ספקי אירוח המסחר האלקטרוני הטובים ביותר: 6 המובילים

מיטב ספקי אירוח המסחר האלקטרוני הטובים ביותר


אם ברצונך למכור באופן מקוון, הרשימה הסופית שלנו עם ספקי אירוח המסחר האלקטרוני הטובים ביותר תעזור להטעין את החנות שלך מה- go-go.

כאשר אתה’מחפש אחר ספק אירוח המסחר האלקטרוני המושלם’עדיף לבחור על סמך הגורמים שאתה הכי מעריך. אנחנו’ביצענו מחקר מקיף על התכונות, זמן העבודה, התמיכה והתמחור של הספקים המובילים, והעניקו לכל אחד ציון נפרד עבור כל גורם.

אנחנו’זיהינו את זמן הפעילות, המהירות, תמיכת הלקוחות והתמחור כגורמים החשובים ביותר באירוח מסחר אלקטרוני, והעניקו לגורמים אלה משקל נוסף במהלך המחקר שלנו. בסופו של דבר, אנחנו’נתנו לכל ספק ציון מתוך חמש לכל קטגוריה פרטנית, אותה אתם’נראה במדריך זה!

ישנם מאות מארחי רשת בחוץ, אך רק קומץ ראויים להניע את החנות המקוונת שלך. אנחנו’שמנו שעות על מנת למצוא את ספקי אירוח המסחר האלקטרוני הטובים ביותר, והתוצאה היא רשימת הקצרים העילית הזו:

Contents

6 ספקי אירוח המסחר האלקטרוני הטובים ביותר

 1. A2 אירוח – ספק האירוח המסחר האלקטרוני הטוב ביותר בכל רחבי העולם.
 2. SiteGround – הטוב ביותר עבור תכונות של מסחר אלקטרוני.
 3. בתנועה – הטוב ביותר למדרגיות של מסחר אלקטרוני.
 4. Bluehost – הכי טוב למשך זמן עבודה.
 5. HostGator – הכי טוב לעזרה ותמיכה.
 6. DreamHost – הכי טוב למתחילים.

אירוח A2 הוא ספק המסחר האלקטרוני הטוב ביותר סביבו, והוא מציע אירוח מסחר אלקטרוני בכל אחת מתכניותיו. Siteground ו- InMotion נמצאים במקום השני והשלישי בגלל הפונקציונליות המסחרית שלהם עם מסחר אלקטרוני, ואילו Bluehost’uptime המרשים זוכה במקום הרביעי המכובד. בינתיים, HostGator מאיר לעזרה ותמיכה, ואילו DreamHost’קלות השימוש הופכת אותו, ובכן, לחלום עבור כל מי שרק מתחיל.

באמצעות המחקר שערכנו בקפידה, מאמר זה יספר לך בדיוק מה שאתה צריך לדעת על כל אחד מאותם ספקים, החל מתכונות ועד לתמחור ומעבר לו..

1

A2 אירוח

ספק האירוח המסחר האלקטרוני הטוב ביותר מסביב

A2 אירוח תכונות עיקריות

מאפייני מסחר אלקטרוניהתקנות בלחיצה אחת עבור פלטפורמות מסחר אלקטרוני גדולות, שרתי טורבו לטעינה מהירה יותר של דפים, אישורי SSL מרובים לבחירה (כולל חופשי Let’הצפנה)
תמחור3.92-18.99 דולר לחודש
תוכנית מתנע מומלצתתוכנית משותפת של טורבו – 9.31 $ לחודש
מקצועניםאמצעי אבטחה בחינם, תמיכת לקוחות 24/7, אפשרויות נהדרות למהירות באתר
חסרונותאחריות לזמן בינוני

תכונות

A2 אירוח’s שרתי טורבו מאפשרים מהירויות טעינה של עמודים עד 20x מהר יותר מאשר שרתים רגילים ותכונות אחרות כמו אחסון SSD ושטח דיסק שאינו מוגן תורמות גם הן לחוויית משתמש מהירה. ומהירות חשובה, מכיוון שאפילו עיכוב של שנייה אחת יכול להפחית את ההמרות ב -7%.

אירוח A2 מציע גם תוכניות ספציפיות למסחר אלקטרוני עבור כל סוגי האירוח שלה – כך שבין אם בחרתם בתוכנית משותפת, VPS או ייעודי, אתם’תהיה לי אפשרות המותאמת לצרכים של חנות מקוונת.

Uptime הוא המקום היחיד בו A2 Hosting אינו עושה’לא להתנשא מעל לתחרות. במחיר של 99.95%, זמן ההפעלה שלו מכובד, אך לא גבוה ככל שיכול להיות. עם זאת, 99.95% הם רק הערבות המינימלית, כלומר אתה יכול לחוות זמן פעולה הרבה יותר טוב מזה. ומה שחסר ב- A2 Hosting בזמן אמת, הוא מפצה את המהירות ואת שירות הלקוחות, כך גם’זו רק שאלה אילו גורמים אתה הכי מעריך.

תמיכה & אבטחה

A2 אירוח’תמיכת הלקוחות היא אחת מהתכונות הבולטות שלה. צוות הגורו, בתור A2’צוות התמיכה של הלקוחות רוצה להתקשר אליו, זמין 24/7 באמצעות טלפון וצ’אט חי. בנוסף לצוות הגורו, שם’זה גם בסיס ידע לחיפוש ומלא במאמרים מועילים אליהם תוכלו לגשת בכל עת.

ככל שמדובר באבטחה, אישור ה- SSL בחינם הכלול בכל תכנית מבטיח כי האתר שלך – והקונים שלך – יהיו בטוחים. אולם A2 Hosting חורג מהבסיס עם יוזמת אבטחה תמידית משלה, הכוללת הגנה של HackScan בחינם למניעת התקפות, הגנת DDoS (שירות מניעת שירות מופץ), וחומת אש אירוח כפולה לחסימת משתמשים לא מורשים..

תמחור

ספק אירוח a2A2 Hosting מבטיח פתרונות מהירים עבור אירוח המסחר האלקטרוני שלך. הוא מציע מגוון תוכניות שיתאימו למגוון צרכים, בין אם אתה’אתה רק מתחיל או מנהל עסק גדול.

עם A2, אתה יכול לבחור בין אירוח משותף, VPS, ואירוח ייעודי לחנות המקוונת שלך, ולקבל אירוח מסחר אלקטרוני תמורת 3.92 דולר לחודש בתוכניות אירוח משותפות. לאפשרות שרת הטורבו המהיר, עליך להיות לפחות בתוכנית האירוח המשותפת לטורבו של 9.31 דולר לחודש. עבור חנויות מקוונות קטנות מאוד או מאוד חדשות, התוכנית המשותפת לטורבו היא אפשרות טובה ותמיד תוכל לשנות את גודל התוכנית VPS בהמשך ככל שהאתר שלך יגדל..

2

SiteGround

הכי טוב עבור תכונות מסחר אלקטרוני

תכונות מפתח של SiteGround

מאפייני מסחר אלקטרוניהתקנה אוטומטית של אפליקציות למסחר אלקטרוני, שרתים תואמי PCI (בתוכניות נבחרות), Cloudflare CDN וטכנולוגיית SuperCacher לטעינה מהירה יותר
תמחור3.95-34.95 $
תוכנית מתנע מומלצתתוכנית משותפת של GrowBig – 5.95 $ לחודש
מקצועניםגיבויים אוטומטיים יומיים בחינם, עדכונים אוטומטיים של וורדפרס, בסיס ידע לחיפוש לעזרה & תמיכה
חסרונותאחסון נמוך בתוכניות בסיסיות, ללא הגדרת אתר אוטומטית

תכונות

התקנה אוטומטית היא הצלת חיים שמקלה על תהליך ההתקנה בהרבה אתה, ואילו CDNs (רשתות גילוי תוכן) כמו Cloudflare משפרות את מהירות האתר ותפקודם המבקרים שלך שמח.

SiteGround’תוכניות המסחר האלקטרוני כוללות גם עגלות קניות בחינם עם התקנה, העברה חופשית של eShop ושרת אופטימיזציה של מסחר אלקטרוני. מספר מיקומי שרת בשלוש יבשות משמעותם מהירות אתר טובה יותר למבקרים ברחבי העולם, בעוד העברת נתונים ללא מדוד מבטיחה מדרגיות ככל שהאתר שלך גדל. נתנו ל- SiteGround את התואר הטוב ביותר עבור תכונות מסחר אלקטרוני, והיינו’לא צוחק – מגוון התכונות שפשוט כלולות ברוב התוכניות הוא בהחלט לא הנורמה!

SiteGround’אחריות uptime היא בסביבות 99.98% – לא נהדר כמו HostGator, שמבטיח 99.99% זמן פעולה, אך עדיין מרשים מאוד. זמן הספקה של 99.98% ממיר כשעה ו -45 דקות השבתה בשנה. עבור אתר מסחר אלקטרוני, אתה’אני רוצה לשמור על החלון הזה זעיר ככל האפשר, ותחת שעתיים זה לא רע.

תמיכה & אבטחה

SiteGround’בסיס הידע ותמיכה בטלפון וצ’אט חי 24/7 מציגים אותו בשווה ל A2 Hosting מבחינת שירות לקוחות. אבל מה עם ביטחון?

SiteGround מספקת את ה- Let הרגיל בחינם’s הצפין תעודת SSL, אך יש לה גם מערכת ניטור שנוצרת בבית ובודקת את מצב השרת שלך כל חצי שנייה, אשר מגלה ומתקן אוטומטית בעיות שוטפות ומסייע במניעת בעיות עתידיות אפשריות. SiteGround מציע גם הגנה מתקדמת מפני דואר זבל ללא עלות נוספת, המספקת פילטר להודעות דואר אלקטרוני נכנסות ויוצאות. בקיצור, SiteGround’היצע עצום של תכונות אפילו מרחיב את הצעות האבטחה שלה.

תמחור

אירוח מסחר אלקטרוני אמיןל- SiteGround מגוון תוכניות אירוח אמינות, כולל אחת שתוכננה במיוחד לחנויות מקוונות שנבנו באמצעות WooCommerce.

Siteground היא אפשרות נהדרת לשקול אם אתה’בנינו את החנות שלך באמצעות וורדפרס’ תוסף WooCommerce, מכיוון שהמחירים מתחילים מ- 3.95 $ לחודש, וישנן שלוש תוכניות מחיר לבחירה.

התוכנית המשותפת של StartUp היא SiteGround’התוכנית הזולה ביותר עם יכולות מסחר אלקטרוני. תוכנית StartUp מתאימה רק לחנויות קטנות מאוד שנמצאות’אני עדיין לא הולך (או מוכר), אז אנו ממליצים לדלג היישר לתוכנית GrowBig של 5.95 $ לחודש או לתוכנית GoGeek של 11.95 דולר לחודש. בעוד שהם מעט יקרים יותר, שתי התוכניות הללו מספקות תכונות ניתנות להרחבה יותר, כמו שרתים תואמי PCI ו- SuperCacher עבור מהירויות אתרים טובות יותר..

כשאתה נרשם לתכנית כלשהי של SiteGround, אתה’זכאית לערבות 30 החזר הכסף שלה. זה הופך את הנסיון של SiteGround לאפשרות בעלת סיכון נמוך – וגם לתגמול פוטנציאלי גבוה!

3

בתנועה

הכי טוב למדרגיות של מסחר אלקטרוני

תכונות מפתח של InMotion

מאפייני מסחר אלקטרונישיטות תשלום מרובות, התקנה בלחיצה אחת עבור אפליקציות למסחר אלקטרוני, VPS תואם PCI ותוכניות ייעודיות
תמחור6.39-149.99 דולר לחודש
תוכנית מתנע מומלצתתוכנית משותפת לחשמל – 8.49 $ לחודש
מקצועניםמשותף חזק ו תוכניות VPS, צוות תומך לקוחות מיומן מאוד
חסרונותיקר יותר מרוב המתחרים, ללא כתובת IP ייעודית בתוכניות משותפות

תכונות

InMotion לא’אני לא מעוניין בכלי השימושי, אפילו בתוכניות המשותפות הבסיסיות ביותר שלהם – הם עדיין מגיעים עם שטח דיסק בלתי מוגבל ותחומים פנויים.

InMotion היא אפשרות נהדרת הן לאירוח משותף והן לאירוח VPS. אם אתה’אתה חנות קטנה או חדשה מאוד, ואז InMotion’התוכניות המשותפות הן מקום נהדר להתחיל בו, מכיוון שאתה יכול בקלות להגדיל את התוכנית VPS מאוחר יותר. התוכנית המשותפת של הכוח מגיעה “מסחר אלקטרוני מוכן,” עם התקנות עגלת קניות בלחיצה אחת ויישומי מסחר אלקטרוני מרובים לבחירה, כולל PrestaShop, WooCommerce, Magento ו- OpenCart.

כל התוכניות של InMotion מגיעות גם עם SSD בחינם (כונני מצב מוצק), המעניקים לאתר שלך אספקת תוכן מהירה יותר מכונני דיסק קשיחים, ומספקים מהירות מספקת כדי שאפילו הלקוחות חסרי הסבלנות יהיו מרוצים. כל תוכנית InMotion מגיעה גם בשווי 150 דולר אשראי פרסום בחינם, לתת לך רגל בכל הקשור לקידום העסק שלך במנועי חיפוש פופולריים.

תמיכה & אבטחה

בתנועה’צוות העובדים מתחייב 160 שעות הדרכה לתמיכת לקוחות לפני שתתחיל בתפקיד, כך שתוכל לסמוך עליך’תקבל תשובות אינפורמטיביות בכל פעם שתחליט לנצל את הצ’אט והתמיכה הטלפונית החיה 24/7.

בתנועה’אמצעי האבטחה הבסיסיים כוללים אישור SSL בחינם, גיבויים אוטומטיים מתוזמנים לאבטחת הנתונים והגנה רגילה מפני תוכנות זדוניות. בתנועה’תכונות האבטחה הן’לא חזק כמו אלה של מתחרותיה, אבל אתה’עדיין נקבע כראוי להגנה על החנות שלך.

תמחור

אירוח vps המסחר האלקטרוני הטוב ביותרבתנועה’אירוח VPS מותאם למסחר אלקטרוני, עם מגוון תכונות באיכות גבוהה וכלים מועילים שיעזרו לעסק שלך להצליח.

בתנועה’מחירי התוכניות המשותפים נעים בין 6.39-14.71 $ לחודש, ואילו מחירי תוכנית VPS נעים בין 34.19-74.34 $ לחודש. אפילו בקצה הנמוך, InMotion’המחירים הם יקרים יותר מרוב המתחרות שלה’ מחירים, אך זה מתקזז מעט על ידי ערבות להחזר כספי של 90 יום מוצע על כל תוכנית.

אנו ממליצים להתחיל ב- InMotion’s תוכנית משותפת של כוח (8.49 $ לחודש). למרות שזה’זה יקר יותר מתוכנית ההשקה של 6.39 $ לחודש, תוכנית הכוח מגיעה “מסחר אלקטרוני מוכן,” עם התקנת עגלת קניות בלחיצה אחת.

4

Bluehost

הכי טוב עבור Uptime

תכונות מפתח של Bluehost

מאפייני מסחר אלקטרוניתוכנית אירוח WooCommerce ייעודית, פרטיות תחום כלולה (בתוכניות נבחרות), גיבויים אוטומטיים רגילים
תמחור6.95-31.99 דולר לחודש
תוכנית מתנע מומלצתStarter WooCommerce – $ 6.95 לחודש
מקצועניםאחריות מצוינת לזמן פעולה, שילוב וורדפרס חלק, מחירים נוחים
חסרונותכמות אחסון קטנה בתוכניות בסיסיות בהשוואה לספקים מובילים אחרים

תכונות

Bluehost’s uptime של 99.98% מסתכם בכשעה ו 45 דקות של השבתה בשנה, שזה די קרוב למושלם. זמן עבודה טוב הוא חיוני במיוחד עבור חנויות מקוונות, מכיוון שהזמן הוא פשוט כסף – ככל שהאתר שלך ארוך יותר, כך זכית יותר’לא מבצע מכירות.

בנוסף לזמן הפעולה הגדול, Bluehost מציע תכונות מצוינות בתוכניות הבינוניות שלהן, אשר אידיאליות לחנויות מקוונות חדשות יותר. Bluehost’s תכנית משותפת פלוס (5.45 $ לחודש) מגיעה עם אחסון SSD בלתי מוגבל, רוחב פס בלתי מוגבל ודומיינים ללא הגבלה.

Bluehost באמת בולט מהקהל בכל הקשור לייצור אתרי וורדפרס.

למעשה, זה’זה ה ספק אחד המומלץ על ידי וורדפרס עצמה, והתקנות בלחיצה אחת פירושו שזה לא יכול’לא יהיה קל יותר להקים אתר WordPress דרך Bluehost. וורדפרס’ תוסף WooCommerce מאפשר לך להתאים אישית לחלוטין את החנות המקוונת שלך, ואת Bluehost’תוכנית Starter WooCommerce ($ 6.95 לחודש) כוללת נושא Storefront המותקן מראש, אחסון SSD של 100 ג’יגה-בייט, ושיחת התקנה בחינם של שעתיים עם מומחה WooCommerce – אז אתה’יהיה לי את כל התמיכה הדרושה לך כדי שהחנות שלך תיראה מקצועית.

תמיכה & אבטחה

Bluehost’אפשרויות שירות הלקוחות נעות בין כרטיסי דואר אלקטרוני לתמיכה טלפונית 24/7 ותמיכה בצ’אט חי. בדקנו את Bluehost’צ’אט חי בעצמנו וגילינו שהתגובות היו מהירות ו המותאמים לשאלות הספציפיות שלנו.

מבחינת האבטחה, Bluehost מספקת תעודת SSL בחינם, הגנת מתנקש מפני דואר זבל, הגנה על קישור חם וגישה מאובטחת של מעטפת (SSH). על ידי הרשמה לתכנית Bluehost, אתה’אני אוודא שבאתר שלך יש את כל אמצעי ההגנה הסטנדרטיים.

מאז שאתה’אם אנהל אתר מסחר אלקטרוני בו מבקרים ישתפו מידע אישי, ייתכן שאתה חושב לנקוט אמצעי אבטחה מהשורה הראשונה. באמצעות Bluehost תוכלו לעשות זאת על ידי רכישת תעודת SSL מובחרת במחיר של 49.99 $ לשנה. אתה יכול גם לרכוש את SiteLock Find, הסורק את אתר האינטרנט שלך אחר תוכנות זדוניות, במחיר של $ 23.88 לשנה.

תמחור

אירוח המסחר האלקטרוני הטוב ביותרBluehost אידיאלי לאתרים שנבנו באמצעות WordPress, ויש לה חבילת מסחר אלקטרוני מיוחדת המיועדת לחנויות המשתמשות ב- WooCommerce..

אם אתה’בהתחלת חנות מקוונת עם Bluehost, אנו ממליצים להשתמש בתוכניות eCommerce של WordPress, מכיוון שהם מציעים אינטגרציה חלקה עם התוסף WooCommerce. ישנן שלוש תוכניות מסחר אלקטרוני של וורדפרס לבחירה, שנעות בין 6.95-12.95 $ לחודש. מבין אלה אנו ממליצים להתחיל עם… ובכן, תוכנית Starter, במחיר של $ 6.95 לחודש.

בעוד שתוכנית Starter מציעה רק אחסון SSD של 100 ג’יגה-בייט, לעומת אחסון SSD בלתי-ממודד של תוכניות פלוס ו- Pro WooCommerce, עדיין 100 ג’יגה-בייט יהיו מספיקים בכדי להפעיל חנות חדשה ולהפעלתה בצורה חלקה. אם החלטתם לשדרג מתכנית Starter, אנו ממליצים לדלג לחלוטין על תוכנית Plus-plan Plus ולצאת ישר לתוכנית Pro (12.95 $ לחודש), הכוללת ערכת כלים של SEO כדי לעזור לקדם את האתר שלכם..

Bluehost מציעה גם את הערבות להחזר הכסף החזר כספי למשך 30 יום, כך שלא משנה איזו תכנית אתה’אם אתה נשען לעבר, אתה יכול לבדוק את זה ללא לחץ.

5

HostGator

הכי טוב לעזרה ותמיכה

תכונות מפתח של HostGator

מאפייני מסחר אלקטרוניעגלות קניות ושערי תשלומים בכל תוכניות האירוח, התקנה בלחיצה אחת עבור חנויות מסחר אלקטרוני
תמחור$ 2.75-19.95 לחודש
תוכנית מתנע מומלצתתוכנית משותפת לעסקים – 5.95 $ לחודש
מקצוענים99.99% זמן עבודה, עזרה ותמיכה חזקה 24/7, בסיס ידע לחיפוש
חסרונותיקר יותר מהמתחרים המובילים, אין תוכניות אירוח ספציפיות של WooCommerce

תכונות

תוכניות HostGator מגיעות עם חשבונות פרוטוקול העברת קבצים ללא הגבלה (FTP) המאפשרים לך להעביר קבצים ממחשב לרשת. כל תוכנית מגיעה גם עם רוחב פס בלתי מוגבל וחשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים, בנוסף אתה מקבל תחום חינם לשנה הראשונה – למרות שאתה’עלי לשלם כדי לחדש את שם הדומיין שלך לאחר מכן.

זמן עבודה הוא תכונה מרשימה במיוחד עבור ספק זה. במחיר של 99.99%, HostGator’ההתחייבות לזמן הפעולה עולה על תקן התעשייה ומסתכמת בשעה של השבתה בשנה בלבד. מכיוון שאי אפשר להבטיח זמן פעולה של 100%, זה טוב ככל שיהיה.

תמיכה & אבטחה

HostGator’שירותי העזרה והתמיכה הם מעולים – הוא מציע שירות צ’אט וטלפון חיה 24 שעות ביממה, ויש בו בסיס ידע נרחב וניתן לחיפוש המספק עזרה מעמיקה בכל הדברים הקשורים לאירוח. אחד היתרונות של בסיס הידע הוא שאתה יכול לגשת אליו בזמן שלך; יתר על כן, לא רק שתקבלו תשובה לשאלתכם הראשונית, אלא שתוכלו פשוט ליפול בבור ארנב וללמוד יותר ממה שהתמקחתם בזכות תחבולות שימושיות רבות שפורסמו שם.

מלבד אישור ה- SSL הרגיל בחינם, HostGator מספקת גם ניטור שרתים 24/7 ומאפשרת הגנה מפני הצפה למניעת התקפות DDoS. התוכנית העסקית, במחיר של 5.95 $ לחודש, כוללת גם SSL פרטי לשיפור אבטחת האתר שלך.

תמחור

ספק אירוח המסחר האלקטרוני הטוב ביותרל- HostGator מגוון שירותים המועילים לעסקים בתחום המסחר האלקטרוני, החל מבונה אתרים פשוט ועד מגוון תוכניות אירוח עוצמתיות.

HostGator מציעה תוכניות אירוח משותפות, וורדפרס, VPS, ייעודי וענן. אתה יכול להקים חנות למסחר אלקטרוני בכל תוכנית HostGator, אך אנו ממליצים על התוכנית המשותפת לעסקים (5.95 $ לחודש) מכיוון שהיא כוללת מסור SSL וכתובת IP ייעודית, ומאפשרת עגלות קניות ושערי תשלום.

HostGator’אחריות 45 יום הכסף בחזרה, אמנם ארוכה מהתקן התעשייתי בן 30 יום, לא’לא יחול על תוכניות ייעודיות או תוכניות ששולמו באמצעות המחאה, הזמנת כסף או העברה בנקאית. זה’זה כמעט מובטח שניצחת’אני לא צריך להתחיל עם תוכנית ייעודית, אבל זה’כדאי לזכור תנאים אלה לפני שתבחר אמצעי תשלום!

6

DreamHost

הכי טוב למתחילים

תכונות עיקריות של DreamHost

מאפייני מסחר אלקטרוניאירוח בדוא”ל @ הדומיין שלך, אחסון מהיר ב- SSD
תמחור2.59-79.95 $ לחודש
תוכנית מתנע מומלצתתוכנית ללא הגבלה משותפת – $ 4.95 לחודש
מקצועניםגיבויים יומיים בחינם, אפשרויות אחסון נהדרות
חסרונותאין תמיכה טלפונית ישירה, זמן בינוני, תוכניות ייעודיות חלשות

תכונות

DreamHost מספק “תנועה ללא הגבלה” על כל תוכנית. זה רק אומר ש- DreamHost לא עושה זאת’לא לעקוב אחר רוחב פס או תנועה – כלומר זכית’לא תחויב בגין חריגה מכמות רוחב פס מסוימת. זה לא’זה כל כך שונה מה- “רוחב פס בלתי מדוד” שאתה’אני אראה מהרבה ספקים אחרים וזה אומר שהאתר שלך זכה’לא ייענש על כך שהוא גדל!

DreamHost מספק גם גיבויים יומיים בחינם על כל התוכניות שלה, שיכולות להיות מציל חיים אם אתה’אתה רק מתחיל כי זכית’אני לא צריך לדאוג לאבד את כל ההתקדמות שלך מטעות אחת. שמות דומיינים מגיעים בחינם זו השנה הראשונה בה אתה רושם תחום .com, .org, .club, .net או .info, ודוא”ל ללא הגבלה כלול בכל תכנית. מלבד תוכנית המתחילים המשותפים – אך אתה יכול להוסיף אותה במחיר של $ 1.67 לחודש.

DreamHost’התוכניות המשותפות והתכניות של VPS הן יותר ממלאכת ההפעלה של חנות מסחר אלקטרוני חדשה – הכמות העצומה של התכונות הכלולות בתוכניות המשותפות שלה הן שהופכות את DreamHost לכל כך נהדרת למתחילים. אבל זה’ראוי לציין את DreamHost’התוכניות הייעודיות שלה אינן מרשימות. זה לא אמור’אולם לא ישפיע יותר מדי על ההחלטה שלך, מכיוון שמעט מאוד חנויות מקוונות יזדקקו לקיבולת האדירה של תוכנית ייעודית.

תמיכה & אבטחה

DreamHost’לתמיכה בלקוחות יש חיסרון אחד מרכזי: אתה יכול’אל צור קשר עם התמיכה ישירות בטלפון. צוות התמיכה יכול להתקשר אליך בתגובה לשאילתה, אך אתה יכול’לא להושיט יד ראשונה, מה שעלול להתעצבן. במקום זאת, DreamHost’פונקציית הצ’אט החיה זמינה בשעות 5:30 בבוקר ועד 21:30 בערב PST, שבעה ימים בשבוע, אם כי ייתכן שתצטרך לחכות קצת בזמני שיא.

DreamHost’אמצעי האבטחה מרשימים יותר מתמיכת הלקוחות שלה. כל תוכנית DreamHost מגיעה עם התקן התעשייתי של תעודת SSL בחינם. אתה גם מקבל גישה ל- DreamHost’מסיר תוכנות זדוניות שנבנו באופן פנימי (ודי מובן מאליו), שמוצא ומתקן תוכנות זדוניות באתר שלך.

תמחור

תמונת מסך של תמחור של Dreamhostל- DreamHost יש שתי תוכניות אירוח משותפות שונות לבחירה, ושניהם תמורה טובה לכסף.

DreamHost’התוכניות המשותפות נעות בין 2.59-4.95 $ לחודש. אנו ממליצים להתחיל בתוכנית 4.95 $ לחודש Shared Unlimited, מכיוון שיש בה כל מה שיש’תצטרך: תנועה בלתי מוגבלת, וורדפרס המותקנת מראש, אחסון מהיר של SSD ודוא”ל ללא הגבלה @ הדומיין שלך. התוכנית המתחילה המשותפת הזולה יותר כוללת את רוב התכונות הללו, אבל אתה’עליי לשלם סכום נוסף של $ 1.67 לחודש עבור אירוח בדוא”ל – ועלות ה- Shared Starter ועוד $ 1.67 לחודש פירושו שאתה’אני אשלם רק 8.28 דולר פחות בשנה מהמחיר המלא של התוכנית Shared Unlimited.

DreamHost מציע ערבות להחזר כספי של 97 יום, אך שים לב שהדבר חל רק לתשלומי אשראי וכרטיסי חיוב שבוצעו עבור תכניות אירוח משותפות – אשר, אם אתה’אתה רק מתחיל עם DreamHost, כנראה יכלול אותך!

פלטפורמות מסחר אלקטרוני מתארחות

אם אתה מקלט’עדיין לא בנה את החנות המקוונת שלך, אני מקווה שהרשימה שלנו עם ששת ספקי האירוח המובילים בתחום המסחר האלקטרוני סיפקה קצת השראה. עם זאת, מציאת אירוח אינה’לא צריך להיות חלק מהקמת עסק המסחר האלקטרוני שלך.

מסוקרן? ובכן, אתה צריך להיות! אם המחשבה למצוא ספק אירוח ולבחור את חבילת האירוח המתאימה פוגעת בראשכם, יש פיתרון פשוט יותר – אירחו פלטפורמות מסחר אלקטרוני. כאן אתה במקום למצוא ספק, פלטפורמת הבניין שלך מארחת עבורך את החנות שלך.

חשוב על זה כאילו בונה אתרים ופלטפורמת אירוח מתגלגלת לאחת!

פלטפורמות מסחר אלקטרוני מתארחות הן הטובות ביותר למתחילים, מכיוון שלא’אני לא צריך לחסוך מחשבה אחת לאירוח שלך. גם אם אתה’אם אתה מקדם אירוח, פלטפורמות אלה יכולות לחסוך לך זמן ואפילו כסף.

קל לתקציב עבורם, קל לשימוש וקל להפעלה לאחר הגדרתם, הם’אתה אידיאלי עבור בעל העסק העסוק.

בטח, הם’שוב לא לכולם – אבל אם הם נשמעים כאילו הם יכולים להיות בשבילך, אז הנה’מבט מהיר על שלוש הראשונות. ממש כמו ספקי האירוח שלמעלה, לקחנו את הזמן לחקור ולבדוק כל אחד בעצמנו. לא רק זה, קיבלנו אנשים בדיוק כמוך לבדוק אותם בשבילנו ולתת לנו את המשוב שלהם.

Shopify

Shopify היא פלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר בשוק. אתה בוחר תבנית שתואמת את הענף שלך, מעצב את חזית החנות שלך, מוסיף את ההגדרות שלך, מוסיף מוצרים לחנות שלך ויכול אפילו להוסיף אפליקציות נוספות לקבלת כוח רב יותר. המחירים נעים בין 29 עד 299 דולר לחודש. Shopify נוחה לשימוש, אך יש לה תכונות עוצמתיות כדי להפוך את החנות שלך להצלחה.

Wix eCommerce

אתה’כנראה שמעתי על Wix בגלל פונקציות בניית האתרים שלה, אבל אתה יכול גם לבנות חנות מקוונת יפהפייה באמצעות אחת מתוכניות המסחר האלקטרוני שלה, שמתחילות ב- 20 דולר לחודש (מחויב בשנה.) זה’היא לא פלטפורמת המסחר האלקטרוני החזקה ביותר בשוק, אלא היא’זה מושלם לבניית המותג שלך תוך הגדלת המכירות שלך.

BigCommerce

פססט! רק רצינו ליידע אותך ש- BigCommerce מציעה כרגע עד שלושה חודשים חינם כשאתה נרשם לתכנית חדשה. פנה לאתר BigCommerce כדי לראות הצעה זו בשידור חי!

BigCommerce הוא ה- פלטפורמת המסחר האלקטרוני המארח ביותר בסביבה – אם אתה’יש לך יעדים גדולים לחנות שלך, אז BigCommerce יכולה לקחת אותך לשם! זה’זה לא קל לשימוש כמו Shopify או Wix, אבל יש לו את התכונות המובנות ביותר מבין כולם. זה אומר שאתה לא’אני לא צריך להסתמך על אפליקציות שיוסיפו כוח לחנות שלך. המחירים שלה נעים בין 29.95 $ עד 224.95 $ לחודש (מחויב בשנה.)

ספקי אירוח המסחר האלקטרוני הטובים ביותר: סיכום

מאמר זה פירט את ספקי אירוח המסחר האלקטרוני הטובים ביותר, עם פרטים שיעזרו לכם להחליט איזה מהם הוא הטוב ביותר עבור החנות המקוונת שלכם. בחירת אירוח המסחר האלקטרוני הנכון לא הייתה יכולה’זה לא חשוב יותר – אתה זקוק לספק מהיר ואמין עם תמיכה ותכונות טובות כדי לעזור לחנות שלך להצליח.

למרבה הצער, הלקוחות שלך לעולם לא יחמיאו לך על האירוח שלך, אבל זה’זה הכוח הבלתי נראה שמעודד אותם לקנות מהאתר שלך ולא מהמתחרים שלך’. טעינה איטית או קריסות אתרים יאבדו את המכירות שלך, אך ספק אירוח יציב את הלקוחות שלך לחזור שוב ושוב.

6 ספקי אירוח המסחר האלקטרוני הטובים ביותר: סקירה מחדש

 1. A2 אירוח – ספק האירוח המסחר האלקטרוני הטוב ביותר בכל רחבי העולם.
 2. SiteGround – הטוב ביותר עבור תכונות של מסחר אלקטרוני.
 3. בתנועה – הטוב ביותר למדרגיות של מסחר אלקטרוני.
 4. Bluehost – הכי טוב למשך זמן עבודה.
 5. HostGator – הכי טוב לעזרה ותמיכה.
 6. DreamHost – הכי טוב למתחילים.

אתה יכול’אני לא משתבש עם A2 Hosting, במיוחד בגלל שירות הלקוחות ואבטחתו המהממים. אם התכונות בראש סדר העדיפויות שלך – וזה’זה עדיפות עליונה הגיונית לחלוטין – אז Bluehost יהיה בכושר נהדר. ואם אתה’אני מודאג ביותר לגידול האתר שלך, אז ל- InMotion יש את המשאבים לקחת אותו לשלב הבא.

מצד שני, יש אנשים שלא’לא יהיה לי זמן, כסף או ידע טכני לבחור ספק אירוח מסחר אלקטרוני ולבנות חנות מאפס – וזה’זה בסדר! ישנן אפשרויות אחרות, בהן החנות שלך מתארחת עבורך. אתה יכול לבנות, לנהל ולגדל את החנות שלך במקום אחד, במחיר אחד, תוך שמירה על פשטות אך יעילות לא פחות. הטוב שבפלטפורמות האלה הוא Shopify, המשלב כוח עם קלות שימוש.

תן לחנות שלך בסיס איתן עם אחד מספקי האירוח המובילים בתחום המסחר האלקטרוני, ואמר שלום למהירויות מהירות של אתרים ולמכירות מרקיעות.!

ספקי אירוח המסחר האלקטרוני הטובים ביותר: שאלות נפוצות

האם לספקי אירוח יש תוכניות ספציפיות למסחר אלקטרוני?

יש כאלה שכן, כן! לפעמים אתה’אני אמצא תוכניות שכותרתן “מסחר אלקטרוני”, אבל במציאות’זהה בדיוק לחבילת האירוח המשותפת או VPS הרגילה. פירוש הדבר רק שהתכניות האלה כבר מותאמות למסחר אלקטרוני. לספקים אחרים חבילות בפועל המיועדות למסחר אלקטרוני, כמו Bluehost’תוכניות WooCommerce, הכוללות תכונות מיוחדות עוד יותר.

האם אתה יכול להשתמש ב- Shopify, אך עדיין להשתמש בספק האירוח שלך?

לא – Shopify’הפלטפורמה של המשלבת את האירוח שלה עם בונה החנויות שלה, כך שתוכלו’לא יהיה אחד בלי השני. Shopify מספקת אירוח מסחר אלקטרוני תואם PCI עם רוחב פס בלתי מוגבל לחנות המקוונת שלך ללא עלות נוספת.

גלה מידע נוסף במלואו סקירה של Shopify.

האם אתה יכול לבנות את החנות המקוונת שלך עם ספק האירוח שלך?

זה תלוי! לחלק מספקי אירוח יש בוני אתרים, כמו HostGator’בונה, גייטור. עם זאת, בסך הכל אנחנו לא’אני ממליץ להשתמש בוני אלה בחנות שלך, כמו שהם’הם בדרך כלל פלטפורמות פשוטות למדי. במקום זאת, עיין בשירותים כמו מג’נטו או וורדפרס לקבלת יותר כוח, או Shopify או BigCommerce לנוחות הכל-אחד..

לא בטוחים מה מתאים לך? קרא את שלנו WooCommerce לעומת Shopify להשוואה כדי לגלות!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me