.net אירוחGoDaddy מציע אירוח חלונות עבור משתמשי ASP.NET, כאשר המחירים מתחילים החל מ- 5.99 $ לחודש.

GoDaddy הוא רשם דומיינים ידוע עם כלים רבים העומדים לרשותו – מדומיינים ואירוח וכלה בונה אתרים משלו, ל- GoDaddy יש הרבה מה להציע. בהמשך תוכלו לראות עד כמה זה ציון במחקר שלנו לגבי שירותי האירוח שלו – האם זה יכול להיות הספק המושלם שלכם?

תכונות

GoDaddy מציע המון תכונות עם אירוח חלונות שלה, אבל זה’כדאי להקפיד על איזו תוכנית תבחרו – בחרו בצורה גרועה ותוכלו למצוא את המשאבים שלכם מוגבלים.

כדי לכסות במהירות את היסודות, ל- GoDaddy יש שלוש תוכניות. כולם מציעים רוחב פס בלתי מוגבל, תחום בחינם, ושנה אחת של דואר אלקטרוני של Office 365 בחינם. עם זאת, כשמדובר בתכונות הטכניות שלו, הדברים נעשים מעט יותר מורכבים.

על התוכנית הזולה ביותר, אתה מבין 10 מסדי נתונים של MySQL, לכל אחד מהם 1GB של אחסון. זה עולה ל ללא הגבלה מספר מאגרי המידע בתוכנית היקרה ביותר (כאשר כל אחד מהם עדיין נותן לך אחסון בנפח של 1 ג’יגה-בייט).

באופן דומה, אתה מתחיל רק עם מסד נתונים MSSQL אחד (עם שטח אחסון של 200MB כל אחד) בתוכנית הזולה ביותר, ואז יכולים לשדרג ולקבל מספר בלתי מוגבל.

בעוד שאחסון של 1 ג’יגה-בתים ב- MySQL אמור להספיק לרוב המשתמשים, אחסון של 200MB עבור MSSQL עשוי להפוך למגביל במהירות – במיוחד אם יש לך גישה רק למסד נתונים אחד.!

השווה את זה ל- HostGator, שמעניק לך מסדי נתונים ללא הגבלה על התוכנית הזולה ביותר שלה, ותוכלו לראות מדוע GoDaddy מתאים יותר לפרויקטים קטנים יותר..

הדבר העיקרי שיש להיזהר ממנו הוא שגוגלדי כולל רק תעודת SSL בחינם בתוכנית היקרה ביותר שלה – וגם אז אתה מקבל אותו בחינם למשך שנה אחת. אתה’עלי לבדוק את אבטחת ה- SSL שלך משלך על התוכניות האחרות שלה, ונראה חבל בהתחשב בכך שספקי אירוח אחרים של ASP.NET כוללים SSL בחינם על כל התוכניות..

אבטחה

כפי שאנו’כבר אמרתי, GoDaddy כולל רק אבטחת SSL בחינם בתוכנית היקרה ביותר שלה. אם אתה’מחדש על אחת התוכניות הזולות יותר, אתה יכול לקבל חינם בחינם’s הצפן SSL, קנה אישור פרימיום באמצעות GoDaddy, או הוסף תעודת SSL סטנדרטית בקופה.

אפשרות אחרונה זו זמינה רק אם נרשמת לפחות שנה, ומחירה 6.67 $ לחודש. זה מתווסף לחשבון שלך בתשלום מראש – כך שתוכנית של 12 חודשים זה יעלה 79.99 דולר.

GoDaddy זורק ניטור אבטחה 24/7 והגנת DDoS לא משנה באיזו תוכנית תבחרו, מה שאמור לתת לכם שקט נפשי רב.

אם ברצונך הגנה נוספת, תוכל לבחור גיבוי אתרים בקופה במחיר של $ 2.99 לחודש. זה מאפשר לך רמה בסיסית של אבטחה נוספת, ומספק לך גיבויים יומיים אוטומטיים, סריקת תוכנות זדוניות יומיות וניטור רציף של אבטחה.

תמחור

ל- GoDaddy שלוש תוכניות אירוח של Windows:

 • כלכלה: 5.99 דולר לחודש – מיועד לאתרים בסיסיים
 • מפואר: 7.99 דולר לחודש – מיועד למספר אתרים
 • סופי: 12.99 דולר לחודש – מיועד לאתרים מורכבים וכבדי תנועה

מחירים אלה מראים את מחיר ההנחה לתקופתך הראשונית – התוכנית תחודש בקצב הרגיל שלה לאחר שתום תקופת המכירה. כדי לתת לך מושג כיצד נראים מחירי התחדשות, כאן’זה טבלה מהירה המפרטת את תוכנית הכלכלה:

אורך התוכנית מחיר מכירה / חודש מחיר חידוש / חודש
3 חודשים

12 חודשים

24 חודשים

36 חודשים

10.99 $ 10.99 $
6.99 $ 8.99 $
6.49 דולר 8.99 $
5.99 דולר 8.99 $

חוץ ממך’רק התחלנו עם ASP.NET, אנו ממליצים על תוכנית Deluxe בגלל התכונות הנדיבות יותר שלה, הכוללות:

 • אתרים ללא הגבלה
 • אחסון לא מדוד
 • 25 מסדי נתונים של MySQL (1GB כל אחד)
 • 2 מסדי נתונים של MSSQL (200MB כל אחד)

תוכנית זו מעניקה לך יותר מרחב לצמיחה והיא גמישה יותר, בעוד שתוכנית הכלכלה מוגבלת יותר, מציעה רק אתר אינטרנט אחד ואחסון של 100 ג’יגה-בתים. עם זאת, אם בחרת בתכנית הדלוקס, הקפד להוסיף אישור SSL.

האם ידעת?

בסקר שנערך לאחרונה ביצענו, 88% מהאנשים אמרו שהם רוצים להוציא פחות מ- 25 $ לחודש באירוח שלהם. לא פלא ש- GoDaddy היא בחירה כה פופולרית!

כאשר המחירים מתחילים ב -5.99 דולר לחודש בלבד, ומגיעים ל -19.99 דולר לחודש בשיאם הגבוה ביותר, ספק זה בהחלט מביא נקודות במחיר משתלם.

דבר שחשוב להיות מודע אליו הוא ש- GoDaddy לא עושה זאת’אין לך ערבות להחזר כספי, אז וודא שאתה’סמוך ובטוח בשירותיה לפני שנרשמת.

בסך הכל, GoDaddy’המחירים הם’לא רע – אתה רק צריך להיזהר שהתוספות לא יתייצבו’לא להסתכם בקופה!

תוכניות אירוח של godaddy asp.netל- GoDaddy שלוש תוכניות אירוח של ASP.NET, החל מ- $ 5.99 דולר לחודש – עם זאת, יש לזכור כי תוספות אופציונליות יכולות להעלות את המחיר בקופה..

גלה עוד

 • האם אתה רוצה ללמוד עוד על GoDaddy? קרא את המלאה שלנו סקירה של GoDaddy Hosting לקבלת סקירה כללית של התכונות, התמחור, היתרונות והחסרונות שלה.

3

הוסטינגר

הכי טוב לפרויקטים גדולים

מחיר התחלתי: 26 $ לחודש

זמן עבודה: 99.91%

אחריות להחזר כספי? כן, תקף למשך 30 יום

לוח הבקרה של VPS

גיבויים חינם

4 שרתי ליבה

שפות תכנות נתמכות: .ASP, ASP.NET, MSSQL, MS Access, Net FrameWork, Visual Basic פיתוח, C #

אירוח הטוב ביותרHostinger מציעה אירוח VPS של Windows למשתמשי ASP.NET, ויש לו הרבה מה להציע גם בתכנית הזולה ביותר שלה. זה’זה מתאים לתקציבים מעט גדולים יותר, החל מ 26 $ לחודש.

הוסטינגר חדש יחסית בעולם אירוח חלונות, אך הוא עדיין הרשים אותנו בבדיקות. בדוק כיצד ביצעו תמחור, זמן עבודה ועוד, ואז המשך לקרוא לקבלת פירוט מפורט יותר…

תכונות

Hostinger מספק אירוח VPS של Windows עבור משתמשי ASP.NET. משמעות הדבר היא שיש לך משאבים משלך להשתמש, והופכת את המארח הזה לבחירה מדרגית.

ההבדל הגדול בכל הקשור להוסטינגר הוא שהוא משתמש ב- לוח בקרה מותאם אישית – ה “לוח הבקרה של VPS” – במקום פלסק. זה’זה עדיין גמיש וקל לשימוש, ומאפשר לך לנהל את האירוח שלך במספר לחיצות.

להלן כמה דגשים של הוסטינגר’ASP.NET אירוח:

 • 4 ליבות
 • אחסון SSD – דקות. 50 ג’יגה
 • גיבוי נתונים
 • דקה רוחב פס 4TB – מהירות יציאת רשת 100 מגהביט לשנייה
 • פרוטוקול IPv6 ייעודי לכל התוכניות
 • דקה זיכרון של 2 ג’יגה-בתים

זה’ברור מייד כי Hostinger מחמש אותך בתכונות נדיבות בהרבה מ- GoDaddy, למשל – מה שהופך את זה מושלם עבור ארגונים גדולים ופרויקטים שצומחים במהירות. אם אתה’בהיותו מחפש עוצמה ומדרגיות, Hostinger מתקתק בכל קופסא, אפילו בתכנית הזולה ביותר שלה.

כל תוכנית כוללת כתובת IP ייעודית, שהיא שימושית במיוחד אם אתה’אתה מפעיל יישומים או סקריפטים לשרת ייחודיים, או אם אתה רוצה שליטה רבה יותר על השרת שלך.

בסך הכל יש להוסטינגר כלים להתמודד עם פעולות במשקל כבד בצורה חלקה וחלקה – זה נותן לך הרבה מקום לגדול בלי לדאוג לפגוע בתקרת זכוכית. התוכנית היקרה ביותר מספקת רוחב פס של 7 טרה-בתים אדיר, שאמור לטפל במיליוני מבקרים בחודש ללא בעיה.

אבטחה

כל תוכנית אירוח של Hostinger ASP.NET מגיעה עם גיבוי נתונים ברמה ארגונית, שתוכלו לנהל בכמה לחיצות פשוטות. הוסטינגר’לשרתי ה- S קיימים גם מודולי אבטחה מתקדמים לשמירה על רמה גבוהה של בטיחות דיגיטלית.

נוסף על כך, ל- Hostinger צוות ייעודי לאבטחת סייבר, והיא הקימה אימות דו-גורמי עבור לקוחותיה.

תמחור

להוסטינגר ארבע תוכניות אירוח של ASP.NET:

 • Windows VPS 1: 26 $ לחודש
 • Windows VPS 2: 62 $ לחודש
 • Windows VPS 3: 120 $ לחודש
 • Windows VPS 4: 250 $ לחודש

אנו ממליצים על Hostinger לפרויקטים גדולים יותר’ברור שזה’זה גם הטוב ביותר עבור תקציבים גדולים יותר! עם התוכנית הזולה ביותר החל מ- $ 26 לחודש, Hostinger הוא צעד גדול מ HostGator’מחירים זולים בעפר.

כל תוכנית מגיעה עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום, כך שתוכל לקבל בקלות החזר מלא אם אתה’אינך מרוצה לחלוטין, פחות כל סיכון או טרחה.

הוסטינגר לא’לא מגניב ממחירי ההתחדשות שלו כמו ספקים מסוימים – כאן’זה פירוט מהיר של תוכנית VPS 1 הזולה ביותר שלה ב- Windows:

אורך התוכנית מחיר מכירה / חודש מחיר חידוש / חודש
חודש 1

12 חודשים

24 חודשים

36 דולר 36 דולר
30 דולר 36 דולר
26 $ 36 דולר

אתה יכול לבחור לשלם מדי חודש, או לקפוץ על תוכנית שנתית או שנתית כדי לחסוך כסף. ספקי אירוח בדרך כלל מנסים לנעול אותך בתוכנית לשלוש שנים, כך Hostinger’המנויים של זה הם למעשה מכובדים מבחינת אורך החוזה.

כל הוסטינגר’תוכניות אירוח ASP.NET כוללות ארבע ליבות, שרת Windows מעודכן, אחסון SSD, כתובת IP ייעודית וגיבוי נתונים. בסופו של דבר, בחירת התוכנית המושלמת שלך מסתכמת ב:

 • כמה זיכרון אתה זקוק
 • כמה אחסון SSD אתה צריך
 • כמה רוחב פס אתה צריך

אלה גורמי המפתח המייחדים את התוכניות השונות וזה’כדאי לבחור עם אלה בראש ולא לבסס את החלטתך אך ורק על מחיר. עם זאת, שתי התוכניות הזולות ביותר הן נקודות התחלה נהדרות, והן מגיעות גדושות בתכונות לתמיכה בפרויקט שלכם’צמיחה.

אירוח תוכניות מחיר - -הוסטינגר מציעה מגוון תוכניות שכולן מגיעות עם ריבה מלאה בתכונות. המחירים מתחילים ב -26 $ לחודש, אז ודא שיש לך מקום בתקציב שלך!

האם יש ספקים אחרים המציעים אירוח ASP.NET?

אנחנו’הבאת לכם את שלושת ספקי האירוח של ASP.NET הטובים ביותר, לאחר שבדקתם, השוותם וקיבלתם את המארחים המובילים בשוק – אבל האם זה אומר שהם’האם האפשרויות היחידות שלך? לא ברור שלא! כאן’עיין במהירות בכמה אלטרנטיבות, למקרה שתרצה לבדוק אותן…

InterServer.net

 • מחיר התחלתי: 4 $ לחודש
 • אירוח חלונות
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה
 • מסדי נתונים של MySQL ו- MSSQL ללא הגבלה
 • לוח הבקרה של Plesk

אירוח interserver.net asp.net

InterServer.net – בדומה ל- HostGator – מספק איזון נהדר בין משתלמות ותכונות סולידיות. זה מגיע עם כל התכונות הרגילות, כמו לוח הבקרה של Plesk ו- phpMyAdmin.

אתה’אני אמצא מיקוד חזק במהירות ובביצועים עם מארח אתרים זה. תכונה בולטת אחת היא שהיא משתמשת רק ב- 50% מקיבולת השרת שלה, על מנת לצמצם את בעיות הביצועים ככל שהאתר שלך גדל.

אירוח AccuWeb

 • מחיר התחלתי: 3.52 דולר לחודש
 • אירוח חלונות
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה
 • דקה 10 מסדי נתונים של MySQL
 • לוח הבקרה של Plesk

אירוח

אירוח AccuWeb מתגאה בשירות המודרני והמתמחה שלה. אתה’אני אמצא את כל שדרוגי החומרה האחרונים – הוא פועל כרגע עם Windows Server 2016 ו- IIS 10.

ישנן שלוש תכניות לבחירה, החל מ- $ 3.52 לחודש, כולן כוללות ניטור אבטחה 24/7, גיבויים יומיים, ASP.NET AJAX, אחסון SSD, ועוד. זה הופך את AccuWeb Hosting לבחירה בעלת ערך רב – התוכניות שלה גדושות בתכונות!

למעשה, יש כמעט יותר מדי תכונות לעטוף את הראש – אך מה שברור הוא ש- AccuWeb Hosting נחושה בדעתה לראות את המשתמשים שלה מצליחים.

WinHost

 • מחיר התחלתי: 3.95 $ לחודש
 • אירוח חלונות
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה
 • מסדי נתונים של MySQL ו- MSSQL ללא הגבלה
 • לוח בקרה מותאם אישית

winhost asp.net אירוח

WinHost הוא ספק האירוח היחיד של ASP.NET ברשימה שלנו שמוקדש 100% לאירוח חלונות – כל השאר מחלקים את תשומת ליבם בין לינוקס וחלונות. אז אתה’אני מצפה שזה יבוא עם כל טריק וכל כלי בספר!

אם כי WinHost’התוכנית הזולה ביותר עולה רק 3.95 $, זה’זה מתאים רק לאלה שרק מתחילים. במקום זאת, WinHost ממליצה על תוכנית מקסימום של 7.95 דולר לחודש עבור מרבית משתמשי ASP.NET. זה מאפשר לך אחסון ורוחב פס ללא הגבלה, 2GB SQL ו- 2GB MySQL, בנוסף להעברת אתרים בחינם.

ספקי האירוח הטובים ביותר של ASP.NET: מחשבות סופיות

מציאת ספק האירוח המושלם שלך ASP.NET יכולה להיות משימה קשה.

עם זאת, לגלות ספק אירוח שמקל על חייכם ומגדיל את האתר שלכם לצמיחה שווה כל דקה שתקדישו לעיון במחירי התחדשות והתוספות והקופות של קצבאות רוחב הפס..

ובתקווה, אנחנו’הצלחנו לחסוך לך זמן יקר על ידי ביצוע המחקר בשבילך!

התבונן שוב בספקי ASP.NET המובילים האלה לפני שתוכל להתאים לך את המושלם בשבילך…

3 ספקי האירוח הטובים ביותר של ASP.NET

 1. HostGator – ספק האירוח הכולל הטוב ביותר של ASP.NET
 2. קדימה אבא – הטוב ביותר לאירוח ASP.NET לראשונה
 3. הוסטינגר – הטוב ביותר לפרויקטים רחבי היקף

בדקנו גם את InterServer.net, AccuWeb Hosting ו- WinHost כאלטרנטיבות נוספות שאולי תרצה לבדוק..

עם זאת, בסך הכל, אנו רוצים לצעוק על שלושת המארחים המובילים שהעיבו אותנו במחקר שלנו ולהבטיח את החבילה המלאה למשתמשים שלהם. HostGator היא ההמלצה העליונה שלנו, מכיוון שהיא משלבת את האפשרויות עם פיצ’רים עוצמתיים ומעוצבים.

GoDaddy מתאים יותר לאלה שרק מתחילים, בעוד של Hostinger יש את המשאבים לתמוך בארגונים גדולים בהרבה.

האם מצאת את הספק המושלם שלך? אם יש ספק, תסתכל מקרוב על HostGator – זה’זו נקודת התחלה נהדרת עם הרבה מקום לצמוח. אנחנו’פרשנו את העובדות, עכשיו השאר תלוי בך – אירוח שמח!

שאלות נפוצות

האם עלי לארח את יישום ASP.NET שלי ב- Windows? מה עם לינוקס?

זה היה פעם שאתה יכול להשתמש רק בחלונות עבור ASP.NET אירוח, אך בימינו ASP.NET יכול לפעול גם על שרתי Windows וגם על Linux! אתה’אני אגלה שרוב אירוח ASP.NET מנוהל על שרתי Windows, עם זאת, מכיוון שזו עדיין הבחירה המותאמת יותר.

האם אני זקוק לאירוח משותף של Windows או אירוח VPS של Windows?

ממש כמו אירוח של אתר רגיל, בחירת סוג אירוח ASP.NET שאתה זקוק לו מסתכמת בדרישות האישיות. לדוגמה, Hostinger מספקת אירוח VPS של Windows, שמגיע עם תכונות חזקות יותר ותג מחיר גבוה יותר. אם אתה לא’לא להשתמש בכל התכונות הללו ואז להתחיל באחת מ- HostGator’התוכניות המשותפות אמורות להיות בסדר גמור.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me